פינת הפופולאריות 40- פרק 9

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 40- פרק 9

ולהלן הדירוג הקודם

18. אמבר - 1.2
1
18. דני - 1.2
2
17. אית' ן- 1.5
3
16. יול - 2
7
15. פארווטי - 2.5
4
13. וונדל - 2.7 לאן|1
13. נטלי - 2.7
1
12. רוב - 3.3
2
11. טייסון - 4
7
10 מישל - 4.1
6
9. אדם - 4.7
7
8. קים - 5.5
7
7. דניס - 6
2
6. ניק - 6.3
4
5. ג'רמי - 6.4
2
4. בן - 6.5
9!!

והטופ 3..........

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע 8!

עולה ב2 מקומות וחוזר לו לפסגה

קינג טוני

אורישקי

New member
הדירוג

ממשיכים בכיף!

הרשימה:

אדם
אית'ן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
פארווטי
קים
רוב
שרה

דירוג נעים!

אורישקי

New member

אדם 6 הוא קורע מצחוק
הוא לא שחקן טוב במיוחד אבל הוא כן מודע לעצמו, עשה לי את הפרק מצחיק לגמרי במועצת השבט ובסה"כ מפרגן לו על המאמץ והניסיון להישאר ויהי מה
אית'ן 1
אמבר 1
בן 7 הוא בינתיים במצב טוב מאד באמצע, והריבים שלו עם אדם קורעים

ג'רמי 6 לדעתי עשה טעות שלא הדיח את שרה, הוא שחק ןטוב אבל לפי העריכה אני רואה אותו מודח בהדחות הקרובות
דני 4 תקבל ממני פרגון על הגדלת הראש באי ההכחדה
דניס 6 שכחנו את זה שיש לה פרימייד עם שרה

וונדל 1
טוני 10
מלך, משחק מעולה העונה
טייסון 5 בסה"כ הוא מעורב וציפיתי שהוא יהיה מטרקה ישר כשיחזור אז מפרגן לו על זה
יול 1
מישל 1 וואי לא יכול לשמוע אותה כבררררררררררררר עם ההתבכיינות וההתמסכנות שהיא לא מוערכת דייייייייייייייייייייייייי
נטלי 2 הלואי והוידויים שהיא מקבלת זה סימן שהיא עוד תחזור?
ניק 7 אני מת עליו
מעניין איך יצליח להשתחל מפה כי לדעתי הוא ימשיך עוד
סופי 5 הפרק הפכה לנעלמת
פארווטי 3 מפרגן לה על מציאת היתרונות ביחד עם דני, מה שכן לא אוהב את המאמא תרזה שנהיה ממנה והאובר נחמדות. זו לא פארווטי שהכרנו. ואם היא באמת מתכננת לבזבז את כל ה4 מטבעות בשביל לקנות לכולם מתנה חמאת בוטנים זה יהיה מאכזב
קים 9 פרק די טוב בשבילה וזה שהיא עדיין לא מקבלת כמעט וידויים או שזה מוצג מהנקודת מבט שלה מראה שההדחה שלה מתקרבת
רוב 1
שרה 10 אני ממש ממש אוהב אותה העונה

אדם - 2 זו פשוט לא העונה שלך, אבל בעונה 33 היית טוב.
אית'ן - 1
אמבר - 1
בן - 7 מעריך שהתחיל לשחק את המשחק
ג'רמי - 7
דני - 1
דניס - 7
וונדל - 1
טוני - 9
טייסון - 6
יול - 1
מישל - 5 תמשיכי לשחק ותפסיקי להתבכיין, בפרה-מיזוג היית מעולה
נטלי - 1
ניק - 5
סופי - 8
פארווטי - 8 נראה מה היא תעשה עם המטבעות, אם היא באמת תתחלק עם כולם אני אוריד לה הרבה
קים - 5
רוב - 1
שרה - 10

דירוגי-

אדם- 1 ביוש
אית'ן- 2
אמבר- 2
בן- 1
ג'רמי- 1 הוא מתחיל להיראות גאד פאדר וזה מעצבן. הלוואי וטוני ידיח אותו בפרק הבא!
דני- 2
דניס- 4
וונדל- 1
טוני- 10
טייסון- 1
יול- 2
מישל- 1 נודניקית. מרגיש לי שמנסים לגרום לנו בכוח לאהוב אותה ולהעריך אותה, והיא סתם פארש...
נטלי- 2
ניק- 3 עשה רעש וצלצולים אבל לא באמת הצליח לעשות משהו
סופי- 4 מרגיש לי שפרק אחד מתמקדים בה, ואז פרק אחרי בשרה וחוזר חלילה

פארווטי- 10
קים- 7 חמודית, טוב שנזכרו בה. ושאפו על החסינות!
רוב- 5
שרה- 10

girls will be women

אדם 1
אית'ן 1
אמבר 1
בן 7 יש בו חינניות מסוימת, אוהב אותו
ג'רמי 9 שחקן מצוין
דני 1
דניס 10 אכזרית
וונדל 1
טוני 9 פרק מצוין שלו. יכול לראות אותו ברביעייה
טייסון 1
יול 1
מישל 1
נטלי 1
ניק 7 הוא לא עקבי אבל יש לו יציאות.
סופי 10 אם הם חכמים שידיחו אותה
פארווטי 1 כואב לי הלב
קים 10 מלכה
רוב 1
שרה 8 מקווה שתשרוד לסוף אבל לדעתי ימיה ספורים. שחקנית חלום

סטילהוק

New member
מדרג

אדם - 1 ברוך שפטרנו סופית מהטמבל המעצבן הזה ששיחק פשוט משחק גרוע מהיום הראשון שלו על האי העונה, וחפר לעצמו את הבור במו ידיו.
אית'ן - 1 לא עשה משהו מיוחד הפרק.
אמבר - 2 להוציא עוד וידוי לא עשתה שום דבר מיוחד הפרק.
בן - 5 היה ונשאר טיפוס מעצבן, אבל הצביע נכון עם הרוב וגם כמעט זכה בחסינות מול שרה שניצחה אותו ממש בדקה התשעים.
ג'רמי - 5 הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביו, וגם הייתי מצפה שמי שכבר השתתף במשימת חסינות כזאת בקמבודיה יידע איך לעבור אותה ולא יפול כל כך מהר למים.
דני - 4 קרדיט על כך שהתלוותה לפארווטי שמצאה את היתרון על אי ההכחדה.
דניס - 1 פרק לא טוב עבורה, גם לא נבחרה במשימת הפרס, גם נפלה מוקדם מאוד במשימת החסינות, גם לא קיבלה אף וידוי וגם היא ושרה היחידות שלא הצביעו נכון עם כל השאר. שלא לדבר על כך שבן בריתה הודח.
וונדל - 1 לא עשה משהו מיוחד הפרק.
טוני - 8 משחק לא רע, אם תשימו לב מתחילת העונה השם שלו לא הופיע אפילו פעם אחת על פתק הדחה. ולא לשכוח את ברית השוטרים הסודית שלו עם שרה, שלדעתי עוד תביא את שניהם רחוק במשחק, למרות שהוא השאיר אותה הפעם במועצת ההדחה האחרונה מחוץ לעניינים וזה עוד יכול ליצור תאקל ראשון ביניהם.
טייסון - 5 הצביע נכון עם הרוב, ועדיין הקול שלו לא עלה למרות שהיה מצופה שהוא יודח עוד בפרק שעבר. למרות זאת, לדעתי ימיו על האי ספורים, ובעיקר אחרי שאדם המעצבן הודח. כי אם ישאירו אותו במשחק הוא יגיע
רחוק. ולכן אני מקווה מאוד שהוא המודח הבא.
יול - 1 לא עשה משהו מיוחד הפרק.
מישל - 8 מפרק לפרק, להוציא פרק האיחוד שבו היא קצת נעלמה והצביעה עם וונדל וניק בצד הלא נכון של ההצבעה ולא היתה שותפה לבליינסייד של וונדל שאותו היא גם כך רצתה להדיח מאוחר יותר, כל הסימנים מצביעים על כך שהיא הזוכה של העונה או לפחות בגמר, ועכשיו אני מחכה לראות מה היא תעשה עם היתרון החדש שקיבלה מפארווטי בתמורה לכל מטבעות האש שלה. כמו כן, שימו לב שמהיום הראשון ועד עכשיו השם של מישל לא עלה אפילו פעם אחת על פתק הדחה. גם לא כשהיא היתה במיעוט עם פארווטי ולבדה מול הבנים בשבט הכחול.
נטלי - 2 להוציא עוד וידוי לא עשתה שום דבר מיוחד הפרק. למרות שזה וידוי ראשון שלה מאז שהבנים הגיעו לאי ההכחדה והיא נעלמה כמעט לחלוטין.
ניק - 7 הרעיון שלו למרות שהיה בבוטום לחמם את טייסון בכדי שהשם שלו לא יהיה היחיד שנזרק על ידם הצליח הרבה יותר ממה שהוא שיער ויצר למעשה את הכאוס על האי שאדם רק הרחיב אותו למימדי ענק פאטתיים.
סופי - 5 הצביעה נכון עם הרוב, אך לא בלטה כמעט בכלל הפרק, למרות שבפרק שעבר היא הצליחה לשנות את כיוון ההדחה מאדם לוונדל.
פארווטי - 7 מצאה בחוכמה את היתרון איפה שהוסתר אליל החסינות בעונה 38 שהתגלה ע"י אודרי וגם מכרה אותו למישל תמורת כל מטבעות האש שלה, למרות שגילתה לרוב וחבריה האולדסקולרס על האי על המציאה ועל התמורה. מקווה שהשאירה לעצמה לפחות מטבע אחד שלא תבזבז אותו על אוכל, למרות שאני מבין ויודע גם מקלי שהתנאים על אי ההכדה קשים מנשוא ובשביל מנ אורז הם צריכים לטפס כמעט שעתיים כל יום על ההר הגבוה.
קים - 7 זכתה במשימת החסינות למרות גובהה שמהווה מכשול דווקא במשימות כאלה ועוד מול בן שנראה יציב כל הזמן. בנוסף היא גם הצביעה נכון במועצת השבט והיתה בעניינים בניגוד לשרה שלא היתה והיא ודניס היחידות שהצביעו לניק.
רוב - 1 לא עשה משהו מיוחד הפרק.
שרה - 1 למרות שהיא זאת שתכננה להדיח את אדם בגלל שהעלה את שמה, בסוף היא ודניס היו היחידות שלא רשמו את שמו ורשמו את שמו של ניק. גם המחווה שלה ליום הולדתו של ניק היתה טעות שסימנה מטרה על גבה ואפילו טוני בן בריתה לא אהב את זה ואמר לה. אגב, הכי מצחיק שדווקא אדם היחיד שרשם את שמה להדחה בסופו של דבר.

אותי מעניינים הפרטים הקטנים בכל פרק, אלה שאף אחד כמעט לא שם לב אליהם או לא מייחס להם חשיבות, ועוד בעונה כזאת. כי כמו שאומרים אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, והם אלה שעושים בסופו של דבר את ההבדל.

סטילהוק

New member
תיקון קטן *

בן - 5 היה ונשאר טיפוס מעצבן, אבל הצביע נכון עם הרוב וגם כמעט זכה בחסינות מול קים שניצחה אותו ממש בדקה התשעים.

NP23

New member
אתה טועה בענק לגבי משהו

דניס ושרה לא נשארו מחוץ להצבעה ,
הן זרקו 2 קולות על ניק למקרה שלאדם יש אליל , זה לא ברור?!
מתחילת הפרק אמרו שיעשו פיצול קולות בין ניק ואדם. פשוט שמו בסוף רוב משמעותי יותר על אדם ולא חילקו בחצי, אבל זה עדיין מצב של פיצול קולות ברור.

סטילהוק

New member
אם כבר...

אם כבר בתחילת הפרק אמרו שיעשו פיצול קולות בין ניק ומישל.
וחוץמזה, לא נראה לך מוזר שדווקא שרה ששמענו בבירור בוידוי שלה שהיא רוצה את אדם מודח הצביעה לניק? ואגב, אם לא שמת לב, אדם היחיד שגם הצביע לשרה.

B R A Y E R

New member
מנהל
צודק

גם בפרק ההדחה של טייסון ניק היה ממש לא בעניינים ולא מאורע בתוכנית ההדחה כשהצביע נגד קים (ואם לא שמת לב, טייסון היחיד שגם הצביע ניק)

סטילהוק

New member
דווקא שמתי לב

וגם שמתי לב שלמרות זאת טייסון השאיר את מטבע האש שלו לניק.

NP23

New member
זה לא מוזר לי בדיוק בגלל זה חחח

שרה ודניס הצביעו ניק למקרה שאדם השיג אליל חסינות. ושרה יודעת שאדם יצביע נגדה והיא תהיה הכי בסכנה אם אין פיצול. אז לא , זה בדיוק ההוכחה.
התלבטו ניק/מישל או ניק/אדם. אחרי ההתפתחויות עם אדם לא היה ספק שזה הולך לכיוון ניק ואדם.

Seosi

New member

סטילהוק אני מסכים איתך ששרה עשתה טעות שנתנה לניק את הפרס במקומה, אבל כמו שרשמו, היא ודניס הצביעו לניק רק במקרה ולאדם היה פסלון חסינות.

sapir aloud555

New member

אדם 5 שיחק מזעזע אבל הוסיף הרבה צבע לעונה ואולי בזכותו יתחילו להחביא אלילים במועצות בעונות עתידיות. אין לי ספק שנראה אותו שוב
אית'ן 2
אמבר 2
בן 6 כשהתחילו ההתלחשויות במועצה חשבתי "אוי נו, שוב?" ואז הוא התחיל להתווכח עם אדם בלי קשר ולא יכולתי שלא לחייך. מי חשב שנקבל כ"כ הרבה קומדיה וטמטום מעונת מנצחים?
ג'רמי 8 הוא יושב וכולם רצים אליו עם שמות
דני 4 קרדיט על הרמז
דניס 6 נעלמה, נראה שהיא במקום הנכון. ההבעות שלה זהב
וונדל 1
טוני 8 the real UTR kween
טייסון 8
יול 2
מישל 5 מטילה מטבע פעם אחת: עץ. מטילה מטבע פעם שניה: פלי. מישל: ואווו זה באמת 50/50!
נטלי 4
ניק 6
סופי 6 איפה את לעשות לנו סדר?
פארווטי 7 רוצה לשמוע וידוי ביצ'י בסגנון "They're all dead to me" אבל היא הפכה לאמא ושלחה את המוח שלה לטיול על הדרך. אם בזבזה מטבע אחד סבבה, אם בזבזה או מתכננת לבזבז כל מה שהרוויחה לעזור לאחרים היא צריכה לקבל מכות מפארווטי של לפני עשור
קים 7 ברוכה השבה
רוב 2
שרה 6 אם טוני מגיע אליך עם עצה המצב לא טוב חחחחחחחחחח חשבתי שתהיה הטריש שלו

- שמישהו יגיד לג'ף שהשיר שהקליטו לעונה הזו זה הדבר הכי קרינג'י שיכול להיות וממש out of place בין כל המנגינות הגרנדיוזיות והצעקות השבטיות
- העורכים עשו בלאגן גדול שיהיה לנו קצת דרמה וזה בסדר אבל כמו שכתבו בדיון של הפרק, אנחנו פחות מכירים את השחקנים כתוצאה מכך, כן ראינו אותם בעונות קודמות אבל לא בדיוק יודעים מי נגד מי כרגע. פלוס יהיה זוועתי אם כולם מחזיקים את היתרונות למועצה שבה הכל יתפוצץ
- העריכה של אדם הגיונית עכשיו, של מישל פחות. וונדל מודח והיא עדיין מדברת עליו ועל זה שרצתה להדיח אותו (
)? עוד פעם מיללת שחטפה בליינדסייד? רוצה לעודד אותה אבל היא עושה את זה קשה

Seosi

New member
מדרג

אדם 6 חובה להחזיר אותו לעוד עונה. אפילו נגד בן, זה יותר מדי מצחיק

אית'ן 1
אמבר 1
בן 7 נמצא במקום טוב, הויכוחים שלו עם אדם היו קורעים.
ג'רמי 8 קיבל עריכת סנדק הפרק.
דני 6 על כך שהגדילה ראש.
דניס 6 נעלמה.
וונדל 1
טוני 10 הצליח להגיע לשליטה באיחוד והשם שלו עדיין לא הועלה להדחה.
טייסון 6 הצליח להתברג יפה עם חזרתו למשחק.
יול 1
מישל 6 אני עדיין מחבב אותה ורוצה לראות אותה נשארת במשחק.
נטלי 1
ניק 7 הצליח ליצור כאוס לפני מועצת השבט, אבל לא הצליח להדיח את שרה.
סופי 7 נעלמה הפרק לצערי.
פארווטי 6 טוב לראות שהראש שלה עדיין במשחק.
קים 10 ברוכים השבים לפסגה (לא פסגת ההכחדה!!!)
רוב 1
שרה 9 מוריד לה נקודה אחת כי היא עשתה טעות עם ניק, למרות שהיא באמת התכוונה לטוב.

למעלה