לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87238,723 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 9 '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 9
<< ההודעה הנוכחית
09/04/2020 | 04:10
47
217
11 שורדים נשארו במשחק, מי יהיה המודח הבא?
ומי ימצא את היתרון הבא על אי ההכחדה?
מוזמנים לדסקס על הפרק!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 06:15
1
110
פרק משוגע. מסתבר שג'ף אמר את שם הפרק. מי בכלל היה מנחש...

אדם ממש חפר לעצמו את הבור. וזה שהוא חשב שהסמל בדוכן המנחה של ג'ף זה אליל חסינות גרם לו להיות עוד יותר אגרסיבי ומשוגע. אפילו הוא בעצמו כבר ידע לפני מועצת השבט שהוא עומד להישרף. קים ניצחה במשימת החסינות כמו שכבר היתה בקמבודיה, ולכן מעניין שג'רמי שהשתתף באותה עונה לא החזיק מעמד ונפל הרבה לפניה. לראשונה היתה/הראו משימת פרס שבה זכתה הקבוצה הכחולה של מישל, קים, סופי, בן ושרה שויתרה על חלקה בפרס לניק שיום הולדתו חל יום קודם לכן כמתנת יום הולדת, מה שגרם להרבה מהם להרים גבה ופתח את כל שערי הגיהנום והביא בסופו של דבר לאחת ממועצות השבט המשוגעות ביותר בתולדות הישרדות שהסתיימה עם פיאסקו פאטתי של אדם שגם הודח בסופה, ובצדק.

אגב, דניס היחידה שלא נבחרה ולא השתתפה במשימת הפרס.

פרט נוסף, פארווטי מצאה את היתרון על אי ההכחדה בדיוק איפה שאודרי מצאה את אליל החסינות בעונה 38 ולמרות שהיא היתה רק עם דני, מכיוון שביתרון היה כתוב שאפשר לבקש תמורתו כמה מטבעות אש שרוצים, היא החליטה לספר לכולם ובידיעה שלמישל יש הכי הרבה מטבעות אש הם החליטו למכור אותו לה תמורת כל 4 מטבעות האש שלה, ומישל החליטה לקחת הפעם סיכון והסכימה. ועכשיו יש לה יתרון של 50-50 שאותו היא יכולה להפעיל בכל מועצת שבט שתבחר עד אשר יישארו רק 7 שורדים אחרונים במשחק.

ובפרומו לפרק הבא נראה שהשיגעון נמשך וכולם נגד כולם... 
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 11:03
90
יכול להיות שבאמת ראינו את משימת הפרס
בעיקר בגלל העניין ששרה ויתרה על המקום שלה. אם כי יש סיכוי טוב שגם ככה היינו רואים את זה .
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 08:27
2
123
-פארווטי מוצאת יתרון, והיו כמו יתרונות מגוחכים בשנים האחרונות אבל לדעתי המטבע 50-50 כזה מנצח את כולם. מישהו באמת נהנה מהייתרונות האלה? מההיפריפלציה הזאת של מציאת חפצים והאינפלציה של היכולת ממש לנהל משחק רק בין אנשים. לא חושב שמישהו צופה בפרק של הישרדות בתקווה לראות מה חדש בכרוניקות ההייתרונות המוזרים האלו ועדיין זה נראה כאילו הפקת התוכנית רק דוחפת לנו עוד ועוד וכאלה...
אבל לפחות פארווטי זכתה לעשות משהו כמו שהיא אמרה

-כשהייתה משימת פרס הייתי מופתע בהתחשב בזה שכבר הרבה זמן לזכרוני לא הייתה אחת. מניח שבלי כל הסיפור של ניק-שרה לא היינו רואים אותה כמו משימות פרס אחרות שלא שודרו העונה.

-כולם מכוונים לניק, ואז כולם מכוונים לשרה, ואז כולם לאדם ואז הכל משתגע. אין לי בעיה עם פרק כאוס בעונה וגם לא עם שניים (והפעם זה גם היה פרק כאוס מעולה עם פינאלה שסגר מעגל לדמות של אדם שלא היה יותר מתבקש שיודח באופן כזה) אבל אני לא רוצה להגיע למצב שנסיים את העונה ונוכל רק לומר שצפינו במתמודדים זורקים שמות על חוף בלי לדעת איזה זריקה נעשתה כחלק מתוכנית רצינית ואיזה נעשתה "על הדרך" ולא זכתה להתייחסות כי בשני המקרים הזריקות יקבלו את אותו זמן מסך. מקווה שנראה יותר קווים יותר ברורים בפרקים הבאים.

-כביכול אדם יצא  בshitstorm עם האליל על הפדיום אבל-
א' זה משחק על 2 מיליון דולר. תנסה להשתמש בכד הצבעות של גף כאליל אם אין לך מה להפסיד
ב' האמת, זה מיקום פשוט מעולה לאליל. דמיינו לכם סיטואציה אמיתית שבה מתמודד היה ניגש לפודיום (לאחר שקיבל איזשהוא רמז שהאליל שם, לא כניחוש) ומתחת לאף של כולם משתמש באליל. אני לא יופתע אם ההפקה תשקול משהו כזה/ יותר לא יופתע עם מתמודדים בעונות הבאות ימשיכו לנסות לחלץ משם אלילים

-
לצפיה ב-'מסכים ממש לגבי 1 ו4! '
מסכים ממש לגבי 1 ו4!
09/04/2020 | 12:11
79
ממש לא מאשים את אדם על העניין עם האליל. זה הזכיר לי שגם ג'יימי בעונה 15 פעם ניסתה להשתמש כאליל חסינות באיזה משהו לא קשור וצחקו עליה, אבל הערכתי אותה על נסיון .מה ש כן , הוא נתן לזה יותר מדי משקל  והוא בעצמו העיד על כך שזה גרם לו לשחק חזק מדי במחנה.
שזה משהו שממש לא צריך לקרות. מבחינתי גם אם יש לו אליל אמיתי שמצא והוא יודע עליו במאה אחוז , זה לא סיבה להתנהל ככה  .
לגבי הפסקה לפני אחרונה , אני דווקא חושב שזה היה די ברור למה מכוונים נגד ניק וגם הראו את השיחה שמתלבטים בין לפצל את זה לניק ומישל או ניק ואדם . ניק ומישל בבוטום , גם היה וידוי של קים על ניק, זה היה מאוד ברור למה ניק. וגם היה מאוד ברור למה שרה , אדם וגם ניק דיברו על כך שהם לא סומכים עליה ושהיא מסוגלת לבגוד גם בחבר הכי טוב שלה . הזריקת שם היחידה שלא הייתה ממש מוסברת זה טייסון, אבל לא באמת היה לזה משמעות. אז אני דווקא חושב שהיה באלאנס טוב מבחינת העריכה כדי שנחשוב כל מיני כיוונים להדחה .

לצפיה ב-' חותם על כל ההודעה'
חותם על כל ההודעה
09/04/2020 | 13:17
80
גם בעיני היה פרק מעולה וקורע מצחוק, המועצה וכל הקטעים של בן נגד אדם וכמובן אדם שמנסה להשתמש באליל ללא הצלחה היה קורע וגם מתאים לעריכה שבנו סביב אדם.
אבל מקוווה שפרקים הבאים נדע יותר להבין מה באמת קורה במקום כל זריקת השמות הזו. מרגיש לי שכבר עברה חצי עונה ואני עדיין לא מכיר את רוב השחקנים  - מהבחינה של לא מבין מה הולך ומה בדיוק הכיוון שלהם למשחק. ושוב מדובר בשחקנים שאנחנו מכירים כבר.  ואיכשהו יצא מצב שהדמות הכי כאוטית ומבולגנת בעונה שקיבלה הרבה יותר וידויים מכולם הודחה כבר במקום 11 וזה בלי שבאמת הייתה לו תרומה כזו משמעותית להשתלשלות העניינים בעונה.
מקווה שבסוף העונה כל החלקים בפאזל יתחברו לי.

חוץ מזה משחק טוב של קים הפרק, מעריך את טייסון על זה שהשתחל לברית הרוב והשם שלו עוד לא עולה (למרות שלא נותן לו יותר מ2-3 הדחות).
וכמובן טוני תמיד נשמה
לצפיה ב-'פרק טיל'
פרק טיל
09/04/2020 | 11:28
102
אחלה פרק הרבה כאוס וראינו משימת פרס לשם שינוי.

אז הטעות של אדם לדעתי הייתה שהוא אמר שבן ושרה קרובים מדיי
מישהו כנראה הלשין לבן שאדם אמר את זה - מה שגרם לבן ממש להתהפך על אדם
ושם זה כנראה נגמר.
מועצה משוגעת לגמרי, נהניתי מכל רגע.
איזה כיף שקים וטייסון שולטים במשחק וטוני/גרמי משחקים איתם (ברית הפוקר חוזרת?)

לצפיה ב-''
09/04/2020 | 12:16
2
101
הפרק מתחיל, ואדם חושב שהעיטור על הפודיום של ג'ף הוא אליל. טוב, די ברור שהוא מודח בקרוב, אולי אפילו בפרק הזה, אבל העריכה ממש שוחטת אותו. בואו תשימו לו אפקטים מצחיקים ומוזיקה של ליצנים ונגמור עניין. אבל אם זה נכון, אז העונה הולכת לתפוס בתאוצה במטרה להפוך את התוכנית לאח הגדול על אי, שבה טוהר המשחק הולך לעזאזל והעיקר הדרמה. למה אני מרגיש שלא יהיה איכפת להם אם תהיה עוד הדחה כמו של סירי בפיינל 6?

בינתיים על אי ההכחדה, שאגב כל הכבוד על המאמץ להשאיר אותו רלוונטי, יש עוד מרדף אחרי יתרון, אבל פרוואטי משיגה אותו במוח ולא בכוח, כשהיא חושבת שהרמז קשור לעונה 38 ולא לפרקים קודמים מהעונה הנוכחית. והיא מקבלת... מטבע שמאפשר למשתמש להיות מוגן למועצה אחת, אבל משתמשים בו לפני הקולות. אבל הנה הטוויסט, אפשר להשתמש בו כל הזמן עד הפיינל 7. אוקיי, וואט דה פאק?!? אני מניח שכמו מדליון הכוח, הדבר ההזוי הזה יתגלה כפלופ ולא ישתמשו בו עוד, אבל מי לעזאזל חשב שזה רעיון טוב?!? ואז פרוואטי מציעה אותו למישל עבור כל המטבעות שלה.

בכל מקרה... רק רגע, מראים אתגר פרס שוב סוף סוף! עכשיו במיזוג, הם הופכים לחלק חשוב מהדינמיקה השבטית, אם מישהו לא נבחר הוא יכול לנקום במנצח, וכמובן כשאי הגלות (הטוויסט הכי טוב מכולם!) היה, היה צריך לחשוב על מי רוצים לשלוח לשם. לאלכסיס זה עלה בהדחה כשהיא במעיטה ביכולת השכלית של אמנדה, אי שם במיקרונזיה לפני שנים. הצפייה באתגרים הייתה ונשארה כבר שנים, מאז ההשתקעות הסופית בפיג'י, לחלק הכי פחות אהוב עליי בתוכנית. סופי ממשיכה להוכיח את עצמה כמלכת הפאזלים של העונה, וכל עוד יש פאזלים במשימות, היא עוד יכולה בהמשך להפוך למלכת אתגרים.

ואז שרה פתאום מתחילה לחשוב מהלב, האיבר הזה שצריך להשאיר בבית לפני שמשחקים הישרדות, ומתחלפת בפרס עם ניק. זה אף פעם לא עובד, גם אם כבר יש מטרה עלייך (ג'יימי בגוואטמלה, שויתר על הפרס שלו בפיינל 9 והודח בפיינל 8) וגם אם עדיין אין. כל הכבוד לשרה שנשארה במשחק בלי לתחמן יותר מדי העונה, אבל יכול להיות שבזאת היא קיצרה מאוד את שארית המשחק שלה. או שמא? אני עדיין לא יודע מי נגד מי, והדיעות שלי על מתמודדים נובעות בעיקר מהפרה-מיזוג ומהעונות הקודמות שלהם. ואז מישל מוצאת את המטבע המטומטם שפרוואטי החליטה להשאיר לה, ומשלמת בכל האסימונים שלה. בחיי שזה אחד היתרונות הכי מטומטמים אי פעם, אני מקווה שהוא לא ישומש ולא ינוצל, ולא נראה אותו יותר לעולם.

באתגר החסינות, קים זכתה, מה שהופך את החסינות לחסרת משמעות כי אף אחד לא מכוון נגדה. קו העלילה של ברית הפוקר כנראה נגמר אחרי ההדחה של טייסון. או אולי אחרי ההדחה של רוב? טוני ושרה כמעט בטוח בברית, ואם שרה בברית אז בטח גם סופי, אני חושב שבן גם איתם? והם יכולים לצרף גם את טייסון וקים, ואולי אפילו ג'רמי. כל הכבוד לבן, אגב, שאשכרה משחק את המשחק עכשיו, במקום לחפש אליל אחרי אליל אחרי אליל. הוא לא בדיוק הולך להפוך לאגדה, אבל אין לי ממש תלונות עליו העונה.

בכך, רק שחקן אחד לא משהו נשאר - אדם. מזמן לא ראיתי שחקן כל-כך כאוטי. הוא לא "לא-שחקן" כמו וונדי, שתיזכר מכל הסיבות הלא נכונות, או חצי מהמתמודדים בעונה הקודמת, שהייתה איומה גם ללא התוספת המפוקפקת של הפרשייה, אבל הוא בקלות אחד הכי גרועים העונה. אני שמח שהעונה הולכת בכיוון של קמבודיה וגיבורים נגד נבלים, ולא בכיוון של האולסטארס ומשני משחק. ואחרי האתגר, אדם מאבד את זה לחלוטין ויורה לכל הכיוונים, כולל נגד בני בריתו בן ושרה. אני חושב שהיה ברור לכולם שהוידוי של שרה פונה לאדם ולא לניק, אבל ימיו של ניק במשחק עדיין ספורים. גם הוא לא בדיוק שחקן מלהיב, ואם הוא יהיה המודח הבא אחרי אדם, העונה סופית תיפטר מעודפי השומן היחסיים המעטים שלה. מי היה מאמין שאני אחבב את בן ומישל יותר מאשר אדם וניק? בינתיים נראה שסופי יושבת ממש בעין הסערה, אפילו אם גם השם שלה נזרק לפעמים.

אז אחרי עוד מועצה שמתפוצצת לסופה של דיבורים, אדם מודח כצפוי, ובתקווה לא יחזור מאי ההכחדה. ובחסות הזמן הפנוי שנוסף לי בזכות החג (כרוקח, למזלי, אני ממשיך לעבוד גם בתקופת הקורונה), אני הולך אחרי למעלה מחצי עונה, סוף סוף לדרג:

1. סופי
2. שרה
3. טוני
4. פרוואטי
5. מישל
6. נטלי
7. יול
8. ג'רמי
9. רוב
10. דניס
11. סנדרה
12. בן
13. קים
14. טייסון
15. אית'ן
16. ניק
17. אדם
18. אמבר
19. דני
20. וונדל

אבל אפילו בחמישה הנמוכים, חוץ מ-וונדל, אף אחד לא באמת מעצבן אותי העונה. זה טוב, אבל זה גם לא כל-כך טוב, כי אין איזה מישהו מעיק כמו בנג'מין או אוזי, שאתה פשוט מת כל פרק שיודח וצוהל כשזה סוף סוף קורה, במיוחד אם זה אוזי.
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 13:08
1
71
מה פתאום כל הזמן, מישל צריכה לבחור מועצת אחת עד הפיינל 7 שבה היא משתמשת בזה.
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 14:01
63
כנראה לא שמתי לב. עדיין טוויסט מטומטם שאני מקווה שלא יחזור.
לצפיה ב-'ספיר! או מישהו.. יש תהייה שעלתה '
ספיר! או מישהו.. יש תהייה שעלתה
09/04/2020 | 14:19
5
89
אולי תוכלו לעזור להבין את התשובה..

בעקבות הפרק , אני מבין שפארווטי מקבלת 4 מטבעות והיא קונה חמאת בוטנים לחלוק עם כולם מלבד יול וונדל. שהם גם פחות בקליקה וגם כביכול פחות זקוקים לזה.
השאלה היא , האם היא הולכת לבזבז את כל ה4 מטבעות על זה!? לקנות 4 צנצנות?
אם היא עושה את זה , אני מאוכזב ממנה בטירוף

לקנות צנצנת אחת  ולחלוק אותה, זה דבר אחר לגמרי מאשר לקנות בכל הכסף אוכל.. ולא להשאיר כלום לעצמה.. אני גם אבין אם תתן מטבע או שניים לדני שמצאה יחד איתה, אבל תשאירי לפחות מטבע אחד לעצמך שבו את קונה יתרון במשימה. חייב!! אם זה לא קורה אני בהלם ממנה.

אם היא חולקת נטו צנצנת אחת, כן זה אנושי מדי למשחק אבל יכול לזה יתרונות,  שיחלקו איתה בהמשך  כשמישהו אחר יקבל ..וזה באמת לא נורא לחזק את החברים שלך , כל עוד לא שכחת גם לשמור משהו לעצמך.

ההחלטה של שרה לתת לניק את הפרס, לדעתי זה גם לא כזה ביג דיל .. ואנשים בעיקר קפצו על זה כי במילא רצו לסמן אותה. אם ג'רמי וטייסון באמת היו רוצים (ולדעתי זה טעות שלא עשו את זה ) היו אומרים לניק ומישל להצביע נגד שרה ואז יחד עם אדם היו 5 קולות נגדה . בגלל הפיצול זה היה מספיק .

לצפיה ב-'אני חושב'
אני חושב
09/04/2020 | 15:05
76
שמלבד נטלי ורוב אולי
אין אף אחד באי ההכחדה שממש בונה על המשחק
כלומר כן יש אסטרטגיה אבל זה סוג אסטרטגיה של "חפש את המטמון" כזה באתגרים שנותנים להם באי ההכחדה
הם כבר יודעים שהם ממילא מקבלים כסף לפי הזמן שהם נשארים באי שעכשיו לחלוטין תלוי בהם
והסיכוי לנצח גם ככה מאוד קלוש למי שיחזור
אז ההתמקדות עכשיו עם המטבעות שם זה בעיקר יהיה בשביל אוכל או מכתבים מהבית או כל מיניי לקשוריז כאלו שיעבירו בכיף את הזמן באי ההכחדה ופחות בשביל יתרונות שיעזרו להם במשחק עצמו כי בשביל רובם הגדול הוא בהחלט נגמר
כמו שאמרתי היחידים שאולי נראים יוצאיי דופן בוידויי עבר שלהם ונראה שיש סיכוי שחושבים על המשחק אלו רוב ונטלי ולכן גם מאמין שהחוזר יהיה אחד מהם
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 21:31
3
66
היא קנתה צנצנת אחת

השאלה אם זה עלה לה מטבע אחד כמו לטייסון או ששינו את התפריט בהכחדה וזה עלה יותר. לדעתי הזוי בטירוף אם צנצנת שווה 4 עכשיו, אם כן היא צריכה לקבל כפכף לראש
לצפיה ב-'יס '
יס
09/04/2020 | 21:55
1
65
אני גם מקווה שלא פשוט מחכה שהצנצנת תגמר כדי לקנות עוד...
והיא לא משתפת את דני בסוף? חחחח
אין פלא דני עצבנית עליה העונה
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 23:15
50
מה? היא בדוק תשתף אותה.
היא גם אמרה לרוב שפשוט צריכים למצוא דרך להגיד לאחרים
ושלא ילכו כולם ביחד כי זה יראה מוזר...
לצפיה ב-'ענק'
ענק
09/04/2020 | 23:10
54
בחיי שצריכים לעשות סדרה-בת על האי עם השורדים הוותיקים
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 15:22
6
105
פרק טוב שבעיקר הראה את כל האקראיות שמה שנקרא "ניוסקול" הכניס למשחק
אם ג'ף וההפקה היו מחליטים שהדבר הזה הוא אליל אדם היה מוצג כגאון שמצא אותו
אם ג'ף וההפקה מחליטים שהדבר הזה לא אליל אדם מוצג כבדיחה
אותו דבר עם ג'יימי בעונה חמש עשרה
טוד והיא מצאו שניהם חתיכות עץ שנראות בדיוק אותו דבר
אצל טוד זה היה אליל אצל ג'יימי לא, למה? ככה החליטו וככה אמרו
באותה מידה הם יכולים להחליט שהאליל הוא אבן האש שקבלו במחנה
אגוז קוקוס מספר שמונה בעץ מסויים
או החלק התחתון בביקיני של מישל
אם זה אליל אתה גאון אסטרטגי מדהים שלוקח סיכונים אם לא אז אתה מסולק מיידית מהמשחק ותהיה לעד על קיר הבושה של המתמודדים בהישרדות חתיכת סוטה מלוכלך!
בגלל זה היו צריכים להשאיר את האלילים עם רמזים, ורק עם רמזים, זה מוריד מאלמנט האקראיות הזאת

אי ההכחדה כמו שאמרתי שנדב נראה דיי שכונה אצל הרוב הגדול ולכן גם לא אתפלא אם כל המטבעות של מישל ילכו לאוכל כי הם מבחינתם כבר סיימו את המשחק

קים וטייסון כנראה ילכו כל אחד באיזו הדחה אקראית בקרוב כי מישהו יחליט שהם יותר מדיי חזקים בחסינויות סטייל קלי וויגלסוורת'
שניהם בכל מקרה כבר דיי ברור שלא ינצחו, באיחוד טייסון שאנחנו יודעים כמה קולני הוא כך שאם היה לו תפקיד חשוב במשחק כבר היינו רואים ממנו הרבה יותר
לצפיה ב-'אבל זה לא באמת ככה נו'
אבל זה לא באמת ככה נו
10/04/2020 | 22:00
5
50
הרי ידוע שלכל אליל אמיתי מצורף הוראות, ואם אין הוראות זה לא באמת אליל
גם במקרה של עונה 15 - לאלילים של ג'יימס היה רשום מאחורי הבלוקים האלו את ההוראות מאחורה
ה"אליל" של ג'יימי לא עבד לא כי ג'ף החליט שזה לא אליל, אלא כי לא היה עליו את ההוראות אז זה לא באמת אליל
ואם אליל יוסתר במקום שהוא לא מאחורי אבן או בתוך עץ וכו' אלא במקום מיוחד כמו במועצת שבט, אז מן הסתם חייב להיות איזה רמז שמוביל לזה, כמו הרמזים שהובילו את קלי וג'רמי למצוא אליל בתוך משימת חסינות
אני מניח שגם בעונה האוסטרלית או וואטאבר שבה החביאו אליל בתוך מועצה (ומשם אדם קיבל את ההשראה להאמין שישחזרו את זה באמריקאי) מי שמצאה את האליל בתוך מועצת השבט קיבלה רמז לפני, ולא סתם הימרה על זה בלי שום רמז
לצפיה ב-''
11/04/2020 | 20:02
4
37
אדם לא יכל לקבל את ההשראה מעונת האולסטארס האוסטרלית כי היא שודרה אחרי שהם כבר חזרו מהעונה שלהם שמשודרת רק עכשיו, ואדם היה על האי כשהיא שודרה.
לצפיה ב-'הכוונה היא לעונה 6 של דרום אפריקה'
הכוונה היא לעונה 6 של דרום אפריקה
12/04/2020 | 03:29
3
62
עונה 6 פרק 5, מתמודדת בשם פלישה ניגשה לפודיום של המנחה והוציאה ממנו אליל חסינות שנראה כמו תפאורה, והמנחה אישר שזה באמת אליל חסינות
אדם אמר שהוא קיבל את ההשראה מהפרק הזה
לצפיה ב-'אדיר!'
אדיר!
13/04/2020 | 11:11
1
23
והיא באמת קיבלה רמזים על זה?
חבל רק שהיא לקחה את זה ככה מול כולם-
לא היה עדיף לה לחכות למועצה שהיא תרגיש בסכנה?
או שזה היה זמין לה רק לעכשיו?
והמנחה באמת נראה הצלחה
לצפיה ב-'אני חושב שזה היה זמין לקחת רק באותה מועצה'
אני חושב שזה היה זמין לקחת רק באותה מועצה
13/04/2020 | 22:42
15
אבל אם אני לא טועה היה ממילא כדאי לה לקחת כי הרמז היה מונח במשימת החסינות בצורה כזאת שבלתי נמנע היה שכולם יראו אותה לוקחת אותו
כך שהם ידעו שהיא בדרך לאליל
ההפתעה הייתה רק המיקום שלו

אבל סאוסי יידע יותר ממני, אצלו זה יותר טרי

מהעונות היחידות הטובות של דרום אפריקה
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 21:23
86

That's not the idol
Then what is it?
IT'S A FUCKING PODIUM!

פרק שהוא רכבת הרים להדחה מאוד צפויה, האמת
נתחיל במציאת היתרון בהכחדה - למה הם עדיין הולכים בקבוצות?! דני הצליחה לפענח את הרמז (כל הכבוד) ופארווטי, תוך 2 שניות, יודעת איפה זה כאילו ראתה את הפרק אתמול. איך?! אם תגידו לי עכשיו להזכר בשמות של השחקנים ששיחקו בעונה לא אזכר בכזו מהירות, אז לדעת גם איפה הוחבאו היתרונות? מקסים בעיניי ששוב כולם מוכיחים שהם מעריצים

היא מוצאת את זה (זה חייב להיות אחד היתרונות הכי גרועים אי פעם, אגב) והדבר הראשון שעולה לה לראש זה למכור אותו תמורת 4 מטבעות ממישל. התגובה הראשונית שלי "פארווטי יא אהבלה, מי יקנה יתרון שאפילו לא מבטיח חסינות ב4 מטבעות?! 2 אולי יהיה מחיר נורמלי, this is the worst trade deal in the history of trade deals ever, ממש הונאה, מישל לא כזו סתומה--"
מישל: ואוו קיבלתי פה מטבע 50/50 והפתק שיצא לי בעוגיית מזל אמר שאולי אני צריכה ללכת על זה אז אני אלך על זה!
מה, ברצינות, זה עבד?! פארווטי עשירה שוב?!? HELL YEA--
פארווטי, כמה שניות לאחר מכן: "רציתי לשמור את המטבעות לעצמי אבל אני רוצה לעשות טוב לאנשים פה בהכחדה אז אגלה להם ואקנה חמאת בוטנים כי האמהות דפקה לי את השכל ואני חמודית"
שוב התגובה הראשונית היא מה לעזאזל, אבל זה לא שיכולים להדיח אותה כי היא נחמדה מדי (בניגוד לשרה שהמעשה הטוב שם עליה מטרה) אז אולי זה לא רעיון כזה נורא? קורע אותי שכולם פחדו שהיא תבוא לשסף להם את הגרון וקרקרו כמה היא מסוכנת ובסופו של דבר היא קרן אור חמדמדה. VILLAIN NO MORE! אני רק מקווה שהיא שמרה כמה מטבעות בצד

אדם - ריספקט! כן עשו ממנו מטומטם אבל חייבים להעריך שהוא עדיין נלחם וניסה כל דבר כדי להשאר גם כשכל האחרים ליטרלי זרקו אותו מתחת לאוטובוס. גם צריך לתת נקודות לניק שעשה בלאגן gettin' rewards on his fucking birthday (למרות שנראה לי שאדם היה המטרה הראשית גם לפני המועצה למרות כל השמות שזרקו לאוויר), לקים שחזרה לקבל זמן מסך, לג'רמי שפשוט יושב לו על ספסל ומקבל את כל האינפורמציה... פרק כייפי וקורע.

מאוד מקווה שנתחיל לראות את קווי הבריתות בקרוב, בנתיים ההדחות היו פשוטות. רוצה קצת אקשן. אה, ועוד משהו: אם אדם היה זוכה העונה יכל להיות לו את אחד הסיפורים הכי יפים שיש. מעריץ שחלם להכנס לסדרה, מצליח, זוכה, נכנס לעונת מנצחים עם כל האלילים שראה כל השנים ואז גם מקבל את הקולות שלהם? הוא לא המתמודד האהוב עלי הייתי מקבלת ניצחון שלו בחיוך.
לצפיה ב-''
09/04/2020 | 23:20
61
טוב, אין עוד ממש מה להוסיף על מה שכבר נאמר...
פרק נחמד, ותודה לאל שאדם כבר הודח,
זה כבר התחיל להיות מביך כל הקטע איתו.
וגם אני אשמח להבין כבר איפה כל אחד עומד פחות או יותר,
כי סתם עונה משוגעת בלי הסברים וכו' זה לא כזה כיף...
לצפיה ב-''
10/04/2020 | 04:23
5
62
הפרק הכי טוב של העונה עד כה! ממש ממש נהנתי ולא הפסקתי לצחוק מכמה רגעים
שמח בעיקר שקים כיכבה יותר הפרק ואני אוהב את זה שהיא נמצאת בצד הנכון עם טוני ושרה
אני אוהב מאוד את אדם והוא סופר חמוד וממש הייתי בעדו, אבל בפרק הזה כבר הרגשתי סופית את תחושת המיצוי ממנו ואני שמח שככה זה נגמר בסופו של דבר.
הרגע המצחיק של הפרק:
דניס: רוצה להדיח את שרה?
קים: וואו... אוקיי... אם זו התוכנית אין בעיה אני אדיח את שרה
קים לטייסון: לא שרה!

היה גם קורע הויכוח של אדם עם בן כשברקע כולם מתרוצצים ומתלחששים
ואז אדם מתלונן על איך מועצת השבט עובדת ואף אחד לא מוכן להגיד בקול רם את מי מדיחים, והוא מקבל שיעור מטוני

פרק הבא פרק המשפחות הגדול, 4 נציגים מכל משפחה של 19 השורדים יגיעו... מקווה שלא תהיה נפילת מתח אחרי הפרק הזה ושיהיה עוד פרק מעניין

לצפיה ב-'ועוד 2 דברים מעניינים'
ועוד 2 דברים מעניינים
10/04/2020 | 04:35
4
70
1. בשבוע שעבר ג'ף התראיין אצל דלתון ונשאל מה בגורל המטבעות/אלילים באי ההכחדה שלא נוצלו עד המשימה. ג'ף ענה שהאלילים שרוב ונטלי קנו פג תוקפם, כמו המטבעות שהתאפסו לכולם. השבוע הוא התראיין אצלו שוב, וביקש לתקן את עצמו - האלילים של רוב ונטלי עדיין בתוקף ובמידה ואחד מהם יחזור למשחק בהזדמנות האחרונה שנשארה האליל יהיה בתוקף.
מה זה שג'ף שכח אומר לגבי סיכויי ההצלחה שלהם לחזור למשחק? מניח שאם אחד מהם חוזר עם אליל הוא היה אמור לזכור את זה כי בוודאות יהיה שימוש באליל במצב כזה.

2. קים שברה שיא הפרק! היא זכתה בחסינות האישית החמישית שלה, ושברה את השיא של הנשים!
עד הפרק הזה השיא היה 4, והיא החזיקה באותו שיא יחד עם קלי ויגלסוורת, ג'נה מורסקה, פארווטי, אמנדה, כריסי ואנדראה.
לצפיה ב-'ג'ף לא שכח'
ג'ף לא שכח
10/04/2020 | 11:46
2
61
הוא אמר לו שהוא תמיד משתדל לומר לענות לו את האמת לגבי כל מה שהוא שואל אותו
אבל שהוא שיקר בפעם האחרונה לגבי האלילים.

לצפיה ב-'איך פירשת את זה כשקר?'
איך פירשת את זה כשקר?
10/04/2020 | 13:38
1
58
הוא לא דיבר על אמת או שקר בקטע הזה בראיון
הוא אמר ש99.9999% מהפעמים הוא נותן מידע נכון בראיונות, ובשבוע שעבר הוא נתן מידע שגוי
"that is wrong"
אם היה מתכוון לזה שהוא שיקר היה אומר
"that is a lie"
גם אין ממש הגיון בזה שהוא ישקר ושבוע אחרי יתוודה על האמת
סתם התבלבל או שכח, הוא מאשים את ההסגר בזה חחח
לצפיה ב-'בגלל שכמה משפטים לפני זה'
בגלל שכמה משפטים לפני זה
10/04/2020 | 13:52
40
הוא השתמש במילה TRUST, הנחתי שהוא מודה שיקר.
דווקא זה יותר מוזר שאם הוא שכח למה פתאום להזכיר את זה
בהנחה שזה לא יבוא לידי ביטוי בהמשך העונה כמו שכתבת לפני כן.
לצפיה ב-'מעניין '
מעניין
12/04/2020 | 14:04
22
מצד אחד אם הם היו חוזרים למשחק עם אליל אין סיכוי שג'ף היה שוכח. מצד שני למה שהוא יתקן את עצמו אם האלילים האלו לא חשובים?

מצד שלישי... אולי הוא סתם טעה חחח. עדיף לא לחשוב יותר מדי על מה שהוא אומר
לצפיה ב-'boys will be boys'
boys will be boys
10/04/2020 | 06:53
77
אני מודה העריכה שיטתה בי. כשניתחתי את העריכה עבר לי בראש לרגע שעורכים את אדם להיות "המודח הראשון במיזוג" אבל ביטלתי א זה ב"נהה הוא אפס מדי וזאת עריכה ששמורה לשחקנים חזקים", מכאן הסקתי שעם עריכה אינטנסיבית כזאת הוא יגיע לטופ 5.
לא סוד שאני לא מת על אדם. כמה לא מת עליו? בעיני הוא התשובה "לא" לשאלה האם כל מנצח הוא בהכרח שחקן טוב. ההתנהלות שלו במרחב החברתי מזכירה לי ילד בכיתה ג' שזקוק לטיפול רגשי. הוא משחק כמו מוכה כלבת וזה היה ניכר גם בעונה הקודמת. בעוד שב33 הייתה לי סימפטיה מסוימת אליו, העונה בעיקר שאלתי את עצמי למה גבר בן 30 בוכה לי במסך. ככה לא מת עליו. מבחינתי לגמרי ברוך שפטרנו אלמלא הייתי צונח ככה בבחירה הגורלית. אני גם אתגעגע למערכת היחסים עם בן שהייתה זהב טלוויזיוני.

חוץ מאדם היה קצת פרק אז אתייחס בקצרה- אני לא מתלהב כבר מכאוס כי ראינו את זה בלי סוף. קים, ניק, טוני וג'רמי היו משעשעים יחסית וזה פרק טוב לארבעתם, עוד יותר מעריך את סופי כי המשכיל בעת ההיא ידום. זה ששרה נתנה את הפרס- פעם היא הייתה מקבלת ממני מחיאות כפיים, המקום האבולוציוני של העונה יחד עם הרכב הקאסט שלה מהווים אטמוספירה שכבר לא מאפשרת את זה. זה אפילו לא משנה אם הייתה כאן כוונה אמפתית או לא.
מישל התדרדרה אצלי הפרק לשאול תחתיות. עוזב רגע את הוידויים המתישים- את זורקת את כל העוצמה שלך במשחק תמורת האליל המעפן אי פעם בגלל עוגיות מזל? חשבת על זה לעומק? מה שאהבתי במישל עד כה זו הפרגמטיות האכזרית שמחויבת למשחק וזה היה מהלך שרשום עליו בארטליין "לא אכפת לי כבר".
חשבתי שיהיה לי כיף לראות את יול ופארב באי המתים כי היי יש לי עוד כמה דקות של אלילי ילדות על רקע אי בודד אבל יש בזה משהו מאוד מת וחסר חיוניות. בעיקר מעציב אותי.
לצפיה ב-''
10/04/2020 | 08:21
12
66
תגידו, מישהו פה באמת נהנה מהעונה הזאת? אני כבר ממש מתחיל לאבד עניין. העריכה מזעזעת.
לצפיה ב-''
10/04/2020 | 11:47
58
אני לצערי לא במיוחד
לצפיה ב-''
10/04/2020 | 12:05
3
60
מה בדיוק מפריע לך?

הייתה נפילה משמעותית מהפרקים הראשונים וכל פרק שעובר שואלת את עצמי למה לא קיבלנו פרקים ארוכים יותר אבל אני עדיין נהנית. המשימה של העורכים העונה קשה והם עושים עבודה סבירה עם מה שיש להם תמיד יכל להיות יותר גרוע (לדוגמא: העריכה של אי הרוחות)
לצפיה ב-''
10/04/2020 | 12:13
1
65
חוץ מהקאסט החצי בעייתי (מספר לג'נדס שתקעו אותם עם מלא ניו-סקולרז משעעמים. שום דבר טוב לא יכל לצאת מזה), ההרגשה היא שאין לי מושג מה קורה שם כבר. מי נגד מי, מי בברית עם מי ולמה הם מצביעים כפי שהם מצביעים. העריכה לא מספקת לנו מידע קריטי, ובמקום זאת מתעכבת על אנשים מתרוצצים כמו עכברים בחיפוש אחר ז'יטונים, אלילים וכל מיני חרטא-יתרונות.  אין לנו סיפור. אין לנו דמויות. יש לנו רק כאוס מוחלט. וכאוס מוחלט זה לא מעניין.
לצפיה ב-''
10/04/2020 | 13:12
53
1) מסכימה שמתחיל להרגיש שהעורכים יוצרים manufactured drama עם דיבורי הקולות לפני המועצה ובמהלכה. בפרק האחרון זה היה מיותר כי אדם הספיק לקבור את עצמו. אם מישהו היה מודח במקומו זה היה יותר הגיוני
2) מצד אחד מתמקדים בחיפושי יתרונות מצד שני זו הדרך להראות לנו חלק מהלג'נדס עושים משהו. זמן המסך שמקדישים להכחדה דווקא לא כזה ארוך, תבדוק: ברוב הפרקים זה 3-4 דקות
3) דמויות ומיני-סיפורים לדעתי יש אבל קצת קשה לזהות את זה כי העונה בהילוך טורבו ועד כה הרוב הסכימו להצבעה קלה לשרוד עוד מועצה. מישהו צריך להוביל מהלך כי אם זה ימשיך ככה העונה הזו אבודה (פריוויו: קים תצילי אותנו)
לצפיה ב-' בעיני דווקא'
בעיני דווקא
10/04/2020 | 13:27
59
הפרק האחרון הוא הטוב ביותר אחרי פרק הפתיחה (כי זה פרק פתיחה...)
כן גם אני הייתי רוצה פרקים ארוכים יותר וזה הבאסה היחידה אבל אני עדיין נהנה מאוד.

לצפיה ב-' אני ממש נהנה'
אני ממש נהנה
10/04/2020 | 13:25
5
65
ומחכה לכל פרק.
ודווקא אני שמח שכל האולד סקול הודחו בזה אחר זה ופינו את מקומם לשחקנים יותר טובים, ובעיקר שקינג טוני וקווין שרה (הפייבוריטים הראשיים שלי) הגיעו לאיחוד, אבל גם אם הם יודחו יש עוד שחקנים טובים אז לא נורא.

לצפיה ב-''
12/04/2020 | 14:13
4
32
לא מסכימה שכל השחקנים שנשארו טובים מאלו שהודחו. אם הכל היה מסתכם במיקומים דיונים על הסדרה היו הרבה יותר פשוטים. מה שכן אסכים איתו זה שלא מגיע לעונה הזו מנצח מההכחדה
לצפיה ב-' אני ממש לא מדבר על מיקומים'
אני ממש לא מדבר על מיקומים
12/04/2020 | 15:08
3
36
אני האחרון שיתייחס למיקומים בלבד, בעיני יש הרבה מנצחים שהם פחות טובים ממפסידי גמר/כאלה שהגיעו לרביעייה האחרונה.
אני מדבר על זה שבעונה הזו כמעט כל מי שהודח עשה טעויות/ לא התאים את עצמו לקצב המהיר ולכן הגיע לו להיות מודח, אז כן אני מאמין שכמעט כל מי שנשאר במשחק (ובעצם שאני חושב על זה עכשיו, כל מי שנשאר במשחק עכשיו אחרי שאדם הודח) שיחקו הרבה יותר טוב מאלה שהודחו וכנראה הסיבה לכך היא שלהרבה מהאולד סקול היה קשה להתאים את עצמם למשחק וחלקם עשו גם פאשלות בהתאם (היחידה שהתאימה את עצמה יחסית הייתה סנדרה - בעיקר חברתית השתלבה מעולה עם הניו סקול בשבט שלה , אבל במקרה שלה היא עשתה טעות אחרת.
וזו הסיבה גם שאני מרוצה מהעונה עד כה, כי באמת אלו שהגיעו לשלב הזה הם אלו שהיו ראוים לכך וכל הדחה כמעט היא מוצדקת בעיני עד כה.

לצפיה ב-''
12/04/2020 | 17:39
2
34
ואני מדבר בתור מישהו שפארווטי מקום שני שלו בכל הזמנים בערך אחרי סנדרה חחח. פארווטי של 16 ו20 אולי שחקנית יותר טובה מלצורך העניין מישל ובאופן כללי היא דמות ושחקנית אייקונית יותר אבל העונה לא יכול להגיד שהיא שיחקה טוב יותר מהמתמודדים שנשארו במשחק.
ומסכים גם עם זה שחוץ מסנדרה ששיחקה את המשחק הכי מרשים מכל המודחים (והדיחה את עצמה אם כבר בגלל שניסתה בכוח לעשות מהלך "ניו סקול") כל השחקנים שהודחו עד כה הודחו בגלל שלא עמדו בקצב של המשחק, כולל יול שגם הוא קצת נדפק ויכל להגיע רחוק יותר אבל עדיין לא היה מספיק בתוך זה.
לצפיה ב-''
13/04/2020 | 16:13
1
23
בקצב הזה אצטרך לשנות את הכינוי שלי לparvati stan
לא אומרת שהיא שיחקה מדהים או שלא יכלה לנסות יותר, רחוק מזה. כן חושבת שהיא נדפקה מהערבוב כי זה היה 4-1 ורוב השחקנים היו נופלים בסיטואציה כזו ללא יתרון. פחות עניין של חוסר יכולת לעמוד בקצב. אם היא מצליחה לשכנע את יול או ניק לעבוד איתה, מישל משנה את הקול שלה מוונדל לפארווטי והתוצאה זהה... אבל אני צריכה להסתפק בזה שהצליחה להגיע לאן שהגיעה כי יכלה להיות מודחת ראשונה

מסכימה אתכם ב100% שסנדרה הייתה במצב מעולה לפני הטעות שעשתה ושרוב השחקנים שבמשחק עושים עבודה מצויינת, though. יאללה שיהיה יום חמישי!
לצפיה ב-'כן בגדול מסכים '
כן בגדול מסכים
13/04/2020 | 19:12
18
ברור לי שלפארווטי לא הייתה במצב טוב בערבוב אבל אבל כך גם היה בעונה 20,אני יותר מדבר על איך שהייתה בשבט המקורי ואי אפשר להגיד שזו אותה הפארווטי שאנחנו מכירים ואוהבים העונה, לי הרגיש שהיא קצת עייפה (בכל מקרה כבר דיברנו עליה מספיק בדיונים של הפרקים הקודמים...) וכן ידוע לי שלניק היה פרימייד עם יול ומישל (ואפשר להגיד גם עם וונדל).
לצפיה ב-'וואלה אני נהנה מאוד'
וואלה אני נהנה מאוד
10/04/2020 | 19:08
64
מהפרק הראשון אני רואה את כל הפרקים בשידור חי + פעם נוספת במהלך השבוע
וחוץ מהחפירות כאן בפורום, כל השבוע חופר עם חברים על הפרקים בוואטספ וסופרים ימים לפרק הבא
+ רואה את כל הקטעים הסודיים, תמונות יח"צ, סניק פיקים, ראיונות וכתבות סביב הפרקים
עד כה כל מי שהגיע לו להיות מודח הודח, וזה מרגיש שאנחנו אפילו לא בשיא ומחכים לנו עוד כמה מהלכים מעניינים בהמשך
אני מבין אותך שאתה מרגיש שהעריכה מאוד צפופה, אבל זה בעיקר כתוצאה מזה שהרמה העונה ממש גבוהה בהשוואה לעונות קודמות, ויש הרבה מדי מה לראות ואין כלכך זמן ב40 דקות פרק (וה2-3 דקות של אי ההכחדה לא באמת ישנו את זה)
לצפיה ב-''
10/04/2020 | 20:48
2
58
פרק טוב.
הקטע עם אדם במועצת השבט היה פשוט זהב   אבל באמת אי אפשר להאשים אותו שחשב שהדבר הזה הוא פסלון חסינות, צריך לעשות הכל בעונה הזאת. אני בטוח עכשיו שבעונות הבאות הפסלון חסינות יוחבא שם. 

אני ממש לא עף על היתרון של 50/50, לא למדנו מהעונה שעברה?! סחתיין לדני שהגדילה ראש ופארווטי שהצליחה למכור את זה למישל בשביל 4 מטבעות אש. אני יודע שיש כאן אנשים שמאוכזבים ממנה כי היא רצתה לקנות בזה צנצנת חמאת בוטנים בשביל כולם, אבל אני מקווה שהיא עשתה את זה בשביל להרוויח קולות של המושבעים במידה והיא תחזור למשחק. וזאת גם הבעייתיות של אי ההכחדה.

כיף לראות את קים שוב בעניינים, יש לה עוד פסלון חסינות והיא נמצאת ברוב, היא הכי הרוויחה מהאיחוד מכולם. שרה קצת מעדה הפרק למרות שהיא באמת התכוונה לטוב שנתנה לניק את הפרס. 

לצפיה ב-''
10/04/2020 | 22:09
1
64
לא נראה לי באמת שפארווטי חשבה על קולות מושבעים
הרי בסופו של דבר היא שיתפה בחמאת בוטנים את החברים הטובים שלה בלבד, מי שגם ככה סביר להניח יצביעו אם היא תחזור למשחק ותגיע לגמר
ואגב גם אם היא הייתה משתפת את כולם בחמאת בוטנים, אני לא מאמין שמושבעים יצביעו לה רק בגלל שהיא שיחדה אותם בחמאת בוטנים
לצפיה ב-'חחח כן לכן רשמתי שאני מקווה '
חחח כן לכן רשמתי שאני מקווה
10/04/2020 | 22:14
24

הודעות אחרונות

23:04 | 26.05.20 nadav1919
23:47 | 23.05.20 רגע רק רגע
18:35 | 23.05.20 סטילהוק
15:11 | 22.05.20 matanbil
14:02 | 21.05.20 סולידסנייק2
03:14 | 20.05.20 B R A Y E R
23:05 | 19.05.20 nadav1919
13:37 | 19.05.20 jordi2006
22:47 | 16.05.20 סטילהוק
07:20 | 14.05.20 אורישקי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ