פינת הפופופולאריות - פרק 8

וואלה?

היה אפשר לקנות שני יתרונות? זה גרוע

אבל היה להם מספיק מטבעות?
כי יתרון עלה 4 ואליל 3 לא?

NP23

New member
עלה 1

אית'ן ודני גם רכשו יתרון.
לא ברור לי אם היו יכולים לקבל יתרון שני.
די מוזר שלא עשו את זה אם היה אפשר.
אבל גם אליל על פני אוכל זו בחירה שגויה לדעתי, היו צריכים להתרכז בלחזור מאשר לקנות אליל. נטלי שנמצאת כבר הרבה זמן באי ההכחדה, בעיקר היתה צריכה לדאוג לחזק את עצמה.

דירוגי-

אדם- 5 קשה לי להחליט מה אני חושב עליו אבל הוא די נודניק...
אית'ן- 5
אמבר- 3
בן- 5 הוא בהחלט במצב טוב כרגע
ג'רמי- 6
דני- 2 מפתיע שהביאו לה וידוי!
דניס- 6 צריכה להתאפס על עצמה ומהר, אחרת תודח בקרוב...
וונדל- 1
טוני- 10 קינג
טייסון- 1 רציתי לשם שינוי לתת לו קצת יותר, ואז עבר לי

יול- 3
מישל- 3 אני עדיין חושב שהיא די מעפנה
נטלי- 3
ניק- 6 היה קרוב להיות מודח, נראה אם יצליח לשפר את מעמדו
סופי- 5 וזה עוד כשאני לארג' איתה

פארווטי- 10
קים- 3 שוב נעלמה

רוב- 7 כ"כ קרוב
אולי הוא יחזור בפעם הבאה?
שרה- 8

sapir aloud555

New member

אדם 6 It's either you or me tonight. I know that. Do you?
אית'ן 3
אמבר 2 הוידוי הראשון שלה העונה גרם לי לחשוב שהיא רוצה לשחק, כנראה שלא. נקודת בונוס על זה שהיא נלחמת למען רוב
בן 7 הוא טמבל וחמוד ולא נראה שהוא במצב רע. חייבים לצחוק על זה שהוא מכליל את עצמו בין האיומים הגדולים כשהאיומים הגדולים באמת כבר מחוץ למשחק. רוצה לראות אותו עושה שטויות עם טוני
ג'רמי 6 לא רוצה להניע את ההצבעה ואז מנסה להניע את ההצבעה. ידע מתי לוותר
דני 2
דניס 7 יפה איך שהגיבה להדחה הפונטציאלית של אדם. העריכה רוצה שנראה אותה כאיום
וונדל איך מדרגים בלאגן כזה? נניח 5
טוני 8 יאללה טוני תדיח את כל העכברים
טייסון 7
יול 6 עוד לא התאוששתי
מישל 5 ... אופס. קיוויתי לפינוי רפואי. עכשיו כשוונדל לא במשחק המצב חייב להשתפר. רוצה לראות אותה נלחמת מהבוטום for real למרות שקשה לי לראות את זה קורה כי אין עליה מטרה. יחטפו את הקול שלה בלי לחשוב פעמיים
נטלי 5
ניק 7 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
סופי 10 MVP
פארווטי 6 עוד לא התאוששתי חלק שני. לפחות היא נהנית מהשואו מספסל המושבעים :((
קים 4 מרגיש שהיא פחות רלוונטית ממתמודדים שכבר הודחו
רוב 6 הנאום שלו לג'ף: כולנו פה אולדסקול ואין ביננו פורשים SHOTS FIRED
שרה 7
&nbsp
פריוויו לפרק הבא:
ניק: We're doing Sarah. Nobody else can know
שרה: Mistake brother. Your ass is gonna go home
&nbsp

NP23

New member
לא אתפלא בכללל

אם שרה בכלל אמרה את זה על אדם ,
לא בהכרח על ניק.
בכל מקרה זה די ברור לי ששניהם ישארו

לרוב העריכה לא עושה את זה

לא שזכור לי לפחות... בישראלית אגב עושים את זה לא מעט

אבל גם אם היא בכלל אמרה את זה על מישהו אחר
אני גם חושב שסיכויים גבוהים שבסוף שניהם ישארו...

NP23

New member
אני גם חושב, אם כי

בפרומו לפרק הקודם ,
כן הראו את בן מכוון נגד וונדל

danlevin1

New member
מדרג

אדם 8
אית'ן 1
אמבר 1
בן 6
ג'רמי 7
דני 1
דניס 9
וונדל 1
טוני 6
טייסון 1
יול 1
מישל 5
נטלי 1
ניק 7
סופי 8
פארווטי 1
קים 7
רוב 6
שרה 6

And each time I'm getting colder

אורישקי אני מתנצל מראש על זה שאני הורס לך את הסדר אבל החופש האומנותי שלי קודם להתחשבות בזולת
&nbsp
סופי 10 זה לא עונה 23 פה
קים 10 לא כי מגיע לה (גם) אלא כי לתת לעריכה להכתיב לך את הדירוג זה קצת חוסר עמוד שדרה. זה לא שאנחנו בני 13 וזאת פעם ראשונה שאנחנו רואים הישרדות אנחנו יודעים שבין הפרק הערוך למציאות יש מרווח שבו נכנסת הפרשנות האישית. כמובן שגם אני מושפע מעריכה ברמה כזאת או אחרת אבל אני מסתכל על התמונה הגדולה ולא על זמן מסך פר פרק.
דניס 10 חיה רעה בכל אספקט וגם הולכת מצוין עם שום כוסברה ולימון בתנור
שרה 10
ג'רמי 6
בן 5
ניק 2 כי הוא מצחיק ואני מוכן לשלם לבנאדם שיעשה איזה קטע שניק נכנס לשיחות היסטוריות כמו ניק מתפלח להסכמי ורסאי או ניק בפגישת טראמפ וקים גונג איל
1 לכל השאר

B R A Y E R

New member
מנהל
מדרג

אדם - 2 המצב שלו לא לגמרי ברור, אבל זה נראה שבאמת כרגע לאף אחד לא אכפת ממנו
אית'ן -1
אמבר - 1
בן - 9 המצב שלו מצויין במשחק, וזה נראה שהוא בקשרים טובים
ג'רמי - 7 כנ"ל, מוריד לי קצת כי לדעתי היה צריך להצניע את הקשר שלו עם וונדל לטובת המשחק שלו. אבל המשחק החברתי שלו מדהים
דני - 1
דניס - 7 חמודה

וונדל - 1 אין לי על מה לפרגן
טוני - 10 הקינג נשאר קינג

טייסון - 5 התבאסתי שדווקא הוא חזר, אבל הוא בסדר
יול - 1
מישל - 5 נראה מה הזמן יאמר
נטלי - 10

ניק- 9 רק כי הבטחתי לבראל שאתן לו 9. בפועל מגיע לו 1 אחרי פרק כזה. מעבר לזה שאף אחד לא שם עליו במשחק חוץ מאולי מישל, זה נראה שאפילו אדם מבין כרגע מה הולך במשחק יותר ממנו
סופי - 1 מצד אחד יש לה ווידויים אינטלגנטיים והיא הייתה בצד הנכון של הההדחה, מהצד השני זה לא נראה כאילו חוץ משרה טוני ואדם יש לה עוד קשרים במשחק. לגמרי לא השתחררה מעונה 23. לצערה טוני אומנם מצחיק אבל הוא לא ליצן כמו קואץ'.
פארווטי - 1
קים - 10 אומנם לצערי היא לא מקבלת מספיק וידויים, אבל זה לגמרי נראה שהיא נמצאת בכל השיחות החשובות במשחק, כל הזמן מתייעצים איתה והיא מעורבת בכל מה שקורה. מרשים אותי מאוד איך ממצב של 0 בריתות בפרק הראשון היא הגיעה למצב שהיא דמות מפתח בעונה הזו
רוב - 1
שרה - 10 נהנה ממנה בעונה הזו כמו שב2 העונות הקודמות שלה מעולם לא נהנתי ממנה

Bar EL

New member
מדרג לי בכיף

אדם 7 אוהב אותו בתכלס, אבל ילד כאפות
אית'ן 1
אמבר 1
בן 10 מלך שנמצא במצב מעולה
ג'רמי 7 מסכים עם מה שרשמו עליו
דני 1
דניס 5
וונדל 8 היה מעניין יותר מחצי קאסט עד כה
טוני 10
יאללה תמשיך ככה
טייסון 9 כבוד
יול 1 מעפן
מישל 5
נטלי 1
ניק 10 איבד בן ברית אבל הוכיח כבר שהוא שחקן חזק העונה ואני מאמין שיצא מהמצב הזה דיי בקלות (הפרומו חד משמעית מטעה בפרק הבא והוא בדוק לא עף)
סופי 1 מחכה להשפלה שתקבל מקינג טוני
פארווטי 1
קים 10 רק כי הבטחתי לברייר שאתן לה 10, בפועל מגיע לה 1 שהיא כבר רוח רפאים כל העונה ולא רלוונטית לעלילה (ובלי קשר הצנצנת חמאת בוטנים שטייסון אכל יותר מעניינת ממנה), כן היא במצב סבבה אבל לא ראיתי אותה עושה משהו מיוחד, או משהו בכלל
שרה 8 חמודה נורא, מאמין שנראה ממנה ומטוני עוד

שכחתי מרוב : 2 (על העקיצה המצחיקה לסנדרה)

אדם - 5 אולי הוא בצד הנכון של המספרים, אבל הוא לא מושך בחוטים
אית'ן - 1 מוכחדים יקבלו ממני 1, אלא אם כן יקרה משהו מעניין על האי
אמבר - 1
בן - 7 מנסה להרחיב את הבריתות שלו, נראה לאן זה יוביל
ג'רמי - 6
דני - 1
דניס - 5 סך הכול שחקנית טובה, אבל ממש הכניסה את עצמה לצרות והדחה קרובה תהיה מוצדקת
וונדל - 3 בייו'ש
טוני - 9 לא בטוח מה הוא יעשה עם הבריתות הישנות שלו, יכול להיות שיצטרף לשרה (וסופי, ואדם ובן), ואז גם קים תצטרף, נראה מה יקרה בפרק הבא.
טייסון - 7 בניגוד לחוזרים קודמים, לא סומן מחדש על ההתחלה.
יול - 1
מישל - 6
נטלי - 1
ניק - 7 נראה לי שהוא יינצל מלהיות בצד הלא נכון, בתקווה בלי אלילים ויתרונות
סופי - 10 לגמרי קיבלה תדמית של מושכת בחוטים
פארווטי - 1 לצערי

קים - 5
רוב - 1 לצערי

שרה - 9 אני מאוד בספק אם תהיה המודחת הבאה

סטילהוק

New member
מדרג

אדם - 1 וגם זה יותר מדי עבור הלוזר הזה.
אית'ן - 1 מיצה מבחינתי, לא רואה אותו חוזר למשחק, זה ממש לא האית'ן חיית המשימות שהכרנו בעבר, אית'ן של אחרי המחלה זה אית'ן מוכה וחבול שבקושי מסוגל לסחוב.
אמבר - 1 מיצתה מבחינתי, אין סיכוי שתחזור למשחק.
בן - 1 ליצן מעצבן, לפחות היה מוצא אלילים מה שהוא הראה שהוא טוב בו בעונה שבה הוא זכה.
ג'רמי - 5 עדיין אמביוולנטי לגביו, מצד אחד רוצה לשלוט מבין הצללים, אך מצד שני שקוף מדי.
דני - 1 מיצתה מזמן מבחינתי, אין סיכוי שתחזור למשחק.
דניס - 2 אחרי שחשפה את כל הקלפים במקום להשאיר את המידע הזה למושבעים במועצת השבט של הגמר אם תגיע אליו, ואם לא החסינות שזכתה בה כי למזלה היתה חסינות כפולה, רוב הסיכויים שהיתה מודחת, לא רואה אותה מגיעה רחוק.
וונדל - 1 וגם זה יותר מדי עבורו. מקווה שלא יחזור למשחק יותר.
טוני - 8 עצם זה שאיום כמוהו אפילו לא הועלה כאופציה להדחה בפרק האיחוד אומר המון.
טייסון - 2 זה לא סוד שאני לא סובל אותו והיתי מעדיף שלא הוא יחזור מאי ההכחדה, אך מגיעה לו עוד נקודה על הזכייה מול רוב, שכפי שחששתי לא ניצח אותו, ולדעתי ההפקה ערכה את הפער ביניהם קצת קרוב מדי. מקווה שהוא המודח הבא, כי עדיין מדובר באולדסקולר ורוב המושבעים על אי ההכחדה הם אולדסקולרז, כף שקשה לי להאמין שחעזבו אותו להיכנס עמוק חזרה למשחק, כי כמו שהוא עצמו אמר אם יעזבו אותי להיכנס בין הסדקים אני אקים פה בית. אגב, שמתם לב שביגוד לעונה 38 העונה המודחים החוזרים מאי ההכחדה לא מקבלים אליל חסינות? אולי בגלל כל הביקורות על כך בעונה 38.
יול - 1 אם הוא היה חוזר מאי ההכחדה היה מקבל הרבה יותר, אך הפרק לא הגיע לו יותר מזה.
מישל - 6 עדיין חושב שהיא הזוכה של העונה, למרות שבפרק האיחוד העריכה שלה לא משהו והיא גם לא היתה מודעת כלל לבליינסייד של וונדל שתפסה אותה בהפתעה, אבל לא לשכוח שיש לה עדיין הכי הרבה מטבעות אש וגם בני ברית שיכולים למצוא ולשלוח לה אלילים ויתרונות על אי ההכחדה. כי אם אני מנסה לחשוב למי רוב ישלח זה למישל, פארווטי כנ"ל, אמבר תשלח למי שרוב יגיד לה, דני גם תשלח למישל, ולמעשה חוץ מנטלי שתשלח לג'רמי רובם ישלחו למישל, ובעיקר שיש בתפריט את המכתב בקשה מאי ההכחדה, מישל הכי יכולה לנצל אותו לטובתה, וגם יש לה בינתיים מספיק מטבעות אש בשביל זה.
נטלי - 1 מהרגע שהבנים הגיעו לאי ההכחדה לא מקבלת יותר אף וידוי ובקושי אם בכלל זמן מסך. בכל אופן, העריכה שלה בפרקים הבאים יראו אם עוד יש לה סיכוי לחזור למשחק או לא...
ניק - 5 הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביו, והפרק אם לא סופי שקלטה את הברית המתהווה בין ג'רמי לוונדל הוא היה מודח.
סופי - 5 הייתי ונשארתי אמביוולנטי גם לגביה, אז נכון שהרבה בגללה הודח וונדל, אבל היא עדיין טיפוס מעצבן. ומה שהכי מעניין זה איך בעריכה הראו לנו אותה רועדת מקור עד כדי נקישת שיניים ואז היא מחזיקה מעמד על העמוד בגשם זלעפות כשאחרים מחליקים למטה לפניה.
פארווטי - 1 עם כל אהבתי אליה הפרק לא מגיע לה יותר מזה, ולמרות שרציתי שהיא זו שתחזור מאי ההכחדה, כפי שחששתי, פארווטי כבר לא מה שהיתה בצעירותה. ואת זה יכולתי לראות היטב כבר במשימה של הקפיצה למפתח, מה שהיא לא הצליחה לעשות 3 פעמים רצופות, בעוד שבעונה הראשונה שלה בהישרדות היא עשתה את זה לפחות פעמיים בלי שום בעיות.
קים - 3 הפרק הזה היא פשוט נעלמה כליל ונהפכה לרוח רפאים, לא יודע מה זה אומר לגבי המשך העונה, מקווה שנראה אותה יותר בפרקים הבאים, כי אם לא אני לא רואה אותה מגיעה רחוק.
רוב - 7 על פי העריכה היה קרוב מאוד לזכות במשימת החזרה למשחק הראשונה ולחזור מאי ההכחדה, אך למרבה הצער טייסון העצבן ניצח אותו בשבריר השנייה האחרונה. אך עדיין יש סיכוי שיחזור במשחק החזרה למשחק השני.
שרה - 8 למרות שרואים בפרומו את ניק מתכנן להדיחה בבליינסייד, מצבה במשחק בינתיים לא רע בכלל, כי מצד אחד יש לה את הברית של יארה, ומצד שני יש לה את "ברית השוטרים" הסודית עם טוני, מה שלדעתי נותן לה מרחב תמרון שיכול להביא אותה רחוק במשחק, לא יודע אם לגמר כי כולם שם יודעים עד כמה היא מסוכנת ולא אמינה, אך לפחות לשישייה האחרונה. בכל אופן אני לא חושב שברית השוטרים מיצתה את עצמה, אל אם כן הם ינסו להדיח אחד את השנייה, למרות שאני לא מוצא שום טעם מצד אף אחד מהם לעשות זאת. ראינו איך בעונת האולסטארס האוסטרלית איך ברית סודית הביאה את דייויד רחוק מאוד. רק שלא יהיו שקופים מדי שהאחרים יתחילו לחשוד...

NP23

New member

מופתע לחיוב שהסכמת לפרגן לטוני כשהגיע לו ושלמרות ההערצה לפארווטי נתת לה 1 באובייקטיביות ! ככה צריך.

סטילהוק

New member
אני תמיד אובייקטיבי

גם לקלי לא נתתי יותר ממה שהגיע לה באותו פרק.

Seosi

New member
מדרג

אדם 6 במצב רע לגמרי, אבל להגנתו הוא מודע לכך, והוא גם קורע מצחוק

אית'ן 1
אמבר 1
בן 10 אני לא מאמין שאני נותן לו דירוג כזה גבוה, אבל הוא במצב טוב.
ג'רמי 7 הזכיר לי הפרק עד כמה אסטרטגי הוא, אבל הקשר שלו עם וונדל היה שקוף מדי, והוא לא הצליח להשאיר אותו.
דני 1
דניס 7 מוריד לה על זה שהיא פירטה יותר מדי על ההדחה של סנדרה, אבל היא עשתה נכון בלנתק את הברית שלה עם אדם.
וונדל 1 לא היה לו בכלל מושג שזה בינו לבין אדם.
טוני 10 נמצא במצב מעולה.
טייסון 5 לא מהמעריצים של טייסון, אבל נותן לו קרדיט שהצליח להתמקם יפה בשבט וכבר מצא לעצמו ברית.
יול 1
מישל 4 לצערי הייתה מחוץ ללופ, מאמין שיראו ממנה יותר בפרק הבא.
נטלי 1
ניק 4 אני רוצה לראות מה הוא יהיה מסוגל לעשות בפרק הבא.
סופי 10
איך היא מקבלת פחות מ-10 על הפרק הזה?!?! הבינה שבן, ג'רמי, טוני וטייסון בברית, הבינה שרוב הכוח הגיעה מג'רמי והצליחה להביא להדחתו של וונדל כי הוא הכי קרוב לג'רמי. אנדרייטד בטירוף כאן.
פארווטי 1
קים 7 במצב טוב, לא הראו אותה, אבל במצב טוב. עדיין יש לה פסלון חסינות.
רוב 6 כמעט הצליח לחזור למשחק.
שרה 8 במצב ממש טוב, אבל לא הראו אותה הפרק.

Confide In Omer

New member

אדם 8
אית'ן 2
אמבר 1
בן 1
ג'רמי 6
דני 2
דניס 7
וונדל 6
טוני 4
טייסון 1
יול 6
מישל 7
נטלי 7
ניק 6
סופי 10
פארווטי 6
קים 6
רוב 1
שרה 8

NP23

New member

אדם 7 נכון, הוא לא שחקן משהו העונה אבל נזכרתי שסך הכל אני מת עליו .. והיתרון החזק שלו על וונדל היה שהוא כן שם לב והרגיש שהוא בבעיה , בזמן שוונדל היה מאוד בטוח בעצמו .
אית'ן 1
אמבר 1
בן 8 מי היה מאמין אבל שמגיע מגיע.. ממש הפתיע לטובה הפרק
ג'רמי 7 התכניות שלו נכשלו אבל כן בסופו של דבר בעניינים וככל הנראה במצב טוב . וגם צריך לדעת מתי לוותר ..
דני 1
דניס 6 לא חושב שהשתחצנה אבל כן חושב שהיא תהיה בבעיות.. מצד שני התנהלה טוב והדיחה מישהו שהיה נגדה.
וונדל 4 כאמור לא קרא נכון את המפה והיה גם מאוד בטוח בעצמו... אפילו לא היה מעניין
טוני 10 הקינג הבלתי מעורער
פשוט תענוג לראות אותו.. ככל הנראה יש לצדו גם את טייסון, בן, ג'רמי וגם זה די ברור שסופי, שרה , קים.. מושלם , רק שימשיך כך.
טייסון 6 לא צופה לו עתיד רחוק אבל כרגע השתלב מעולה
יול 1 אם כי ממש נתן בראש במשימה
מישל 1 הייתה כלום הפרק
נטלי 1 אכזבה שלא ניצלה את המטבעות
ניק 6 פרק לא טוב עבורו.. אבל כן הבנות רצו להשאיר אותו ואני מאמין בו ובעדו . He is down but not out yet!! מצפה לראות מה יעשה.
סופי 10 שמרה על אדם וגם דאגה שוונדל יסומן ולא ניק .
פארווטי 1

קים 1

רוב 1 גם ממש אכזבה :(
שרה 5 אוף למה בקושי רואים אותך

למעלה