פינת הפופופולאריות - פרק 8

sapir aloud555

New member
לא מנסה לעצור דיונים

אבל התגובה שלך הרגישה לי טיפה התנגחות למען ההתנגחות, אולי אני טועה
&nbsp
בפועל לא באמת ראו את קים, הוידוי היחיד שלה היה על הגשם, השיחה האסטרטגית היחידה שלה מהפרק הייתה הנהון כשג'רמי ניסה לשנות את ההצבעה מוונדל. היא בבריתות הנכונות ולא מזכירים אותה כמועמדת להדחה זה נכון אבל אין לנו מושג מה היא חושבת והנוכחות שלה עד כה לא חשובה או מעניינת במיוחד. על זה מגיע לה דירוג מושלם? לדעתי לא, אתה כמובן יכול לחשוב אחרת וזה בסדר. אבל זה כמו שאתן עכשיו לליצנית כמו אנג'לינה 10 כי היא עשתה לי את העונה, וסטילהוק יתן לה 1 כי היא עז מושלמת עם 0 קולות בגמר. לא משנה מה אכתוב זה לא שאצליח לשנות את דעתו, אז אקרא את ההודעה שלו ואגחך והוא יקרא את ההודעה שלי ויחזיר לי בחפירה חחחחחחחחח

B R A Y E R

New member
מנהל
נההה תיהי בטוחה שאני לא מתנגח

אני גם מת על אורי אני לא מחפש להוציא אותו רע או לריב איתו

אבל אני באמת לא מצליח להבין איך קים שאומנם באמת לא קיבלה עריכה הפרק קיבלה 1, אבל ניק שגם לא קיבל עריכה, ומה שהראו ממנו היה בקטע שלילי עם תוצאה שלילית קיבל הרבה יותר..
אני דווקא כן חושב שהמצב שלה כרגע מושלם, כי ממה שזה נראה כולם מדברים איתה ומתייעצים איתה ולא רק ג'רמי, הראו קטעים שלה עם הבנות, ועם טוני, ואפילו וונדל, ואני מאמין שהסיבה היחידה שלא מראים אותה זה צירוף של זה שהיא לא הצליחה להגיע לגמר+היא לא דמות אז אין לה וידויים מעניינים במיוחד לשדר (לעומת אדם נגיד שהמצב שלו פח לכל הדעות, אבל הוא יודע לספק את העבודה בוידויים אז הוא גם אפילו מככב בפרומואים)
ואת צודקת לגמרי, לא עם כל אחד שווה להתווכח, ויש כאלו שויכוח איתם זה לגמרי ראש בקיר

אבל את אורי אני מכיר בתור אינטליגנט וראש פתוח, וגם אם 90% שהוא לא ישנה את דעתו בזכות ההודעות שלי, מעניין אותי לפחות לשמוע מה יש לו לענות לי בחזרה
&nbsp

sapir aloud555

New member
אבל זה מה שאני מנסה להסביר לך

אין הרבה טעם להתווכח על הדירוג
&nbsp
כמו שאתה חושב שצריך לדרג את ניק וקים לפי המיקום הנוכחי שלהם במשחק אני יכולה לחשוב שצריך לדרג את המתמודדים בהכחדה לפי הביצוע שלהם באתגר ולבוא לך בהודעה כזו:
על מה מגיע לנטלי 10, ליול שהצליח להשיג אותה ללא יתרון 1, לרוב שכמעט חזר למשחק וקנה בדיוק את אותם היתרונות שהיא קנתה 1, וטייסון שהצליח לחזור 5? אני מנסה להבין את ההיגיון... רגע, למה אני מביאה לדני ואית'ן פחות מפארווטי כששלושתם נכשלו באותו קטע?
שנינו יודעים מה התשובה לשאלות האלו. זה שנותנים למישהו 1 לא עושה דירוג יותר אובייקטיבי כי כל הדירוגים פה סובייקטיבים

אורישקי

New member
טוב אני אענה לשניכםםםםםםם פתחתם פה חתיכת חפירה

קודם כל אין לי בעיה שיגיבו לי על הדירוג אם יש לכם השגות לגביו או דברים שאתם לא מסכימים כל עוד אתם מנהלים את זה בצורה יפה! הכל טוב ורוב הסיכויים שגם לא נסכים

&nbsp
לעניינו של דבר - אתה יודע שאני אוהב את קים ברייר וחושב שהיא אחת השחקניות הכי גדולות שידענו, ואני גם לא אומר שהמצב שלה הוא לא טוב אבל אין לי שום אינדיקציה לזה בשלב הקיים. כצופה אין לי מושג בכלל מה היא חושבת שעומד לקרות, מי החברים הקרובים אליה, ומהפרק הזה בטח שלא - אז לתת לה ציון גבוה כשיש שחקנים שבלטו יותר היה בעיני לא צודק.
לגבי ניק - נכון שזה היה רחוק מלהיות פרק מושלם שלו - אבל 1. הוא הצחיק אותי מאד גם במשימה וגם בסצנה שבה הוא נדחף לדברים של כולם 2. עצם העובדה שלמרות שהיוא מלא שהעדיפו לראות אותו מודח על פני וונדל - עדיין המון אנשים אמרו שהם מוכנים לעבוד איתו מראה שהוא עושה משהו נכון לדעתי ואני מצפה לו המשך בתוכנית.
&nbsp
זה לא משהו אישי נגד קים וזה גם לא אומר שהיא שווה 1 בדירוג, אבל על הפרק הזה אין לי יותר מדי מה לפרגן לה.

sapir aloud555

New member

גם אני נתתי לניק דירוג גבוה פשוט כי הוא הצחיק אותי. זו גם הסיבה שבן בין השחקנים שאני מעודדת עכשיו, הוא חמוד ומשעשע

תמונה לנטרול חפירות מיותרותתת

גם, ועל הדרך ותרו על לעצב את הדירוג של כלל הפורום לרצונכם

מטרת הפינה ותקנו אותי אם אני טועה היא לא תחרות אגו אלא לראות מה דעת כלל הפורום כשדעת כל אחד שווה לאחר.
כולל אגב את שיטת ה"צינון" המגוחכת, כאילו שכשמישהו יתן לשחקן שהוא אוהב 1 במקום 7 רק כדי להוריד את הממוצע פתאום הוא ישכנע אותי שצריך לאהוב שחקן אחר. תנו לשחקנים כמה שאתם חושבים שמגיע להם מה אכפת לכם מה אחרים מדרגים

B R A Y E R

New member
מנהל
אני לא רואה או מבין מה הקשר כאן לאגו

כל אחד מדרג איך שבא לו מהסיבות שבא לו, ואם אני נותן לשחקן שאני אוהב 1 רק כי אני רואה שהרבה עפים עליו בהגזמה זה לגמרי לגיטימי מבחינתי שאצנן
זה שאני נותן למישהו 1 במקום 7 לא יוריד אף שחקן מהמקום הראשון למקום ה20
אגב אני מוצא בדירוגים שלך שאתה גם נוטה לדרג בהתאם לדירוגים של אחרים, אז לא מבין את הביקורת שלך

Bar EL

New member
אבל זה כל הקטע

כל אחד ידרג איך שהוא רואה לנכון מכל שיקול שהוא, ואם הוא ירצה "לצנן" מתמודד שהוא חושב שלא ראוי לדירוג גבוה זה בסדר גמור לעשות את זה, הרבה מאיתנו עושים את זה הרבה פעמים (כולל אותך אגב וזה דיי ברור) וזה בסדר ואין בזה שום דבר פסול.

הנה דוגמא כזו בדירוג האחרון שלך אגב:
קים 10 לא כי מגיע לה (גם) אלא כי לתת לעריכה להכתיב לך את הדירוג זה קצת חוסר עמוד שדרה. זה לא שאנחנו בני 13 וזאת פעם ראשונה שאנחנו רואים

לא צריך גם להתיפיף הכל בסדר...

חג גנגבנג שמח

1. כל אחד ידרג איך שבא לו וכל אחד יעביר ביקורת על איך האחר מדרג כאמור פורום
2. וואלה חוץ מטוני באחד הפרקים הקודמים אני לא זוכר שהורדתי למישהו ניקוד בגלל דירוג של מישהו אחר. לקים נתתי 9-10 כל העונה. אני כמובן מעיר לצד כל ציון אבל אם זה מפריע ותרצו שאפסיק אני מקבל בקשות בדואר
3. הבנו כבר עשור אחורה שאני מתיפייף ופלצפן וכל זה בואו ננסה מחמאות כנות
אני אתחיל ברייר הדירוגים שלך תמיד מקושטים באמוג'י מה שהופך את הקריאה למהנה יותר!

B R A Y E R

New member
מנהל
חבר, אין כאן שום גנגבנג

לא צריך להבהל או להרתע מזה שמגיבים לך
הכל באווירה טובה
אני גם לא חושב שלאף אחד כאן מפריע ההודעות שלך או הנימוקים שלך, אני גם לא מוצא בהודעה שלי או של בר משהו שיכול לגרום לך לחשוב שזה מפריע, אלא בדיוק ההפך. אני עושה ככה, אתה עושה ככה, בר עושה ככה, וכל מי שירצה שיעשה ככה.. לגיטימי לחלוטין..
ולגבי המשפט השלישי מודה שלא הצלחתי להבין מה הכוונה שלך

שאלונת-

למה רוב ונטלי עשו טעות עם המטבעות?
מה יותר שווה מלקנות יתרון למשימה שמחזירה אותך למשחק?
והרי כתבו פה שגם ככה המטבעות מתאפסים...

Confide In Omer

New member
בגלל ש...

הם יכלו לקנות כמה יתרונות לאתגר, במקום יתרון אחד ואליל חסינות שישמש אותם רק במידה ויחזרו למשחק.

אורישקי

New member
דווקא לגבי זה

לדעתי לא היה אפשר לקנות כמה יתרונות (היה לי גם דיון אחר עם בריר בנושא הזה והגענו למסקנה שההפקה כנראה עשתה פה פאדיחה והגבילה את היתרונות ל3 דורשים ליתרונות - ואז שינתה את דעתה).
אבל אני חושב שבכל מקרה היו רציכים לקננות אוכל שיתן להם אנרגיה באתגר וגם ליוות ממנו, במקום לבזבז כל כך הרבה מטבעות על אליל שלא בטוח שיקבלט.....

sapir aloud555

New member
לא הבנתי

איך הגעתם למסקנה הזו כשראו בפרק את היתרונות שיכלו לקנות באתגר

היתרונות
1) לא לחפור
2) המקל שהצטרכו להרכיב באתגר מורכב מראש
3) המפתח שצריך להשיג לפתוח את הדלת קרוב יותר

NP23

New member
איך את מצליחה לקרוא את זה חחח

לי עדיין לא ברור אם זה אומר תוכל לבחור 1 מתוך 3 היתרונות
או אם אפשר לרכוש את כל ה3 יתרונות
אני לא רואה סיבה שלא היו רוצים להשיג כל יתרון אפשרי , אני די בטוח שהוגבלו לאחד
ופשוט האחד הזה הוא לבחירתם מתוך ה3 יתרונות האפשריים

NP23

New member
טוב , כנראה כן היה אפשר לקנות הכל

אני ממש ממש לא מבין אותם...

B R A Y E R

New member
מנהל
אולי הם פחדו

שהחזרה שלהם למשחק תראה בעיני שאר הקאסט כ"לא ראויה"
אם נטלי פשוט הייתה צריכה לרוץ, לקחת מקל, לשחרר מפתח, ואז היה לה את כל הזמן שבעולם להעלות את הכדור על הנחש ואולי לסיים עם זה לפני שהאחרים בכלל קרובים להגיע אליה, זה היה נראה ממש לא הוגן ושהיא חזרה למשחק בזכות הייתרונות ולא בזכות עצמה (ולאחרים לא היה מעניין או לא היו יודעים כמונו שהיא אשכרה הייתה צריכה להפעיל את הראש בשביל להשיג מטבעות, ולא כמו רוב וטייסון לאסוף מהרצפה)
גם ככה זה לא ממש הוגן שהאופציה לקנות ייתרון קיימת רק למי שהודחו מוקדם יותר בעוד ליול לא הייתה שום הזדמנות לנסות להשיג מטבע

אורישקי

New member
גם בעיני זה ממש לא היה הוגן המשפט האחרון אבלללל

עדיין עדיף להם פשוט לחזור
הרי בינינו? בכל מקרה הסיכוי שמתמודד שהודח וחזר יינצח העונה מאדד נמוך בעיני, מה שמשנה זה אם הוא יספיק לחזור בזמן כדי להייות נוכח רוב המיזוג ולהחזיר את הרושם החיובי

NP23

New member
בדיוק ..מה האלטרנטיבה? לא לחזור?

וזו תהיה עבודה שלהם בין כה וכה להסביר, במידה והגיעו לגמר, איך השיגו את המטבעות ולמה כן מגיע להם..
למה לשרוד בזכות אליל שקנית זה הרבה יותר טוב? מה ההבדל? גם על זה אפשר להגיד שרדתם בזכות אליל שקניתם באי..
לגיטימי לעבור את המשימה בקלות בדיוק כמו להשתמש באליל

למעלה