לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87238,723 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' פינת הפופופולאריות - פרק 8 '
פינת הפופופולאריות - פרק 8
<< ההודעה הנוכחית
03/04/2020 | 01:46
59
480
קטע ממש מוזר קרה בפינה הפופולארית - כשהיה תיקו משולב על המקום השני!!!!

הדירוג הקודם:

2 אדם 1
2 אית'ן 1
2 אמבר 1
2 בן 1
2 ג'רמי 1
2 דני 1
2 דניס 1
2 וונדל 1
2 טוני 1
2 טייסון 1
2 יול 1
2 מישל 1
2 נטלי 1
2 ניק 1
2 סופי 1
2 פארווטי 1
2 קים 1
2 רוב 1
2 שרה 1
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ובמקום הראשון '
ובמקום הראשון
03/04/2020 | 01:48
1
72
וואו!
איזה כיף היה לראות שכולכם פרגנתם ככה עם ממוצע היסטרי של לא פחות מ10 למלכה של הישרדות

סנדרה

לאחרונה כמעט כל פניה,
נראית כמו דרך ללא מוצא
בכל יום שעובר זה יותר מתבהר
כמה שאת חסרה
לצפיה ב-'ועכשיו הדירוג האמיתי.... '
ועכשיו הדירוג האמיתי....
03/04/2020 | 11:15
84
20. דני - 1.6
18. אמבר - 1.8
18. טייסון - 2.3 1
17. סנדרה - 3.4 7
16. אדם - 3.5 2
14. אית'ן - 3.6 4
14. נטלי - 3.6 1
13. בן - 3.8 1
12. וונדל - 4.1 2
11. פארווטי - 4.6 7
10. רוב - 5.2 6
9. יול - 5.3 2
8. סופי - 5.9 1
7. ג'רמי - 6.1 1
5. דניס - 6.8 4
5. שרה - 6.8 2
4. מישל - 6.9 3

והטופ 3....
לצפיה ב-' מקום 3 '
מקום 3
03/04/2020 | 11:18
74
עם ממוצע 7.1,

ועלייה ב2 מקומות

חוזר לשלישיה!

טוני
לצפיה ב-' מקום 2 '
מקום 2
03/04/2020 | 11:20
68
עם ממוצע 7.6,

עולה במקום אדח וכמעט כובש את הפסגה!

ניק
לצפיה ב-' ובמקום הראשון...'
ובמקום הראשון...
03/04/2020 | 11:22
5
88
עם ממוצע 7.7,

עולה מקום אחד וכובשת את המקום הזה לראשונה העונה!

קים
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 11:39
2
65
דווקא פרק שעבר הגיע לניק אם כבר...
לצפיה ב-' הדירוג'
הדירוג
03/04/2020 | 11:23
47
59
סנדרה - יוצאת מהדירוג!
ומה יהיה הדירוג לאחר הפרק הזה?

הרשימה:

אדם
אית'ן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
פארווטי
קים
רוב
שרה

דירוג נעים!

לצפיה ב-' מדרג ללא בושה'
מדרג ללא בושה
03/04/2020 | 11:30
29
100
חילקתי את כל המתמודדים לקבוצות שונות כדי לעשות את זה יותר ברור וחד. יש בעיני שלושה מצטיינים בפרק, עוד 3-4 שחקנים שלא היו מושלמים אבל ראויים לפרגון והשאר שפחות רלוונטים.
כל מי שלא חזר מאי ההכחדה מקבל 1 - כל הכבוד על הניסיון אבל אין לי על מה לדרג אותם מעל האחרים, במיוחד לאור העובדה שרוב ונטלי לדעתי לא עשו שימוש נכון במטבעות.

אדם 1 הוא המקק של העונה  
אית'ן 1 
אמבר 1 
בן 10 כן אני לא מאמין שאני הגעתי למצב הזה, אתם יודעים שהוא ממש לא המנצח האהוב עליי ואני הייתי מאד ספקן לגביו העונה, ועדיין. אבל הוא כן נראה שבמצב מאד טוב, התחבר חזק לשרה וסופי מצד אחד וגם עם ג'רמי וטוני הוא די חזק, נמצא במצב די טוב בפרק וזה האמת די מזכיר לי את המשחק שלו בתחילת עונה 35.
ג'רמי 7 נכוןןןן שאני חוזר בי מהמחמאות שקיבל ממני בתחילת הפרק, אבל הוא שחקן טוב עם הראש במשחק, חזק חברתית ואני חושב שיש לו עוד מה להראות העונה.
דני 1
דניס 1 בהמשך לשיחה לגביה, לא מבקר אותה על זה שהיא אמרה שהיא הדיחה את סנדרה כי ברור שזה היה מוקצן בעריכה ולא הייתה לה ברירה, כן מבקר אותה על זה שלא נראה שלמישהו ממש אכפת ממנה, כולל לג'רמי שהיא ביזבזה בשבילו אליל, ויש מצב טוב שבלי החסינות הייתה מודחת. עדיין אוהב אותך tho
וונדל 1 למרות שעשו לו קצת עוול העונה, הוא היה משעשע לרגעים 
טוני 10 לאן נעלמו כל האנשים כאן שבלבלו שהוא "בטוח היה מודח אם הם היו מפסידים פרק קודם"? הפרק הזה הוכיח שג'רמי וקים חזק מאד איתו ובעצם כולם. בתור אחד מהמנצחים הכי בולטים העונה ואולי האיום הכי גדול אחרי ששלישית פארווטי-רוב-סנדרה עפה,  הוא עדיין ממש מחוץ לראדר. וזה בלי העובדה שהוא פשוט דמות קורעת מצחוק שתמיד כיף לראות על המשחק.
טייסון 5 הוא איפשהו באמצע, הוא אמנם נעלם מאד כל הפרק והוא אמנם לא הייתה הבחירה שלי לחזור מאי ההכחדה (הייתי מעדיף לראות את דני חוזרת יותר ממנו בחי) אבל אני מפרגן לו על זה שהוא הצליח להשתחל למקום נחמד בשבט, הצביע םע הרוב והשם שלו אפילו לא עלה, וזה למרות שעל פניו הוא המטרה הכי קלה שיכולה להיות.
יול 1 
מישל 1 הייתה מחוץ ללופ קצת כמו בפרק הראשון אין לי ספק שעדיין היא תגיע רחוק
נטלי 1 
ניק 7 הוא הרג אותי מצחוק הפרק והקטעים שהוא הגיח לכל שיחה היה עריכה אדירה. אין לי ספק שנראה עוד ממנו העונה גם אם בן הברית שלו הודח. כן מאוכזב כי חשבתי שהוא יותר קרוב לטוני.
סופי 10 כשמגיע מגיע
פארווטי 1
קים 1 בפרקים הקודמים היה נראה שהיא חוזרת לעצמה והנה שוב היא קיבלה עריכת רוח. חבל
רוב 1 
שרה 7 מת עליה ועל הניתוחים שלה בוידויים, איכשהו היא גדלה עליי העונה הרבה יותר ממה שגדלה עליי בכל עונה אחרת שלה....... היא אחת המועמדות הכי גדולות כרגע לנצח לדעתי ומצד שני מחכה לראות אותה בפעולה מוחלטת.
לצפיה ב-'וכמובן '
וכמובן
03/04/2020 | 11:31
55
סנדרה 10 גם בלכתה המלכה מוזכרת בפרק הזה בלי הפסקה. LEGEND
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 20:28
14
55
זה שקים קיבלה "עריכת רוח" זה אומר שהיא במצב רע?
לצפיה ב-'זה אומר שאין לי על מה לתת מעל 1 כבר'
זה אומר שאין לי על מה לתת מעל 1 כבר
03/04/2020 | 21:54
13
15
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
03/04/2020 | 23:58
12
47
ולניק נתת 7 למרות שגם הוא כמו קים מקבל "עריכת רוח" + לעומתה המצב שלו גרוע מאוד, כי חוץ ממישל אף אחד שם לא באמת רוצה לעבוד איתו
את קים ראו לאורך הפרק במלא שיחות אסטרטגיה, רואים שהיא הייתה מעורבת בהתלבטות אם להדיח את אדם או וונדל, רואים שאף אחד לא חושב אפילו על להדיח אותה מרוב שהיא בבריתות הנכונות
את ניק לעומתה ראו רק ברקע בתור הליצן של הפרק + מועמד להדחה שניצל רק בגלל שהוא פחות מקושר במשחק מבן הברית שלו
לצפיה ב-'אולי ותרו על לנסות לשנות דירוגים של אחרים'
אולי ותרו על לנסות לשנות דירוגים של אחרים
04/04/2020 | 20:19
11
28
מישהו נותן למתמודד 1 ואתה חושב שמגיע לו 10? תן 10 ותעלה את הממוצע
כולנו לא אובייקטיבים באיזה מקום לא משנה כמה נגיד אחרת, פעם מחליטים להאמין לעריכה פעם העריכה לא מדוייקת, מתמודדים שלא מקבלים זמן מסך או עריכה שלילית בעצם משחקים מדהים, מתמודדים שמקבלים עריכה חיובית שמים את עצמם בסיכון ללא צורך, מתמודדים שנמצאים על הכוונת בעצם לא באמת על הכוונת... כולנו מותחים קצת את הגבולות כשזה מגיע לשחקנים אהובים גם אם חלקנו מודעים לזה וחלקנו פחות. הכל עניין של דעה בסופו של דבר, סה"כ דירוג פופולריות
לצפיה ב-'הפורום מן הסתם נועד לדיונים'
הפורום מן הסתם נועד לדיונים
04/04/2020 | 20:52
5
27
כל הפואנטה שנגיב אחד לשני ונתווכח אחד עם השני, מה הטעם שכל אחד ירשום את דעתו בתגובה נפרדת בלי שום דיון?
כמובן שאני לא מנסה לשנות/להשפיע על הדירוג שלו אלא פשוט לרדת לסוף דעתו
ומעבר לזה שמדובר בדירוג פופולאריות, מדובר בפלטפורמה נוספת לדיונים על הפרק, כשלעומת שרשור הפרק שהוא יותר כללי כאן הדיון ספציפי על כל אחד מהמתמודדים במשחק
במיוחד כשמנמקים ולא סתם זורקים מספרים
מאז ומתמיד שרשורי פופולאריות היו עמוסים בדיונים, לפעמים אפילו יותר משרשורי פרקים
אז אני לא מצליח להבין מה ההודעה שלי הפריעה לך?
אני גם אשמח אם מישהו לא הסכים עם מה שרשמתי או עם הדירוג שנתתי שיגיב לי
לצפיה ב-'לא מנסה לעצור דיונים '
לא מנסה לעצור דיונים
04/04/2020 | 22:01
4
28
אבל התגובה שלך הרגישה לי טיפה התנגחות למען ההתנגחות, אולי אני טועה

בפועל לא באמת ראו את קים, הוידוי היחיד שלה היה על הגשם, השיחה האסטרטגית היחידה שלה מהפרק הייתה הנהון כשג'רמי ניסה לשנות את ההצבעה מוונדל. היא בבריתות הנכונות ולא מזכירים אותה כמועמדת להדחה זה נכון אבל אין לנו מושג מה היא חושבת והנוכחות שלה עד כה לא חשובה או מעניינת במיוחד. על זה מגיע לה דירוג מושלם? לדעתי לא, אתה כמובן יכול לחשוב אחרת וזה בסדר. אבל זה כמו שאתן עכשיו לליצנית כמו אנג'לינה 10 כי היא עשתה לי את העונה, וסטילהוק יתן לה 1 כי היא עז מושלמת עם 0 קולות בגמר. לא משנה מה אכתוב זה לא שאצליח לשנות את דעתו, אז אקרא את ההודעה שלו ואגחך והוא יקרא את ההודעה שלי ויחזיר לי בחפירה חחחחחחחחח
לצפיה ב-'נההה תיהי בטוחה שאני לא מתנגח'
נההה תיהי בטוחה שאני לא מתנגח
05/04/2020 | 07:13
3
23
אני גם מת על אורי אני לא מחפש להוציא אותו רע או לריב איתו
אבל אני באמת לא מצליח להבין איך קים שאומנם באמת לא קיבלה עריכה הפרק קיבלה 1, אבל ניק שגם לא קיבל עריכה, ומה שהראו ממנו היה בקטע שלילי עם תוצאה שלילית קיבל הרבה יותר..
אני דווקא כן חושב שהמצב שלה כרגע מושלם, כי ממה שזה נראה כולם מדברים איתה ומתייעצים איתה ולא רק ג'רמי, הראו קטעים שלה עם הבנות, ועם טוני, ואפילו וונדל, ואני מאמין שהסיבה היחידה שלא מראים אותה זה צירוף של זה שהיא לא הצליחה להגיע לגמר+היא לא דמות אז אין לה וידויים מעניינים במיוחד לשדר (לעומת אדם נגיד שהמצב שלו פח לכל הדעות, אבל הוא יודע לספק את העבודה בוידויים אז הוא גם אפילו מככב בפרומואים)
ואת צודקת לגמרי, לא עם כל אחד שווה להתווכח, ויש כאלו שויכוח איתם זה לגמרי ראש בקיר
אבל את אורי אני מכיר בתור אינטליגנט וראש פתוח, וגם אם 90% שהוא לא ישנה את דעתו בזכות ההודעות שלי, מעניין אותי לפחות לשמוע מה יש לו לענות לי בחזרה

לצפיה ב-'אבל זה מה שאני מנסה להסביר לך '
אבל זה מה שאני מנסה להסביר לך
05/04/2020 | 17:19
21
אין הרבה טעם להתווכח על הדירוג

כמו שאתה חושב שצריך לדרג את ניק וקים לפי המיקום הנוכחי שלהם במשחק אני יכולה לחשוב שצריך לדרג את המתמודדים בהכחדה לפי הביצוע שלהם באתגר ולבוא לך בהודעה כזו:
על מה מגיע לנטלי 10, ליול שהצליח להשיג אותה ללא יתרון 1, לרוב שכמעט חזר למשחק וקנה בדיוק את אותם היתרונות שהיא קנתה 1, וטייסון שהצליח לחזור 5? אני מנסה להבין את ההיגיון... רגע, למה אני מביאה לדני ואית'ן פחות מפארווטי כששלושתם נכשלו באותו קטע?
שנינו יודעים מה התשובה לשאלות האלו. זה שנותנים למישהו 1 לא עושה דירוג יותר אובייקטיבי כי כל הדירוגים פה סובייקטיבים
לצפיה ב-'טוב אני אענה לשניכםםםםםםם פתחתם פה חתיכת חפירה '
טוב אני אענה לשניכםםםםםםם פתחתם פה חתיכת חפירה
05/04/2020 | 22:01
1
19
קודם כל אין לי בעיה שיגיבו לי על הדירוג אם יש לכם השגות לגביו או דברים שאתם לא מסכימים כל עוד אתם מנהלים את זה בצורה יפה! הכל טוב ורוב הסיכויים שגם לא נסכים

לעניינו של דבר - אתה יודע שאני אוהב את קים ברייר וחושב שהיא אחת השחקניות הכי גדולות שידענו, ואני גם לא אומר שהמצב שלה הוא לא טוב אבל אין לי שום אינדיקציה לזה בשלב הקיים. כצופה אין לי מושג בכלל מה היא חושבת שעומד לקרות, מי החברים הקרובים אליה, ומהפרק הזה בטח שלא - אז לתת לה ציון גבוה כשיש שחקנים שבלטו יותר היה בעיני לא צודק.
לגבי ניק - נכון שזה היה רחוק מלהיות פרק מושלם שלו - אבל 1. הוא הצחיק אותי מאד גם במשימה וגם בסצנה שבה הוא נדחף לדברים של כולם 2. עצם העובדה שלמרות שהיוא מלא שהעדיפו לראות אותו מודח על פני וונדל - עדיין המון אנשים אמרו שהם מוכנים לעבוד איתו מראה שהוא עושה משהו נכון לדעתי ואני מצפה לו המשך בתוכנית.

זה לא משהו אישי נגד קים וזה גם לא אומר שהיא שווה 1 בדירוג, אבל על הפרק הזה אין לי יותר מדי מה לפרגן לה.
לצפיה ב-''
06/04/2020 | 09:48
25
גם אני נתתי לניק דירוג גבוה פשוט כי הוא הצחיק אותי. זו גם הסיבה שבן בין השחקנים שאני מעודדת עכשיו, הוא חמוד ומשעשע

תמונה לנטרול חפירות מיותרותתת
לצפיה ב-'גם, ועל הדרך ותרו על לעצב את הדירוג של כלל הפורום לרצונכם'
גם, ועל הדרך ותרו על לעצב את הדירוג של כלל הפורום לרצונכם
04/04/2020 | 20:54
4
34
מטרת הפינה ותקנו אותי אם אני טועה היא לא תחרות אגו אלא לראות מה דעת כלל הפורום כשדעת כל אחד שווה לאחר.
כולל אגב את שיטת ה"צינון" המגוחכת, כאילו שכשמישהו יתן לשחקן שהוא אוהב 1 במקום 7 רק כדי להוריד את הממוצע פתאום הוא ישכנע אותי שצריך לאהוב שחקן אחר. תנו לשחקנים כמה שאתם חושבים שמגיע להם מה אכפת לכם מה אחרים מדרגים
לצפיה ב-'אני לא רואה או מבין מה הקשר כאן לאגו'
אני לא רואה או מבין מה הקשר כאן לאגו
04/04/2020 | 21:16
29
כל אחד מדרג איך שבא לו מהסיבות שבא לו, ואם אני נותן לשחקן שאני אוהב 1 רק כי אני רואה שהרבה עפים עליו בהגזמה זה לגמרי לגיטימי מבחינתי שאצנן
זה שאני נותן למישהו 1 במקום 7 לא יוריד אף שחקן מהמקום הראשון למקום ה20
אגב אני מוצא בדירוגים שלך שאתה גם נוטה לדרג בהתאם לדירוגים של אחרים, אז לא מבין את הביקורת שלך
לצפיה ב-'אבל זה כל הקטע'
אבל זה כל הקטע
04/04/2020 | 21:18
2
50
כל אחד ידרג איך שהוא רואה לנכון מכל שיקול שהוא, ואם הוא ירצה "לצנן" מתמודד שהוא חושב שלא ראוי לדירוג גבוה זה בסדר גמור לעשות את זה, הרבה מאיתנו עושים את זה הרבה פעמים (כולל אותך אגב וזה דיי ברור) וזה בסדר ואין בזה שום דבר פסול.

הנה דוגמא כזו בדירוג האחרון שלך אגב:
קים 10 לא כי מגיע לה (גם) אלא כי לתת לעריכה להכתיב לך את הדירוג זה קצת חוסר עמוד שדרה. זה לא שאנחנו בני 13 וזאת פעם ראשונה שאנחנו רואים

לא צריך גם להתיפיף הכל בסדר...
לצפיה ב-'חג גנגבנג שמח'
חג גנגבנג שמח
04/04/2020 | 22:23
1
41
1. כל אחד ידרג איך שבא לו וכל אחד יעביר ביקורת על איך האחר מדרג כאמור פורום
2. וואלה חוץ מטוני באחד הפרקים הקודמים אני לא זוכר שהורדתי למישהו ניקוד בגלל דירוג של מישהו אחר. לקים נתתי 9-10 כל העונה. אני כמובן מעיר לצד כל ציון אבל אם זה מפריע ותרצו שאפסיק אני מקבל בקשות בדואר
3. הבנו כבר עשור אחורה שאני מתיפייף ופלצפן וכל זה בואו ננסה מחמאות כנות אני אתחיל ברייר הדירוגים שלך תמיד מקושטים באמוג'י מה שהופך את הקריאה למהנה יותר!
לצפיה ב-'חבר, אין כאן שום גנגבנג'
חבר, אין כאן שום גנגבנג
05/04/2020 | 07:28
28
לא צריך להבהל או להרתע מזה שמגיבים לך הכל באווירה טובה
אני גם לא חושב שלאף אחד כאן מפריע ההודעות שלך או הנימוקים שלך, אני גם לא מוצא בהודעה שלי או של בר משהו שיכול לגרום לך לחשוב שזה מפריע, אלא בדיוק ההפך. אני עושה ככה, אתה עושה ככה, בר עושה ככה, וכל מי שירצה שיעשה ככה.. לגיטימי לחלוטין..
ולגבי המשפט השלישי מודה שלא הצלחתי להבין מה הכוונה שלך
לצפיה ב-'שאלונת-'
שאלונת-
05/04/2020 | 00:20
12
30
למה רוב ונטלי עשו טעות עם המטבעות?
מה יותר שווה מלקנות יתרון למשימה שמחזירה אותך למשחק?
והרי כתבו פה שגם ככה המטבעות מתאפסים...
לצפיה ב-'בגלל ש... '
בגלל ש...
05/04/2020 | 11:36
11
26
הם יכלו לקנות כמה יתרונות לאתגר, במקום יתרון אחד ואליל חסינות שישמש אותם רק במידה ויחזרו למשחק.
לצפיה ב-' דווקא לגבי זה'
דווקא לגבי זה
05/04/2020 | 21:56
7
31
לדעתי לא היה אפשר לקנות כמה יתרונות (היה לי גם דיון אחר עם בריר בנושא הזה והגענו למסקנה שההפקה כנראה עשתה פה פאדיחה והגבילה את היתרונות ל3 דורשים ליתרונות - ואז שינתה את דעתה).
אבל אני חושב שבכל מקרה היו רציכים לקננות אוכל שיתן להם אנרגיה באתגר וגם ליוות ממנו, במקום לבזבז כל כך הרבה מטבעות על אליל שלא בטוח שיקבלט.....
לצפיה ב-'לא הבנתי '
לא הבנתי
06/04/2020 | 09:58
6
30
איך הגעתם למסקנה הזו כשראו בפרק את היתרונות שיכלו לקנות באתגר

היתרונות
1) לא לחפור
2) המקל שהצטרכו להרכיב באתגר מורכב מראש
3) המפתח שצריך להשיג לפתוח את הדלת קרוב יותר
לצפיה ב-'איך את מצליחה לקרוא את זה חחח'
איך את מצליחה לקרוא את זה חחח
06/04/2020 | 11:25
5
20
לי עדיין לא ברור אם זה אומר תוכל לבחור 1 מתוך 3 היתרונות
או אם אפשר לרכוש את כל ה3 יתרונות
אני לא רואה סיבה שלא היו רוצים להשיג כל יתרון אפשרי ,  אני די בטוח שהוגבלו לאחד
ופשוט האחד הזה הוא לבחירתם מתוך ה3 יתרונות האפשריים
לצפיה ב-'טוב , כנראה כן היה אפשר לקנות הכל'
טוב , כנראה כן היה אפשר לקנות הכל
06/04/2020 | 11:47
4
19
אני ממש ממש לא מבין אותם...
לצפיה ב-'אולי הם פחדו'
אולי הם פחדו
06/04/2020 | 16:44
3
16
שהחזרה שלהם למשחק תראה בעיני שאר הקאסט כ"לא ראויה"
אם נטלי פשוט הייתה צריכה לרוץ, לקחת מקל, לשחרר מפתח, ואז היה לה את כל הזמן שבעולם להעלות את הכדור על הנחש ואולי לסיים עם זה לפני שהאחרים בכלל קרובים להגיע אליה, זה היה נראה ממש לא הוגן ושהיא חזרה למשחק בזכות הייתרונות ולא בזכות עצמה (ולאחרים לא היה מעניין או לא היו יודעים כמונו שהיא אשכרה הייתה צריכה להפעיל את הראש בשביל להשיג מטבעות, ולא כמו רוב וטייסון לאסוף מהרצפה)
גם ככה זה לא ממש הוגן שהאופציה לקנות ייתרון קיימת רק למי שהודחו מוקדם יותר בעוד ליול לא הייתה שום הזדמנות לנסות להשיג מטבע
לצפיה ב-' גם בעיני זה ממש לא היה הוגן המשפט האחרון אבלללל'
גם בעיני זה ממש לא היה הוגן המשפט האחרון אבלללל
06/04/2020 | 19:40
2
18
עדיין עדיף להם פשוט לחזור
הרי בינינו? בכל מקרה הסיכוי שמתמודד שהודח וחזר יינצח העונה מאדד נמוך בעיני, מה שמשנה זה אם הוא יספיק לחזור בזמן כדי להייות נוכח רוב המיזוג ולהחזיר את הרושם החיובי
לצפיה ב-'בדיוק ..מה האלטרנטיבה? לא לחזור?'
בדיוק ..מה האלטרנטיבה? לא לחזור?
07/04/2020 | 13:12
1
16
וזו תהיה עבודה שלהם בין כה וכה להסביר, במידה והגיעו לגמר, איך השיגו את המטבעות ולמה כן מגיע להם..
למה לשרוד בזכות אליל שקנית זה הרבה יותר טוב? מה ההבדל? גם על זה אפשר להגיד שרדתם בזכות אליל שקניתם באי..
לגיטימי לעבור את המשימה בקלות בדיוק כמו להשתמש באליל
לצפיה ב-'וואלה?'
וואלה?
05/04/2020 | 21:57
2
28
היה אפשר לקנות שני יתרונות? זה גרוע
אבל היה להם מספיק מטבעות?
כי יתרון עלה 4 ואליל 3 לא?
לצפיה ב-'עלה 1 '
עלה 1
05/04/2020 | 22:59
1
24
אית'ן ודני גם רכשו יתרון.
לא ברור לי אם היו יכולים לקבל יתרון שני.
די מוזר שלא עשו את זה אם היה אפשר.
אבל גם אליל על פני אוכל זו בחירה שגויה לדעתי, היו צריכים להתרכז בלחזור מאשר לקנות אליל. נטלי שנמצאת כבר הרבה זמן באי ההכחדה, בעיקר היתה צריכה לדאוג לחזק את עצמה.
לצפיה ב-'אממ שאלה טובה מה עדיף...'
אממ שאלה טובה מה עדיף...
06/04/2020 | 00:34
19
לא סגור מה אני הייתי עושה.
לצפיה ב-'דירוגי-'
דירוגי-
03/04/2020 | 11:47
87
אדם- 5 קשה לי להחליט מה אני חושב עליו אבל הוא די נודניק...
אית'ן- 5
אמבר- 3
בן- 5 הוא בהחלט במצב טוב כרגע
ג'רמי- 6
דני- 2 מפתיע שהביאו לה וידוי!
דניס- 6 צריכה להתאפס על עצמה ומהר, אחרת תודח בקרוב...
וונדל- 1
טוני- 10 קינג
טייסון- 1 רציתי לשם שינוי לתת לו קצת יותר, ואז עבר לי
יול- 3
מישל- 3 אני עדיין חושב שהיא די מעפנה
נטלי- 3
ניק- 6 היה קרוב להיות מודח, נראה אם יצליח לשפר את מעמדו
סופי- 5 וזה עוד כשאני לארג' איתה
פארווטי- 10
קים- 3 שוב נעלמה
רוב- 7 כ"כ קרוב אולי הוא יחזור בפעם הבאה?
שרה- 8
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 14:13
4
93
אדם 6 It's either you or me tonight. I know that. Do you?
אית'ן 3
אמבר 2 הוידוי הראשון שלה העונה גרם לי לחשוב שהיא רוצה לשחק, כנראה שלא. נקודת בונוס על זה שהיא נלחמת למען רוב
בן 7 הוא טמבל וחמוד ולא נראה שהוא במצב רע. חייבים לצחוק על זה שהוא מכליל את עצמו בין האיומים הגדולים כשהאיומים הגדולים באמת כבר מחוץ למשחק. רוצה לראות אותו עושה שטויות עם טוני
ג'רמי 6 לא רוצה להניע את ההצבעה ואז מנסה להניע את ההצבעה. ידע מתי לוותר
דני 2
דניס 7 יפה איך שהגיבה להדחה הפונטציאלית של אדם. העריכה רוצה שנראה אותה כאיום
וונדל איך מדרגים בלאגן כזה? נניח 5
טוני 8 יאללה טוני תדיח את כל העכברים
טייסון 7
יול 6 עוד לא התאוששתי
מישל 5 ... אופס. קיוויתי לפינוי רפואי. עכשיו כשוונדל לא במשחק המצב חייב להשתפר. רוצה לראות אותה נלחמת מהבוטום for real למרות שקשה לי לראות את זה קורה כי אין עליה מטרה. יחטפו את הקול שלה בלי לחשוב פעמיים
נטלי 5
ניק 7 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
סופי 10 MVP
פארווטי 6 עוד לא התאוששתי חלק שני. לפחות היא נהנית מהשואו מספסל המושבעים :((
קים 4 מרגיש שהיא פחות רלוונטית ממתמודדים שכבר הודחו
רוב 6 הנאום שלו לג'ף: כולנו פה אולדסקול ואין ביננו פורשים SHOTS FIRED
שרה 7

פריוויו לפרק הבא:
ניק: We're doing Sarah. Nobody else can know
שרה: Mistake brother. Your ass is gonna go home

לצפיה ב-'לא אתפלא בכללל '
לא אתפלא בכללל
03/04/2020 | 14:53
1
72
אם שרה בכלל אמרה את זה על אדם ,
לא בהכרח על ניק.
בכל מקרה זה די ברור לי ששניהם ישארו
לצפיה ב-'לרוב העריכה לא עושה את זה'
לרוב העריכה לא עושה את זה
05/04/2020 | 00:24
24
לא שזכור לי לפחות... בישראלית אגב עושים את זה לא מעט
אבל גם אם היא בכלל אמרה את זה על מישהו אחר
אני גם חושב שסיכויים גבוהים שבסוף שניהם ישארו...
לצפיה ב-'אם הראו את זה בפריוויו '
אם הראו את זה בפריוויו
03/04/2020 | 17:22
1
53
זה אומר שאף אחד משניהם לא יודח בפרק הבא.
לצפיה ב-'אני גם חושב, אם כי '
אני גם חושב, אם כי
03/04/2020 | 21:05
40
בפרומו לפרק הקודם ,
כן הראו את בן מכוון נגד וונדל
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
03/04/2020 | 15:05
76
אדם 8
אית'ן 1
אמבר 1
בן 6
ג'רמי 7
דני 1
דניס 9
וונדל 1
טוני 6
טייסון 1
יול 1
מישל 5
נטלי 1
ניק 7
סופי 8
פארווטי 1
קים 7
רוב 6
שרה 6
לצפיה ב-'And each time I'm getting colder'
And each time I'm getting colder
04/04/2020 | 00:34
81
אורישקי אני מתנצל מראש על זה שאני הורס לך את הסדר אבל החופש האומנותי שלי קודם להתחשבות בזולת

סופי 10 זה לא עונה 23 פה
קים 10 לא כי מגיע לה (גם) אלא כי לתת לעריכה להכתיב לך את הדירוג זה קצת חוסר עמוד שדרה. זה לא שאנחנו בני 13 וזאת פעם ראשונה שאנחנו רואים הישרדות אנחנו יודעים שבין הפרק הערוך למציאות יש מרווח שבו נכנסת הפרשנות האישית. כמובן שגם אני מושפע מעריכה ברמה כזאת או אחרת אבל אני מסתכל על התמונה הגדולה ולא על זמן מסך פר פרק.
דניס 10 חיה רעה בכל אספקט וגם הולכת מצוין עם שום כוסברה ולימון בתנור
שרה 10
ג'רמי 6
בן 5
ניק 2 כי הוא מצחיק ואני מוכן לשלם לבנאדם שיעשה איזה קטע שניק נכנס לשיחות היסטוריות כמו ניק מתפלח להסכמי ורסאי או ניק בפגישת טראמפ וקים גונג איל
1 לכל השאר
לצפיה ב-'מדרג'
מדרג
04/04/2020 | 00:42
93
אדם - 2 המצב שלו לא לגמרי ברור, אבל זה נראה שבאמת כרגע לאף אחד לא אכפת ממנו
אית'ן -1
אמבר - 1
בן - 9 המצב שלו מצויין במשחק, וזה נראה שהוא בקשרים טובים
ג'רמי - 7 כנ"ל, מוריד לי קצת כי לדעתי היה צריך להצניע את הקשר שלו עם וונדל לטובת המשחק שלו. אבל המשחק החברתי שלו מדהים
דני - 1
דניס - 7 חמודה
וונדל - 1 אין לי על מה לפרגן
טוני - 10 הקינג נשאר קינג
טייסון - 5 התבאסתי שדווקא הוא חזר, אבל הוא בסדר
יול - 1
מישל - 5 נראה מה הזמן יאמר
נטלי - 10
ניק- 9 רק כי הבטחתי לבראל שאתן לו 9. בפועל מגיע לו 1 אחרי פרק כזה. מעבר לזה שאף אחד לא שם עליו במשחק חוץ מאולי מישל, זה נראה שאפילו אדם מבין כרגע מה הולך במשחק יותר ממנו
סופי - 1 מצד אחד יש לה ווידויים אינטלגנטיים והיא הייתה בצד הנכון של הההדחה, מהצד השני זה לא נראה כאילו חוץ משרה טוני ואדם יש לה עוד קשרים במשחק. לגמרי לא השתחררה מעונה 23. לצערה טוני אומנם מצחיק אבל הוא לא ליצן כמו קואץ'.
פארווטי - 1
קים - 10 אומנם לצערי היא לא מקבלת מספיק וידויים, אבל זה לגמרי נראה שהיא נמצאת בכל השיחות החשובות במשחק, כל הזמן מתייעצים איתה והיא מעורבת בכל מה שקורה. מרשים אותי מאוד איך ממצב של 0 בריתות בפרק הראשון היא הגיעה למצב שהיא דמות מפתח בעונה הזו
רוב - 1
שרה - 10 נהנה ממנה בעונה הזו כמו שב2 העונות הקודמות שלה מעולם לא נהנתי ממנה
לצפיה ב-' מדרג לי בכיף'
מדרג לי בכיף
04/04/2020 | 00:55
63
אדם 7 אוהב אותו בתכלס, אבל ילד כאפות
אית'ן 1
אמבר 1 
בן 10 מלך שנמצא במצב מעולה
ג'רמי 7 מסכים עם מה שרשמו עליו 
דני 1
דניס 5
וונדל 8 היה מעניין יותר מחצי קאסט עד כה
טוני 10 יאללה תמשיך ככה
טייסון 9 כבוד
יול 1 מעפן 
מישל 5
נטלי 1
ניק 10 איבד בן ברית אבל הוכיח כבר שהוא שחקן חזק העונה ואני מאמין שיצא מהמצב הזה דיי בקלות (הפרומו חד משמעית מטעה בפרק הבא והוא בדוק לא עף)
סופי 1 מחכה להשפלה שתקבל מקינג טוני
פארווטי 1
קים 10 רק כי הבטחתי לברייר שאתן לה 10, בפועל מגיע לה 1 שהיא כבר רוח רפאים כל העונה ולא רלוונטית לעלילה (ובלי קשר הצנצנת חמאת בוטנים שטייסון אכל יותר מעניינת ממנה), כן היא במצב סבבה אבל לא ראיתי אותה עושה משהו מיוחד, או משהו בכלל
שרה 8 חמודה נורא, מאמין שנראה ממנה ומטוני עוד

שכחתי מרוב : 2 (על העקיצה המצחיקה לסנדרה)
לצפיה ב-''
04/04/2020 | 01:28
48
אדם - 5 אולי הוא בצד הנכון של המספרים, אבל הוא לא מושך בחוטים
אית'ן - 1 מוכחדים יקבלו ממני 1, אלא אם כן יקרה משהו מעניין על האי
אמבר - 1
בן - 7 מנסה להרחיב את הבריתות שלו, נראה לאן זה יוביל
ג'רמי - 6
דני - 1
דניס - 5 סך הכול שחקנית טובה, אבל ממש הכניסה את עצמה לצרות והדחה קרובה תהיה מוצדקת
וונדל - 3 בייו'ש
טוני - 9 לא בטוח מה הוא יעשה עם הבריתות הישנות שלו, יכול להיות שיצטרף לשרה (וסופי, ואדם ובן), ואז גם קים תצטרף, נראה מה יקרה בפרק הבא.
טייסון - 7 בניגוד לחוזרים קודמים, לא סומן מחדש על ההתחלה.
יול - 1
מישל - 6
נטלי - 1
ניק - 7 נראה לי שהוא יינצל מלהיות בצד הלא נכון, בתקווה בלי אלילים ויתרונות
סופי - 10 לגמרי קיבלה תדמית של מושכת בחוטים
פארווטי - 1 לצערי
קים - 5
רוב - 1 לצערי
שרה - 9 אני מאוד בספק אם תהיה המודחת הבאה
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
04/04/2020 | 02:09
2
70
אדם - 1 וגם זה יותר מדי עבור הלוזר הזה.
אית'ן - 1 מיצה מבחינתי, לא רואה אותו חוזר למשחק, זה ממש לא האית'ן חיית המשימות שהכרנו בעבר, אית'ן של אחרי המחלה זה אית'ן מוכה וחבול שבקושי מסוגל לסחוב.
אמבר - 1 מיצתה מבחינתי, אין סיכוי שתחזור למשחק.
בן - 1 ליצן מעצבן, לפחות היה מוצא אלילים מה שהוא הראה שהוא טוב בו בעונה שבה הוא זכה.
ג'רמי - 5 עדיין אמביוולנטי לגביו, מצד אחד רוצה לשלוט מבין הצללים, אך מצד שני שקוף מדי.
דני - 1 מיצתה מזמן מבחינתי, אין סיכוי שתחזור למשחק.
דניס - 2 אחרי שחשפה את כל הקלפים במקום להשאיר את המידע הזה למושבעים במועצת השבט של הגמר אם תגיע אליו, ואם לא החסינות שזכתה בה כי למזלה היתה חסינות כפולה, רוב הסיכויים שהיתה מודחת, לא רואה אותה מגיעה רחוק.
וונדל - 1 וגם זה יותר מדי עבורו. מקווה שלא יחזור למשחק יותר.
טוני - 8 עצם זה שאיום כמוהו אפילו לא הועלה כאופציה להדחה בפרק האיחוד אומר המון.
טייסון - 2 זה לא סוד שאני לא סובל אותו והיתי מעדיף שלא הוא יחזור מאי ההכחדה, אך מגיעה לו עוד נקודה על הזכייה מול רוב, שכפי שחששתי לא ניצח אותו, ולדעתי ההפקה ערכה את הפער ביניהם קצת קרוב מדי. מקווה שהוא המודח הבא, כי עדיין מדובר באולדסקולר ורוב המושבעים על אי ההכחדה הם אולדסקולרז, כף שקשה לי להאמין שחעזבו אותו להיכנס עמוק חזרה למשחק, כי כמו שהוא עצמו אמר אם יעזבו אותי להיכנס בין הסדקים אני אקים פה בית. אגב, שמתם לב שביגוד לעונה 38 העונה המודחים החוזרים מאי ההכחדה לא מקבלים אליל חסינות? אולי בגלל כל הביקורות על כך בעונה 38.
יול - 1 אם הוא היה חוזר מאי ההכחדה היה מקבל הרבה יותר, אך הפרק לא הגיע לו יותר מזה.
מישל - 6 עדיין חושב שהיא הזוכה של העונה, למרות שבפרק האיחוד העריכה שלה לא משהו והיא גם לא היתה מודעת כלל לבליינסייד של וונדל שתפסה אותה בהפתעה, אבל לא לשכוח שיש לה עדיין הכי הרבה מטבעות אש וגם בני ברית שיכולים למצוא ולשלוח לה אלילים ויתרונות על אי ההכחדה. כי אם אני מנסה לחשוב למי רוב ישלח זה למישל, פארווטי כנ"ל, אמבר תשלח למי שרוב יגיד לה, דני גם תשלח למישל, ולמעשה חוץ מנטלי שתשלח לג'רמי רובם ישלחו למישל, ובעיקר שיש בתפריט את המכתב בקשה מאי ההכחדה, מישל הכי יכולה לנצל אותו לטובתה, וגם יש לה בינתיים מספיק מטבעות אש בשביל זה.
נטלי - 1 מהרגע שהבנים הגיעו לאי ההכחדה לא מקבלת יותר אף וידוי ובקושי אם בכלל זמן מסך. בכל אופן, העריכה שלה בפרקים הבאים יראו אם עוד יש לה סיכוי לחזור למשחק או לא...
ניק - 5 הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביו, והפרק אם לא סופי שקלטה את הברית המתהווה בין ג'רמי לוונדל הוא היה מודח.
סופי - 5 הייתי ונשארתי אמביוולנטי גם לגביה, אז נכון שהרבה בגללה הודח וונדל, אבל היא עדיין טיפוס מעצבן. ומה שהכי מעניין זה איך בעריכה הראו לנו אותה רועדת מקור עד כדי נקישת שיניים ואז היא מחזיקה מעמד על העמוד בגשם זלעפות כשאחרים מחליקים למטה לפניה. 
פארווטי - 1 עם כל אהבתי אליה הפרק לא מגיע לה יותר מזה, ולמרות שרציתי שהיא זו שתחזור מאי ההכחדה, כפי שחששתי, פארווטי כבר לא מה שהיתה בצעירותה. ואת זה יכולתי לראות היטב כבר במשימה של הקפיצה למפתח, מה שהיא לא הצליחה לעשות 3 פעמים רצופות, בעוד שבעונה הראשונה שלה בהישרדות היא עשתה את זה לפחות פעמיים בלי שום בעיות.
קים - 3 הפרק הזה היא פשוט נעלמה כליל ונהפכה לרוח רפאים, לא יודע מה זה אומר לגבי המשך העונה, מקווה שנראה אותה יותר בפרקים הבאים, כי אם לא אני לא רואה אותה מגיעה רחוק.
רוב - 7 על פי העריכה היה קרוב מאוד לזכות במשימת החזרה למשחק הראשונה ולחזור מאי ההכחדה, אך למרבה הצער טייסון העצבן ניצח אותו בשבריר השנייה האחרונה. אך עדיין יש סיכוי שיחזור במשחק החזרה למשחק השני.
שרה - 8 למרות שרואים בפרומו את ניק מתכנן להדיחה בבליינסייד, מצבה במשחק בינתיים לא רע בכלל, כי מצד אחד יש לה את הברית של יארה, ומצד שני יש לה את "ברית השוטרים" הסודית עם טוני, מה שלדעתי נותן לה מרחב תמרון שיכול להביא אותה רחוק במשחק, לא יודע אם לגמר כי כולם שם יודעים עד כמה היא מסוכנת ולא אמינה, אך לפחות לשישייה האחרונה. בכל אופן אני לא חושב שברית השוטרים מיצתה את עצמה, אל אם כן הם ינסו להדיח אחד את השנייה, למרות שאני לא מוצא שום טעם מצד אף אחד מהם לעשות זאת. ראינו איך בעונת האולסטארס האוסטרלית איך ברית סודית הביאה את דייויד רחוק מאוד. רק שלא יהיו שקופים מדי שהאחרים יתחילו לחשוד...
לצפיה ב-''
04/04/2020 | 10:44
1
47
מופתע לחיוב שהסכמת לפרגן לטוני כשהגיע לו ושלמרות ההערצה לפארווטי נתת לה 1 באובייקטיביות ! ככה צריך.
לצפיה ב-'אני תמיד אובייקטיבי'
אני תמיד אובייקטיבי
04/04/2020 | 17:43
32
גם לקלי לא נתתי יותר ממה שהגיע לה באותו פרק.
לצפיה ב-'מדרג '
מדרג
04/04/2020 | 20:14
40
אדם 6 במצב רע לגמרי, אבל להגנתו הוא מודע לכך, והוא גם קורע מצחוק 
אית'ן 1 
אמבר 1 
בן 10 אני לא מאמין שאני נותן לו דירוג כזה גבוה, אבל הוא במצב טוב.
ג'רמי 7 הזכיר לי הפרק עד כמה אסטרטגי הוא, אבל הקשר שלו עם וונדל היה שקוף מדי, והוא לא הצליח להשאיר אותו.
דני 1
דניס 7 מוריד לה על זה שהיא פירטה יותר מדי על ההדחה של סנדרה, אבל היא עשתה נכון בלנתק את הברית שלה עם אדם.
וונדל 1 לא היה לו בכלל מושג שזה בינו לבין אדם.
טוני 10 נמצא במצב מעולה.
טייסון 5 לא מהמעריצים של טייסון, אבל נותן לו קרדיט שהצליח להתמקם יפה בשבט וכבר מצא לעצמו ברית.
יול 1
מישל 4 לצערי הייתה מחוץ ללופ, מאמין שיראו ממנה יותר בפרק הבא.
נטלי 1
ניק 4 אני רוצה לראות מה הוא יהיה מסוגל לעשות בפרק הבא.
סופי 10  איך היא מקבלת פחות מ-10 על הפרק הזה?!?! הבינה שבן, ג'רמי, טוני וטייסון בברית, הבינה שרוב הכוח הגיעה מג'רמי והצליחה להביא להדחתו של וונדל כי הוא הכי קרוב לג'רמי. אנדרייטד בטירוף כאן.
פארווטי 1 
קים 7 במצב טוב, לא הראו אותה, אבל במצב טוב. עדיין יש לה פסלון חסינות.
רוב 6 כמעט הצליח לחזור למשחק.
שרה 8 במצב ממש טוב, אבל לא הראו אותה הפרק.
לצפיה ב-''
05/04/2020 | 11:38
45
אדם 8
אית'ן 2
אמבר 1
בן 1
ג'רמי 6
דני 2
דניס 7
וונדל 6
טוני 4
טייסון 1
יול 6
מישל 7
נטלי 7
ניק 6
סופי 10
פארווטי 6
קים 6
רוב 1
שרה 8
לצפיה ב-' '
08/04/2020 | 14:17
22
אדם 7  נכון,  הוא לא שחקן משהו העונה אבל נזכרתי שסך הכל אני מת עליו .. והיתרון החזק שלו על וונדל  היה שהוא כן שם לב והרגיש שהוא בבעיה , בזמן שוונדל היה מאוד בטוח בעצמו .
אית'ן 1
אמבר 1
בן  8 מי היה מאמין אבל שמגיע מגיע.. ממש הפתיע לטובה הפרק
ג'רמי 7 התכניות שלו נכשלו אבל כן בסופו של דבר בעניינים וככל הנראה במצב טוב . וגם צריך לדעת מתי לוותר ..
דני 1
דניס 6 לא חושב שהשתחצנה אבל כן חושב שהיא תהיה בבעיות.. מצד שני התנהלה טוב והדיחה מישהו שהיה נגדה.
וונדל 4 כאמור לא קרא נכון את המפה והיה גם מאוד בטוח בעצמו... אפילו לא היה מעניין
טוני 10 הקינג הבלתי מעורער פשוט תענוג לראות אותו.. ככל הנראה יש לצדו גם את טייסון, בן, ג'רמי וגם זה די ברור שסופי, שרה , קים.. מושלם , רק שימשיך כך.
טייסון 6 לא צופה לו עתיד רחוק אבל כרגע השתלב מעולה
יול 1 אם כי ממש נתן בראש במשימה
מישל 1 הייתה כלום הפרק
נטלי 1 אכזבה שלא ניצלה את המטבעות
ניק 6 פרק לא טוב עבורו.. אבל כן הבנות רצו להשאיר אותו ואני מאמין בו ובעדו . He is down but not out yet!!  מצפה לראות מה יעשה.
סופי 10 שמרה על אדם וגם דאגה שוונדל יסומן ולא ניק .   
פארווטי 1
קים 1
רוב 1 גם ממש אכזבה :(
שרה 5 אוף למה בקושי רואים אותך

הודעות אחרונות

23:04 | 26.05.20 nadav1919
23:47 | 23.05.20 רגע רק רגע
18:35 | 23.05.20 סטילהוק
15:11 | 22.05.20 matanbil
14:02 | 21.05.20 סולידסנייק2
03:14 | 20.05.20 B R A Y E R
23:05 | 19.05.20 nadav1919
13:37 | 19.05.20 jordi2006
22:47 | 16.05.20 סטילהוק
07:20 | 14.05.20 אורישקי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ