לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87238,723 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות40 - פרק 8 - המיזוג! '
הישרדות40 - פרק 8 - המיזוג!
<< ההודעה הנוכחית
02/04/2020 | 04:34
52
618
מי יחזור מאי ההכחדה?
ומי יהיה המודח הראשון של המיזוג?
כל זאת ועוד בפרק המיזוג ווהו 
צפייה מהנה!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 04:55
125
לא יאומן באיזו מהירות היתה מוכנה דניס לזרוק את בן בריתה אדם מתחת לגלגלים. למזלה החסינות היתה כפולה והיא זכתה מבין הנשים, אחרת היא היתה המודחת, כי ג'רמי וניק סימנו אותה וכולם הסכימו ללכת עליה בגלל הרזומה שלה כקוטלת "המלכה" עלק. ומאותו רגע היה ברור שההכרעה היא בין וונדל לאדם, למרות שג'רמי רצה ללכת דווקא על ניק ולשמור לעצמו את וונדל כדי להפעיל אותו כיד ימינו, בעוד שדווקא הוא זה שמנהל את כל העסק, אך הפעם מאחורי הקלעים ומבלי שאף אחד יידע שהוא הבוס. הבעיה שגם טייסון שניצח במשימת החזרה למשחק הראשונה, גם טוני וגם סופי ושרה שמו לב לקשר המתהווה ביניהם והבינו שהם חייבים לנטרל את הקשר המסוכן הזה בעודו באיבו, ולכן הרוב הצביעו נגד וונדל ועשו לו ולבני בריתו בליינדסייד ואילו אדם ניצל מהדחה.

ובפרומו לפרק הבא: הטירוף בעיצומו, נראה שכולם נגד כולם ואף אחד לא חסין.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 05:29
98

אז הספויילרים צדקו  אני מקווה שמשהו ישתנה בפרק הבא, כי אם לא, אז די הרסתי לעצמי עונה כי לא יכלתי להתאפק ולראות ספויילרים. וברור שכל מה שאני רושם כאן אלו לא ספויילרים לפרקים הבאים, אני כמובן מתייחס רק לפרק עצמו, אז אל תדאגו.

בקשר לפרק, אני לא מבין למה דניס דיברה כל-כך בחופשיות על איך שהיא הדיחה את סנדרה, פשוט שמה על עצמה מטרה גדולה יותר על הגב. הברית של בן, ג'רמי, טוני וטייסון מעניינת ואני מבין את ההגיון שלהם, אבל זה נראה  שקוף מדי שהם עובדים ביחד. אני הופתעתי עד כמה בקלות סופי עלתה על זה, והצליחה להעביר את המטרה מאדם לוונדל, היא הייתה פשוט אדירה הפרק 

הקטעים שניק נכנס לשיחות רנדומליות שבן אומר למה הוא רוצה להדיח אותו היה גדול 

לצפיה ב-''
02/04/2020 | 08:49
81
המיזוג מתחיל, והמתמודדים מאי ההכחדה מתמודדים. וג'ף לוחץ על בלוטות הרגש כמו רובוארץ. אולי אין התערבות, אולי אין הצבעת קהל כמו בארץ, אולי להישרדות האמריקאית עדיין יש כבוד, אבל ללא ספק מנסים לפנות למכנה משותף יותר נמוך, כמו בארץ. לפחות עדיין לא הגיעו לרמת התחת של מרינה (לעומת התחת של אמנדה, שיכלו להשתמש בו כמו בעבד ובמקום זאת צינזרו אותו). אחרי קרב צמוד, טייסון חוזר, וג'ף מודיע שההפקה בעצם מכשירה עוד מקרה כמו כריס. לא מנקים את הקרקע, חבר המושבעים מכיל את כולם חוץ מסנדרה, בעצם הזכייה של כריס לא נחשבת לדבר שלילי בעיניהם. ועכשיו זה סופי, תיהנו מעונה 41, מתי שתשודר - בלעדיי.

המיזוג מתחיל, ודניס משוויצה במהלכים שלה. גברת, את הסיפורים תשמרי למנגל המשפחתי, אל תספרי אותם על האי! אפילו ג'רמי מיהר להתנער ממנה. וגם מסתבר שכתוצאה מההדחה של יול, לא רק שוונדל וניק לא נשארו בברית עם סופי, וונדל מכוון נגדה. אבל אני מתקשה להאמין שהימים שלה ספורים. כשטוני, דניס וקים עוד במשחק, אני בספק אם תהיה על סופי מטרה גדולה, ומתמודדים כמו טוני ודניס, ומצד שני וונדל ומישל, יסומנו לפניה. ואז יורד גשם, אני שואל את עצמי אם ההפקה נענתה לתלונות על כך שלא מצלמים יותר בעונת הגשמים.

תוך כדי הגשם מגיעים לאתגר, וג'ף מודיע שטירוף האסימונים ממשיך, מה שעלול להוביל למבול יתרונות שיגרום לעונה 37 להיראות כמו עונה ישנה. הגשם עושה את שלו והאתגר הקלאסי הופך לקשה מאוד, ומהר מאוד יש לנו הכרעה, ודווקא דניס הצילה את עצמה, וגם ג'רמי. אחרי זה מסתבר שהשבט הירוק והשבט הכחול פונים זה נגד זה, לא חוזרים למתכונת של השבטים הישנים, והשבט האדום צריך להחליט ביניהם. בסוף כולם פונים נגד השבט הכחול, וונדל מודח, ובואו נראה מה יקרה בפרק הבא.
לצפיה ב-'Oh, how the tables turn'
Oh, how the tables turn
02/04/2020 | 09:16
105
זאת לא תגובה לגיטימית שסוקרת את הפרק
אלא הודעה ילדותית שפונה לכל ההייטרז של סופי

חה

ברוכות הבאות
הבר פתוח
ביי
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 10:46
4
96
פרק לא רע, לא מהחזקים ממש העונה

- ממש התבאסתי מההחזרה של אי ההכחדה - מכל המתמודדים שיש שם בערך טייסון היה הכי פחות מעניין וראוי לחזור בעיני. גם היה גרוע בעונה וגם שיחק במלא עונות והמאיס את עצמו. אפילו את דני הייתי מעדיף לראות חוזרת קודם.
ובאופן כללי כל היתרון שלפארווטי ויול בקשוי היה זמן להשיג היה קצת לא הוגן - אמנם זה לא נראה לי מה שהשפיע על המשימה אבל זה עדיין קצת מטומטם.
- אהבתי את טוני אומר שאין פלא שסנדרה לא נשארה ושהיא לא הייתה עושה את המשימה הזו  
- דניס קצת נהייתה אוברייטד, חכמה מאד אבל מרגיש ששמה על עצמה מטרה די גדולה (טוב, העריכה גם רוצה שנתייחס לזה) ובאופן כללי לא נראה שג'רמי שם עליה יותר מדי.
- פרק מאד טוב של ג'רמי, זה די מדהים שהוא מצליח להיות בשליטה רוב הזמן ולהיות בעניינים תמיד ולא שמים לזה לזה.
- פרק עוד יותר טוב של סופי, שהאמת שממש לא ציפיתי לתוצאה הזו של הפרק אבל כמו שזה נראה היא קיבלה את מבוקשה. היא כרגע משחקת טוב מאד ולדעתי זה או שהיא מנצחת או שהיא הקלי/מיסי העונתית. כרגע אני נוטה לחשוב שזו אופציה ב'.
- מאד הופתעתי מההדחה, הייתי ממש בטוח שזה יהיה אעדם ואפילו פה אחד, אחרי שהיה קול שני אמרתי "טוב אולי מישהו זרק קול או סתם לא היה לדניס נעים" ובסוף זה נגמר ב9-3. חשבתי שדקאל ישארו "חזקים" וידיחו מישהו מסליי המקורי בשלב הזה. כנראה זה לא אורמ כלום כרגע.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 12:28
3
98
פרק מאד טוב של ג'רמי, זה די מדהים שהוא מצליח להיות בשליטה רוב הזמן ולהיות בעניינים תמיד ולא שמים לזה לזה.

זה כל כך לא נכון אורישקי....
תכנית א' של ג'רמי להדיח את ניק נכשלה ..
ואז עבר לתכנית ב' להדיח את אדם , גם נכשל..
הוא ממש לא כזה בשליטה ! וזה לא פרק טוב עבורו בכלל.. ובנוסף זה לא נכון להגיד שלא שמים לב כי סופי ואדם מאוד שמו לב מה הוא עושה..
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 12:34
74
אני גם לא הבנתי למה הוא כתב שזה פרק טוב בשבילו...
לצפיה ב-' טוב חייב להגיד (ודיברנו על זה כבר)'
טוב חייב להגיד (ודיברנו על זה כבר)
03/04/2020 | 00:43
46
שהייתי כנראה ממש מופתע מההדחה של אדם עדיין שבראש שלי יצא שזה היה פרק טוב של ג'רמי

אז לוקח בחזרה את מה שאמרתי - הוא עדיין שיחק טוב בסהכ הפרק אבל לא פרק מושלם בשבילו.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 11:05
108
אוף ממש קשה לי עם העונה
היא לא כ"כ ממריאה מבחינתי בינתיים.
אדם, וונדל וניק היו על הבלוק ולא ממש היה אכפת לי מי מהם יודח,
למרות שהעדפתי את וונדל כי אני לא אוהב אותו בכלל חחח
בנוסף, אין לי ממש פייבוריט שאני בעדו ומעודד אותו, אז זה מבאס.
הכי קרובים לזה זאת שרה (שלדעתי כרגע יש לה סיכוי טוב להגיע רחוק ואולי אפילו לזכות),
וטוני כי... וול זה טוני
מקווה איכשהו שאם לפחות אין לי מתמודד בולט שיהיו מהלכים ובליינדסיידים טובים!
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 13:56
8
97
טוב, דניס הוכיחה הפרק את אותה טענה שטענתי עליה בפרק ההדחה של סנדרה
הדברים שסנדרה אמרה על כך שהיא לא מנצחת חזקה פגעו לה מאוד באגו
וזה התבטא גם במהלך שלה נגד סנדרה ואיך שביצעה אותו וגם פה כשהיא ישר חשה צורך להשוויץ בכך בפני כולם
מקווה בשבילה שהצורך להיות בולטת קצת ירד לה

אין סיכוי שמישהו מאי ההכחדה מנצח
תראו את העריכה פה בניגוד לעונה 38
ריק חזר שם וקיבל את כל זמן המסך וגם כל הפרק של החזרה המתמודדים רק דברו על אי ההכחדה וכמה קשה וכמה הם לא רוצים להגיע לשם
פה הם באו וישר הלכו ולאף אחד לא היה אכפת מהם וגם טייסון שחזר בכלל לא נראה הפרק ונראה לי שאפילו לא ראינו ממנו וידוי אחד על הניצחון שלו
מניח שיש לו עוד שלושה פרקים מקסימום

פרק טוב מאוד של סופי

ואני מניח שהפרומו לפרק הבא מטעה, אדם הוא המודח והנאום שלו לגבי ניק זה בגלל שכולם אומרים לו שניק מודח בשביל להרדים אותו
לא חושב שג'רמי ינצח, חושב שגם הוא כמו דניס שיתפו איתו פעולה רק בגלל החסינות ואחרת גם הוא היה מטרה
טוני, סופי ושרה בינתיים מועמדים טובים וגם בן מראה סימנים של משחק טוב ועד עכשיו אף אחד לא שם אותו למטרה אז יש לו סיכוי
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 16:48
7
98
למה נראה לכם של דניס היה כל כך חשוב "להשוויץ"? ועוד ישר חשה צורך
אני בטוח שגם שאלו על ההדחות של יול, פארווטי ובוסטון רוב ,  על כל ההדחות רוצים לשמוע סיפורים, אבל רק אחד נכנס לעריכה.
במצב כזה שעולה השאלה על סנדרה , די הגיוני שטוני , ג'רמי או קים יגידו "דניס עשתה את זה" והעיניים יהיו אליה . היא בטח לא תמציא סיפור אחר או תגיד "לא רוצה לדבר על זה".   
קצת נטפלתם אליה חזק מדי על הקטע הזה

לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
02/04/2020 | 21:25
3
55
היא היתה יוצאת יותר טוב אם היא היתה אומרת שהיא פשוט הדיחה את סנדרה עם אליל וזהו... במקום זה היא אמרה שסנדרה הביאה לה את האליל שלה ואז היה טוויסט ובום היא הדיחה איתו את סנדרה ואיזה מלכה היא, זה סתם להעלות פרופיל ולהראות שלווא דווקא לסמוך עליה...הרי אף אחד לא ידע שסנדרה הציעה לה אליל בכלל...
לא חכם לדעתי ומקווה בשבילה שלא יתנקם בה
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 22:56
2
47
בולשיט , הרבה יותר מאיים למצוא לבד שני אלילים מלהגיד שקנתה מסנדרה( ועל הדרך גם להגיד שהפסדת מטבע משמע את פחות עשירה על האי ופחות מאיימת)
וזה פרשנות שלכם שאמרה את זה כדי להגיד איזה מלכה אני ולהשתחצן.. היא פשוט סיפרה מה קרה. אי אפשר גם לשקר ולהסתיר דברים שיש אי ההכחדה ותכף טייסון או מודח אחר יחזור עם הסיפור האמיתי. (סנדרה בשעתיים בלבד על האי כבר הספיקה לספר הכל על דניס)

לצפיה ב-' לי הבעיה היא יותר ש...'
לי הבעיה היא יותר ש...
03/04/2020 | 00:44
44
בפועל עדיין לא נראה שלמישהו שם יותר מדי אכפת ממנה, גם לא ג'רמי שהיא בזבזה עליו אליל. אבל הזמן יגיד אם זה נכון
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 03:38
43
גם אם תמצא 7 אלילים זה עדיין לא להגיד "היי אני בוגד במי שעוזר לי לא שווה לכם לעבוד איתי"
בקשר לאי ההכחדה כן כנראה שאתה צודק

לצפיה ב-'מזל שאתה פה נדב'
מזל שאתה פה נדב
03/04/2020 | 00:14
1
52
רציתי באמת להגיב כי ראיתי שלא מעט ציינו זאת לרעתה,
ואני לא מבין מה רוצים ממנה...
שרה שאלה אותה מה היה במועצה, והיא פשוט ענתה לשאלה,
מה היא יכלה עוד לעשות?
ועוד שטוני, קים וג'רמי יושבים שם...
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 02:01
37
ולא רק שלושתם יושבים שם, גם טייסון(!!!) שהוא יודע את זה מסנדרה.

לצפיה ב-'סיפורים כאלה עדיף לעזוב לרגע האמת ב F3'
סיפורים כאלה עדיף לעזוב לרגע האמת ב F3
03/04/2020 | 02:04
43
אחרת עם מה תבוא למושבעים? ועדיף שלפני זה יידעו כמה שפחות.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 17:47
8
97
PUT THE PEN DOWN BRO USE AN ERASER

אחרי רצף ההדחות האחרון קצת איבדתי תקווה אבל הפרק הוכיח לי שהעונה תהיה בסדר לא משנה מה יקרה
סופי נשארת המאסטרמיינד מאחורי הצללים (קלטה את הבריתות בוידוי אחד!) וטוני מתעורר שזה מעולה (ועדיין לא זוכר שסופי קיימת כשהוא מדבר על כל הבלתי-נראים UTR GAME ON POINT)
לא מתה על טייסון אבל עדיף שהוא חזר ולא רוב. לא נראה לי שהוא היה מצליח להשתלב. אולי היה יותר טוב אם היה נותן לאמבר לחזור, קצת מאוכזבת ממנה למרות שזה צפוי. היא לא מתמודדת היא שם בתור עזרה אוטומטית לרוב...

זו עונה ראשונה שאני מנסה לנתח את העריכה קצת מעבר, חשבתי שאפסיק אחרי שפארווטי תודח אבל מסתבר שאין לי חיים - בכל מקרה, לא יודעת מה לחשוב. יש לעונה הזו צילומים טובים, משחקי צלילים, קאטים שנראה כאילו יצאו מסרט וכל מיני בחירות מעניינות (שמתם לב ששרה אמרה שמישהו הולך לחטוף ולא לראות את זה מגיע, וכשהיא מדברת יש קאט לטוני? רפרנס למועצת המיזוג בקאגיאן או רמז לפרקים הקרובים?) רואים שהעלו את הרמה לכבוד המנצחים. ומצד שני יש קווי "עלילה" שנסגרים ללא היגיון - טחנו לנו שאין מישהו שסומך על אדם כמה פרקים ברצף, ובסוף הוא מצביע עם הרוב. טחנו לנו את מישל נגד וונדל כאילו הקשר שלהם משמעותי להמשך ובסוף לא קורה עם זה משהו, היא כמעט לא קיבלה זמן מסך בפרק ההדחה שלו. קיבל עריכה מוגזמת בלי קליימקס. מוזר.
אולי ציפיתי ליותר מדי כשחשבתי שיהיה לנו טוויסט עלילתי עם וונדל ומישל (טוב זו עדיין תוכנית ריאליטי והדמויות נכנסות לתוך משבצות קלות לעיכול), נו מילא. כנראה שכל הפוקוס היה בעיקר הסחת דעת להדחות הברורות בסלה. עכשיו המשחק מרגיש יותר פתוח. וכנראה שעדיין אי אפשר להוציא את אדם מרשימת פיינליסטים פונטציאלים.

המושבעים -
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 17:58
1
70
סביר שטוני עובד עם סופי, כי שניהם מחוברים לשרה .. וגם בן עובד עם סופי. לכן היא לא עלתה כאופציה של מטרה .
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 18:06
70
צודק! עדיין זה משעשע אותי. טוב שיש לנו פינת הימורים העונה כי התחזיות שלי משתנות כל פרק. חשבתי שהפרק זה יהיה בין סופי כהדחת פתע לאדם ברוב קולות, ווונדל הודח

משהו ששכחתי לציין בהודעה הקודמת: כשסופי אמרה "אני צריכה להרגיש בסדר עם זה שהברית שלי לא תמיד תדבר איתי ולהוכיח להם שהם יכולים לסמוך עלי גם אם אני קצת מחוץ ללופ" נזכרתי בהדחה של דני חחחח
לצפיה ב-' '
02/04/2020 | 18:08
3
73
אני מאמין שהעורכים קיבלו הנחיה להימנע מבניית סיפורים עלילתיים, כאלה שבמרכזם עומד מתמודד אחד שברור שמכיוון שהוא ה"סטאר" של העונה, הוא יגיע לגמר וינצח. בגלל זה העריכה המאוד מוזרה... הם מנסים בכוח לשמר את המתח שלפיו כאילו "כל אחד" יכול לנצח, ובאותה מידה "כל אחד" יכול לעוף. אני מקווה שבסופו של דבר זה לא יגרע מההתלהבות (או הסלידה) שלנו מהמנצח. שלא נקבל גמר הזוי שנגרד את הראש ונשאל: "מה לעזאזל ראינו עכשיו ולמה האנשים האלה הגיעו לגמר"?
לצפיה ב-'כן גם אני מקווה '
כן גם אני מקווה
02/04/2020 | 18:37
2
75
אולי המנצח או המנצחת מקבלים עריכה יותר עדינה. סופי למשל פחות in your face ממישהי כמו מישל

מי שאני כן יכולה להוציא מהרשימה זו קים. היא לאט לאט הופכת לברט מסמואה.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 21:49
1
54
כן. קים לא ממש קיימת העונה הזאת. 

אבל אני לא ממש רואה את סופי כזוכה. היא תעוף או לפני הגמר, או תהיה זאת שמפסידה בקרב האש בפיינל 4, או עפה בקרוב.
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 00:33
37
מצחיק כי זה מה שאני חושבת על מישל

העריכה שלה צועקת "תעודדו אותי" שהגיוני בעיניי שהיא נלחמת על טייטל הrobbed goddess העונתי. אולי שתיהן לא יגיעו לגמר
לצפיה ב-'לי יש רעיון לגבי 2 קווי העלילה האלו'
לי יש רעיון לגבי 2 קווי העלילה האלו
02/04/2020 | 19:42
1
84
הרי בסופו של דבר זה קווי עלילה אמיתיים ולא מומצאים
לגבי אדם לדעתי זו הייתה בדיוק הסיבה שכן החליטו להשאיר אותו, בגלל שהוא לא מקושר לאף אחד, אף אחד לא סומך עליו ואף אחד (אפילו לא דניס) לא מוכנים להשכב על הגדר בשבילו. כל עוד הוא "לא מפריע" זה דווקא חכם להשאיר אותו ולהתמקד בלהדיח איומים מקושרים יותר(וונדל שמקושר חזק ללפחות 3 בקאסט)
מכאן זה או שהוא יוריד את הראש ועלול להתקדם רחוק ואפילו להגיע לגמר (כנראה פיינליסט של 0 קולות) או שהוא יעשה שטויות בפרקים הקרובים ויעוף פה אחד

לגבי הסיפור של מישל וונדל, זה נראה לי פשוט היה רלוונטי לערבוב בלבד,
הרי ברור לנו שהם לא באמת סיימו ברע את היחסים בינהם ושהם בקשר טוב,
ואפילו הקאסט הבינו את זה כשהחליטו למדר את מישל מהבליינדסייד על וונדל
יול היה התמים היחידי לחשוב אחרת
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 23:36
47
אני חושב שבכל מה שקשור לאדם (מבחינת עריכה) - הוא פשוט דרמה קווין, ודרמה קווינז מייצרות טלוויזיה מעניינת יותר. לא שאדם הוא בן אדם מעניין. ממש לא. הוא גם לא שחקן כזה טוב. אבל הוא מספק משפטים זכירים והרבה התבכיינויות. אני מניח שג'ף גם חושב ששווה להראות ממנו כמה שיותר כי הוא הזוכה הצעיר ביותר בקאסט וכי הוא פונה לדמוגרפייה של המילניאלז שצופים בבית. 

לגבי מישל ו-וונדל - הסיבה שהם מראים את זה אולי קשור מצדיק את התיאוריה שמישל מגיעה לגמר, ואולי וונדל הוא היחידי שבסופו של דבר מצביע בשבילה.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 18:13
76
לא נהניתי במיוחד מהפרק.
קודם כל אני מאוכזב מההחזרה למשחק מאי ההכחדה. לא חושב שמגיע לטייסון. יש שם שחקנים הרבה יותר ראויים. הייתי מעדיף לראות את אמבר חוזרת על פני טייסון.

דניס קיבלה פוקוס בעניין הדחת סנדרה רק כי ההפקה רצתה שתקבל פוקוס. ברור שהם דנו שם על שאר המודחים, אבל סנדרה זו סנדרה.
טוני הצחיק אותי עם מה שאמר על סנדרה

ג'רמי קיבל קצת יותר פוקוס מפרים קודמים ונראה שהוא במקום לא רע. גם סופי במקום לא רע.

נרא שאדם עם רגל אחת בחוץ, אבל עדיין יכול להיות שישאירו את הפלופ הזה עוד קצת.

במועצת השבט הראו לרגע את רוב עם הפרצוף המזלזל שלו. אני מתחיל ממש לשנוא אותו. שירגע קצת עם האגו המנופח שלו.

ולגבי ההדחה של וונדל? לא איכפת לי.

מקווה שפרק הבא יהיה יותר מוצלח.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 18:25
2
81
אין לי ממש מה להוסיף. העונה הזאת מוזרה מאוד....

היה לי קצת עצוב לראות את ההשפלה שהאולד-סקולרז (פלוס נטלי) צריכים לספוג.. כאילו, הם צריכים לעמוד מובכים וחלשים מול חבורה של אנשים ששיחקו את המשחק לאחרונה ועדיין שולטים במשחק, ולקוות שאולי יהיה להם מזל והם יוכלו לחזור פנימה, וגם שמי שיוחזר לא יועף בחזרה לאי המשעמם-לי.

אחר כך במהלך האתגר, היה דיי עצוב לראות איך פרוואטי נאבקת לחזור אבל נגררת אי שם מאחור ומקבלת עידוד כזה של סימפטיה רחמנית מהניו-סקולרז שעדיין במשחק, משהו בסגנון של "כן, מאמי. את יכולה!" (קצת כמו ההשפלה של סירי בגיים צ'יינג'רס באתגר ההוא). אוף. למה זה טוב? 

כן, זה היה דיי ברור שטייסון הוא היחידי שיש לו סיכוי לחזור פנימה ואני שמח שזה הוא ולא המאפיונר המאוס. עם זאת, אני לא מאמין שהוא יצליח להשתחל פנימה לאורך זמן. הוא עדיין אולד-סקולר, ועדיין עם מטרה ענקית על הגב.

סופי בינתיים היא היחידה שמצילה את העונה הזאת, אבל היא קצת כמו שי-אן באולסטארס. היא האינטליגנטית שמספרת את הסיפור, אבל אני לא רואה אותה מגיעה לגמר. אז למרות שאני שמח שבזכותה הקלפים נטרפו, ג'רמי ותוכניות ההשתלטות שלו נכשלו כישלון חרוץ והנשים הראו שהן עדיין מסוגלות להיות כוח משמעותי בעונת "bro" הצפויה הזאת - היא צריכה להיזהר לא למצוא את עצמה הופכת בעצמה לקורבן תמים של הברית הגברית הבאה שתיווצר.

הערכה שלי להמשך - טייסון מודח שוב, גורי אלפי פותח שוב במירוץ חסינויות (פיהוק), הנשים חוץ ממישל אוכלות אותה ומודחות אחת אחרי השניה, גמר משעמם ובטח מישהו כמו ג'רמי או בן זוכים. איף.

לצפיה ב-'גורי אלפי?'
גורי אלפי?
03/04/2020 | 00:15
1
20
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 19:57
24
ניק... 

הוא כל הזמן מזכיר לי אותו בצעירותו. למרות שניק יותר חתיך.
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 18:26
74
חשבתי שטייסון יחזור עוד בווידוי של ניק אחרי ההדחה של טייסון כאשר הוא קיבל ממנו מטבע ואמר שהוא היה שמח לעבוד איתו אם זה יתאפשר. אבל למה רוב היה צריך להיות כזה קרוב?
לגבי החוזר הבא ההתמקדות בפנים של יול שהגיע עם הבאף של השבט הכחול נתנה לי תחושה שהוא יחזור וישתף פעולה עם מישל/ניק, נראה...

השבט התנהל די כשוק ואני מקווה שלא תהיה עוד עונה של voting blocks אלה מערכת כוחות די שקולה. האמת שהעונה כבר כמה פרקים מזכירה לי קצת את מיקרוניזיה שגם שם ההדחה באיחוד הייתה סטייל voting blocks נגד אלייזיה ובהדחה השנייה כבר ראינו בריתות משמעותיות.

ההתגאות של ג'רמי מול הבכי של אדם די סגרה את הפינה העריכתית בהקשר של ההדחה של וונדל. חייב לומר שאני מקבל את התחושה שאדם יגיע מאוד רחוק. סך הכל החלטה די חכמה לרוב השבט, סופי פשוט זיהתה וחתכה במדויק את הקשר של הבנים. האמת אבל היא שאני מקווה שהביג פראטס (ג'רמי, טוני וכו) יוכלו באמת להתאחד, ג'רמי שחקן ענק בעיני גם אם לא הצליח בפרק. ובאיזה עולם בן נחשב לאיום גדול?, אולי אולי אולי כאיום פיזי אבל ברמת האסטרטגית הוא בערך המנצח שבתחתית הרשימה בשבילי.

סך הכל אחלה פרק, מאמין שהפרק הבא די ינווט את הכיוון של העונה.
לצפיה ב-'כל כך הרבה'
כל כך הרבה
02/04/2020 | 20:12
70
אנשים שהייתי שמח לראות חוזרים, והיחיד שלא הייתי שמח- חוזר
נו באמת
מקווה שהוא יעוף מהר, פשוט אחד השורדים השנואים עליי
כנל לגבי אדם וונדל, הייתי כל כך אמביוולנטי לגבי מי יעוף (שמח שלא ניק)
סוף סוף אני שמח מהדחה אז הורסים לי ועושים שהייתי שמח גם ככה
בן פשוט נשמע מגוחך כשהוא חושב שהוא איזה איום ברמה של האחרים
לא הוגן בעליל העניין עם הTOKENS באי ההכחדה, הרי לאחרונים שבאו לא היתה שום הזדמנות לזכות בהם וככה יוצא שדווקא מי ששרד יותר זמן במשחק הגיע עם חיסרון בלחזור למשחק... נו באמת הפקה מה זה השטויות האלה
הם חייבים גם להפסיק עם העריכה המוזרה הזאת של להעלים אנשים, אוקיי מילא בעונות רגילות אבל זה עונת מנצחים ואנחנו אמורים להתלהב ממש לראות שם את כולם (טוב את רובם) אז למה הם מעלימים לי את קים כל הפרקים האלה? אדם לא מעניין וגם מישל לא, די!
באמת שאני מאוכזב מהTURN OUT של העונה הזאת שהתחילה כל כך מבטיח, מקווה שההמשך יהיה לא נורא מדי מחזיק אצבעות לקים, סופי, שרה, ניק, ואחריהם דניס וג'רמי
לצפיה ב-'תפריט מטבעות וסצנה '
תפריט מטבעות וסצנה
02/04/2020 | 20:17
12
94
חלק מהמחירים השתנו, חלק מהפרסים שיכלו לקנות נעלמו. תוהה מה הטעם בלבזבז שני מטבעות לשלוח הודעה למישהו בהכחדה. נניח מתמודדים בבוטום מבקשים מנטלי עזרה, הם עדיין יצטרכו לקנות ממנה את היתרון... כבר יותר הגיוני שניק ישלח מכתב אהבה סטייל See you soon BFF forever xoxo JT
מעניין אם לחבר'ה בהכחדה יש תפריט חדש ומה קורה עם האלילים שרוב ונטלי קנו. אם הם לא חוזרים למשחק בפיינל 6 הם יכולים להעביר את האליל למישהו אחר? או אולי לשלוח אותם למישהו במשחק?

פלוס סצנה מהחוזרים להכחדה, גם פה רוב זולל זמן מסך
לצפיה ב-''
02/04/2020 | 20:39
1
72
פגו תוקפם של האלילים
ובעצם המשחק על אי ההכחדה מתאפס גם בכל הנוגע למטבעות (הייתה להם הזדמנות אחרונה לבזבז מטבעות לפני היציאה לאתגר)
אני מניח שהתפריט שלהם נשאר אותו תפריט, אין סיבה שיהיה שינוי

וגם אני לא הבנתי את הפואנטה של לבזבז 2 מטבעות על מכתב לאחד המודחים, מה זה כבר יתן? מה הדחיפות בלשלוח מכתב?
אני ציפיתי לראות בתפריט הזה ייתרון למשימת חסינות אישית, יותר לגיטימי לדעתי
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
02/04/2020 | 21:07
61
סעיף ספציפי בשביל רוב ואמבר למקרה שאחד בהכחדה והשני לא
לצפיה ב-'מכתב '
מכתב
02/04/2020 | 23:09
6
61
מה שיכול להיות טוב, והייתי חושב עליו וקונה, זה לכתוב למישהו נגיד הייתי כותב לבוסטון רוב כי הוא חזק, שאני במצב רע מאוד במשחק ואני מבקש שימכור לי יתרון
לצפיה ב-'הבעיה'
הבעיה
03/04/2020 | 00:18
5
51
שאם זה עולה שני מטבעות, ובזבזת אותם על לשלוח מכתב,
לא יישאר לך כבר עם מה לקנות
אין כמעט מתמודדים במשחק עם שלושה מטבעות לפחות לא?
למרות שאני ממש לא סגור כמה יש לכל אחד...
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 00:47
4
46
אאל"ט
אדם, קים, טוני, בן - 1
סופי, שרה, ג'רמי, דניס - 2
ניק - 3
מישל - 4
כל השאר - 0
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
03/04/2020 | 12:46
3
33
ניק ומישל יכולים להשאר עם כסף אחרי המכתב
ואחרי חסינות אישית מקבלים מטבע אז יש עוד כמה שיוכלו להגיע לסכום של 3 ו4
לצפיה ב-'אבל זה עדיין לא משתלם'
אבל זה עדיין לא משתלם
03/04/2020 | 13:11
2
38
כי אתה בכלל לא יודע מי שם זוכה ביתרון
אז רק כדי שתוכל לבקש ממנו יתרון, מה גם שאתה לא יודע מה היתרון
נראה לי סתם בזבוז וירייה באפלה...
לצפיה ב-'כן אבל קיים איזשהו סיכוי'
כן אבל קיים איזשהו סיכוי
03/04/2020 | 15:04
1
38
שפנית למישהו וישמעו אותך, כי גם אותו אחד שקיבל את המכתב יכול לשתף את כולם במה שנכתב..
וזה לא שיש משהו עדיף יותר אסטרטגית שם בתפריט , אז עדיף משהו עם 2 אחוזי הצלחה מאשר לאכול , עבורי, אם אני רוצה לשרוד במשחק ולנצח , עד כמה שאוכל זה ממשי ועכשווי אני אלך על האופציה האסטרטגית גם אם היא רחוקה מלהיות וודאית למשהו.
עוד דבר שחשבתי עליו זה שהם גם מושבעים , אז סיכוי טוב שמישהו ירצה לכתוב לאחד המודחים על המהלכים שלו במשחק שאולי לא ראו, או מן מכתב סליחה שמסביר למה הוא/היא בגד/ה בו, או צורך להבהיר לו שבאמת לא היה לו קשר להדחה .. כי אמנם יש את המועצת שבט האחרונה להסביר, אבל אם הכנת את המושבעים לפני  , יכול להיות לך יתרון .
לצפיה ב-'אני חושב שהייתי שומר את זה'
אני חושב שהייתי שומר את זה
04/04/2020 | 23:50
18
לצפיה ב-' אני חשוב ש...'
אני חשוב ש...
03/04/2020 | 01:51
2
60
הרכעיון של המבטעות היה ממש טוב אבל צריך עוד קצת פיתוח...
היה מאד מאד מאד מבולגן
לצפיה ב-' עדיף היה'
עדיף היה
03/04/2020 | 01:54
48
שתהיה אפשרות לקנות יתרונות באמת משמעותיים בתפריט (כמובן תמורת מספר מטבעות הולם) כי כל דבר בתפריט הזה כמעט מרגיש מיותר.

לצפיה ב-'נכון, זה ממש רעיון נחמד'
נכון, זה ממש רעיון נחמד
03/04/2020 | 11:34
44
שבאמת צריך יהיה לשפר אותו (אולי אפילו בעונות הבאות)...
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 09:06
3
62
הזלזול פה באדם מוגזם , שיחק אותה הפרק והמשפט שלו בסוף בהצבעה היה חזק "ונדל אני יודע שזה ביני לבינך , השאלה אם אתה יודע"
וסופי נקמה את הדחתו של יול והעיפה את ונדל 
לצפיה ב-' בהקשר לזה'
בהקשר לזה
03/04/2020 | 11:08
2
54
זה באמת חבל לי בעונה הזו שהמון דברים שערכו אותם בהתחלה והיה נראה שיובילו למשהו מסוים בסוף מתבררים ככלום:

- סופי מדברת על יול כעל הnerd shield שלה כשבפועל אנחנו אפילו לא רואים איך היא מתייחסת להדחה שלו (יכול להיות שזה היה אחד המניעים שלה להדיח את וונדל).
- סנדרה מתעצבנת על רוב שלא אמר לה שהוא משתתף במשחק, מכין אותנו לשואודאון אמינתי ביניהם ובפועל היא סתם הדיהח את אמבר וגם זה בכלל לא היה יוזמה שלה
- כל החפירות של מישל ווונדל ובפועל הם עבדו חזק מההתחלה וכל זה היה סתם הסחת דעת כדי שההדחות של פארווטי ויול יהיו פחות צפויות?
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 14:59
1
52
כשסופי התחברה לשרה וקים הייתה לי הרגשה שיול לא הולך לשרוד את הערבוב כי הצליחה להשיג גיבוי
הרבה דברים נופלים בעריכה. אי אפשר להראות שני אתגרים ועדיין לתת במה לכל השחקנים האלו וחבל כי מגיע לעונה הזו יותר. אפשר להתלונן על הטוויסטים אבל הבעיה העיקרית היא חוסר זמן

שים לב להעברת המטבעות למשל. פארווטי קיבלה קו ברור עם שלה (אית'ן, אמבר, רוב) אבל לא ראינו למה לעזאזל דני הביאה את המטבע שלה לדניס, למה סנדרה הביאה ליול (לא לטוני?) איך סופי ושרה הגיבו למטבעות שקיבלו ממנו וכו'. אם היה קצת יותר זמן אולי היינו מבינים יותר את הקשרים בין כל השחקנים האלו וההחלטות של כל אחד, המצב הרבה יותר מורכב ממה שמראים לנו
לצפיה ב-''
03/04/2020 | 15:47
45
גם לדעתי זה הפספוס הכי גדול בעונה ונקודת החולשה היחידה בערך שלה, לא בטוויסטים, לא במהלך העניינים וגם לא בהדחות (סורי, עם כל האהבה לציר פארווטי-רוב-סנדרה הם לא השחקנים הגדולים היחידים ויש שחקנים לא פחות טובים מהם שבמיזוג ולא זכו להילה הזו בגלל שהם לא שיחקו כל כך הרבה כמוהם). מבאס קצת שיש כל כך המון שחקנים טובים ובגלל חוסר זמן אנחנו לא מצליחים להבין כמעט כלום מהשתלשלות בעניינים. נכון שהם צריכים לספר סיפור מסוים ב45 דקות אבל מרגיש לי שמגיע לנו כצפוים לקבל פרקים ארוכים יותר בעונה כזו.
לצפיה ב-''
04/04/2020 | 00:19
42
טוב צפיתי עכשיו שוב בפרק, אחרי שאתמול היו לי קצת תקיעות בצפייה אז פספסתי כמה דברים
הרבה כבר נאמר כאן אבל בכל זאת כמה נקודות

- סאגת ההכחדה לקחה 13 דקות מהפרק(!!!) ארוך מאוד לכל הדעות. לפחות שהיו עושים את הפרק הזה פרק כפול, מבאס שדווקא פרק שאמור להיות הכי מפוצץ במידע בכל העונה מכווץ ל15 דקות גג של מחנה. זה גם לא שהיה משהו בכל ה13 דקות האלו שחידש, כל הדיבורים של ג'ף עם המודחים היה לעיסת מידע שאנחנו כבר מכירים יודעים וראינו.
- היה לי ממש כואב על נטלי גם אחרי המשימה וגם במועצה, מכולם היא הייתה נראת ממש ממש מבואסת הלוואי הלוואי הלוואי שהיא תחזור רק בשביל שיהיה לה טוב בלב ושתרוויח קצת יותר כסף כי באמת מגיע לה
- ג'רמי לא לומד מהטעויות שלו. הוא מכיר את וונדל מלפני המשחק והם חברים וכיף לו שהם ביחד והכל טוב ויפה. אבל למה הוא לא יכול להתאפק עם זה ולהצניע את זה? הוא צריך ללמוד מטוני ושרה ששוב נראה שהם שומרים על דיסטנס כדי לא להיות מסומנים (ואשכרה הם היחידים כרגע בשבט הממוזג הזה ששיחקו יחד, ולאף אחד עדיין לא אכפת מזה!)
- מה שכן יאמר לזכותו של ג'רמי זה שנראה שהוא בקשר טוב על האי עם כל הקאסט, יש לו הרבה שיחות אחד על אחד, ושבסופו של דבר זה נראה שהוא גמיש ולא דוחף בכוח את הדעות שלו. כנ"ל אגב קינג טוני. שניהם כנראה השחקנים החברתיים הכי גדולים ואהובים בעונה הזו.
- לא אהבתי את וונדל העונה ולא אהבתי את הגישה שלו, היה יותר מדי בטוח בעצמו וזלזל באנטלגנציה של אחרים. גם את ניק אני לא מחבב במיוחד. אני חושב שזו הייתה טעות גדולה מבחינתם לכוון דווקא נגד אדם מתוך המחשבה שאין לו אף אחד במשחק אז זו תהיה הדחה קלה. ומה הלאה תכננתם? היה יותר חכם מבחינתם לנסות לאמץ אותו ולעשות איתו ברית מנצחים חדשים או משהו. המספרים היו נגדם והם אפילו לא הרגישו/הבינו את זה. אני מאמין שניק המודח הבא או שיודח ממש בקרוב. לא נראה לי שיש להם את זה במשחק...

הודעות אחרונות

23:04 | 26.05.20 nadav1919
23:47 | 23.05.20 רגע רק רגע
18:35 | 23.05.20 סטילהוק
15:11 | 22.05.20 matanbil
14:02 | 21.05.20 סולידסנייק2
03:14 | 20.05.20 B R A Y E R
23:05 | 19.05.20 nadav1919
13:37 | 19.05.20 jordi2006
22:47 | 16.05.20 סטילהוק
07:20 | 14.05.20 אורישקי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ