הישרדות דרום אפריקה: הפיליפינים - פרק 10

Seosi

New member
הישרדות דרום אפריקה: הפיליפינים - פרק 10

נו מה אני אעשה, סגרו את האח הגדול קנדה, אין לי כוח לצפות בהישרדות האוסטרלית, כל המדינה בהסגר, אז אני חוזר לצפות בזה. קאטינקה בכתה לאחר מועצת השבט כי היא קיבלה קולות נגדה במועצה, וזהו זמן טוב להזכיר שהיא המתמודדת הכי צעירה אי פעם בהישרדות: דרום אפריקה. היא בת 19 אני חושב (בעונה).

למרבה האירוניה, טום ופאלסה נבחרו לקפטנים הקבוצות של משימת הפרס, בו הקבוצה הזוכה תזכה בנקיקיות, בירה ומכתבים מהבית. פיקיי היחידי שלא נבחר, לכן הוא קיבל מגש של נקניקיות ובירות. מתחת למגש, פיקיי מצא רמז לפסלון חסינות. הקבוצה של פאלסה זכתה בפרס. לאחר המשימה, טום ופיקיי התווכחו על משהו, לא זוכר על מה, לא הייתי הכי קשוב
פיקיי מצא את פסלון החסינות מאחורי גבו של וורנר, שקרא את מכתבו מהבית לאחר שזכה בפרס. קאטינקה זכתה במשימת החסינות.

וורנר החליט שהגיע הזמן להדיח את פיקיי. הוא אומר לטוני שמדיחים את שוניי, אבל היא לא קונה את זה. והיא מתחילה יותר לדאוג שהיא דיברה על כך עם קאטינקה בים וכל מה שקאטינקה אמרה: "כן, כן, כן"
שוניי סוג של ניסתה להישאר במשחק אבל לא באמת, כי כל מה שהיא עשתה זה לומר לאנליז שהיא תובך אם היא תודח לפני טום.

במועצת השבט, וברשותכם אני מדלג על כל המלל לפני ההצבעה כי ת'כלס זה הכי מעניין, פאלסה השמתמשה בפסלון חסינות, אחריה פיקיי השתמש בפסלון חסינות ואחריו וורנר. אף אחד לא הצביע לפאלסה אז היא בזבזה פסלון חסינות, אבל פיקיי כן פסל חמישה קולות נגדו בעוד שוורנר פסל שתי קולות נגדו. התוצאה הייתה בסוף תיקון בין טום ושוניי. בהצבעה חוזרת, שוניי הודחה, ונהפכה למושבעת השנייה של העונה. וואי, אם רק טוני הייתה מצביע לטום הוא היה מודח ולא היה תיקו. הפרק הבא נראה מאוד מבטיח!

Seosi

New member
פרק 11

כנראה הפרק הכי טוב ומתסכל בו זמנית של העונה.

טוני יצאה על וורנר אחרי המועצה כי הם ניסו להדיח את פיקיי. ביום למחרת היא גם התעמתה על כך עם קאטינקה, מה שהביא אותה לבכות אחר-כך. פאלסה זוכה במשימת הפרס ובוחרת בטום שיצטרף אליה. הם ישנו בלילה על מיטה מסודרת. שהמתמודדים חזרו לאי, המיטה כבר הייתה שם. פאלסה חיפשה בין הסדינים והמצעים ומצאה פסלון חסינות!!! צפיתי רק בשתי עונות של דרום אפריקה, אבל פאלסה בקלות אחת מן המתמודדות האהובות עלי. היא ביקשה מטום שיגיד לה מתי שהיא תודח כדי שתוכל לדעת מתי הגיע זמנה, אבל האמת שהיא רוצה להשתמש בפסלון חסינות מן הסתם. וורנר זוכה בחסינות אישית.

הברית של וורנר החליטה להצביע לפאלסה פה אחד על פני פיקיי, כי היא יותר חזקה ממנו במשימות. וממש התחלתי לשמוח כי באמת חשבתי שפאלסה תשמש בפסלון חסינות! אבל, הברית של וורנר הצליחה לגרום לפאלסה להאמין שפיקיי יודח, והיא הודחה עם פסלון חסינות בכיס...למה אני לא יכול לקבל דברים נחמדים? למה פאלסה לא השתמשה בפסלון חסינות? מקווה שיהיה עונת אולסטארס מתישהו כי אני ממש רוצה לראות את פאלסה משחקת שוב, רק שלא יעשו את זה כמו באוסטרליה.

noamlah

New member
הפרק הראשון שבו התחלתי להעריך קצת את טום

פאלסה לא השתמשה באליל החסינות כי היא מאוד האמינה בו
לכן גם לא צפתה הדחה שלה שהייתה מאוד ברורה
שזה ממש מצחיק כי טום לא סבל אותה, ההסכם הראשוני שלו עם וורנר במיזוג זה שהוא ייתן לו להשאר יותר זמן מפאלסה וווסי
טום אדם דיי מגעיל שהתייחס מגעיל לכולם על האי חוץ מוורנר ולכן גם זה שהוא שחקן חברתי ממש טוב זה קצת פאראדוקס אבל זה עובד לו

קצת בעייתי לעשות עונת אולסטארז לדרום אפריקה כרגע כי רק השתיים האחרונות מאותה הפקה (ואני לא רואה מי אפשר להכניס לאולסטאר משבע מלבד רוב, סטפי וג'אק) אז צריך לפחות עוד שניים ושיהיה מהם מתמודדים טובים

Seosi

New member
דווקא חשבתי שהפרק הראשון היה טוב מאוד בשבילו

אבל מאז זה בהחלט היה מדרון חלקלק בשבילו. דווקא בעונה 7 אפשר להחזיר גם את טניה וסיפיי שהיו דמויות טובות. ממה שהבנתי, זה לא כמו באוסטרליה שהם מחשיבים את העונה השלישית לראשונה בגלל ההפקה, נכון? כלומר, עונה 7 בדרום אפריקה היא עונה 7 ולא עונה שנייה.

אולי כן אפשר להחזיר מתמודדים מעונות קודמות, אבל עדיין לא צפיתי בהם אז אני לא יודע. כלומר, הישרדות אמריקה לא תמיד הייתה באותו פורמט, נכון? כמו שנעמה חזרה לשחק שוב בארץ.

noamlah

New member
הישרדות אמריקה תמיד הייתה אותה הפקה

מארק בארנט ולא רק זה הם תמיד הקפידו על שתי עונות בשנה מאז שנת 2000
למרות שדברים השתנו בפורמט זה עדיין רצף של אותה סדרה

בדרום אפריקה עונות 1 ו 2 היו ב2006-2007
עונה 3 ב2009
עונה 4 ב2011
עונה 5 2014
ואז עונה 6 ב2018 ומשם רצף עם 7 ב2019

לא יודע איך דרום אפריקה מחשיבים כי שלא כמו באוסטרליה העונות לא נקראות על פי המספור אלא על פי השם שלהם
"דרום אפריקה - פיליפינים" "דרום אפריקה - אי הסודות"
אבל כן כשהפקה משתנה היא דיי מתאלמת מההפקה הקודמת מלבד דברים הכרחיים כדי לשמור על המשכיות כמו לקחת מנחה נגיד ניקו מנחה מהעונה השלישית ומעלה

נעמה חזרה להישרדות VIP יותר על תקן של סלב שכבר הייתה שם
אם זה היה אולסטאר אני מאמין שלא היו מחזירים אותה ולא מישהו שהיה במחזור של ערוץ 10
אם תסתכל ברצועות שידור העונה נקראה גם "הישרדות 3 VIP"
גם האח הגדול כרגע נחשב אצלם האח הגדול 2

בכל מקרה גם אם מחשיבים את כל העונות עדיין אין לך מבחר לבחור
למרות שהייתי רוצה לראות שחקנים מעונה 5 בעונה יותר נורמלית, היו שם שחקנים ממש טובים עם רוח לחימה ופשוט טוויסט גרוע שתפס המון זמן מסך (ספורטאים שהגיעו לאמן את המתמודדים והיו שם כל המשחק וחפרו [כמו סנדרה ורוב רק יותר מעצבנים])גרם לעונה להיות ממש מכבידה
בעונות לפני היו לך מלא מתמודדים שפרשו מסיבות דביליות (מתגעגעת הבייתה, יש לי שפשפת, מתקלף לי העור בידיים וזה יהרוס לי את הקריירה) מול מתמודדים צדקניים שחושבים שהטוב צריך לנצח, משימות הדחה בשלבים קריטיים במשחק וכה'
תשאיר את העונות האלו מאחור סאוסי, זה רק יעצבן אותך

אני חושב שרק בעונות האחרונות דרום אפריקה באמת הבינו את המשחק למרות שעדיין יש לך צדקנות פה ושם (כמו טום וכמו ניקול)

Seosi

New member
טוב כרגע אני מסיים לצפות את עונה 6, לא חשבתי במה אצפה אחר-כך

אולי כן עונה 5 כי כמו שרשמת היה לה פוטנציאל ויש שם מתמודדים טובים, אבל אני לוקח בחשבון שהעונות הראשונות לא להיט חחח. אולי יום אחד תהיה עונת אולסטארס, אני עדיין רוצה לראות חלק מן השחקנים משחקים שוב.

למעלה