הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 7

Bar EL

New member
לגמרי

כמו שאמרתי אני כן מבין מאיפה זה בא ולא מאשים אותה יותר מדי, אבל מפה ולהגיד שבגלל מה שעשתה היא יצאה מלכה...ממש ממש לא.

Seosi

New member

גם אם חוזרים בפרק הבא שני מתמודדים למשל, אני באמת לא רואה תרחיש שסנדרה אחת מהן. הכח של סנדרה הוא לא במשימות, כולנו יודעים את זה וגם סנדרה. אני באמת לא רואה למה בשבילה לבזבז 20 יום על האי סתם, בידיעה שהיא לא הולכת לחזור למשחק. אם זה היה בפיינל 7 אז מילא, היא יכלה לתת ניסיון, כי כמו שרשמתי נשאר רק שבוע במצב כזה. אבל כאן היא צריכה להישאר 20 יום ולהתחרות במתמודדים שיותר חזקים ממנה. כמעט כולם שם בכושר מעולה, וכולם שם זכו בחסינות אישית בעונות שלהם ואחרות חוץ מיול. אז איזה סיכוי לסנדרה היה בכלל לחזור למשחק?

כי כמו שאמרתי

תמיד יש סיכוי גם אם הוא קטן,
ואם הייתה נשארת בפיינל 7 אז בעיניי זאת צביעות, ולהרים ידיים בקלות. אבל זה אני.
וכמו שספיר נראה לי אמרה, עדיין יכול להיות שהיא תהיה מושבעת וזה גם חשוב.
אחרת כל מי שיודח ויהפוך למושבע יגיד גם ככה אני לא הולך לחזור למשחק אז אני פורש...
&nbsp

סטילהוק

New member

גם אם לא היתה חוזרת למשחק לוותר על להיות מושבעת בעונה כזאת של מנצחים זו הלוזריות הכי גדולה שיש. סנדרה אף פעם הרי לא היתה מושבעת, וזו היתה ההזדמנות היחידה שלה להיות ולהכריע מי הזוכה. אבל היא כזאת לוזרית ופדלאה שזכתה פעמיים מן ההפקר שזה פשוט היה רשום באותיות לבנה גדולות שאם מישהו יפרוש מאי ההכחדה זו סנדרה הפדלאה. אפילו וונדי וקית' החזיקו יותר מעמד ממנה, והם לפחות ניסו לחזור למשחק ורק אחרי שנכשלו בשלב הראשון של האיחוד הם החליטו לפרוש. וכולנו זוכרים איזה קריאות בוז הם קיבלו מהצבועים שעכשיו מצדיקים את הפדלאה.

sapir aloud555

New member

אבל ממילא היא נכנסה לעונה הזו בידיעה שאין לה סיכוי לנצח, זה שהיא בהכחדה לא משנה את העובדה הזו. אז בסדר לא בא לה לרוץ על הרים עכשיו אף אחד לא מכריח אותה, היא יכולה לשבת על התחת ולישון עד המיזוג ואז לפרוש ולהגיע לפונדרוסה, הייתה על האי מעל מאה ימים מה מפריע לה עוד 3? לחלק מהמנצחים יש סיבות הרבה יותר טובות לפרוש. אם זו לא הייתה סנדרה התגובות היו פחות אוהדות

Seosi

New member

אני לא חושב שסנדרה באה לעונה הזאת בידיעה שאין לה סיכוי לנצח, היא ידעה שאין לה סיכוי לחזור מאי ההכחדה.

sapir aloud555

New member
ברצינות?

היא הדחה הכי קלילה שיש, גרועה באתגרים, לא אחת שרצה לחפש יתרונות, צפויה מאוד באסטרטגיה שלה. לא היה לה שום סיכוי להגיע לגמר ואופתע אם חשבה שכן. האופציה היחידה אולי אם היו מטומטמים מספיק לגרור אותה לשם במחשבה שאף אחד לא יצביע לה. והקטע הכי מוזר? היא יכלה להשאר במשחק כקול צף אם לא הייתה דופקת את עצמה

יודעת שהעונה הזו לא אמורה להשפיע על ההצלחה בעונות הקודמות שלה אבל זה מוריד לה הרבה נקודות בעיניי

Seosi

New member

אני מבין אותך, ואת צודקת שהיא ההדחה הכי קלה שיש, אבל כמו שרשמת, היא יכלה להישאר במשחק כקול צף לפני שהיא הרסה לעצמה עם כל מה שקרה לדניס. נגיד וזה לא היה קורה והיא הייתה עכשיו באיחוד, האם יש לה סיכוי לנצח? כנראה שלא כל-כך, אבל היא כן יכלה להגיע רחוק. אני בקלות רואה אנשים שירצו להדיח אותה יותר מאוחר או אפילו להתמודד נגדה באתגר האש כי הם יודעים שהם ינצחו אותה. אבל מי יודע, אולי סנדרה יודעת להדליק אש, והסיכויים שלה להגיע בגמר לא כאלו גרועים (הכל בגדר תאוריה כמובן).

NP23

New member
אני חושב שהמתמודדים לא ידעו

שיהיה אי ההכחדה, כאשר לוהקו וכאשר הגיעו לאי. ברגע שהבינה שיש, כשג'ף בישר להם על האי , היא אמרה לעצמה בטח שהיא בכל מקרה הולכת לבלות בפונדרוסה עם אוכל ומיטה. ואני חושב שכן חשבה וגם באמת יכלה להגיע לשלב המושבעים , אבל העונה להיות במושבעים מקריב ממנה יותר מדי.

Bar EL

New member
תתפלא

המתמודדים כן ידעו שתהיה איזשהי החזרה בעונה הזו (ג'ף אמר שחלק מהם דרשו את זה כי רצו שתהיה להם לפחות הזדמנות אחת לחזור שהם באים למשחק ומשאירים משפחות אחרי שנים שלא השתתפו), אז אמנם לא אמרו להם שזה יהיה ספציפית אי ההכחדה אבל אמרו שתהיה להם איזשהי הזדמנות לחזור לפחות פעם אחת למשחק.

NP23

New member
עדיין יש הבדל

כי כשזה אופציה לחזור למשחק , זה יכול להיות בהצבעה ו זה יכול להיות רק בשלב לפני האיחוד כמו בעונה 7 ולא בהכרח להמשיך למשל כל העונה ואז מי שמודח באיחוד הולך רגיל לוילת מושבעים.
&nbsp

NP23

New member
ברור

וגם מה הדיון הגדול לחשוב אם זו מחאה או לא?
בדיוק ראיתי עוד סרטון בפייסבוק של הישרדות שהיא יושבת ומדברת גם בדיעבד על הפרישה אומרת את אותם דברים שאמרה על האי.. שזה לא בשבילה לעשות את זה , לא יכולה להביס אף אחד מהם באתגר..
איזה מין מחאה זו מחאה שקטה?

לא הבנתי את ההשוואה שלך לששבש ושחמט.
לפי מה שאתה אומר זה נשמע כאילו שכל טוויסט שיקרה במשחק ובעצם משנה את החוקים
(נגיד לצורך הדוגמא- אליל) אז זה משחק אחר וצריך לפרוש.
חלאס למצוא תירוצים בשביל הפרישה שלה.
אם דני הייתה זאת שפורשת למשל, היו קוברים אותה פה.
ואגב, אם פרוואטי הייתה זאת שפורשת (או תפרוש) זה יאכזב אותי ברמות, ולא משנה מה תהיה הסיבה שלה...
בכלל יש סיכוי שעוד מישהו יפרוש אחרי שמישהי כבר עשתה את הצעד הזה...

sapir aloud555

New member

אפילו פארב הייתה בהלם, זה הכי הצחיק אותי אחרי שהיא הריצה בדיחות ספסל

&nbsp
לפחות היריבות הסתיימה בחיבוק

noamlah

New member
בוא ניתן דוגמה אחרת

התקבלת לאח הגדול האמריקאי
אתה מתכונן למה שאתה מכיר ולמה שאמרו לך שתתקבל אליו
אתה מתכונן למשחק שאתה אוהב
לתחרויות HOH, לבריתות בבית, לאסטרטגיות

אתה מגיע לבית ואז אומרים לך שהמשחק השתנה וכיום משחקים האח הגדול כמו בשאר המקומות בעולם
אין תחרויות, אין אסטרטגיה ואפילו יש איסור לתאם הדחות ואתה שורד על ידי זה שאתה מתחבב על הצופים

כל הציפייה שלך נפלה
והגעת למשחק שאתה לא ממש מכבד ואף פעם לא כיבדת את הכללים שלו
אין סיכוי שתפרוש באותו רגע? באמת?

המשחק באי ההכחדה הוא לא המשחק הרגיל, זה לא רק שינוי קטן בחוקים, זה שינוי כל הפורמט
וכמו שאמרתי בהחלט יכול להבין כאלו שיתחברו למשחק הרגיל ולא יתחברו לאי ההכחדה

אולי הציפייה שלי הייתה נופלת, אבל למה שאפרוש?
עדיין יש לי סיכוי מטורף לזכות!!
אתה שפוט צריך לדעת להתאים את עצמך למצב החדש (שזה אגב משהו שמאוד צריכים בתוכניות כאלה במיוחד כשכל פעם זורקים עליך טוויסט או וואטאבר).
ואגב, היו כבר עונות בביג בראדר למשל שלקהל היה משקל די גדול, אבל עדיין המתמודדים נשארו...
ולא מסכים לגבי מה שאמרת במשפט האחרון (מה גם שזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה בהישרדות), ואם יש כאלה שלא מתחברים לזה אז שפשוט לא יבואו לכתחילה למשחק

NP23

New member
נראה לי שכולם כאן יודעים

שאני רחוק מלאהוד את סנדרה .
לא הייתי בעדה בשום צורה ב20 והניצחון שלה שם הוא אחד הניצחונות הכי בזויים שראיתי .
שהיא הודחה העונה גם שמחתי, העדפתי את ההדחה שלה פי מליון על טוני או דניס וממש לא עניין אותי שתצליח העונה.
בכל מקרה, אי אפשר להשוות אם זו הייתה דני או פארווטי שפורשת, או סנדרה, כי לסנדרה באמת אין שום שום שום סיכוי באי ההכחדה .
אז אני לגמרי מבין אותה ובאמת לא חושב שעשתה שום מעשה נוראי. אם איתן היה פורש או יבחר בהמשך, אני גם אבין אותו ולא "אחזיק את זה נגדו". (נשמע עלוב בעברית)

כמה דברים-

1. בטח שאפשר להשוות גם לדני או פארב. כמו שכתבתי למעלה: "לא יודעים איזו משימה תהיה להם, כמה בדיוק יחזרו, איך יחזרו, מתי יחזרו
מה ההשפעה של המטבעות שמוצאים.
יש כל כך הרבה משתנים לא ידועים כך שבעיניי זה ממש מאכזב ומוריד,
וכנראה שגם אם היא הייתה זוכה רק פעם היא הייתה פורשת".
יש תותחי משימות, אז גם הן יכולות להגיד אין לנו סיכוי, אבל בינתיים הן כן נלחמות ומנסות. בדיוק כמו שהרבה פה אמרו שגם אם המצב שלך במשחק על הפנים
עדיין תמשיך להילחם ולנסות (ובאו בטענות שפארב לא ניסתה מספיק למשל).
ככה שסיכוי תמיד יש, לפעמים הוא פשוט קטן יותר, אבל הוא עדיין קיים.
להזכירך- סנדרה אפילו מצאה אליל חסינות בעונה 20, אני אישית בחיים לא הייתי מאמין שזה יקרה, ועובדה שזה קרה...
&nbsp
2. ואם למשל פארב פורשת כי היא מתגעגעת לבת שלה ולמשפחה שלה? או כל סיבה אחרת שהיא.
קשה לי שחלק מהסיבות מקבלים וחלק לא. אני רק יכול לחשוב על פינוי רפואי שבאמת אין מה לעשות במקרה כזה, מה גם שלרוב זה נכפה עליך ומוציאים אותך מהמשחק בעל כורחך.
&nbsp
3. אני לא אומר שהיא עשתה מעשה נוראי, לא צריך להיסחף, זה פשוט מראה איזו מין שחקנית היא, ויחסית הייתה לי אהדה כלפיה והיא בהחלט משעשעת, אבל זה ממש מוריד לי ממנה...
&nbsp
&nbsp

למעלה