הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 7

אורישקי

New member

Queen Stays Queen.

- גם אני התבאסתי שסנדרה עזבה לפני הג'ורי ומצד שני אני מבין אותה .היא תמיד התנגדה להחזרת מודחים, לא היה לה סיכוי בכל מצב ולא בא לה להתבזות בזה. היא לא חייבת שום דבר לאף אחד והיא נשארה אחת השחקניות הגדולות שהיו וללא ספק הכי מצחיקה מכולם. ויצאה עם קלאס.
- הדינמקיות באי ההכחדה נהדרות - פארווטי שמחה שהודחה ביחד עם סנדרה
חבל שלא ראינו את שתיהן יותר בהכחדה. רוב מלך כהרגלו והשיחה של פארווטי-אית'ן. טייסון קורע מצחוק. מצד שני מסכים עם ברייר שחבל שהשיחה ירדה.
- בשבט האדום - זה מתבקש שקים ודניס יהיו ביחד, מעניין לאן החברות בין הרביעיה הזו תוביל אותם.
- טוני מקבל עריכת קאגאייאן all over again ולדעתי הוא הולך שוב להגיע רחוק ואויל אפילו לנצח. זה נחמד שבעונה שבה כל השמות הגדולים כמעט מודחים לפני המיזוג טוני יצליח להיות זה שמנצח בכל מקרה.
- הקטע של אדם ובן שבר אותי מצחוק
שני טרולים. אבל באופן כללי הם הכי מיותרים לי במיזוג וחבל שהשבט הזה לא הפסיד את שתי המשימות האחרונות ואז אולי היינו מקבלים את פארווטי/סנדרה.
- לגמרי טבח של הניו סקול על האולד סקול
אבל לדעתי בסה"כ האולד סקול שיחקו באמת פחות טוב. השניים ששיחקו הכי טוב ורשימו אותי מהאולד סקול היו רוב וסנדרה. ושניהם פישלו בפרק ההדחה שלהם.
- ממתי וונדל נהיה כזה בריון ודושבג?
יש שחקנים שמקבלים עריכת נבל שמתבקשת ועם קלאס (סנדרה,פארווטי,רוב,טייסון....) ויש שחקנים שזה פשוט יוצא גרוע עליהם.
- קווין מישל כל כך הולכת להגיע רחוק בעונה הזו
במיוחד עם כל החפירות שלה על זה שרוצה להוכיח את עצמה. בסה"כ היא משחקת טוב ואהבתי את החיבור שלה ושל ניק.
- חבל שלא הראו לנו את אתגר הפרס שנגנז רק כי לא ראינו את התגובות של כולם הלדחות של סנדרה ופארווטי

- ג'ף יורד על סליי ובעיקר על ניק במשימה
כתגובה ניק/יול: "don'y pay attention to him" ג'ף כזה טרול לפעמים.
- יול שחקן טוב וחכם אבל הוא תמיד היה אוברייטד בעיני. לא מאשים אותו ברמות על ההדחה כיח לדעתי מישל וניק היו יותר קשורים ורצו להמשיך עם וונדל, אבל הוא לא איזה שחקן על כמו שעשו ממנו שנים.
- Get Denise For Me

בכללי מרגיש לי שמגיע לנו פרקים יותר ארוכים בעונה. הכל כל כך קצר ואי אפשר להבין לפעמים את כל הדינמיקות שהולכות שם.

סנדרה מגיעה לאי ההכחדה ומיד פורשת, אז 17 מושבעים כבר לא יהיו. עדיין, אם הטוויסט הזה אי פעם יחזור, תנקו את הקרקע במיזוג. אף אחד לא רוצה לראות קאסט שלם של מושבעים, אבל בעונה הזו זה פחות נורא בגלל שהם מנצחים וכולם מכירים את כולם. בעונה 38 זו הייתה קטסטרופה ששחטה את העונה במאני טיים. ואז יש עוד תחרות אסימונים, וטייסון ורוב מקבלים כמות מטורפת.

משם לדקאל, רוץ טוני, רוץ! אוקיי, זה לא היה שקר גס כמו בהישרדות האיים הקאריביים, אבל למה לדחוף את הקטע הזה לפרומואים? וואט דה פאקינג פאק?!? קים מתחילה להיות רלוונטית למשחק ואני חושב שאולי היא בכל זאת תגיע רחוק. אחרי יול, האולד סקולר האחרון, סופי, קים ודניס הן זקנות השבט (מה שמוזר, כי בגיל הכרונולוגי סופי היא הצעירה מכולן אני חושב). אני גם מאוד בספק אם סופי תלך לשום מקום. בכל מקרה, אם השבט הולך למועצת השבט, זה בין בן ושרה, ואני חושב שבן יודח.

ומשם עוברים לאתגר. קצת מוקדם, לא? אבל אני לא מותח אף אחד, כולנו יודעים שלראשונה יש אתגר פרס. סך הכול אני די אוהב את העונה הזו למרות שהמשחק השתנה מאוד מהמשחק של עונות 15-33, סך הכול התקופה הכי טובה בסידרה למרות התקופה האפלה יחסית של עונות 21-27. אבל שוב, זו עונת אולסטארס, המשחק מתנהל קצת אחרת לעומת עונה של זרים מוחלטים. האם סופי היא פותרת הפאזלים הכי טובה בתולדות הישרדות? צריך לעשות שעשועון של פאזלים, ולהציב אותה מול בוסטון רוב, וכמה אלופים קודמים מההיסטוריה של הישרדות. איימי מונואטו קופצת לי לזיכרון. יחד עם סופי, סליחה, יארה, דקאל זוכים ב...חסינות? איפה היה אתגר הפרס? חתכו אותו בעריכה?

אז סלה הולכים למועצת השבט, וזה אומר שוונדל כנראה הוא המודח, בשעה טובה, והמצב של הפייבוריטים שלי מצוין. כמובן שהחוזר/ת מאי ההכחדה יכולים לטרוף את כל הקלפים, אבל לסופי ולשרה יש ביחד את כל האסים. אם אחת מהן תודח שבוע הבא, זו תהיה טרגדיה כי בינתיים הן משחקות מושלם. לא יודע אם יש לי כוח לעשות דירוג (אולי בשבוע הבא) אבל סופי ושרה בראש. אגב, לפי ויקיפדיה, צבע הבאף הוא שוב הסגול הכהה שמחליף בזמן האחרון את הצבע השחור. אבל וונדל ומישל עובדים אצל סלה על מטרה אחרת... יול, האולדסקולר האחרון. פאק.

אז הטבח באולדסקולרס הושלם. גם אם בוסטון רוב או טייסון חוזרים מאי ההכחדה, מבחינת זכיית העונות הם ניוסקולרס. נשאר לי רק לאחל לסופי ושרה בהצלחה, אני מקווה שהצפייה שלי בהישרדות ארה"ב תסתיים סוף סוף בניצחון של שחקנית טובה וחזקה. אם לא, תמיד יש את הישרדות אוסטרליה, שממה שהבנתי בינתיים בשלוש מתוך ארבע עונות זכו שחקניות חזקות.

סטילהוק

New member
מלכה עלק...

לא ייאמן איזו פדלאה העלובה הסנדרה הזאת. יותר לוזרית אפילו מוונדי וקית' שאמנם פרשו בסופו של דבר מהמשחק בעונה 38, אך רק אחרי שלפחות ניסו לחזור מאי ההכחדה למשחק באיחוד ונכשלו. לעומת זאת, סנדרה הפדלאה העלובה כצפוי אפילו לא ניסתה, הפרידמדונה שלא מתביישת לקרוא לעצמה עדיין מלכה לא נשארה אפילו שעה על אי ההכחדה, אלא ישר הרימה את המפרש הלבן. וזה רק מוכיח את מה שטענתי לגביה כל השנים, שמלכה היא לא ולא היתה אף פעם. וששתי הזכיות שלה הן זכיות מן ההפקר. ושיש שחקניות הרבה יותר ראויות ממנה, גם כאלו שזכו וגם כאלו שלא זכו מעולם לתואר מלכה. קים, דניס ופארווטי מלכות פי אלף יותר ממנה, ואצלהן אף אחת מהן לא זכתה מן ההפקר כמוה.

דעתי על הפרק-

כפי שחששתי היה פרק משעמם

כמובן לא שווה לבזבז מילים על סנדרה שפרשה...
ידעתי שיול באמת לא ידע על הקטע של וונדל-פרוואטי!!
לא הבנתי למה לעזאזל מישל הביאה לוונדל מטבע?!

ניק בינתיים משחק יופי, השאלה אם הוא יצליח להשיג רוב במיזוג...
אם השבט האדום היה מפסיד ומדיח את טוני אז אני שמח שהם ניצחו :p
טוב תכלס אין הרבה מה להגיד- מקווה שבמיזוג העונה תחזור להיות מעניינת...
&nbsp
&nbsp

NP23

New member

היא אמרה שהביאה לו מטבע (סה״כ אחד מתוך 4) כדי להגביר את האמון ביניהם.
היא גם בכל זאת חברת סלה היחידה עם 3 גברים שעובדים ביחד מדקאל, זה מעולה עבורה שהיא דואגת להיות בטוב עם הבנים .
בכללי יש בינהם קשר חזק וברית שהעריכה וייתכן אפילו הם בעצמם מעלימים בכוונה.

Avuvos

New member
וואו..

וואו וואו וואו לא דמיינתי בשום עולם שיול יודח לפני האיחוד.. במיוחד אחרי הערבוב שהיה נראה כל כך לטובתו!

אני מצפה בכליון עיניים לפרק הבא שיהיה מטורף!

אשכרה אין לי מושג בכלל נגד מי מכוונים ומי יחזור מאי ההכחדה??
נראה שזו משימת מירוץ מכשולים עם סוג של פאזל בסוף?
נטלי ורוב עם מספיק אסימונים כדי לקנות עד ל-3 יתרונות במשימה! טירוף!
בנוסף שניהם תותחים במשימות ולכן הקרב הוא בוודאי בין נטלי לרוב אבל הכל יכול לקרות..
מקווה שרוב יחזור, לא אכפת לי אם הוא "שחקן טוב" או לא, הוא פשוט מבדר מאוד, אבל אשמח גם אם נטלי תחזור כי באמת מגיע לה, היא שם מהיום הראשון ועבדה קשה מאוד כדי להשיג את האסימונים שלה.

לא מאמין שטוני שרד עד האיחוד! עכשיו הוא יכול להתחיל לשחק, לשרוד כמה מועצות, ומי יודע אולי יגיע רחוק..
קיוותי מאוד שהאדומים ינצחו כי אחרת הוא היה עף משם בטיל

אז ננסה לנתח קצת את הפרק הבא (הכל השערות ודעתי בלבד וכנראה שזה לא באמת יקרה אבל יאלה)

לדעתי ג'רמי נמצא בעמדת מפתח ויגיע לגמר, אסביר למה.
קודם כל קים ודניס הראו שהן רוצות לעבוד איתו ויצרו קשר טוב.
בנוסף ישלו את טוני שכנראה יישאר נאמן אליו כי כרגע אין לו אף אחד, חוץ משרה..? שבקלות מצטרפת לברית הזאת.
כמובן מישל שהייתה איתו בברית עוד מהשבט הישן.
ואם כל זה לא הספיק לכם, מה עם בן שבקושי יודע מה הוא עושה? ברור שיצטרף לג'רמי!
אולי גם אפילו אדם שכרגע נואש לבני ברית..

מהצד השני יש את סופי, לא ברור לי מה קורה איתה, כרגע היא קרובה לשרה וכנראה תזרום איתה לאן שתלך.
היא מספיק חכמה כדי להבין שברגע שיול הודח, הברית שהוא אירגן הלכה לפח.

זה משאיר לנו את וונדל וניק דה דיק, לא ברור מה הם יעשו עכשיו או למי יתחברו, וונדל רודף אחרי סופי?
כנראה שניק כן רוצה לעבוד עם מישל אבל יכול להיות שהם רוצים להדיח אותו אז לא ברור מה קורה..
כן.. גם לי נמאס כבר מהשטויות של וונדל ומישל, אבל זה בטוח יפסיק בפרקים הבאים.

אני חושב שבמצב הנוכחי וונדל, ניק או אדם הולכים הביתה, אבל מישהו יחזור מהאי והוא עלול לטרוף את כל הקלפים,
בלי קשר זה הישרדות ואי אפשר לדעת מה יקרה במיוחד בשבט כל כך גדול!

פה החפירה הסתיימה,
מאחל לכולנו בהצלחה לשרוד את השבוע הזה כי אני כבר משתגע אבל יאלה יהיה טוב. תודה שקראתם.

אגב מי ששם לב, רוב אמר את שם הפרק "We're in the Majors" שמצא את שלושת האסימונים, יפה לו!

noamlah

New member
מוזר

כולם מתלוננים על הפרק, בעיני הוא היה הכי טוב בעונה
וכולם מתלהבים מהפרק של שבוע שעבר שבו כמעט נרדמתי פעמיים

מאוד מכבד את ההחלטה של סנדרה
חושב שהיא יצאה גדולה
הישרדות לא הייתה צריכה לכלול מעולם החזרת מודחים, זה לא המהות של המשחק הזה, ONE'S THE VOTE ARE READ THE DECISION IS FINALE PERSON VOTED OUT WOULD HAVE TO LEAVE THE ISLAND IMMEDIATELY
וסנדרה יודעת זאת ולא מוכנה לשתף פעולה עם טריקים זולים (טוב, מה אתם רוצים, מנסה לשכוח לה את ISLAND OF THE IDOL פה)
בכל מקרה רואה בהחלטה שלה יותר עצמה מאשר חולשה

יול קצת הזכיר את פרופסור מקס דוסון בפרק הזה
לא חושב ממש שפחדו ממנו אסטרטגית בפרק הזה או שחששו ממנו באיחוד
הוא פשוט עצבן אותם עם החפירות שלו ולא היה להם כח אליו
כמו שלא היה כח לקודם
אבל מה שכן הוא עניין בעונה הזאת הרבה יותר מבעונה 13

ניק ומישל יצאו ממש גדולים בפרק הזה ושניהם מפתיעים מאוד לטובה
אי ההכחדה שהיה קצת מרתק בשלושה פרקים הראשונים חוזר להיות מיותר וחבל שמבזבז זמן מסך שבו היינו יכולים לראות יותר מהשבט האדום והירוק
למרות שמודה שהשיחה בין אית'ן לפארווטי הייתה חמודה, אולי מזכירה לו קצת את התקופה עם ג'נה, פארווטי היא כמו ג'נה רק לא נושכת אנשים

מישל ווונדל מזכירים לי ביחסים שלהם קצת את דיק ודניאל דונאטו עם כל יחסיי האהבה שנאה שלהם, מאמין שכמו דיק ודניאל גם להם יכולה להיות ברית חזקה אפילו עד לסוף ואחריי זה הם לא ידברו יותר אחד עם השניה ויהיו כעוסים

אוי נו באמת להגיד שהיא פרשה כי היא לא מוכנה לשתף פעולה עם טריקים זולים-
תעשה לי טובה...

Bar EL

New member
דיי נו

היא פרשה כי ידעה שאין לה סיכוי וזה לא בשבילה, עשו לי טובה...

noamlah

New member

לא עשתה דרמה
אמרה שאת החלק שלה במשחק היא עשתה והאתגרים הם לא החלק בשבילה במשחק אז היא לא תישאר במדיום בתוך המשחק שהתכלית בו זה האתגרים
סירי הייתה עושה בדיוק את אותו דבר אם הייתה שם במקומה

אם אתה מציע לי לשחק שחמט אני אשחק אתך שחמט, אם פתאום תציע ששבש כנראה אלך, לא יודע לשחק ששבש, זה חוקים שונים, זה כללים שונים ולא בשביל זה באתי
באי ההכחדה כללי המשחק שונים מאשר במשחק הרגיל
זה כמו שתי סדרות שונות והכישורים שאתה צריך כשאתה בתוך המשחק חסרי תועלת באי ההכחדה
מניח שאם באי ההכחדה היה אלמנטיים מהמשחק המקורי כמו גיוס אנשים ושכנוע וצורך לשרוד הדחות שמתבצעות בתוך האי (קצת כמו הישרדות ישראל הפיליפינים) סנדרה הייתה נשארת

היא הייתה שתי עונות 39 ימים
ועוד עונה 16 ימים
לא חושב שהיא ראתה את אי ההכחדה ואמרה "אוי זה מפחיד ולא מתאים לי"
מאמין שידעה מראש גם שלא תמשיך אליו כי המשחק שם לא מתאים לה

אורישקי

New member
מסכים ולא מסכים

אישית אני מאד מכבד את סנדרה על ההחלטה הזו, ומסכים שאם היה באי ההכחדה יותר אלמנטים שמזכירים את המשחק הרגיל היא הייתה נשארת.
&nbsp
אבל לא ראיתי בהחלטה שלה איזו מחאה. כן חושב שהיא יצאה גדולה כי היא פשוט הייתה מציאותית - אמרה שזה לא בשבילה, שהיא טובה בחלק המסוים במשחק אבל היא לא מאלה שירוצו על הגבהות לחפש מטבעות ויתרונות בשביל משימה שהיא יודעת שהיא לא תחזור בה.
זה לא בא מאיזו ביקורת נגד הטוויסט כמו ההבנה שהיא את שלה עשתה, שלא יהיה לה מה לתרום ואין לה אפילו קמצוץ של סיכוי לחזור.

Seosi

New member
מסכים עם אורי

סנדרה ריאלית, היא יודעת שהיא לא הולכת לנצח אף אחד ממי שנשאר באי ההכחדה. למה לה להרעיב את עצמה ולחיות בתת תנאים לשווא? כלומר, היה מגניב לראות את סנדרה כמושבעת, אבל למה בשבילה לעשות את זה, היא ידעה שאין לה סיכוי מראש לחזור למשחק ברגע שהודחה. אני לא חושב שהצעד שלה היה אות מחאה, היא פשוט לא רצתה לעבור את כל זה בידיעה שהסיכויים שלה לחזור למשחק מאוד קלושים.

אז תן לי לשאול אותך דבר כזה-

בוא נניח שתהיה החזרה של מודח בפיינל 6 (כמו שהיה עם כריס)
והיא הייתה מודחת במקום השביעי.
אתה עדיין חושב שהיא הייתה פורשת באותו רגע?

Seosi

New member

אני מניח שלא, כי אז היא הייתה צריכה להישאר רק עוד שבוע במשחק או משהו כזה. אבל במקרה הזה היא הייתה צריכה לבלות על אי ההכחדה 23 ימים. למה בשבילה לעשות את זה בידיעה שהיא לא תחזור לשמחק?

Seosi

New member
למה צביעות?

אני באמת לא מבין למה סנדרה חייבת להישאר באי ההכחדה מעל 20 יום סתם.

כי זה לא סתם

לא יודעים איזו משימה תהיה להם, כמה בדיוק יחזרו, איך יחזרו, מתי יחזרו
מה ההשפעה של המטבעות שמוצאים.
יש כל כך הרבה משתנים לא ידועים כך שבעיניי זה ממש מאכזב ומוריד,
וכנראה שגם אם היא הייתה זוכה רק פעם היא הייתה פורשת.

אורישקי

New member
ממש לא מסכים

היא לא חייבת להישאר עכשיו 20 יום באי ההכחדה בשביל משהו ש99.9999999 אחוז שלא תקבל.
ניסתה לאות איך ילך לה במשחק ולנצח, לא הלך ופרשה. בעיני יצאה כמו המלכה שתמיד הייתה

שוב

ברור שהיא לא חייבת, אבל אין מה לעשות שזה מוריד,
והנה אפילו אתה אומר שיש סיכוי (קטן אמנם, אבל עדיין סיכוי) שהיא כן תצליח.
אני כן איכשהו יכול להבין שיש פה כאלה שאולי מבינים את הצעד שהיא עשתה (כמו שנדב כתב)
אבל לא מבין איך אפשר להגיד שיצאה כמו מלכה, זה פשוט אבסורד בעיניי.

למעלה