לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86918,691 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 7 '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 7
<< ההודעה הנוכחית
26/03/2020 | 01:52
75
671
לפחות יש משהו אחד לחכות לו כל שבוע בתקופה הזו!
צפייה מהנה לכולם
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'העונה נהפכת להיות טראומטית מפרק לפרק '
העונה נהפכת להיות טראומטית מפרק לפרק
26/03/2020 | 03:21
97
אני יודע שהולכים לקטול את סנדרה על ההחלטה שלה לפרוש, אבל אני מבין אותה. באמת אין לה סיכוי לנצח את שאר המתמודדים, אפילו אם יהיה מדובר בפאזל. אבל הכי כואב הפרק לראות את יול מודח פרק לפני האיחוד!!! האמת שזה היה שקוף מדי בשביל שוונדל יודח, שאגב, אין לי מושג מה עובר עליו בפרקים האחרונים. אני מקווה שמישל וניק יקבלו את הקרדיט שמגיע להם הפרק, למרות שאני לא יודע עד כמה זה היה חכם בשביל ניק להדיח את יול כרגע, כי אני לא יודע איך דקאל יגיבו. חייבים להחזיר את יול לעוד עונה. וזה ממש מטורף שכל מי ששיחק עד עונה 20 הודח.

ועכשיו שיול הודח, זה משאיר את סופי בלי מגן, ואני כן חושש כי וונדל זרק את השם שלה בפרומו של הפרק הבא, למרות שהשם של כמעט כולם הועלה להדחה. מצד שני, יש לה את הברית עם שרה שאני ממש אוהב ורוצה, ומקווה, שתמשיך גם באיחוד. טוני ממש ניצל ברגע האחרון אבל הוא הגיע לאיחוד, נראה מה הוא יוכל לעשות. אין לי מושג מי אני רוצה שיחזור/תחזור מאי ההכחדה. מודה בצביעות כי יש לי מספר מתמודדים שאני רוצה לראות אותם חוזרים 
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 03:34
1
105
טוב אז אחרי פרק ממש טוב משבוע שעבר, הפרק הפעם היה מעפן ביותר, נראה לי ההכי מעפן עד כה.
אני באמת לא מצליח להבין למה ההפקה התעקשו על להשאיר 3 שבטים קטנים של 4? אין שום דבר מעניין במועצת שבט של 4... זה או הדחה של 3-1 או תיקו..
היה עדיף שיעשו ערבוב שבטים ל2 בשביל פרק אחד
בכל מקרה אני בעד להבא בעונות הבאות להפרד לשלום מהטוויסט של "ערבוב ל3" כי זה כבר שחוק ממש

ובכל מקרה בנקודות:
- סנדרה פורשת, ממש מביך בשבילה. הגיעה לפאקינג עונה 40, יש עוד מנצחות שלא נכנסו לקאסט שהיו מתות להשתתף בעונה הזו במקומה. חבל מאוד. לפחות הייתה נשארת קצת, מה הלחץ להתחפף משם באותו לילה שהודחה?
- עד כה אי ההכחדה היה ממש נחמד כשהיה מורכב מחידות. מסיבה הזויה החליטו להוריד את רמת הקושי לרצפה ו"יאללה פיזרנו 4 מטבעות לכו תחפשו".. זה היה משעמם ולא מעניין וחבל על הזמן המיותר. וגם לא הוגן כלפי נטלי שהשקיעה ממש בלפתור את החידות וככה פשוט מפזרים להם את המטבעות בקלילות.
- בשבט הכחול טוני ממשיך לבדר ובמקביל חושב קדימה. מצד שני גורמים לנו לחשוב שרוצים להתהפך עליו. לגבי ג'רמי עד עכשיו הוא דיבר על איומים כדבר חיובי, שילד, מה השתנה בתוכניות שלך ג'רמי? ולגבי קים ודניס זה פשוט התבקש שהן יכרתו ברית ואני לגמרי שמח על זה כי שתיהן קוויניות והברית הזו משפרת את המצב של שתיהן במשחק
- בשבט הירוק אדם כמובן חי בדיליי ומתעורר באיחור, וממשיך לחיות את הטעות שעשה 4 ימים קודם כשהצביע נגד רוב. סופי מזכירה לי למה לא סבלתי אותה בעונה 23.
- משום מה ההפקה הפיצו תמונות ממשימת פרס שצולמה ונגנזה מהפרק. חבל שלפחות לא סיפרו לנו מי זכה בה.. מה הפרס היה.. מקווה שאולי יעלו את זה בתור קטע בונוס ליוטיוב (ולמה אתם מראש מבזבזים כסף על לעשות משימות פרס מתוך ידיעה שאין לכם באמת פרס לשדר אותן?)
- הופתעתי מאוד מיול, הייתי בטוח שהוא היה מודע לשיחות של וונדל ופארווטי על האי ולא הופתע, ואולי אפילו היה מתואם איתו. ומה מסתבר? לא רק שהוא הופתע, הוא גם רוצה עכשיו להתהפך על וונדל בגלל זה. אדון יול, בוקר טוב חמוד, נרדמת בישיבה במועצת השבט הקודמת כשפארווטי ניסתה לשכנע אותך? סורי, מצמצת ופספסת את ההזדמנות ובהחלט מגיע לך שהודחת.
- מעצבן אותי ממש שאני לא מצליח לקרוא ולהבין את ניק. עונה קודמת שלו לא הצלחתי להבין אותו וגם עכשיו אני ממש לא מבין אותו.
- ומהצד השני, יכול להיות שזה פשוט כי באמת כל הדינמיקה הזו בין יול-וונדל-ניק מעולם לא הוסברה לנו, וזה גם ממש מעצבן. אולי במקום להתמקד בלהראות לנו דינמיקות של סנדרה הפורשת, היו צריכים להראות לנו דינמיקות של שחקנים אחרים שכן נמצאים בעונה הזאת.

קיצור, פרק הבא מיזוג, והלוואי שנטלי תחזור ולא רוב/טייסון
לצפיה ב-'יש תשובה לגבי הפרס'
יש תשובה לגבי הפרס
26/03/2020 | 04:01
98
הפרס היה פיצה
הירוקים היו הראשונים לסיים את המשימה וזכו בפרס הראשי - ערימה של מגשי פיצה
והכחולים היו השניים לסיים את המשימה וזכו במגש פיצה אחד לחלוק בינהם

נראה לי שרוב מתפוצץ מזה שמאז שהדיחו אותו הם לא מפסיקים לזכות במשימות בלעדיו
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 07:00
14
113
THE OLD SCHOOL MASSACRE IS NOW COMPLETE

לפני שהעונה התחילה אמרתי שאעריך אם מישהו מהמנצחים יפרוש מההכחדה להראות לג'ף שהטוויסט הזה לא אמור להיות חלק מהסדרה. אבל סנדרה אכזבה קצת. לא יכלה לשבת כמה ימים ולהיות חלק מהמושבעים גם אם אין סיכוי שתחזור למשחק? פעם ראשונה שיש לה אפשרות להחליט למי מגיע לנצח וזה לא מעניין אותה? הקול שלה יותר סימבולי מהקולות של המנצחים האחרים והיא אשכרה פורשת

פארב רמזה בשבוע שעבר שהקשר של וונדל ומישל טוב יותר ממה שהם משדרים וראו את זה הפרק, היו קטעים בפרקים קודמים כשהיא כינתה אותו בשמות חיבה. אבל לא מבינה מה נסגר. הם משקרים בוידויים לקבל זמן מסך כי ידעו שההפקה תאהב כל רגע מהשיט המעייף הזה? מעמידים פנים שהם לא קרובים שלא יחשבו שהם power couple, ברית בתוך ברית מוקדמת? או שהקשר שלהם לא הכי טוב אבל הם עדיין מנסים לעבוד יחד כי הם מכירים אחד את השניה מספיק זמן?
אם הכל מתוכנן זה מבריק(!) שלקחו את הרעיון של פיירפלי לשלב הבא, אבל מבחינת הנאת צפייה I'm so fucking over it. נמאס לי לשמוע את מישל מזכירה את זה שהיא נחשבת לזוכה לא ראויה בפעם החמישית, נמאס לי לשמוע אותה מדברת על וונדל. זה פשוט משעמם והלוואי ששניהם יודחו במהרה.

מה שהפתיע אותי: יול לא ידע על התוכנית בהדחה של פארווטי, הייתי בטוחה שהיו בתוך זה יחד. חבל שלא קלט את זה ועבד איתה, היא ליטרלי ניסתה להראות לו שוונדל לא אמין. סדר ההדחות ממשיך לדכא. לרוב יש סיכוי ריאלי לחזור למשחק...?
לצפיה ב-' אתם הורגים אותי מצחוק '
אתם הורגים אותי מצחוק
26/03/2020 | 14:22
13
84
למה שמישהו יפרוש מההכחדה בגלל שזה "טוויסט שלא צריך להיות" - השחקנים הם חלק מהמשחק ואם טוויסט יכול לעזור להם למה שילכו נגדו?ולמה לעזאזל הייתם מעריכים את האנשים שהיו עושים את זה? אני הייתי בעיקר צוחק עליהם...
חלאס עם הצביעות, משחקים על מיליון דולר ואם יש לך סיכוי לחזור למשחק שבו ככל שהמיקום שלך יהיה גבוה יותר ככה הסכום הכספי שתקבל יעלה (ככה זה הולך שם אגב למי שלא ידע), ברור שאתה תיקח את ההזדמנות הזו.
את סנדרה אני לא מאשים כי היא כבר זכתה פעמיים ובאמת לא היה לה סיכוי, אבל אתם חייבים לצאת מהסרט הזה של "הטוויסט הזה לא צריך להיות חלק מהמשחק ואנחנו מחכים לגיבור שיעשה מרד נגדו".

לצפיה ב-''
26/03/2020 | 14:35
10
62
אם כולם יפרשו מאי ההכחדה לא יהיה אי ההכחדה
בסופו של דבר ככה זה עובד
הטוויסט הזה פועל רק עם השחקנים משתפים איתו פעולה
בתור אחד שלא אוהב את הטוויסט הזה אז כן, שמח על אנשים שלא משתפים פעולה איתו
לצפיה ב-'אבל כמו שבר אמר'
אבל כמו שבר אמר
26/03/2020 | 14:49
5
78
למה להם לפרוש ולמה להם "לא לשתף פעולה" עם זה?
הם באו להישרדות בשביל להרוויח כסף או בשביל להתבונן מקרוב באיי פיג'י הקסומים?
אם אתה מלוהק להישרדות ופורש רק בשביל העיקרון, אתה בעיקר פראייר
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 15:54
1
60
כי יש דברים שלא תעשה ולא בשביל זה באת
אני הייתי רואה את הסדרה טופ מודל עד שהגיעה העונה ה17 שלה
בעונה הזאת, עונת אולסטאר טיירה נתנה לבנות משימות כמו להכנס לאמבטיה ולהמרח בבושם על כל הגוף שלהן, להתחפש לכוכבת ריאליטי טראשית (סנוקי?) ולעשות מיוזיק וידיאו כדי להיות מוצלחות כמו ג'סטין ביבר ורבקה בלאק
במקרה זה למשל הייתי דיי גאה אם הייתה משתתפת שהייתה אומרת לה "סליחה, לתכנית קוראים הדוגמנית הבאה, לדבר הזה אין קשר לדוגמנות ואני לא משתפת פעולה עם הדבר הדוחה הזה"

בלרדת בגדול עונה 13 רצו לעשות החזרה של מודח ישירות לגמר
כל חמשת המתמודדים שהיו נוכחים במשחק ושמעו על ההחלטה החליטו שהם מכבים את המקרופונים, לא יורדים לאימון, מודיעים כולם על פרישה משותפת מהמשחק (שהמודח שחוזר יעסיק אתכם בגמר אותנו זה כבר לא מעניין) ואחריי פרק מאוד יוצא דופן ההפקה סוג של נכנעה והיה רק ביקור של מתמודדים שהודחו
השניים שהנהיגו את המרד בסוף פרשו בכל מקרה, רגע לפני הגמר שהיה לשניהם סיכוי מאוד גדול לזכות בו
שנאתי את לרדת בגדול בתור תכנית, כיום אני חושב שזו תכנית הריאליטי הכי לא מוסרית שיש אבל את זה היה נחמד לראות
מתמודדים שלא נכנעים להפקה ולגחמות (טוויסטים) שלה
לצפיה ב-'דווקא לגבי טופ מודל-'
דווקא לגבי טופ מודל-
26/03/2020 | 19:14
54
עונה 17 באמת הייתה טראש,
אבל בכל מקרה טיירה מתרצת את זה שהיום דוגמנית צריכה להיות לא רק דוגמנית,
(אגב בעונות מתקדמות יותר ממש מחפשים מישהי שתהיה אשת עסקים)
ואני דווקא כן יכול להבין את זה שדוגמנית לא תהיה רק דוגמנית אלא גם מעבר-
וגם ככה יש לה סיכוי לשרוד יותר.
כמו ששחקנים הופכים גם למגישים ולמוזיקאים ולהפך.
לצפיה ב-'ובוא אתן לך דוגמה שכן קשורה להישרדות'
ובוא אתן לך דוגמה שכן קשורה להישרדות
26/03/2020 | 16:07
2
71
קלי וויגלסוורת'
בחורה שמתרברבת שנים שלא ראתה אף עונה של הישרדות כולל העונה המקורית שלה
שכל ראיון איתה מגלגלת עיניים ואומרת כמה זה לא מעניין
וכמה המשחק לא בנוי בשבילה ורק עוסק בתככים בין אנשים במקום הנאה מהטבע והרפתקנות

ברגע שמוצאת לה האפשרות לחזור בשביל סכום כסף מסויים אז לא אכפת לה לעמוד מול הטלוויזיה עם פרצוף תחת ולהגיד שחיכתה לזה שנים
הייתי יותר מעריך אותה אם למרות הכסף לא הייתה משתפת פעולה עם דבר שמראש נראה לה לא מתאים לה או לא בסולם הערכים שלה

וזה לא אומר שאני לא מבין
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 18:33
1
66
היה לה סיכוי לזכות בקמבודיה אם הייתה מגיעה לסוף או שאני מתבלבלת עם מתמודדת אחרת? בכל מקרה מסכימה איתך. אם לא מעניין אותך להשתתף למה את בכלל נמצאת שם?

סנדרה לא פרשה כי היא שונאת את הטוויסט, היא פרשה כי ידעה שאין לה סיכוי לחזור. זה לא שהיו מרעיבים אותה בטוחה שמישהו היה עושה את ההליכה בשבילה למנת אורז. הייתה יכולה לשבת כמה ימים, לשבת באתגר חזרה ואז לעזוב. רוב ואמבר עזבו את הילדים שלהם, פארווטי עזבה תינוקת בת פחות משנה כדי להשתתף בעונה הזו למרות הסיכויים הקלושים, אבל סנדרה נשארת "מלכה" ופורשת
לצפיה ב-'היא בעיקר חושבת'
היא בעיקר חושבת
26/03/2020 | 19:16
56
שאם היא תגיד את זה הרבה פעמים זה יהיה נכון...

לצפיה ב-''
26/03/2020 | 14:51
3
65
אני לא רואה שום סיבה הגיונית שאנשים יוותרו על סיכוי לחזור למשחק ולזכות בכסף (ובנוסף להעלות את הסכום שהם יקבלו ע"פ המיקום כמו שהסברתי) ואני גם לא הייתי מעריך אנשים שעושים את זה מהסיבה הזו.
לא מדובר פה באיזה מרד וזה לא יתרום להם בכלום - שהם נמצאים שם המטרה הראשית שלהם היא לנצח ולהגיע כמה שיותר רחוק וזה מה שאמור להיות חשוב להם ולא להילחם בהפקה כי זה "לא איך שהמשחק הזה אמור להיות".
ותהיה בטוח שאם לסנדרה באמת היה סיכוי שם (מבחינת משימות) היא הייתה נשארת, ואני בטוח שאף אחד מכל המעריצים שאוהבים להתלונן ולהתבכיין על הטוויסט לא היה פורש בגלל ש"זה לא איך שהמשחק צריך להיות" - כולם רוצים לנצח ואת הכסף אז קאט דה בולשיט... (אחרת איזו עוד סיבה יש לך לבוא?)

לצפיה ב-''
26/03/2020 | 14:59
58
סנדרה הוכיחה שבסופו של דבר המניע הכי גדול שלה לבוא להישרדות זה הכסף.
אם הייתה יודעת שיש לה פואנטה באי ההכחדה הייתה נשארת. אשת עקרונות גדולה היא ממש לא.
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 15:50
1
53
רוב המנצחים חרבנו על הטוויסט לפני שהעונה התחילה, חלקם מול הפנים של פרובסט. אמרו שזה לא הישרדות. לא מופתעת בכלל שכולם לוקחים את הצ'אנס לחזור למשחק בעזרתו כי יש פה פרס של שני מיליון דולר ואם יש אחוז שיקבלו יותר כסף על ההשתתפות עדיף להם להשאר. אז כן מבחינה הגיונית אני גם לא סיבה שיפרשו בשביל העיקרון, פחות אעריך אם יצביעו למנצח שחוזר מההכחדה though.
הפרישה של סנדרה לא קשורה לזה, היא ידעה שאין לה סיכוי והייתה נשארת אם הייתה חושבת אחרת. ועדיין אני לא מאה אחוז עם הפרישה הזוי כי לפחות יכלה לשבת במושבעים ולהשפיע על התוצאה של העונה הזו. הוכיחה שפחות אכפת לה מהמשחק. וזה לא שהיא נכנסה לעונה הזו עם סיכוי גדול לזכות: רוב, פארווטי, סנדרה, שלושתם ידעו שהסיכוי שיגיעו רחוק קלוש (במיוחד סנדרה שלא יכולה להחזיק את עצמה באתגרים) ועדיין השתתפו. אז למה לפרוש עכשיו?
לצפיה ב-'עוד משהו '
עוד משהו
26/03/2020 | 16:17
60
הסצנה בין פארווטי לאית'ן מחזקת את ההרגשה שהפרישה של סנדרה מיותרת. הבחור נשבר מנטלית ופיזית, מערכת החיסון שלו קורסת והוא עדיין נלחם על המקום שלו. היו צריכים להעביר את הקטע הזה לפרק הבא, לדעתי היא יצאה לא טוב בכלל לא משנה כמה מנגינות מרגשות יריצו ברקע. חבל.
לצפיה ב-'תיקון קטן '
תיקון קטן
26/03/2020 | 21:32
1
47
העונה משחקים על 2 מיליון דולר
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
27/03/2020 | 10:14
30
פשוט התכוונתי באופן כללי בכל עונה, אבל כמובן שהעונה הסכומים אפילו יותר גבוהים!
לצפיה ב-'To know that I am happy with some other guy'
To know that I am happy with some other guy
26/03/2020 | 08:58
114

- ההחלטה של סנדרה היא רציונלית ובוגרת ואני מעריך אותה על זה. למה להשאר על אי בודד 20 יום בשביל להיות 1\17 שמצביע למנצח, בידיעה שאין לך סיכוי לחזור למשחק? זה לא עניין של פייט או אהבה למשחק אלא נטו בגרות. קווין סטייז קווין
- מישל פשוט מעולה. אני מאמין שהיא חושבת על הכל. מערכת היחסים שלה עם וונדל פאקד-אפ אבל לדעתי היה לה חכם להעיף את יול כי א' the devil you know ב' יול חזק עם אנשים בשבטים אחרים (קים, שרה, סופי) וחשוב לפרק את זה לפני המיזוג ג' יול הוא באמת איום גדול יותר. וונדל כמעט הדיח את עצמו במו ידיו בגלל משחק חברתי מזעזע, זה בדיוק הטיפוס שאתה רוצה להתקדם איתו ולא עם המקביל האסייתי לוולטר וויט. ניק גם עובד יפה סה"כ.
- לא מאשים את יול בהדחה שלו בכלל. היה נכון לו להעיף את פארב והיה טבעי שהוא יודח הפעם. זה היה יכול לקרות גם אם פארב הייתה נשארת ע"ח וונדל וניק היה מצטרף אליה. לפעמים אתה פשוט נתקע בסיטואציה חרא ואתה רק יכול לעשות את המיטב שלך ולדעתי כך היה. עדיין אוהב אותו מאוד וחושב שהוא שחקן ענק
- סופי פשוט מעולה. אשכנזים מתנשאים FTW   היא מצד אחד בברית עם בן ושרה, מצד שני יש לה את מערכת היחסים הכי קרובה עם אדם, תותחית משימות, שלל יתרונות והיא נכנסת למיזוג עם קים ודניס שהביעו עניין בעבר לשחק איתה. חריפה מאוד ורוצה לחשוב שאם הייתי בהישרדות הייתי פחות או יותר ככה.
- בן ואדם צריכים לככב בסיטקום ביחד. אדם מקבל ככ הרבה עריכה שקשה לי לראות אותו מחוץ לפיינל 4
- אני רואה את טוני נופל לשחצנות. זה בסדר אם הוא לא רואה את האופציה שיש שלישייה חזקה יותר, זה לא בסדר אם הוא לא עושה כלום בנוגע לזה. ציפיתי שאחרי ההדחה יהיה איידולהאנט אפי והתבדיתי.

לצפיה ב-''
26/03/2020 | 09:28
85
Queen Stays Queen.

- גם אני התבאסתי שסנדרה עזבה לפני הג'ורי ומצד שני אני מבין אותה .היא תמיד התנגדה להחזרת מודחים, לא היה לה סיכוי בכל מצב ולא בא לה להתבזות בזה. היא לא חייבת שום דבר לאף אחד והיא נשארה אחת השחקניות הגדולות שהיו וללא ספק הכי מצחיקה מכולם. ויצאה עם קלאס.
- הדינמקיות באי ההכחדה נהדרות - פארווטי שמחה שהודחה ביחד עם סנדרה חבל שלא ראינו את שתיהן יותר בהכחדה. רוב מלך כהרגלו והשיחה של פארווטי-אית'ן. טייסון קורע מצחוק. מצד שני מסכים עם ברייר שחבל שהשיחה ירדה.
- בשבט האדום - זה מתבקש שקים ודניס יהיו ביחד, מעניין לאן החברות בין הרביעיה הזו תוביל אותם.
- טוני מקבל עריכת קאגאייאן all over again ולדעתי הוא הולך שוב להגיע רחוק ואויל אפילו לנצח. זה נחמד שבעונה שבה כל השמות הגדולים כמעט מודחים לפני המיזוג טוני יצליח להיות זה שמנצח בכל מקרה.
- הקטע של אדם ובן שבר אותי מצחוק שני טרולים. אבל באופן כללי הם הכי מיותרים לי במיזוג וחבל שהשבט הזה לא הפסיד את שתי המשימות האחרונות ואז אולי היינו מקבלים את פארווטי/סנדרה.
- לגמרי טבח של הניו סקול על האולד סקול אבל לדעתי בסה"כ האולד סקול שיחקו באמת פחות טוב. השניים ששיחקו הכי טוב ורשימו אותי מהאולד סקול היו רוב וסנדרה. ושניהם פישלו בפרק ההדחה שלהם.
- ממתי וונדל נהיה כזה בריון ודושבג? יש שחקנים שמקבלים עריכת נבל שמתבקשת ועם קלאס (סנדרה,פארווטי,רוב,טייסון....) ויש שחקנים שזה פשוט יוצא גרוע עליהם.
- קווין מישל כל כך הולכת להגיע רחוק בעונה הזו במיוחד עם כל החפירות שלה על זה שרוצה להוכיח את עצמה. בסה"כ היא משחקת טוב ואהבתי את החיבור שלה ושל ניק.
- חבל שלא הראו לנו את אתגר הפרס שנגנז רק כי לא ראינו את התגובות של כולם הלדחות של סנדרה ופארווטי  
- ג'ף יורד על סליי ובעיקר על ניק במשימה כתגובה ניק/יול: "don'y pay attention to him"  ג'ף כזה טרול לפעמים.
- יול שחקן טוב וחכם אבל הוא תמיד היה אוברייטד בעיני. לא מאשים אותו ברמות על ההדחה כיח לדעתי מישל וניק היו יותר קשורים ורצו להמשיך עם וונדל, אבל הוא לא איזה שחקן על כמו שעשו ממנו שנים.
- Get Denise For Me

בכללי מרגיש לי שמגיע לנו פרקים יותר ארוכים בעונה. הכל כל כך קצר ואי אפשר להבין לפעמים את כל הדינמיקות שהולכות שם. 
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 09:35
70
סנדרה מגיעה לאי ההכחדה ומיד פורשת, אז 17 מושבעים כבר לא יהיו. עדיין, אם הטוויסט הזה אי פעם יחזור, תנקו את הקרקע במיזוג. אף אחד לא רוצה לראות קאסט שלם של מושבעים, אבל בעונה הזו זה פחות נורא בגלל שהם מנצחים וכולם מכירים את כולם. בעונה 38 זו הייתה קטסטרופה ששחטה את העונה במאני טיים. ואז יש עוד תחרות אסימונים, וטייסון ורוב מקבלים כמות מטורפת.

משם לדקאל, רוץ טוני, רוץ! אוקיי, זה לא היה שקר גס כמו בהישרדות האיים הקאריביים, אבל למה לדחוף את הקטע הזה לפרומואים? וואט דה פאקינג פאק?!? קים מתחילה להיות רלוונטית למשחק ואני חושב שאולי היא בכל זאת תגיע רחוק. אחרי יול, האולד סקולר האחרון, סופי, קים ודניס הן זקנות השבט (מה שמוזר, כי בגיל הכרונולוגי סופי היא הצעירה מכולן אני חושב). אני גם מאוד בספק אם סופי תלך לשום מקום. בכל מקרה, אם השבט הולך למועצת השבט, זה בין בן ושרה, ואני חושב שבן יודח.

ומשם עוברים לאתגר. קצת מוקדם, לא? אבל אני לא מותח אף אחד, כולנו יודעים שלראשונה יש אתגר פרס. סך הכול אני די אוהב את העונה הזו למרות שהמשחק השתנה מאוד מהמשחק של עונות 15-33, סך הכול התקופה הכי טובה בסידרה למרות התקופה האפלה יחסית של עונות 21-27. אבל שוב, זו עונת אולסטארס, המשחק מתנהל קצת אחרת לעומת עונה של זרים מוחלטים. האם סופי היא פותרת הפאזלים הכי טובה בתולדות הישרדות? צריך לעשות שעשועון של פאזלים, ולהציב אותה מול בוסטון רוב, וכמה אלופים קודמים מההיסטוריה של הישרדות. איימי מונואטו קופצת לי לזיכרון. יחד עם סופי, סליחה, יארה, דקאל זוכים ב...חסינות? איפה היה אתגר הפרס? חתכו אותו בעריכה?

אז סלה הולכים למועצת השבט, וזה אומר שוונדל כנראה הוא המודח, בשעה טובה, והמצב של הפייבוריטים שלי מצוין. כמובן שהחוזר/ת מאי ההכחדה יכולים לטרוף את כל הקלפים, אבל לסופי ולשרה יש ביחד את כל האסים. אם אחת מהן תודח שבוע הבא, זו תהיה טרגדיה כי בינתיים הן משחקות מושלם. לא יודע אם יש לי כוח לעשות דירוג (אולי בשבוע הבא) אבל סופי ושרה בראש. אגב, לפי ויקיפדיה, צבע הבאף הוא שוב הסגול הכהה שמחליף בזמן האחרון את הצבע השחור. אבל וונדל ומישל עובדים אצל סלה על מטרה אחרת... יול, האולדסקולר האחרון. פאק.

אז הטבח באולדסקולרס הושלם. גם אם בוסטון רוב או טייסון חוזרים מאי ההכחדה, מבחינת זכיית העונות הם ניוסקולרס. נשאר לי רק לאחל לסופי ושרה בהצלחה, אני מקווה שהצפייה שלי בהישרדות ארה"ב תסתיים סוף סוף בניצחון של שחקנית טובה וחזקה. אם לא, תמיד יש את הישרדות אוסטרליה, שממה שהבנתי בינתיים בשלוש מתוך ארבע עונות זכו שחקניות חזקות.
לצפיה ב-'מלכה עלק... '
מלכה עלק...
26/03/2020 | 11:20
81
לא ייאמן איזו פדלאה העלובה הסנדרה הזאת. יותר לוזרית אפילו מוונדי וקית' שאמנם פרשו בסופו של דבר מהמשחק בעונה 38, אך רק אחרי שלפחות ניסו לחזור מאי ההכחדה למשחק באיחוד ונכשלו. לעומת זאת, סנדרה הפדלאה העלובה כצפוי אפילו לא ניסתה, הפרידמדונה שלא מתביישת לקרוא לעצמה עדיין מלכה לא נשארה אפילו שעה על אי ההכחדה, אלא ישר הרימה את המפרש הלבן. וזה רק מוכיח את מה שטענתי לגביה כל השנים, שמלכה היא לא ולא היתה אף פעם. וששתי הזכיות שלה הן זכיות מן ההפקר. ושיש שחקניות הרבה יותר ראויות ממנה, גם כאלו שזכו וגם כאלו שלא זכו מעולם לתואר מלכה. קים, דניס ופארווטי מלכות פי אלף יותר ממנה, ואצלהן אף אחת מהן לא זכתה מן ההפקר כמוה.
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
26/03/2020 | 11:51
2
86
כפי שחששתי היה פרק משעמם
כמובן לא שווה לבזבז מילים על סנדרה שפרשה...
ידעתי שיול באמת לא ידע על הקטע של וונדל-פרוואטי!!
לא הבנתי למה לעזאזל מישל הביאה לוונדל מטבע?!
ניק בינתיים משחק יופי, השאלה אם הוא יצליח להשיג רוב במיזוג...
אם השבט האדום היה מפסיד ומדיח את טוני אז אני שמח שהם ניצחו :P
טוב תכלס אין הרבה מה להגיד- מקווה שבמיזוג העונה תחזור להיות מעניינת...

לצפיה ב-''
26/03/2020 | 12:23
1
74
היא אמרה שהביאה לו מטבע (סה״כ אחד מתוך 4) כדי להגביר את האמון ביניהם.
היא גם בכל זאת חברת סלה היחידה עם 3 גברים שעובדים ביחד מדקאל, זה מעולה עבורה שהיא דואגת להיות בטוב עם הבנים .
בכללי יש בינהם קשר חזק וברית שהעריכה וייתכן אפילו הם בעצמם  מעלימים בכוונה.
לצפיה ב-'אם יש ביניהם קשר טוב'
אם יש ביניהם קשר טוב
26/03/2020 | 13:47
67
אז למה לתת לו?
זה היה מיותר לדעתי...
לצפיה ב-'וואו..'
וואו..
26/03/2020 | 13:39
88
וואו וואו וואו לא דמיינתי בשום עולם שיול יודח לפני האיחוד.. במיוחד אחרי הערבוב שהיה נראה כל כך לטובתו!

אני מצפה בכליון עיניים לפרק הבא שיהיה מטורף!

אשכרה אין לי מושג בכלל נגד מי מכוונים ומי יחזור מאי ההכחדה??
נראה שזו משימת מירוץ מכשולים עם סוג של פאזל בסוף?
נטלי ורוב עם מספיק אסימונים כדי לקנות עד ל-3 יתרונות במשימה! טירוף!
בנוסף שניהם תותחים במשימות ולכן הקרב הוא בוודאי בין נטלי לרוב אבל הכל יכול לקרות..
מקווה שרוב יחזור, לא אכפת לי אם הוא "שחקן טוב" או לא, הוא פשוט מבדר מאוד, אבל אשמח גם אם נטלי תחזור כי באמת מגיע לה, היא שם מהיום הראשון ועבדה קשה מאוד כדי להשיג את האסימונים שלה.

לא מאמין שטוני שרד עד האיחוד! עכשיו הוא יכול להתחיל לשחק, לשרוד כמה מועצות, ומי יודע אולי יגיע רחוק.. 
קיוותי מאוד שהאדומים ינצחו כי אחרת הוא היה עף משם בטיל 

אז ננסה לנתח קצת את הפרק הבא (הכל השערות ודעתי בלבד וכנראה שזה לא באמת יקרה אבל יאלה)

לדעתי ג'רמי נמצא בעמדת מפתח ויגיע לגמר, אסביר למה.
קודם כל קים ודניס הראו שהן רוצות לעבוד איתו ויצרו קשר טוב.
בנוסף ישלו את טוני שכנראה יישאר נאמן אליו כי כרגע אין לו אף אחד, חוץ משרה..? שבקלות מצטרפת לברית הזאת.
כמובן מישל שהייתה איתו בברית עוד מהשבט הישן.
ואם כל זה לא הספיק לכם, מה עם בן שבקושי יודע מה הוא עושה? ברור שיצטרף לג'רמי!
אולי גם אפילו אדם שכרגע נואש לבני ברית..

מהצד השני יש את סופי, לא ברור לי מה קורה איתה, כרגע היא קרובה לשרה וכנראה תזרום איתה לאן שתלך.
היא מספיק חכמה כדי להבין שברגע שיול הודח, הברית שהוא אירגן הלכה לפח.

זה משאיר לנו את וונדל וניק דה דיק, לא ברור מה הם יעשו עכשיו או למי יתחברו, וונדל רודף אחרי סופי?
כנראה שניק כן רוצה לעבוד עם מישל אבל יכול להיות שהם רוצים להדיח אותו אז לא ברור מה קורה..
כן.. גם לי נמאס כבר מהשטויות של וונדל ומישל, אבל זה בטוח יפסיק בפרקים הבאים.

אני חושב שבמצב הנוכחי וונדל, ניק או אדם הולכים הביתה, אבל מישהו יחזור מהאי והוא עלול לטרוף את כל הקלפים,
בלי קשר זה הישרדות ואי אפשר לדעת מה יקרה במיוחד בשבט כל כך גדול! 

פה החפירה הסתיימה,
מאחל לכולנו בהצלחה לשרוד את השבוע הזה כי אני כבר משתגע אבל יאלה יהיה טוב. תודה שקראתם. 

אגב מי ששם לב, רוב אמר את שם הפרק "We're in the Majors" שמצא את שלושת האסימונים, יפה לו! 
לצפיה ב-' מוזר'
מוזר
26/03/2020 | 13:42
44
87
כולם מתלוננים על הפרק, בעיני הוא היה הכי טוב בעונה
וכולם מתלהבים מהפרק של שבוע שעבר שבו כמעט נרדמתי פעמיים

מאוד מכבד את ההחלטה של סנדרה
חושב שהיא יצאה גדולה
הישרדות לא הייתה צריכה לכלול מעולם החזרת מודחים, זה לא המהות של המשחק הזה, ONE'S THE VOTE ARE READ THE DECISION IS FINALE PERSON VOTED OUT WOULD HAVE TO LEAVE THE ISLAND IMMEDIATELY
וסנדרה יודעת זאת ולא מוכנה לשתף פעולה עם טריקים זולים (טוב, מה אתם רוצים, מנסה לשכוח לה את ISLAND OF THE IDOL פה)
בכל מקרה רואה בהחלטה שלה יותר עצמה מאשר חולשה

יול קצת הזכיר את פרופסור מקס דוסון בפרק הזה
לא חושב ממש שפחדו ממנו אסטרטגית בפרק הזה או שחששו ממנו באיחוד
הוא פשוט עצבן אותם עם החפירות שלו ולא היה להם כח אליו
כמו שלא היה כח לקודם
אבל מה שכן הוא עניין בעונה הזאת הרבה יותר מבעונה 13

ניק ומישל יצאו ממש גדולים בפרק הזה ושניהם מפתיעים מאוד לטובה
אי ההכחדה שהיה קצת מרתק בשלושה פרקים הראשונים חוזר להיות מיותר וחבל שמבזבז זמן מסך שבו היינו יכולים לראות יותר מהשבט האדום והירוק
למרות שמודה שהשיחה בין אית'ן לפארווטי הייתה חמודה, אולי מזכירה לו קצת את התקופה עם ג'נה, פארווטי היא כמו ג'נה רק לא נושכת אנשים

מישל ווונדל מזכירים לי ביחסים שלהם קצת את דיק ודניאל דונאטו עם כל יחסיי האהבה שנאה שלהם, מאמין שכמו דיק ודניאל גם להם יכולה להיות ברית חזקה אפילו עד לסוף ואחריי זה הם לא ידברו יותר אחד עם השניה ויהיו כעוסים
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 13:51
41
81
אוי נו באמת להגיד שהיא פרשה כי היא לא מוכנה לשתף פעולה עם טריקים זולים-
תעשה לי טובה...
לצפיה ב-' דיי נו'
דיי נו
26/03/2020 | 14:16
79
היא פרשה כי ידעה שאין לה סיכוי וזה לא בשבילה, עשו לי טובה...
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 14:28
39
71
לא עשתה דרמה
אמרה שאת החלק שלה במשחק היא עשתה והאתגרים הם לא החלק בשבילה במשחק אז היא לא תישאר במדיום בתוך המשחק שהתכלית בו זה האתגרים
סירי הייתה עושה בדיוק את אותו דבר אם הייתה שם במקומה

אם אתה מציע לי לשחק שחמט אני אשחק אתך שחמט, אם פתאום תציע ששבש כנראה אלך, לא יודע לשחק ששבש, זה חוקים שונים, זה כללים שונים ולא בשביל זה באתי
באי ההכחדה כללי המשחק שונים מאשר במשחק הרגיל
זה כמו שתי סדרות שונות והכישורים שאתה צריך כשאתה בתוך המשחק חסרי תועלת באי ההכחדה
מניח שאם באי ההכחדה היה אלמנטיים מהמשחק המקורי כמו גיוס אנשים ושכנוע וצורך לשרוד הדחות שמתבצעות בתוך האי (קצת כמו הישרדות ישראל הפיליפינים) סנדרה הייתה נשארת

היא הייתה שתי עונות 39 ימים
ועוד עונה 16 ימים
לא חושב שהיא ראתה את אי ההכחדה ואמרה "אוי זה מפחיד ולא מתאים לי"
מאמין שידעה מראש גם שלא תמשיך אליו כי המשחק שם לא מתאים לה
לצפיה ב-' מסכים ולא מסכים'
מסכים ולא מסכים
26/03/2020 | 14:52
22
65
אישית אני מאד מכבד את סנדרה על ההחלטה הזו, ומסכים שאם היה באי ההכחדה יותר אלמנטים שמזכירים את המשחק הרגיל היא הייתה נשארת.

אבל לא ראיתי בהחלטה שלה איזו מחאה. כן חושב שהיא יצאה גדולה כי היא פשוט הייתה מציאותית - אמרה שזה לא בשבילה, שהיא טובה בחלק המסוים במשחק אבל היא לא מאלה שירוצו על הגבהות לחפש מטבעות ויתרונות בשביל משימה שהיא יודעת שהיא לא תחזור בה.
זה לא בא מאיזו ביקורת נגד הטוויסט כמו ההבנה שהיא את שלה עשתה, שלא יהיה לה מה לתרום ואין לה אפילו קמצוץ של סיכוי לחזור.
לצפיה ב-'מסכים עם אורי '
מסכים עם אורי
26/03/2020 | 19:07
21
41
סנדרה ריאלית, היא יודעת שהיא לא הולכת לנצח אף אחד ממי שנשאר באי ההכחדה. למה לה להרעיב את עצמה ולחיות בתת תנאים לשווא? כלומר, היה מגניב לראות את סנדרה כמושבעת, אבל למה בשבילה לעשות את זה, היא ידעה שאין לה סיכוי מראש לחזור למשחק ברגע שהודחה. אני לא חושב שהצעד שלה היה אות מחאה, היא פשוט לא רצתה לעבור את כל זה בידיעה שהסיכויים שלה לחזור למשחק מאוד קלושים.
לצפיה ב-'אז תן לי לשאול אותך דבר כזה-'
אז תן לי לשאול אותך דבר כזה-
26/03/2020 | 19:10
11
44
בוא נניח שתהיה החזרה של מודח בפיינל 6 (כמו שהיה עם כריס)
והיא הייתה מודחת במקום השביעי.
אתה עדיין חושב שהיא הייתה פורשת באותו רגע?
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 19:15
10
40
אני מניח שלא, כי אז היא הייתה צריכה להישאר רק עוד שבוע במשחק או משהו כזה. אבל במקרה הזה היא הייתה צריכה לבלות על אי ההכחדה 23 ימים. למה בשבילה לעשות את זה בידיעה שהיא לא תחזור לשמחק?
לצפיה ב-'אז זה כבר הכי צביעות בעיניי'
אז זה כבר הכי צביעות בעיניי
26/03/2020 | 19:18
9
39
אבל שיהיה.
נראה לי מיצינו את הנושא
לצפיה ב-'למה צביעות? '
למה צביעות?
26/03/2020 | 19:25
7
37
אני באמת לא מבין למה סנדרה חייבת להישאר באי ההכחדה מעל 20 יום סתם.
לצפיה ב-'כי זה לא סתם'
כי זה לא סתם
26/03/2020 | 20:56
6
39
לא יודעים איזו משימה תהיה להם, כמה בדיוק יחזרו, איך יחזרו, מתי יחזרו
מה ההשפעה של המטבעות שמוצאים.
יש כל כך הרבה משתנים לא ידועים כך שבעיניי זה ממש מאכזב ומוריד,
וכנראה שגם אם היא הייתה זוכה רק פעם היא הייתה פורשת.
לצפיה ב-' ממש לא מסכים'
ממש לא מסכים
26/03/2020 | 21:25
2
30
היא לא חייבת להישאר עכשיו 20 יום באי ההכחדה בשביל משהו ש99.9999999 אחוז שלא תקבל.
ניסתה לאות איך ילך לה במשחק ולנצח, לא הלך ופרשה. בעיני יצאה כמו המלכה שתמיד הייתה
לצפיה ב-'שוב'
שוב
26/03/2020 | 21:52
1
31
ברור שהיא לא חייבת, אבל אין מה לעשות שזה מוריד,
והנה אפילו אתה אומר שיש סיכוי (קטן אמנם, אבל עדיין סיכוי) שהיא כן תצליח.
אני כן איכשהו יכול להבין שיש פה כאלה שאולי מבינים את הצעד שהיא עשתה (כמו שנדב כתב)
אבל לא מבין איך אפשר להגיד שיצאה כמו מלכה, זה פשוט אבסורד בעיניי.
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
27/03/2020 | 10:15
21
כמו שאמרתי אני כן מבין מאיפה זה בא ולא מאשים אותה יותר מדי, אבל מפה ולהגיד שבגלל מה שעשתה היא יצאה מלכה...ממש ממש לא.
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 21:56
2
29
גם אם חוזרים בפרק הבא שני מתמודדים למשל, אני באמת לא רואה תרחיש שסנדרה אחת מהן. הכח של סנדרה הוא לא במשימות, כולנו יודעים את זה וגם סנדרה. אני באמת לא רואה למה בשבילה לבזבז 20 יום על האי סתם, בידיעה שהיא לא הולכת לחזור למשחק. אם זה היה בפיינל 7 אז מילא, היא יכלה לתת ניסיון, כי כמו שרשמתי נשאר רק שבוע במצב כזה. אבל כאן היא צריכה להישאר 20 יום ולהתחרות במתמודדים שיותר חזקים ממנה. כמעט כולם שם בכושר מעולה, וכולם שם זכו בחסינות אישית בעונות שלהם ואחרות חוץ מיול. אז איזה סיכוי לסנדרה היה בכלל לחזור למשחק?
לצפיה ב-'כי כמו שאמרתי'
כי כמו שאמרתי
26/03/2020 | 22:11
29
תמיד יש סיכוי גם אם הוא קטן,
ואם הייתה נשארת בפיינל 7 אז בעיניי זאת צביעות, ולהרים ידיים בקלות. אבל זה אני.
וכמו שספיר נראה לי אמרה, עדיין יכול להיות שהיא תהיה מושבעת וזה גם חשוב.
אחרת כל מי שיודח ויהפוך למושבע יגיד גם ככה אני לא הולך לחזור למשחק אז אני פורש...

לצפיה ב-''
28/03/2020 | 03:11
18
גם אם לא היתה חוזרת למשחק לוותר על להיות מושבעת בעונה כזאת של מנצחים זו הלוזריות הכי גדולה שיש. סנדרה אף פעם הרי לא היתה מושבעת, וזו היתה ההזדמנות היחידה שלה להיות ולהכריע מי הזוכה. אבל היא כזאת לוזרית ופדלאה שזכתה פעמיים מן ההפקר שזה פשוט היה רשום באותיות לבנה גדולות שאם מישהו יפרוש מאי ההכחדה זו סנדרה הפדלאה. אפילו וונדי וקית' החזיקו יותר מעמד ממנה, והם לפחות ניסו לחזור למשחק ורק אחרי שנכשלו בשלב הראשון של האיחוד הם החליטו לפרוש. וכולנו זוכרים איזה קריאות בוז הם קיבלו מהצבועים שעכשיו מצדיקים את הפדלאה.
לצפיה ב-'מהספה הכי קל להעביר ביקורת'
מהספה הכי קל להעביר ביקורת
27/03/2020 | 01:26
9
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 19:21
7
49
אבל ממילא היא נכנסה לעונה הזו בידיעה שאין לה סיכוי לנצח, זה שהיא בהכחדה לא משנה את העובדה הזו. אז בסדר לא בא לה לרוץ על הרים עכשיו אף אחד לא מכריח אותה, היא יכולה לשבת על התחת ולישון עד המיזוג ואז לפרוש ולהגיע לפונדרוסה, הייתה על האי מעל מאה ימים מה מפריע לה עוד 3? לחלק מהמנצחים יש סיבות הרבה יותר טובות לפרוש. אם זו לא הייתה סנדרה התגובות היו פחות אוהדות
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 19:28
5
42
אני לא חושב שסנדרה באה לעונה הזאת בידיעה שאין לה סיכוי לנצח, היא ידעה שאין לה סיכוי לחזור מאי ההכחדה.
לצפיה ב-'ברצינות? '
ברצינות?
26/03/2020 | 19:45
4
39
היא הדחה הכי קלילה שיש, גרועה באתגרים, לא אחת שרצה לחפש יתרונות, צפויה מאוד באסטרטגיה שלה. לא היה לה שום סיכוי להגיע לגמר ואופתע אם חשבה שכן. האופציה היחידה אולי אם היו מטומטמים מספיק לגרור אותה לשם במחשבה שאף אחד לא יצביע לה. והקטע הכי מוזר? היא יכלה להשאר במשחק כקול צף אם לא הייתה דופקת את עצמה

יודעת שהעונה הזו לא אמורה להשפיע על ההצלחה בעונות הקודמות שלה אבל זה מוריד לה הרבה נקודות בעיניי
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 20:05
33
אני מבין אותך, ואת צודקת שהיא ההדחה הכי קלה שיש, אבל כמו שרשמת, היא יכלה להישאר במשחק כקול צף לפני שהיא הרסה לעצמה עם כל מה שקרה לדניס. נגיד וזה לא היה קורה והיא הייתה עכשיו באיחוד, האם יש לה סיכוי לנצח? כנראה שלא כל-כך, אבל היא כן יכלה להגיע רחוק. אני בקלות רואה אנשים שירצו להדיח אותה יותר מאוחר או אפילו להתמודד נגדה באתגר האש כי הם יודעים שהם ינצחו אותה. אבל מי יודע, אולי סנדרה יודעת להדליק אש, והסיכויים שלה להגיע בגמר לא כאלו גרועים (הכל בגדר תאוריה כמובן).
לצפיה ב-'אני חושב שהמתמודדים לא ידעו '
אני חושב שהמתמודדים לא ידעו
26/03/2020 | 20:20
2
46
שיהיה אי ההכחדה, כאשר לוהקו וכאשר הגיעו לאי. ברגע שהבינה שיש, כשג'ף בישר להם על האי , היא אמרה לעצמה בטח שהיא בכל מקרה הולכת לבלות בפונדרוסה עם אוכל ומיטה. ואני חושב שכן חשבה וגם באמת יכלה להגיע לשלב המושבעים , אבל העונה להיות במושבעים מקריב ממנה יותר מדי.
לצפיה ב-'תתפלא'
תתפלא
27/03/2020 | 10:18
1
29
המתמודדים כן ידעו שתהיה איזשהי החזרה בעונה הזו (ג'ף אמר שחלק מהם דרשו את זה כי רצו שתהיה להם לפחות הזדמנות אחת לחזור שהם באים למשחק ומשאירים משפחות אחרי שנים שלא השתתפו), אז אמנם לא אמרו להם שזה יהיה ספציפית אי ההכחדה אבל אמרו שתהיה להם איזשהי הזדמנות לחזור לפחות פעם אחת למשחק.

לצפיה ב-'עדיין יש הבדל'
עדיין יש הבדל
27/03/2020 | 11:51
29
כי כשזה אופציה לחזור למשחק , זה יכול להיות בהצבעה  ו זה יכול להיות רק בשלב לפני האיחוד כמו בעונה 7 ולא בהכרח להמשיך למשל כל העונה  ואז מי שמודח באיחוד הולך רגיל לוילת מושבעים.

לצפיה ב-'ברור '
ברור
26/03/2020 | 20:16
37
וגם מה הדיון הגדול לחשוב אם זו מחאה או לא?
בדיוק ראיתי עוד סרטון בפייסבוק של הישרדות שהיא יושבת ומדברת גם בדיעבד על הפרישה  אומרת את אותם דברים שאמרה על האי.. שזה לא בשבילה לעשות את זה , לא יכולה להביס אף אחד מהם באתגר..
איזה מין מחאה זו מחאה שקטה?
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 19:04
15
54
לא הבנתי את ההשוואה שלך לששבש ושחמט.
לפי מה שאתה אומר זה נשמע כאילו שכל טוויסט שיקרה במשחק ובעצם משנה את החוקים
(נגיד לצורך הדוגמא- אליל) אז זה משחק אחר וצריך לפרוש.
חלאס למצוא תירוצים בשביל הפרישה שלה.
אם דני הייתה זאת שפורשת למשל, היו קוברים אותה פה.
ואגב, אם פרוואטי הייתה זאת שפורשת (או תפרוש) זה יאכזב אותי ברמות, ולא משנה מה תהיה הסיבה שלה...
בכלל יש סיכוי שעוד מישהו יפרוש אחרי שמישהי כבר עשתה את הצעד הזה...
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 19:29
35
אפילו פארב הייתה בהלם, זה הכי הצחיק אותי אחרי שהיא הריצה בדיחות ספסל

לפחות היריבות הסתיימה בחיבוק
לצפיה ב-'בוא ניתן דוגמה אחרת'
בוא ניתן דוגמה אחרת
26/03/2020 | 19:39
1
43
התקבלת לאח הגדול האמריקאי
אתה מתכונן למה שאתה מכיר ולמה שאמרו לך שתתקבל אליו
אתה מתכונן למשחק שאתה אוהב
לתחרויות HOH, לבריתות בבית, לאסטרטגיות

אתה מגיע לבית ואז אומרים לך שהמשחק השתנה וכיום משחקים האח הגדול כמו בשאר המקומות בעולם
אין תחרויות, אין אסטרטגיה ואפילו יש איסור לתאם הדחות ואתה שורד על ידי זה שאתה מתחבב על הצופים

כל הציפייה שלך נפלה
והגעת למשחק שאתה לא ממש מכבד ואף פעם לא כיבדת את הכללים שלו
אין סיכוי שתפרוש באותו רגע? באמת?

המשחק באי ההכחדה הוא לא המשחק הרגיל, זה לא רק שינוי קטן בחוקים, זה שינוי כל הפורמט
וכמו שאמרתי בהחלט יכול להבין כאלו שיתחברו למשחק הרגיל ולא יתחברו לאי ההכחדה
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 22:07
25
אולי הציפייה שלי הייתה נופלת, אבל למה שאפרוש?
עדיין יש לי סיכוי מטורף לזכות!!
אתה שפוט צריך לדעת להתאים את עצמך למצב החדש (שזה אגב משהו שמאוד צריכים בתוכניות כאלה במיוחד כשכל פעם זורקים עליך טוויסט או וואטאבר).
ואגב, היו כבר עונות בביג בראדר למשל שלקהל היה משקל די גדול, אבל עדיין המתמודדים נשארו...
ולא מסכים לגבי מה שאמרת במשפט האחרון (מה גם שזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה בהישרדות), ואם יש כאלה שלא מתחברים לזה אז שפשוט לא יבואו לכתחילה למשחק
לצפיה ב-'נראה לי שכולם כאן יודעים'
נראה לי שכולם כאן יודעים
26/03/2020 | 20:27
11
45
שאני רחוק מלאהוד את סנדרה .
לא הייתי בעדה בשום צורה ב20 והניצחון שלה שם הוא אחד הניצחונות הכי בזויים שראיתי .
שהיא הודחה העונה גם שמחתי, העדפתי את ההדחה שלה פי מליון על טוני או דניס וממש לא עניין אותי שתצליח העונה.
בכל מקרה, אי אפשר להשוות אם זו הייתה דני או פארווטי שפורשת, או סנדרה, כי לסנדרה באמת אין שום שום שום סיכוי באי ההכחדה .
אז אני לגמרי מבין אותה ובאמת לא חושב שעשתה שום מעשה נוראי. אם איתן היה פורש או יבחר בהמשך, אני גם אבין אותו ולא "אחזיק את זה נגדו". (נשמע עלוב בעברית)
לצפיה ב-'כמה דברים-'
כמה דברים-
26/03/2020 | 21:09
10
39
1. בטח שאפשר להשוות גם לדני או פארב. כמו שכתבתי למעלה: "לא יודעים איזו משימה תהיה להם, כמה בדיוק יחזרו, איך יחזרו, מתי יחזרו
מה ההשפעה של המטבעות שמוצאים.
יש כל כך הרבה משתנים לא ידועים כך שבעיניי זה ממש מאכזב ומוריד,
וכנראה שגם אם היא הייתה זוכה רק פעם היא הייתה פורשת".
יש תותחי משימות, אז גם הן יכולות להגיד אין לנו סיכוי, אבל בינתיים הן כן נלחמות ומנסות. בדיוק כמו שהרבה פה אמרו שגם אם המצב שלך במשחק על הפנים
עדיין תמשיך להילחם ולנסות (ובאו בטענות שפארב לא ניסתה מספיק למשל).
ככה שסיכוי תמיד יש, לפעמים הוא פשוט קטן יותר, אבל הוא עדיין קיים.
להזכירך- סנדרה אפילו מצאה אליל חסינות בעונה 20, אני אישית בחיים לא הייתי מאמין שזה יקרה, ועובדה שזה קרה...

2. ואם למשל פארב פורשת כי היא מתגעגעת לבת שלה ולמשפחה שלה? או כל סיבה אחרת שהיא.
קשה לי שחלק מהסיבות מקבלים וחלק לא. אני רק יכול לחשוב על פינוי רפואי שבאמת אין מה לעשות במקרה כזה, מה גם שלרוב זה נכפה עליך ומוציאים אותך מהמשחק בעל כורחך.

3. אני לא אומר שהיא עשתה מעשה נוראי, לא צריך להיסחף, זה פשוט מראה איזו מין שחקנית היא, ויחסית הייתה לי אהדה כלפיה והיא בהחלט משעשעת, אבל זה ממש מוריד לי ממנה...

לצפיה ב-''
26/03/2020 | 21:30
7
30
יש הבדל בין דני ופארווטי שהן שחקניות חזקות מאד במשימות, במיוחד עבור נשים (נכון, כולם חוץ מסנדרה ואולי טוני מאד טובים העונה). לעומת סנדרה - שההישג הכי גדול שלה במשימה הוא לעבור בנס שלב אחד באחת המשימות בעונה 20.
במקרה של סנדרה - היא הרגישה שמיצתה את החוויה שלה מהישרדות, היא שיחקה 4 עונות, ניצחה ב2 למען השם, יש לה את השם של אחת האגדות הגדולות של המשחק, ואין לה שום הוכחה שהיא חייבת לאף אחד. זה לא שפרשה מהמשחק בעונה עצמה וזה ממש לא נכון להגיד שהיא "תפסה מקום של מישהי שהייתה רוצה את זה יותר".
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 22:03
6
31
אבל גם דני ופארב כבר לא כמו שהיו לפני עשר שנים (ובמקרה של דני לפני 20 שנה),
ויש מתמודדים הרבה יותר חזקים מהן שהן צריכות לנצח עכשיו כדי לחזור, אבל עדיין הן לא מוותרות.
היו הרבה מתמודדים שהפתיעו וזכו פתאום במשימות (מה גם שלא תמיד אלו משימות פיזיות), כי הרבה פעמים זה גם תלוי כוח רצון. וכמו שכתבתי אנחנו לא יודעים מה בדיוק יהיה (הן מבחינת המשימה והן מבחינת יתרונות שיהיו וכו').
תגידו מה שתגידו זה מוריד כל העניין אין מה לעשות, ואגב לא אני אמרתי שהיא תפסה מקום של מישהי שהייתה רוצה את זה יותר, בסה"כ אמרתי שזה ממש מבאס ומוריד ובעיקר מראה עליה.
נכון שהיא לא חייבת לאף אחד כלום ואף אחד לא ייקח את שתי הפעמים שהיא זכתה (בין אם אוהבים או חושבים שזה בצדק, היא עדיין זכתה "פייר אנד סקוור"),
אבל אני לא מבין את ההערצה העיוורת הזאת (וכמו שאמרתי אם פארב תפרוש זה יוריד לי ממנה ויבאס אותי ממש, וכן אפשר להשוות גם אם לפארב יש יותר סיכויים לזכות במשימה), וההתעקשות לקרוא לה מלכה מלכה מלכה ולחזור על זה כמו מנטרה רק מראה את ההפך...
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 22:32
30
גם אני לא אמרתי שהיא תפסה מקום של מישהי שמגיע לה יותר. ההפך, קיום של סנדרה בעונה הזו מתבקש וזה לא היה אותו דבר בלעדיה, וזה למה הפרישה שלה בזויה בעיניי כי היא לא מוכנה לשבת במושבעים ולהעביר את הלפיד To the next 2-time winner!

מתסכל שכל האולד סקול נפלו ככה. אם וונדל, מישל, אדם, ניק וכו' היו מודחים מוקדם עדיין יש סיכוי שנראה אותם בעוד כמה שנים (שלא לדבר על זה שאת חלקם הכרנו רק לפני שנה או שנתיים) הם צעירים ואין להם בעיות לחזור. עם יול פארווטי אמבר אית'ן דני וכל השאר זה כבר סיפור אחר וזו הפעם האחרונה שנראה אותם.
לצפיה ב-' אין מה להשוות'
אין מה להשוות
27/03/2020 | 00:05
4
33
בין דני ופארווטי של היום לבין סנדרה של כל תקופה. גם במשימות העונה דני ופארווטי הוכיחו שהן עדיין חזוקת ויש להן את זה. והן בכושר שיא וספורטאיות בעצמם.

אני לא אגיד לך שעפתי על ההחלטה של סנדרה, אבל ההסברים שלה לכל הסיפור הזה הם מאד רציונליים ואני מאד מקבל אותם.
בעיני היא מלכה בדיוק מהסיבה שהיא תמיד הייתה מלכה בעיני (וזה בלי קשר להאם היא שחקנית כל כך טובה או לא - אין ספק שהיא אולי השחקנית החברתית הכי טובה שהמשחק ידע, אסטרטגית היא ללא ספק לא מהמבריקות שהיו) - היא ישירה, היא נשארת נאמנה לעצמה בדרך שלה ואפשר שלא להסכים עם כל מה שהיא אומרת אבל אי אפשר שלא לקבל את זה שהיא הולכת עם הדרך שלה בישירות ולא אכפת לה באמת ממה שחושבים עליה.  היא לא ניסתה למצוא חן ולנסות להישאר בכוח ופשוט אמרה שהיא עשהת את שלה והיא תלך הביתה.

ובלי קשר - היריבות שלה ושל ראסל חזרה לחיים הפרק הזה וזה סיפק את הקטע הענק הבא בטוויטר
לצפיה ב-'כבר ציינתי'
כבר ציינתי
27/03/2020 | 00:47
3
30
שהסיכוי שלהן יותר גבוה משלה אבל זה לא אומר כלום.
גם פתאום עולים לי לראש מתמודדים כמו בוב, קים ג' וג'יין (ובטוח שהיו עוד לא-מעט)
שנראים מבוגרים ועדיין כיסחו את הצורה לכמה מתמודדים צעירים וחזקים...
לצפיה ב-'נכון, אבל הם גם היו בכושר שיא'
נכון, אבל הם גם היו בכושר שיא
27/03/2020 | 00:56
2
15
לצפיה ב-'סיריסלי?'
סיריסלי?
27/03/2020 | 01:02
1
42
עזוב גם ככה אנחנו טוחנים מים...
בכל מקרה, הדיון בכלל התחיל בעיקר מזה שכתבו שהיא פרשה כי היא לא מוכנה לשתף פעולה עם טריקים זולים,
ובעיניי זה ממש לא נכון, ולא הסיבה שהיא פרשה, והיא גם לא אמרה את זה.
לצפיה ב-'אה, לגבי זה אין ספק ואני לגמרי איתך'
אה, לגבי זה אין ספק ואני לגמרי איתך
27/03/2020 | 11:26
8
לצפיה ב-'אוקיי. '
אוקיי.
26/03/2020 | 22:58
1
33
אני מבין את האכזבה שלך. אולי זה לא מוריד לי ממנה כי מראש לא מעריך אותה יותר מדי כשחקנית. היא לא באה לשחק והיא לא פייטרית בשום צורה , היא נהנית לשבת על הספסל וגם במחנה מעולם לא תפסתי אותה כמישהי שיודעת ליזום תכניות אסטרטגיה ושיש לה המון סבלנות  למשחק .אולי זה פשוט לא מפתיע אותי שזה בא ממנה.
בכל מקרה אני מסתכל על הפרישה שלה כמעשה די הגיוני ולא כמו צ'אט מ16 או לינדזי מ28 שהוציאו את עצמם מהמשחק.
ודווקא בגלל שהיתה עונה 38 כן יש מושג מסוים על אי ההכחדה , כמה יחזרו ואיך.
ואני כן מסכים איתך באלף אחוז שהיא לא יצאה כמו מלכה.
לצפיה ב-'כן אני יודע שיש פחות או יותר מושג'
כן אני יודע שיש פחות או יותר מושג
27/03/2020 | 00:45
27
מה הולך להיות, אבל אף פעם אי אפשר לדעת במאה אחוז,
ויכולים להחליט שפתאום משנים (בטח בעונה כמו זאת).
כמו שפתאום החליטו להגדיל את הפרס, יכולים להחליט שהחזרה למשחק תהיה שונה...
לצפיה ב-' אני גם לא מסכים'
אני גם לא מסכים
26/03/2020 | 15:01
1
78
עם מי שאומר שהפרק היה משעמם.

הייתה שם סגירת מעגל לאחת הדמויות הכי חשובות שהיו בסדרה
אי ההכחדה היה מבדר והשיחה של פארווטי ואיתן לגמרי הייתה יפה.
משחק יפה של כמה שחקנים מהשבט שהפסיד (וזה דווקא השבט הכי פחות מעניין)
קטעים משעשעים משני השבטים האחרים.

לדעתי מה שהיה צריך ונדרש אחרי הפרקים הדרמטיים של שבוע שעבר.

לצפיה ב-''
26/03/2020 | 19:07
50
איזו סגירת מעגל הייתה?
כנראה באמת נרדמתי...
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 15:19
1
88
ראשית, לא חושב שהיה פרק כל כך גרוע. סך הכל נהניתי.

סנדרה פורשת בתנאים "שלה". המלכה(?) מחליטה שהזמן שלה הגיע ושאין לה סיכוי באתגרים שעתידים לבוא ולכן גם לא תצליח לחזור למשחק. לא ארגיש בחסרונה למען האמת, ואני חושב שזמנה בהחלט הסתיים בתוכנית.

השיחה בין פארב לאית'ן הייתה נחמדה. אני אוהב את הבחור. אם היו מחלקים שוב פרס על השורד האהוב (או מה שזה לא היה לפני שנים) הוא היה מקבל אותו. (אולי סיה תיתן משהו ).

יארה חוגגים על הפרס הקודם וממשיכים להפציץ במשימות.
בן ממשיך לעצבן ואדם ממשיך לעשות טעויות. מקווה מאוד ששרה וסופי יצליחו לחבור לחברי שבט אחרים מבלי להסתמך על יארה (בן או אדם יהיו הראשונים לעוף).

השבט הכחול מפסיד במשימה והולך למועצת שבט. לא הופתעתי כלל, שכן מדובר בשבט לא מתפקד במאה אחוז. קחו לדוגמא את דאקאל, שם אווירה נעימה יותר בין ארבעת השורדים.
יחסי וונדל-מישל מוזרים ככל שיהיו, הצילו אותו מהדחה ושלחו את יול לאי ההכחדה (ידעתי שזה יקרה ויש לי תחושה חזקה שהוא זה שיחזור למשחק).

יהיה מעניין לראות את הדינמיקה שבוע הבא
לצפיה ב-'סיה'
סיה
26/03/2020 | 19:08
69
קל שהיא מביאה לו כמה דולרים
היחסים של וונדל-מישל לא אלו שהצילו אותו, אלא היחסים שלו עם ניק.
לצפיה ב-''
26/03/2020 | 21:53
75
יול זה אמנם לא מפתיע שהחליטו להדיח אותו, אבל זה בכל זאת מאכזב. קיוויתי שהוא יצליח בכל זאת להחזיק מעמד עד האיחוד ואז ימשיך לעבוד עם סופי. וונדל ומישל נמאסו לגמרי עם השטויות שלהם.

יול
קים, סופי, שרה, ניק
אמבר, אית'ן, פרווטי
סנדרה, דניס, דני, נטלי, ג'רמי, טוני
מישל, אדם, בן
רוב מריאנו, וונדל, טייסון
לצפיה ב-'קטע סודי משבט יארה מהישרדות 40 שעלה ליוטיוב '
קטע סודי משבט יארה מהישרדות 40 שעלה ליוטיוב
28/03/2020 | 05:10
54
Survivor Winners At War: Secret Scene - Boa Constrictor At Yara

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ