פינת הפופולאריות 40 - פרק 6

NP23

New member

אני מבין שהמשחק החברתי לא מעניין יותר..
טוני לא קיבל שום קול נגדו ואף אחד גם לא באמת התכוון (יותר עבודת עריכה )
סנדרה סיפרה שמה שהדאיג אותה זה שראתה כמה ג'רמי וטוני נהיים קרובים .
וראו גם בפרק שקים , למרות שהיתה במיעוט בשבט הקודם , היתה איתו במאה אחוז
וכולם הצביעו איתו נגד דניס ,
אז הוא לא עשה כלום שיתרום למשחק שלו?
&nbsp

Seosi

New member

הוא לא עשה כלום שיתרום למשחק שלו בפרק הזה.
סנדרה/קים אפילו אמרו שהוא פרנואיד. וזה לא שקים רק הייתה עם טוני, היא הצביעה ביחד עם טוני וסנדרה. גם אני ראיתי שסנדרה רצתה שג'רמי יודח כי היא חששה שהוא וטוני התקרבו, אבל לפי הפרומו לפרק הבא נראה שג'רמי מכוון נגד טוני, למרות שזה לא אומר כלום אז נראה.

NP23

New member

בפרק *הזה* היה עם הרוב, היה עם קים וג'רמי שאליו התקרב. כן קים לא הצביעה רק איתו אבל הצביעה איתו, זה לא היה ברור מאליו שקים תלך איתם . לא יודע מה קורה בפרומו, אוהבים להטעות .. זה גם לא סותר שהתקרב אליו ,אם הוא רואה שטוני הוא איום .

Seosi

New member

אני יודע שזה לא ברור מאליו שקים תלך איתם, וברור לי שסנדרה אחראית על ההדחה של עצמה וזה לא משהו שטוני אמר, אני רק אומר (כותב) שזה שטוני בורח מהשבט ומתחבא בבקתת הריגול שלו לא מוסיפה לו למשחק בכך שהוא כן שם על עצמו מטרה. סנדרה או קים אמרו בעצמן שטוני פרנואיד, וקים הייתה צריכה להרגיע אותו שמצביעים לדניס. זה לא מוריד מהערך של טוני כשחקן, כבר רשמתי העונה שאני חושב שהוא משחק הרבה יותר טוב מפעם שעברה, אני פשוט לא חושב שהפרק הוסיף לו הרבה מבחינה אסטרטגית. אולי אני טועה, נראה בפרק הבא, אבל זאת ההתרשמות שלי מהפרק.

דירוגי-

אדם- 2 יופי שהבנת שעשית טעות עם ההדחה של רוב

אית'ן- 6
אמבר- 5
בן- 1
ג'רמי- 6
דני- 3
דניס- 7
וונדל- 1
טוני- 8
טייסון- 1
יול- 2
מישל- 7
נטלי- 5
ניק- 7
סופי- 5
סנדרה- 5
פארווטי- 10
קים- 6
רוב- 8
שרה- 9

Confide In Omer

New member

אדם 8
אית'ן 3
אמבר 3
בן 5
ג'רמי 5
דני 3
דניס 10
וונדל 2
טוני 2
טייסון 1
יול 7
מישל 9
נטלי 7
ניק 5
סופי 6
סנדרה 6
פארווטי 10
קים 7
רוב 1
שרה 6

וכמה שמביטים בה יותר יודעים שאין מה לדבר

אדם 1
אית'ן 1
אמבר 1
בן 1
ג'רמי 8
דני 1
דניס 10 קווין
וונדל 8 וואלה שיחק יפה הפרק
טוני 1 מגיע לו יותר אבל התקטננות על ניקוד זה פתטי
טייסון 3
יול 10 מושלם שלי. קיבל את העריכה הכי טובה הפרק
מישל 10 גם עובדת יפה
נטלי 1
ניק 7 הוא מתחיל להתעורר
סופי 10 קווין
סנדרה 10 והיא הילדה הכי הכי
פארווטי 10 יפה וחכמה ועצמאית וחזקה ודעתנית ואצילית וקווין בגן
קים 9 עמדת הדיקטטור מאוד מחמיאה לה. היא משחקת נכון וחכם ועדיין פחות כיף לי לראות אותה ככה.
רוב 1
שרה 10 כי לדרג עפ הפרק פרטיקולרית בלי להסתכל על המשחק באופן רוחבי זה להיות נתון להטיית העריכה ובאופן כללי תרצנות ללהכנס בשחקנים שפחות אוהבים

B R A Y E R

New member
מנהל
יאללה מדרג ומגיב על הפרק

אדם- 1 לא ממש נראה בפרק, וממה שנראה רק מחזק את זה שפישל ממש בפרק הקודם
אית'ן - 1
אמבר - 1
בן - 1 גם, לא ממש ראו אותו בפרק, וגם כרגע לא רואה סיבה לתת לו יותר, איכזב אותי ממש בפרק הקודם
ג'רמי - 10 מיצב את עצמו במקום מעולה, התחבר חזק עם טוני וקים ובמקביל דניס איתו מספיק בשביל לבזבז עליו אליל
דני - 1
דניס - 10 המלכה של הפרק
אין מה לומר, היא אנדרייטד בטירוף גם בקרב המעריצים וגם בקרב השחקנים. מאמין שימשיכו לזלזל בה ולא להעריך אותה גם בהמשך והיא תגיע רחוק מאוד מאוד.. בהצלחה

וונדל - 5 לא יודע עוד מה אני חושב עליו כרגע, מה שקרה איתו ועם פארווטי היה די מוזר ולא ברור הפואנטה.. היה רציני? סתם ניסה להטריל אותה? לא מובן לי עדיין
טוני - 10 הביקורת היחידה שיש לי כלפיו זה שציפיתי ממנו לדאוג לזריקת קול כלפי ג'רמי למקרה שיש לדניס אליל, לא שזה היה רלוונטי כי היו לה 2, אבל חבל שלא לקח רשת ביטחון. מעבר לזה הוא שחקן מצויין, ונראה שהוא בקשר מצויין עם קים ורקם קשר חדש מצויין עם ג'רמי, וכן ניסה לעשות את הטריק של הספיישאק שלא עבד לו, אבל כשהבין את זה עזב את זה וחזר לעניינים.. לא מבין את המאוכזבים והמזועזעים
טייסון - 1
יול - 9 מוזר ומבאס שלא מראים ממנו ממש מאז הפרק הראשון, אבל זה נראה שהמצב שלו טוב
מישל - 5 קיוויתי שהקשרים מלפני המשחק שיש לה עם וונדל וניק יעזרו לה להשפיע עליהם ולהציל את פארווטי, וזה לא קרה
נטלי - 1 הלוואי שיראו אותה יותר והלוואי שתחזור
ניק - 10 זה לגמרי הפרק שלו בעונה הזו עד עכשיו, וכל הכבוד שלא נפל בקסם של פארווטי
סופי - 1 לא נראתה הפרק
סנדרה - 1 הדיחה את עצמה אין מה לומר
פארווטי - 1 סורי אבל לא עשתה מספיק בשביל להשאר במשחק, מאגדה כמוהה ציפיתי חשיבה מחוץ לקופסא. יש לה מטבעות ויש לה מבטל אלילים ולא עשתה איתם כלום. יכלה לעבוד עליהם במועצה שהמבטל אלילים זה אליל ולגרום לסקרמבלינג ובלאגן... לא הרשימה אותי הפרק וביאס אותי להרגיש שהיא אפילו סוג של ויתרה והשלימה עם זה שהיא מודחת.
קים - 10 קווין קווין קווין וכמו שתמיד הרגשתי, המצב שלה במשחק יותר טוב ממה שמראים. לא מאמין שהיה לה אליל בכיס והיא שמרה אותו שם כש2 אלילים נשלפו באוויר והיה לה סיכוי של 1 ל3 לעוף.. מלכה
רוב - 1
שרה - 1 אוהב אותה, בעדה, אבל לא יכול לתת יותר בפרק שהיא לא נמצאת בו

למעלה