הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 6

sapir aloud555

New member
בר, צדקת

מסתבר שיש מישהי יותר אובייקטיבית לגבי המשחק ממני - פארווטי!

גם היא חושבת שהייתה צריכה לנסות יותר עם היתרונות שהיו לה. אמרה שניסתה לשקם את הקשר עם יול כי שיחק איתה בעבר, ושהאדם שהכי סמכה עליו אחרי הערבוב הייתה מישל. היא חשבה ששתיהן בבוטום ושאין למישל משהו עם וונדל כי בכתה לכולם שהקשר שלהם נגמר רע. אז היא סיפרה למישל על המטבעות שלה ומישל רצה עם המידע הזה לוונדל בניסיון לשדוד אותה חחחחחח... פארב גם ניסתה לבנות משהו עם וונדל והוא התנהג יותר מדי בזלזול שהיא לא הרגישה שהיא יכולה לעבוד איתו. את מבטל האלילים שמה בחזייה שיחשבו שזה אליל כשיצאו למועצה למרות שידעה שניק יזהה מה זה לפי הצורה כי זה היה יתרון בעונה שלו.
&nbsp
לפי כל מה שאנחנו יודעים על המשחק והבריתות המוקדמות, גם אם הייתה עושה את מה שאתה אומר זה לא היה עובד לדעתי:
לניק מישל ויול הייתה ברית מוקדמת. וונדל ומישל היו במערכת יחסים. ניק וונדל ויול כרתו ברית בדקאל. כל הארבעה מקושרים, והמידע שפארווטי מוסרת לכל אחד מהם בנפרד מגיע לכל האחרים או לחלקם. אין להם צורך בקול שלה להמשך כי יש להם את המספרים. הכוח היחיד שלה היו המטבעות שהרוויחה, והם ניסו לקחת גם את זה לפני שהיא מודחת. אז אני עדיין חושבת שהיא הודחה על אוטומט כשהתערבבה לשבט הזה, אבל אם היא מאמינה שהייתה יכולה לנסות חזק יותר מי אני שתגיד אחרת. מעריכה אותה שהיא מודה בטעויות ולא ממציאה תירוצים, משבחת את מי שהדיח אותה, למרות שיש לה את כל הסיבות להגיב אחרת להדחה הזו

אורישקי

New member
ראית את הראיונות שהעלו באינסגרם?

עם פארוטי וסנדרה
ממש נהניתי מהם
&nbsp
קודם כל כי זה מזכיר שוב כמה הן מלכות
וגם כי היה ממש יפה לראות איך הן לא מתחסדות או מצדיקותאת המשחקק שלהם.
&nbsp
גם סנדרה דיברה שם על עוד דברים מאחורי המהלך שלה - בעיקר על זה שחתכו מהעריכה אבל היא אמרה לדניס בפירוש להדיח את ג'רמי, ולא באמת היה שום תקל בינה ובין טוני. ושאחת היסבות שעתשה את זה הייתה כי הרגישה שג'רמי מתקרב לטוני והיא התחילה לקנא

sapir aloud555

New member
כן זה מה שתיארתי בהודעה

מקסימות כל אחת בדרך שלה
&nbsp
שמתם לב שהעסקה של דניס וסנדרה הייתה העסקה שוונדל הציע לפארווטי בעצם?
שני מטבעות בעד אליל. דניס אומרת לסנדרה שהיא תתן לה אחד עכשיו ואחד אחרי ההצבעה. סנדרה ידעה שלדניס יש שניים ויכלה להכריח אותה להשלים את העסקה כי כביכול היא באה ממקום של כח ודניס הייתה זקוקה לחסינות הזו. היא בוחרת להאמין לה במחשבה שהעסקה תושלם יום אחרי.
שני מטבעות בעד קול. פארווטי אומרת לוונדל שתתן לו אחד עכשיו ואחד אחרי ההצבעה, להבטיח את הנוכחות שלה במשחק. וונדל מנסה להכריח אותה להשלים את העסקה. מנקודת המבט שלה, כשיקח את הדבר היחיד שהוא מעוניין בו, היא תודח. הוא לא מנסה להתמקח, והיא לא קונה את ההצעה.
&nbsp
לסנדרה יש אליל שהיא לא צריכה והיא רוצה מטבעות. לפארווטי יש מטבעות והיא זקוקה לאליל. שתיהן נופלות. כאילו היו צריכות לבצע את העסקה אחת עם השניה

&nbsp
&nbsp
**(צפיתי בהדחה של פארווטי שוב. ניק מחייך כשוונדל אומר שהוא ישנה את הקול שלו אם פארווטי תתן לו מטבע או שניים, ניק ויול מחייכים כשהיא שואלת את וונדל אם הוא רוצה לזרוק שם להדחה. ממש לצפות בהם מנסים לירות בחיה פצועה. אולי אני עפה עליה לפעמים אבל קשה לי להאמין שאסטרטגים טובים ממנה היו שורדים את המועצה הזו בלי חסינות, כולם ידעו מה הולך לקרות וזיינו לה את השכל. לפחות לא יצאה מושפלת).

Bar EL

New member

ולא יודע אם צפית בביג בראדר, אבל יש שם שחקן או שניים שעשו מהלכים מטורפים שגם כן נראו הזוים ובלתי אפשריים והצליחו לצאת ממצבים קשים, ושחקנים שמסוגלים לקחת סיכונים כאלה (מבחינתי הדוגמא הכי טובה מעולם ההישרדות היא ראסל בהדחה של טייסון) הם מבחינתי השחקנים המבריקים באמת.

לדעתי-

אני לגמרי מסכים איתך שפרוואטי היא לא שחקנית אסטרטגית חזקה,
הכוח שלה הוא בעיקר בפן החברתי (ובעיקר בזכותו היא גם זכתה בסוף בעונה 16 לדעתי).
ואני אומר את זה בתור אחד שפרוואטי היא השורדת האהובה עליו.

הילדה הכי יפה בגן

-זה היה כואב מאוד אבל משובח מאוד. הישרדות במיטבה. מהפרקים הטובים בתולדות. עריכה ששווה אמי
-יול שחקן כלכך טוב. אני יודע שלא יסכימו איתי אבל בשבילי הוא קיבל את העריכה הכי טובה הפרק
-דניס שחקנית כלכך טובה. המהלך היה מושלם ונכון. וטלוויזיה נהדרת והיא יודעת וידעה את זה ואני בטוח שזה היה שיקול מבחינתה.
-סופי, שרה, מישל לגמרי מוכיחות את עצמן
-עצוב לי לראות את קים ככ insignificant
-העריכה של וונדל היא רצח אופי. כבר לא ינצח.
- צביעות מגעילה מצידי אבל תודה לאל שיש העונה את אקסטינקשן בשביל שנזכה לראות עוד מפארב וסנדרה

sapir aloud555

New member
הצבעה

הפרצוף של יול כשהוא מצביע לפארווטי פחחחחח. לא יכל להגשים לאשתו ולמעריצים חלום ולעבוד איתה? כל כך הרבה שנים וכל מה שראינו מהם זה 30 שניות בלחץ

חפרתי, אני יודעת. הרבה זמן לא התלהבתי כך מהסדרה. זה אומר משהו כשהפייבוריטית שלי מודחת וזה עדיין אחד הפרקים הכי טובים אי פעם. לא יודעת אם אני רוצה שהיא תחזור מההכחדה. אולי רק לרגע של הOH SHIT על הפנים של השחקנים עד שידיחו אותה מחדש, ואם תצליח לחזור עם אליל, בכלל היסטרי. I'll shut up now

ספוילר

את יודעת מה הוא גם אמר באותו רגע?
כי יכול להיות שהפרצוף שהוא עשה קשור לקטע שהוא נדהם ממה שוונדל עשה במועצה וזה גרם לו לפקפק בו וקיווה שהוא לא עושה טעות...

sapir aloud555

New member

לא, כבר לא מראים את זה. אבל אני לא באמת חושבת שהוא חשש שהוא בסיכון. אולי דאג שיש לה אליל

חבל שגם לא שומעים

בכל אופן, אני גם לא חושב שהוא דאג שהוא זה שיודח גם אם יש לה אליל...

Avuvos

New member
דעתי

קודם כל פרק עם הדחה כפולה זה תמיד יותר מעניין!

הפרק מתחיל בזה שהשבט הירוק שמחים שהם הדיחו את רוב - אחלה אבל מה בן ואדם עושים אם הם הולכים לעוד מועצה? האמת שלבנות יש יתרונות ואליל אז גם ככה אין לבנים הרבה סיכוי, הם פשוט צריכים ניצחון במשימה והצליחו! בן וסופי לגמרי כיכבו!
מישהו הולך לדבר על זה שהשחצנות של וונדל הפסיד לכחולים את המשימה? הוא היה ככה קרוב להכניס את הכדור, זרק איזה הערה לג'ף ואופס הכדור נפל!

באי ההכחדה - עוד משימה לטוקן, טייסון מוצא אותו ומחליט לקנות חמאת בוטנים באמת..? מעניין...

בשבט הכחול - אין יותר מדיי מה לעשות, לפראב/מישל אין אליל והם בנחיתות מספרית אז אחת מהן בטוח עפה וכצפוי זאת פראב.. הברית של יול פשוט חזקה מדיי בשביל להתפרק ולעשות שטויות, אני בטוח שמה שוונדל עשה בפרק היה מתוכנן עם יול וניק והוא לא עד כדי כך מפגר לשרוף את עצמו ככה, ניק, לדעתי, בהחלט עשה החלטה נכונה שנשאר עם הבנים אבל נגלה בהמשך..

בשבט האדום - פה כבר יש יותר כאוס, טוני ישר רץ להתחבא ועושה שטויות, זו עונת מנצחים טוני! כולם מכירים אותך ויודעים שאתה עושה טריקים כאלה זה לא יעבוד!!
בסופו של דבר כל ה"מטרות הגדולות" מתאחדים נגד דניס ואז סנדרה.. אוי סנדרה חייבת לעשות שטויות.
הולכת ו"מוכרת" את האליל שלה לדניס! וזה חזר אליה כמו בומרנג.
דניס גם אמרה בראיונות לפני המשחק שהיא הכי רוצה להדיח את סנדרה, אאוץ.
הייתי בטוח במיליון אחוז שטוני עף ולדעתי גם הוא לפי ההתנהגות שלו במועצה ובקריאת הקולות, איזה הקלה.. טוני וקים בשוק אבל מבסוטים שזה לא הם..

זה מצחיק איך שברגע שסנדרה מתחילה לשחק ומשנה את האסטרטגיה שלה מ"כל עוד זאת לא אני" - מדיחים אותה מיד.

מישהו הולך לדבר על זה שכל שבט הנבלים הודחו?
טייסון > רוב > פארב > סנדרה אחד אחרי השני יצאו מהמשחק... עצוב לדעתי..

לא ראיתי יותר מדיי דיבור על הפרק הבא, מה לדעתכם יקרה? 12 נשארו במשחק, 4 מכל שבט, נשמע טוב לאיחוד לא?
אולי עוד ערבוב? מישהו חוזר מהכחדה? סתם עוד משימת חסינות והדחה רגילה?
מניח שהיינו רואים את זה אם היה משהו גדול אבל עדיין...

NP23

New member
ברוך הבא לפורום :)) תשתתף בדירוג

אנחנו צופים איחוד לפי עונה 38 אבל זה לא בטוח מסתבר ..ערבוב קשה לי מאוד להאמין
די מסכים לגבי השבט הכחול

Bar EL

New member

יש כבר תמונות ממשימת החסינות הבאה, אין איחוד (או ערבוב) - הדחה רגילה פרק הבא.

למעלה