פינת הפופולאריות 40 - פרק 6

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 40 - פרק 6

אחרי פרק דרמטי במיוחד שנפרדנו בו משתי שחקניות חשובות במיוחד - זה הזמן לדירוג

אבל קודם - דירוג הפרק הקודם:

20. טייסון - 1.1
1
19. דני - 1.2
1
18. אמבר - 1.5

17. נטלי - 1.9
6
16. אית'ן - 2

15. וונדל - 2

14. אדם - 3.5

13. בן - 3.5
3
22. רוב - 5.1
9
11. ניק - 5.9
3
10. ג'רמי - 6.1

9. סנדרה - 6.3
4
8. מישל - 6.8
1
7. קים - 6.9
5
6. דניס -7
1
5. יול - 7.3
1
4. פארווטי - 7.5
5

והטופ 3...........

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 8 מדויק

ולאחר שבועיים במקום הראשון - הוא יורד 2 מקומות ומפנה אותו!

טוני

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...א'

כן כן, שתי בנות חמודות חולקות הפעם לראשונה את המקום הראשון!

עם ממוצע 9.3, הראשונה עולה ב5 מקומות. היא התחילה את הרושם הראשוני ממש בתחתית מקום 19) - אבל היא הוכיחה שמים שקטים חודרים עמוק והיא מגיעה פה למקום הראשון, ולראשונה העונה בטופ 3!

סופי

אורישקי

New member
ובמקום הראשון... ב'

גם היא עם ממוצע 9.3,

אחרי שבועיים כסגנית של טוני - הפעם היא עולה במקום אחד הישר למקום הראשון!

שרה

סטילהוק

New member
מדרג

אדם 2 - רק עכשיו הוא הבין שאולי עשה טעות פטאלית והפך עצמו למיעוט בשבט שלו בהדחתו של רוב.
אית'ן 1
אמבר 1
בן 1
ג'רמי 6
דני 1
דניס 10
- מלכה
הבליינסייד אולי הכי גדול בתולדות הישרדות.
וונדל 1 - מישל ופארב חשפו את פרצופו המכוער האמיתישאותו הוא הצליח להסתיר בעונה 36.
טוני 3 - עשה הרבה שטויות וכמעט הודח בגלל זה.
טייסון 3 - עד שעשה משהו, פיצח בכוחות עצמו את הרמז ומצא את האליל והצליח להחביאו ולמכור אותו לפארווטי שלא היססה בכלל לקנות אותו ממנו, הוא מקבל מטבע אש וישר מזבז אותו על.... חמאת בוטנים

יול 5 - העונה אני לגמרי אמביוולנטי לגביו. אני לא הייתי סומך על וונדל בשום צורה.
מישל 9 - עשתה כל מה שיכלה לעשות במצב כזה וגם קיבלה בסופו של דבר את מטבעות האש של פארווטי שנותנים לה עכשיו כוח גדול במשחק ואפשרות להגיע רחוק, ובעיקר אם האיחוד ההולך ומתקרב... מקווה מאוד שפארווטי תמצא אליל חסינות ותמכור לה אותו כדי שתדיח באמצעותו את וונדל הדוחה.
נטלי 1 - כל עוד שהיא היתה רק עם הבנות על אי ההכחדה היה לה יתרון גדול עליהן, אך מאז שהגיעו הבנים היתרון שלה נעלם, וכך גם היא.
ניק 5 - הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביו.
סופי 8 - הרבה בזכותה השבט שלה זכה בחסינות השבטית הפרק.
סנדרה 1 - שחקנית גרועה שהוכיחה עד כמה היא גרועה, שלא לדבר על איזו פדלאה. אגב, מעניין שג'ף מאשר לה לשבת בכל משימת חסינות, כאילו במקרה שלה אין בכלל הגבלות כמו אצל כל השאר. עד כדי כך שקראו לספסל הלוזרים על שמה. שלא לדבר על הזלזול השחצני המגלומני שלה בדניס ובכל שאר "הלא איומים" גם לפני וגם בזמן מועצת השבט. דבר אחד בטוח: מלכה היא לא ולא היתה אף פעם, שכן תמיד היא זכתה מן ההפקר. ועד היום אני חושב שהגיע הרבה יותר לפארווטי לזכות בעונה 20 מאשר לה.
פארווטי 9 - סופה של אגדה. עשתה באמת כל מה שיכלה לעשות, מה שהראו לנו בעריכה וגם לפי דבריה מה שלא הראו לנו. אך מה לעשות שהיא נפלה דווקא על השבט הכחול, ועוד עם יול, מי שכבר הדיח אותה בעבר ויודע עד כמה היא מסוכנת ממקור ראשון. לפחות היא השאירה את המטבעות שלה למישל שכנראה תגיע בזכותה רחוק.
קים 7 - היתה גרועה במשימת החסינות והתעקשה להמשיך בה ולאבד זמן יקר מול שני השבטים האחרים, מאידך שמרה על האליל שלה ושמה בכלל לא עלה כאופציה להדחה.
רוב 1 - מאכזב, הייתי בטוח שדווקא הוא זה שיפצח את הרמז.
שרה 5 - הפרק בקושי הראו אותה.

NP23

New member

אין פה שום כמעט הודח, הוא לא קיבל שום קול נגדו וגם המטרה העיקרית הייתה ג'רמי . הוא גם לא עשה שום דבר שהוביל ללרצות להדיח אותו. כמובן ש ניסו לייצר כאן דרמה בעריכה . ומה שבאמת הפריע לסנדרה זה לא שום דבר ש טוני עשה , (אפילו בפרק רק קים התייחסה לספיישק לא סנדרה , סנדרה רק צחקה מזה שנעלם)
כמו זה שג'רמי וטוני מאוד התקרבו .
ועדיין סנדרה ביקשה מדניס להדיח את ג'רמי .

NP23

New member
אני אומר את זה בעקבות insights

וראיונות של אחרי , עם המודח/ת.

אורישקי

New member
הדירוג

מי היה מאמין שזה יקרה - אבל בפרק אחד אנחנו נפרדים מהמשחק ושולחים לאי ההכחדה את שתי המלכות - סנדרה ופארווטי

וזה הזמן לדירוג!

הרשימה:

אדם
אית'ן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
סנדרה
פארווטי
קים
רוב
שרה

דירוג נעים!

אורישקי

New member

(שימו לב לתמונה)

אדם 1 ממשיך לא לחשובש הוא עשה מהלך נכון
אית'ן 1
אמבר 1
בן 1 כנל לאדם למרות שהוא כן קיבל יותר קרדיט
ג'רמי 7 הוא שחקן טוב אבל ממש מבואס שהוא לא זה שעף
דני 1
דניס 10
אין מה להגיד. היא לגמרי הרוויחה את זה. אני כן חייב לציין שבמחשבה נוספת על המהלך שלה - לדעתי עשתה טעות שהעיפה את סנדרה ולא את טוני (למרות שזה מובן בהתחשב בזה שקיבלה את הtoken שלה) ובעיקר עשתה טעות שהשתמשה באליל. עדיין לא מוריד מרמת הEPICיות של המהלך הזה
וונדל 1 העריכה ממש חרא איתו

טוני 7 מת עליו אבל לא פרק השיא שלו ויש כאלה שהייתי רוצה יותר לראות בפסגה, היה לו לדעתי הרבה מזל שדניס לא העיפה אותו, ונכון שסנדרה גם עשתה טעות אבל אם הוא הגיע למצב שלא אכפת לה להעיף אותו זה כנראה אומר משה
טייסון 4 הוא מצחיק אותי ממש
מעדיף שהוא יהיה גבוה יותר מהמוכחדים מדני או אמבר
יול 1 די הוא חמוד והוא משחק טוב אבל הוא משעמם ולא תרם בכלום לפרק!!!
מישל 5 חמודה אבל גם כן אתם מתלהבים פה מכל בחורה חמודה שמדברת יפה ופשוט ציפיתם ממנה פחות
נטלי 1 מצפה לראות אותה שוב
ניק 9 חייב להגיד שחזרתי ממש לחבב אותו
ומיותר לציין שעשה את ההחלטה הנכונה
סופי 5 לא היה בה צורך הפרק עם כל הכבוד. אבל משחקת טוב
סנדרה 10
ולא אכפת לי כלום. נכון שהיא הביאה את ההדחה הזו על עצמה, ועשתה טעות. אבל עדיין - היא דמות אדירה, היא שחקנית מעולה וזה מדהים איך שהיא יוצרת ככה קשרים חברתיים. למעשה היא פשוט ניסתה להתחכם מדי והיא הדיחה את עצמה, אבל לנצח המלכה שלי ואני רוצה שתגיע רחוק גם בדירוג הזה

פארווטי 10 גם כן דירוג פרידה
בתכלס היא הייתה במצב חרא ואהבתי שהפילה את וונדל, היא עדיין מלכה וגם כן תמיד תהיה.
קים 9 יפה קים, חוזרת לעצמך. יפה שנהייתה ככה חזק עם סנדרה פתאום
רוב 4 נסיך
שרה 5 כנל לסופי

Bar EL

New member

אדם 5
אית'ן 1
אמבר 1
בן 7
ג'רמי 8
דני 1
דניס 10 הקווין של הפרק בפער
בחיאת תנו לה מקום 1

וונדל 5 מת על העריכת נבל שעושים לו
טוני 8 נסיך שלי אבל לא פרק כזה להיט בשבילו
טייסון 5 משעשע מאוד
יול 6 קינג שלא הראו
מישל 6
נטלי 4
ניק 10 ממש מלך ואנדרייטד, משחק מעולה.
סופי 6 קווין שלא הראו
סנדרה 5 אחח סנדרה סנדרה... מצד אחד היא אסטרטגית גרועה ומצד שני היא משתלבת מעולה חברתית בשבט (היחידה מהאולד סקול שהצליחה את זה) אז מגיע לה קרדיט, הפרק הכי גרוע שלה ללא ספק. ובאופן כללי היא דמות אדירה גם זה אין מה להגיד...
פארווטי 7 עדיין קווין אבל
קים 8
רוב 3
שרה 6 קווין שלא הראו

Bar EL

New member

טוב אני אשנה 10 לטוני , אחרי שצפיתי במה שסנדרה אמרה אחרי ההדחה שלה הוא באמת היה במצב חברתי טוב
וגם אתן 10 לוונדל, כי השנאה מוגזמת ואני מת על זה שהוא נבל ובריון עכשיו.

Bar EL

New member

וגם:
שרה, סופי ויול - 1 כי באמת אין לי על מה בכוח לתת להם יותר כשהם רוחות רפאים...

sapir aloud555

New member

אדם 6
אית'ן 1
אמבר 1
בן 6
ג'רמי 6
דני 1
דניס 10!!! המלכה האמיתית
וונדל 3 אוהבת שהוא כבר לא למלם אבל מה העריכה הזו
טוני 8 SPY SHACK
טייסון 4 הרג אותי עם החמאת בוטנים
יול 6 במצב מעולה אבל כמעט שלא היה קיים הפרק
מישל 6 משחקת טוב והכל אבל היא קצת zzzzz בשבילי ואני לא סובלת את קו העלילה שלה עם וונדל
נטלי 2
ניק 6
סופי 8 עריכת מנצחת
סנדרה הייתי מביאה לה 1, זה היה מהלך גרוע, ואם היא כבר רצתה לעשות קלי קים לפחות הייתה מוודאת שטוני או מישהו אחר זורק קול על קים או ג'רמי. לא שזה היה עוזר כי דניס ריסקה אותה עם אליל נוסף, נו... 7, שיהיה. זו סנדרה והיא תמיד הייתה מבדרת
פארווטי 9 מגיע לה הרבה פחות? לא עשתה מספיק? אולי. תמיד אפשר לנסות קצת יותר כנראה, בכל סיטואציה. אבל היה לה חוסר מזל נוראי, אני לא אובייקטיבית בשיט וזו פאקינג פארווטי. נחזור להיגיון בפרק הבא.
קים 7 הביצים שיש לה שלא השתמשה באליל, דאמ ביץ'
רוב 5
שרה 6

לאיזה כיוון העונה הולכת. ברית איומים מול ברית הלא מקושרים (טוני vs יול)? מממ. העיקר שימשיך להיות מעניין.

NP23

New member

אדם 3
אית'ן 1
אמבר 1
בן 3
ג'רמי 6 שחקן חברתי טוב, אבל אוף איתו הוא כל כך לא מעניין ואף פעם לא היה
דני 1
דניס 10 עשתה *הכל* נכון . קווין

וונדל 4 לפחות הוסיף קצת עניין. בכל מקרה אני חושב שכן הביקורת קצת קשה מדי גם אליו , אני בטוח שיול וניק מבינים שלא באמת ימכור אותם עבור מטבע אלא מקסימום יוציא ממנה מטבעות ואז ידיח אותה בכל זאת.. שגם זה לשחק חזק , אבל זה לא סיבה לוותר על המספרים שלהם כרגע .
טוני 9 לא היה לו שום מזל להשאר, הוא לא אשם שסנדרה החליטה להשתגע ולסכן אותו. לא מאמין שעשה שום דבר לגרום לה להרגיש לא בטוחה, מעבר להיסטוריה שלהם ושלו . זה שהצליח שקים וג'רמי יהיו איתו במועצה בלי להתבלבל, זה מבחינתי מדהים .
טייסון 1 נטלי כבר מעל שבועיים עם 4 מטבעות, מחכה בסבלנות לרגע הנכון להשתמש במטבעות , כדי לקנות יתרון במשימה, כדי לאכול ולהתחזק סמוך למשימה... טייסון רק מקבל *מטבע* כבר מחליט לזלול. אמנם סיפק סצנה משעשעת (כביכול . לא עבורי) אבל כיאה לטייסון מתנהל בטיפשות ודי ביהירות. איזה מבאס שהוא גם כנראה באמת הולך לחזור, דווקא הוא.
יול 4 באמת נהפך למשעמם ממש
מישל 5 מסכים עם אורישקי היא חמודה אבל מתחילה להיות אוברייטד כאן
נטלי 1 מתגעגעים.
כנראה נגמר הסיפור שלה :(
ניק 10 קינג!
סופי 6 מלבד המשימה לא היתה רלוונטית הפרק. אם כי נתנה בראש במשימה.
סנדרה 4 בכל זאת ניתן קצת קרדיט על המשחק החברתי המצוין שהיה לה העונה.
היא צריכה להשאיר מהלכים אסטרטגיים לאנשים אחרים, הדיחה את עצמה והרסה לעצמה בענק. לא בטוח שדניס אפילו היתה מסמנת אותה אם לא כל העניין .
פארווטי 7

קים 7 השתלבה יפה חברתית ! ולא התנהגה בנקמניות וגם נשארה עם אליל אחרי מועצה די משוגעת. שמגיע מגיע
רוב 2 :(
שרה 5 ספציפית הפרק היו אנשים יותר בראש.

NP23

New member

כמה שינויים
שרה וסופי 1 הן לא באמת היו רלוונטיות הפרק
טוני 10 אתם ממש מגזימים איתו
פארווטי רוב ונטלי - 4

DevilGirl92

New member

אדם 1
אית'ן 4
אמבר 4
בן 1
ג'רמי 4
דני 1
דניס 7
וונדל 1

טוני 4 - התדהמה שלו במועצה

טייסון 1
יול 9
מישל 1
נטלי 1
ניק 7
סופי 9
סנדרה 4
פארווטי 7
קים 9
רוב 1
שרה 9

reasonforall

Active member

אדם 4
אית'ן 2
אמבר 1
בן 5
ג'רמי 5
דני 1
דניס 10. מלכת הפרק
וונדל 3
טוני 7
טייסון 4. כן, אתה טיפש
יול 6
מישל 7
נטלי 5. תחזרי!
ניק 7
סופי 8. מלכה
סנדרה 6
פארווטי 6. לא מצפה ממנה ליותר מידי בשלב הזה
קים 7
רוב 2
שרה 9. מלכה לנצח

אדם - 4
אית'ן - 1
אמבר - 1
בן - 6
ג'רמי - 7
דני - 1
דניס - 10
וונדל - 3
טוני - 8 לא הצעד הכי חכם, אבל זהב טלוויזיוני כהרגלו
טייסון - 5
יול - 7
מישל - 7
נטלי - 1
ניק - 5
סופי - 9
סנדרה - 7
פארווטי - 8 נאמר כבר הכול, לפעמים למתמודדים פשוט אין מזל, ובמיוחד שזו לא העונה הראשונה שלהם
קים - 7
רוב - 1
שרה - 9

Seosi

New member

אדם 2 נמצא במצב ממש לא טוב, לפחות מודע לכך.
אית'ן 1 לא הראו אותו הפרק.
אמבר 1 לא הראו משהו משמעותי ממנה הפרק.
בן 3 גם הוא לא במצב משהו, אבל אני רואה אותה נשאר על פני אדם.
ג'רמי 6 משחק סבבה כזה.
דני 1 לא הראו אותה הפרק.
דניס 10 שחקנית הפרק בפער, אחד מן המהלכים המטורפים שאני זוכר

וונדל 1 פרק ממש גרוע בשבילו
טוני 6 זהב טלוויזיוני לגמרי, אבל גם לא פרק משהו בשבילו. אני גם לא חושב שהוא הביא כמעט להדחתו, אבל הוא לגמרי לא תרם למשחק שלו.
טייסון 1 בזבז מטבע אש בשביל חמאת בוטנים...
יול 7 לא הראו אותו הפרק אבל נמצא במצב טוב.
מישל 8 היא ניסתה לפחות והבינה שהסיכויים שהתכנית של פארווטי תעבוד קלושים.
נטלי 1 לא הראו אותה הפרק.
ניק 9 סוף-סוף מתחיל לקבל עריכה, ורואים שהוא שחקן טוב.
סופי 10 לא הראו אותה הפרק, אבל עזרה להביא את השבט שלה לניצחון ובא לי שהיא ושרה ישארו בטופ 3.
סנדרה 7 היא הוכיחה את עצמה כשחקנית חברתית מעולה, אבל לגמרי הביאה את ההדחה לעצמה.
פארווטי 9 לאאאאאאאאאאא!!! כרגע אני הכי רוצה שתחזור מאי ההכחדה.
קים 8 מתחילים לראות קצת מקים של עולם אחד.
רוב 1 לא הראו משהו משמעותי ממנו הפרק, וגם בן אישר שההתנהגות שלו היא מה שהביאה להדחתו.
שרה 10 לא רואה סיבה שהיא לא תהיה בטופ 3.

למעלה