לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86928,692 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 6 '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 6
<< ההודעה הנוכחית
19/03/2020 | 03:10
52
357
פרק של הדחה כפולה 
צפייה מהנה! 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 05:10
1
118
אוקיי ציפיתי לכתוב הודעה אחרת לגמרי אבל המילה היחידה שיכולה לתאר את הפרק הזה היא: ואוו!!!
 
פארווטי הייתה הדחה ברורה מהדקות הראשונות של הפרק. מהרגע שלא ראו אותה מגיבה לזה שקיבלה את המטבעות של רוב ידעתי שהיא מודחת, וזה נעשה אפילו יותר מצחיק כשהיא קיבלה יתרון שלא מועיל לה בכלל - ועדיין, העריכה הסופר-שלילית של וונדל והוידויים של ניק גרמו לי לפקפק בעצמי לכמה רגעים.
זה ממש bittersweet לראות אותה מודחת על ידי האדם הראשון שזיהה כמה מסוכנת היא יכולה להיות בפעם הראשונה ששיחקה, אחרי כל כך הרבה שחקנים שקברו את המשחק שלהם בניסיון להדיח אותה. כל כך הרבה שנים, עונות, כל כך הרבה מועצות ושחקנים שאיבדו את הראש בגללה ולמענה, האדם היחיד שרצה והצליח להדיח אותה - נשאר יול (והברית שלו). לדעתי זו סיומת מקסימה לסאגה שלה. לא יכולה להתמרמר על זה, עד כמה שהייתי מעדיפה סיומת אחרת.
 
סנדרה - עוד סיומת נהדרת. כשהפסיקה לחשוב על עצמה, הודחה. הייתה לה את האפשרות להשאר במשחק ב100%, והיא החליטה לסכן את זה ולעשות מהלך. בחיים לא הייתי מנחשת שזה מה שהולך לקרות. חשבתי שאם היא תודח היא תשתמש באליל שלה על טוני במקרה הכי גרוע. אבל זה? סנדרה?! מה לעזאזל?!
 
שתי שחקניות אגדיות הודחו בהדחה כפולה אחת אחרי השניה כאילו הן כלום. מדהים והזוי בו זמנית. אם רק פארב הייתה מודחת הייתי כותבת שאני רוצה לראות את הנבלים שולחים לסנדרה יתרונות רק כדי לראות עד כמה רחוק היא תגיע בשביל הצחוק, ועכשיו כששתיהן הודחו אני אפילו לא יודעת מה אני רוצה מהעונה הזו. רשמית, אני בעד כולם. וסוף סוף אפשר להרגע.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'עוד כמה דברים '
עוד כמה דברים
19/03/2020 | 08:08
111
הכל רץ מהר מדי
 
כולם ידעו בסלה שפארווטי המודחת, זה לא שבאמת היה לה סיכוי לשנות את ההצבעה אם הייתה נותנת למישהו מטבע או שניים. התנפלו עליה כאילו היא טרף קל והיא קלטה את זה: ההצעה של וונדל הייתה בשיתוף פעולה עם יול וניק, הוא לא היה אומר את הדברים במועצה בצורה כזו אם באמת היה רוצה לבגוד בהם. מישל רצתה לעשות אנג'לינה לקבל את המטבעות ולא הייתה מודאגת מאפשרות שהיא תודח במקומה (בסופו של דבר קיבלה, אבל הסצנה הזו מראה בבירור שלא היה הרבה שפארווטי יכלה לעשות. רק אליל היה מציל אותה) עצוב, צפוי, מבאס.
סנדרה עשתה ג'ייטי והדיחה את את עצמה בפרק ששומשו בו שני אלילים. כמה אירוני. חשבתי שהיא לא חשבה על עצמה אבל ההפך - היא חשבה על עצמה יותר מדי. למכור אליל כמעט פג תוקף זה בדיוק מסוג הדברים שמתאים לה לעשות: סוף מעניין לסיפור שלה, להמעיט בערכם של מתמודדים פחות מאיימים ולדפוק את עצמה על הדרך בניסיון לעשות מהלך כשכל המשחק שלה בעונות שהשתתפה בהן מסתכם בפשטות במשפט ב"כל עוד זו לא אני". הייתה צריכה להשאיר את זה פשוט.
אוהבת את ההבדלים בין שתיהן בפרק הזה: אחת שיש לה את כל הכח ובוחרת לוותר עליו כי היא חושבת שהיא חסינה, ואחת שאין לה כח בכלל. אחת שיש לה את היתרון המספרי ואחת בחסרון. ושתיהן מגיעות לאותה תוצאה.
 
(דניס מלכה !)
 
אגב סביר להניח שפארווטי המודחת השמינית וסנדרה השביעית, סלה היו יותר קרובים לחסינות. לא שזה באמת משנה, הן בתיקו. מעניין לראות את התגובה כשיקלטו שהן ביחד בדרך להכחדה, את המודחים שיראו שהן מגיעות, ושאר השחקנים שלא מודעים לשיגעון שהתחולל באותו לילה. עונה 20 היסטוריה ואפילו לא הגענו למיזוג. You can't make this shit up.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 08:43
100
מהוידוי של בן אני ממשיך לקוות לניצחון של סופי. אבל יש מתמודד חדש-ישן עם סיכויים הולכים וגוברים לחזור למשחק, ומשם היד נטויה - טייסון. מצד שני, אולי זו הפרנויה שלי, כמו שהייתי בטוח שבעונה 22 מאט הולך לזכות, בגלל שכביכול יש "מוטיב" של דת ואמונה, והיו כל-כך הרבה צילומים של פסל ישו. אה, לא משנה, הוא די מתואר כמו בדיחה עכשיו. בכל מקרה, עוברים לאתגר חסינות. יארה לא יזכו, זה בטוח. או שדווקא הם יזכו? אני כמובן מקווה שסלה יזכו. יש סיכוי סביר שיודח פייבוריט שלי גם משבט דקאל, אבל להם אין סיכוי בכל מקרה. אבל לא, יארה זכו. סופי לגמר!
 
לצערי, במחוזות אחרים יש הרבה פחות מזל. פרוואטי במצב שאני לא יודע אם מישהו היה שורד בלי אליל או יתרון רלוונטי, ולצערי היתרון שלה רחוק מאוד מלהיות רלוונטי. לא יודע אפילו אם הלוויה של דן גיסלינג (המהלך הכי ערמומי בתולדות הריאליטי) הייתה עובדת פה. ובדקאל, טוני חוזר לטריקים הישנים שלו סנדרה עלתה על ראסל כל-כך בקלות לפני עשר שנים, את לא מעריצה של הישרדות? אף אחת שם לא ראתה קגיאן? ג'רמי, לצערי, הוא לא-שחקן לעומת הבנות שם, ובכלל הוא די מתחת לרדאר העונה. רגע, דיברתי מוקדם מדי. הבנאדם כנראה פשוט מכור לשיטות שלו, בעונה הקודמת שלו זה עלה לו בהדחה מאוד מוקדמת, אני יכול רק לקוות שהפעם הוא ישרוד יותר.
 
ואז סנדרה נותנת לדניס אליל ומצפה ממנה להדיח את טוני. דבר אחד בטוח מהעריכה, ג'רמי וקים לא יודחו הפרק. אבל כאמור, בשבט הכחול יש רק תוצאה אחת אפשרית. היה אפשר לנסות למתוח ולהטעות אותנו ככל האפשר, ברגע שהשבט לא זכה בחסינות, פרוואטי בעצם כבר הודחה. ורק עכשיו אני קולט - אם כל הזמן מתמודדים יתנו לאחרים את כל הקמיעות, יש מצב שאנחנו בדרך לבעייה יותר גרועה מאי ההכחדה ובפוטנציה 17 מושבעים. ברגע שלמתמודדים יהיו עשרות קמיעות, אלא אם כן ישקיעו אותם בנוחות, המשחק המאוחר יתבסס כמעט לגמרי על אלילים ויתרונות, שזה בדיוק מה שאני הכי שונא עכשיו בהישרדות. בשבט האדום, דניס מערימה על כולם, משחקת בשני האלילים שלה ליתר ביטחון, ובסוף מדיחה דווקא את סנדרה. OWNED!!!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 10:10
1
122
מחד כמה חבל על פארווטי שהיה ברור כבר מהרגע שסלה הפסידו את החסינות השבטית שהיא המודחת אצלהם, וגם מבטל האלילים שקנתה מטייסון לא יעזור לה להינצל. סופה של אגדה, והיא אפילו לא הגיעה לאיחוד. 
 
אך מאידך, חחחח.... עלק מלכה, הסתומה הזאת מכרה לדניס את אליל החסינות שלה, ודניס הדיחה אותה עם האליל שלה . סוף סוף העלובה הזאת שבכל העונות שלה היתה פדלאה שישבה על הספסל ולא עשתה שום מהלך וזכתה פעמיים מן ההפקר עם גישת ה"כל עוד זו לא אני", קיבלה בדיוק את מה שמגיע למגלומנית השחצנית, ודניס יצאה מלכה . ועוד במחיר של מטבע אש אחד בלבד, כי את השני היא בכלל לא נתנה למודחת הטרייה. 
 
אגב, לא שמתי לב למי אמר את שם הפרק. מרוב כל מה שהלך הפרק, למרות שגם הוא היה פרק קצר רק של 43 דקות.
 
ובפרומו לפרק הבא נראה שג'רמי מסמן את טוני כמודח הבא, ודווקא בגלל זה יש לי תחושה שדווקא לא טוני יהיה המודח...
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ברטון באיי הפנינה.......'
ברטון באיי הפנינה.......
19/03/2020 | 23:38
67
אבל תכל'ס, היא באמת המתמודדת הכי אוברייטד שהייתה אי פעם
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' '
19/03/2020 | 10:14
7
106
וואו!
נתחיל מזה שאחד הפרקים הכי מטורפים אי פעם אולי.
 
ונתחיל מהתוצאה - אוף!!!! לאבד את שתי ה-פייבוריטיות שלי באותו פרק זה לא קל אני חושב שלשתיהן באמת היו סיומים מאד מעניינים לקריירה שלהם ונגיע לזה תכף.
 
השבט הירוק - כל כך חבל שהם לא הפסידו. זה דרש פה הדחה קלילה של אחד הבנים כדי שתאזן את אחת משתי ההדחות האחרות. נו טוב.
 
באי ההכחדה - טייסון לגמרי מראה סימנים של חזרה....
 
ועכשיו לשני השבטים
 
בשבט הכחול - זה היה די מתבקש, פארווטי ייתה באמ תהמתמודדת שמוקמה במצב הכי גרוע מכל האנשים בערבוב השבטים. נטולת עזרות (העזרה שהייתה לה לא הייתה יעילה) ונטולת בני ברית - כשמולה יש שלישיה מאד מאוחדת של אנשים שאין להם באמת אינטרס לבגוד אחד בשני. אחרי שהיו הרקבה פרקים שהיא פשוט שתקה בהם ולא קיבלנו אותה אני שמח שזכינו לראות אותה לפחות נלחמת על המקום שלה, חוזרת להיות מי שהיא, דוחקת את וונדל לפינה ובסופו של דבר הקרב הזה היה כנראה אבוד מראש אבל אני מאמין שהיא עשתה את רוב מה שיכלה. מצטרף לספיר שזה באמת אירוני שיול הוא הבן אדם היחיד שהצליח להדיח את פארווטי ועוד פעמיים - אחרי שכל כך הרבה אנשים ניסו לעשות את זה בכל כך הרבה עונות. קווין מישל מפציצה עם מטבעות!
 
והשבט האדום... אוי. ידעתי שזה השבט שיהיה לי הכי קשה איתו וממש קיוויתי שג'רמי יהיה זה שיודח ורגע זה היה נראה אפשרי. ואז סנדרה...
חייב להודות שלא דמיינתי בחיים את סנדרה מודחת במצב הזה. אמרתי שאם היא תודח עכשיו זה או בגלל שהשתחצנה ושמרה את האליל וקים התהפכה/אחרי שדניס משתמשת באליל - והיא תחליט לעשות איזה מעשה הירואי ולהשתמש דווקא על טוני או משהו.
זה ממש קללה לקבל את האליל הזה ל3 מועצות שבט - גם סנדרה וגם קלי בעונה הקודמת קיבלו אותו בלי שבאמת היו צריכות אותו, אז כידל והיחכ שהן לא מבזבזות אותו הן פשוט עשו איתו שטויות שקברו להן את המשחק.
הרעיון של סנדרה היה יכול להיות מעולה אבל היו בו המון פאקים:
1. היא הייתה במצב מספיק טוב בשבט, עם טוני וקים ובכללי במשחק בשביל לשרוף את הכל עם דניס.
2. לקבל את 2 המטבעות לא היה שווה את הסיכון. ואחרי שדניס אמרה לה שזה יהיה מטבע אחד בהתחלה ומטבע אחד בסוף זה היה צריך להחשיד אותה.
3. היא זלזלה מדי בדניס (זה נושא שאני אכתוב עליו תכף) - אבל היא באמת חשבה שדניס לא תנסה להתהפך עליה כי לדניס יש שם של מתמודדת נורא אמינה וזורמת עם המשחק. טעות.
 
זה לגמרי מצחיק שבפעם הראשונה שסנדרה מחליטה לצאת מהכלים ו"להסתכן" ככה כשרוב האסטרטגיה שלה היא לעבור הצבעה הצבעה ולא להתחרפן אף פעם, היא מודחת.
עוד יותר אירוני - בעונה 20 פארווטי השתמשה באלילים שלה, בין היתר על סנדרה - וג'יי טי המטומטם הודח אחרי שעשה מהלך שסיכן את עצמו יותר מדי. בעונה 34 ג'יי טי שוב עשה מהלך מטומטם, סנדרה השפילה אותו והדיח אותו עם אליל בכיס ופרק אחרי זה כשהיה ברור שין לה שום סיכוי היא קברה את תאי במועצת השבט. היום פארווטי די עשתה לוונדל את מה שסנדרה עשתה לתאי, ומהצד של סנדרה - היא עשתה מהלך מסוכן בסגנון של ג'יי טי והלכה הביתה.
 
ואכן ככה קיבלנו את אחד הבליינסיידים המטורפים. סנדרה ופארווטי תמיד יהיו מלכות וזה כל כך מתאים שהסיום של הקריירה שלהן מגיע ביחד ובאותו פרק. פארווטי סיימה את זה כשבאמת לא היה לה ממש סיכוי, סנדרה עשתה טעות מטורפת למרות שהיה לה את כל הפוטנציאל להגיע רחוק יחסית במשחק באופן מפתיע. לגמרי סיום מתאים לשתי הנשים הכי חזקות שהמשחק כנראה ידע.
 
ואחרי שגם רוב הודח בפרק הקודם אפשר להגיד ששלושת האיומים הכי גדולים, וכנראה גם שלושת האגדות הכי גדולות של המשחק - הודחו אחד אחרי השני. זה בעצם סמלי שהעידן הישן לש הישרדות קיבל את פרקי הפרידה שלו (רוב,פארווטי וסנדרה אחד אחרי השני - כל אחד ביציאה אחרת) והם השאירו את המשחק לדור החדש והצעיר מקווה שטנוי יצטרף אליהם לרשימת האגדות בסוף העונה.
 
הערה אחרונה לגבי דניס - איך אני שמח שהיא מקבלת הכרה! זה משום מה ממש מפתיע אותי שרק בפורום היא כל כך מוערכת למרות ששיחקה משחק מעולה והיה לה סטוריליין מטורף, ואיכשהו היא נתפה כחתיכת אנדרייטד. כיף שהעונה הזו היא גם מקבלת את ההוקרה לכמה שהיא שחקנית טובה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לגבי'
לגבי
19/03/2020 | 10:30
6
100
דניס- אני חושב שהרבה מחוסר ההכרה מגיע כנראה מכריזמה,
שקצת חסרה אצלה. היא בעונה שלה הייתה קצת אנמית ולא הכי לייקבל
בטח כשמולה היה את מלקולם שנראה לי כמעט כולם ממש אהבו ועודדו.
אגב זה לא תקף רק לגביה, הרבה שחקנים ומנצחים שנחשבים לאנדרייטד ופחות מסוכנים
פשוט חסרים בכריזמה הזאת ולכן נחשבים לפחות איומים (שזו כמובן טעות ענקית לחשוב ככה).
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' נכון אבל...'
נכון אבל...
19/03/2020 | 20:06
5
67
זה לא נניח כמו סופי שניצהח ניצחון נורא משעמם גם אם היא נורא אינטלגנטית. והייתה בעונה שבה קואוץ התעלה עליה ובלט יותר וגם לא היה ממש משחק אסטרטגי חוץ ממלחמה בין שני שבטים.
היא אשכרה שרדה כל מועצה1
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 20:13
60
אני חושב שזה גם עניין של כמה פעמים שיחקת, הרי אלה ששיחקו הרבה פעמים (סנדרה, פארווטי, רוב וקצת טייסון) דיי נחשבים לאגדות בגלל זה (אפשר להגיד שגם טוני כי הוא באמת מיוחד במינו), רוב אלה ששיחקו פעם אחת מהעונה הזו לא מוערכים מספיק למרות שהם כן צריכים לקבל יותר קרדיט.
ברור שדניס ראויה להערכה ששרדה פאקינג כל מועצה, ניק עשה מהלך מבריק בהדחה של ג'ון, נטלי עשתה מספר מהלכים מאוד מרשימים, שרה ששיחקה מדהים וכו'...
אבל אפשר להגיד שמתמודדי עונה 20 הבינו את זה שהודחו אחד אחרי השני.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 21:36
3
55
לגמרי. אם כבר דיברנו על מזל בדיון הזה, אפשר להגיד שדניס היא המנצחת הכי חסרת מזל שיש - הגיעה לכל מועצה ועדיין מצאה את עצמה בגמר. הרבה מההצלחה של סנדרה באה כתוצאה מכך שיכלה לשבת בצד בכמה אתגרים אחרי שהשבטים שלה זכו בחסינות. אז זה יפה שדווקא סנדרה זלזלה בדניס והביאה את ההדחה על עצמה.
 
בלי קשר, חייבת לציין שלמרות שמעצבן אותי שהפרקים לא ארוכים יותר, שהרבה שחקנים לא מקבלים מספיק זמן מסך, שהאתגרים בהכחדה גוזלים מאיתנו קטעים טובים מהמשחק עצמו, העורכים עושים עבודה טובה so far. יש הרבה זוכים פונטציאלים לעונה הזו (בניגוד לעונות קודמות שהרגשתי שטחנו לנו את המנצח מהכמה פרקים הראשונים), ואם יגיע הזמן שגם קים תבלוט כמו שדניס צצה לה פתאום עם המהלך הזה, אני לא פוסלת אף אחד. אני גם לא פוסלת מנצח מההכחדה למרות שהסיכוי נמוך מאוד.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 21:56
2
55
דווקא אני די פוסל לזכייה את כל הכחולים מלבד מישל ובנוסף את וונדל וקים חד משמעית.
גם יול החל להיעלם ואני פחות ופחות רואה אותו זוכה ( הפרק יכל לקבל הרבה יחס על זה שפעם שנייה מדיח את פארווטי) .
 
לגבי דניס וסנדרה.. מעניין מה שאמרת. כן, הזכייה של דניס לגמרי הרבה יותר מוערכת מכל זכייה שהייתה לסנדרה  .. ואגב לא רק כי דניס הייתה בכל מועצה אלא כי היא גם הייתה במצב טוב בכל מועצה ושלטה במשחק ממצב של מיעוט היסטרי באיחוד.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 22:10
1
82
מבינה את ההיגיון בלפסול את הכחולים כי כולם יצאו דבילים עוד בפרק הראשון ולא היו רוצים להראות מנצח ככה, אבל אני גם לא פוסלת את אדם. הוא מקבל מלאאאאאא זמן מסך ובעונה שזכה עשה המון טעויות והצליח להשתקם. מתחיל להראות כאילו הוא יכול לעשות את זה שוב. את וונדל אני פוסלת אבל יהיה קורע אם הוא מקבל עריכת נבל כי בסופו של דבר הוא יצליח להגיע רחוק כדי לקבל אפס קולות בגמר (לא רואה את זה קורה, הסיפור שלו ושל מישל כנראה יסתיים בפרקים הקרובים)
 
מוסיפה סצנה של רוב מגיע להכחדה. אחד הדברים החמודים. למה אין לנו פרקים של שעה וחצייייי?!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
19/03/2020 | 10:24
106
מכירים את זה שלפני שאתם לוחצים על PLAY לתחילת הפרק
יש תמונה מתוך הפרק?
אז הפעם הייתה תמונה של ארבעת חברי יארה מתחבקים באתגר (הם גם השבט היחיד שהראו לפני האתגר),
אז הבנתי שהם ניצחו באתגר, וכמובן שישר התבאסתי כי הבנתי מה זה אומר לגבי פרוואטי
אז כן, היה ברור שהיא תהיה המודחת וסתם מנסים לעשות אקשן, אבל לפחות היא ניסתה לעשות מה שיכלה, ואני אעשה סקירה על מי שנשאר במשחק (חוץ מיארה):
מישל- עוד בשבוע שעבר התחלתי לחשוב שאולי היא תצליח להגיע רחוק בזכות הדחה של פרוואטי שתעביר לה את המטבעות שלה.
וונדל- הכי שנוא עליי כרגע. פשוט שחצן שאם היה מתרכז קצת באתגר אולי הם גם היו זוכים בו. ממש לא מבין את ההתנהלות שלו בפרק הזה, ואני ממש מקווה שיודח בקרוב!!!
יול- נעלם לגמרי... לא יודע אבל איך הוא לא נלחץ עם ההתנהלות של וונדל במועצה, ואני עוד במקומו הייתי שוקל להגיד לפרוואטי שהוא ידיח את וונדל איתה אותו.
ניק- ממש קיוויתי שיתהפך על וונדל אבל תכלס לא חכם בשבילו כרגע.
קים- גם די נעלמה, ויפה שלא בזבזה את האליל שלה.
טוני- קורע אבל צריך להיזהר עם השטויות שלו... תודה לאל, שלא איבדתי גם אותו בפרק הזה אחרי ההדחה של פרוואטי....
ג'רמי- מפתיע שלא השתמש ביתרון שלו.
סנדרה- הוכיחה כמה שהיא שחקנית פשוט לא טובה (למרות שהיא משעשעת וסה"כ אני מחבב אותה),
לא הבנתי מה היא ניסתה להשיג וקיוויתי שדניס תתהפך עליה, וצעקתי משמחה כשזה קרה!!
דניס- יופי של התנהלות בפרק הזה, רק חבל שבזבזה את האליל השני שלה, לא חושב שהייתה צריכה לעשות את זה, והיה עדיף לה לשמור אותו לעתיד...
יאללה שרה לניצחון!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 10:36
1
103
הפרק הזה כמעט היה אסון והתחיל באמת בהדחה מבאסת טילים (עד כמה שהיתה צפויה) , אבל המועצה השניה זאת מועצה שתזכר לדורות!!
אז דניס מלכה שעשתה את זה (האם זה רק כדי לשמור על מטבע ? או שהיו לה עוד סיבות? מעניין למה לא בחרה בטוני , שלא הראה שום כוונה לעבוד איתה  וגם היה שייך לדקאל המקורי ואיום גדול בעצמו )
אבל חבל לי שבחרה להשתמש באליל השני על ג'רמי. היה הכי טוב שבנוסף להכל עוד הייתה שומרת את האליל המקורי שלה בסוד למיזוג. ג'רמי אפילו לא הצביע איתה. אז אם את לא סומכת עליו להצביע איתך , למה להציל אותו?
 
מה יהיה עם האיידול נוליפר? האם יכולה להעביר אותו? כנראה שהולך לפח. אבל זה לא באמת מצער מדי. קיוויתי בהתחלה שהנוליפייר יגיע לשבט אדום וככה סנדרה תעוף..
זה כבר היה יותר מסתדר.
היא באמת לקחה השראה מקלי בעונה 39, שהרי הכירה אותה שם, אבל היא שכחה איך קלי סיימה?  לפחות דין שמר על קלי באותה מועצה ופנה נגדה רק אחרי, כאן זה היה מיידי.
 
עוד תהייה לגבי האיידול נוליפר.
נניח דניס משתמשת ואז משתמשים בנוליפר .
אז היא יכולה להשתמש באליל השני  *על עצמה*? שאלה לג'ף.
 
ותהייה אחרונה .. למה לא ראו בפרומו איחוד ושמישהו חוזר מאי ההכחדה? יש מצב שזה לא איחוד בעצם?....
 
הרבה מחשבות ;)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אוקיי '
אוקיי
19/03/2020 | 11:33
98
אני ממש לא מאשים את דניס שהשתמשה על ג'רמי ,
זה יכל להיות בעייתי מצדה , אם סנדרה היתה מדיחה את ג'רמי ברוב קולות וסתם גורמת לדניס לבזבז אליל ולתת לה כסף , כשהיא במילא נשארת ..  ( מה שיכלה להיות תכנית הרבה יותר הגיונית לסנדרה לחשוב עליה)  
אז היא כיסתה את כל האופציות והיא גם בטח עכשיו תספר לטוני וקים מה סנדרה עשתה, כדי שיבינו שסנדרה בגדה בהם  בכך שנתנה אליל לדניס ובכך שסיכנה אותם שיודחו. והיא ככה יכולה להשיג קרדיט אצלהם. (אם כי מאמין שבכז אחרי מהלך כזה חזק,  היא עוד יותר תהיה המטרה הראשונית באיחוד)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 13:50
94
וואו
לא חשבתי שיארה יזכו בחסינות, אבל שמחתי בשבילם. בעיקר בשביל סופי  
ההדחה הראשונה של פארווטי הייתה צפויה. ידעתי שזה יגיע ואפילו ציפיתי שזה יקרה.
בהדחה השניה, חששתי מעט לדניס וקיוויתי שהיא תשתמש באליל (ואפילו השתמשה בשניים), ואז הגיעה ההדחה של סנדרה. גם פה ציפיתי שזה יקרה ואני אפילו שמח על זה! הגיע הזמן! מפתיע שזה לא קרה קודם.
 
הדחה שלישית ברציפות של שחקנים גדולים, אז מי יהיו הבאים בתור?
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 16:30
9
75
טוב נתחיל מהבאסה, ההדחה של סנדרה ופארווטי.
 
לפארווטי לא היה סיכוי בכלל ובהחלט נדפקה מערבוב השבטים, אבל היא באמת עשתה כל מה שאפשר לעשות. וונדל לגמרי שרף את עצמו במשחק, אין לי מושג מה הוא חשב בשיחה עם פארווטי ובמועצת השבט. ושאפו להפקה כי באמת חשבתי לרגע שיש סיכוי שוונדל יודח. עם כל מה שאמרתי על אי ההכחדה, מן הסתם אני רוצה לראות את פארווטי חוזרת חחח 
 
וסנדרה, הדחה גם כן מבאסת, אבל בניגוד לפארווטי היא הביאה זאת על עצמה. תיאורטית הרעיון עצמו נחמד, אבל היא לגמרי נתנה לדניס פתח להדיח אותה במשחק. ומפתיע אותי שהיא לא חשדה בה שדניס אמרה לה שהיא תתן לה מטבע אחד לפני המועצה ואחת אחרי. בכל מקרה, דניס לגמרי הייתה כוכבת הפרק  מהלך מטורף לגמרי. ואני כבר רואה שהיא מקבלת ביקורת על כך שהיא השתמשה בפסלון חסינות על ג'רמי, אבל להגנתה היא לא יכלה לדעת שסנדרה לא שיקרה לה שהיא אמרה לה שמצביעים לה, ועכשיו הסיכויים שג'רמי ירצה להמשיך לעבוד איתה גדולים יותר.
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 16:48
4
77
בעיני לא רק שלא מגיעה לדניס הביקורת על האליל השני, אני גם חושב שזה היה המהלך הנכון והחכם לעשות - כמו שרשמת תמיד הייתה האופציה שסנדרה מבלפת אותה ועושה מהלך יותר גדול ודניס פשוט ביטחה את זה שזה לא יקרה ושסנדרה תעוף - שזה לא פחות מגאוני!
לגבי פארווטי אני פחות מסכים - צפיתי בפרק שוב גם היום (אחח הקורונה) לאחר שראיתי בלייב ולא מרוכז בכל פרט, ולא ראיתי שום הצעה מעניינת שלה לניק (או ליול).
אני במקומה הייתי מתאבד על זה ומציע את כל מה שיש לי כי אין לה מה להפסיד, היה לה מבטל אלילים ו3 מטבעות ומרגיש לי שהיא לא פעלה מספיק והייתה קצת פאסיבית, וכן לא היה לה סיכוי אבל היא יכלה לנסות יותר עם היתרונות שלה.
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 16:57
1
69
אני מאמין שדיברה ולא הראו
היא כן אמרה במועצה שהיא נגשה ליול והוא כל הזמן משך בכתפיים
 
אולי אפשר לבקר אותה על כך שלא זרקה את מישל מתחת לאוטובוס
אני כן חושב שאם הייתה הולכת על הקו הזה ואומרת שמישל כל הזמן מתחת לרדאר ויכולה לחמוק לסוף בגלל שלא מוערכת מהעונה הקודמת שלה אבל שהיא ממש לא תמימה ויש לה המון חברים בשבט השני בעוד לפארווטי אין אף אחד
 
יכול להיות שהיא הייתה מצליחה למשוך קולות לכיוונה, בעיקר וונדל שכבר יש לו ונדטה עם מישל
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 17:00
71
אני דווקא מאמין שאם הייתה מציעה הצעה לניק לגבי היתרונות שלה היינו רואים את זה כי זה קטע מעניין, ולא ראינו אז לא יכול לתת לה קרדיט.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 17:01
1
68
ולמה לדניס צריך להיות אכפת שג'רמי יישאר?
הוא לא היה איתה כל המשחק, תמיד היה ביריבות איתה ועם אדם עוד מהפרק הראשון וגם בפרק הזה לא עבד איתה והסכים ישר להצביע נגדה
למה צריך להיות אכפת לה ממנו אם הוא לא בן ברית פוטנציאלי?
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 17:06
67
למה? כי היא צריכה בני ברית להמשך.
ג'רמי הצביע לה בהדחה הראשונה אבל זה לא אומר כלום והם עבדו ביחד החל מההדחה של דני ובהדחה של אית'ן, אפשר גם להבין מהפרקים שהם אכן בקשר טוב וסוג של בני ברית.
ועכשיו שהיא השתמשה באליל על ג'רמי היא דיי חיזקה את הקשר ביניהם וכנראה שהם ישארו נאמנים אחד לשני מול קים וטוני (ובהתחשב בעובדה שהם ניסו לעבוד עם קים בפרקים האחרונים אני מהמר שיהיה פה 3-1 על טוני).
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 16:52
3
77
אני חושב שהאליל לג'רמי היה סוג של הומאז' למהלך שני האלילים של פרוואטי
סנדרה אמרה שדניס היא לא מהשחקנים הגדולים ודניס רצתה להראות לה
מעבר לזה באמת לא רואה טעם בכך, הם מעולם לא היו בברית והוא גם הצביע לה באותה מועצה
 
הטעות העיקרית של סנדרה לא הייתה מתן האליל אלא הזלזול בדניס
מההצעה עד הדברים במועצה היא רק הראתה לדניס שהיא מזלזלת בה
אז זה עוד יותר נתן לדניס דרייב להדיח אותה
מאמין שלא רק המטבע היה פה שיקול
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 17:08
2
74
מה הקשר הומאז' לשני אלילים של פארווטי? מאיפה הסקת את זה?
לא צריך ללכת רחוק, היא פשוט רצתה לוודא שהיא וג'רמי מוגנים.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 22:19
1
59
דניס בעצמה אמרה כי היא רצתה לחזק את הקשר שלה עם ג'רמי, לכן היא נתנה לו את פסלון החסינות (בסוף הסרטון). לדניס יש הכי סיכוי לעבוד עם ג'רמי, כי טוני וסנדרה קרובים, וכפי שראינו, קים גם הצביעה איתם. מהלך מעולה של דניס.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לגמרי, היה לי ברור לגבי זה'
לגמרי, היה לי ברור לגבי זה
19/03/2020 | 22:29
25
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 16:58
16
100
פרק לא פחות ממעולה!
 
נתחיל מההדחה בכחולים - היה לי ברור שפארווטי תודח עוד מהרגע שהם הגרילו את השבטים, וכל סיפורי וונדל-מישל היו סתם הטעיות והוא לא באמת היה בשום סכנה (וגם מישל כנראה ידעה שפארב עפה כי היא גם בפרימייד עם ניק).
פארווטי כמו שרשמתי לסאוסי לא עשתה מספיק בהתחשב ביתרונות שהיו לה, היא יכלה להציע אותם או אפילו כבר לתת לניק ו3 מטבעות + מבטל אלילים זה דיי משמעותי, לא בטוח שזה היה עובד אבל תמיד שווה לנסות גם בשביל הסיכוי הקטן, וזה ההבדל בין שחקן מבריק אסטרטגית לשחקן טוב אסטרטגית(וסורי אבל פארווטי לא בקטגוריה הראשונה לדעתי ואני ממש אוהב אותה).
ניק בעמדה מצוינת ועשה גם את ההחלטה הנכונה, הוא בברית עם מישל (פרימייד) בברית עם יול (פרימייד) ובברית עם וונדל, הוא כנראה יכול להחליט מי עף בפרק הבא.
 
ונעבור לשבט האדום - וואו כמה שהייתי בסטרס מהם!
טוני מתרוצץ כמו משוגע ועושה לי התקף לב (למה טוני למה?), סנדרה ממשיכה עם העריכה הגרועה שלה ודניס פשוט עושה הכל נכון מתחילת הקטע ועד סופו.
סנדרה ניסתה לעשות מהלך גדול ואני מעריך את זה, אבל כמו קלי הפוסטמה מהעונה הקודמת - זה היה המהלך הלא נכון.
למה לך לתת אליל למישהו שאין לך קשר איתו רק בשביל שידיח מישהו שאת כן בקשר איתו (טוני) ? איפה ההגיון סנדרה איפה? הבאת את זה על עצמך לגמרי ואני שמח שאת חטפת את זה ולא טוני או קים שממש לא הגיע להם.
דניס שינתה את ההצעה מ2 מטבעות למטבע אחד (וכביכול אחד נוסף אחר כך) גאוני - וזה שהדיחה את סנדרה זה עוד יותר טוב כי היא לא צריכה להתמודד איתה אחרי ההדחה.
השימוש שלה באליל על ג'רמי היה המהלך הנכון כדי להבטיח שתשיג את מה שהיא רוצה, וגם לי ברור שעכשיו ג'רמי יסמוך עליה וכנראה אם השבט הזה יפסיד לצערי טוני יודח.
 
אז פארווטי וסנדרה הן אגדות, אבלי עם קשר ובלי קשר לעונה הזו - הן לא השחקניות הכי מבריקות שראיתי , שיקחו כמה שיעורים באסטרטגיה מקינג ראסל.
 
בקצרה לגבי השבט הירוק - סופי מוכיחה שהיא מעולה , בן פורח ואדם כנראה יהיה בסכנה - אני אוהב את אדם אבל אין לי בעיה שיודח אם זה יבוא על חשבון הדחה של טוני בפרק הבא.
 
מהמר שוונדל/טוני/אדם עפים, תלוי איזה שבט יפסיד.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 17:36
15
85
אתה באמת חושב שמישהו היה מקשיב לפארווטי עם כל הצעה שהייתה מנסה? והיא ניסתה - יול סגר אותה לגמרי. וונדל חרטט אותה. מישל הלכה לוונדל וניסתה לתאר לו תוכנית שתבגוד בפארווטי בשביל המטבעות!
לזרוק את מישל מתחת לאוטובוס, באמת? מי יקשיב לזה כשפארווטי איום ברמה של טיל אטומי כשליול וניק יש ממילא ברית איתה. גם אם הייתה זורקת את מישל ובדרך נס זה היה מצליח, היא הייתה הבאה בתור. אז זה לשרוד הדחה אחת ולעוף מיד אחריה בלי בני ברית.
להציע את המטבעות שלה - היא ניסתה, אבל וונדל רצה את המטבעות לפני המועצה, מה שגרם לה לא להאמין לו. אם זה היה מטבע לפני המועצה ומטבע אחרי אולי זה היא הייתה הולכת על זה, אבל לא סמכו עליה והיא לא סמכה עליהם. וברצינות, אם היא הייתה מביאה את כל המטבעות ומבטל האלילים לאחד מהרביעייה ואז מודחת ברוב קולות בטוחה שהיית יורד על היכולת המשחקית שלה עוד יותר ואומר שהיא פלופ ובדיחה מהלכת. היא קראה את המפה נכון והערבוב היה חוסר מזל גדול בשבילה. אם הייתה מתערבבת לשבט הירוק, אולי הייתה לה אופציה למצוא אליל או להתחבר לסופי. אם הייתה מתערבבת לאדום אולי טוני וקים היו מנסים לשמור עליה בתור מגן. היא הודחה ברגע שקיבלה את הbuff הכחול.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 17:43
14
74
אני חושב שהיא בעיקר יכלה לנסות יותר, ואני במקומה הייתי מציע לניק או אפילו מביא לו את המבטל אלילים פלוס 2 מטבעות, זו הצעה דיי מפתה (ושוב, רוב הסיכוים שזה לא היה עובד אבל זה כן היה משפר את הסיכוים שלה).
לזרוק את מישל מתחת לאוטובוס? לא, מתי רשמתי את זה בכלל? לא חושב שזה היה המהלך הנכון בשבילה בכלל.
ולא דווקא לא הייתי יורד עליה אם הייתה עושה את מה שכתבתי  אלא הייתי מעריך אותה מאוד על מהלך כזה, כי שוב אין לה מה להפסיד.
אני מבין שאת ממש ממש אוהבת אותה וגם אני מאוד (מקום 3 שלי אחרי קינג ראסל וקינג טוני), אבל צריך להגיד את האמת, היא לא עשתה את המיטב...
ולדעתי זה פשוט האופי שלה כשחקנית היא לא איזו מבריקה אסטרטגית ואף פעם לא הייתה (ובתכלס גם לא הייתה צריכה שהיו איתה שחקנים כמו סירי וראסל).
ברור לי שהסיכוים לא היו לטובתה וגם רשמתי את זה אבל עדיין יכלה לעשות יותר.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 18:08
70
אני חושבת שהיא עשתה מה שיכלה. כן, אני לא הכי אובייקטיבית כשזה מגיע אליה (ובחיייייכם עם הבולשיט שהיא לא שחקנית טובה מספיק כי סירי וראסל היו איתה ושכאילו היא לא "חכמה" מספיק בזכות עצמה - היא זו שגרמה לסירי להתחבר אליה בהתחלה של מיקרונזיה, היא זו שהובילה את ההדחות נגד הגברים וזו הייתה ההצעה שלה לנטלי ואלקסיס כשסירי הייתה באי הגלות בכלל, זה לא היה רעיון של סירי. ראסל כמעט קבר את המשחק שלו בניסיון להציל אותה והביא לה שני(!!!) אלילים) אם היא לא השחקנית הכי טובה בהיסטוריה של המשחק הזה היא צריכה לפחות להיות בטופ 3.
 
במידה מסויימת אפשר לבקר כל שחקן וכל מהלך כמעט. במקרה הזה לטעמי היא הייתה יוצאת הרבה יותר גרוע אם הייתה מביאה להם את המטבעות שלה בלי הבטחה שהיא נשארת במשחק אחרי ההצבעה. והיא לא שחקנית שלא לוקחת הזדמנויות, ראינו מה עשתה כשהיו לה שני אלילים בכיס. ברגע שהיא מקבלת מומנטום היא יכולה לרוץ עם זה עד הסוף. זו אחת הסיבות שאף אחד לא רצה לתת לה את האופציה עוד מהיום הראשון של המשחק.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אם כבר הזכרת '
אם כבר הזכרת
19/03/2020 | 19:54
11
59
את סירי וראסל
איך זה שהוא לא ניצל את כל האפשרויות בהישרדות האוסטרלית - כשהיה לו אליל על הצוואר?!
איך זה שסירי לא עשתה משהו לנטרל את הברית של אוברי וטאי בGC ולקבל את האליל שלו במקומה? איך זה שהיא לא מצאה אליל או יתרון בעצמה אחרי שבפעם הקודמת הודחה בגלל אליל? אפשר לכתוב את זה על כל דבר... יש מיליון אפשרויות ולפעמים הדבר היחיד שצריך כדי להמשיך הלאה במשחק זה קצת מזל. חסינויות, שבט טוב, יתרון שמגיע בול בזמן, מתמודדים שיכולים לעבוד איתך וכו'. פארווטי נפלה בכולם.
 
אתה כותב שהיא לא ניצלה את האפשרות שהייתה לה עם המטבעות. אני אומרת שזו בכלל לא הייתה אופציה. אתה בעצמך מאמין שלא היה לזה הרבה סיכוי. זה או שהיא מודחת או שהיא מודחת. ניסתה, הבינה שמחרבנים עליה והשאירה לעצמה טיפה כבוד.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 20:03
9
63
לא אמרתי שהם שיחקו מושלם בכל העונות שלהם (ולא צפיתי בהישרדות אוסטרליה) אלא שהם היו השחקנים האסטרטגיים היותר בולטים בעונות ששיחקו עם פארווטי.
זה בכלל לא קשור, מה שאני אומר זה שבכל העונות של פארווטי לא הרגשתי שהיא שחקנית אסטרטגית מבריקה במיוחד, היא כן שחקנית טובה באופן כללי לא לוקח את זה ממנה, אבל מבחינתי היא ממש לא טופ 3 מבחינת משחק.
אני אישית נותן את רוב הקרדיט בעונה 20 לראסל על כל המהלכים האסטרטגים ופחות לפארווטי שהדבר הכי טוב שעשתה שם היה להישען עליו (וברור שזה עזר לה כי הוא נתן לה אליל), אני מעדיף פחות להיכנס לעונה 20 כי טחנו את זה אבל זו דעתי עליה כשחקנית באופן כללי, ואני אומר את זה ממקום אובייקטיבי ובאמת ממחשבה על כל המשחק שלה, כי אני באמת אוהב אותה מאוד.
מגיב להודעות הקודמות שלך פה - אני חושב שברגע ששחקן יודע שהוא מודח, הוא צריך לעשות כל מה שהוא יכול כדי להישאר, אז כן הייתי מעריך את פארווטי יותר אם הייתי רואה שהיא מנסה לעשות משהו עם מבטל האלילים ועם המטבעות (למה זו לא אופציה? מהלכים כאלה הם תמיד אופציה ושווה לנסות ולדעתי זה היה מאוד חכם בשבילה לנסות את זה וחבל שלא עשתה מספיק), ולכן היא רק מוכיחה לי שהיא לא שחקנית אסטרטגית מטורפת כמו שלפעמים עושים ממנה... אני מדגיש אבל שוב שאני כן חושב שהיא שחקנית טובה באופן כללי וקווין אמיתית, אז לא צריך ללכת רחוק ולהציג את זה כאילו אני ממש נגדה.
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 21:10
8
64
גם לי לא בא להכנס לדיונים על עונה 20. הכל בסופו של דבר עניין של perception. מתמודדים אמרו שראסל היה הכלבלב של פארווטי ושהוא הסתובב סביבה וניסה לרצות אותה כמעט כל היום. אחרים אמרו שלא הייתה לה שליטה עליו לרגע. הקטע הוא שהאנשים האלו נמצאים שם כל כך הרבה ימים ביחד ואנחנו בקושי רואים אחוז מזה. לכל אחד מהם יש את הראייה שלו על איך שהמשחק התנהל, וכל נקודת מבט נכונה בסופו של דבר. אנחנו לא באמת יודעים כמה פארווטי ניסתה. יש מצב שהיא ניסתה להפיל את יול ואמרה לבנים שהם יראו pawns שלו בהמשך המשחק והיא תהיה בשר תותחים. יש מצב שניסתה להפיל את ניק. יש מצב שהציעה הרבה יותר ולא קיבלה את ה"אוקיי" כדי להבין שזה יעבוד. הם היו ביחד ימים, אין לי ספק שעברו לה מלא תחרישים בראש. בקושי ראינו שתי דקות מנקודת המבט שלה. בקושי ראינו 10 דקות מהאינטרקציות של השבט הזה בכללי. הכל עניין של עריכה, מה מתאים להכניס לפרק, מה לא, מה מעניין, איזה סיפור רוצים לספר (ולצערי הסיפור של וונדל ומישל קיבל יותר פוקוס מהfinal stand של פארב). המשחק האסטרטגי לא מסתכם דקות לפני המועצה.
 
מקבלת את הדעה שלך לגביה גם אם אני חושבת שמגיע לה הרבה יותר קרדיט בתור שחקנית. אנשים ששיחקו איתה אומרים שיש לה יכולת מטורפת למשוך אנשים לצד שלה, שהיא משחקת באחרים כמו בובות על חוט. מבין כל "האגדות" היא לדעתי הכי מסוכנת, והעובדה שמנצחים בעונה הזו רצו לנטרל אותה מההתחלה כשלרוב וסנדרה היו הרבה יותר אופציות אומר המון. אבל שוב, הכל עניין של נקודת מבט.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'בלי להיכנס לדיונים של עונה 20 (מגיב לבר ולספיר) '
בלי להיכנס לדיונים של עונה 20 (מגיב לבר ולספיר)
20/03/2020 | 20:53
7
29
אני לא חושב שהיה לפארווטי הרבה מה לעשות, וונדל הייתה האפשרות היחידה למרות שבכל זאת לא היה לה סיכוי. רוב כן שיחק משחק יותר אגריסיבי העונה מפארווטי, וזה מה שהביא להדחתו בסוף. טוב, ברור שלא רק זה, אבל בין השאר. בן אמר משהו כזה בתחילת הפרק. פארווטי עשתה מה שהיא יכלה שהסיכויים כבר נגדה, אני לא חושב שהיא יכלה לעשות משהו אחר שיביא להדחתו של וונדל.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
20/03/2020 | 20:56
6
27
למה לא היה לה עוד מה לעשות?
היה לה מבטל אלילים ו3 טוקנס, ואני לא ראיתי בפרק שהיא ניסתה להציע את זה לניק, כלומר אם לא הסתירו מאיתנו את זה אז היה לה עוד מה לעשות.
אני יודע שזו פארווטי אבל תפתחו קצת את הראש...
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
20/03/2020 | 21:07
5
29
מה בדיוק פארווטי יכלה לעשות עם מבטל אלילים ו-3 מטבעות? לאף אחד מהשבט אין פסלון חסינות. היא יכלה לנסות למכור את זה לניק או משהו כזה, אבל זה לא הבטיח שהיא תישאר במשחק. וונדל ניסה לעשות איתה עסקה עם המטבעות אבל היא הבינה שהוא סתם עובד עליה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
20/03/2020 | 21:13
4
42
כמו שרשמתי, היא יכלה להציע את זה לניק.
ברור שזה לא היה מבטיח לה שהיא נשארת אבל מה בדיוק יש לה להפסיד? היא עפה אז מה אכפת לה? שתנסה כל מה שהיא יכולה
אין לה שום סיבה לא לנסות את זה אם היא במילא יודעת שהיא הולכת להכחדה. 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
20/03/2020 | 22:24
40
אני מניח שהיא רצתה לשמור גם על מבטל פסלון החסינות וגם להביא להדחתו של וונדל, מה שלא הצליח לה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'בר, צדקת '
בר, צדקת
21/03/2020 | 19:43
2
36
מסתבר שיש מישהי יותר אובייקטיבית לגבי המשחק ממני - פארווטי!
גם היא חושבת שהייתה צריכה לנסות יותר עם היתרונות שהיו לה. אמרה שניסתה לשקם את הקשר עם יול כי שיחק איתה בעבר, ושהאדם שהכי סמכה עליו אחרי הערבוב הייתה מישל. היא חשבה ששתיהן בבוטום ושאין למישל משהו עם וונדל כי בכתה לכולם שהקשר שלהם נגמר רע. אז היא סיפרה למישל על המטבעות שלה ומישל רצה עם המידע הזה לוונדל בניסיון לשדוד אותה חחחחחח... פארב גם ניסתה לבנות משהו עם וונדל והוא התנהג יותר מדי בזלזול שהיא לא הרגישה שהיא יכולה לעבוד איתו. את מבטל האלילים שמה בחזייה שיחשבו שזה אליל כשיצאו למועצה למרות שידעה שניק יזהה מה זה לפי הצורה כי זה היה יתרון בעונה שלו.
 
לפי כל מה שאנחנו יודעים על המשחק והבריתות המוקדמות, גם אם הייתה עושה את מה שאתה אומר זה לא היה עובד לדעתי:
לניק מישל ויול הייתה ברית מוקדמת. וונדל ומישל היו במערכת יחסים. ניק וונדל ויול כרתו ברית בדקאל. כל הארבעה מקושרים, והמידע שפארווטי מוסרת לכל אחד מהם בנפרד מגיע לכל האחרים או לחלקם. אין להם צורך בקול שלה להמשך כי יש להם את המספרים. הכוח היחיד שלה היו המטבעות שהרוויחה, והם ניסו לקחת גם את זה לפני שהיא מודחת. אז אני עדיין חושבת שהיא הודחה על אוטומט כשהתערבבה לשבט הזה, אבל אם היא מאמינה שהייתה יכולה לנסות חזק יותר מי אני שתגיד אחרת. מעריכה אותה שהיא מודה בטעויות ולא ממציאה תירוצים, משבחת את מי שהדיח אותה, למרות שיש לה את כל הסיבות להגיב אחרת להדחה הזו
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' ראית את הראיונות שהעלו באינסגרם?'
ראית את הראיונות שהעלו באינסגרם?
21/03/2020 | 22:08
1
30
עם פארוטי וסנדרה
ממש נהניתי מהם
 
קודם כל כי זה מזכיר שוב כמה הן מלכות
וגם כי היה ממש יפה לראות איך הן לא מתחסדות או מצדיקותאת המשחקק שלהם.
 
גם סנדרה דיברה שם על עוד דברים מאחורי המהלך שלה - בעיקר על זה שחתכו מהעריכה אבל היא אמרה לדניס בפירוש להדיח את ג'רמי, ולא באמת היה שום תקל בינה ובין טוני. ושאחת היסבות שעתשה את זה הייתה כי הרגישה שג'רמי מתקרב לטוני והיא התחילה לקנא
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'כן זה מה שתיארתי בהודעה '
כן זה מה שתיארתי בהודעה
22/03/2020 | 00:58
32
מקסימות כל אחת בדרך שלה
 
שמתם לב שהעסקה של דניס וסנדרה הייתה העסקה שוונדל הציע לפארווטי בעצם?
שני מטבעות בעד אליל. דניס אומרת לסנדרה שהיא תתן לה אחד עכשיו ואחד אחרי ההצבעה. סנדרה ידעה שלדניס יש שניים ויכלה להכריח אותה להשלים את העסקה כי כביכול היא באה ממקום של כח ודניס הייתה זקוקה לחסינות הזו. היא בוחרת להאמין לה במחשבה שהעסקה תושלם יום אחרי.
שני מטבעות בעד קול. פארווטי אומרת לוונדל שתתן לו אחד עכשיו ואחד אחרי ההצבעה, להבטיח את הנוכחות שלה במשחק. וונדל מנסה להכריח אותה להשלים את העסקה. מנקודת המבט שלה, כשיקח את הדבר היחיד שהוא מעוניין בו, היא תודח. הוא לא מנסה להתמקח, והיא לא קונה את ההצעה.
 
לסנדרה יש אליל שהיא לא צריכה והיא רוצה מטבעות. לפארווטי יש מטבעות והיא זקוקה לאליל. שתיהן נופלות. כאילו היו צריכות לבצע את העסקה אחת עם השניה
 
 
**(צפיתי בהדחה של פארווטי שוב. ניק מחייך כשוונדל אומר שהוא ישנה את הקול שלו אם פארווטי תתן לו מטבע או שניים, ניק ויול מחייכים כשהיא שואלת את וונדל אם הוא רוצה לזרוק שם להדחה. ממש לצפות בהם מנסים לירות בחיה פצועה. אולי אני עפה עליה לפעמים אבל קשה לי להאמין שאסטרטגים טובים ממנה היו שורדים את המועצה הזו בלי חסינות, כולם ידעו מה הולך לקרות וזיינו לה את השכל. לפחות לא יצאה מושפלת).
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
19/03/2020 | 20:06
79
ולא יודע אם צפית בביג בראדר, אבל יש שם שחקן או שניים שעשו מהלכים מטורפים שגם כן נראו הזוים ובלתי אפשריים והצליחו לצאת ממצבים קשים, ושחקנים שמסוגלים לקחת סיכונים כאלה (מבחינתי הדוגמא הכי טובה מעולם ההישרדות היא ראסל בהדחה של טייסון) הם מבחינתי השחקנים המבריקים באמת.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לדעתי-'
לדעתי-
22/03/2020 | 12:05
17
אני לגמרי מסכים איתך שפרוואטי היא לא שחקנית אסטרטגית חזקה,
הכוח שלה הוא בעיקר בפן החברתי (ובעיקר בזכותו היא גם זכתה בסוף בעונה 16 לדעתי).
ואני אומר את זה בתור אחד שפרוואטי היא השורדת האהובה עליו.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' הילדה הכי יפה בגן'
הילדה הכי יפה בגן
19/03/2020 | 20:56
92
-זה היה כואב מאוד אבל משובח מאוד. הישרדות במיטבה. מהפרקים הטובים בתולדות. עריכה ששווה אמי
-יול שחקן כלכך טוב. אני יודע שלא יסכימו איתי אבל בשבילי הוא קיבל את העריכה הכי טובה הפרק
-דניס שחקנית כלכך טובה. המהלך היה מושלם ונכון. וטלוויזיה נהדרת והיא יודעת וידעה את זה ואני בטוח שזה היה שיקול מבחינתה.
-סופי, שרה, מישל לגמרי מוכיחות את עצמן
-עצוב לי לראות את קים ככ insignificant
-העריכה של וונדל היא רצח אופי. כבר לא ינצח.
- צביעות מגעילה מצידי אבל תודה לאל שיש העונה את אקסטינקשן בשביל שנזכה לראות עוד מפארב וסנדרה
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'הצבעה '
הצבעה
19/03/2020 | 23:59
3
89
הפרצוף של יול כשהוא מצביע לפארווטי פחחחחח. לא יכל להגשים לאשתו ולמעריצים חלום ולעבוד איתה? כל כך הרבה שנים וכל מה שראינו מהם זה 30 שניות בלחץ
 
חפרתי, אני יודעת. הרבה זמן לא התלהבתי כך מהסדרה. זה אומר משהו כשהפייבוריטית שלי מודחת וזה עדיין אחד הפרקים הכי טובים אי פעם. לא יודעת אם אני רוצה שהיא תחזור מההכחדה. אולי רק לרגע של הOH SHIT על הפנים של השחקנים עד שידיחו אותה מחדש, ואם תצליח לחזור עם אליל, בכלל היסטרי. I'll shut up now
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
20/03/2020 | 01:28
2
78
את יודעת מה הוא גם אמר באותו רגע?
כי יכול להיות שהפרצוף שהוא עשה קשור לקטע שהוא נדהם ממה שוונדל עשה במועצה וזה גרם לו לפקפק בו וקיווה שהוא לא עושה טעות...
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
20/03/2020 | 01:46
1
87
לא, כבר לא מראים את זה. אבל אני לא באמת חושבת שהוא חשש שהוא בסיכון. אולי דאג שיש לה אליל
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'חבל שגם לא שומעים'
חבל שגם לא שומעים
22/03/2020 | 12:03
24
בכל אופן, אני גם לא חושב שהוא דאג שהוא זה שיודח גם אם יש לה אליל...
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
20/03/2020 | 11:09
2
85
קודם כל פרק עם הדחה כפולה זה תמיד יותר מעניין!
 
הפרק מתחיל בזה שהשבט הירוק שמחים שהם הדיחו את רוב - אחלה אבל מה בן ואדם עושים אם הם הולכים לעוד מועצה? האמת שלבנות יש יתרונות ואליל אז גם ככה אין לבנים הרבה סיכוי, הם פשוט צריכים ניצחון במשימה והצליחו! בן וסופי לגמרי כיכבו!
מישהו הולך לדבר על זה שהשחצנות של וונדל הפסיד לכחולים את המשימה? הוא היה ככה קרוב להכניס את הכדור, זרק איזה הערה לג'ף ואופס הכדור נפל!
 
באי ההכחדה - עוד משימה לטוקן, טייסון מוצא אותו ומחליט לקנות חמאת בוטנים באמת..? מעניין...
 
בשבט הכחול - אין יותר מדיי מה לעשות, לפראב/מישל אין אליל והם בנחיתות מספרית אז אחת מהן בטוח עפה וכצפוי זאת פראב.. הברית של יול פשוט חזקה מדיי בשביל להתפרק ולעשות שטויות, אני בטוח שמה שוונדל עשה בפרק היה מתוכנן עם יול וניק והוא לא עד כדי כך מפגר לשרוף את עצמו ככה, ניק, לדעתי, בהחלט עשה החלטה נכונה שנשאר עם הבנים אבל נגלה בהמשך.. 
 
בשבט האדום - פה כבר יש יותר כאוס, טוני ישר רץ להתחבא ועושה שטויות, זו עונת מנצחים טוני! כולם מכירים אותך ויודעים שאתה עושה טריקים כאלה זה לא יעבוד!!
בסופו של דבר כל ה"מטרות הגדולות" מתאחדים נגד דניס ואז סנדרה.. אוי סנדרה חייבת לעשות שטויות.
הולכת ו"מוכרת" את האליל שלה לדניס! וזה חזר אליה כמו בומרנג.
דניס גם אמרה בראיונות לפני המשחק שהיא הכי רוצה להדיח את סנדרה, אאוץ.
הייתי בטוח במיליון אחוז שטוני עף ולדעתי גם הוא לפי ההתנהגות שלו במועצה ובקריאת הקולות, איזה הקלה.. טוני וקים בשוק אבל מבסוטים שזה לא הם..
 
זה מצחיק איך שברגע שסנדרה מתחילה לשחק ומשנה את האסטרטגיה שלה מ"כל עוד זאת לא אני" - מדיחים אותה מיד.
 
מישהו הולך לדבר על זה שכל שבט הנבלים הודחו?
טייסון > רוב > פארב > סנדרה אחד אחרי השני יצאו מהמשחק... עצוב לדעתי..
 
לא ראיתי יותר מדיי דיבור על הפרק הבא, מה לדעתכם יקרה? 12 נשארו במשחק, 4 מכל שבט, נשמע טוב לאיחוד לא?
אולי עוד ערבוב? מישהו חוזר מהכחדה? סתם עוד משימת חסינות והדחה רגילה?
מניח שהיינו רואים את זה אם היה משהו גדול אבל עדיין...
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ברוך הבא לפורום :)) תשתתף בדירוג'
ברוך הבא לפורום :)) תשתתף בדירוג
20/03/2020 | 20:33
1
56
אנחנו צופים איחוד לפי עונה 38 אבל זה לא בטוח מסתבר ..ערבוב קשה לי מאוד להאמין
די מסכים לגבי השבט הכחול
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
20/03/2020 | 21:00
52
יש כבר תמונות ממשימת החסינות הבאה, אין איחוד (או ערבוב) - הדחה רגילה פרק הבא.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ