קללת הוודו של בן ברייר עונה 7 פרק 19

noamlah

New member
קללת הוודו של בן ברייר עונה 7 פרק 19

אמנם היה פרק הרבה יותר טוב מהאחרונים שהיו אך הקללה עדייו כאן חיה ונושמת
ברייר ועוזרו החביב בראל שמאיימים להפוך את אוסטרליה להישרדות ישראל לא יוותרו כלכך בקלות, אמנם התרחקו קצת היום אך עדיין השאירו לנו את התחת העירום של דיוויד כמוטיב חוזר וסימן לבאות

דיוויד דביל ויצא ממש דביל באתגר הפרס
וכן, מפרגן לשוני שהצליחה ככה להתקרף לברית של מוקטה אבל זה עדיין לא עושה אותה גאון הדור שהייתה צריכה אקסייל בשביל זה
ממה שזה נראה עכשיו שארן הולכת לעשות טעות ממש מטומטמת פרק הבא בשביל "ביגמוב" ולהדיח את דיוויד כשהיא כנראה שכחה לספור, קצת כמו אייקיי בפרק הזה (או שאולי פשוט רצה להרוויח כמה מילים ולצאת מדמות הניצב)
עד כמה שדיוויד מעצבן אותי לא בא לי שיודח פרק הבא
שיודח אחריי שוני וברית הניצבים שלה שהיו צריכים להיות כבר בחוץ ואז שמואנה תנצח, היא היחידה כרגע שמגיע לה לזכות בעונה הזאת

סטילהוק

New member

רק עכשיו גילית שדייויד דביל? לא הספיקה לך העונה שעברה בשביל להבין את זה? הבן אדם שחצן מלא בעצמו על כלום ושום דבר.מונע משנאה ונקמה בשתי העונות גם יחד. חוץ מזה המפגר הזה כבר בזבז אליל חסינות אחד על טרזן ואת השני הוא עומד לתת לשארן כדי קנות את אמונה, אלא שלשארן יש תוכניות אחרות לגביו, וכנרה תשתמש באליל החסינות שנתן לה נגדו. אבל, וכאן האבל הגדול, לא סתם הראו לנו הפרק שיש לחצן המלא בעצמו 3 אלילים, כולל האליל המזוייף שהוא הכין מזמן נראה כמו אליל אמיתי, כי ההפקה סיפקה לו את האמצעים לבנות אליל מזוייף, אחרת מאיפה יש לו בדיוק עוד אבן אדומה כמו בשאר האלילים האמיתיים? וזה אומר או שדייויד מעמיד את שארן במבחן שאם תשתמש באליל החסינות המזוייף שנתן לה נגדו, הוא ידיח אותה, או שדייויד באמת כזה דביל מגודל שנתן לשארן את האליל חסינות האמיתי האחרון שנשאר לו והיא תדיח אותו בעזרתו. בכ מקרה יהיה מעניין בפרק שישודר היום.

Seosi

New member
העונה הזאת יכולה להסתיים כבר? (ספויילרים לפרק 20)

כבר אין לי סבלנות לעונה הזאת, העריכה פשוט על הפנים. אני לא מבין איך ההפקה פישלה כל-כך. המזל של שוני סוף סוף הגיע לתומו, ונראה ששארן באה למשחק כדי להפסיד שוב בפעם השנייה בגמר. אם היא באמת מגיעה לגמר עם דיוויד, אני לא רואה אותה מנצחת אותו בכלל, אז כרגע זה בין דיוויד למואנה. מעדיף שמואנה תנצח מן הסתם.

סטילהוק

New member

כזאת מטומטמת השארן שזה לא ייאמן, היתה לה הזדמנות לבדיח את הגולדן גוד עם האליל חסינות בכיסו והיא שוב השתפנה. מי שלא לוקח סיכונים לא מנצח. שארן לא לקחה אף סיכון עד עכשיו, היא פשוט עז לאורך כל המשחק, ותישאר כזאת עד הגמר. אם דייויד מגיע איתה לגמר הוא מנצח אותה בלי למצמץ בכלל.

משחק גרוע גם של איי קיי וברוק, קודם הם שכנעו את הארי לא למסו את ההיתרון שלו לניק, מה שיצר את היתרון של הברית של דייויד עליהם. ועכשיו הם ויתרו על קול בטוח שהיה מצביע איתם בשביל עז שלא עשתה אפילו מהלך אחד נגד ברית של דייויד מאז שהיא במשחק. היה עדיף להם כבר ללכת לאבנים מלסמוך על העז שתהפוך לשועל.

noamlah

New member
אני יודע שקשה להיות אובייקטיבי לגבי פייבוריטים שלך אבל

אתה הרבה יותר אינטיליגנט מזה סטילהוק

ש-ו-נ-י גם הייתה חלק מההחלטה לא לתת את הייתרון לניק ואצל שוני זה אפילו יותר גרוע כי היא הייתה שם בשבט והוא שיתף אותה שהוא בסכנה

ש-ו-נ-י גם לא רצתה לשלוף אבנים ואמרה ג'קי בקונצנזוס, אם הייתה מתנגדת אפילו אם רק היא היו שולפים אבנים

כל מה שאתה אומר על משחק גרוע של אייקיי וברוק זה משחק גרוע גם של שוני
ג'יזס אפשר להגיד שהפייבוריטית שלך לא מושלמת, זה לא סוף העולם

סטילהוק

New member
כבר הסברתי

כבר הסברתי שלשוני לא היתה ברירה כל עוד השבט שלה היה נגד להעביר לניק את היתרון של הארי, כי אז הם עוד לא ידעו על בוגדנותו של דייויד כבר מכתחילה והיו בטוחים שיש להם את דייויד מהברית המקורית שלהם. שוני לא יכלה לעשות כלום גם אם רצתה להעביר לניק את היתרון, היא והארי היו במיעוט בשבט מול ברוק לוקי ואיי קיי. כך שהמשחק הגרוע לא קשור בכלל לשוני אלא אך ורק לשלישייה ברוק, לוקי ואיי קיי. ואם כבר, היתרון היה שייך להארי והוא זה שיכל להעבירו או לא לניק. אבל הוא בחר לא להסתכן בעודו מיעוט בשבט ולזרו עם החלטת הרוב, שכאמור היתה שגויה.

ולגבי שליפת האבנים, גם אם שוני לבדה היתה בוחרת לשלוף אבנים זה לא היה עוזר לה בכלום כל עוד כל השאר החליטו להדיח את ז'אקי, בגלל זה היא נאלצה בלית ברירה לזרום איתם ולסמוך על מילתה של שארן העז שהוכיחה לאורך כל העונה שהיא עז פחדנית שמפחדת מהצל של עצמה, והסיכוי שתזכה שואף לאפס.

כמו שכבר אמרתי ואני חוזר ואומר, אפשר לנצח רק עם מה שיש, לא עם מה שאין. ואם אלה התנאים אתה צריך לסגל את עצמך לתנאים הקיימים, אתה לא יכול לשחק משחק של תנאים שלא קיימים בתנאים הקיימים. ולפעמים אתה נדפק בגלל זה. אבל זה המשחק. בגלל זה הרבה שחקנים טובים ואפילו מצויינים הודחו וברירות מחדל הגיעו לגמר וניצחו לאורך השנים.זו אחת הסיבות שהמציאו את דו-קרב האש בפיינל 4 בהישרדות האמריקאית, בדיוק כדי למנוע מצבים כאלה ולתת הזדמנות לשחקנים חזקים להגיע לגמר ולנצח.

noamlah

New member
נודניק נודניק נודניק

לא!!!! שוני אם הייתה רוצה לשלוף אבנים הייתה יכולה לבדה!!!! נודניק לגרום לשליפת אבנים כי צריך קונצנזוס בשביל לבטל שליפת אבנים
אתה יודע מה זה קונצנזוס סטילהוק? למדת אנגלית בבית הספר?
קונצנזוס זה אומר שכולם מסכימים סטילהוק
אם שוני לא מסכימה אין קונצנזוס ושולפים אבנים אדון סטילהוק הגאון
כך שאתה זה שטועה
אם כולם היו אומרים שרוצים להדיח את ג'קי ושוני הייתה אומרת שליפת אבנים היו שולפים אבנים כי אין קונצנזוס
ג'יזס

ואותו דבר בייתרון, איך אתה יודע ששוני היא זאת שנאלצה? אולי הארי נאלץ ואולי בכלל ברוק נאלצה? לשוני אין דעה? אין לה מילה בשבט שלה?

דאמת' סטילהוק אתה מעריץ עיוור

סטילהוק

New member
באמת? בוא ספר לי מתי ראית אפילו פעם אחת שבגלל שאחד לא רצה

כולם נאלצו לשלוף אבנים בהישרדות? מקרה אחד, לא יותר.וני לא יכולה להחליט על דעת עצמה, זו החלטה קבוצתית. שלא לדבר בכלל על כך שגם אם היתה יכולה, היא לא היתה רוצה לשים את עצמה בספוט כזה שהיא זו שגרמה לכולם לשלוף אבנים.

ולגבי היתרון, הארי מצא אותו והוא היה שייך לו ורק לו. שוני לא יכולה החליט בשביל מה הוא יעשה או לא יעשה איתו, בסופו של דבר זו החלטה רק שלו. אבל הארי ושוני היו במיעוט בשבט, ולכן הארי נאלץ לזרום עם החלטת הרוב בשבט שלו.

ומעניין שלאורך כל העונה תמיד אתה מוצא סיבה לתקוף את שוני ולהפיל עליה את כל האשמה, אבל טוען שאתה לא שונא אותה.

noamlah

New member
זה המשמעות של קונצנזוס

וג'ונתן אמר שצריך קונצנזוס
זה החוקים לגבי אבנים אם לא מגיעים לקונצנזוס אז אין החלטה
קצת כמו מושבעים בבית משפט

ושוב, כל מה שאתה אומר על שוני אתה יכול לאמר גם על ברוק איי קיי או הארי או לוקי
כל דבר

הרגע לעגת לשארן שלא לקחה סיכון ושלא מנצחים בלי סיכון במשחק הזה
למה אתה לא אומר את זה גם לשוני שלא לקחה סיכון לצאת נגד החלטות מטומטמות של הברית שלה?
פתאום אצלה זה חכם ללכת עם הזרם? אתה מלא בשטויות

סטילהוק

New member
דווקא שוני לקחה הכי הרבה סיכונים העונה

אף אחד לא לקח יותר סיכונים ממנה.
ולא, מה שאני אומר על שוני אני לא יכול לאמר גם על ברוק איי קיי או לוקי, כי הם תמיד היו ברוב. שוני והארי לעומת זאת שיחקו מהתחתית והיו אנדרדוגים. רק עכשיו גם ברוק ואיי קיי אנדרדוגים ונמצאים בתחתית, ובטח אחרי הדחתה של שוני, שרוב הסיכויים שיהיה פאגונינג.

noamlah

New member
הלוואיי שיהיה פאגונגינג זה בהחלט מגיע לברית המטומטמת הזאת

חושבים שהם בחופשה על האי כמעט כמו פאגונג המקורי וגם עם כל ההזדמנויות שההפקה נתנה להם הם לא היו מסוגלים לשמור על בני ברית פוטנציאלים מהצד השני
ברוק ושוני אומרות לשארן "תיזהרי שהפרה הזאת לא תחליף אותך כמקום בברית שלנו" בסוג של צחוק כשהפרה (שיש לי חשד שגם שוחררה שם על ידי גורם בהפקה כדי ליצור קטע) הסתובבה לה באי
כן זה ממש יגרום לשארן להשאר איתן ולבטוח בהן

זה ברית של כסילים שבהחלט מגיע להם פאגונגינג רק עדיף היה שהיה כבר נגמר שבוע שעבר בלי טוויסט האקסייל המטופש ואז היינו מקבלים עכשיו משחק הרבה יותר אגרסיבי ומעניין

noamlah

New member
ושוב לא שונא אף אחד

רק טוען שיצאה טיפשה ומזליסטית הרבה פעמים במשחק הזה והיא ממש לא השחקנית כמו שהיא מהללת את עצמה ומתיימרת להיות.
לא שונא
למרות שכן, יש לך יכולת מדהימה להשניא שחקנים עם חוסר האובייקטיביות וקריאות הלל שלך
אם הייתי תנועה פוליטית הייתי שוכר אותך ישר שתהלל את המתחרה ותעשה בשבילו קמפיינים, אני הייתי משלם לך על זה

NP23

New member
לא רואה את העונה

אבל אם כל כך אין לה דעה ואין לה שליטה על דברים אז גם במקרה הזה היא לא שחקנית טובה כל כך

noamlah

New member
אבסורד אבל מה שהיה הכי טוב בשביל שארן

זה המהלך שהיא הכי פחדה ממנו והתחננה פרק שעבר להמנע ממנו
אם היו שולפים אבנים ושוני, ברוק או אייקיי היו הולכים
ג'קי לא ממשיכה בברית שהיא בבירור במיעוט ואז יכולה להתחבר לשארן ומואנה ששארן יכולה משם לנהל הדחה של דיוויד וגם לקבל קרדיט על כך ואז לשאוף להגיע עם ג'קי לפיינל 2 ולנצח

עכשיו ג'קי רואה בה כזאת שהדיחה אותה והיא גם לא ממש מכובדת על ידי הברית של ברוק אחרי הפרק הזה אז בכל מקרה אין לה שום סיכוי
אם הייתה מדיחה את דיוויד עכשיו עדיין הייתה מפסידה לשוני
זה פשוט הייתה החלטה למי להפסיד כשגורלה כבר נחרץ מראש

noamlah

New member
עכשיו לאחר צפיה הישרדות אוסטרליה עונה 7 פרק 20

הנה לכם בראל ובן ברייר, ניסיתם להביס אותנו, ניסיתם לשעמם אותנו ולהמאיס עלינו את העונה אך אנחנו התמדנו והנה קיבלנו....פרק קצת יותר טוב מסביר

טוב, גם זה משהו
כלכך טוב, סוף סוף היא הלכה, כבר חשבתי שהולכת למצוא איזה שלט לאי ההכחדה בדרך
סוף סוף בלי פרומואים שמפציצים "שוני בום בום בום" על כלום
יצאה ממש טיפשה בפיינל וורדס שלה
"אני שחקנית אולסטאר בהחלט הייתי פעמיים באקסייל, הייתי כל הזמן בתחתית"
כן, שוניל'ה היית פעמיים באקסייל כי הודחת!!! הודחת! הודחת! והיית כל הזמן בתחתית כי עשית טעויות טפשיות כל המשחק הזה יחד עם הברית שלך והיית עסוקה בדיבורים במקום במעשים
היית שחקנית גרועה אז אל תתגאי בזה

טרזן אני חושב יהיה הווו של דיוויד, יביא אותו לסוף בכל מחיר וגם יפסיד מולו
או זה או שיודח פתאום כניסיון להחליש את דיוויד
אחד משניהם, בכל מקרה הוא טעות הליהוק הכי נוראית העונה, אפילו זאק היה יותר רלוונטי, זאק....אפילו פליק הייתה יותר רלוונטית העונה מטרזן

בכל מקרה דיוויד או מואנה מנצחים
על פי הפרק הזה דיוויד
על פי הפרק הקודם מואנה
נצטרך לראות פרק הבא
בכל מקרה לשניהם מגיע
אני מודה שדיוויד מעצבן אבל הוא הצליח להפתיע אותי לטובה פה, חשבתי שכל הפרק יתעסק בנקמה בשארן על כך שהעיזה להציע ברית עם הצד השני ושוני שוב תינצל מכך ויתנו לה שוב קרדיט על סתם
שמח שהתבדיתי

אז זה דיוויד או מואנה נכון?
זהו?
אין יותר החזרות? אין יותר אקסייל? שוני לא תצוץ משום מקום ותעשה בום בום לכולם?
רגע....

בראל: ברייר, מה נעשה היום?
ברייר: מה שאנחנו עושים בכל יום בראל, הופכים את אוסטרליה להישרדות ישראל
וואההה ווואההההההה

TO BE CONTINUED

noamlah

New member
פרק 21

איזו עונה גרועה
שוב, עוד לא ראיתי את הפרק אלא רק את התוצאות בויקיפדיה
אז לאייקיי הוצא אתגר אש בשביל להציל את עצמו, לא משנה מה היו הקולות ואם היה רוב מוחלט נגדו, הוא פתאום יכל להציל את עצמו בקרב אש מול מואנה כי ככה ההפקה החליטה

מפחד לדעת מה יציאו לברוק פרק הבא: ענף הזית השחום?
מדליון עיניים בורקות? נשיקת הזהב של לוקי?

טוב, לפחות אייקיי הפסיד אז זה לא יהיה פרק ממש מכאיב לראות אבל עדיין חוצפה
עונה מסריחה

Seosi

New member
מה?!?!?!

מה עובר על העונה הזאת??? אני בדרך כלל צופה בפרקים של אוסטרליה בסופ"ש, אבל ממה שאני קורא, באמת שאין לי כח לשטויות האלה...

B R A Y E R

New member
מנהל
מצטער חברים

אבל היי, לפחות לא חופרים על הטוויסטים האלו בפרומואים

Bar EL

New member
חחח אין מה לעשות

הבריונים שולטים!
אמן קינג דיוויד יקח את העונה ותבינו את זה אחת ולתמיד.

noamlah

New member
לאחר צפייה

אכן פרק פאטאתי
בדרך כלל לא נוהג ללעוג לאנשים שחלשים במשימת חסינות כי אני לא רואה את החלק הזה כרלוונטי אבל בחייכם, זו הייתה מקפצה לילדים בני 5 בבריכה, כל הדרמה של אייקיי שם הייתה מטופשת
ואז יחד עם ברוק שמעודדת אותו אני שומע קול גברי "קדימה אחי, קדעמה אחי אתה יכול לעשות את זה, קדימה אחי" וחושב מתי לעזאזל דיוויד או טרזן התחברו כלכך עם אייקיי ואז בכלל אני רואה שמדובר בלא אחר מאשר המנחה ג'ונתן להפלאנג'ה

אייקיי מפסיד לברוק ונהיה מטרה בטוחה ואז במועצת השבט ג'ונתן פתאום מציע את הטוויסט שנשמע ממש מצוץ מהאצבע לטובת אייקיי
"אם מישהו במקרה מרגיש שהוא בסכנה, כלומר מישהו חושב שיכול להיות שהשם שלו בכד, כלומר מישהו שחושב שיכול ללכת הביתה היום הוא יכול להתמודד באתגר אש מול מישהו אחר ולהציל את עצמו, אותו אחד שיתחרה נגדו באתגר אש לא יהיה בסכנה בכלל ללכת הביתה"
אוקיי אז מה הקאטש? באותה מידה ברוק הייתה יכולה להתמודד מולו ובמקום לנסות להדליק אש הייתה שרה הבא נגילה הבא נגילה הבא נגילה ונשמחה ואז שניהם היו נשארים במשחק על כלום
במזל זו לא הייתה ברוק שנבחרה להתמודד מולו אלא מואנה שהדליקה אש
אייקיי הפסיד ואז המנחה אומר "אייקיי בצער רב השבט אמר את דברו"
טוב שלא אמר "גבר...ניסיתי"
כשההפקה אפילו לא מנסה להסתיר מי הפייבוריטים שלהם סימן שהגענו לשפל חסר תקדים בהישרדות

למעלה