הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 4!

B R A Y E R

New member
מנהל
וואלה? זה מה שראסל אמר?

אז תשכחו מכל מה שרשמתי - טייסון הקינג של העונה נשדד הפרק!

Bar EL

New member

זה בדיוק למה טייסון לא שיחק טוב, ואני דווקא חושב שזה היה נכון להעיף אותו כשכל השבט (אפילו קים) הם דיי מאוחדים ויכולים לעבוד יחד בערבוב/איחוד (זה גם דובר בפרק)

reasonforall

Active member

אתחיל עם המשימה המוזרה באי ההכחדה.
לפני בלוק עץ האחרון של איצ'ן חשבתי לעצמי כמה מתאים יהיה להצטרף אליו, ואז כולן הצטרפו אליו. רגע מרגש.
נטלי לא איכזבה (כרגיל), וסיימה ראשונה. אמבר לעומת זאת מפתיעה אותי כל פעם מחדש.
&nbsp
אדם מנסה לכפר על מה שעשה, ורוב הכל-יכול שואל מה א-נ-י צריך לעשות איתו.
אני מודע לכל מה שאדם עשה, אבל התותחים הכבדים (רוב וסנדרה) מתחילים להימאס.
&nbsp
משימת החסינות.
סנדרה יושבת, כמה לא מפתיע. אני היחיד שזה הפסיק להצחיק אותו?
השבט הכחול מפשל (בכוונה?). רק אדם נותן הכל.
ברגע האחרון השבט הכחול מתאושש ולוקח את המשימה.
&nbsp
בשבט המפסיד, אני מאוד אוהב את ברית שרה-טוני. בהחלט שני פייבוריטים. שמח שהם מנסים לקחת את
המשחק לידיים, ואני מקווה שימשיכו כך (עד ששרה תתהפך עליו
)
בסופו של דבר, הייתה הדחה דיי צפוויה וטייסון הוא המודח.

באמת שאין הרבה מה לכתוב או להוסיף על מה שכבר כתבו...
הכי חשוב שסאלה להפתעתי זכו בסוף בחסינות, וחזרתי לנשום
ולא היה לי באמת אכפת מי יודח מדאקל

כיף שטייסון הודח, למרות שהיתה בי גם תקווה שיתהפכו על ניק
כי להמשך זה עדיף להם, למרות שעכשיו יהיה ערבוב אז אי אפשר לדעת מה יקרה,
ואולי עצם זה שכולם הדיחו אותו יקנה לדאקלים לשעבר את היתרון כי הם יישארו מאוחדים...
&nbsp

And it was more than I thought it would be

טוב וואלה אני לא זוכר הרבה מהפרק וראיתי אותו בבוקר, זה כנראה אומר שאני מזדקן ושאלוהים יקח אותי בקרוב אמן
&nbsp
נתחיל בדברים טובים
-פרוואטי נגררת אחרי רוב אבל תכלס היא עשתה אותו דבר עם ראסל וסירי וזה עבד לה לא רע. היא לא שחקנית אגרסיבית כמו שהיא שחקנית חברתית מדהימה עם הבנה מצוינת של המשחק. יש בה אגרסיביות כלשהי אבל היא לא מתבטאת בהתרוצצויות.
- אני יודע שזה לא רלוונטי לכאן אבל בארהב יש מלא זקנות מטומטמות שמתעצבנות על זה שסנדרה יושבת באתגרים וקוראות להדיח אותה. אני קורא לנתק את המידווסט מהאינטרנט.
- זה לא מבוסס אבל אני מאמין שיול ממש שולט בדקאל. זאת הייתה הדחה קלה ועדיין הוא הינדס אותה בצורה מדהימה. בלי קשר אני מאוהב בו כי הוא מושלם והגישה שלו מהממת ומושכת ואם להתקע עם מישהו על אי בודד אז רק איתו
- שרה משחקת מדהים בעיניי. זה לא עובר טוב בטלוויזיה אבל אני רואה בה מישהי קרועה ואדירה עם חושו שכיף להיות לידה וזה הבייסיק של משחק חברתי. מקווה שתשחזר את 34
- השחקן שהכי הרשים אותי הפרק פרט ליול זה טוני. אני מתחיל ממש לחבב אותו, הוא מתוק וחושב משחק 25\8 ומשלב בין שטויות למשחק רציני וכיף לראות אותו על המסך. ההחלטה להדיח את טייסון היא נכונה, ככה שמרת על ברית שישייה, פוסיבלי שביעייה עם קים, שנכנסת לערבוב בלי אינטרס מובהק לבגוד. מיסי תסתכלי ותלמדי
&nbsp
הדברים הרעים שיש לי לומר הם בייסיקלי אותו דבר לניק ואדם- הם פשוט לא עומדים בקצב. מאדם די ציפיתי את זה כי הוא היה תאונת רכבת גם בעונה המקורית שלו והניצחון שלו די חלש בעיניי, אבל ניק שהיה כביכול ה"אולסטאר" של העונה שלו משחק כאן כאילו הצניחו ילד בן 12 ללוס אנג'לס לייקרס. אם יגיע רחוק זה במחיר הרזומה שלו. חבל שהביאו אותו כשאנחנו יודעים שהמנצחת האמיתית זאת קווין אנגלינה.
- דניס, קים וסופי נעלמו ואני מקווה שזה לא מסמן רעות. כשלא מראים את בן הרבה הוא דווקא חמוד.
&nbsp
אי המתים מיותר ומעצבן. לא אכפת לי מאיתן מבחינתי שהיה מת על המדרגות תנו לי לראות עוד דקה מסלה. נטלי קווין וזה עדיין לא מצדיק זמן מסך לא פרופורציונלי.

אורישקי

New member
לטס גט פיזיקל

הכחולים:
* רוב ממשיך לשחק חזק עם הקלפים שיש לו. לגמרי אולי העונה הכי טובה שלו.
* אדם
הוא לגמרי הולך להגיע רחוק, הוא חמודי אבל קצת היה מיותר כל העיסוק סביבו.
* חבל שדניס לא קיבלה שום יחס הפרק כמעט.
* לא אוהב את זה שפארווטי נהפכה לסיידקיק ממש מקווה שעוד נראה ממנה בהמשך.
* מישל לא מפפסיקה לחפור שהיא לא מוערכת - משמע מישל מגיעה רחוק למי שהיה ספק.

אי ההכחדה:
היה נחמד בשלב מסוים אבל די זה לקח איזה 10 דקות יקרות מהפרק.

האתגר:
* קווין סנדרה
מת על החלפות המילים בינה ובין פארווטי. והיא וטוני פשוט שוברים באינטרקציה שלהם!!!

האדומים:
* הם כזה שבט כיפי
לגמרי מהשבטים הווינריים האלה בניגוד לשבט האדום הדיכאוני.
* שרה ממש חמודה העונה! גילינו צדדים יותר נושיים שלה.
* טייסון שחקן גרוע (תכף ניגע הזה) אבל הוא הצחיק אותי כל כך הפרק
בעיקר כשלא זכר את השם של סופי וגם כששם בהטרלה אמיתית את המטבע של ניק.
* סנדרה מוכיחה שהיא הקווין
מדהים איך האסטרטגיה שלה כמעט לא משתנה ועדיין היא עוברת חלק.
* טוני
אין עליו בעולםםם
* ועכשיו לנקודה החשובה: למי כאן שחשב שהם לא הלכו על הרעיון של טייסון בגלל ש"סנדרה נקמנית" וכל מיני שטויות כאלה - זה פשוט לא נכון וכנראה לא הבנתם את הפרק.... כמו שקינג ברייר רשם פה, טייסון ירה את השמות של כולם, כולם הבינו שאי אפשר לסמוך עליו. הוא זרק את השמות של טוני וסנדרה בעצמו כמה פרקים לפני - אז אין לסנדרה וטוני, שנמצאים בקשר טוב עם כל חברי הרביעי השניה (במיוחד עם יול וניק לפי מה שאפשר לקלוט מהפרקים) - סיבה להכעיס אותם, ליצור שלושה אויבים נגדם לקראת הערבוב שברור שמגיע, וכל זה בשביל מישהו כמו טייסון שברור שיתהפך עליהם. זה לא סיטואציה של פיינל 9 או אפילו מצב קצת יותר מתקדם במשחק......
* דה קווין סטייס קווין. אדיוס

NP23

New member

לא יודע אם זה הטרלה, אני ראיתי את זה בקטע של כאילו הלכתי נגדך אתה נגדי, ניצחת, ברכות , כבוד לך . או אפילו טיפה מרמור כזה של רגע כולם הצביעו נגדי אבל לפחות מניק לא ציפיתי לפעול אחרת.. אז מפרגן רק לו. תכלס ציפיתי שייתן לרוב, אולי הוא לא ממש קלט שיש לו את האופציה

6416181

New member

מעבר לעובדה שהיא באמת תותחית, ההצגה של נטלי כבחורה שעובדת הכי קשה באי ההכחדה היא לדעתי הכנה קלאסית לכך שבאמת תחזור למשחק ונרגיש שהיא "הרוויחה" את זה.
הטוויסט עצמו מזעזע, 10 דקות מהפרק (בדקתי) בעונה הכי אטרקרטיבית של הישרדות הוקדשו לו וזה בזבוז בעיני. אני לא צופה בהישרדות בשביל לראות תוכן כזה... הסיבה שהטוויסט ומשך השידור שלו עובד היא כי המתמודדים אטרקטיבים מאוד ואתה לא רוצה לראות אותם עוזבים לגמרי (וגם, אתה באמת מתעניין בחוויה שלהם בEOE), עונה רגילה הטוויסט יכל להרוס.
&nbsp
הקאמבק היה פשוט מטורף, במיוחד בהתייחס לזה ששניים מהפייבוריטים שלי היו על הצ'ופינג בלוק (אני בספק שבאמת היו מטרגטים את אדם על חשבון רוב/פארווטי).
מעניין אותי באיזה שלב הברית של טוני החליטה לחזור בה ולהדיח את טייסון, מניח שסנדרה היא זו שפיצצה את הנושא בסוף כשהעדיפה ללכת עם יול ושת' ועידכנה אותם אבל החיבור בין טוני-שרה-סנדרה היה נראה רציני אז מעניין למה היא כל כך לא הייתה מעוניינת. מאמין שמה שהשיקול של איך חוזרים כשבט מאוחד לפני ערבוב/איחוד שהיה די צפוי לקחה את החלק המרכזי בהחלטה שלהם, כי על פניו האינסטנקטים שלהם לגבי הברית של "הלא קשורים" היא מדויקת.

B R A Y E R

New member
מנהל

גם לי סאגת אי ההכחדה הפרק הרגישה ארוכה מדי ואיטית מדי
אבל בדיעבד אחרי שהפרק נגמר, אני יכול להבין למה זה לקח זמן נכבד מהפרק
בתכלס - לא היה יותר מדי מה להראות כנראה
הכחולים לא הלכו למועצה, ראינו מהם המון ב3 פרקים האחרונים ואני מניח שלא היה יותר מדי מה להראות מהם מעבר למה שהראו הפרק
ובשבט האדום בתכלס גם לא היה יותר מדי מה להראות, בסופו של דבר זו הדחה של פה אחד וכבר כמה ימים זה ברור לכולם שאם מפסידים מעיפים את טייסון כי כולם פשוט מאוחדים מאוד
אני גם בטוח שהמחשבה של טוני ושרה לזרום עם התוכנית של טייסון התפוגגה מהר מאוד (ולא נראה לי שסנדרה הלכה עם זה ליול, זה היה הורס לשלושתם וגורם לפרנויה בשבט)
&nbsp
הערבוב מגיע עכשיו בתזמון מושלם, 3 שבטים זו טריפת קלפים מכובדת

COOL BOY 11

New member
זה ממש מעצבן אותי

שזה נראה שפרווטי לא עושה כלום
מה יש מצב שהראש שלה באמת לא שם? איזה סיבה יש לעורכים להעלים אותה ככה? אני משוכנע שהיא בין הדמויות שאנשים הכי חיכו לראות אם לא אפילו בראש הרשימה, אני מקווה שהסיבה זה לא הדחה באיזה טוויסט כמו סירי ב34... בחייאת את דאני ואמבר הראו הרבה יותר ממנה בפרקים שהן היו
&nbsp
אני חושב שאולי מנסים להראות כמה קשה אי ההכחדה כדי שלא יתרעמו כמו בפעם הקודמת על ניצחון של מישהו ששהה שם.. בכל מקרה חד משמעית מבזבזים על זה יותר מדי זמן, בכל זאת הסצינה של איתן הייתה מרגשת והסוף עם טייסון "וואו כמה קרשים יש לכם"
&nbsp
סוף סוף הדחה משמחת של טייסון! רק שלא יחזור בטעות, מעדיף כל אחד אחר

&nbsp
באמת שאין יותר FORESHADOWING מהסצינה של מישל ורוב
היא בוודאות הולכת להגיע רחוק, אבל מאמין שהניצחון יגיע מהשבט השני, הוא ערוך כמו השבט המנצח
&nbsp
אני מקווה שלא ימשיכו לעוף כל האולד סקול כי בכללי זה מאוד מבאס...
פרווטי ורוב הגיעו לערבוב, יאללה שלב הבא למיזוג

זה מצחיק ששרה הדיחה את סנדרה, סנדרה הדיחה את טוני, טוני הדיח את שרה והם בברית שלושתם, אוהב את האינטרקציה ביניהם ובעונה הזאת בינתיים טוני לא מפריע לי...
להם גם
אני אוהב גם את הברית של יול ושל סופי, ואני מת על קים למרות שזה לא נראה שהיא מגיעה רחוק אבל מי יודע.... את כל האחרים אני מוכן להקריב

sapir aloud555

New member

אולי פארווטי מתגעגעת לבת שלה והראש שלה לא מאה אחוז במשחק. אחד מהעיתונאים שהיו שם בימים הראשונים אמר ששרה בודדה את עצמה ובכתה כי רצתה לחזור הביתה, ועבר לה. זה למה בקושי ראו את שרה בפרק הראשון
עוד סיבה זה שאולי רוב השבט לא רוצה לדבר עם פארווטי אסטרטגית כי היא מאיימת מדי. כשג'ף שאל אותה על התוכניות שלה במועצה היא אמרה משהו כמו "אין לי הרבה אופציות. רואים אותי כמטרה ענקית ואני לא יכולה לעשות משהו אם לא מדברים איתי" לניו סקולרס יש תוכנית A B וC, לפארווטי יש בקושי A. אין לי ספק שהיא כן יוצרת קשרים ומדברת איתם אבל אם לא מדברים על ההצבעה, אין מה להראות. נראה מה יהיה איתה אחרי הערבוב

COOL BOY 11

New member
זה נכון אבל עדיין

השבט שלה רוב הפעמים הלך למועצה, היא נושא בהרבה שיחות, היית מצפה שיראו קצת יותר וידויים שלה ואיפה הראש שלה נמצא... עריכה מאכזבת אבל כן נראה מה יתפתח

sapir aloud555

New member
לקראת הפרק הבא

אילו שחקנים הייתם רוצים לראות יחד אחרי הערבוב?
&nbsp
אשמח אם פארווטי וקים יהיו באותו שבט. קים בבוטום בדקאל. לפארווטי אין בריתות מסלה חוץ מרוב. סנדרה ורוב צריכים להיות יחד בשביל הדרמה.
&nbsp
חוסר המזל הכי גדול אם נקבל שבט של פארווטי-סנדרה-שרה-טוני-בן צצ

החלום הרטוב שלי זה

יול מרוח בשמן אגוזים
&nbsp
אבל בקשר לערבוב, בתקווה שזה יחולק ל2 שבטים, אני מת לראות את דניס, פארווטי, סופי וקים מחסלות את כל האקספנדבלז של העונה (וונדל, ניק, בן, אדם) למרות שאין שום סיכוי בעולם שזה יקרה.
אם מדובר על 3 שבטים אני מקווה רק שלפארווטי יהיה רוב (ורוב) ושתשרוד למיזוג. רוצה לראות בכ"מ שת"פ של דניס עם סופי, קים או שרה
&nbsp

אורישקי

New member

פארווטי-רוב-טוני-סנדרה באותו שבט יכול להיות מושלםםםםםםםםםםםםםםםםם
רק שההדחה תגמר מבאס בטח אבל האינטרקציה
או שאולי נקבל ברית איומים

Seosi

New member

דווקא סנדרה ופארווטי ממש מתבקש מבחינת בידור חחח, אבל אני לא רואה אותן עובדות ביחד. אני ממש רוצה לראות את יול ורוב באותו שבט.

sapir aloud555

New member

מאוד רוצה לראות אינטרקציה בין פארווטי לסנדרה (וברית שלה עם יול או טוני חלום), רק לא עכשיו. אם הם מתערבבים לשבטים של 5 יש סיכוי שפארווטי תהיה בשבט עם רוב מדקאל, וגם אם איכשהו יהיה לה מזל וזה יהיה משהו כמו רוב-פארווטי-דניס (שיש איזה סיכוי שתרצה לעבוד איתם) סנדרה וטוני, לסנדרה עדיין יש אליל שאין סיכוי שתשאיר בכיס. מחזיקה אצבעות לאית'ן שישלח לה איזה יתרון. או שיזכו בכל החסינויות עד המיזוג
&nbsp
הלוואי ותהיה ברית איומים כמו שאורי כתב למעלה אבל גם לי קשה לראות את סנדרה ופארווטי עובדות יחד

Seosi

New member

כן, גם אני לא רואה את פארווטי וסנדרה עובדות ביחד...

למעלה