הישרדות אוסטרליה: עונה 8 פרק 13-15

סטילהוק

New member
עוד לא אהבתי עונה של הישרדות כמו שאני אוהב את העונה הרומנית

זו פשוט גרסת ההישרדות הכי טובה והכי חזקה ביי פאר מכל הגרסאות של הישרדות שראיתי עד היום, וראיתי כמעט את כולן ובעיקר את הגדולות והחשובות ביותר שבהן.אבל הישרדות הרומנית זו רמה אחרת לגמרי, 10 רמות מעל כל שאר הגרסאות, אם תרצו זה כמו לצפות באפוס גלדיאטורים ענק בהמשכים, שכל פרק שלו מותח מתחילתו ועד סופו, כיף שלא נגמר עד לשורד האחרון שיישאר בסוף העונה שעדיין נמשכת וכבר שודרו 28 פרקים שלה ומחר בערב ישודר כבר הפרק ה 29. והכי חשוב, אין אפילו רגע דל ומשעמם אחד. שלא לדבר על כמה מלכות ענקיות בעונה אחת, ואיזה מסלולי משימות קשים וגדולים מהחיים, פשוט החווייה הכי כיפית שהיתה לי מתוכנית ריאליטי עד היום. לזה אני קורא שורדים ושורדות, לזה אני קורא לוחמים ולוחמות, לזה אני קורא גיבורים וגיבורות.

Seosi

New member
הישרדות אוסטרליה: עונה 8 פרק 13-15

אוף, גם הארי וניק הודחו, וממש לא בא לי לראות פאגונגינג של הברית של ברוק. אני רק אציין שהייתי ממש משוכנע שניק ינצח את העונה, עכשיו אין לי כל כך מושג מי. אני אפילו רואה את דיוויד מנצח. מואנה גם כן משחקת ממש מעולה כרגע, או שהיא תגיע רחוק או שתקבל בליינדסייד. זאק ולי רק שם, כמה וידויים הם קיבלו כל העונה, שניים במקרה הטוב?

אני לא מבין למה הארי לא נתן את ביטול מועצת השבט בשביל ניק, או יותר מזה, לא השתמש בשביל עצמו בפרק האחרון. אני מקווה שאיכשהו איי קיי, ברוק ושוני יצליחו להישאר עוד קצת במשחק. ברוק תותחית במשימות, לכן אני חושש שאם היא לא תזכה בחסינות, היא המודחת הבאה. אם לא אז איי קיי, שממש בא לי לראות אותו בפעולה. אה כן, הם לגמרי מיצו את עניין הנקמה העונה, די כבר!!!

בכל מקרה, אני שמח שהאיחוד הגיע כי די התחלתי להשתעמם מהעונה, לכן אני צפיתי בפרקים האחרונים רק בסופ"ש. אני אפילו ארחיק לכת ואומר שאתמול צפיתי בפרק הראשון של הישרדות ישראל איי קמרינס סתם מתוך שעמום, וזה היה מעניין יותר מהפרקים האחרונים של הישרדות אוסטרליה. מה שכן, אני חושב שיש מגמת שיפור בעריכה, חבל שלא היה כך בהתחלה. אבל אני לא מרגיש שהעונה עומדת בהייפ המטורף שלה. גם עונת האולסטארס הראשונה של אמריקה לא הייתה משהו (לטעמי) אז אולי זה תמיד ככה? חחח

noamlah

New member
הייתרון של הארי פג תוקף ברגע שלא השתמש בו על ניק

כי זה היה הזמן שיכל להשתמש בו, 2 מועצות קרובות
לכן גם ההחלטה לא לתת לניק לא היה בה שום הגיון

Seosi

New member
הישרדות דרום אפריקה: הפיליפינים - פרק 3

חחח אני הופך את השרשור הזה להישרדות בינלאומית

לוזון חוזרים לשבט וטום מתפוצץ על אייס. די הזכיר לי פה שורד ישראלי קלאסי לצערי, זאת לאחר ששיבחתי את המשחק החברתי שלו. אגב ישראל, שוקל עם להתחיל לצפות באחד העונות (איי הפנינה ואיי קמרינס: אחד ממש טובה והשנייה ממש גרועה, ממה שאני זוכר). במינדאנו, פיקיי שואל את כל הבנות אם יש ברית בנות, למרות שטאבין אמר לו לא לעשות זאת.

שני השבטים מקבלים דואר עץ למשימת הפרס. וורנר ופאלסה מבינים שפסלון החסינות נמצא שם, אך במהלך המשימה, נראה שכמעט כולם שמו לב לפסלון חסינות. ג'ון דיברה על כך עם סטייסי-לי, מה שהביא לוולטר לקפוץ למים ולקחת את הפסלון. מלוזון, שאניי לקחה את פסלון החסינות. לוזון זוכים במשימת הפרס. בזמן ששאניי נתנה לטום את פסלון החסינות, וולטר הראה לכולם את פסלון החסינות והודיע שזה בשביל כל השבט. ת'כלס, זה היה המהלך הכי טוב שיכל לעשות כי כולם ראו אותו לוקח את פסלון החסינות
מינדאנו רוצים להפסיד בכוונה במשימת החסינות כדי ללכת למועצת השבט, למעט וורנר. ג'ון וסטייסי-לי בטוחות שמרטינז הולך להיות מודח, אבל ג'ון היא המטרה. מינדאנו אכן זרקו את משימת החסינות, ולוזון זכו בה לראשונה.

התכנית כרגע להדיח את ג'ון. אבל סטייסי-לי כבר לא רוצה להישאר במשחק (תקן אותי אם אני טועה נעם). היא מחליטה לספר לשבט שהיא לא מרגישה בטוב ומבקשת שידיחו אותה, אבל הם לא כל-כך קונים את זה. ממה שהבנתי, היא עושה זאת כדי להגן על ג'ון. במועצת השבט, סטייסי-לי קיבלה את מבוקשתה והודחה מהמשחק. דבר אחד בטוח הוא שאין יותר ברית בנות.

Seosi

New member
טוב שכחו מה שרשמתי על הישרדות ישראל כרגע

ראיתי ברפרוף חמישה פרקים של העונה החמישית וואו...יש שם שחקנים סבבה דווקא, אבל הרוב לגמרי לא משאירים חשק לרצות להמשיך לראות את העונה (בלשון המעטה). תראו כל דבר אחר חוץ מזה.

Seosi

New member
פרק 4

מרטינז כועס על וורנר כי הוא זרק אותו מתחת לאוטובוס במועצת השבט, וורנר אמר שהוא עשה את זה כדי ג'ון וסטייסי-לי יאמינו שמרטינז המודח הבא, אבל מרטינז לא קונה את זה.

ניקו מקבל את שני השבטים לפני משימת הפרס. הוא אומר להם לזרוק את הבאפים, כי השבטים מתערבבים. ו...צרצרים. שום תגובת הפתעה מהמתמודדים, כלום. המתמודדים נתבקשו לקחת ביצים מתוך סלסלות, שאותם הם ינפצו על כתפיהם, וצבע של השבט החדש שלהם יצא מן הביצים. פאלסה מצאה בסלסלה שלה מעטפה! אפרופו פאלסה, השבטים מתחלקים לשלושה שבטים, עם שבט צהוב חדש ויסאייס המורכב מווזי, טום, מרישקה, פאלסה ושוניי. לוזון זכו ראשונים במשימת הפרס, וקיבלו את כל הפרסים שהיו עד כה בעונה, ומינדאנו זכו בתבלינים (אם אני לא טועה).

במינדאנו, מרטינז מתעמת עם קטקינה לגבי ברית הבנות, מה שהיא המשיכה להכחיש. קטקינה בכתה אחר-כך. טאבין כבר מוכן להדיח את מרטינז. בויסאייס, מרישקה נמצאת בין שתי בריתות: טום ושוניי ווזי ופאלסה. היא מרגישה שטום ושוניי די אגריסיבים איתה בשיחות, ושוניי אפילו סיפרה לה על פסלון החסינות של טום. פאלסה קוראת את המעטפה שמצאה ומגלה כי ישנו פסלון חסינות מוסתר במועצת השבט. דרך אגב טום, הוא מתחיל לעצבן. בשיחה שלו עם פאלסה הוא נשמע די מאיים לגבי האפשרויות שעומדות ביניהם, ונראה שזה הולך להחמיר בפרק הבא..

בלוזון, ג'ון, וורנר וטוני הסכימו לעבוד ביחד כדי להדיח את אייס או ג'וזי. אייס וג'וזי מוצאים רמז מצויר על המחנה החדש שלהם שמראה את מיקומו של פסלון החסינות. מינדאנו וויסאייס זכו בחסינות. בלוזון, אייס וג'וזי הבינו שהרמז על פסלון החסינות מראה שהפסלון מוסתר בתוך המחנה, אז אייס מתחיל לחפור שם מול כולם
הוא אחר-כך אומר לוורנר שהוא מצא את פסלון החסינות, אך וורנר לא מאמין לא. במועצת השבט, אייס הודח. העונה ממשיכה להיות טובה, והתחלתי להתרגל לאיכות הצילום, נקווה שימשיך כך.

סטילהוק

New member
מלכת הישרדות הרומנית

הלנה יונסקו נציגת רומניה לאירוויזיון 2012 הפכה למלכת הישרדות הרומנית

למעלה