פינת הפופולאריות 40 - פרק 2

ברור שזה לא רק בגללה (ספוילר)

זה הניע אבל את כל מה שקרה בפרק.
אני חושב שאם רוב היה מטרגט את בן או ג'רמי כמו שהוא רצה בהתחלה,
היה סיכוי הרבה יותר גדול שהיו מתהפכים על פרוואטי...

Seosi

New member

אולי, אבל גם כאן הייתה להם הזדמנות להדיח את פארווטי והם לא עשו זאת. במיוחד שדני רצתה להדיח אותה.

אני חושב שמה הכריע

זה שהם פחדו שאם ידיחו עכשיו את פרוואטי יהיה לכך השלכות שיכולות למשל להתנקם בהם.
ברגע שגם דני הייתה על הפרק אז זה עדיין טוב להם כי הברית של האולדיז
עדיין מפסידה מישהו, ויחד עם זאת אף אחד לא יתעצבן כי כולם הדיחו אותה...

Bar EL

New member
בטוח

דני הייתה האופציה הכי טובה בשביל כולם אחרי מה שקרה...
מקווה בשבילם שינצחו את החסינות הבאה ואז יהיה ערבוב

Seosi

New member
מדרג

אדם 10 משחק ממש טוב, וכמו שספיר רשמה, דומה למשחק של אית'ן. אולי זה כי אני לא זוכר כל כך את העונה שלו, אבל אני לא זוכר שהוא היה כזה אסטרטג. הקטע עם הלפיד במועצת השבט היה ענק

אית'ן 10 הסתגל ממש טוב לקצב המשחק העכשווי, וכמו אדם, נמצא כמעט בכל השיחות. אמנם זה רק הפרק השני, אבל הוא לגמרי מוכיח את עצמו כשחקן. אני רק מקווה שאיכשהו הברית שלו עם פארווטי ורוב תשאר עוד כמה פרקים.
אמבר 1 אני לא מאמין שהיא הגיעה למסקנה שהרמז שהיה באי הכחדה בסוף לא הוביל לכלום. וואו.
בן 4 מצד אחד יש לו רעיונות טובים, כמו לעזור לדניס למצוא פסלון חסינות, אבל המשחק שלו ממש מבולגן, ואית'ן, פארווטי ורוב די עשו לו בית-ספר במועצת השבט. אני כן אגיד שאני ממש מרגיש רע בשבילו עם כל השנאה שהוא מקבל מהצופים. הוא נראה בנאדם ממש נחמד ולא מגיע לו לעבור את זה.
ג'רמי 5 זה למה אני מתלונן על אי ההכחדה חחח.
דני 1 אף פעם לא חשבתי שאדרג אותה כזה נמוך, אבל היא נתנה על הפרנויה להשתלט עליה והביאה את ההדחה שלה על עצמה.
דניס 10 יצאה תותחית עם פסלון החסינות במועצת השבט.
וונדל 4 לא הראו אותו הפרק.
טוני 9 טוב, אני שמח שהוא לא נפל מהסולם! הברית שלו עם שרה יכולה להיות מעניינת, לאור ההיסטוריה שלהם.
טייסון 4 הוא התבגר כאדם, אבל די מרגיש לי מחוץ למשחק כרגע.
יול 8 רק כי לא הראו אותו כל-כך הפרק. הוא היה צריך להיות במקום הראשון בדירוג של הפרק הראשון לפי דעתי.
מישל 6 היא כן הייתה מודעת יותר הפרק מהבחינה האסטרטגית, אני מתכוון על השיחה שניהלה עם אדם וג'רמי.
נטלי 6 האדישות שלה הביאה להדחתה, אבל הראש שלה עדיין במשחק.
ניק 3 בכלל לא מראים אותו.
סופי 10 שוב, זה רק פרק שני ומוקדם מדי להגיד, אבל עוד פרק שסופי עקבית במשחק שלה ומפגינה את חוכמתה.
סנדרה 7 אני מופתע שהיא לא קיבלה אפילו וידוי אחד. אבל היא הפתיעה אותה במשימת החסינות, היא וסופי היו מעולות.
פארווטי 10 אני לא חושב שהיא עשתה משהו לא נכון, הפרנויה פשוט השתלטה על דני. יצאה מהמצב יפה במועצת השבט, ונראה שרוב הוא די מגן שלה, אבל אני חושש שזה לא יחזיק מעמד הרבה זמן.
קים 8 אני רוצה להאמין שהפסלון חסינות שהיא מצאה, ונתנה את חציו השני לסופי, יבוא לבסוף לטובתה. העיקר שהיא רגועה אך מחושבת.
רוב 10 הוא גרם לכולם לרוקן את התיקים במועצת השבט כדי לראות למי יש פסלון חסינות, אין הפגנת דומננטיות יותר ברורה מזה.
שרה 8 ממשיכה לשחק טוב, נראה לאן הברית עם טוני תוביל אותה.

יכול להיות שהגזמתי עם העשריות חחח, אבל זה מה שמרגיש לי לנכון כרגע... כרגע הכי חושש לאית'ן, פארווטי ורוב, מקווה שהם ימצאו דרך להישאר במשחק.

סטילהוק

New member
מדרג

אדם - 8 משחק בינתיים טוב ומתחת לרדאר
אית'ן - 7 רואים שהוא די מבולבל ולוקח לו זמן להסתגל לעידן החדש, אבל נראה שעדיין יש לו חושים טובים.
אמבר - 1 אכזבה גדולה גם במשחק וגם על אי ההכחדה.
בן - 5 די אמביוולנטי לגביו, מצד אחד בלאגניסט שעושה הרבה שטויות וטעויות שכבר סימנו לו מטרה על הגב, אך מאידך מנסה ליצור קשרים
ג'רמי - 4 זוכה בינתיים מההפקר שנטלי בת בריתו הודחה ושולחת לו תופינים מאי ההכחדה.
דני - 1 משחק גרוע ונוראי שמראה עד כמה היא שחקנית גרועה ומי שזכתה מההפקר בעונתה.
דניס - 8 מצאה אליל חסינות חצוי בהדרכתו של בן שהסביר לה שצריך לחפש את הצבע הכחול. אך כמעט עשתה טעות שעלתה לה ביותר אם היתה נותנת לפארווטי את החצי השני של האליל.
וונדל - 1 לא הראו אותו בכלל הפרק
טוני - 6 הקטע עם הסולם היה גדול, אבל בקושי הראו אותו הפרק.
טייסון - 1 חוץ מהקטע שצחק על טוני לא תרם כלום לפרק
יול - 2 בקושי הראו אותו הפרק חוץ מהקטי עם הפומלה
מישל - 4 עדיין נותן לה צ'אנס להוכיח שהיא לא רק יפה.
נטלי - 5 מצאה יתרון נוסף על אי ההכחדה ומכרה אותו לג'רמי, בניגוד לאמבר שהרימה ידיים די מהר (קלי סיפרה בראיון איתה שבאי ההכחדה בכל יום חייבים לטפס להר טיפוס שלוקח בערך שעה שלמה בשביל אורז ומים מהבאר שנמצאת על פסגת ההר, ומי שמוותר על "התענוג" נשאר רעב וצמא)
ניק - 1 לא הראו אותו בכלל הפרק
סופי - 5 די אמביוולנטי לגביה, משהו בה לא מסתדר לי, ובעיקר אחרי השיחה שלה עם קים. מאוד מקווה שהיא לא תדפוק לה את המשחק.
סנדרה - 2 חוץ מהקטע עם הפאזל במשימה לא תרמה כלום לפרק. אז ניתן לה נקודה נוספת על הפאזל, למרות שהיא לא פתרה אותו לבדה.
פארווטי - 10 אין עליה, המלכה האמיתית.
קים - 9 מצאה אליל חסינות חצוי, אך לדעתי עשתה טעות ששיתפה את סופי בסוד. גם אם צריך לשתף כי אין ברירה חשוב לדעת את מי לשתף ובעיקר את מי לא.
רוב - 10 לא סתם מכנים אותו "רובפאת'ר", אפילו כשהפסידו במשימה בגללו הוא עדיין בשליטה מוחלטת על השבט שלו, ולא מדובר בטירוני הישרדות.
שרה - 5 ימים יגידו האם היא חוזרת להיות שרה של קאגיאן שאהבתי עם ברית השוטרים הסמויה שלה ושל טוני במקום שרה המניאקית של 34 שלא אהבתי...

reasonforall

Active member
הדירוג

אדם - 8. מתאושש יפה, ויש לי הרגשה שהוא יגרום לאיזה מהפך
אית'ן - 8. מחכה לראות אותו בפעולה. בינתיים נראה שהוא סופג את המידע מהסביבה.
אמבר - 1. לא מבין מה היא עדיין עושה שם.
בן - 4. לגמרי שכחתי כמה משוגע הוא יכול להיות. חייב להוריד פרופיל.
ג'רמי - 4. זוכה בינתיים מההפקר אודות לנטלי. אם הוא לא יעשה משהו אמיתי בקרוב אני מקווה לפחות שהוא ימצא את עצמו בחוץ.
דני - 2. שחקנית גרועה. אולי עכשיו תתעשת ותבין את השטויות שעשתה (המשחק עדיין לא נגמר).
דניס - 7. מצד אחד ריספקט על מציאת האליל, מצד שני - מה חשבת לעצמך? לתת לפרווטי?
כל הכבוד לאדם שהכניס בה קצת הגיון (פתאום מרגיש לי כמו נאום גמר של אדם).
וונדל - 2. לא מרגיש אותו כרגע
טוני - 5. לעשות שטויות ולהצחיק (ולהלחיץ) את כולם זה לא הכל במשחק.
טייסון - 2.
יול - 6.
מישל - 2. מי?
נטלי - 6. אל תוותרי!
ניק - 3.
סופי - 7.
סנדרה - 6.
פארווטי - 10. המלכה הבלתי מעורערת
קים - 6.
רוב - 9.
שרה - 8. תחזרי לעשות את מה שאת יודעת הכי טוב!

NP23

New member
וואי נצטרך לדרג אותם כל העונה אה.. |ספוילר,|

את כולם...
&nbsp
אדם 10 איזה כיף שהוא במעמד של שליטה. שרק ימשיך. זה מרגיש ממש טוב עבורו עכשיו!
אית'ן 10 גם נמצא בכל שיחה שיש . חבל לי שהעריכה לא מיטבה איתו יותר וחושש שזה לא מעיד טובות במיוחד.
אמבר 1
בן 1 זה לא היה נראה שדניס ואדם יותר מדי מתעניינים לעבוד איתו גם אחרי שעזר לה למצוא אליל . המשחק שלו מפוזר לי וצעקני לי מדי , נראה שהוא מדבר בלי בקרה..ונראה שגם חברי השבט שלו לא ממש מרגישים בטוח איתו. סליחה לכל מי שקורא בטוויטר שהמשחק החברתי שלו מצויין כרגע אני ממש לא רואה את זה.
ג'רמי 1
דני 1 כמובן... לא יאומן שזוכה משחקת ככה. לא ציפיתי להדחה פה אחד שלה בשום צורה.
דניס 9 מותק ואמיצה. יש מצב שבמקומה הייתי אומר "טוב..זה אני, תסתמו".. רק מהלחץ.
וונדל 6 לצערי נעלם הפרק
טוני 9 מלך
טייסון 1
יול 7 לא ממש הורגש הפעם
מישל 1
נטלי 5
ניק 7 באסה שלא ראו אותו אבל לא מגיע לו כל הזמן להיות בתחתית כאן..
סופי 8 במצב מצוין
סנדרה 1 סבבה לה שניצחה משימה אבל
פארווטי 10 קווין מטורפת. ודי כבר להתקפי לב שהיא תלך. למרות שזה יקרה בסוף נו אני כבר השלמתי עם זה.
קים 1 מצאה חצי אליל ולא היה לה עם מי לחלוק ראו גם כמה היא מתבאסת שהיא חייבת , כי היא יודעת שזה לא יעשה לה טוב.
זה ממש לא מצב טוב להיות בו שאחרי שבוע עדיין אין לה על מי לסמוך.
רוב 10 כולם כבר הספידו אותו אבל השבט שלו אפילו לא מסוגל להגיד את השם שלו כאופציה.
שרה 5 כיף לראות אותה בברית עם טוני אבל מחכה ליותר כמובן..

Bar EL

New member

אדם 10 משחק ממש טוב בתכלס
אית'ן 9 גם כן קורע ומשחק טוב!
אמבר 1
בן 10 קורע מצחוק! הולך להיות אדיר לדעתי
ג'רמי 5 לא עף עליו ברמות
דני 1 פלופלופלופ
דניס 9 קווין!
וונדל 6 בקושי הראו
טוני 10 דה קינג סטייס קינג
טייסון 6 על הוידוי המשעשע
יול 7
מישל 5
נטלי 6 קווין
ניק 7
סופי 9 קווין חדשה!
סנדרה 7
פארווטי 10
קים 5 הכי הרבה שאני יכול לתת לה
רוב 10 דה קינג סטייס קינג
שרה 8 ממש אחלה! אם כבר מישהי שהרבה כיוונו על השם שלה לפני המשחק ומשחקת מעולה

למה הכל חייב להיות עמוק?

אדם 8
אית'ן 10
אמבר 1 מבחינתי מי שהודח מקבל 1. אולי שווה לעשות דירוג נפרד לאי המתים?
בן 9 הוא מדהים מה יש לכם. הוא עושה את השטויות האלו עם מלא חן וחמידות ועדיין יש לו יכולות מעולות בכל אספקט.
ג'רמי 8 תתייעץ פחות עם מישל יותר עם רוב
דני 1 חבל חבל
דניס 10 מלכת החבאות האלילים

וונדל 10 כרגע משחק טוב לדעתי
טוני 9 משתפר. מחכה לנפילה שלו אבל יהיה מגניב אם בסוף אני אתחיל לאהוב אותו
טייסון 6
יול 10000000
מישל 5
נטלי 1
ניק 5
סופי 10 יאס ביץ סליי אבל את טייסון וטוני לא את קים
סנדרה 10 קווין סטייס קווין
פארווטי 10 אלוהים סטייס אלוהים
קים 10 מהלך חכם שלה.
רוב 10 וואלה די כיף.
שרה 10 יאללה ברינג דה פייר

אדם - 8
אית'ן - 7
אמבר - 1 מי שבאי ההכחדה לא נחשב
בן - 5
ג'רמי - 7
דני - 1
דניס - 8 נראה אם המהלך שלה היה טעות או לא
וונדל - 5
טוני - 9
טייסון - 4
יול - 10
מישל - 5
נטלי - 1
ניק - 6
סופי - 10
סנדרה - 9
פארווטי - 10
קים - 6 מקווה שילך לה טוב
רוב - 10
שרה - 7

danlevin1

New member
מדרג

אדם 9
אית'ן 9
אמבר 1
בן 2
ג'רמי 6
דני 1
דניס 9
וונדל 6
טוני 5
טייסון 1
יול 9
מישל 1
נטלי 1
ניק 6
סופי 7
סנדרה 6
פארווטי 7
קים 7
רוב 8
שרה 5

Confide In Omer

New member
מדרג

אדם 9
אית'ן 8
אמבר 1
בן 3
ג'רמי 6
דני 5
דניס 9
וונדל 4
טוני 4
טייסון 1
יול 8
מישל 6
נטלי 10
ניק 4
סופי 9
סנדרה 7
פארווטי 10
קים 7
רוב 1
שרה 6

B R A Y E R

New member
מנהל

אדם - 10 קינג! אני ממש ממש אוהב אותו, ושמח שהולך לו ככה טוב

אית'ן - 10 עוד חמוד שאני שמח ממש שהולך לו.. זה נראה שהוא בקשר עם כולם, עובד עם כולם, נמצא בכל ברית אפשרית, וכולם יודעים את זה עליו ובכל זאת הוא לא נמצא בכוונת של אף אחד..
אמבר - 1 אם היא חשבה שהרמז לא אומר כלום ושרק יום למחרת יהיה מה לחפש, סימן שהיא לא באמת עשתה שום שיעורי בית..
בן - 10 מצחיק, כיפי, ונראה שהוא בסה"כ מאוד אהוב שם, ואני בעדו

ג'רמי - 2 הוא נעלם ואני ממש לא מצליח להבין מה קורה איתו במשחק מאז שהדיחו לו את נטלי..
דני - 1 אין מה להוסיף
דניס- 10 אני כלכך שמח שהולך לה טוב
ואיזה כיף שמצאה אליל!
וונדל - 5 מקווה שהשבט הזה ילך למועצת שבט בפרק הבא, כדי שיהיה יותר מושג
טוני - 10

טייסון - 5 היה משעשע בוידויים שלו
יול - 8 חמודי
מישל - 1 אין על מה לתת יותר כרגע
נטלי - 2 אני גם נגד לדרג את מי שעל אי ההכחדה, אבל נותן לה עוד נקודה על זה שנותנת שם פייט
ניק - 3 באמת שאני לא יודע מה לחשוב עליו כשלא מראים אותו
סופי - 6 הוידוי שלה על קים הפריע לי, מקווה שהמצב הטוב שלה כרגע לא מעלה לה את השתן לראש, זה לא עונה 23 זו עונה 40.. להיות במצב טוב בהתחלה לא אומר כלום.. היא צריכה את קים ואת האליל..
סנדרה - 5 לא ממש ראו אותה
פארווטי - 9 כן מייחס לה קצת מהשגעון של דני, הייתה צריכה להדבק לה לתחת ולשים לב אליה
קים - 8 שופטים אותה יותר מדי, הבחורה באה לשחק ועושה כל מה שצריך בשביל לשפר את המצב שלה.
רוב - 5 כן זה כבר פרק שני שידו על העליונה, אבל אני לא מצליח להבין מה התוכניות שלו לפעם הבאה.. כל קומבינציה שאני מריץ בראש להדחה הבאה זה רק הדחה שלו/פארווטי אלא אם כן מקבל אליל מאמבר.. וכמו שזה נראה ג'רמי בצד של בן, ורוב לא הצליח או אפילו לא ניסה להחזיר אותו לצד שלו מאז שנטלי הודחה.. וחבל..
שרה - 8 כיף שהראו אותה יותר הפעם

Bar EL

New member

האם קווין פארווטי תסיים את הפופולאריות עם 10 עגול?

למעלה