הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 2

מה רע בלהיות נסיכת פופ?

- שיהיה ברור לכולם: בזמן שזלזלתם בסופי ובמשחק שלה, אני מהיחידים שראו בה מעבר לצלעשל קואץ. לא אכפת לי מזה שהיא מדהימה אכפת לי מזה שאני מדהים ואני רוצה הכרה רשמית ומדליה נשיאותית. גם לדעתי היא בסוף תעבוד עם קים.
- הרעיון של דניס לתת לפארווטי אליל הוא לא משולל היגיון לחלוטין אבל טוב שאדם היה שם ומנע ממנה לחלוק אליל עם ליטרלי השטן.
- אם דניס ואדם יוכלו להדיח בפרק הבא את בן, היחיד שיודע על האליל שלהם, ולהצטרף לחמישייה עם רוב פארב ואיתן אני אהיה המאושר באדם.
- איתן לדעתי משחק מצוין כרגע. אני פשוט מתאהב מחדש.
- אגב מתאהב אני חושב שאני מתחיל לפתח רגשות ליול. הוא כל מה שגבר צריך להיות. חתיך הורס, צוחק יפה, גאון מפחיד וגנגסטר במידה. קח אותי כבר.
- פארווטי וזה הולך להיות ארוך: מצד אחד אנחנו רואים בפועל כמה כריזמה יש לאישה הזאת. אסור לתת לה להיות במשחק יותר מ5 דקות אחרת היא פשוט מושכת את כולם אליה בלי למצמץ וכולם מגיבים לזה באופן הכי טבעי שיש. מצד שני, היא פישלה בענק עם דני. מהרגע שזה קרה היא פעלה נכון ומושלם אבל להגיע למצב שבו את מזניחה קשר עם מישהי שמהווה מספר קריטי בשבילך וגורמת לה להרגיש שהיא המטרה- זו יהירות וזלזול. גם אם keep you enemy closer, עדיין צריך to keep your friends close.
- 2 נשים שמצאו אליל הפרק והצליחו להחביא אותו באקט מסוכן אבל אמיץ. כיף גדול
- דני יצאה אהבלה אבל לא מאשים אותה היא שחקנית כדורסל ולא הישרדות. אני כן מאמין שהיא מבריקה ובן אדם מגניב לגמרי. אחרי שקית' הגיע פעמיים לפרק הגמר הבנתי שבין שכל להצלחה בהישרדות אין קשר סיבתי מובהק.
- אי ההכחדה בשלב מסויים פשוט יהפוך לשבט נשים ונתחיל את העונה מחדש בפורמט מלחמת המינים
&nbsp

Seosi

New member

לגבי פארווטי ודני, אני לא חושב שזה משהו בהכרח שפארווטי עשתה, פשוט הפרנויה הגיעה אל דני. פארווטי אמרה בעצמה שהיא ודני התחברו במשחק לכן הופתעה שהיא רצתה להדיח אותה.

ds1990

New member
שאלה חשובה

באיזה אתר אתם רואים את הפרק/ים??.. מעונה 29 בערך ועד עונה 39 היה לי אתר קבוע שאיננו עוד.

דעתי על הפרק-

כל הזמן קיוויתי שהשבט הכחול ינצח בחסינות, כדי שאני אהיה רגוע בשביל פרוואטי,
ואז כשהם הפסידו התבאסתי ממש, ובמיוחד כשהשם שלה התחיל לעלות בשיחות.
אבל, תודה לאל, בסוף היא נשארה.
מקווה שבפרק הבא הכחולים יזכו בחסינות כדי שאני לא אצטרך שוב להיות על קוצים,
ושפרק אחרי זה יהיה איזשהו ערבוב - כבר נראה לי עדיף

אגב, לדעתי דניס ואדם צריכים לחבור לרוב, איתן ופרוואטי ושידיחו את בן, אבל זו רק דעתי חחח
והלוואי וסנדרה תטיס את טייסון הביתה!!!

אורישקי

New member

אוי דני דני דני.... באמת שכן תפסתי ממך וכן האמנתי שתגיעי רחוק בעונה אבל אלוהים כמה שלפעמים עדיף לסתום.
\משחק כל כך כל כך מביך של דני, ללא ספק הכי גרוע שראינו עד כה בעונה.
שלא תבינו, יכו ל היות שבפועל דני באמת הייתה המטרה אם הניו סקול היו מחליטים להתאחד, לא שולל. אבל כל ההתנהגות שלה הייתה חסרת הגיון.
היא הולכת ומספרת גם לאיתן וגם לבן משתי הבריתות שהיא רוצה להעיף את פארווטי, אחרי זה הולכת לרוב ואומרת לו את זה. בכללי לכל האנשים שהיא לא יכולה לסמוך עליהם בשום צורה. ואפילו בלי לנסות לבוא לרוב ולהגיד לו שהיא מרגישה בלחץ וכל השטויות האלה. פשוט לירות לכל הכיוונים בלי היגיון בסיסי.
הגיע לה ללא ספק כל חלק בהצבעת 8-1 הזו.

עוד נקודות על השבט הכחול:
דניס ואדם ממש ממש חמודים, ויפה איך הם הגיעו למצב של לשון המאזניים.
לא הבנתי מה ההגבלה של היתרון של ג'רמי?
רוב ממשיך להיות מאפיונר
הקטע שלו במועצה שהוא פשוט גגרם לכולם לזרוק את הכל מהתיקים היה שובר.
פארוטי ממשיכה להיות קווין

ובן
הוא לגמרי מתנהג כמו כאוס קאס אבל בינתיים לפחות ממש כיף לי לראות את זה.

בשבט האדום היה פחות יתרון אבל:
* סופי לגמרי מקבלת מלא תשומת לב, בעיקר ביחס למנצחת הנשכחת יחסית שהיא מה שאומר שהיא לגמרי מגיעה רחוק מאד. משחקת יפה בינתיים.
* קים לדעתי לא טעתה במיוחד, אני גם הייתי עושה משהו כמוה אבל עדין זה ניכר שאין לה ממש יכולות בשבט.
* הקווין הייתה מאד חסרה בנוכחותה בפרק הזה

* טוני
הוא קורע מצחוק, מעניין מה פשר ההתמקודת פתאום בו ושרה.

בפרק הבא - יאללה סנדרה

reasonforall

Active member
פרק 2

נתחיל ממשימת החסינות.
נראה שההחלטה להדיח את אמבר השפיעה כמובן על רוב. השפיעה עליו לרעה מה שגרם לו לא להתרכז במשימה ולהפסיד בגדול.
&nbsp
טוני כהרגלו עושה דברים כמו שטוני יודע לעשות. איך הוא עדיין חי?

הוא האנקדוטה הקומית בעונה הזו, אין לי ספק, ובמוקדם או במאוחר הוא יתחיל לתת בראש. אני רואה אותו מתקדם יפה, אך לא מגיע לגמר.
&nbsp
פארווטי אדירה. אין לי מילה אחרת לתאר אותה. אם אף אחד לא יתהפך עליה וידיח אותה, היא תגיע לגמר בלי בעיה (עם המון מזימות וערמומיות). היא לחלוטין הפייבוריטית שלי.
&nbsp
נטלי עדיין במשחק ואני שמח על כך. היא הולכת להיות מאוד דומיננטית באי ההכחדה. לא חושב שאמבר תתקדם לאנשהו.
&nbsp
דני התגלתה (?) כשחקנית הגרועה בהיסטוריה. מה היא חשבה לעצמה?
גם באי ההכחדה היא הולכת להיות גרועה.
&nbsp
עושה רושם שאית'ן לומד (שוב) את המשחק ואני רואה פה פוטנציאל לפייבוריט.

למעלה