הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 2

Bar EL

New member
ואגב

ברור שאין חוק שאוסר על מרמור מושבעים אבל אני חושב שחוץ מעונה 32 לשמחתי לא נתקלנו בזה יותר מדי בעונות האחרונות ויש שיפור חיובי בעניין הזה, כנראה בגלל העובדה שמלהקים יותר מעריצים שמעריכים את המשחק ורוצים שיתפסו אותם בחוץ ככאלה שהצביעו למנצח ששיחק הכי טוב (ולעיתים הם מצביעים בגלל זה דווקא למי שעשה מהלכים הכי בולטים וחזקים כמו כריס38 למשל) .
אני קראתי מספיק ראיונות אגב כדי להבין שראסל לא באמת "פגע" במושבעים כמו שאוהבים להגיד ובעיקר היה מרושע בטסטות ואפילו ספנסר אהובנו אמר שלדעתו בעונה שלו ראסל היה מקבל את ההערכה מהמושבעים ומנצח. (אבל ממש לא בא לי להיכנס לדיון על ראסל כי זה כבר לא מעניין)
זה באמת תלוי במושבעים ותלוי בעונה לדעתי כי שחקנים אגרסיביים כבר הוכיחו שאפשר לנצח למרות שאתה בוגד באנשים (טוני, נטלי) וגם שחקנים לא אהובים על המושבעים הצליחו לנצח למרות זאת (בן)

B R A Y E R

New member
מנהל
אבל מהצד השני צריך גם להבין

שמנצחים שלא חושבים בכלל על המשחק ומנצחים איכשהו במזל, מן הסתם גם לא חושבים בכלל גם על מושבעים
דני, לצורך העניין, לא באמת חשבה על המושבעים, לא יצרה קשרים עם אף אחד מהם במיזוג (חוץ מרייף ולקראת הסוף קצת לידיה)
ומבחינת המושבעים שתיהן היו שקרניות, ההבדל הוא שמבחינת סטפני זה "בגידה" כי הם היו קרובים אליה, ואל דני לא, אז לא ציפו ממנה לכלום
&nbsp
מהצד השני גם צריך להבין שזה 50% מזל, ובעונה אחת יכולים להיות מושבעים שיעניקו את הניצחון לשחקן הטוב ביותר של העונה, ובעונה אחרת יכולים להיות מושבעים שיעניקו את הניצחון למי שהכי פחות לכלך את הידיים שלו והיה מעורב בהדחות שלהם
כי כאמור כמו שאמרת אין איזה חוק שלפיו הם צריכים להחליט למי להצביע בגמר
ככה שבעונה אחת שראסל הפסיד בעונה אחרת עם מושבעים אחרים הוא יכל לנצח, ובעונה אחת שדני ניצחה בעונה אחרת עם מושבעים אחרים היא יכלה להפסיד.
זה הרבה מאוד פעמים לא תלוי בהם אלא במושבעים - אם יעריכו או לא יעריכו, אם יהיו ממורמרים או לא יהיו ממורמרים, ואין באמת איך לעבוד עם זה

מגיב לשניכם

- ליטרלי אמרתי שמי שמנצח לא בהכרח שיחק טוב. הצבעות מושבעים נוטות להיות לעומתיות. אין צורך להתפרץ לדת פתוחה
- מסכים שזה תלוי בהרכב המושבעים. כאן בדיוק נכנס התפקיד של השחקן לזהות עם מי הוא משחק ומה הרכב המושבעים ירצה לראות. נטלי29 היא לדעתי דוגמה מעולה להצגות מול המושבעים שרצו לראות משחק, לעומת סופי שלדעתי בנתה על העיקרון הלעומתי בגמר מול קואץ'. בחירות שונות, משחק שונה, אותם מיליון דולר בסוף.

B R A Y E R

New member
מנהל
העניין הוא

שזה לא משהו שאפשר באמת לדעת עד שזה לא קורה
כשסטפני הדיחה את ג'אד אני מניח שהיא לא יכלה לדעת שהוא יקח את זה עדדדדדדדדדדדדד כדי כך קשה
&nbsp
וגם אם כן יכלה לדעת, מה הייתה צריכה לעשות אחרת?
הייתה אומרת לעצמה, "טוב, אני נמצאת עם קאסט של מושבעים שלא מעריכים בגידות, אז אני לא אבגוד באף אחד ואתן לאחרים להוביל את המשחק ולשלוט על הגורל שלי במשחק"?
או שאולי הייתה צריכה להגיע לפיינל 4 עם ג'אד, ג'יימי וסינדי ומה שיהיה יהיה?

זה בדיוק מה שיפה בהישרדות ובחיים בכלל

אין לך נכון מוחלט. מהלכים הכרחיים בסוף באים לך בסיבוב. יש לך אלף משתנים בכל סיטואציה. אי אפשר לדעת בוודאות מה היה קורה אם, כן אפשר לנתח בדיעבד.
&nbsp
ספציפית לעונה 11, אם סטפני לא הבינה שג'אד יקח את הבגידה קשה זה לגמרי כן פגם במשחק החברתי. אם היא הייתה מבינה שהקאסט לא מעריך בגידות (וגם לא מעריך עוד מלא דברים כמו שחקנים חוזרים) אז נקודתית, לטובת ההצבעות שלהם בגמר, נכון לא לבגוד בהם ולתת לאחרים לקחת את האשמה, גם במחיר של משחק למלמי. הנה תראה זה עבד לדני

B R A Y E R

New member
מנהל
אבל משחק למלמי = לסמוך על המזל בלבד

ולמה שמישהו עם הגיון ושכל בריא ישים את כל הז'יטונים שלו על מזל בלבד? בשביל זה באים להישרדות?
וסטפני עוד באה למשחק עם איום על הגב בתור מתמודדת עבר פופולארית, הסיכויים שלה להגיע לגמר בלי לשלוט על המשחק עוד אפילו יותר קטנים מכל אחד אחר שם גם ככה

אז הנה היא שלטה במשחק הגיעה לגמר

והפסידה למי ששיחקה למלמי ודי הסתמכה על המזל. זה בדיוק מה שאמרתי קודם- לפעמים הדברים שאתה מוכרח לעשות כדי לשרוד עוד יום יבואו לך בסיבוב עוד יומיים.
אפשר לומר שזה FLAW במשחק. אני רואה את זה כשיקוף מושלם של החיים עצמם.

B R A Y E R

New member
מנהל
אז לפי ההגיון הזה עדיף שכולם ישחקו כמו פאגונג בבורנאו

אין לי מושג איך מכל מה שאמרתי זה מה שהסקת

ההיגיון הוא לא לשחק "כמו", ההיגיון הוא לשחק הכי נכון למצב שאתה נקודתית נמצא בו.
מרגיש לי קצת ברור מדי אבל אין דרך אחת לשחק בשביל לנצח, ברוב המקרים תצטרך לשלב כמה דרכים שונות. נראה לי שהגיע הזמן לצאת מהתבנית של "צריך לשחק חזק ולעשות מהלכים גדולים ולשלוט במשחק" כי אנחנו רואים שזו גישה שעובדת רק לפעמים. אני לא אומר מה כן צריך, אני אומר שאין צריך. יש מציאות מורכבת, מי שמצליח לשרוד אותה ולהגיע לסוף עם מקסימום הערכה ומינימום מושבעים ממורמרים מנצח.

sapir aloud555

New member
בסופו של דבר היא הגיעה לסוף וזכתה בקולות המושבעים

וזה כל מה שצריך...
לא בחרה עם מי לשבת בגמר
לא הצליחה להזיז קולות לכיוון שלה ולשלוט בהדחות
לא עשתה מהלכים גדולים
פשוט הייתה שם ונתנה את הקול שלה לרוב, as long as it ain't me
וזכתה בהערכת המושבעים, אם זה מרמור, זה גם לגיטימי

לא הכי מרשים טלוויזיונית אבל זו עדיין דרך לנצח, והיא עשתה את זה פעמיים. פארווטי הודתה שאחת הטעויות הכי גדולות שלה הייתה לא להדיח את סנדרה בזמן, ואני מאוהבת בה והכל ועדיין חושבת שהיא הייתה צריכה לקחת את העונה הזו. אבל מה לעשות, קרה מה שקרה

סטילהוק

New member
נהפוכו

דווקא היא כן בחרה עם מי לשבת בגמר. הרי היא זו שבחרה לקחת איתה לגמר את סטפני ולא ההיפך.

sapir aloud555

New member
אני לא זוכרת מספיק מהמשחק של

דני כדי להשתתף בדיון שלכם. בגלל זה כתבתי על סנדרה. המטרה של המשחק זה להגיע לסוף ולזכות בקולות המושבעים. כל המסביב לא חשוב בסופו של דבר

במקרה של דני כל הברית שלה נמחקה והיא הצליחה להשאר כשהברית השניה מחסלת את עצמה, והיא קיבלה יתרון בחלק משמעותי של המשחק. זכור לי כשצפיתי שלא שמתי לב שהיא שם עד ל3-4 פרקים אחרונים, לא היה לי מושג מאיפה היא צצה. אם היא לקחה את סטפני איתה כי המושבעים היו ממורמרים וידעה שלא יצביעו למישהי שכבר שיחקה בעבר, יפה לה.
רק אגיד שהמשחק שלה בפרק השבוע כנראה היה המשחק הכי גרוע של מנצח חוזר אי פעם. אפילו יותר מג'ייטי לדעתי. היא הייתה יכולה לצוף עד הסוף בלי בעיות. קורע אותי שהקיום של פארווטי במשחק דופק למנצחים את המוח

Uri04

New member
חאלס כבר עם המרמרת

כל מי שזכה בהישרדות הוא זוכה ראוי שעשה את המקסימום ממה שהיה לו. וכן, מזל זה חלק בלתי נפרד מהמשחק, אבל כשאתה בפיינל 3 וצריך לשכנע את הג'ורי לתת לך את המיליון, כנראה שעשית משהו טוב (או ששני הפיינליסטים האחרים היו מזעזעים). וסנדרה זוכה מעולה. העובדה שהצליחה להגיע בכלל לסוף בשתי עונות שהיו בהן הרבה hotshots - גברים ונשים אתלטיים, צעירים וכריזמתיים מלאי אגו אומר דרשני.

B R A Y E R

New member
מנהל

הכל טוב ויפה, אבל משחק חברתי ממש לא היה לה בגואטמלה
חוץ מבובי ג'ון וגארי לא היה לה קשר לאף אחד שם! וזה מאוד ברור גם מהשאלות וגם מהתשובות שבגמר.
ג'יימי אומר לסטפני שהוא והמושבעים נעלבו שהיא גרמה לכל אחד ואחד מהם להאמין שהוא החבר הכי טוב שלה ואז העיפה אותו.
ג'יימי גם אומר שדני הייתה שקרנית ולא אמרה למודחים שהיא מצביעה להם או שהם המטרה בהדחה רגע לפני המועצה, אבל זה היה נראה שפחות אכפת לו מזה כמו שהיה אכפת לו מסטפני,
ולמה?
כי אף אחד לא ספר שם את דני, אף אחד לא באמת הכיר אותה או התחבר איתה,
ומההדחה של בובי ג'ון היא פשוט נצמדה לתחת של רייף ואמרה אמן לכל מה שהוא אמר לה.
איפה המשחק החברתי המעולה כאן?

B R A Y E R

New member
מנהל
והיו עוד דברים בפרק

- איזה כיף שקים מצאה אליל
ולמרות שסופי אמרה בוידוי שזו טעות, לדעתי זה היה מתבקש מצידה לשתף את סופי בחצי השני של האליל. אם הייתי קים הייתי עושה אותו הדבר. בכללי, אני מרגיש ממש שקים מקבלת את העריכה של סירי מ34, ולדעתי סופי למרות כל מה שאומרת בוידויים כן תשתף איתה פעולה בהמשך, זה גם לטובת סופי.
- ועוד קווין מוצאת את האליל - דניס
אבל אני לא מבין את ההתלבטות, למה לא לתת את החצי השני לאדם וזהו?
- אהבתי שהאלילים החבויים העונה הם חצאי אלילים, זה כבר מעלה את דרגת הקושי כמו שמתאים לעונה כזו. השאלה מה קורה במקרה של ערבוב? והאם אפשר לחבר 2 חצאים של 2 שבטים אחרים? כלומר, נניח סופי ודניס יוכלו להפוך את שני החצאים שלהם לאליל אחד במידה ויהיו באותו שבט בערבוב עתידי? יהיה מעניין לגלות
- אהבתי שהיתרון באי ההכחדה הפעם לא היה אליל זמני, אלא אותו יתרון שג'נט סירבה לו באי האלילים, וידעתי שנטלי תמצא את זה.. מאמין שגם פרק הבא היא תמצא.. הלוואי והיא תחסוך הרבה מטבעות ותצליח לחזור למשחק במיזוג
מישהו אולי שם לב מה התוקף של היתרון של ג'רמי?
- כל פרק שטוני במשחק זה עוד שבוע של כיף בשבילי
והכיף הגדול שגם אם הוא יודח(והלוואי שלא בקרוב או בכלל) עדיין נהנה מהשטויות שלו עד פרק הגמר בזכות אי ההכחדה

- אני ממש ממש אוהב את אדם, וזה נראה שהולך לו ממש טוב והוא ודניס במקום מאוד טוב בשבט. יש רגעים שאני מקבל תחושה שאולי הוא המנצח של העונה..הלוואי! אני אוהב מאוד גם את בן ולגמרי לגמרי בעדו
- פרק הבא טייסון ממשיך להוכיח כמה שהוא גרוע, ובמקום להוריד את הראש ולשוט מתחת לראדר, הוא ממשיך לזרוק שמות לאוויר והפעם נגד השורדת הכי צעקנית בשבט

B R A Y E R

New member
מנהל
אה ועוד משהו שחשוב לי לציין

לעומת מה שרשמתי בהודעה הראשית שלי לפרק הזה, אני אוהב גם להתבדות.
ובנתיים כמו שזה נראה, סופי לגמרי בכיוון של לגרום לי לאכול את הכובע.
כשהקאסט רק פורסם אני זלזלתי בסיכויים שלה להצליח בעונה הזו, ובנתיים כמו שזה נראה היא בדרך הנכונה להגיע רחוק, והיא גם פי 100 יותר מעניינת מהעונה הקודמת שלה.

למעלה