לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86888,688 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 2 '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 2
<< ההודעה הנוכחית
20/02/2020 | 04:03
87
706
מסתבר שדני אכן שחקנית גרועה שזכתה מההפקר בעונה שלה. ואני שמח שהודחה, למעשה היא הביאה על עצמה את הדחתה במו עצמה, כי אף אחד לא חשב בכלל על להדיח אותה לפני שהיא הלכה ושפכה הכל ברוב טמטומה בפני בן ואיתן. ואחר כך עוד אמרה לבוסטון רוב שהיא רוצה להדיח את בת בריתו ויד ימינו פארווטי. ביג מיסטייק. ככה לא משחקים הישרדות, ככה מפסידים בהישרדות. דני כרתה לעצמה את הבור.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 04:28
8
106
מסכים איתך סטילהוק והפרק (כמו גם בפרק הקודם) קיבלנו הוכחה ששחקניות כמו אמבר ודני לא מתאימות למשחק ובהחלט סתם ניצחו בעונות חלשות עם מושבעים ממורמרים.

מעבר לזה -
כל קטע עם טוני מטורף אני ממש מקווה שיגיע רחוק הקינג
סופי ממש חמודה ואני מקווה שתשפיל את קים בהמשך! פייבוריטית חדשה הצטרפה!
אני בעד הברית של טוני ושרה לגמרי.
רוב ופארווטי - פשוט משחקים מדהים ואני בהלם ששניהם נשארו עד עכשיו, אה ופארווטי כזו יפה
אוהב גם מאוד את דניס ואדם ושמח שמצאו את האליל! ודניס מלכה שקיבלה עוד מטבע
בן משוגע בקטע טוב ולדעתי הולך להגיע ממש רחוק ואני שמח על זה.

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 12:51
7
82
דני בהחלט שיחקה משחק חזק בעונה המקורית שלה. היא שלטה לגמרי בעניינים, גם אם העריכה הראתה לנו שסטפME היא זאת שכביכול בשליטה. זה היה משחק שקט, אבל אפקטיבי. וכולם אהבו אותה שם, לכן היה לה ממש קל לנצח את ה"כוכבת" של עונה 10 (עלק). 
לצפיה ב-'סורי אבל זה בולשיט רציני '
סורי אבל זה בולשיט רציני
20/02/2020 | 13:03
6
86
להגיד ששלטה והעריכה לא הראתה לנו זה לגמרי לתרץ ולנסות לחפש הצדקות לזכייה שלה.
ראיתי את פרק הגמר של עונה 11 לא מזמן כדי לבדוק באמת את הסוגיה הזו ואפשר להבין בנאום הגמר של דני (שלא כלל שום דבר שקשור לאסטרטגיה) שהיא לא הבינה את המשחק באמת והגיעה לשם במזל (רייף יצא מטומטם) - כל מה שהיא אמרה זה שרצתה להיות נאמנה לברית שלה ודיברה על כמה היא אתלטית והיה חשוב לה המשימות.
הניצחון שלה היה לגמרי לא מאהבת מדרכי אלא משנאת המן לא משנה איך תהפכו את זה, בנאומי המושבעים כולם דווקא אמרו שהם אהבו וסמכו על סטפני הכי הרבה ולכן נפגעו ממנה - זה נקרא מרמור מושבעים.
אני חושב שהפרק קיבלנו את ההוכחה החותכת לכך שדני היא לא פחות מפלופ שכמה מעריצים מדמיינים בראש שלהם כמה היא שיחקה טוב והעריכה וההפקה הסתירו את זה - אין לה את זה והיא ניצחה במזל ואני שמח שזה הוכח.

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 13:17
5
57
שוב, אני מסכים שדני פישלה כאן, היא הביאה את ההדחה על עצמה, אין על זה ויכוח בכלל. אבל אני לא רואה איך זה מוריד את הערך שלה כזוכה, שחקנית כן. לא מספיק לצפות בפרק הגמר כדי לסכם את המשחק של דני. הסברתי כבר יותר מדי על המשחק של דני  הכי פשוט אם תוכלו להקדיש רבע שעה ולצפות בסרטון הזה, שמראה למה היא ניצחה.

ואגב, לא זכור לי שקראו לטוני פלופ לאחר שהודח שני במשני משחק, והוא הביא לגמרי את ההדחה על עצמו, כמו שדני הביאה את ההדחה שלה על עצמה כאן.
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 13:24
4
57
מעבר לפרק הגמר ראיתי עוד מספר קטעים ואין לה שום דבר טוב במשחק שלה, היא לא עשתה כלום (מעבר לשטויות שממציאים על כך שהסתירה מההפקה את המשחק שלה) - באמת שניסיתי לחפש ולא מצאתי שום דבר ושום הצדקה לניצחון שלה, היא אפילו לא ניסתה לשכנע את רייף להציל אותה בפיינל 4 ונראה שדיי ויתרה...
הגיע לגמר לאחר שזכתה בחסינות בפיינל 3 (ואם לא הייתה מודחת) ואז ניצחה בגלל מרמור מושבעים נטו.
לגבי טוני - זו השוואה לא נכונה כי טוני שלט בכל העונה שלו מתחילתה עד סופה ואפילו הצליח שיקחו אותו לגמר של פיינל 2 אז לא היה לו מה להוכיח מההתחלה כמו דני (מה גם שהוא בא ל34 כמטרה ענקית ודני לא היוותה איום על אף אחד ב40 ויכלה ללכת מתחת לראדר בקלות) ובלי קשר טוני עשה שטויות אבל זה כלום בהשוואה לטמטום של דני בפרק הזה...

אני יודע שאתה אוהב אותה (ואת האמת שאין לי מושג מה הקטע לאהוב שחקנים למלמים בהישרדות אבל שיהיה, מקבל כמובן) אבל לא רואה שום דבר במשחק שלה.

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 13:41
3
50
ראשית, זאת לא תאורית קונספירציה שדני החביאה את האסטרטגיה שלה מההפקה, היא הודתה בזה.

אני באמת ממליץ לראות את העונה שוב דרך התמקדות על דני. מעבר לכך שזאת עונה מעולה, דני בהחלט הייתה אחראית על מספר מהלכים (ההדחה של בלייק, ההדחה של ג'אד, הדיל  של פיינל 2 עם רייף). אני לא מגן על המשחק של דני כאן, כי היא בהחלט הביאה את ההדחה על עצמה, אבל אני מרגיש שהיא מפוספסת בגואטמלה בגלל אהבה לסטפני.
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 13:48
2
58
ראיתי מספיק קטעים ובאמת באתי לחפש את מה שאתה מוצא (באמת בקטע טוב כי דני היא שחקנית בעונה 40 ורציתי לראות את זה) אבל פשוט לא מצאתי, בעונות הישנות המשחק היה נורא שונה והייתה יותר התמקדות בחיי המחנה וכן המושבעים היו לפעמים ממורמרים (מה שהיום לדעתי לוקח הרבה פחות חלק במשחק כי כולם מכבדים את אלה שבאו לשחק אסטרטגי), דני לא שיחקה אסטרטגית והצליחה בעזרת טעויות של אחרים בעיקר (לא ראיתי הרבה דברים שהיא ניסתה ואני לא מסתמך על דברים שטוענים שקרו אבל לא ראו אותם)
דבר שני לגבי סטפני - שתהיה בטוח שממש לא אכפת לי ממנה ואני אפילו לא מהאוהדים שלה (מה גם שלדעתי היא כן עשתה טעויות ונתנה יותר מדי שליטה לרייף בעונה הזו).
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 15:15
1
51
רייף היה לגמרי בשליטה במשחק, עד שדני הבטיחה לו לקחת אותו לפיינל 2 ולכן הדיח את לידיה בפיינל 4.
לצפיה ב-'זה לגמרי טמטום שלו אין ספק '
זה לגמרי טמטום שלו אין ספק
20/02/2020 | 15:25
53
הוא כנראה רצה לשמור על ההבטחה שלו ולהגיע לשלישייה עם 2 בנות שיקחו אותו לגמר...
לצפיה ב-'מחכה לתגובה שלך ברייר '
מחכה לתגובה שלך ברייר
20/02/2020 | 04:33
7
121
אני עדיין חושב שהניצחון של דני בגואטמלה היה מעולה, כמו הניצחון של ג'יי טי בעונה 19. אבל אין מה לעשות, היא לגמרי פישלה כאן והביאה את ההדחה על עצמה. אז זה לא מוריד את הערך שלה כמנצחת בעיניי, אבל כן כשחקנית. לא משהו אישי! אבל היא פשוט נלחצה יותר מדי והביאה את ההדחה על עצמה. אהיה בין הראשונים שיודו בזאת.

חששתי שפארווטי תודח, אבל היא כיוונה יפה את האש כלפי בן ודני. רוב גם כן תותח, וממשיך להוכיח את עצמו העונה. אני גם מאוד מרוצה מאית'ן, נראה שהוא כן עומד בקצב של העונה ומשחק ממש טוב. אבל אני חושש לגבי אית'ן, פארווטי ורוב שהם כנראה במיעוט כרגע. המשחק של בן מאוד מבולגן לטמעי, כן יש לו חשיבה אסטרטגית, אבל אף אחד לא סומך עליו כי הוא בלתי צפוי. אה, ואני מאוד אוהב את הברית של אדם ודניס. שאפו לדניס על הפסלון, והיא שיחקה אותה במועצה שהצליחה להסתיר את פסלון החסינות שרוב אמר לכולם לרוקן את התיקים.

בדקאל, קים מצאה פסלון חסינות! יש!!! אבל היא מביאה את החצי השני לסופי, שלא כל-כך שרוצה לעבוד איתה. אני חושב שכן יש מקום לשניהן לעבוד ביחד, ואני לא מאשים את קים כי היא רוצה ליצור קשרים חדשים, אבל אני מקווה שזה לא יבוא לרעתה. פרק שני ברציפות בשביל סופי שהיא עקבית במשחק שלה, היא נמצאת במקום ממש טוב כרגע! היא וסנדרה לגמרי הפציצו במשימת החסינות, אני מקווה שהעונה תשנה את הדעות כלפי סופי כשחקנית, היא כרגע מוכיחה לי את הניצחון שלה בעונה 23.

מאוד חסר לי הוידויים של יול וסנדרה בפרק. ולגבי אי הגאולה, לצערי אמבר לא מרגישה הכי חדה כרגע, בעוד שנטלי כן פישלה בפרק הראשון, הראש שלה עדיין במשחק.

נ.ב.
אדם במועצת השבט 
לצפיה ב-'כמו שג'ף ציין '
כמו שג'ף ציין
20/02/2020 | 06:59
6
101
מה שרוב עשה במועצת השבט האחרונה זה תקדים בהישרדות. לא זכור לי שזה קרה באף עונה שכל המשתתפים במועצת השבט התבקשו לרוקן את תרמיליהם. אבל אם כבר עושים את זה אז לעשות את זה יסודי, מה שהם לא ישו, כי עובדה שדניס הצליחה להחביא את האליל שלה מכל השאר.

אגב, אם כבר בדניס עסקינן, מסתבר שגם היא לא חכמה גדולה, למזלה אדם מנע ממנה לעשות טעות קריטית שהיתה יכולה לעלות לה ביוקר אם היא באמת היתה נותנת לפארווטי השחקנית הכי מסוכנת העונה את החצי השני של אליל החסינות.
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 07:08
2
82
בשביל ג'ף, כל דבר שרוב עושה הוא חסר תקדים 

כן, הרעיון של דניס לתת לפארווטי את פסלון החסינות ממש לא חכם, אבל הם סתם דיברו בניהם, אז אין טעם לתת לזה כזה משקל, לדעתי.
לצפיה ב-'צפית כבר בפרק 9 של הישרדות האוסטרלית?'
צפית כבר בפרק 9 של הישרדות האוסטרלית?
20/02/2020 | 07:45
1
62
בינתיים עונת האולסטארס של הישרדות האוסטרלית נותנת פייט רציני למנצחים במלחמה.
לצפיה ב-'אני אשלים עד הסופ"ש את שלושת הפרקים'
אני אשלים עד הסופ"ש את שלושת הפרקים
20/02/2020 | 07:49
19
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 07:43
2
87
לגבי דניס, לא הראו לנו את זה בפרקים אבל היא ופארווטי כרתו ברית סודית בין שבטית
ככה שאני כן יכול להבין את זה שהיא הציעה את הרעיון להביא חצי לפארווטי
בגלל שלא הראו לנו את הקטעים האלו שלהן זה נראה אקראי ומוזר, אבל בפועל היה בזה הגיון כי הן כן קשורות
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 07:55
1
72
אם לא הראו אז מאיפה אתה יודע את זה? כי אם זה על סמך שמועות וספויילרים שקריים אני במקומך לא הייתי מסתמך על זה.
לצפיה ב-'היו עיתונאים על האי בימים הראשונים של המשחק'
היו עיתונאים על האי בימים הראשונים של המשחק
20/02/2020 | 08:02
81
אחד מהם (גורדון הולמס) כתב על זה בכתבה שעשה על הפרק הראשון
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 07:00
41
100
אחד הדברים שאני הכי אוהב בעונות אולסטארס, זה שלפעמים יש ליהוקים ששוברים מיתוסים
בפרק הקודם נשבר המיתוס על אמבר השחקנית ה"לא פחות טובה מרוב" שהרי בכלל לא התמרמרו על הנצחון שלה, פשוט האמינו שהגיע לה יותר מרוב
והפרק הזה נשבר המיתוס האולי הגדול ביותר - דני מגואטמלה, המנצחת המהוללת שלא עשתה כלום לאורך עונה שלמה, אך מסתבר שבשקט בשקט, מאחורי הגב של ההפקה, בקטעים שלא צולמו ולא שודרו מעולם, היא הייתה המאסטרמיינד שהינדסה את כל ההדחות ופשוט לא סיפרה על זה בוידויים

אז לא, מדובר במישהי שאין לה מושג עד היום בנוגע להישרדות, גם אחרי הניצחון שלה היא לא ממש עקבה אחרי התוכנית, והתמזל מזלה להשתחל לגמר בזכות חסינויות+טעות של שורד אחר

מה קיבלנו ממנה הפעם?
על היום השני של המשחק מתבטאת מול כמה שורדים, שמסתבר שעל חלקם לא היה לה שום סיבה לסמוך, נגד השורד הכי דומיננטי בשבט ומנסה לארגן הדחה שלו.
המידע כמובן מגיע לרוב, והוא בחוכמתו מחליט לגשת אליה עם האולד סקול ולמנף את זה כדי להציע לה הזדמנות שניה ביחסים בינהם - ולכרות ברית רביעייה (איכשהו היא קיבלה כאן בפורום קרדיט על זה, לא ברור לי למה)
4 ימים בודדים עברו מאז, ודני מגיעה למסקנה שהאולד סקול רוצים להדיח אותה(?!?) ושהיא לא יכולה יותר לסמוך על פארווטי, שלטענתה הייתה הכי קרובה אליה בשבט
אז היא עושה את הדבר הכי לא הגיוני שאפשר לעשות - והולכת לדבר שוב עם אותה חבורת שורדים איתם דיברה ביום 2 וניסתה לשכנע אותם להדיח את רוב, וכבר הוכיחו שהם לא אמינים כי זה דלף החוצה, והפעם מנסה לשכנע אותם להדיח את פארווטי, מי שלפני שניה הייתה בת הברית הכי קרובה שלה, לטענתה
היא ממשיכה באותו קו של חוסר הגיון מוחלט, והולכת לרוב(מי שהיא הפסיקה לסמוך עליו בטענה שהוא והברית מנסים להדיח אותה) ואומרת לו שהיא מתכוונת להדיח את פארווטי(מי שהיא יודעת שהוא בן ברית קרוב שלה)
כל השבט שרק לפני שניה 2 הבריתות הגדולות תכננו לעשות מהלך גדול נגד מישהו מהצד השני, נחשפים להתנהלות התמהונית של דני, 2 הצדדים מבינים שאי אפשר לסמוך עליה ולהשאיר אותה במשחק זה מסוכן לכולם כי היא ג'וקר, וככה קורה שהיא אשכרה מודחת פה אחד 8-1 לא יאמן

אחרי 2 הפרקים האלו, אני רוצה לראות מישהו שממשיך לכתוב שדני שחקנית טובה
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 07:07
37
81
תראה, אני מסכים שדני ממש פישלה הפרק (דגש על הממש) והביאה את ההדחה על עצמה. ואני באמת די מאוכזב כי ציפיתי ממנה להרבה יותר. אבל אני חושב שצריך לעשות הפרדה מהמשחק שלה כאן לגואטמלה. כאן היא פישלה ברמות והביאה לכך שכולם מדיחים אותה פה אחד. אין על זה ויכוח שהיא לא הצליחה להשתלב לקצב המהיר של המשחק, כמו אית'ן. אבל כמו שרשמתי, זה עדיין לא מוריד את הניצחון שלה בגואטמלה, בעיניי לפחות.

בוא ניקח את ג'יי טי. בטוקנטינס, אני חושב שהוא שיחק משחק חברתי אדיר, אנשים אשכרה הקריבו את המשחק שלהם בשבילו. ואז הגיע גיבורים נגד נבלים...ואז הגיע משני משחק. כך שכמו שאני חושב שג'יי טי כשחקן לא הצליח להוכיח את עצמו, הניצחון שלו עדיין ראוי. אותו דבר עם דני, שוב לדעתי האישית. אבל אני לא הולך להגן על דני הפרק, היא לגמרי הביאה את ההדחה הזאת על עצמה. 
לצפיה ב-'אין כאן באמת השוואה'
אין כאן באמת השוואה
20/02/2020 | 07:26
1
77
ג'ייטי שיחק משחק מצויין בטוקנטינס, והוא ניצח פה אחד נגד השותף שלו לכל המהלכים במשחק. לא היה כאן שום מרמור, לעומת גואטמלה.  (תסכים או לא תסכים, אבל סטפני שלטה על כל ההדחות של העונה לעומת דני, והייתה בקשר קרוב עם כל המושבעים לעומת דני)
בעונה 20 ובעונה 34 הוא הגיע בגישה אחרת, בידיעה שהסיכויים שלו לנצח בתור מנצח חוזר גם ככה נמוכים, בייחוד עם אותה שיטת המשחק הרגועה שלו מטוקנטינס, וניסה בעיקר לעשות מהלכים מיוחדים וגדולים. בפועל הוא עשה שטויות ושיחק גרוע, אבל זה לא מוריד לי מהנצחון המושלם שלו מ18 כי מובן לי שהוא בא מחדש למשחק בגישה חדשה.
זה לא המצב כאן עם דני, זה לא שהיא ניסתה לשנות את "שיטת המשחק"(שלא הייתה לה), היא פעלה ב2 הפרקים האלו מתוך אינטואיציה גרועה
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 07:31
61
שוב, אני לא מגן הפרק על איך שדני שיחקה, ברור לי שהיא הבינה את ההדחה על עצמה ועשתה את כל הטעויות האפשרויות. אתה יודע כבר מה דעתי כלפי הניצחון של דני, נראה לי שפשוט נסכים שלא נסכים 

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 12:42
34
61
מסכים. אסור להשוות בין שתי העונות. בגוואטאמלה דני שיחקה משחק חברתי מעולה, וכאן ממש לא. יחי ההבדל הקטן.
לצפיה ב-'צודק, צריך להפריד '
צודק, צריך להפריד
20/02/2020 | 13:18
32
60
בגוואטמלה דני לא עשתה כלום (מלבד לזכות בחסינות) ופה היא עשתה ובעיקר רע.

אה, ואם כבר אנחנו מנפצים מיתוסים אז הגיע הזמן גם לנפץ את המיתוס שנקרא "משחק חברתי טוב" - שמתי לב שהרבה מהמעריצים מתרצים זכיות של מתמודדים נורא חלשים במונח הזה, אני חושב שהגיע הזמן להבין שבלי משחק חברתי אי אפשר לשחק אסטרטגי - כדי לעשות מהלכים מרשימים ולשלוט אתה צריך כוח וכוח בא בעיקר מבריתות ןקשרים עם אנשים.
לכן גם בפאן הזה סטפני עקפה את דני ... (והיא גם הפסידה בגלל זה כי דווקא בגלל שהיו קרובים אליה יותר הרגישו נבגדים).
אבל העיקר שלאמבר ולדני היה "משחק חברתי נהדר" בעונות הקודמות שלהן, וזה הוביל אותן ממש רחוק פה...

לצפיה ב-'אז אתה תעשה גם את אותה הפרדה עם '
אז אתה תעשה גם את אותה הפרדה עם
20/02/2020 | 13:20
7
69
טוני? ששיחק משחק אסטרטגי מעולה בקאגיין, אבל במשני משחק היה פרנואיד לגמרי, רץ לחפש אחרי פסלון חסינות על היום הראשון, והביא את ההדחה המוקדמת על עצמו?
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 13:43
1
45
ושאלתי ברצינות, זה לא היה ממקום של זלזול או משהו כזה.
לצפיה ב-'ברור לי '
ברור לי
20/02/2020 | 13:50
50
ואין לי ספק שטוני הגזים ופישל בגיים צ'יינגר.
אבל מה שיפה לדעתי זה שהוא מודע לזה עד כה בעונה הזו ומנסה להחזיק את עצמו (לא יודע כמה זמן זה יחזיק מעמד אבל מקווה כמה שיותר)
לצפיה ב-'לא הכי מדויק '
לא הכי מדויק
21/02/2020 | 17:56
3
29
טוני בנה ברית של רוב חברי השבט שקבעו את ההדחה הראשונה . הוא לא נתן להם סיבות לפנות נגדו גם בהמשך. הוא היה "מנצח" בשבט עם הרבה אנשים שלא ניצחו ורובם גם לא שחקנים חזקים , בטח לא עם מוניטין כמו שלו וגם "מנצחת" שכבר הייתה
בשבט (סנדרה) , היוותה לו עוד יותר אסון כי הייתה לה אנג'נדה מאוד ברורה שגם הודתה בה שהיא לא מעוניינת להשאיר מנצחים במשחק (חלילה שלא יקטפו לה את התואר.)
וגם באמת לדני היה  מה להוכיח ברמה האסטרטגית ולטוני לא.

יש גם הרבה יותר הגיון בלחפש פסלון בייחוד עם כזו מטרה על הגב  מאשר לא להיות זהיר על מה אתה מדבר ואיזה שמות אתה זורק מול מי...
לצפיה ב-''
21/02/2020 | 21:47
2
23
ברור שיש יותר הגיון בלחפש פסלון חסינות, לא להכריז איך שדורכים על האי "אני הולך לחפש פסלון חסינות, ביי!"
לצפיה ב-'נו הוא משוגע חחחח'
נו הוא משוגע חחחח
21/02/2020 | 22:13
1
22
הוא לא הודח בגלל זה בכל אופן.

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 15:08
5
54
לא עשתה כלום?? היא סובבה את רייף מסביב לאצבע שלה ודאגה להגיע ככה לפיינל 3. לא אתפלא אם היא גם היתה זו ששכנעה אותו לתת את הספוט שלו לסטפני, כשהיא ידעה שיש לה סיכוי גבוה יותר לנצח אותה. 

אגב, אני לא מבין למה אתה חושב שמשחק חברתי טוב נחות משמעותית ממשחק "אסטרטגי". הרי הוכח לנו פעם אחר פעם שמי שמשחק אגרסיבית (אהמ.. ראסל) אבל משניא את עצמו על הג'ורי - לא ייזכה לעולם. ולהיפך - מי שמשכיל ליצור קשרים חברתיים חזקים מצליח להגיע רחוק יותר במשחק ואף לנצח (כריס, טומי...*אנחה*). אתה טוען שזה משחק חלש, אני טוען שאם זה מה שאתה חושב - לא הבנת כלום מהישרדות.
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 15:14
58
לא אמרתי שמשחק חברתי זה לא חשוב (דווקא להפך), אמרתי שאי אפשר לשחק אסטרטגי בלי לשחק חברתי... חבל שלא קראת את מה שכתבתי.
כריס וטומי לא שחקנים חלשים ומעולם לא טענתי את זה, דני ואמבר כן.
למה? כי דני למרות מה שאתם מספרים לעצמכם לא באמת עשתה משהו (ולא היא לא שכנעה את ריף בכלום ואפשר לראות את זה בפרקים עצמם) וניצחה בעיקר ממזל וזכייה בחסינות האחרונה (מזל הוא חלק מהמשחק ואני חושב שזה דיי ברור).
לגבי עניין הג'ורי - שחקנים חברתיים טובים רבים הפסידו את המשחק בגמר למרות זאת ודווקא בגלל זה (כשאתה בקשר טוב עם אנשים ואז בוגד בהם הם עלולים להיפגע ולא לשים את האגו בצד ולכן לא יצביעו לך, לפעמים זה קורה ולפעמים זה לא קורה) קח לדוגמא את קואוץ' - הוא ללא ספק היה השחקן החברתי של עונה 23 וסופי גם הודתה שלא היה לה משחק חברתי טוב, אבל המושבעים בכל זאת נתנו את הניצחון לסופי למרות זאת.
אותו דבר גם עם בן שאתם כלכך שונאים - ריאן שיחק משחק חברתי הרבה יותר טוב מבן וזה היה החלק החלש אצל בן אבל בכל זאת המושבעים נתנו לו את הניצחון.
סטפני שיחקה יותר חברתי מדני, פיתחה יותר קשרים ובגלל שנפגעו ממנה היא הפסידה וזה מסתכם בזה.
לפעמים המושבעים יודעים לשים את האגו בצד ולפעמים לא - כמו שבסמואה לא ידעו לשים את האגו בצד אבל בקאגאיאן, אי הגאולה ועונות אחרות כן ידעו לשים את האגו ונתנו את הניצחון למי שהכי מגיע לו למרות שפגע בהם, זה כבר לא קשור לשחקנים עצמם אלא לג'ורי בלבד.

לצפיה ב-'סובבה על האצבע?'
סובבה על האצבע?
20/02/2020 | 15:43
3
46
איך זה בדיוק התבטא? אני לא ראיתי אותה מסובבת אף אחד על האצבע
ודיל פיינל3/פיינל2 נרקם כל הזמן בין כולם לכולם
ובעצם הוא אפילו זה שיזמן את הדיל הזה בינו לבין דני
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 15:58
2
34
דני היא זאת שהבטיחה לרייף שהיא תיקח אותו לגמר, לכן הוא הדיח את לידיה על פניה.
לצפיה ב-'וג'אד הציע לסטפני גם דיל פיינל 2'
וג'אד הציע לסטפני גם דיל פיינל 2
20/02/2020 | 16:57
1
40
וראינו איך זה נגמר
בכל עונה יש לפחות 20 דילים של פיינל 2/3
הרוב המוחלט מן הסתם מופר
רייף יכל בקלות להפר את ההבטחה שלו לדני, ודני ממש לא קשורה להחלטה שרייף עשה עם עצמו
"הצעה של דיל פיינל 2/3" זה לא אסטרטגיה מהפכנית או חדשנית, ולא מדובר בחוכמה ובטח שלא ב"סיבוב על האצבע"
מדובר בדבר הכי מתבקש שיכול לקרות בהישרדות
ולדני היה הרבה מזל שבמקרה הזה רייף חשב עם עצמו שיותר נכון לו לכבד את הדיל הזה עם דני.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
20/02/2020 | 19:58
25
אבל רייף היה היחידי שחשב שזה יהיה חכם להדיח את לידיה על פני דני.
לצפיה ב-'אבל כאן בדיוק צריך להבין'
אבל כאן בדיוק צריך להבין
20/02/2020 | 15:12
17
67
שמשחק חברתי הוא כל מה שאמרת אבל הוא גם להשיג קולות בסוף. לא כל מי שמנצח שיחק משחק חברתי מושלם, אבל כל מי שהגיע לגמר ולא ניצח לא השכיל להבין את תפקיד המושבעים\ליישם את זה בהצלחה. זה יכול להיות ראסל שפגע בהם או וו שלא הראה להם סיבה להצביע לו.
תקרא למושבעים ממורמרים, מבחינתי תאמר שהם פעילי חמאס, בסופו של יום הפיינליסט צריך שהם יצביעו לו. כרגע אין חוק שאוסר על מרמור (אפשר או זה או הצבעת קהל) אז זה מה יש ועם זה שחקנים צריכים לעבוד. זה כמובן בתנאי והם רוצים לנצח שזה עסק שונה לגמרי מ"לשחק מעניין" ואולי לקבל הזמנה לאולס הקרוב.
לצפיה ב-'זה לגמרי נכון '
זה לגמרי נכון
20/02/2020 | 15:16
52
אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים לחשוב שבגלל שמישהו ניצח/הפסיד בגמר בגלל מרמור מושבעים זה אומר שהוא שחקן טוב או פחות טוב - כי לפעמים שחקן מנצח לא בגלל שכיוון לדרך הזו או עשה משהו טוב, אלא בגלל שהתמזל מזלו (כמו שרשמתי לuri מזל זה חלק מהמשחק) ולכן מותר לנו לבקר את זה ולהגיד שהשחקן הזה שיחק לא טוב.
בשורה התחתונה דני לא עשתה שום דבר כדי למנף את המשחק שלה וגם לא באמת היו לה קשרים טובים עם המושבעים (מלבד 2 המושבעים הראשונים שהייתה באותו שבט איתם) ככה שאין לי באמת סיבה להעריך אותה.

לצפיה ב-'ואגב '
ואגב
20/02/2020 | 15:22
1
53
ברור שאין חוק שאוסר על מרמור מושבעים אבל אני חושב שחוץ מעונה 32 לשמחתי לא נתקלנו בזה יותר מדי בעונות האחרונות ויש שיפור חיובי בעניין הזה, כנראה בגלל העובדה שמלהקים יותר מעריצים שמעריכים את המשחק ורוצים שיתפסו אותם בחוץ ככאלה שהצביעו למנצח ששיחק הכי טוב (ולעיתים הם מצביעים בגלל זה דווקא למי שעשה מהלכים הכי בולטים וחזקים כמו כריס38 למשל) .
אני קראתי מספיק ראיונות אגב כדי להבין שראסל לא באמת "פגע" במושבעים כמו שאוהבים להגיד ובעיקר היה מרושע בטסטות ואפילו ספנסר אהובנו אמר שלדעתו בעונה שלו ראסל היה מקבל את ההערכה מהמושבעים ומנצח. (אבל ממש לא בא לי להיכנס לדיון על ראסל כי זה כבר לא מעניין)
זה באמת תלוי במושבעים ותלוי בעונה לדעתי כי שחקנים אגרסיביים כבר הוכיחו שאפשר לנצח למרות שאתה בוגד באנשים (טוני, נטלי) וגם שחקנים לא אהובים על המושבעים הצליחו לנצח למרות זאת (בן)

לצפיה ב-'לגבי ראסל'
לגבי ראסל
20/02/2020 | 16:39
42
התכוונתי יותר פגע להם באגו
לצפיה ב-'אבל מהצד השני צריך גם להבין'
אבל מהצד השני צריך גם להבין
20/02/2020 | 15:52
13
70
שמנצחים שלא חושבים בכלל על המשחק ומנצחים איכשהו במזל, מן הסתם גם לא חושבים בכלל גם על מושבעים
דני, לצורך העניין, לא באמת חשבה על המושבעים, לא יצרה קשרים עם אף אחד מהם במיזוג (חוץ מרייף ולקראת הסוף קצת לידיה)
ומבחינת המושבעים שתיהן היו שקרניות, ההבדל הוא שמבחינת סטפני זה "בגידה" כי הם היו קרובים אליה, ואל דני לא, אז לא ציפו ממנה לכלום

מהצד השני גם צריך להבין שזה 50% מזל, ובעונה אחת יכולים להיות מושבעים שיעניקו את הניצחון לשחקן הטוב ביותר של העונה, ובעונה אחרת יכולים להיות מושבעים שיעניקו את הניצחון למי שהכי פחות לכלך את הידיים שלו והיה מעורב בהדחות שלהם
כי כאמור כמו שאמרת אין איזה חוק שלפיו הם צריכים להחליט למי להצביע בגמר
ככה שבעונה אחת שראסל הפסיד בעונה אחרת עם מושבעים אחרים הוא יכל לנצח, ובעונה אחת שדני ניצחה בעונה אחרת עם מושבעים אחרים היא יכלה להפסיד.
זה הרבה מאוד פעמים לא תלוי בהם אלא במושבעים - אם יעריכו או לא יעריכו, אם יהיו ממורמרים או לא יהיו ממורמרים, ואין באמת איך לעבוד עם זה
לצפיה ב-'מגיב לשניכם'
מגיב לשניכם
20/02/2020 | 16:34
12
45
- ליטרלי אמרתי שמי שמנצח לא בהכרח שיחק טוב. הצבעות מושבעים נוטות להיות לעומתיות. אין צורך להתפרץ לדת פתוחה
- מסכים שזה תלוי בהרכב המושבעים. כאן בדיוק נכנס התפקיד של השחקן לזהות עם מי הוא משחק ומה הרכב המושבעים ירצה לראות. נטלי29 היא לדעתי דוגמה מעולה להצגות מול המושבעים שרצו לראות משחק, לעומת סופי שלדעתי בנתה על העיקרון הלעומתי בגמר מול קואץ'. בחירות שונות, משחק שונה, אותם מיליון דולר בסוף.
לצפיה ב-'העניין הוא'
העניין הוא
20/02/2020 | 16:52
11
34
שזה לא משהו שאפשר באמת לדעת עד שזה לא קורה
כשסטפני הדיחה את ג'אד אני מניח שהיא לא יכלה לדעת שהוא יקח את זה עדדדדדדדדדדדדד כדי כך קשה

וגם אם כן יכלה לדעת, מה הייתה צריכה לעשות אחרת?
הייתה אומרת לעצמה, "טוב, אני נמצאת עם קאסט של מושבעים שלא מעריכים בגידות, אז אני לא אבגוד באף אחד ואתן לאחרים להוביל את המשחק ולשלוט על הגורל שלי במשחק"?
או שאולי הייתה צריכה להגיע לפיינל 4 עם ג'אד, ג'יימי וסינדי ומה שיהיה יהיה?
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שיפה בהישרדות ובחיים בכלל'
זה בדיוק מה שיפה בהישרדות ובחיים בכלל
20/02/2020 | 17:23
10
38
אין לך נכון מוחלט. מהלכים הכרחיים בסוף באים לך בסיבוב. יש לך אלף משתנים בכל סיטואציה. אי אפשר לדעת בוודאות מה היה קורה אם, כן אפשר לנתח בדיעבד.

ספציפית לעונה 11, אם סטפני לא הבינה שג'אד יקח את הבגידה קשה זה לגמרי כן פגם במשחק החברתי. אם היא הייתה מבינה שהקאסט לא מעריך בגידות (וגם לא מעריך עוד מלא דברים כמו שחקנים חוזרים) אז נקודתית, לטובת ההצבעות שלהם בגמר, נכון לא לבגוד בהם ולתת לאחרים לקחת את האשמה, גם במחיר של משחק למלמי. הנה תראה זה עבד לדני
לצפיה ב-'אבל משחק למלמי = לסמוך על המזל בלבד'
אבל משחק למלמי = לסמוך על המזל בלבד
20/02/2020 | 17:31
9
38
ולמה שמישהו עם הגיון ושכל בריא ישים את כל הז'יטונים שלו על מזל בלבד? בשביל זה באים להישרדות?
וסטפני עוד באה למשחק עם איום על הגב בתור מתמודדת עבר פופולארית, הסיכויים שלה להגיע לגמר בלי לשלוט על המשחק עוד אפילו יותר קטנים מכל אחד אחר שם גם ככה
לצפיה ב-'אז הנה היא שלטה במשחק הגיעה לגמר'
אז הנה היא שלטה במשחק הגיעה לגמר
20/02/2020 | 17:45
2
44
והפסידה למי ששיחקה למלמי ודי הסתמכה על המזל. זה בדיוק מה שאמרתי קודם- לפעמים הדברים שאתה מוכרח לעשות כדי לשרוד עוד יום יבואו לך בסיבוב עוד יומיים.
אפשר לומר שזה FLAW במשחק. אני רואה את זה כשיקוף מושלם של החיים עצמם.
לצפיה ב-'אז לפי ההגיון הזה עדיף שכולם ישחקו כמו פאגונג בבורנאו'
אז לפי ההגיון הזה עדיף שכולם ישחקו כמו פאגונג בבורנאו
20/02/2020 | 18:15
1
12
לצפיה ב-'אין לי מושג איך מכל מה שאמרתי זה מה שהסקת'
אין לי מושג איך מכל מה שאמרתי זה מה שהסקת
20/02/2020 | 18:50
35
ההיגיון הוא לא לשחק "כמו", ההיגיון הוא לשחק הכי נכון למצב שאתה נקודתית נמצא בו.
מרגיש לי קצת ברור מדי אבל אין דרך אחת לשחק בשביל לנצח, ברוב המקרים תצטרך לשלב כמה דרכים שונות. נראה לי שהגיע הזמן לצאת מהתבנית של "צריך לשחק חזק ולעשות מהלכים גדולים ולשלוט במשחק" כי אנחנו רואים שזו גישה שעובדת רק לפעמים. אני לא אומר מה כן צריך, אני אומר שאין צריך. יש מציאות מורכבת, מי שמצליח לשרוד אותה ולהגיע לסוף עם מקסימום הערכה ומינימום מושבעים ממורמרים מנצח.
לצפיה ב-'סנדרה זכתה פעמיים עם האסטרטגיה הזו, אז כן'
סנדרה זכתה פעמיים עם האסטרטגיה הזו, אז כן
20/02/2020 | 18:42
5
17
לצפיה ב-'הסתמכות על מזל זו אסטרטגיה?'
הסתמכות על מזל זו אסטרטגיה?
20/02/2020 | 19:26
4
16
לצפיה ב-'בסופו של דבר היא הגיעה לסוף וזכתה בקולות המושבעים'
בסופו של דבר היא הגיעה לסוף וזכתה בקולות המושבעים
20/02/2020 | 19:55
2
47
וזה כל מה שצריך...
לא בחרה עם מי לשבת בגמר
לא הצליחה להזיז קולות לכיוון שלה ולשלוט בהדחות
לא עשתה מהלכים גדולים
פשוט הייתה שם ונתנה את הקול שלה לרוב, as long as it ain't me
וזכתה בהערכת המושבעים, אם זה מרמור, זה גם לגיטימי

לא הכי מרשים טלוויזיונית אבל זו עדיין דרך לנצח, והיא עשתה את זה פעמיים. פארווטי הודתה שאחת הטעויות הכי גדולות שלה הייתה לא להדיח את סנדרה בזמן, ואני מאוהבת בה והכל ועדיין חושבת שהיא הייתה צריכה לקחת את העונה הזו. אבל מה לעשות, קרה מה שקרה
לצפיה ב-'נהפוכו '
נהפוכו
20/02/2020 | 20:11
1
48
דווקא היא כן בחרה עם מי לשבת בגמר. הרי היא זו שבחרה לקחת איתה לגמר את סטפני ולא ההיפך.
לצפיה ב-'אני לא זוכרת מספיק מהמשחק של '
אני לא זוכרת מספיק מהמשחק של
21/02/2020 | 13:48
37
דני כדי להשתתף בדיון שלכם. בגלל זה כתבתי על סנדרה. המטרה של המשחק זה להגיע לסוף ולזכות בקולות המושבעים. כל המסביב לא חשוב בסופו של דבר

במקרה של דני כל הברית שלה נמחקה והיא הצליחה להשאר כשהברית השניה מחסלת את עצמה, והיא קיבלה יתרון בחלק משמעותי של המשחק. זכור לי כשצפיתי שלא שמתי לב שהיא שם עד ל3-4 פרקים אחרונים, לא היה לי מושג מאיפה היא צצה. אם היא לקחה את סטפני איתה כי המושבעים היו ממורמרים וידעה שלא יצביעו למישהי שכבר שיחקה בעבר, יפה לה.
רק אגיד שהמשחק שלה בפרק השבוע כנראה היה המשחק הכי גרוע של מנצח חוזר אי פעם. אפילו יותר מג'ייטי לדעתי. היא הייתה יכולה לצוף עד הסוף בלי בעיות. קורע אותי שהקיום של פארווטי במשחק דופק למנצחים את המוח
לצפיה ב-'חאלס כבר עם המרמרת'
חאלס כבר עם המרמרת
22/02/2020 | 13:53
22
כל מי שזכה בהישרדות הוא זוכה ראוי שעשה את המקסימום ממה שהיה לו. וכן, מזל זה חלק בלתי נפרד מהמשחק, אבל כשאתה בפיינל 3 וצריך לשכנע את הג'ורי לתת לך את המיליון, כנראה שעשית משהו טוב (או ששני הפיינליסטים האחרים היו מזעזעים). וסנדרה זוכה מעולה. העובדה שהצליחה להגיע בכלל לסוף בשתי עונות שהיו בהן הרבה hotshots - גברים ונשים אתלטיים, צעירים וכריזמתיים מלאי אגו אומר דרשני. 
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 15:37
43
הכל טוב ויפה, אבל משחק חברתי ממש לא היה לה בגואטמלה
חוץ מבובי ג'ון וגארי לא היה לה קשר לאף אחד שם! וזה מאוד ברור גם מהשאלות וגם מהתשובות שבגמר.
ג'יימי אומר לסטפני שהוא והמושבעים נעלבו שהיא גרמה לכל אחד ואחד מהם להאמין שהוא החבר הכי טוב שלה ואז העיפה אותו.
ג'יימי גם אומר שדני הייתה שקרנית ולא אמרה למודחים שהיא מצביעה להם או שהם המטרה בהדחה רגע לפני המועצה, אבל זה היה נראה שפחות אכפת לו מזה כמו שהיה אכפת לו מסטפני,
ולמה?
כי אף אחד לא ספר שם את דני, אף אחד לא באמת הכיר אותה או התחבר איתה,
ומההדחה של בובי ג'ון היא פשוט נצמדה לתחת של רייף ואמרה אמן לכל מה שהוא אמר לה.
איפה המשחק החברתי המעולה כאן?
לצפיה ב-'והיו עוד דברים בפרק'
והיו עוד דברים בפרק
20/02/2020 | 07:14
2
102
- איזה כיף שקים מצאה אליל ולמרות שסופי אמרה בוידוי שזו טעות, לדעתי זה היה מתבקש מצידה לשתף את סופי בחצי השני של האליל. אם הייתי קים הייתי עושה אותו הדבר. בכללי, אני מרגיש ממש שקים מקבלת את העריכה של סירי מ34, ולדעתי סופי למרות כל מה שאומרת בוידויים כן תשתף איתה פעולה בהמשך, זה גם לטובת סופי.
- ועוד קווין מוצאת את האליל - דניס אבל אני לא מבין את ההתלבטות, למה לא לתת את החצי השני לאדם וזהו?
- אהבתי שהאלילים החבויים העונה הם חצאי אלילים, זה כבר מעלה את דרגת הקושי כמו שמתאים לעונה כזו. השאלה מה קורה במקרה של ערבוב? והאם אפשר לחבר 2 חצאים של 2 שבטים אחרים? כלומר, נניח סופי ודניס יוכלו להפוך את שני החצאים שלהם לאליל אחד במידה ויהיו באותו שבט בערבוב עתידי? יהיה מעניין לגלות
- אהבתי שהיתרון באי ההכחדה הפעם לא היה אליל זמני, אלא אותו יתרון שג'נט סירבה לו באי האלילים, וידעתי שנטלי תמצא את זה.. מאמין שגם פרק הבא היא תמצא.. הלוואי והיא תחסוך הרבה מטבעות ותצליח לחזור למשחק במיזוג מישהו אולי שם לב מה התוקף של היתרון של ג'רמי?
- כל פרק שטוני במשחק זה עוד שבוע של כיף בשבילי והכיף הגדול שגם אם הוא יודח(והלוואי שלא בקרוב או בכלל) עדיין נהנה מהשטויות שלו עד פרק הגמר בזכות אי ההכחדה
- אני ממש ממש אוהב את אדם, וזה נראה שהולך לו ממש טוב והוא ודניס במקום מאוד טוב בשבט. יש רגעים שאני מקבל תחושה שאולי הוא המנצח של העונה..הלוואי! אני אוהב מאוד גם את בן ולגמרי לגמרי בעדו
- פרק הבא טייסון ממשיך להוכיח כמה שהוא גרוע, ובמקום להוריד את הראש ולשוט מתחת לראדר, הוא ממשיך לזרוק שמות לאוויר והפעם נגד השורדת הכי צעקנית בשבט
לצפיה ב-'אה ועוד משהו שחשוב לי לציין'
אה ועוד משהו שחשוב לי לציין
20/02/2020 | 07:30
1
80
לעומת מה שרשמתי בהודעה הראשית שלי לפרק הזה, אני אוהב גם להתבדות.
ובנתיים כמו שזה נראה, סופי לגמרי בכיוון של לגרום לי לאכול את הכובע.
כשהקאסט רק פורסם אני זלזלתי בסיכויים שלה להצליח בעונה הזו, ובנתיים כמו שזה נראה היא בדרך הנכונה להגיע רחוק, והיא גם פי 100 יותר מעניינת מהעונה הקודמת שלה.
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
20/02/2020 | 13:59
47
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 07:09
8
112
פארווטי: נושמת
דניס: אדם, למה שלא נביא לפארווטי אליל?
אדם: [תגידי לי, צפית בגיבורים נגד נבלים?!]

פארווטי: יושבת על החוף עם איתן ורוב
דני: למה פארווטי לא חברה שלי גם? :(((

???!

דני: פתאום פארווטי לא מדברת איתי ואני עצובה. בא לך להדיח אותה?
רוב: כן, למה לא? [דני, את אמיתית? פארווטי היא ה#1 שלי!]
... עצור רגע רוב, שכחת שאשתך גם במשחק?

אני לא מבינה מה עובר על שבט סלה. לפארווטי יש כ"כ הרבה כריזמה שאחרים רצים לחרב את המשחק שלהם כי הם רוצים את תשומת הלב שלה? מה לעזאזל?
כולם הסכימו שהיא אחת השחקניות הכי מסוכנות שיש ושצריך להעיף אותה על טיל, ובסופו של דבר כל הקולות נגד דני?! ביי דני!

הזיות:
דני, המנצחת שהתגאתה בכך שלא חשפה אסטרטגיה ולא דיברה עם שחקנים אחרים כולל המפיקים, על מה היא הולכת לעשות - לא מצליחה לסתום את הפה שלה
סנדרה מביסה את פאקינג בוסטון רוב בפאזל. מה?
קים מוצאת אליל חצוי ומחליטה לשתף את סופי, לא טייסון. מה?
רוב גורם לכולם לרוקן את התיקים שלהם כאילו כלום. מה?!!
בן, אחרי שנראה שהצליח לסדר את המעמד שלו בשבט מתנהג כמו כאוס קאס על סטרואידים. מופתעת שלא הדיחו אותו. למרות שלא נראה לי שזה משנה - לניו סקול יש את המספרים כרגע
אני מתחילה לשנוא את המטבעות. לג'רמי יש יותר מדי כח. ואני לא רואה מישהו מהקאסט נותן לפארווטי מטבע, מה שאוטומט שם אותה בחסרון מעבר למטרה הענקית שיש לה על הגב. לרוב יש את אמבר, לסנדרה יש מלא קשרים ועדיין אף אחד לא רואה אותה כאיום כי היא גרועה באתגרים.

בבקשה שדקאל ילכו למועצה הבאה. לא יכולה לחוות עוד התקף לב. מחכה לערבוב
פריוויו: טוני מקבל עריכת ריצ'ארד האץ' באולסטארס עם הכריש הזה. יול צוחק על כל הבלאגן שהוא הולך לעשות.

לצפיה ב-'אז הספויילרים שקראת בסוף היו נכונים?'
אז הספויילרים שקראת בסוף היו נכונים?
20/02/2020 | 07:14
3
29
לצפיה ב-'לא '
לא
20/02/2020 | 07:18
2
71
לא היה לי מושג מה הולך לקרות
לצפיה ב-'אני חושב שההפקה ממש התאמצה למנוע ספוילרים העונה '
אני חושב שההפקה ממש התאמצה למנוע ספוילרים העונה
20/02/2020 | 07:22
1
74
גם אני נחשפתי לספוילרים לפני שהעונה התחילה. וחשבו שמי שהדליף את הספוילרים צודק כי הוא חשף שיש מטבעות אש לפני שפורסם רשמית. אבל אז הוא גם אמר שאי ההכחדה נשמר כהפתעה עד האיחוד, מה שלא קרא, ושאדם הודח ראשון מהשבט שלו, מה שגם כן לא קרה. אז אני חושב שההפקה עשתה עבודה טובה לשמור על ספוילרים לעונה הזאת.
לצפיה ב-'אני חושב שאי ההכחדה תורם לזה'
אני חושב שאי ההכחדה תורם לזה
20/02/2020 | 07:40
64
בד"כ אם יש שורדים שמדליפים זה מתוך איזשהו תסכול
ואי ההכחדה זה טוויסט שהוא די מגבש, כולם ביחד כל הזמן, כל המודחים מהראשון ועד האחרון, והם מצולמים כל הזמן לפרקים גם אחרי ההדחה ויודעים שהם כנראה יופיעו בכל הפרקים עד הגמר כולל, ולכן מרגישים יותר מחוייבות לעונה וגאוות יחידה לגביה
לפחות בעונה 38 זה היה ככה, לא פורסם אפילו לא הספוילר הקטן ביותר, אולי גם הפעם אותו המצב
לצפיה ב-'עוד משהו '
עוד משהו
20/02/2020 | 08:11
3
85
נראה ששתי הבריתות בשבט סלה לא עשו את ההחלטה הנכונה עבורם
פארווטי לפני המועצה אמרה בוידוי שהיא צריכה לנסות להעביר מישהו מברית הניו סקול אליה - לא קרה
אדם(?) הלך לג'רמי, דניס, מישל ובן וביקש שיצביעו לפארווטי עכשיו כי בהמשך לא תהיה להם את האופציה - לא קרה

העריכה הראתה שהפראנויה של דני לא הייתה מוצדקת והיא הודחה. מצד שני אני לא יודעת אם זה מראה חיובי בשביל פארב וקשה לי לראות אותה מצליחה להעביר את אדם ודניס אליה. אם אתחיל לחקור כל פיפס מהעריכה נראה לי שאתחרפן. בנתיים סופי נמצאת בטופ לדעתי
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 08:26
2
78
במקרה של פארווטי, דני ניסתה להדיח אותה, אם דני הייתה נשארת במשחק, היא הייתה כנראה ממשיכה לנסות להדיח את פארווטי וגם הייתה פוגעת בסיכויים של אית'ן, פארווטי ורוב. המהלך הכי טוב שלהם כרגע הוא להדיח את בן.
לצפיה ב-'או '
או
20/02/2020 | 18:17
1
51
שימשכו את בן אליהם. נראה...

תיקון טעות בקשר לוידויים: פארווטי אומרת שאחד מהניו סקול צריך ללכת, אדם אומר שחייבים להדיח את פארב אבל צריך לחכות לרגע הנכון כי מהלך כזה יכול להתהפך עליהם. ועכשיו זה נראה הרבה יותר גרוע משחשבתי

אני אומרת לעצמי שאולי היה כדאי שפארווטי תלך לדבר עם דני בעצמה, אבל לא יודעת אם הייתה לה בכלל את האופציה כי דני רצה לחצי שבט חשפה בריתות והוכיחה שאי אפשר לסמוך עליה, ופארב ממילא מטרה מהלכת על שתיים אז כל אפשרות להסיט את האש ממנה עדיפה על לנסות לשחק עם אש. אם דני רק הייתה הולכת לפארב במקום להתבכיין שהיא לא מקבלת מספיק תשומת לב הכל היה נראה אחרת. האולד סקול ממש בצרות מהשטות הזו וחבל.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
20/02/2020 | 18:25
49
אין לי טיפת ביקורת על פארווטי ורוב הפרק, כי זה לגמרי היה מתבקש מצידם פשוט להפטר מדני וזהו
היא הוכיחה הפרק שאי אפשר לסמוך עליה, פעם שניה היא הולכת לדבר עם חצי שבט על להדיח אותם+חשפה את זה שהיא הייתה חלק מברית אולד סקול במשחק
נניח ופארווטי הייתה באה אליה ומנסה לפתור את זה איתה, הם לא יכולים לסמוך על זה שיום אחרי זה לא יתהפך עליהם שוב
אני מאמין שגם הניו סקול העדיפו להפטר מדני כי הבינו שהיא לא מישהי שאפשר לסמוך עליה והיא יכולה לדפוק גם אותם בהמשך, וגם ככה יכול להיות להם רוב נגד האולד סקול בפרק הבא גם בלי דני. ונניח ויום למחרת יש ערבוב, עדיף לדניס ואדם להיות בשבט חדש עם פארווטי או רוב ולא עם דני...
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 09:03
82
אי ההכחדה מכרסם באחד הדברים האחרונים שנשארו על תילם עד היום - ה"בפרקים הקודמים". עכשיו נשאר רק קודש הקודשים עצמו, עצם העובדה שמתמודדים מדיחים זה את זה, ואחר כך המושבעים מצביעים לזוכה. זה ממש נקודת הדמיון היחידה בין תחילת התוכנית לנקודה הזו, ורק אלוהים יודע אם גם זה ישתנה מתישהו. כמובן, אני אחרים את כל תוכניות הריאליטי באמריקה אם זה יקרה. אבל אם לשפוט לפי הפורום, אני תמיד יכול להגר לאוסטרליה!

דבר אחד שאני שמח הוא שבן אשכרה משחק את המשחק כמו שצריך, לא לגמרי אולד סקול אבל כן בסגנון הנפוץ לעונות 19-29. ויחד איתו, דניס מוצאת... חצי אליל. טוב, מבחינתי התוכנית אבודה. די כבר עם טוויסטים למען הטוויסטים נטו. אדם גם בברית איתם, אני חושב שגם אית'ן, ובסוף דניס מתכננת לתת את החצי השני ל...פרוואטי. אוקיי, הבחורה כנראה רשמית השחקנית הכי טובה אחרי סירי. פרוואטי, כן? לא דניס. בשבט השני, גם קים מוצאת... חצי אליל. רק עכשיו נזכרתי שהיא מעולם לא הצטרכה להשתמש באליל, כי כמו רוב ובנג'מין לפניה, השם שלה מעולם לא הועלה על הקלף בעונה המקורית שלה. ואת החצי שלה היא נותנת לסופי. איחוד בריתות בין רוב, פרוואטי, סופי ויול? כן בבקשה!

אי ההכחדה ממשיך לזלול זמן מסך, ואני רק מקווה שהפעם אחרי האיחוד, מי שלא יחזור מאי ההכחדה יסיים את דרכו במשחק. הגמר של עונה 38 היה איום ונורא, וזה היה רק בגלל שכריס היה עם שניים מהשבט השני, וכל המודחים המוקדמים הצביעו למתמודד היחיד שהם הכירו. הדבר האחרון שאני רוצה הוא גמר עם 17 מושבעים. הפקה יקרה, לפחות תתקנו את זה, אף אחד לא רוצה שכולם יהיו מושבעים. והשילוב של אי ההכחדה עם המטבעות והיתרונות גורם לי לחשוש שגם הוא יחזור לעוד ועוד ועוד עונות. כלומר, מבחינתי, ביי הישרדות, גם אם הסטנדרט לא היה צונח בעונות האחרונות. זו המוטציה האחרונה, שיוצרת סרטן גרורתי במשחק שהכרתי פעם.

מה שעוד חוזר זו הנטייה המעצבנת לתייג מתמודדים לפי היתרונות שלהם, ולא, חלילה, לפי מקצועם או עיר מגוריהם. כרגע אני עדיין בעד ניצחון של יול או סופי. זה רק אני או שסופי פחות מכוערת מאשר לפני שמונה שנים? בכל מקרה, היא חמודה. אני אוהב שכמעט אין אף אחד "סגול", אולי קצת ניק. לפחות מבחינה עריכתית, בעייה גדולה שנמשכה כמעט עשור, נפתרה. דקאל שוב זוכים בחסינות (זה מרענן פשוט לנקוב בשמות השבטים, ללא גימיקים מיותרים), ונראה שהניו סקולרס והאולד סקולרס במלחמה. חוץ מזה שדניס הצטרפה לניו סקולרס, זה לא ממש מפריע לי. מה שכן בעייה זה שזה אומר שרוב ופרוואטי לכאורה במיעוט.

ואז דני רוצה להדיח את פרוואטי בגלל... סיבות? והיא מספרת על זה לרוב! את לא יודעת שרוב ופרוואטי בברית? כמו אמבר, מסתבר שהניצחון שלה כנראה היה פוקס. היא ידעה שהמושבעים יתמרמרו על סטף, אם בגלל שהיא כבר שיחקה בעונה הקודמת, ואם בגלל שהיא תכל'ס לא הייתה ממש נחמדה. מבחינתי, הזוכה האמיתי בגוואטמלה היה צריך בכלל להיות רייף. האם בניגוד אליהן, מישל, שיושבת גם היא על אותה משבצת, כן תוכיח את עצמה? אז כן, ביי דני, כמו האתגר זה אפילו לא היה קרוב. אבל בנקודה הזו, יחסי הכוחות בשבט ידועים, אז בשבוע הבא אני מקווה שדקאל יגיעו למועצת השבט. בתקווה, קים לא תודח.
לצפיה ב-'כמה נקודות לאחר צפייה חוזרת '
כמה נקודות לאחר צפייה חוזרת
20/02/2020 | 13:11
3
93
אית'ן משחק ממש טוב. הוא נמצא ברוב השיחות הפרק, הוא וידא שדני לא מספרת יותר מדי על הברית של האולד-סקול לאחרים, ואני חושב שהוא כן היה פקטור בהדחה של דני. ואני חושב שהוא האחרון שיודח מבינו, פארווטי ורוב. גם אדם ממש מפתיע אותי לטובה, הוא גם נמצא ברוב השיחות האסטרטגיות.

אני חושב שמקשים כאן יותר מדי על קים. כן, סופי רואה בקים כאיום אבל היא לא קטלה את הרעיון לעבוד איתה. הפסלון גם יהיה לטובתה, כך שאני אופתע אם היא תוותר על ההזמדנות הזאת. אני לא רואה למה שקים תביא לטייסון את החצי השני של הפסלון, הוא נמצא בחוץ. למה שקים תשאר בחוץ?

אית'ן, פארווטי ורוב היו ממש מעולים במועצת השבט. לא רק שדני הודחה לאחר שהוכיחה כאיום לברית שלהם, הם הצליחו לשים מטרה על בן. כך שגם לאחר שדני הודחה, יש להם יותר סיכוי להדיח את בן במועצה הבאה, כלומר, הם העבירו את המטרה מהגב שלהם על בן. ברור לי שיש סיכויים גדולים שאחד מהם יודח בפרק הבא במידה וילכו למועצת השבט, אבל זה לא שהמצב אבוד לגמרי בשבילם.

למה אף אחד לא מדבר על סנדרה? היא הייתה ממש טובה במשימת החסינות!

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 13:54
2
67
גם לדעתי לא היה חכם לה לתת את החצי אליל לטייסון, כי מה יעזור אם שניהם במיעוט ויחזיקו באליל משותף...
כן שווה לה להתחבר למישהו מרכזי במשחק (אני אישית הייתי בוחר ביול כי הוא נראה לי יותר נאמן אבל כנראה שזה לא באמת משנה).
לדעתי רוב, אית'ן ופארווטי (המעולים כמו שציינת) כן עושים את מה שהם יכולים אבל כנראה שהחמישייה האחרים יתאחדו כי זה באמת יותר מדי מתבקש...

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 16:28
1
53
כן, זה לגמרי מתבקש שהחמישייה תתאחד נגד אית'ן, רוב ופארווטי, אני מקווה שאיכשהו שלושתם יוכלו להתאחד עם אדם ודניס או ג'רמי ומישל (מותר לי לחלום חחח).
לצפיה ב-'לא כזה מופרך '
לא כזה מופרך
21/02/2020 | 11:24
39
הקשר של דניס ופארווטי מאוד טוב (לכן דניס גם חשבה לתת לה את החצי השני של האליל ואפילו לא לבן שאיתו מצאה את האליל..)
ורוב ופארווטי הם אלו שהצילו את אדם ודניס כאשר ג'רמי ומישל כיוונו אליהם .
בעיקרון אם הם היו יודעים כמה ג'רמי מרוויח מהשהות של נטלי באי ההכחדה , היו בועטים בו לגמרי . הלוואי שאיכשהו יגלו את זה והוא לא ישתמש ביתרון שלו ויודח בבליינסייד.
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 13:13
5
88
לאאאאא דני לאאאאא!  הייתי הפייבוריטית שלי העונה הזאת, מה קרה לך??

זה כנראה מראה שאנשים משתנים עם השנים, הביטחון קצת אובד והכל נהייה יותר אמוציונאלי. דני נפלה לתוך המלכודת הזאת ונכנסה לסחרור מיותר (למרות שכמובן, קשה לשפוט את איך היא ראתה את הדברים מהצד שלה, ובטח שאי אפשר לשפוט שחקן בהישרדות אחרי שבוע בלי אוכל ושינה). אני חושב שהיתרון של דני בגווטאמלה היה הקוליות שלה, וזה שהיא לא נתנה אז לרגשות שלה לפגוע לה במשחק. העונה הזאת, המצב התהפך והקוליות אבדה. חבל. 

בסך הכל, שאר הפרק היה דיי משעמם. בוסטון רוב ממשיך לשלוט בכל שבט שהוא נמצא בו (חוץ מבעונה 20). אותה השחצנות, אותה הביריונות המאפיונרית שמתובלת בקסם אישי (מה שלא היה לראסל, דרך אגב). פארווטי ממשיכה לקבל עריכה של ביץ'. לא משנה מה יקרה וכמה שנים עברו, ג'ף עדיין שונא אותה ונהנה להציג אותה כ-villain. 

בשבט הכחול - הלמלמים ממשיכים להפגין שליטה במשחק. במצב הזה, אני באמת רואה את הלג'נדס מודחים אחד אחרי השני החל מהפרק הבא, ואנחנו נמצא את עצמנו בשבט שנשלט על ידי בן, מישל, אדם, ג'רמי ודניס. אני חושב שהוידוי של ג'רמי לגביי הטוקנים מרמז שג'רמי יגיע רחוק גם בעונה הזאת ואני לא אוהב את זה 

פאק, אם חושבים על זה - האולדסקולז בשבט הכחול ירו לעצמם ברגל. הם ידעו שהם במיעוט מספרי ושדני מרגישה מחוץ לחבורה. למה לא לקחת את דני הצידה, להעלות את הביטחון שלה ולהראות לה שהיא לגמרי חלק מהברית. אחר כך להיפטר מג'רמי או מבן? למה להוריד לעצמם את כמות האנשים? אם רוב, פארווטי ואית'ן הם הבאים בתור לעוף - שיאשימו בזה רק את עצמם. 

בשבט האדום - טוני ממצב את עצמו מחדש, והפעם משכיל לחבור לאויבות שלו מעונות קודמות (שרה וסנדרה). קצת קשה לי לראות את השלישייה הזאת מגיעה רחוק ביחד. יש שם יותר מדיי אגו ויצרים. כרגע, יולי וסופי הם היחידים שיכולים לנסות לאזן אותם ולהגיע איתם להבנה שזוהי הברית הטובה ביותר בשביל חמישייתם כרגע, כי יש אויבים גדולים יותר שצריך להיפטר מהם (טייסון, קים, ניק).

בפרק הבא נראה שהפראנויה השבועית היא סנדרה נגד טייסון. לדעתי, זו סתם הטעייה ושניהם בטוחים. ביי ביי קים? (וואי, אם עוד אישה חזקה עפה רביעית ברציפות אני אתעצבן ממש . מישהו רוצה לראות עונה שנשלטת על ידי זרגים משעממים? לא סבלנו מספיק מעונות כאלה)?
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 15:27
4
83
ג'ף ממש לא שונא את פארווטי אין לי מושג איך הגעת לזה (בראיונות של כמה ימים לפני המשחק הוא בעצמו אמר שהיא הכי טובה מכולם כאן)
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 18:31
1
81
ג'ף מאוהב בה ותמיד אומר שהיא השחקנית הכי טובה אי פעם

בקשר לעריכה - היא ואית'ן קיבלו את העריכה הכי חיובית שיש בפרק הראשון לדעתי, הייתה חמודה רצח. אבל זו לא פארב בלי קצת ביצ'יות.
לצפיה ב-'וזה ממש לא רע שהיא ביצ'ית'
וזה ממש לא רע שהיא ביצ'ית
21/02/2020 | 03:06
44
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 19:47
1
71
וכי הייתי חייב להעלות את הסרטון החמוד הזה לפורום
שימו דקה 2:01
לצפיה ב-'מה רע בלהיות נסיכת פופ?'
מה רע בלהיות נסיכת פופ?
20/02/2020 | 16:18
1
87
- שיהיה ברור לכולם: בזמן שזלזלתם בסופי ובמשחק שלה, אני מהיחידים שראו בה מעבר לצלעשל קואץ. לא אכפת לי מזה שהיא מדהימה אכפת לי מזה שאני מדהים ואני רוצה הכרה רשמית ומדליה נשיאותית. גם לדעתי היא בסוף תעבוד עם קים.
- הרעיון של דניס לתת לפארווטי אליל הוא לא משולל היגיון לחלוטין אבל טוב שאדם היה שם ומנע ממנה לחלוק אליל עם ליטרלי השטן.
- אם דניס ואדם יוכלו להדיח בפרק הבא את בן, היחיד שיודע על האליל שלהם, ולהצטרף לחמישייה עם רוב פארב ואיתן אני אהיה המאושר באדם.
- איתן לדעתי משחק מצוין כרגע. אני פשוט מתאהב מחדש.
- אגב מתאהב אני חושב שאני מתחיל לפתח רגשות ליול. הוא כל מה שגבר צריך להיות. חתיך הורס, צוחק יפה, גאון מפחיד וגנגסטר במידה. קח אותי כבר.
- פארווטי וזה הולך להיות ארוך: מצד אחד אנחנו רואים בפועל כמה כריזמה יש לאישה הזאת. אסור לתת לה להיות במשחק יותר מ5 דקות אחרת היא פשוט מושכת את כולם אליה בלי למצמץ וכולם מגיבים לזה באופן הכי טבעי שיש. מצד שני, היא פישלה בענק עם דני. מהרגע שזה קרה היא פעלה נכון ומושלם אבל להגיע למצב שבו את מזניחה קשר עם מישהי שמהווה מספר קריטי בשבילך וגורמת לה להרגיש שהיא המטרה- זו יהירות וזלזול. גם אם keep you enemy closer, עדיין צריך to keep your friends close.
- 2 נשים שמצאו אליל הפרק והצליחו להחביא אותו באקט מסוכן אבל אמיץ. כיף גדול
- דני יצאה אהבלה אבל לא מאשים אותה היא שחקנית כדורסל ולא הישרדות. אני כן מאמין שהיא מבריקה ובן אדם מגניב לגמרי. אחרי שקית' הגיע פעמיים לפרק הגמר הבנתי שבין שכל להצלחה בהישרדות אין קשר סיבתי מובהק.
- אי ההכחדה בשלב מסויים פשוט יהפוך לשבט נשים ונתחיל את העונה מחדש בפורמט מלחמת המינים

לצפיה ב-''
20/02/2020 | 16:27
75
לגבי פארווטי ודני, אני לא חושב שזה משהו בהכרח שפארווטי עשתה, פשוט הפרנויה הגיעה אל דני. פארווטי אמרה בעצמה שהיא ודני התחברו במשחק לכן הופתעה שהיא רצתה להדיח אותה.
לצפיה ב-'שאלה חשובה'
שאלה חשובה
20/02/2020 | 17:28
72
באיזה אתר אתם רואים את הפרק/ים??.. מעונה 29 בערך ועד עונה 39 היה לי אתר קבוע שאיננו עוד.
לצפיה ב-'דעתי על הפרק-'
דעתי על הפרק-
20/02/2020 | 20:14
74
כל הזמן קיוויתי שהשבט הכחול ינצח בחסינות, כדי שאני אהיה רגוע בשביל פרוואטי,
ואז כשהם הפסידו התבאסתי ממש, ובמיוחד כשהשם שלה התחיל לעלות בשיחות.
אבל, תודה לאל, בסוף היא נשארה.
מקווה שבפרק הבא הכחולים יזכו בחסינות כדי שאני לא אצטרך שוב להיות על קוצים,
ושפרק אחרי זה יהיה איזשהו ערבוב - כבר נראה לי עדיף
אגב, לדעתי דניס ואדם צריכים לחבור לרוב, איתן ופרוואטי ושידיחו את בן, אבל זו רק דעתי חחח
והלוואי וסנדרה תטיס את טייסון הביתה!!!
לצפיה ב-''
20/02/2020 | 22:13
77
אוי דני דני דני....  באמת שכן תפסתי ממך וכן האמנתי שתגיעי רחוק בעונה אבל אלוהים כמה שלפעמים עדיף לסתום.
\משחק כל כך כל כך מביך של דני, ללא ספק הכי גרוע שראינו עד כה בעונה. 
שלא תבינו, יכו ל היות שבפועל דני באמת הייתה המטרה אם הניו סקול היו מחליטים להתאחד, לא שולל. אבל כל ההתנהגות שלה הייתה חסרת הגיון.
היא הולכת ומספרת גם לאיתן וגם לבן משתי הבריתות שהיא רוצה להעיף את פארווטי, אחרי זה הולכת לרוב ואומרת לו את זה. בכללי לכל האנשים שהיא לא יכולה לסמוך עליהם בשום צורה. ואפילו בלי לנסות לבוא לרוב ולהגיד לו שהיא מרגישה בלחץ וכל השטויות האלה. פשוט לירות לכל הכיוונים בלי היגיון בסיסי.
הגיע לה ללא ספק כל חלק בהצבעת 8-1 הזו.

עוד נקודות על השבט הכחול:
דניס ואדם ממש ממש חמודים, ויפה איך הם הגיעו למצב של לשון המאזניים.
לא הבנתי מה ההגבלה של היתרון של ג'רמי?
רוב ממשיך להיות מאפיונר הקטע שלו במועצה שהוא פשוט גגרם לכולם לזרוק את הכל מהתיקים היה שובר.
פארוטי ממשיכה להיות קווין  
ובן הוא לגמרי מתנהג כמו כאוס קאס אבל בינתיים לפחות ממש כיף לי לראות את זה.

בשבט האדום היה פחות יתרון אבל:
* סופי לגמרי מקבלת מלא תשומת לב, בעיקר ביחס למנצחת הנשכחת יחסית שהיא מה שאומר שהיא לגמרי מגיעה רחוק מאד. משחקת יפה בינתיים.
* קים לדעתי לא טעתה במיוחד, אני גם הייתי עושה משהו כמוה אבל עדין זה ניכר שאין לה ממש יכולות בשבט.
* הקווין הייתה מאד חסרה בנוכחותה בפרק הזה
* טוני הוא קורע מצחוק, מעניין מה פשר ההתמקודת פתאום בו ושרה.

בפרק הבא - יאללה סנדרה
לצפיה ב-'Secret Scene '
Secret Scene
21/02/2020 | 16:15
1
69
פארווטי: I'm not the flirty girl that I was once
לצפיה ב-'חחח קטע קורע'
חחח קטע קורע
24/02/2020 | 00:18
6
לצפיה ב-' פרק 2'
פרק 2
21/02/2020 | 17:07
65
נתחיל ממשימת החסינות.
נראה שההחלטה להדיח את אמבר השפיעה כמובן על רוב. השפיעה עליו לרעה מה שגרם לו לא להתרכז במשימה ולהפסיד בגדול.

טוני כהרגלו עושה דברים כמו שטוני יודע לעשות. איך הוא עדיין חי?
הוא האנקדוטה הקומית בעונה הזו, אין לי ספק, ובמוקדם או במאוחר הוא יתחיל לתת בראש. אני רואה אותו מתקדם יפה, אך לא מגיע לגמר.

פארווטי אדירה. אין לי מילה אחרת לתאר אותה. אם אף אחד לא יתהפך עליה וידיח אותה, היא תגיע לגמר בלי בעיה (עם המון מזימות וערמומיות). היא לחלוטין הפייבוריטית שלי.

נטלי עדיין במשחק ואני שמח על כך. היא הולכת להיות מאוד דומיננטית באי ההכחדה. לא חושב שאמבר תתקדם לאנשהו.

דני התגלתה (?) כשחקנית הגרועה בהיסטוריה. מה היא חשבה לעצמה?
גם באי ההכחדה היא הולכת להיות גרועה.

עושה רושם שאית'ן לומד (שוב) את המשחק ואני רואה פה פוטנציאל לפייבוריט.

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ