פינת הפופולאריות 40 - פרק 1

sapir aloud555

New member
אפשר בבקשה לא לספיילר את העונה האוסטרלית

בשרשור על העונה האמריקאית?

לא יודעת אם אי פעם אראה את זה, אבל אם כן הייתי בתוך זה עכשיו הייתי מתבאסת. מקווה לא להזכר בהודעה הזו אם אחליט לצפות

אורישקי

New member
מה זה קשור

כוצלם שם שחקנים פיזיים
סופי סה"כ הייתה די טובה במשימות, ניצחה בכמה חסינויות והיא יחסית צעירה ולא עברה לידה. בסה"כ היא בת 30. מעמסה באתגרים היא לא.
וחוץ מזה סטילהוק אני חושב זזה קצת מובן שבעונת מנצחים הכוח הפיזי של מישהו יעניין את הציפורן של המתמודדים.

Seosi

New member
בלי ספויילרים לעונה האוסטרלית

קודם כל כן, סופי נראית לי חזקה פיזית. ובמשימה הראשונה היא וסנדרה ניצחו את דני ומישל, פשוט לא הראו את זה. שנית...טוב, אין שנית
זה פשוט מרגיש לי שאנשים שונאים את סופי על סתם, אבל אני שמח לראות שהיא מקבלת קרדיט על הפרק. ולגבי יול, צפיתי שוב בפרק, ויול כן התסכל על המשחק פוקר וראה שטייסון אמר שהם (ברית הפוקר) ישלטו באי, אז הוא כן עשה שיעורי בית ובא מוכן.

sapir aloud555

New member

אוף אני בעד כולם כמעט
&nbsp
אדם 8
אית'ן 7
אמבר 5 היא מותק ועצוב לי לראות אותה מודחת ככה אבל אם זו היא או קים תמיד אעדיף את קים. חבל מאוד
בן 7 ההתרגשות שלו מרוב ממש הצחיקה אותי והוא שם את עצמו במקום טוב
ג'רמי 6 האמת אם זה היה רק בין נטלי לג'רמי הייתי מעדיפה שג'רמי יודח
דני 7 באה לשחק
דניס 9 סוף סוף חסינות שבטית!
וונדל 5
טוני 8
טייסון 6 חזר עם הוידויים המשעשעים
יול 10 מאוהבת
מישל 5
נטלי 6 לא רציתי שהיא תודח. לא רוצה שרוב הקאסט יודח. אבל עדיף שזו היא ולא דניס
ניק 6
סופי 8
סנדרה 7 יושבת על התחת ומקבלת אליל, אין מצחיק מזה. בתור דמות אני חולה עליה, לראות אותה מפיצה שקרים ומדברת על הכתר שלה זה כ"כ סנדרה
פארווטי - 10 המלכה לא מאכזבת. אני לא מאמינה שאני אשכרה רואה פרק תחילת עונה עם פאקינג פארווטי ולשם שינוי היא לא המטרה המשנית. תודה לאל! אמא או לא, היא לא יכולה לכבות את החיוך הענק, והוידוי שלה לפני המועצה פשוט זהב
קים - 7 כאב לי לראות אותה בבוטום נשברת וסנדרה צוחקת לה בפנים. מקווה שמכאן היא רק תעלה
רוב 8 וואלה שיחק אותה. לפעמים האובססיביות של ג'ף משתלמת, נראה לי שזה הדירוג הכי גבוה שנתתי לו אי פעם
שרה 6
&nbsp
רוצה שהשבט האדום ילך למועצה פרק הבא ושידיחו את טייסון או סנדרה. עם המזל שלי יקרה בדיוק מה שאני לא רוצה

דירוגי-

אדם- 6 חמודי, והברית בינו לבין דניס באמת נחמדה, אבל לא הייתי מזיל דמעה אם הוא היה המודח הראשון.
אית'ן- 6 שמח שחבר בינתיים לרוב ופרוואטי.
אמבר- 8 אני באמת חושב שלא יכלה לעשות משהו כל עוד רוב במשחק.
בן- 1 חושב שעשה מלא טעויות בפרק, ושזה עוד עלול להתנקם בו.
ג'רמי- 5 בטח יעשה הרבה בלאגן אחרי שהעיפו לו את נטלי.
דני- 9 מת עליה.
דניס- 7 פחות לייקבל מהעונה הקודמת שלה.
וונדל- 1 לא אוהב אותו סורי.
טוני- 10 קינג נשאר קינג.
טייסון- 1 כל כך קיוויתי שהוא יודח!!!
יול- 5 אמנם שיחק טוב, אבל אני פשוט לא מתחבר אליו, מצטער.
מישל- 1 מי?
נטלי- 5 ציפיתי ממנה להרבה יותר.1
ניק- 7 נהייתה לו כרס

סופי- 7 כנראה תגיע רחוק, לא יודע עד כמה אני שמח מזה חחח
סנדרה- 8 שיחקה טוב מאוד.
פארווטי- 10 בשוק שלא קיבלה אפילו קול אחד!!
קים- 7 לא להספיד אותה כל כך מהר. אם תגיע לערבוב יכולה למצוא את עצמה בעמדה טובה.
רוב- 8 הוכיח את עצמו גם פיזית וגם חברתית ואסטרטגית.
שרה- 6 קצת החווירה ליד סנדרה וטוני.

כולם רוצים לכבוש את העולם להגיע לפסגה כל היום במסיבה

10 לכולם חוץ מ:
טוני- 8 ימשיך ככה ויקבל 10
ניק ומישל- 6 לא עומדים בקצב לדעתי. מצפה להתאהב מחדש
נטלי ואמבר- 2 כי נטלי נתנה אליל לסנדרה וכי אמבר הלכה לחפש אליל והפתיעה אותי לטובה כי חשבתי שהיא סתם תשב ותהיה יפה

אדם - 8
אית'ן - 7
אמבר - 5 לזכותה ייאמר שחיפשה אליל.
בן - 7
ג'רמי - 8
דני - 5
דניס - 9
וונדל - 7
טוני - 9
טייסון - 3 ממה שהבנתי הוא זה שחשף את כל עניין הפוקר. חבל שלא הודח בעצמו.
יול - 10
מישל - 6
נטלי - 5 לא ממש באשמתה, אבל לא עשתה כלום כדי למנוע את הדחתה
ניק - 6
סופי - 9
סנדרה - 10 לא משנה כמה שיחקה וכמה מיליונים יש לה, הקווין סטייז קווין!
פארווטי - 10
קים - 7 מקווה לתת לה יותר מזה בהמשך
רוב - 10
שרה - 7 מבין את הצורך שלה להוריד הילוך לעומת העונה הקודמת, אבל אני מחכה שהיא תשלוף ציפורניים.

אורישקי

New member
אני לא מצליח להבין

מאיפה הסקת שטייסון חשף את עניין הפוקר,
הרי הראו שיול הוא הראשון שמעלה את זה.
ובלי קשר זה היה דבר די ידוע, אפילו אני כמי שקרא קצת לפני העונה ידעתי שטייסוון קים רוב ועוד כמה חברים שיחקו ביחד פוקר פעם. הגיוני מאד שיהיה דיבור על זה, הרי הם יודעים בערך מי חבר לש מי לפני.

NP23

New member
אני משתדל לשפוט

נטו לפי הפרק הראשון ולפי העונה ולא לפי עונות קודמות שלהם!
&nbsp
אדם 8 משהו בי מתחבר אליו בטירוף אז קשה לי להיות מאה אחוז אובייקטיבי. כשאדם במשחק זה מרגיש לי שזה אני בתור צופה זוכה להיות בפנים.. וכשהוא מתבאס שלא הולך לו טוב , נחמץ הלב עבורו. בעונה 33 גם היה לו לא קל, אז לפחות הוא יודע לעבוד מהמקום הזה ובאמת הפרק הצליח להתאושש , מקווה שיבין מהטעות שעשה ויצמח מכאן.
אית'ן 6 חמודי ובברית הרוב , אבל לא הורגש יותר מדי .. בכל אופן ממש כיף לראות אותו .
אמבר 1 נכון שהייתה לה מטרה ענקית כשבעלה במשחק וזה קשה לגבור על זה , אבל יש לה גם בשבט את סנדרה, טוני. קים!! ..מאמין שההדחה שלה זה בגלל שהיא גם פשוט שחקנית לא מספיק חזקה ולא השתלבה בקצב של המשחק כיום. לא היה צריך ללהק אותה.
בן 5 התחיל גרוע, כיפר על כך.. הוא בסדר כרגע
ג'רמי 1 רציתי שילך במקום נטלי..
דני 4 לא משהו כרגע, אפילו שנכנסה לברית של הרוב ושל רוב ;)
דניס 7 נראה לי שהיא תתגבר על המכשול. שמח כל כך שנשארה.
וונדל 9 לגמרי רואה אותו הולך עד הסוף
טוני 8 השורד הכי אהוב עליי זה קשה לי לא לתת לו 10 אבל הוא רק שיחק טוב לא מבריק או הוביל..ואני גאה בו שהוא רגוע יותר
טייסון 6 הצליח להוציא את עצמו מהבוץ
יול 10 ללא ספק המלך של העונה כרגע.. הפתעה מוחלטת..למרות שמצד שני זה ידוע שהוא אינטליגנט ביותר
מישל 1 כרגע ממשיכה להוכיח את עצמה כזוכה הסתמית ביותר
נטלי 1 היא מקום שלישי או רביעי שלי העונה ועדיין מצאתי את עצמי שלא אכפת לי שיצאה.. משחק מאוד מביך שלה העונה.. אבל אני אשמח לבנתיים אם תחזור ותוכיח אחרת (בלי לנצח.. מודח שלישי זה הספיק לנו ;) )
ניק 10 ממש לא מבין את כל השנאה שמקבל כאן! הצליח למצב את עצמו בעמדה מצוינת ואחד השחקנים הכי חזקים וחכמים העונה עם סיכוים מצוינים , העובדה שהוא יודע לשחק מתחת לראדר כמו וונדל זה יעבוד לטובתם
סופי 9 גם אחת שבכלל לא בעדה ולא תיארתי, אבל שמגיע מגיע..
סנדרה 5 דווקא לא הזיקה הפרק
פארווטי 10
אני חשבתי שהיא כן תצליח לעבור את ההתחלה כי פשוט יש לה את זה בענק! אבל אני לא תיארתי לעצמי שתצליח להגיע לעמדה כל כך טובה במועצת שבט הראשונה. שלא יגמר לעולם!!!
קים 2 אני מתנצל אבל אנחנו נחמדים אליה כי זאת קים. היא שיחקה מאוד לא טוב הפרק וממש לא השתלבה.. נקודה אחת כי בכז בסוף ידעה שהשבט הולך נגד אמבר ועשתה פעולות גם במועצה להציל את עצמה.
רוב 10 לא ממעריציו אבל הוא היה די פנומנלי הפרק וזה גם היה מאוד מעניין לראות את הדינמיקה שלו עם דני . זה שונה מרוב השחצן והבעל אגו שאנחנו מכירים.
שרה 1 לא כי גרועה אלא כי פשוט לא ראו אותה.

COOL BOY 11

New member
באתי לכבוד העונה המטורפת

אדם 4- מהמנצחים הפחות אהובים עליי...בינתיים היה בסדר
אית'ן 7- למען הנוסטגליה וזה שהוא מתרגש לשחק
אמבר 10- ככ שמחתי שהיא הייתה חלק, ממש באסה שעפה
בן 1- לא הגיע לו לנצח נקודה, ההתנהלות שלו בפרק מחזקת את זה
ג'רמי 8- בכללי אוהב אותו, מחוויר קצת לעומת האחרים
דני 10- תמיד אהבתי אותה ואין על גווטמלה!! מחזיק אצבעות שתפציץץ
דניס 9- תותחית
וונדל 8- כמו ג'רמי חושב שהוא שחקן טוב אבל קצת משעמם אותי
טוני 4- הוא כמו גירסה יותר לייקבל של ראסל...שזה אומר שהוא עושה מלא שטויות אבל אני בכל זאת לא שונא אותו
טייסון 1- אף פעם לא אהבתי אותו, ביחד עם בן המיותרים של העונה
יול 9- ממש מעניין לראות אותו פעם שנייה ובלי האליל ההוא
מישל 6- היא חמודה אבל באמת שנבלעת בתוך הקאסט הזה
נטלי 9- מנצחת שמאוד אהבתי... באסה.. אבל תכלס כל העונה יהיו הדחות מבאסות
ניק 8- וואלה גם אותו אוהב אבל לא כמו אחרים
סופי 8- חכמה מאוד מחזיק ממנה
סנדרה 9- היא אייקון אבל לא 10 בגלל שהיא מתחילה להגזים עם האגרסיביות
פארווטי 10- אין כמו פרווטייי
קים 10- אין כמו קים
רוב 10- רוב המלך
שרה 9- שבתה אותי בעונה 34

Confide In Omer

New member

אדם 7
אית'ן 8
אמבר 7
בן 1
ג'רמי 7
דני 8
דניס 10
וונדל 6
טוני 5
טייסון 3
יול 7
מישל 4
נטלי 10

ניק 5
סופי 8
סנדרה 8
פארווטי 10
קים 9
רוב 3
שרה 5

danlevin1

New member
מדרג

אדם 7
אית'ן 7
אמבר 2
בן 3
ג'רמי 5
דני 6
דניס 7
וונדל 8
טוני 7
טייסון 2
יול 9
מישל 1
נטלי 1
ניק 7
סופי 7
סנדרה 9
פארווטי 9
קים 7
רוב 8
שרה 2

B R A Y E R

New member
מנהל
יססס

אדם - 10 לא מקבל מספיק קרדיט אבל מדובר בנסיך אמיתי! אנשים שם אוהבים אותו וסומכים עליו וזה לא סתם, והוא יודע לדבר ממש יפה וכל זה עזר לו להפוך את הקערה
אית'ן - 9 זה נראה שהוא ביחסים טובים עם כולם, נמצא בכל פעם שיש שיחות חשובות, ואני לגמרי מצפה לראות מה הוא הולך להביא לעונה הזאת
אמבר - 1 אם היה אפשר הייתי נותן גם 0. סורי, היא הוכיחה הפעם כמה שהיא לא באמת שחקנית, או לפחות לא מתאימה לדור החדש של המשחק. לא היה לה מושג מה קורה בהצבעה והיא גם לא ניסתה ממש להיות מעורבת. בזמן שקים הרגישה והבינה שמשהו מתרחש מאחורי הגב שלה ושהיא בסכנת הדחה, אמבר השתזפה איפשהו על החוף כנראה. אגב אני גם לא בונה על זה שהיא תמצא ייתרונות באי ההכחדה, מצפים לה 36 ימי השתזפות
בן - 10 עוד אחד שלא מקבל מספיק קרדיט, ואולי זה שהכי לא מקבל פה קרדיט! בן היה היול של השבט הכחול, נמצא בכל מקום, מעורב בכל דבר, מקושר לכל הקאסט, ובסופו של דבר מי שהוא הכי רצה שתעוף עפה, ועל מי שהוא רצה לשמור הוא שמר, וקיבל על זה את הקרדיט מאותם שורדים שהוא שמר עליהם. אני משוכנע שהוא במצב הכי טוב בשבט וכנראה שפרק הבא נראה אותו מעלה הילוך.
ג'רמי - 1 כולם מאוד עדינים איתו פה בדירוג, בתכלס הוא היה לגמרי לגמרי לא בעניינים, שאנן, מנותק, התנהל בצורה מאוד טיפשית, ולא מגיע לו שום קרדיט על הפרק הזה. מרגיש לי גם שבפרק הבא הוא יחזור לזרועותיו של רוב
דני - 1 מרגיש לי גם שאין לה מושג לאיפה הגיעה ומה קורה מסביבה, הרימה קצת את הראש והורידו לה אותו, ומאז נהפכה לשוקיסטית שפשוט הצביעה מה שאמרו לה. לא ברור לי למה מחמיאים לה על השיחה עם רוב, הקרדיט בשיחה הזו שייכת לרוב בלבד שהתנהל מולה בצורה מושלמת והפך אותה לבת ברית(מי שלפני שניה קראה להדיח אותו). בעונה אחרת היא הייתה המודחת הראשונה וזה ברור לכולם
דניס - 7 איזה כיף שחזרת, ואיזה כיף שיצאת מהר מהבלוק, ואני מצפה ממך להמון

וונדל - 6 חמוד, וזה נראה שמצבו טוב והוא די אהוב, לא היה צריך לעשות משהו יותר מדי משמעותי הפרק
טוני - 10 קינג קינג קינג
מעבר לזה שבידר אותי הפרק, הוא הצליח לשמור על עצמו, אם זה מלהשתולל ולחפש אלילים ואם זה בלקחת צעד אחורה, לא להיות אגרסיבי וביותר מדי שליטה, ולתת ליול להוביל את ההדחה הזו, למרות שהוא היה מעדיף שטייסון יעוף
טייסון- 2 סורי הוא מקבל כאן יותר מדי פרגון(מעבר למי שטוענים את השטות שהוא סיפר על ברית הפוקר-לא נכון), הבן אדם היה שאנן ועשה שטויות כמו לדבר עם סנדרה על להדיח את טוני(מה?!
), הסיבה היחידה שהוא ניצל זה כי יול רצה לשמור עליו כדי להצליח לנצח במשימת החסינות הבאה, אחרת לא היה לו מושג מה קורה והוא היה מודח בפעם השלישית מבליינדסייד.
יול - 10 הקינג הבלתי מעורער של הפרק, עשה שיעורי בית ושלט ביד רמה על השבט שלו, והוא וסופי נמצאים במרכז השבט מלהטטים בין 2 בריתות שונות + 2 שחקנים חופשיים
מישל - שוקיסטית של החיים
נטלי - 1 סורי נטלי עצוב לי ממש לעשות את זה
אבל באמת שלא מגיע לך יותר מ1 הפעם
הייתה לי תחושה שזה מה שיקרה, לא הייתי מאמין שזה יגמר כלכך מהר על ההתחלה. מאחל לך בהצלחה רבה באי ההכחדה!
ניק - 5 כנ"ל בדיוק לוונדל, רק שלגביו מרגיש לי שהוא פחות מעורבב חברתית
סופי - 8 כשצריך לפרגן מפרגנים, הימרתי עליה שתעוף מוקדם וכרגע זה נראה שהמצב שלה מצויין והדרך סלולה לסוף, מקווה שתמשיך להפתיע אותי העונה ותגרום לי לאהוב אותה
סנדרה - 8 אחח סנדרה סנדרה סנדרה... תמשיכי ככה ואולי נסגור מעגל יחד
פארווטי - 10 קווין קווין קווין, וכל מילה נוספת מיותרת

קים - 10 לכל ה"מצננים" - נכון קים התחילה את המשחק במצב לא טוב, היא במיעוט, ברית הפוקר נחשפה והתארגן מאחורי הגב שלהם בליינדסייד. לעומת טייסון שמקבל פה פירגונים על זה שיול החליט לחוס עליו ולספר לו את זה - קים הרגישה את זה לבד, וניסתה לעשות את הכל בשביל להתנער מזה ולגרום לאנשים לערב אותה. היא הרגישה שהיא בסכנת הדחה ונלחמה על זה בשיניים שלה. מעבר לזה, לא הראו לנו אבל יול רשם בטוויטר, הוא וסופי לקחו את קים הצידה לפני המועצה וסיפרו לה על התוכנית הדחה, וסיכמו איתה שאחרי המועצה הם הולכים לשחק ביחד. מגיע לה הרבה יותר קרדיט ממה שהרבה אחרים כאן קיבלו בדירוגים על כלום.
רוב - 9 אהבתי אותו בפרק הבודד הזה יותר ממה שאהבתי אותו בכל העונות שהשתתף בהם ביחד. התנהל בצורה מושלמת, התנהג בצורה מושלמת, התאים את עצמו לקאסט ולעונה ולאווירה. מקווה שההדחה של אמבר לא תסובב לו את הראש
שרה - 6 לא הייתה ממש מורגשת בפרק, נראה שהמצב שלה בסדר יחסית למי שלפני המשחק הרבה סימנו כמסוכנת. מקווה לראות ממנה יותר בפרק הבא

סטילהוק

New member
כמי שחולה על ראסל ואף טוען שהוא הפנים של הישרדות

כמי שחולה על ראסל ואף טוען שהוא הפנים של הישרדות תתפלא אולי לשמוע שהזוכה שלו בעונה הזאת זה טייסון שעליו הוא שם את כל הז'יטונים שלו, וגם אם לא יזכה, לטענתו של ראסל הוא לגמרי רואה את טייסון בטופ 3 של הגמר.

יותר מזה, ראסל זה שסיפר מה שטייסון עשה לגבי סיפור ברית הפוקר, והוא אף סיפר שטייסון מתכוון לעשות הרבה יותר גרוע מזה בהמשך כשיחשוף בפניהם מי קיבל 200,000 דולר בכדי להשתתף בעונה בניגוד לכל השאר, בכדי ליצור כאוס בין המתמודדים העונה.

ולגבי קים, מסכים איתך שהיא נלחמה יותר מאמבר, למרות שאמבר העדיפה חפש אליל חסינות באותו זמן, אך אם תבדוק בכמות הקולות, אם אמבר היתה מצביעה גם היא לקים כמו שקים הצביעה לאמבר היה תיקו ביניהן, כי אמבר קיבלה בסך הכל קול אחד יותר מקים, וזה היה הקול של קים, בעוד שאמבר היחידה שהצביעה לניק.

B R A Y E R

New member
מנהל
אוקיי

שיהיה לטייסון המון בהצלחה

גם אני חשבתי לפני העונה שיש לטייסון את סיכויים גבוהים להגיע לסוף ולזכות, בעיקר כי חשבתי שיצליח לזחול מתחת לראדר ולא יהיה זכור כשחקן חכם במיוחד
אבל בנתיים כמו שזה נראה לא הולך להיות לו פשוט, ואני לא חושב שהוא התנהל בצורה חכמה במיוחד (הקרדיט היחידי שאני נותן לו זה שידע להוריד את הראש ולזרוק לפח את ברית הפוקר ברגע שהם נחשפו)
&nbsp
ולגבי ההצבעה, תבדוק שוב, ההצבעה הייתה 6-3-1
גם אם אמבר הייתה מצביעה לקים היא הייתה מודחת
אבל כן, עצם זה שהיא אפילו לא הבינה שמפצלים בינה לבין קים והצביעה נגדה, כבר מראה כמה שהיא לא הייתה בעניינים בכלל

למעלה