הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 1!

אורישקי

New member

זה לא עוזר לסנדרה כשאמבר ניסתה בסופו של דבר להדיח אותה.... כמו שבר אמר רוב האמשה פה נופלת על המריאנואים שמראש רצו משום מה להעיף את סנדרה.
&nbsp
ושוב, גם סנדרה וטייסון היו בני ברית. גם לשרה וטוני הייתה חתיכת היכרות. מסכים שאולי היה צריך להחליף את נטילי בשרה מבחינת השבטים כדי שיהיו יותר מאוזנים מבחינת היכרויות אבל סירי-אמנדה-ג'יימס היו ביחד בעונה 20 ויצאו יפה מאד מה"מיקרונזיה טרגט" (סירי עפה כאיום ובהצבעת מיעוט, ג'יימס עף בגלל הפציעה שלו ולא בגלל הקשר לאמנדה), ואם הם יכלו לעשות את זה כשבאותה עונה ברית מיקרונזיה הייתה נחשבת הברית הכי טריה ומסוכנת במשחק,.בטח שנטלי וג'רמי יכלו להישאר בשבט של 10 כשיש בתוכו את פאקינג בוסטון רוב ופארווטי שהם האייקונים הכי גדולים בערך שידע המשחק.

סטילהוק

New member
על פי ג'ף וההפקה של הישרדות

על פי ג'ף וההפקה של הישרדות הפייר טוקנס שהחלו העונה פה להישאר. על פי ג'ף שהתראיין לתוכנית האפטר שואו הרשמית של הישרדות 40 בהנחייתה של צ'לסי ווקר מהישרדות 39, התוכנית הישרדות משתדרגת וכבר החל מהעונה הזאת עולה מדרגה ומחברת בין הפן המסחרי לפן האסטרטגי וההישרדותי. מה שאומר שמתמודדים מהעונה הזאת והלאה יוכלו למכור ולרכוש לעצמם ולשבטם אלילי חסינות, יתרונות שונים, דברי מזון ושתייה, כלים שימושיים שישרתו אותם ויקלו על חיי המחנה, ואפילו נצחונות במשימות פרס, כמו למשל קניית השתתפות בפרס שהשבט היריב זכה בו תמורת פייר טוקנס. ומה שהכי חשוב יוכלו לסחור זה מול זה בכל אלה.

כך שכל מי שחושב שהפייר טוקנס הם אלמנט חד-פעמי שנועד רק לעונת המנצחים במלחמה, זה ממש לא נכון, הפייר טוקנס בדיוק כמו טוויסט דו-קרב האש בפיינל 4 הולכים להפוך לחלק אינטגרלי בלתי נפרד מכל עונות הישרדות הבאות של העשור החמישי, ביחד עם החוקים החדשים למניעת הטרדות מיניות ופגיעה במרחב האישי של המתמודדים, ובעיקר המתמודדות, שיחולו אף הם החל מהעונה הבאה של הישרדות.

sapir aloud555

New member
צפייה חוזרת וקצת חפירה

אני לא המשוגעת היחידה נכון?

עוד קטע שקרע אותי
ההבדלים בין השיחות של יול-סופי ורוב-פארווטי
יול: I would love to work with you
סופי: Really? You have to like, punctuate that with more
יול: What?
סופי: I don't know I just feel like I'm being asked out on a date. I would love to work with you

רוב: So do you want to work together this season?
פארווטי: That would be a change wouldn't it?
רוב: Like I'm asking you to prom or something
פארווטי: Do you wanna give me a corsage? You wanna take some time to get flowers and then make it official?

במה זכינו לראות את פארווטי על המסך ב2020?

אוהבת את נטלי ולא היה אכפת לי שהראו את המסע שלה בקצה ההכחדה כי זה פרק כפול אבל מקווה שמהפרק הבא והלאה זה יתפוס 2-3 דקות מסך וזהו
הצילומים עם הרחפנים ממש מוסיפים לעונה הזו, במיוחד באתגרים
הלם שלא הייתה סצנה בין מישל לפארווטי בפרק הראשון. היא לא אמורה להיות מעריצת על שלה או משהו?
עוד הלם שלא הייתה סצנת Cops R Us
ואם כבר מישל. בקושי הראו אותה אבל הפלאשבק שקיבלה היה מעניין. היא אמרה שהרבה אנשים חושבים שלא הגיע לה לנצח כי האנשים שישבו מולה בגמר שיחקו יותר אגרסיבי והיא רוצה להוכיח שמגיע לה להיות חלק מהעונה הזו
האליל שסנדרה קנתה שמיש ל3 מועצות שבט, מישהו יודע אם זה 3 מועצות שהיא תהיה חלק בהן או 3 מועצות בכללי?
משהו שברייר לא ציין בדברים שלא ראינו הפרק - במועצת שבט של דקאל יול פתח את העניין של קצה ההכחדה ואמר לג'ף שזה טוויסט מזעזע. סנדרה הסכימה איתו. ג'ף שאל מי שמח שהחזירו את ההכחדה לעונה הנוכחית, שרה, אמבר וניק הרימו את הידיים שלהם. כל האחרים לא. יול

Bar EL

New member
לא את לא המשוגעת היחידה

אני גם צפיתי בפרק שוב היום

Seosi

New member
חחח הרבה מהמנצחים לא אהבו את אי ההכחדה

לפי הראיונות לפחות. וממה שהבנתי, פסלון החסינות תקף לשלושת מועצות השבט הקודמות. יכול להיות שאני טועה, אבל זה מה שאני זוכר.

sapir aloud555

New member
אה וקטע קטן מהפריוויו

נראה שרוב מקבל את המטבע שלו והולך לבכות לפארווטי שהדיחו את אמבר. כזה הזוי שהוא בוטח בה כ"כ. העונה הזו תחסל אותנו
&nbsp
לא יכולה לחכות לחמישי

Seosi

New member
ספיר, אם יש לך זמן, ממליץ לך לקרוא את זה

יול פרסם בפירוט את האסטרגיה שלו בפרק הפתיחה, מדוע הוא הדיח את אמבר ולא את טייסון, אז זה מאוד מעניין.

לקריאה: [URL]https://www.twitlonger.com/show/n_1sr55es[/URL]

sapir aloud555

New member
תודה

קוראת את זה ומבינה למה סופי החסירה פעימה כשהוא ביקש לעבוד איתה (
). כיף לקרוא ולשמוע אותו מדבר על אסטרטגיה, הפרק הראשון הזכיר לי למה כ"כ אהבתי אותו ב13
&nbsp
אשמח אם תמשיך לשתף דברים כאלו. אני משתדלת להתעלם מכל מיני הסברים וראיונות כי 1) יש מתמודדים שמשקרים כדי להוציא את עצמם טוב יותר 2) העונה לא נגמרה ולראות ראיון (למשל כמו מה שסטילהוק קישר למטה) יכול לספיילר, נתקלתי בציוץ של טייסון שרק עצבן אותי. אז משתדלת להתעלם מכל מה שהם אומרים ולא הייתי רואה את זה אם לא היית מקשר

B R A Y E R

New member
מנהל
לדעתי

האליל תקף ל3 המועצות שהיא תהיה חלק בהן ולא ל3 המועצות העוקבות
כמו האלילים הזמניים שהיו בעונה הקודמת
וגם אני צפיתי היום פעם שניה (ובסופש ראיתי קטעים מסויימים שוב)
מניח שאראה את הפרק הזה עוד שוב ושוב ושוב

Bar EL

New member

חד משמעית זה תקף ל3 מועצות שבט הקרובות שהיא נמצאת בהן.

ורק אומר - אני מהיחידים שאהבו את יול כבר לפני בעונה 13!

Bar EL

New member
חשבתי על משהו

ואפשר להגיד שנטלי עשתה טעות שבחרה דווקא בסנדרה לקבל את היתרון.
אם אני במקום נטלי המטרה היחידה שלי היא לחזור למשחק אז הייתי דווקא רוצה שאנשים חלשים (כמו סנדרה) יגיעו לאי ההכחדה וככה יהיה לי :
א.קל לנצח אותם באתגר
ב.קל למצוא יתרונות על פניהם (לא מדמיין את סנדרה מטפסת שם במשך שעה פלוס בשביל למצוא יתרון).
ג.אני רואה את סנדרה ואמבר פורשות מאי ההכחדה גם ככה...
ככה שדווקא חכם יותר לנטלי לעזור לאיומים פיזיים במשחק ולקוות שחלשים כמו סנדרה יבואו, אז במקומה הייתי בוחר במישהו כמו טוני שדיי בטוח היה מסכים לקנות את היתרון והוא גם ככה מטרה גדולה (ואם הוא יגיע לאי ההכחדה אין סיכוי שמישהו יחפש באובססיה יותר גדולה ממנו את היתרונות)

sapir aloud555

New member
מסכימה

למרות שנראה לי שהיא פשוט חשבה על מי שיהיה הכי בסיכון ויביא לה מטבע תמורת אליל, מישהו שיעבוד איתה אם היא תצליח לחזור.
&nbsp
מעניין אותי אם העובדה שהיא הודחה מוקדם נותנת לה יתרון על האחרים שיודחו בקרוב, היא צריכה 1-3 מטבעות לקבל יתרון באתגר, ו3 מטבעות לקנות אליל רגיל
כך שככל שהיא נשארת שם יותר זמן עם אופציות למכור דברים, היא תשיג יותר מטבעות. אם שחקן יודח רגע לפני שמחזירים מישהו, הוא יכנס להכחדה בלי כלום. הטוויסט הזה שבור....

למעלה