לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86938,693 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'AUSTRALIAN SURVIVOR S07E04'
AUSTRALIAN SURVIVOR S07E04
11/02/2020 | 11:30
24
50
אין מה להגיד, הנרי טיפש שחצן שלא למד כלום מהפעם הקודמת שלו
IDOL BROTHERS? REALLY?
משהו היה מוזר אבל בהצבעות
ראינו שניק היה זה עם הרעיון להדיח את הנרי ושזה עניין של הברית שלו עם הארי ושוני אבל בהצבעות מי שהצביע להנרי אלו שארן, ג'ון ושוני
אז אולי ניק והארי שינו את דעתם ברגע האחרון?
או שאולי ההצבעה הייתה רק להפחיד את הנרי?
אבל זה ממש לא הגיוני במקרה של אליל
 
אם כבר אליל מעצבן שמאט מצא אחד נוסף, מקווה שייפטרו ממנו מהר
 
לא ממש מצטער על מישל כי ממילא היא הייתה מהפחות אהודים עליי בשבט הירוק ואני גם רוצה שהירוקים יהיו בייתרון
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'עונה חלומית לדעתי '
עונה חלומית לדעתי
11/02/2020 | 12:21
41
יש מן יתרון ב"אוסטרליה" בזה שהפרקים יותר ארוכים.. לפעמים יש חפירות ו-וידויים סתמיים אבל זה גורם יותר להבין מה המתמודדים חושבים ואיך הם רואים את המשחק כרגע ובעתיד.
בעונות בארה"ב אין מספיק זמן בפרק כדי לתכנן את מה שמאט ודיוויד עשו בפרק 3 וגם בטח לא היה נותן לקהל להבין שלוקי והחבר'ה יודעים שיש "חפרפרת" בשבט הצהוב.
ב"ארה"ב" פשוט היו משאירים את הקהל הטיפש לחשוב שהצד של מי שחטף בליינדסייד הוא טיפש בעצמו.
בכל אופן, לי אישית אין פייבוריט כרגע.. כל מי שהיה חריף או חריג בעונות קודמות (הארי, אייקיי, אבי, כל עונה 1) לא מראה ניצוצות (חוץ מדיוויד)
צפייה מהנה
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ללא ספק גרסה יותר טובה מהאמריקאית בכל פרמטר '
ללא ספק גרסה יותר טובה מהאמריקאית בכל פרמטר
11/02/2020 | 16:06
46
הדבר היחיד בגרסה האוסטרלית שאני לא אוהב זה שבכל עונה בכל מועצת שבט מראים פעמיים את מנחה התוכנית מכריז שהגיע הזמן להצביע. ריטואל מעצבן שחוזר על עצמו מחדש שוב ושוב בכל עונה וכל פרק שכבר הפך לאחד מסימני ההיכר שמדובר בגרסה האוסטרלית של הישרדות והייתי מעדיף שיוותרו עליו כי הוא מעצבן ולא תורם בכלום.
 
לגבי הפרק עצמו, ידעתי שהברית של דייויד יעלו על זה שיש בתוכם סוס טרויאני מלשן, אבל הייתי בטוח שישר יחשדו בדייויד, מה שלא קרה. מה שכן קרה לעומת זאת, זה שדייויד עצמו מתחיל לקלוט שע"י החלשת הברית שלו הוא העניק כוח רב מדי לסנדק מברית המיעוט, ואחרי שהסנדק מצא אליל חסינות ליד כולם, נפל לו האסימון עד כמה מסוכן הסנדק עם כוח רב מדי בידו.
 
מאוד מוזר שבמשימת דחיפת הארגז הכוחות המתמודדים זה מול זה היו ממש לא פרופוציונליים. לידיה נגד איי קיי? באמת? הארי נגד טרזן? באיזה יקום מקביל הוא היה מנצח אותו? אפילו זאק נגד ז'אקי היה הזוי. היה ברור שהוא ינצח אותה.ממתי במשימות כוח שמים גברים מול נשים? ואיך זה שלי ולוקי לא מצאו לנכון להשתתף במשימה פיזית שתפורה בדיוק למידותיהם? הקרב ההגיוני היחיד היה הסנדק מול הנרי, לפחות בו התמודדו שני גברים שריריים עם אותם כוחות. והנרי הוכיח שהוא פחות חזק ופחות נחוש מהסנדק שלו הוא קרא "אחי לאליל החסינות". אך בכל שאר הקרבות במשימה הזאת התוצאה היתה ידועה מראש ולא מפליאה כלל.
 
במשימת החסינות השבטית הפיזית הקשה מאוד חששתי לשוני, בגלל שהיא לא בנויה לכאלה משימות של כובד, וידעתי שאם היא תפיל ראשונה ותכשיל את השבט שלה שיפסיד את החסינות שמה יככב בהצבעות ההדחה, ולכן מאוד שמחתי כששוני החכמה קלטה את זה ומיד התנדבה לשבת הפעם היא על הספסל, רק חבל שהיא שכחה מרוב מתח והתלהבות לרגע שהיא בהישרדות, וגם שמנחה התוכנית יותר מרמז לה "שוני נמצאת במיקום הכי טוב במשימה הזאת", היא לא התייחסה לרמז העבה שלו ולא הושיטה יד מתחת לספסל לבדוק אם לא מוחבא שם רמז או יתרון או אליל חסינות. מה שתסכל אותי מאוד, כי עבר לי בראש הדה ז'ה וו של מיקיילה שלא מצאה את מה שהיה מתחת לספסל שעליו היא ישבה ומתמודדת אחרת הבחינה בו ולקחה אותו, והייתי בטוח שזה יקרה גם לשוני שמישהו אחר יבחין בו מרחוק וייקח אותו. אבל זה לא קרה, ובתום המשימה שוני פשוט קמה מהספסל והצטרפה לחבריה לשבט והרמז או מה שזה לא היה נותר מתחת לספסל.
 
מאוד אהבתי שאיי קיי לא חיכה הרבה עוד לפני משימת הפרס חשף את הנרי והקשר שלו לסנדק לחברי שבטו שלא היו מודעים בכלל לאליל החסינות ולזה שהוא העביר אותו למאט בתום משימת החסינות האחרונה שבה הם זכו, מה שמיד שם מטרה גדולה על גבו של הנרי, שידעתי כבר ברגע שעשה את המהלך וכל ברית השביעייה הבחינו בכך, שזה היה צעד שעוד יעלה לו ביוקר בהמשך המשחק. ועובדה שבמועצת השבט השחקנים האסטרטגים בשבט הירוק מיד הבינו עד כמה הוא מסוכן ועלול לחבור לשבט הנגדי באיחוד השבטים, אבל לנוכח החולשה שהפגינו בשתי המשימות האחרונות הרצון להשאיר את השבט חזק פיזית אל מול השבט הצהוב גבר אצל רובם על האסטרטגיה להשאיר את השבט מאוחד ללא סוסים טרויאנים בתוכו עד האיחוד, ולכן רק שוני, ג'ון ושארן הצביעו בסופו של דבר להנרי, שהצביע בעצמו לשארן שאותה ביקש להדיח במקום מישל החלשה שרוב השבט רצה להדיחה אחרי שוויתרה ראשונה על החזקת החבית ובכל החלישה את השבט שלה במשימת החסינות השבטית והיא זו שהודחה לבסוף ברוב קולות.
 
ועל פי הפרומו לפרק הבא ששודר היום ועדיין לא צפיתי בו, נראה שמישהו מברית המיעוט הלשין ללוקי על דייויד שכנראה ימצא את עצמו בבעיה קשה בהמשך...
 
ועכשיו, הולך לצפות בפרק הבא 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'פרק 5'
פרק 5
12/02/2020 | 00:14
27
תודה לאל וברוך שפטרנו מנוד נפוח זה
שחקן גרוע שפועל "כי בא לו" בלי לחשוב מעבר
הביא לי עצבים גם בעונה הקודמת שלו ושמח שפה הרבה פרקים נחסכו מלשמוע אותו מדבר על עצמו
 
ניק מקבל בינתיים ממש עריכת מנצח
טרזן קורע אותי מצחוק, ממש לא הבנתי וקצת חרא לי הליהוק שלו מלתחלתחילה אבל כרגע אני שמח מאתנחתה קומית, רק שלא ישתחל לסוף איכשהוא
 
שוני נראית קצת מוטורפת ומזכירה לי את הארלי קווין בדיבור שלה אבל אני אוהב את זה, מקווה שהפרומו מטעה לגביה ושהיא כן תמשיך רחוק
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
12/02/2020 | 01:28
31
   A New Goddess Was Born 
 
                 Shonee             
 
ללא ספק הפרק הכי טוב של עונת האולסטארס של הישרדות האוסטרלית עד עכשיו. היתה לי תחושה כל הזמן ששוני תכפר על אי מציאת הרמז מתחת לספסל שעליו ישבה במשימת החסינות השבטית בפרק הקודם, והיא אכן זו שמצאה את הרמז שהסתתר במסיבת פרס הגלידה שבו זכה השבט הירוק. והכי חשוב, שזה בא לה בדיוק בזמן הנכון, כי אם היא היתה מוצאת את הרמז בפרק הקודם והיתה משחקת אותו במועצת השבט היא היתה סתם מבזבזת אליל חסינות, אבל בפרק הזה כשהיא זו שסומנה כחוליה הכי חלשה מבחינה פיזית בשבט שלה, ומול הנרי השרירי התחמן והלא אמין שעוד ניסה לזייף כאילו מצא בזמן מועצת השבט אליל חסינות, לא רק שלא היתה לה ברירה אלא להשתמש באליל, אלא גם להציל את עצמה ולחשוף על הדרך את התרמית של הנרי ולשלוח אותו הביתה בעזרת חבריה לברית האסטרטגית. ואין ספק שמועצת השבט הזאת לא תישכח עוד הרבה מאוד זמן, כי כששוני עשתה קלי אלילת הישרדות חדשה נולדה. 
 
השאלה הגדולה האם היא והברית שלה יצליחו לשמור על ההישג שלהם במועצת השבט האחרונה אל מול אבי וחבריה השריריים בשבט שכל מה שמעניין אותם זה רק הכוח הפיזי של השבט שלהם מול השבט הצהוב וקאמה, או שלמרות הכל היא תהיה הבאה בתור להיות המודחת מעונת האולסטארס... אני מאוד מקווה שלא, כי כמו שאהבתי את שוני בעונה 3 שבה היא השתתפה לראשונה וכמעט הגיעה לגמר, וטענתי כבר אז שמבחינתי היא הפספוס הכי גדול של אותה עונה שאהבתי מאוד, והרבה מאוד בזכות שוני והמניפולציות המתוקות שלה, שכבר אז ניכר הפוטנציאל החברתי והאסטרטגי שלה, העונה אני אוהב אותה אפילו פי שניים, ובעיקר אחרי המהלך עם אליל החסינות שמצאה והדחתו של הנאד הנפוח סאבג', סליחה, התכוונתי הנרי. 
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'העונה הזו הולכת ונעשית מעניינת יותר ויותר מפרק לפרק'
העונה הזו הולכת ונעשית מעניינת יותר ויותר מפרק לפרק
12/02/2020 | 17:53
2
38
הטוויסט של אי הגאולה בא בדיוק בזמן, מקווה ששוני תמצא על אי הגאולה את האליל החסינות הבא ותחזור איתו לאחד השבטים המעורבבים, בתקווה שגם הארי וניק יהיו בשבט הזה. ועצם זה שיש ערבוב שבטים בפרק הבא מוכיח שכל האסטרטגיה של אבי להשאיר רק את החזקים והשריריים במשחק גם בשלב הזה היא אסטרטגיה שגויה שעוד תחזור אליה כמו בומרנג. מחכה כבר בקוצר רוח לפרק 7 שישודר ביום שני הבא.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'E06 '
E06
13/02/2020 | 06:44
1
36
פרק חלש יחסית
לא מבין מה הקטע באקסייל, גם ככה מי שחזר משם אף פעם לא היה להיט
אבל לא אשקר, שמח שלשוני תהיה הזדמנות לחזור
קצת קשה לי להאמין איך היא מנצחת סוס כמו זאק אבל, אם כמה שהוא טיפש
יכול להיות שהברית שלה ושל ניק והארי עשו טעות והיה עדיף להם להדיח את שארן או את ג'ון כמו שזאק הציע
מקווה שתהיה תחרות של שיווי משקל או של אלמנטים שכליים ושוני תצלח את זה
 
מתחיל לחבב קצת את מאט, הניסיון שלו לשכנע את לוקי היה טוב ואולי הוא עוד יפתיע אותי ואוהב אותו עד סוף העונה
ניק הוא עדיין הבחירה שלי כמנצח
אבבי לא הדיחה את שוני בגלל שהיא חלשה, זה היה רק הכיסוי שלה, היא הדיחה אותה כי יש לה יכולת מאוד טובה לגרום לאנשים לחבב אותה ולהכנס במקום טוב בין הבריתות וגם קצת מזכירה את פיה שבגלל זה גם אבבי אמרה שהיא לא תיתן "שוב" לפרפר החברתי לנצח
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אני אצפה בשלושת הפרקים האחרונים עד הסופ"ש...'
אני אצפה בשלושת הפרקים האחרונים עד הסופ"ש...
13/02/2020 | 06:45
12
לצפיה ב-'שמעתי שהאוסטרלים "עקפו" את הישרדות הישראלי'
שמעתי שהאוסטרלים "עקפו" את הישרדות הישראלי
14/02/2020 | 00:21
15
53
2 מודחים בהצבעה אחת במועצת שבט? ה2 שמקבלים את הכי הרבה קולות באותה הצבעה מודחים מהמשחק?
הטוויסט הכי הזוי ודפוק ששמעתי עליו אבר
באמת שאני לא מצליח להבין איך אתם רואים את הגרסא הזו ומשווים אותה לאמריקאי 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'וואטפ מההה?'
וואטפ מההה?
14/02/2020 | 00:32
38
נשמע כמוו הטוויסט הכי מטומטם אי פעם
העיקר אתם מתלוננים על האמריקאי ועל הטוויסטים שלו.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לא אוהב אף טוויסט חזרה למשחק'
לא אוהב אף טוויסט חזרה למשחק
14/02/2020 | 00:46
45
אבל טוויסט חזרה למשחק חד פעמי בעונה שכולל מועצת שבט אחת שמדיחה שניים שפרק אחריי אחד מאותם שניים יחזור וישמשיכו כרגיל זה לא טוויסט מלהיב אבל זה עדיף הרבה יותר על עונות שלמות שאנשים לא מודחים בהם ואחד שמודח שלישי זוכה בגמר
בכל מקרה זה אפיזודה ולא בסיס של עונה שלמה אז מקווה שעניתי לך בכך
 
מעבר לכך האוסטרלים עם הרבה פחות טוויסטים מהאמריקאי כיום
ללא אתגר אש, פיינל 2 במקום פיינל 3 כששיא המתח נשמר לאתגר האחרון שהוא אתגר סיבולת
שמירה על בואם של המשפחות רק לצפייה באתגר של הפיינל 3 ובהכרזה על המנצח, מתי שההשתפכות הרגשית במקום
הכרזה על מנצח שנעשית על האי ושמירת הריאוניון וכל הבלה בלה בלה לאחר כך
ג'ורי שכל אחד מהם מדבר בו בגמר ואם מישהו מפספס אז המנחה שואל אם יש מה להוסיף
 
אז אני מסוגל לסלוח להם על טוויסט חד פעמי שקורה פרק אחד בעונה של 24 פרקים סה"כ
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'וזה קצת אירוני'
וזה קצת אירוני
14/02/2020 | 00:55
38
שאתה מתלונן על סטילהוק ששופט את ג'יניוס כפורמט לאחר שראה ארבעה פרקים בעוד שאתה שופט את הגרסה האוסטרלית בגלל ששמעת שמועה
רוצה לשפוט תראה
אני ראיתי 39 עונות אמריקאיות ו6 אוסטרליות (פלוס עוד גרסאות אבל לא קשורות כרגע)
פלוס העונות הנוכחיות של אמריקה ואוסטרליה
ואני לא אומר זאת כהתנשאות, אין לי במה, זה המון זמן פנוי שהולך על מסך שבו הייתי יכול להיות הרבה יותר פרודוקטיבי
אבל אני כן יכול להגיד שזה נותן לי את היכולת להשוות בין הגרסאות שלך אין
 
כמו שאני לא יכול לשפוט את ג'יניוס או רופול דראג רייס או כל ריאליטי אחר שלא ראיתי
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ולבסוף כמו שאמרתי לך פעמים קודמות'
ולבסוף כמו שאמרתי לך פעמים קודמות
14/02/2020 | 01:30
6
43
הדרך שבא הטוויסט מוצג או חופרים עליו הרבה פעמים הרבה יותר משנה לי מאופי הטוויסט עצמו
יש הבדל גדול לדעתי בין "היום הדברים ייעשו קצת באופן שונה" ל"התכוננו לעונה 22 אי הגאולה אם סירי תודח תהיה לה הזדמנות לחזור אתם קולטים?"
לפעמים אני חושב שאפילו אם ג'ף ייצור אתגר שבו מתמודדים מטילים צואה זה על זה ויציג את זה באופן ענייני שאני מסוגל לשמוע בניגוד לסגנון אסי עזר משולב עם גיא זוארץ שאימץ לעצמו בעונות האחרונות יש מצב שאקבל זאת באהבה
 
המנחה האוסטרלי הרבה יותר נסבל בעיני בקטע הזה
אין לו את ההתלקקות הזאת של ג'ף לקהל ולמתמודדים שמגעילה אותי כבר כמה עונות טובות
הוא בא אליהם באתגרים ומציג אותם ועל אף שזמן המסך באתגרים הרבה יותר ארוך באוסטרליה מארה"ב (כי הפרקים ארוכים כמעט כפליים) הקריינות שלו הרבה פחות מורגשת מזו של ג'ף
בא למועצות, שואל שאלות ענייניות על המשחק, שומר על פוקר פייס
יודע את מקומו כשחקן משני עד שיש פעמים שאני שוכח בכלל איך הוא נראה
מנחה כמו שצריך להיות
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'זה נשמע שאתה נעלב בשם האוסטרלים '
זה נשמע שאתה נעלב בשם האוסטרלים
16/02/2020 | 20:06
5
24
הכל טוב, אני שמח מאוד לשמוע שאתם נהנים לראות את זה
בעיניי אין שום הבדל בין הישרדות האוסטרלי לבין הישרדות הישראלי
כמות שורדים מוגזמת, כמות פרקים מוגזמת, אורך פרקים לא מוצדק
יש לי חבר טוב שניסה לראות 2 עונות, וניסה לראות את האולסטארס ופרש בפרק האחרון ששודר
אני שומע ממנו שהעריכה צפויה מאוד, והרמה של המשחק נמוכה מאוד
אומנם אין טוויסטים גדולים שתופסים רוחב על עונה שלמה כמו אי ההכחדה, אבל יש טוויסטים קטנים שנשמעים כאילו ייבאו אותם מהגרסא הישראלית
אם בא לי לראות הישרדות לייט אני אראה את הישראלי שיגיע בקרוב, בנתיים אין לי זמן מיותר לתת צ'אנס לגרסא אוסטרלית
ולעומתך אני לא מייחס חשיבות לפרומואים, לא מצליח להבין למה לעזאזל אתה מייחס לזה יותר מדי חשיבות?
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אבל אתה צריך לצפות בעצמך כדי לשפוט '
אבל אתה צריך לצפות בעצמך כדי לשפוט
16/02/2020 | 22:42
4
12
להגיד "שמעתי" או "אמרו לי" זה שונה מאשר לראות את התכנית. עכשיו, אני מבין את כמות הפרקים, זה לא מתאים לכל אחד וצריך להשקיע אנרגיה בתכנית. וכן, אני לא חולה על כל הטוויסטים בתכנית. אבל יש הבדל בין הטוויסט שעשו עם אי הגאולה העונה, לטוויסט של אי ההכחדה, אתגר האש בפיינל 4 וכדומה. אני לא מסכים שרמת המשחק שם נמוכה, לקרוא לזה הישרדות לייט, או להשוות אותה לישראל זה די עלבון חחח.
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'זה גם לא "שמעתי" או "אמרו לי" ממישהו שצפה בעונה'
זה גם לא "שמעתי" או "אמרו לי" ממישהו שצפה בעונה
16/02/2020 | 23:39
21
זה "שמעתי" או "אמרו לי" ממישהו שניסה!, ש"ניסה" בשביל בן זה גם שלושה פרקים
וקצת אבסורד גם להגיד שהאוסטרלים לוקחים טוויסטים מהישראלים
נועם טור עבר את אי המתים ב2007
ב2011 עונה 22 ההפקה האמריקאית לקחה את אותו טוויסט בדיוק (שאני חושב שהוא בולגרי במקור אבל העובדה היא שהיה בישראלי קודם) באותה מתכונת בדיוק והתלהבו שזה טוויסט חדש ומלהיב שלהם והשתמשו בו בשלוש עונות (לא כולל אי ההכחדה שהוא סוג של פיתוח של אי הגאולה)
 
"טוויסטים קטנים שנראה שלקוחים מהישרדות הישראלית" - לא הגיוני, כי בהישרדות הישראלית כמעט מעולם לא התקיים טוויסט שלא תפס נפח שלם מהעונה והשתלט על כולה, היחיד שאולי אני יכול לחשוב עליו שהיה אנקדוטלי זה החזרה של נעמה בעונה האחרונה
 
כל השאר: אי המתים, הזומבי, מאובן מוזהב, אתגר הקול הכפול, צמיד וטו - טוויסטים שהיו לאורך שלם של כל העונה
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'ודרך אגב לשתי הגרסאות'
ודרך אגב לשתי הגרסאות
17/02/2020 | 00:02
15
טוויסט המטבעות בעונה 40 נראה לי גרסה קצת אובר מתחכמת של העוגיות והסוכריות מאוסטרליה
בגלל זה גם לא ממש מתנגד לו כי זה יכול להיות אמצעי מצויין למשא ומתן ויצירת בריתות חדשות
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'יש דברים שלא צריך לצפות בהם כדי לשפוט'
יש דברים שלא צריך לצפות בהם כדי לשפוט
17/02/2020 | 00:46
1
17
25 שורדים, 70-90 דקות לפרק, פרקים שאין בהם הדחה, פי 2 יותר פרקים מהאמריקאי..
ברור לי שמדובר במריחה, אין מילה אחרת לתאר את זה.
בגלל זה בטח דוחפים פה ושם טוויסטים שונים ומשונים, כמו בגרסא הישראלית, נטו כדי להעביר את הזמן של הפרקים
זו אחת הסיבות שאני כבר ממעיט לצפות באח הגדול האמריקאי.. כי למי יש זמן וסבלנות לצפות במריחות..
ברור לי גם שבגלל שאלו העונות הראשונות שלהם הרמה של השחקנים לא גבוהה במיוחד, גם בלי שחבר שניסה סיפר לי
לא מוצא שום סיבה לתת צ'אנס לגרסא זרה אחרת כשבקושי לישראלי יש לי סבלנות...
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
17/02/2020 | 00:52
19
כן, הפרקים ארוכים ולא מתאימים לכולם, אני מסכים. אבל להבדיל מישראל, למשך הפרקים הללו יש משחק, אסטרטגיה, עניין, להבדיל מישראל שזה באמת נמרח. אמנם אלו העונות הראשונות של אוסטרליה, מרבית מהשחקנים מעריצים של משחק, ורואים את זה בעונות.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אם כך לא שמעת נכון או הטעו אותך '
אם כך לא שמעת נכון או הטעו אותך
14/02/2020 | 04:34
4
49
לא שני מודחים במועצת שבט, שני נשלחים לאי הגלות להילחם שם ביניהם על מי יחזור מהם למשחק. ולמעשה אני יכול לאמר לך בוודאות שמי שלא צופה בעונת האולסטארס של הישרדות האוסטרלית פשוט מפסיד אחלה עונה, שהתחילה הרבה יותר חזק ויותר טוב אפילו ממנצחים במלחמה האמריקאית וממשיכה למתוח ולעניין בכל פרק מחדש. שלא לדבר בכלל על כך שבכל שבוע משודרים 3 פרקים של העונה ברצף. ועוד עם כל המתמודדים הכי אהובים מכל העונות. פשוט תענוג צרוף ורצוף. ואם מחברים לזה גם את עונה 40 של הישרדות האמריקאית אז יש לנו 4 ימים בשבוע ברציפות הישרדות החל מיום שני ועד יום חמישי. מי צריך יותר מזה? 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' על כל מה שנעם וסטילהוק כתבו '
על כל מה שנעם וסטילהוק כתבו
<< ההודעה הנוכחית
14/02/2020 | 22:25
3
30
ראשית זה בכלל לא מה שקרה, הצביעו לשני מתמודדים לשלוח לאי הגאולה, שם הם ילחמו בדו קרב ומי שינצח יחזור למשחק. ושנית, זה כלום לעומת מה שקורה באמריקה, כלומר, סנדרה פשוט קיבלה פסלון חסינות מתנה. אם זה יקרה באוסטרלית אז יהיה על מה לדבר.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
15/02/2020 | 01:11
2
31
קודם כל סנדרה לא קיבלה פסלון במתנה, היא כן הייתה צריכה להשתמש במטבע שלה. גם הדרך שבה היא קיבלה אותו נבע מזה שיש למתמודדים שבאי ההכחדה את המחשבה מה לעשות עם הפסלון. (דרך אגב גם לדעתי היה צריך לעשות את זה יותר מעניין ולתת לה לוותר על משהו יותר גדול אבל זו עונת מנצחים ולכן הגיוני שהם יתמודדו עם המון דברים אחרים).
לפ הטוויסט הזה בעצם יש "הדחה" של שני מועמדים באותה מועצת שבט, כשיכו ללהיות שתהיה גם הצבעת 8-1-0 ומישהו שכל השבט נגדו ילך ויתחרה באי הגלות נגד מתחרה שהוא פשוט בחר להצביע לו? זה לא נראה לכם הרבה יותר הזוי?
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
15/02/2020 | 18:36
16
נגיד שסנדרה לא קבלה אליל במתנה, כריס (גם מאי הרוחות וגם מאי ההכחדה) כן קבלו ובשלבים מתקדמים במשחק
מעבר לכך הטוויסט באוסטרליה כמו שאמרתי הוא נקודתי וחד פעמי
הם מודחים, יש תחרות בין שניהם מי חוזר, אחד חוזר
וזהו
אין השפעה על המשך העונה
אין השפעה על האקלים של העונה בגלל הטוויסט הזה
 
בגרסה האמריקאית הטוויסטים לעומת זאת לא מפסיקים עד הגמר והם נהיים מעונה לעונה העיקר ולא המשתתפים
תסתכל אפילו על השמות: "הישרדות: אי הרוחות", "הישרדות: אי ההכחדה", "הישרדות: אי האלילים"
הטוויסטים מוצגים לך בפרונט
 
באוסטרליה היו כמה טוויסטים לא ממש הכרחיים אבל אף פעם לא היו בפרונט של העונה, לא היו חלק מהסיפור שלה ולא היו ממש רלוונטיים מעבר למקום הנקודתי שבו הם נערכו
גם הטוויסט הזה, כמה שהוא נשמע הזוי, עוד שני פרקים כנראה לא יהיה ממש רלוונטי
 
וזה עיקר ההבדל
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
15/02/2020 | 19:24
20
אני די בטוח שכל מי שהיה מוצא פסלון חסינות בתיק בשביל לקנות אותו במטבע אש אחד היה עושה זאת. במיוחד סנדרה, שיש למה מטרה גדולה על הגב. וכן, אני לא מעריץ את הטוויסט הזה שעשו באוסטרליה, אבל הרבה פחות אוהב את הטוויסט של אתגר האש בפיינל 4, כריס וריק חוזרים למשחק עם פסלוני חסינות, הטוויסט שדפק את ג'נט בפיינל 5, ויש עוד הרבה לספור. אז נכון, אני לא אוהב את כל הטוויסטים בעונה האוסטרלית, אבל אי אפשר להשוות זאת לעונות האחרונות של אמריקה. בכל מקרה, מציע לכם לצפות כדי לשפוט בעצמכם 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'מגיב על הפרקים, חוץ מהשישי '
מגיב על הפרקים, חוץ מהשישי
14/02/2020 | 22:55
30
כי זה היה פרק ללא הדחה, ועדיין לא צפיתי בו, אבל קראתי מה קרה, לכן אגיב בקצרה שכן, אני לא עף על הטוויסט שמישהו חוזר מהדחה (למרות שהם לא באמת הודחו עדיין) אבל אם זה בין זאק ושוני אז ברור שאני מעדיף ששוני תחזור. לגבי שאר הפרקים, די באסה שמישל הודחה מוקדם, מאוד אהבתי אותה בעונה הראשונה שלה. הנרי גם אכזב, ציפיתי שהוא ילמד מהפרקים הקודמים, אבל כנראה שלא. אני מאוד מרוצה מניק, לגמרי השתפר מהעונה הראשונה, והוא משחק ממש טוב כרגע. גם הארי, אבל ניק עבר שיפור רציני. מרגיש בחסרונן של פיבי ופליק, אז ערבוב השבטים מגיע בדיוק בזמן.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ