לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86498,649 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 1! '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 1!
13/02/2020 | 02:51
52
647
טוב, אז אני לא מאמין שהרגע הזה הגיע!!!
הפרק הראשון של אולסטארס המנצחים הגדול ששנים פינטזנו עליו
מבחינתי זה מרגש במיוחד כי לא רק שזה מסמן 20 שנה להישרדות האמריקאי, זה מסמן מבחינתי 10 שנים (וקצת) מאז שהתחלתי לצפות בהישרדות והפכתי למעריץ,
ו10 שנים מאז שאני בפורום הזה!
הצטרפתי לפני 10 שנים פלוס מינוס, קצת לפני שעונה 20 עלתה לשידור,
הכרתי כאן הרבה חברים, חלקם כבר ממזמן לא כאן, ועם חלקם אני בקשר עד היום
10 שנים ו20 עונות שאנחנו כולנו עוקבים ביחד אחרי כל עונה ועונה, מתווכחים, מתדיינים, מנתחים, חוגגים, מקטרים...
ואולי אני אשמע מגזים, והרבה חברים שלי שלא רואים הישרדות לא מבינים את זה אבל נראה לי שכל מי שכאן מכיר את זה טוב, אני סופר מתרגש מהעונה הזו ואני ממש ממש ממש מקווה שתהיה לנו עונה כיפית, אדירה, ושכל הבילד אפ שבנו לנו לא יאכזב!
שתהיה לנו עונה מהנה ומוצלחת, ואמן שנסיים אותה כשאצל כולנו היא תהיה במקום הראשון בדירוג העונות
צפייה מהנה!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'זה יום היסטורי!!!!!! איזה מרגש '
זה יום היסטורי!!!!!! איזה מרגש
13/02/2020 | 02:56
36
לצפיה ב-' לא אמיתי'
לא אמיתי
13/02/2020 | 02:58
118
ואני גם קצת יותר מ10 שנים צופה בסדרה (אחרי שגאבון נגמרה)
יאללה מתחיל סופסוף!
לצפיה ב-' אני אסכם מחר'
אני אסכם מחר
13/02/2020 | 05:02
118
כי אני צריך לקום לעבודה עוד כמה שעות
וגם להתעשת

אבל פרק הפתיחה היכ טוב אי פעם
לצפיה ב-''
13/02/2020 | 05:15
1
120
טוב, אז אני אתחיל מהבאסה: אמבר ונטלי  למה שמו את ג'רמי ונטלי באותו שבט?! ובאסה שאמבר הודחה בגלל "ברית פוקר" שלא באמת קיימת. הרגשתי גם ממש רע בשביל קים, שאף אחד לא רצה לדבר איתה. אני מקווה שמכאן היא תצליח רק לעלות, ממש מוזר לראות אותה במיעוט. אני מקווה שלא ימהרו לקרוא לה פלופ על כך, זה רק תחילת המשחק. אני גם לא מבין למה סנדרה מיהרה להדיח את אמבר, אבל היא שיחקה אותה, ונמצאת במקום מאוד טוב.

אני ממש שמח לראות שרוב ופארווטי הצליחו למקם את עצמם כל כך טוב בשבט! כן, גם רוב, שהודיתי שדי מיצה, אבל הוא ופארווטי שיחקו לא פחות ממושלם הפרק. אני גם מאוד אוהב את הברית של אדם ודניס, וכן הם טעו על ההתחלה, אבל הם הצליחו להתאושש מזה יפה. גם ממש כיף לראות את אית'ן, הוא ממש מתרגש לשחק את המשחק. בן...אני בטוח שהוא נחמד, אבל הוא עשה כל כך הרבה טעויות הפרק, ודני התנהלה ממש יפה מול רוב ששאל אותה אם היא אמרה את שמו, לא נרתעה והצליחה לקנות את אמונתו של רוב.

בשבט האדום, יול הוכיח לי שהוא שחקן מעולה, ואני ממש אוהב את הברית של סופי. שניהם שיחקו גם כן מושלם הפרק, סופי קראה יפה מאוד את המפה, והיא ויול היו אלו שהתחילו את ברית האאוטקאסט, אבל אני כבר מתעצבן כי סופי לא תקבל שום קרדיט הפרק חחח. בכל מקרה, אני ממש מקווה בשביל קים שהיא תצליח לצאת מהמצב הזה.

אבל כן, פרק מעולה. זה מה שקראתי מהספויילרים שהולך לקראות, אבל אין לי מושג מה יהיה בפרק הבא, אז אשתתף בבחירה הגורלית ופינת ההימורים 
לצפיה ב-'אה ועוד משהו '
אה ועוד משהו
13/02/2020 | 07:15
89
ממש לא אהבתי את זה שנתנו לנטלי אפשרות למכור למישהו פסלון חסינות. אני אוהב את סנדרה, אל תבינו אותי לא נכון, אבל פשוט קיבלה פסלון חסינות מתנה וזה די מרגיש לי לא הוגן. וזאת אחת הסיבות למה אני לא אוהב את אי ההכחדה. אני לא אהיה צבוע, זה שיש לאמבר ולנטלי סיכוי לחזור למשחק זה נחמד, אבל הקונספט של אי ההכחדה נותן יתרון לא הוגן למתמודדים. גם לא עפתי על אי הגאולה, אבל לפחות שם לא יכלו לשלוח לאחרים פסלוני חסינות, או לחזור למשחק עם פסלון חסינות. 
לצפיה ב-'מה כולם ערים '
מה כולם ערים
13/02/2020 | 06:09
1
122
חשבתי אני משתגעת לבד. התקף לב מתמשך כל הפרק הזה!

גם אני הצטרפתי לפורום לפני עשור בערך. העונה הראשונה שראיתי בקצב של ארה"ב הייתה 18, אחרי שכתבתי את ההודעה הראשונה שלי שאלו אותי מי השחקנים האהובים עלי וזכור לי שכתבתי יול ופארווטי (ועוד כמה) - מדהים ששניהם משחקים עכשיו שוב, ולפי מה שקרה בפרק הראשון גם שולטים במצב בשבטים שלהם.

אין לי כח לחפור, בנתיים אלו הקטעים שקרעו אותי:
רוב ופארווטי לא מבינים איך כל המנצחים סביבם מטומטמים וצוחקים. ממש עשה לי פלאשבק לראסל פארווטי והמכתב של ג'ייטי
סנדרה יושבת בצד באתגר השני. פארווטי מגיבה שזו ממש הפתעה - אחרי שסנדרה ישבה 90% מהאתגרים בגיבורים נגד נבלים. פחחחחח
סנדרה אומרת לוונדל לא לקרוא לה המלכה, ואז אומרת שהיא המלכה 5 פעמים לפחות
טוני מחזיק את עצמו לא לרוץ ולחפש אלילים
סופי עם הNerd Shield! כי כשיול במשחק אין מישהו חכם ממנו
לצפיה ב-'וואי זה היה גדול '
וואי זה היה גדול
13/02/2020 | 10:16
96
ג'ף: "דקאל, מי ישב בצד במשימה?"
סנדרה: "אני"
פארווטי: "איזו הפתעה" 
לצפיה ב-''
13/02/2020 | 06:23
108
טוב וואו וואו וואו וואווווווו
הפרק הראשון עמד בכללל הצפיות ואפילו מעבר! באמת שפרק הפתיחה הכי כיפי שהיה אי פעם
הקאסט הכי חזק שהיה אי פעם, כולם ניסו לשחק חזק ומה לא היה לנו בפרק הזה?!
חוץ מלמצוא אלילים (שכרגע כולם אשכרה מפחדים להתפס מחפשים) היה הכל
אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל לדבר

קודם כל אני ממש שמח שהפייבוריטים הגדולים שלי נראים שהם במצב בטוח ובמקום בטוח (טוני ופארווטי) ואיכשהו אין עליהם מטרה על הגב (טוני כנראה בזכות עונה 34 ופארווטי בזכות האמהות)
נטלי גם הייתה פייבוריטית ראשית שלי, המנצחת שהכי אהבתי אחרי טוני, אבל די הייתי בעד ההדחה שלה כי:
א. אני מאוהבבבב בברית של דניס ואדם ושמח ששניהם שרדו למרות שסומנו ממש
ב. עוד מהראיונות הרגשתי שהיא לא בלופ וזה באמת היה נראה ככה במהלך הפרק, היא וג'רמי שניהם היו סופר שאננים ולא היה להם מושג מה קורה....
אז באסה שזו נטלי אבל אני בסדר עם זה, ואני שמח שג'רמי קיבל כאפה כי מגיע לו
עוד מישהו שמגיע לו קרדיט בשבט הזה זה בן שבטח לא יקבל כאן פירגון, הוא במקום מדהים בשבט, מלהטט בין הבריתות, נראה שהוא בקשרים מצויינים עם כולם שם ואולי היחידי שבאמת במצב הכי בטוח לא להיות מודח

בשבט השני יש לי פייבוריט חדש ורשמי,
אחרי שלא סבלתי אותו בעונה 13 וממש לא אהבתי את הניצחון שלו, באתי לעונה הזו עם דף חלק לגביו
והוא לגמרי לגמרי לגמרי היה הכוכב של הפרק!
עשה טוב טוב שיעורי בית, יודע בדיוק מי עם מי ומי נגד מי, יודע בדיוק את מי הוא צריך לאגד סביבו ואיך לגשת לאנשים
זה היה פשוט מחזה כיפי לצפייה
אהבתי שטוני וסנדרה השאירו מאחוריהם את מה שהיה, ועושים את מה שהם היו חייבים לעשות ב34 וזה לא קרה - להתאחד. וגם שרה איתם, למרות שהיא די הייתה רוח רפאים הפרק
זה היה מגניב ממש שפעם ראשונה בעונת אולסטארס שמראים לנו ממש דיבורים על פרימייד עם קטעים מתוך הפוקר הזה כבר לא עוד שמועות ברשת, אשכרה זה נכנס אל תוך המשחק
שמחתי שהם טורגטו כי זה לגמרי חכם ומתבקש, וממש ממש ממש קיוויתי שטייסון יהיה זה שישלם את המחיר ויודח כמו שטוני כלכך רצה (החוצפן סימן אותו )
וכשזה היה בין אמבר לקים אז ברורררר שהעדפתי שאמבר תעוף, ולרגע נבהלתי שזו תהיה קים לפני שהראו קולות נגד אמבר
התבאסתי ממש על המצב של קים אבל זה היה ברור ממש שהיא תהיה איום מיידי עם או בלי ברית פוקר, מקווה שהיא תצליח לצאת מזה מהר מהר

וזהו... עכשיו לחכות שבוע?! אעאעאע
לצפיה ב-'פרק בכורה לא רע '
פרק בכורה לא רע
13/02/2020 | 08:19
2
104
פרק בכורה לא רע, אבל גם עם לא מעט קטעים שלא אהבתי

ראשית, חבל שמשודר רק פרק אחד בשבוע, אם כבר, לפחות שישדרו כל שבוע פרק כפול כמו הפרק הראשון של העונה.

נתחיל בזה שאוהב מאוד את החיבור בין שני היריבים הוותיקים רוב ופארווטי שכפי שהיא עצמה הודתה, נמצאת במוד אחר כיום שהיא נשואה עם ילדים, וכבר לא במוד הפלרטטני שהרשתה לעצמה כשעוד היתה רווקה צעירה, ולמרבה ההפתעה אפילו שלהם עצמם שניהם מנהלים את השבט הכחול ואף אחד אפילו לא העלה את שמה של פארוווטי. ולכן לא פלא שהם צחקו עליהם ולא מבינים מה קורה לכולם.

מנגד, בשבט האדום, צר לי מאוד לראות את קים המלכה האמיתית שללא ספק היתה ונשארה המתמודדת הכי חזקה פיזית מבין כל המתמודדות העונה, ויכולנו לראות את זה היטב כבר במשימת החסינות הראשונה כשהיא סחבה את כל שלושת הבנות החזקות אל העמוד בזירה בתוך המים, במצב כל כך עגום יורדת על ברכיה מרוב ייאוש שאף אחד שם אפילו לא רוצה לדבר איתה, בזמן שלמרבה ההפתעה דווקא סנדרה המגלומנית ונוטרת הטינה לרוב, מי שהיתה איתו במשך 39 ימים על אותו האי בעונה הקודמת, רק בגלל שלא גילה לה שגם הוא ואשתו אמבר משתתפים בעונה הזאת, מנהלת את השבט האדום, כי נראה שכולם שם, להוציא בודדים, כנראה מייראת כבוד של הערצה עיוורת או טמטום או איך שלא תקראו לזה מפחדים אפילו לסמן אותה כאופציה להדחה, וכנראה רוצים לתת לה לנצח פעם שלישית כי פעמיים זה לא מספיק. ואפילו טוני שהיא הדיחה אותו בעונה האחרונה ששניהם השתתפו בה, מתרפס בפניה, כי מפחד שלא תדיח אותו שוב.

נטאלי הלא מפוקסת והלא החלטית העונה מצאה את עצמה המודחת הראשונה בצדק, ואפשר לאמר שאפילו הביאה את ההדחה הזאת על עצמה. עצם החיבור הזה שלה עם ג'רמי שהיה בן בריתה בעונה 29 סימן מטרה גדולה על גב שניהם, ולכן הם היו צריכים מכתחילה לנהוג בשכל ולהפריד כוחות ולא לשחק יחד, בדיוק כמו שג'רמי וקלי בת בריתם השלישית בעונה 29 הפרידו כוחות ואפילו שיחקו אחד נגד השני בקמבודיה - ההזדמנות השנייה מאותה סיבה, שלא יסמנו אותם כמטרה להדחה ראשונה. גם לא מפליא שהיא העבירה את מטבע האש שלה לג'רמי לאחר שהודחה, מה שכן מפליא שהיא החליטה למכור דווקא לסנדרה מהשבט השני את האליל שלה תמורת מטבע אש חדשה, ושוב אני לא מבין מה כולם מתחנפים אליה, כאילו הבנו שהיא הזוכה היחידה עד היום שזכתה פעמיים בהישרדות, אבל הם בעונת הזוכים של הישרדות ולכן הייתי מצפה מהמתמודדים שגם הם הרי כבר זכו בעונותיהם ולא מדובר בטירונים מתחילים שפוגשים לראשונה את האלילים שלהם, לקצת פחות התלהבות והתרפסות וקצת יותר משחק טקטי ואסטרטגי, כי אחרת מה שנקבל בסופו של דבר זה עונה כמו 22 רק עם זוכים במקום עם טירונים. כך שאני מאוד מקווה שכבר בפרקים הבאים שאר המתמודדים יתחילו להתאפס על עצמם, להתפקס ולהתמקד במשחק עצמו ולא בכוכבים הוותיקים שלו.

ההדחה השנייה בשבט האדום של אמבר שהעבירה כצפוי את מטבע האש שלה לבעלה רוב שבשבט הכחול, היתה רק בגלל שסנדרה סימנה אותה להדחה וכולם יישרו קו עם המגלומנית נוטרת הטינה הזאת שלא מפסיקה לקרוא לעצמה מלכה, כשכל הפילוסופיה שלה מסתכמת בזה ש"כל עוד זו לא היא לא איכפת לה את מי מדיחים", ובשתי הפעמים שבהם זכתה היא זכתה מן ההפקר. לא מבין איך אף אחד מהשבט האדום לא העלה אפילו את הטענה שדווקא בגלל שהיא כבר זכתה פעמיים לא צריך לאפשר לסנדרה לזכות גם פעם שלישית, ועוד כשמדובר בפרס כפול של 2 מיליון דולר. בקיצור לא אוהב את ההתרפסות המוגזמת הזאת של הזוכים היותר טריים בפני סנדרה.ובכלל בפני הוותיקים, כאילו הם באו לאסוף חתימות ולא בכדי לנצח.

מה שכן, לא אתפלא כלל אם הזוכות הפחות מוערכות, אלה שיש להן מה להוכיח לכולם ושגם הן עצמן יודעות זאת, ואני מדבר בעיקר על מישל ודני, ישחקו העונה משחק יותר חזק ואגרסיבי מבעונות שבהן הן זכו, ואולי אפילו נראה סיפור הירואי  דומה של אנדרדוג כמו שראינו בקמבודיה עם קלי, אלא שהפעם אולי אחת מהן גם תגיע עד הסוף ואולי גם תזכה בתואר ובפרס הגדול.

לצפיה ב-' אתה ממש לא הבנת את הפרק'
אתה ממש לא הבנת את הפרק
13/02/2020 | 08:46
100
קודם כל, סנדרה לא נוטרת טינה לרוב. אם תרראה את הראיונות לפני העונה זה רוב ואמבר שדי תכננו להתהפך עליה.
חוץ מזה עם כל אהבתי לסנדרה אני גם לא חושב שנכון להגיד שהיא זו שניהלה את ההדחה. מי שניהל את השבט יותר זה יול. סנדרה הצליחה להגיע למצב די טוב בזכות עצמה אבל זה לא שאף אחד התרפס בפניה. גם לטוני לא היה מה להתרפס בפניה כי הם נהיו חברים די טובים בפונדרוסה של מודחי הפרה מרג' והוא מודע לזה ששניהם על תקן איום גדול מאד.

לצפיה ב-''
13/02/2020 | 09:56
78
נטלי הייתה צריכה לנסות למכור את האליל לשבט שהפסיד. היא הניחה שסנדרה תהיה המטרה שלהם כי סנדרה זכתה פעמיים, אז היא מכרה לה את האליל תמורת מטבע. היא לא יכלה למכור לג'רמי.
לצפיה ב-' אחרי שהספקתי להתאושש קצתתתת'
אחרי שהספקתי להתאושש קצתתתת
13/02/2020 | 08:39
5
111
איזה פרקקקקק מאיפה להתחיל?
הרגיש לי כאילו אחרי שעה אני כבר כל כך בתוך זה ועברה כבר חצי עונה, שלא תפסתי שיש עוד תקופה של המון הדחות.

אז ננסה להתחיל ומקווה שלא אשכח כלום:
* היה פרק קורע מצחוק, מצאתי את עצמי נקרע באמת כמה וכמה פעמים.
* ההתחלה הייתה ממש ממש ממש ממש ממש מרגשת.
* המשימה הראשונה הראתה כבר כמה כולם היו כל כך בתוך זה.
* הטוויסט עם הtokens בנוי ממש טוב ולדעתי יכול להוסיף הרבה למשחק. גם אי ההכחדה כל כך נדרש בעונה כזו.
*  אני אמנם לא אוהב בדרך כלל ששולחים למתמודדים אלילים מאי ההכחדה אבלללל: 1. הם ידעו שיש סיכוי שזה יקרה, 2. יש פה בעצם מהלך שדורש מחשבה - גם מצד מי שבאי ההכחדה שצרריךל חשוב למי להביא את זה, וגם שיקול של מי שבמשחק האם כדאי לו לקחת את האליל. 3. מה אכפת לי, לקווין יש אליל
* כשראיתי את בוסטון רוב ופארווטי עובדים חזק בשבט אחד ואת סנדרה וטוני עובדים חזק בשבט אחר אני ממש הרגשתי כמו ילד שההורים שלו התרגשו לפני כמה שנים ופתאום מתחילים לחזור. ממש תיקון לעונות שלהם
* באופן כללי כל השחקנים האלה הזכירו למה תמיד יש להם את זה.... בוסטון רוב עם כמה שאפשר להגיד שהוא מאוס או לא למות עליו פשוט מראה כמה יש לו את הכריזמה והאלגנטיות הזו גם כשהוא כבר הזדקן ונראה לא בכושר כמו פעם. שיחק מבריק בחלק שלהם הפרק. כנ"ל פארווטי וזה די מדהים איך שניהם באמת הצליחו להוריד את המטרה הענקית מהם לפחות לשלב הראשון של הפרק. 
אם כבר מדברים על הכחולים אני אתמקד במה שהיה בשבט שלהם:
* אני ממש ממש ממש אוהב את אית'ן! הוא משעשע ונראה שבא עם תשוקה ענקית למשחק, ולדעתי הוא יכול להיו תמהפתעות העונה. מזכיר לי את ורנר בקמבודיה רק פי מאה יותר חכם.
* אהבתי איך שדני יצאה מהמצב הלא נעים שהגיעה אליו למצב שבו היא ובוסטון רוב בברית. התנהלות חכמה מאד של שניהם שלא סירבלו את המצב. בוסטון רוב שניווט את השיחה ביניהם כמו שרק הוא יודע ודני שלא בילשטה לו יותר מדי ולדעתי כן רכשה את אמונו.
* בן היה הפתעה בעיני! הוא שם כדי לשחק, מגדיל ראש, מדבר עם כולם ונראה שבקשר מאד טוב עם מישל. באופן כללי הוא היה מאלה שחשבתי שיהיו מטרה די מהר ונראה שהוא רוצה להוכיח את האיכויות שלו ועל כן סחטיין.
* ממש אהבתי את הברית של דניס ואדם וממש התבאסתי שהם הפכו פתאום למטרה רנדומלית כזו כי הלכו ליער, ולכן שמחתי שנשארו.
* מאדדדד חבל לי בשביל נטלי ומסכים עם ברייר מצד אחד. מעדיף בקונוטציה הנוכחית את דניס ואדם (למרות שאדם לא פייבוריט גדול שלי כמו נטלי). הם היו שאננים מדי,. נטלי היא לגמרי שחקנית שצריכה להתעורר על עצמה ולחטוף איזה שוק כמו שהיה לה עם אחותה וג'רמי בסאן חואן דל סור. הייתי כן שמח לראות אותה מתעצבנת וחוזרת למשחק עם יותר דרייב כי חבל לי שלא הספקנו לראות שחקנית כמוה משחקת יותר.
* מרוב שהיה מהלהראות בפרק לא ראינו את התגובה של ג'רמי להדחה של נטלי באמת. הרי אחת הסיבות שנטלי עפה היא ככל הנראה כי רוב רצה את ג'רמי לעצמו. בכללי מפתיע אותי שההפקה שמה את שניהם באותו שבט .אני מבין שהיו דברים כמו סנדרה-טוני-שרה או סנדרה-טייסון או רוב-פארווטי ששמו ביחד באותו שבט אחרי ששיחקו ביחד, כי בכל זאת אין ברירה, אבל ספציפית שניהם היחידים ששיחקו אחד עם השני ועו דהיו בקשר טוב אחד עם השניה, ולכן יותר התבקש שיהיו ביחד באותו שבט..... היה יותר מתאים נגיד אם היו מחליפים בין נטלי לשרה בשבטים או משהו כזה. אבל נו שוין, זו גם בעיה שלהם.

השבט האדום:
* ממש אהבתיאת הפלאשבקים לעונות קודמות ואפילו למשחק הפוקר של קים-טייסון-ג'רמי-רוב. 
* משחק הפוקר - ממש ממש אהבתי שיול היה מודע לכל הסיפור הזה ודיבר בגלוי על הפרימייד שאנשים דיברו עליו, וכמובן השתמש בזה כדי ליצור חבורה כזו שתהווה איום.
*באופן כללי יול הוא אחד ההפתעות שלי, חשבתי שהוא לא יחזיק כל כך בעונה חוזרת אבל הוא הראה שיש לו את זה. עשה שיעורי בית וידע יפה מאד לקרוא כל אחד. הMVP של הפרק ביחד עם בוסטון רוב לדעתי. 
* במקביל ליול יש את סופי שגם הפתיעה לטובה הפרק, במיוחד במיוחד נקרעתי המכינוי שלה לסנדרה וטני ושרה - ברית הגרידיים -D זה כל כך מתאר אותם נכון
* אמבר מותק אבל פות הסתגלה למשחק כמו שהוא, האיום שלה היה ענק וקים וטייסון די זרקו אותה מתחת לאוטובוס כדי להישאר.
* העריכה לש קים מננסה בניסיון די פתטי ונואש להשתחל לרוב הזכירה לי קצת את העריכה של סירי בפרק הראשון של עונה 34, מה שאומר שלדעתי היא תישאר ותגיע רחוק יותר כמו הרבה אנדרדוגים כאלה ואחרים. מאמין שיתנו לה כמה ימים והיא תתעשת.
* איזה כיף היה לראות את טוני מנסה להחזיק את עצמו לא להתפרע שם ונראה שהוא עשה עבודה טובה בזה. חבל שלא הצליח להעיף את טייסון אבל לא נורא. טייסון בכלי די הזדקן
* היה כיף לראות גם את הקווין משחקת. רגועה, יודעת מה להגיד ומתי, ותמיד מנצלת את זה שיש דבים שנתפסים מאיימים כמוה כדי לדאוג שהיא בקושי תהיה מטרה. אני עדיין לא ראוה אותה מגיעה רחוק גם בעונה הזו אבל מספיק שהיא תשרוד עד הערבוב וזה מכובד.

הנקודה הכי מעניינת שיש בפרק הזה זה מה לעזאזל החתול השחור שעבר בין המריאנואים לסנדרה בשבועיים שלפני העונה הזו... 
הרי כבר בראינוות אמבר אמרה שרוב הזהיר אותה מסנדרה ואמר שהוא לא סומך עליה אחרי שהיה איתה ב39, שניהם "הצביעו" נגד סנדרה כששאלו אותם את מי הם מעיפים ראשונים. סנדרה אמרה שם שהיא לא סומכת על אמבר (עוד לפני שידעה שרוב משחק), אמבר בעצמה ניסתה לזרוק את השם של סנדרה, ואז קרה שהם בכלל נפגשו שוב. ועכשיו רוב מעדיף לעבוד עם פארווטי ולא עם סנדרה ובפרומו לפרק הבא נראה שזה רק מתחמם......... מעניין אותי בדיוק מה המהות של הסיפור הזה כי לפי איך שזה נראה המריאנואים החליטו להתהפך על סנדרה והיא כמובן השיבה במלחמה. לדעתי אנחנו עוד נרגיש מהסאגה הזו (אני לגמרי רואה את רובה עף בקרוב וסזנדרה קצת אחריו, אולי על ידי פארווטי אפילו).
 * המוזיקה מדהימה כרגיל

וחוץ מזה איזה כיף!!! בטוח שאצפה היום שוב ואזכר בעוד כמה דברים
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי מהפרק '
לפי מה שהבנתי מהפרק
13/02/2020 | 08:42
4
92
סנדרה כעסה על רוב, כי הוא אמר לה באי האלילים שהוא לא יחזור לעוד עונה, והוא כן חזר.
לצפיה ב-' זה נכון אבל...'
זה נכון אבל...
13/02/2020 | 08:49
3
82
סנדרה ראתה שרוב חוזר רק בשלב הזה כשהם הגיעו לאי.
למעשה עד השלב הזה של המשחק, הי וכבר כל הראיונו תטרום עונה שאנחנו ראינו. כשהבנות מודעות רק לבנות שמשחקות והבנים מודעים רק לבנים. היחיד שידע משהו אחרת (וגם הצביע לאישה ולא לגבר מהבנים) זה רוב שהצביע לסנדרה במשחק הזה של דלתון רוס.
אמבר גם אמרה בראיון של לפני המשחק שהיא לא סומכת על סנדרה ושרוב אמר לה אחרי עונה 39 שהוא לא הכי סומך עליה ושהיא תעשה מה שצריך כדי לנצח.
סנדרה אמרה בראיונות שהיא לא הכי סומכת על אמבר כי הן לא מכירות בכלל ויודעת שיקשרו את שתיהן לרוב, אבל על רוב לא היה לה מה להגיד.
וחוץ מזה זה באמת קצת לא ברור מצד רוב שדי עבד לה על הצורה חודש שלם לפני בידיעה שהוא יחזור ועוד עם אמבר... אז הגיוני שהיא תסמוך עליו פחתו.
אבל לאור העובדה שהורגש המתח הזה כבר בראיונות אני חושב שהיה שם משהו  נוסף שאנחנו לא מודעים אליו.
לצפיה ב-''
13/02/2020 | 08:53
2
66
כנראה, אבל אני מאמין שהם עדיין חברים אחרי המשחק. סנדרה אמרה שהיא מכבדת את רוב, אז אני לא חושב שהם שומרים טינה כלפי אחד השני.
לצפיה ב-' זה ברור לי'
זה ברור לי
13/02/2020 | 09:11
1
66
הם גם היו בהקרנת בכורה לש הישרדות עם עו דכמה שורדים (ביניהם פארווטי) מהעונה. בכללי כולם העונה משחקים כדי לנצח אבל קשה לי לראות מצב של טינה בין אנשים.
לצפיה ב-'מי הצביע למי, ומה אמרו למצלמה'
מי הצביע למי, ומה אמרו למצלמה
13/02/2020 | 08:55
4
102
מועצה ראשונה:
Adam voted for Natalie – “If this doesn’t go my way I’ll be crying at the Edge of Extinction and nobody needs to see more of that.”
Denise voted for Natalie – “Please let this not be me. Hope the plan works.”
Ethan voted for Natalie –  “You’re the sweetest person in the world, but you and Jeremy are a superpower. It’s good to be back.”
Parvati voted for Natalie – “I like you a lot, but you’re the glue that sticks Jeremy and Michele together. And you said I was weak. It’s not personal.”
Ben voted for Natalie – “So sorry.”
Danni voted for Natalie – “I hate to do this, but I’m worried about how connected you and Jeremy are.”
Jeremy voted for Adam – “I don’t know.”
Natalie voted for Denise – “I think I’m part of this alliance.”
Rob voted for Natalie – “Sorry, somebody had to be first.”
Michele voted for Denise – “I hope it’s not you. But more importantly, I hope it’s not me.”

מועצה שניה:
Nick voted for Amber – “Two shots at two million dollars is too many.”
Sophie voted for Kim – “You’re just way too cool for me.”
Tony voted for Kim – Didn’t say anything.
Sandra voted for Amber – “The majority of the tribe wants you gone because your husband is here and it’s not fair.”
Tyson voted for Amber – “Had to concede this battle to win the war.”
Amber voted for Nick – “Nothing personal, I hope I’m with the majority.”
Wendell voted for Amber – “In a season of pre-existing relationships, you and Rob are the deadliest combo out here.”
Sarah voted for Kim – “It’s not going to be you.”
Yul voted for Amber – “Nothing personal, neutralizing the strongest partnership before it’s too late.”
Kim voted for Amber – “Sorry, buddy. We’re in a sad state of affairs tonight. But I’m assuming you had to write my name down as well.”
לצפיה ב-'וכמה דברים שלא עברו עריכה'
וכמה דברים שלא עברו עריכה
13/02/2020 | 09:06
3
106
- במשימה הראשונה היו עוד 2 קרבות שלא הראו בפרק - סופי וסנדרה נגד דני ומישל, ויול וניק נגד איתן ואדם.
- לפני המועצה הראשונה הייתה שיחה בין פארווטי לדניס שבה הם סוג-של סגרו ברית, וסיפרו אחת לשניה עם מי הם בפרימייד מהשבט השני - פארווטי סיפרה שהיא עם סופי, ודניס סיפרה שהיא עם שרה
- מועצת השבט הראשונה הייתה כאוס, מהסוג של "לייב טרייבל", והראו לנו מזה רק לחישה של בן וג'רמי על פארווטי ורוב. אבל מסתבר שכולם התלחששו עם כולם, ונטלי התחרפנה וניסתה לשכנע את השבט "להצמד לתוכנית" ולשמור על חוזק באתגרים.
- מסתבר שזה שנטלי נתנה לג'רמי את המטבע שלה לא היה כזה צפוי, כי היא עמדה מול המעטפות ושקלה להעביר את המטבע שלה לשרה
- דאקל(השבט האדום) שקלו לקנות יתרון למשימת חסינות, אבל הם חיכו לראות מה השבט השני יעשה קודם
- אמבר הייתה לגמרי מחוץ ללופ, וההדחה הייתה בליינדסייד עליה, כנראה שכולם חשדו שיש לה אליל
לצפיה ב-''
13/02/2020 | 10:13
1
96
קית' חוזר לעונה 40 עם STICK TO THE PLAN!

אין העונה הזו זה הנוקמים של הישרדות
רוב דואג שאין לו איך להציל את אמבר כי עכשיו אין לקס שהוא יכול לבכות לו, והיא מודחת
דניס מיללת שהיא שוב מגיעה למועצת השבט, ובסוף זוכה בפעם הראשונה בחסינות שבטית
פארווטי אחרי שתי עונות שהיא המטרה על היום הראשון נקרעת מצחוק שאף אחד לא מנסה להדיח אותה
ג'ף חוזר להיות הפאנבוי הכי גדול של בוסטון רוב וצורח את נשמתו באתגר ש"רוב מחזיק את כל השבט על כתפיו!"
סנדרה יושבת על התחת בפעם המיליון
יול חוזר להיות הסנדק
קים פתאום שברירית לחלוטין בלי עריכת המנצח והשליטה הדומיננטית שלה
נטלי מודחת ראשונה כמו אחותה נדיה

צופים חדשים ילכו לאיבוד תוך רבע שעה, גם עם כל הפלאשבקים וההסברים הפרק הזה היה בהילוך טורבו עם הרבה רפרנס לעונות קודמות. מקווה שהברית בין דניס לפארווטי תחזיק. ושמישהו משבט סלה ישים לב שיש מטבעות על החסינות!
לצפיה ב-' '
15/02/2020 | 01:29
30
ועוד קטע אירוני בפרק: נטלי וניק, שני המנצחים היחידים בכל העונה שבחיים השם שלהם לא נרשם במועצה - מקבלים קולות על המועצה הראשונה, ועוד נטלי מודחת.
לצפיה ב-'תודה על העדכונים '
תודה על העדכונים
13/02/2020 | 10:17
84
חבל שלא הראו את כל מה שקרה במועצה הראשונה, נשמע דווקא מעניין.
לצפיה ב-''
13/02/2020 | 11:15
1
101
לא התלהבתי, אולי יש לי קצת אובדוז כשזה יחד עם אוסטרליה
וגם כי ההתלהבות הרגישה לי קצת משוחקת
אבל אני מרגיש שאני אתחבר יותר לעונה כשיעברו הפרקים וההייפ סביב "ווהווו זה עונת מנצחים" יעבור קצת
בהחלט ניתן לראות שיש רצון לשחק ולהגיע רחוק מצד כולם
לצפיה ב-'לצופי שתי העונות יש הישרדות כמעט כל השבוע'
לצופי שתי העונות יש הישרדות כמעט כל השבוע
13/02/2020 | 15:30
85
למרות שמשודר רק פרק אחד בשבוע בגרסה האמריקאית.

ימים ב-ג-ד עונת האולסטארס של הישרדות האוסטרלית
ויום ה עונת הזוכים במלחמה של הישרדות האמריקאית

בקיצור: 4 ימים ברציפות בשבוע הישרדות. 
לצפיה ב-'וואו '
וואו
<< ההודעה הנוכחית
13/02/2020 | 17:00
80
פרק הפתיחה הכי מדהים אי פעם ללא ספק!
נהניתי מכל רגע ומכל מתמודד, נראה שהולכת להיות לנו עונה מטורפת.
קצת התבאסתי על נטלי אבל זה היה עדיף על דניס ואדם החמודים שיעופו, רוב פשוט שיחק אותה פה ומדהים שהןא ופארווטי() הצליחו להשיג שליטה על השבט.
בשבט השני יול משחק אותה ומשחק מדהים - כיף שחזר!
אני גם מרוצה נורא מברית הגרידים של שרה, טוני וסנדרה (נראה שטוני מחוץ לראדר שלהם וזה טוב). סופי ניק וונדל גם חמודים
שמחתי שאמבר עפה מכל השבט הזה כי בסופו של דבר היא הכי פחות התאימה משחקית ולעומתה קים וטייסו שגם טורגטו לפחות עשו מאמץ להשתלב והצביעו לה.
לא יכול לחכות עד לפרק הבא!
לצפיה ב-'מטבעות '
מטבעות
13/02/2020 | 19:30
78
עכשיו כשלג'רמי ורוב יש שני מטבעות, ועל האליל חסינות שנמצא אצל סלה יש עוד שני מטבעות, הם יכולים לקנות יתרון למשימת החסינות הקרובה (4) ולזכות בשני מטבעות מחדש. ז"א אם ג'רמי ורוב מחליטים לסכן את המטבעות שלהם לטובת הכלל הם ירוויחו את המטבעות מחדש כשהשבט יזכה בחסינות
לצפיה ב-'הי'
הי
13/02/2020 | 20:01
2
98
קוראים לי תומר,
הייתי גולש כאן בעבר (ממש ממש בעבר, בתקופה של הישרדות וירטואלית).
אני חושב שאני מזהה כמה ניקים אולי גם אתם
צפיתי בכל העונות אחרונות "על הדרך", אבל ההתרגשות מהעונה הנוכחית גרמה לי לתחושת לצורך לשתף כאן מחשבות. כיף לראות שאני לא המתרגש היחידי בישראל.

בכל מקרה, לא חושב שיכלנו לצפות לפרק פתיחה יותר חזק.
הקאסט הכי אהוב שאני זוכר, מצאתי את עצמי ללא יכולת להחליט מי אני מעדיף שילך הביתה בשום שלב, heck, קשה היה לי לבחור שבט שאני מעדיף שאלך למועצת שבט.

הברית בין פרווטי ורוב היא פשוט תמצית החלומות-הישרדות של מעריץ ממוצע. העניין הוא שזה די מתבקש - בתור שני האיומים הכי גדולים בערך (אולי יחד עם טוני שבשבט השני) אם אחד מהם הולך השני נשאר בלי שום meat-shield. נראה שגם הם היו בהלם מאיך בקלילות הם נכנסו לשבט.
הברית עם אית'ן היא מתבקשת ואם הם יצליחו למשוך עוד שני מתמודדים goodies goodies הם יהיו מסודרים. העניין הוא שיש לי תחושה שהשבט שלהם יתפוס את העניין במהירות ויבין שבלי קשר לwhos making the shot, כל עוד רוב ופרווטי בשבט שלהם זה השבט של רוב ופרווטי והם יראו כעזים. נראה בפריוויו שבעיקר בן על זה (אולי המתמודד היחידי שאני לא ממש מסמפט, אבל זה בעיקר באשמת העונה שלו ממש לא עליו).

בשבט השני יול פשוט מראה שהוא המלך הבלתי מעורער, תוך פרק הוא מיצב את עצמו והרביעייה שלו כל כך באמצע שאין סיכוי שמישהו יוכל לגעת בהם עד האיחוד. עוד כמה בחירות טובות והוא הפייבוריט לזכייה בעיני.

רק שימשיך ככה!
לצפיה ב-'תומר!! וואו איזה כיף לראות ניק מוכר מפעם '
תומר!! וואו איזה כיף לראות ניק מוכר מפעם
14/02/2020 | 00:12
61
מקווה לראות אותך ממשיך להגיב פה גם לאורך העונה
לצפיה ב-'בטח שאני זוכר!'
בטח שאני זוכר!
14/02/2020 | 00:35
59
כיף לראות אותך כאן שוב ולדעת שאתה עדייו צופה!
לצפיה ב-'איך מחכים עכשיו שבוע?!?!'
איך מחכים עכשיו שבוע?!?!
14/02/2020 | 00:05
79
יופי של פרק פתיחה!!
לא חושב שיש לי עוד מה להוסיף על מה שכתבו כבר...
כל כך שמחתי שהשבט של פרוואטי ניצח בחסינות השנייה, כי ממש בא לי שהיא תישאר כמה שיותר...
אני ממש חושב שמנצחים עם מטרה גדולה עליהם (סנדרה, פרוואטי, טוני, רוב) צריכים לשם שינוי
לחבור אחד לשני ולא ללכת אחד נגד השני, כי ככה יש להם יותר סיכוי,
ובינתיים שמחתי שזה מה שהם עשו.
אני בינתיים הרבה יותר בעד האולד סקול (וטוני כמובן), ולא בא לי שהברית של יול-סופי-וונדל-ניק תהיה הפיינל 4
מקווה לעונה טובה

לצפיה ב-' ראיתי (באיחור אחריכם. פאק, אתם מהירים!)'
ראיתי (באיחור אחריכם. פאק, אתם מהירים!)
14/02/2020 | 02:01
85
אין לי מה להוסיף יותר מדיי, כי אמרתם פה כבר דיי את רוב הדברים. אני רק אציין שריצ'רד האץ' ממש חסר לי בעונה הזאת ולא יכולתי להפסיק לחשוב כמה הוא היה מוסיף ואיך הוא ממש פיספס את ההשתתפות (לו רק ג'ף לא היה אובססיבי בלרצות את המפרסמים ). 
אני דיי מחבב את הברית בין סופי ליול. לא חשבתי שהשניים האלה יהפכו לצמד שאכפת לי ממנו, אבל יש משהו חמוד ושובה לב בניסיון שלהם להפוך את היוצרות על אף שהם כביכול האאוטסיידרים של העונה (יחד עם דני). 

העונה הזאת כבר מפציצה בכמות הגימיקים. לגימיקים הקבועים מצטרף עוד אחד שכולל טוקנים ומשלוח מנות שבו המודחים ממשיכים להשפיע על המשחק גם מאי ההכחדה, ואני ממש לא אוהב את הקונספט. הודחתם? ביי ביי. למה צריך לגרור את הסוס המת הזה לאורך עונה שלמה? למה אני יודע שאמבר תמשיך לשלוח לרוב חסיניות בדואר לא-רשום (קרדיט להפקה) ותעזור לו להמשיך לשרוד בשלט רחוק? למה אני יודע ש-40% מהזמן מסך של כל פרק יתבזבז על אי ההכחדה ועל קלוז-אפים מפחידים של הנקבוביות של נטלי?

אפרופו נטלי, לא ממש אכפת לי ממנה (סורי אדם, אם אתה קורא פה. אני יודע שאתה מת עליה) ככה שלא התאכזבתי שהיא הודחה ראשונה. היא באמת לא השכילה להבין שהיא במלחמה ופשוט נתנה לרוב ופארווטי להדיח אותה בקלות כדיי לשבור את הברית שלה עם ג'רמי. ביי ביי. 
בהתחלה קצת ריחמתי על לאמבר, אבל כשנזכרתי שהיא בסך הכל תמיד היתה משעממת חסרת אישיות שרגילה להיגרר על ידי דמות דומיננטית יותר (ג'רי, רוב) - וגם בעונה הזאת היא הוכיחה שהיא לא באמת מבינה את המשחק - שמחתי שזו היא ולא קים או מישהו אחר שאשכרה בא כדיי לשחק.

אין לי ממש הערכה לגביי מה שהולך לקרות. העונה בקושי התחילה והכל, אבל ה-כ-ל יכול להיות. אני עדיין מנסה לשמור על אופטימיות זהירה, אבל לא ממש תולה תקוות באולד-סקולרז. סנדרה חזרה לשחק כמו בגיים צ'יינג'רס - משחק מוחצן ואגרסיבי, תוך כדיי רמיסה לא אלגנטית בכלל של המתחרים. אני לא חושב שזה יעבוד לטובתה בטווח הרחוק. אני גם לא רואה איך טוני, פארווטי ורוב מחזיקים את הראש מעל המים בעונה כזאת. הניו-סקולרז בסופו של דבר ישתלטו, לצערי. יש מהם יותר מדיי פשוט. 
לצפיה ב-' כולם רוצים לחיות את החיים באלף ריגושים בלי הפסקה'
כולם רוצים לחיות את החיים באלף ריגושים בלי הפסקה
14/02/2020 | 19:41
63
טוב מה שהיה צריך להיאמר נאמר אז בפן אישי נטו:
-וווווווווווווווואאאאאאאאאאאאאוווווווווווווווווווווווווווווו
-יאססס סופי משפילה את ההייטרס קוויןןן
- מי שאגדה אגדה. סנדרה, יול, רוב, פארווטי, דניס- אין דברים כאלו בכל העולם. מצדיקים כל סופרלטיב שנשפך עליהם לאורך השנים.
- אני חי בשביל הברית של דניס ואדם ופארב ורוב.
- בן, כמו שכבר אמרתי בעבר, הוא שחקן מעולה. אם הייתי רוב ופארב הייתי דואג ממנו.
- יש מלא ניו סקול אבל אני דווקא לא רואה אותם משתלטים כניו-סקול, אלא אחרי שהאולד סקול ישתלטו ויתחילו להדיח אחד את השני הם ישרדו, כמו ג'וקים אחרי אטום.
- הפייר טוקנס מגניב, אי ההכחדה בגלל הפורמט של העונה לא מפריע לי ממש. אני מבין שזו עונה מיוחדת שלא שופטים בכלים של עונה רגילה, אם אי פעם הייתה הצדקה לטוויסט הנוראי הזה זה עכשיו. באופן כללי זאת עונה שבה מבחינתי אין דבר כזה יותר מדי תכשיטים ואני ממש לא מחובבי הז'אנרים.
- איזה כיף שיש עונה שכל אחד משחק בה. ליטרלי כל אחד. אין אני אשתזף, אין אני אתחיל חלש ואגביר אחכ, אין באתי בשביל החוויה\הפן ההישרדותי, מלחמת כל בכל מהרגע הראשון וזה יהפוך עם הזמן ליותר ויותר אכזרי ומדמם.
-שיודחו קצת בנים הלו מה קרה
לצפיה ב-''
14/02/2020 | 21:33
57
כאמור, אני נותן לעונה הזו צ'אנס אחרון להחזיר את האהבה שלי להישרדות, כי כרגע כמעט ואין לי. אוברדוז של טוויסטים ויתרונות, התערבויות הפקה לכל דבר ועניין, טוויסטים שלא חשבו עליהם עד הסוף כי העיקר הדרמה, וכמו שנועם אמר גם ג'ף עצמו איבד את כל המקצועיות שלו לטובת אישיות בומבסטית וצעקנית. אם הסוס לא מוכר ורק יורד ברייטינג, כבר עדיף להרוג אותו, כי בשש העונות האחרונות הישרדות הספיקה לקפוץ מעל כמה וכמה כרישים.

אני שמח שהשבטים לא נבחרו מראש, אבל בחירת בית ספר הייתה עושה פלאים לפרק הזה. למה התהליך הזה הפך לטאבו? והפרק מתחיל באתגר פיזי, שלא נראה כבר הרבה מאוד זמן. תגידו מה שתגידו, אבל כשהמפיקים רוצים להעלות הילוך, הם עדיין יודעים איך. שבט דקאל זוכה בקלות, לא זכרתי ששרה הייתה איום פיזי כל-כך גדול, בעיקר בגלל שהיא הייתה אולי הזוכה הערמומית והאכזרית מכולם. וכך, המשחק התחיל לפני שהשורדים אפילו הגיעו למחנות שלהם. ככה מתחילים עונה!

זה רק אני, או שלדעתי המטבעות הולכים להפוך לפלופ הגדול הבא, כמו מדליון הכוח מניקרגואה? טייסון מהר מאוד מקבל וידוי דרמטי ואני מתחיל לחשוש, אני *לא* רוצה שטייסון יזכה. כמובן, אחרי חמש עונות, אני רוצה שסוף סו, תזכה שוב בחורה, אבל אם גבר, לפחות לא טייסון. יול יכול להיות זוכה סבבה. אני גם לא רוצה שיזכה ניו-סקולר, אבל אם כבר, אז מקווה שאיכשהו זו תהיה שרה. ניצחון של בן, וונדל, ניק או טייסון יגרום לי לבכות ולא רק להפסיק עם הישרדות, אלא לשקול לוותר על מרתון הפרידה שאני מתכנן. אני גם מקווה שאית'ן לא יהפוך לסינדרלה העונתית. 

אצל סלה, השבט המפסיד, הייתי בטוח שבן יהפוך למלקולם החדש, אבל זה אדם בסוף. לכאורה השבטים מקבלים זמן מסך די זהה, אבל יש יותר אסטרטגיה מכיוון סלה. כמובן, אנחנו כבר יודעים שהם הולכים למועצת השבט. אגב, זה רק אני או שלא רק שהוא נראה דומה לוורדוג, הוא גם מדבר כמוהו? ברית שאני אשמח שתגיע רחוק היא הברית בין יול וסופי, אם הם בגמר יחד עם איום גדול כמו קים או פרוואטי או שרה, זה יהיה תרחיש מאוד נחמד מבחינתי. אמבר מבחינתי שתודח בהקדם האפשרי.

מצד שני, רוב ופרוואטי סוף סוף עובדים ביחד ולא זה נגד זו. ואף אחד לא רוצה להדיח אותם! האם זה הופך אותם לשחקנים החברתיים הטובים בהיסטוריה? נראה בהמשך העונה. אה, וגם צילומי הטבע והחיות חזרו! מצד שני, ג'רמי ונטלי שוב עובדים ביחד... וזה גורם לכולם לכוון נגדם. ובסוף במועצת השבט, נטלי הופכת למודחת הראשונה בעונה הזו. אי אפשר לומר שבעונה 29 היה קאסט חלש, אז מעניין מה קרה, וכמובן שהיא עוד יכולה לחזור ולשחק חזק כמו בעונה הקודמת שלה.

חוזרים למשחק, והפעם די ברור שדקאל ילכו למועצת השבט הבאה. יול משחק מצוין, והשאלה היא האם המודחת הבאה היא אמבר או קים. כמובן שאני מקווה שזו תהיה אמבר. ואז, על אי ההכחדה, מרתון האלילים והיתרונות מתחיל מחדש. אוקיי, זהו, זה התירוץ שחיפשתי, את עונה 41 אני לא אראה. זהו. וכמובן, דקאל מפסידים חסינות. ומסתבר שנטלי נתנה את האליל לסנדרה. למההההההההההההה?!? בכל מקרה, קים לא רגילה לשחק כאנדרדוג, היא כמו וולדמורט ברוורס, רק שלפחות וולדמורט ביצעה כמה מהלכים נחמדים גם מעמדת שליטה, למרות שאנדרדוג זה המעמד שבו היא משחקת הכי טוב. למזלי היא לא מודחת ומאיימת להיווכח כסוג של פלופ, אמבר מודחת ומוכיחה שהיא באמת פלופ. לא יכול לחכות לשבוע הבא!

לצפיה ב-' פרק פתיחה - פגישת מחזור'
פרק פתיחה - פגישת מחזור
14/02/2020 | 23:20
6
69
איזה כיף שחזר, ועם כל כך הרבה שחקנים טובים.
אני חושב שהתחלתי לצפות אי שם בעונה 16, וכנראה שזה הקשר הכי ארוך שהיה לי .

לא מבין מדוע הכניסו את עניין המטבעות (מנסים להמציא את עצמם? להכניס עניין?)
יש כאן כמה שחקנים שזכורים לי מאוד, בעיקר בגלל דרך המשחק שלהם.
פרווירטי לדוגמא, כמה היא ערמומית. שחקנית אדירה! אם השבט חכם הוא ידיח אותה מהר, כך גם את בוסטון רוב וסנדרה.

ראשונה הלכה נטלי לצערי, פייבוריטית שלי בעונת הנצחון שלה, ואני מאוד מקווה שהיא תחזור למשחק.
אמבר הודחה שנייה, ונראה שזה קרה רק כי סנדרה לא הייתה מרוצה מכך שרוב לא שיתף אותה בהשתתפות נוספת בהישרדות. אין לי רגשות סנטימנטלים אליה אך הכעיס אותי שזה קרה. מקווה שסנדרה לא תחזיק מעמד (מספיק פעמיים!).

אני מאמין שעוד נראה פה משחק מוגזם ושיחות רבות על ילדים.

נתראה שבוע הבא!
לצפיה ב-' לדעתי אתם'
לדעתי אתם
15/02/2020 | 01:01
5
73
ממש נסחפתם עם הקטע של סנדרה.
אמבר הייתה מטרה בכל מצב, כולם נלחצו מהקשר שלה עם רוב והיה מאד קל להרוג את השליח.
סנדרה לא סמכה על רוב זה נכון גם אמבר בעצמה לא התלהבה לשתף פעולה עם סנדרה בעונה), אבל היא ממש לא האחראית היחידה להדחה הזו. ממה שאני קיבלתי מהפרק מי שהיה יותר אחראי להדחה זה יול. לסנדרה היה פחות אכפת מי זה יהיה מהשלישיה וטוני בכלל שאף שזה יהיה טייסון.
אמבר הודחה משתי סיבות:
* הקשר עם רוב הפך אותה למטרה גדולה.
* היא לא הסתגלה מספיק מהר למהירות של העונה ושל המשחק המהיר, גם נטלי שהייתה שאננה שילמה את המחיר על זה והיא שחקנית טובה בהרבה מאמבר.
לצפיה ב-''
15/02/2020 | 19:05
37
לא היה לאמבר הרבה סיכוי אחרי שיול שם את קים וטייסון בתור שמות להדחה, סנדרה יכולה לברבר על המשחק שלה וכמה היא נפגעה אבל מי שבאמת שבר את הבריתות המוקדמות זה יול
נטלי מצד שני יכלה להנצל אם היא וכל השאר היו הרבה יותר החלטיים לפני המועצה. ראיתי שמישהו פה כתב שחבל ששמו את ג'רמי ונטלי באותו שבט אבל הגורל היה בידיים שלהם.

רוב שואל את השבט את מי הם רוצים להדיח ולא אומרים לו שם. פארווטי הולכת לדבר עם ג'רמי, דני בן ונטלי בקשר להדחה, וזה מה שקורה:

נטלי: לרוב יש העדפה כלשהי בקשר להדחה?
פארווטי: לא. לרוב לא אכפת
נטלי: לא אכפת לו?
פארווטי: לא נראה לי שלמישהו אכפת. בואו נחליט. מה אמרת?
דני: לא יודעת. נראה לי שאדם
פארווטי: אוקיי. אז החלטנו
ג'רמי: לא החלטנו. מה אנחנו עושים?
פארווטי: [צורחת מבפנים] דני אמרה אדם
נטלי: יש סיבות טובות להדיח כל אחד מהם
פארווטי: [צורחת מבפנים]
בן: דניס? אדם?
פארווטי: אלוהים...

זה לא אמיתי שהם פשוט חיכו לרוב ופארווטי שיגידו להם מה לעשות, כמו עזים שמחכות שישחטו אותן
לצפיה ב-'מגיב לאורי ולספיר '
מגיב לאורי ולספיר
15/02/2020 | 19:35
3
30
אני יודע שיול אחראי על ההדחה של אמבר (וגם סופי תרמה, סליחה שאני חופר חח), אבל אני לא בטוח עד כמה זה היה חכם בשביל סנדרה כי עדיין יש לה מטרה גדולה על הגב, כך שעם אמבר עדיין במשחק, יש מישהי עם מטרה יותר גדולה במשחק. לכן הופתעתי עד כמה מהר סנדרה הלכה עם המהלך. מה שכן, היא מאוד כריזמטית ונמצאת במצב מעולה בשבט.

וספיר, אני מגיב לך כי אני רשמתי שחבל ששמו את ג'רמי ונטלי באותו שבט. אני לא מתכחש לעובדה ששניהם היו שאננים ולכן הם שילמו את המחיר, אבל הם גם סומנו להדחה בגלל שהם ששיחקו יחד באותה עונה. ואני חושב שאם הם היו בשבטים אחרים, נטלי הייתה מגיעה רחוק יותר. מה שכן, השיחה של את מי להדיח הייתה הזויה לחלוטין  
לצפיה ב-' תראה'
תראה
15/02/2020 | 19:53
1
34
זה נכון שזה פגע בנטלי וג'רמי אבל אין מה לעשות, הם באמת היו שאננים לכן אפשר להגיד שמגיע להם (בעיקר שזה מול אדם ודניס שראו בבירור את אדם נלחם לשנות את הגורל שלו).
אפשר להגיד שזה גם לא הוגן שטוני ושרה שהשתתפו ב2 עונות ביחד וגם הם מאוד קרובים נמצאים באותו שבט (ועוד ביחד עם סנדרה ששיחקה איתם בGC) ובכל זאת השלושה האלה הצליחו להיות במצב טוב לאחר ההדחה הראשונה...

לגבי סנדרה - יש מצב גדול שהיא עשתה טעות שהדיחה את אמבר ויכול להיות באמת ש2 השלשות היו צריכים להתאחד נגד יול, סופי, ניק וונדל ולהעיף את ניק - אבל לפי מה שראינו וגם לפי ראיונות לפני המשחק אמבר באה גם בידיעה שהיא הולכת להיות נגד סנדרה ולדעתי הם (קים, טייסון ואמבר) באמת כיוונו לשם, ככה שאני לא מאשים יותר מדי את סנדרה על זה... יותר מאשים את אמבר שגם כן לא שיחקה משהו בכלל.

לצפיה ב-'לאורי ובר '
לאורי ובר
15/02/2020 | 21:39
33
אני חושב שההבדל בין טוני ושרה, הוא שטוני הדיח את שרה בסופו של דבר, ולא תכנן איתה להגיע רחוק, וסנדרה הדיחה את טוני והודחה על ידי שרה. אז כן, שלושתם שיחקו ביחד, אבל זה לא שהם היו בברית או משהו כזה (כמו אמנדה, ג'יימס וסירי). אבל כן, ג'רמי ונטלי לגמרי היו שאננים, הם היו בטוחים שזה אדם או דניס. מוזר לי אבל שהמריאנואים היו נגד סנדרה, כי סנדרה ורוב היו חברים ממש טובים, לפחות זה מה שהבנתי (למרות שסנדרה לא ידעה מי זאת אמבר ).

לצפיה ב-''
15/02/2020 | 21:16
36
זה לא עוזר לסנדרה כשאמבר ניסתה בסופו של דבר להדיח אותה.... כמו שבר אמר רוב האמשה פה נופלת על המריאנואים שמראש רצו משום מה להעיף את סנדרה.

ושוב, גם סנדרה וטייסון היו בני ברית. גם לשרה וטוני הייתה חתיכת היכרות. מסכים שאולי היה צריך להחליף את נטילי בשרה מבחינת השבטים כדי שיהיו יותר מאוזנים מבחינת היכרויות אבל סירי-אמנדה-ג'יימס היו ביחד בעונה 20 ויצאו יפה מאד מה"מיקרונזיה טרגט" (סירי עפה כאיום ובהצבעת מיעוט, ג'יימס עף בגלל הפציעה שלו ולא בגלל הקשר לאמנדה), ואם הם יכלו לעשות את זה כשבאותה עונה ברית מיקרונזיה הייתה נחשבת הברית הכי טריה ומסוכנת במשחק,.בטח שנטלי וג'רמי יכלו להישאר בשבט של 10 כשיש בתוכו את פאקינג בוסטון רוב ופארווטי שהם האייקונים הכי גדולים בערך שידע המשחק.
לצפיה ב-'על פי ג'ף וההפקה של הישרדות '
על פי ג'ף וההפקה של הישרדות
15/02/2020 | 00:21
81
על פי ג'ף וההפקה של הישרדות הפייר טוקנס שהחלו העונה פה להישאר. על פי ג'ף שהתראיין לתוכנית האפטר שואו הרשמית של הישרדות 40 בהנחייתה של צ'לסי ווקר מהישרדות 39, התוכנית הישרדות משתדרגת וכבר החל מהעונה הזאת עולה מדרגה ומחברת בין הפן המסחרי לפן האסטרטגי וההישרדותי. מה שאומר שמתמודדים מהעונה הזאת והלאה יוכלו למכור ולרכוש לעצמם ולשבטם אלילי חסינות, יתרונות שונים, דברי מזון ושתייה, כלים שימושיים שישרתו אותם ויקלו על חיי המחנה, ואפילו נצחונות במשימות פרס, כמו למשל קניית השתתפות בפרס שהשבט היריב זכה בו תמורת פייר טוקנס. ומה שהכי חשוב יוכלו לסחור זה מול זה בכל אלה.

כך שכל מי שחושב שהפייר טוקנס הם אלמנט חד-פעמי שנועד רק לעונת המנצחים במלחמה, זה ממש לא נכון, הפייר טוקנס בדיוק כמו טוויסט דו-קרב האש בפיינל 4 הולכים להפוך לחלק אינטגרלי בלתי נפרד מכל עונות הישרדות הבאות של העשור החמישי, ביחד עם החוקים החדשים למניעת הטרדות מיניות ופגיעה במרחב האישי של המתמודדים, ובעיקר המתמודדות, שיחולו אף הם החל מהעונה הבאה של הישרדות.
לצפיה ב-'צפייה חוזרת וקצת חפירה '
צפייה חוזרת וקצת חפירה
15/02/2020 | 20:38
8
65
אני לא המשוגעת היחידה נכון?

עוד קטע שקרע אותי
ההבדלים בין השיחות של יול-סופי ורוב-פארווטי
יול: I would love to work with you
סופי: Really? You have to like, punctuate that with more
יול: What?
סופי: I don't know I just feel like I'm being asked out on a date. I would love to work with you

רוב: So do you want to work together this season?
פארווטי: That would be a change wouldn't it?
רוב: Like I'm asking you to prom or something
פארווטי: Do you wanna give me a corsage? You wanna take some time to get flowers and then make it official?

במה זכינו לראות את פארווטי על המסך ב2020?

אוהבת את נטלי ולא היה אכפת לי שהראו את המסע שלה בקצה ההכחדה כי זה פרק כפול אבל מקווה שמהפרק הבא והלאה זה יתפוס 2-3 דקות מסך וזהו
הצילומים עם הרחפנים ממש מוסיפים לעונה הזו, במיוחד באתגרים
הלם שלא הייתה סצנה בין מישל לפארווטי בפרק הראשון. היא לא אמורה להיות מעריצת על שלה או משהו?
עוד הלם שלא הייתה סצנת Cops R Us
ואם כבר מישל. בקושי הראו אותה אבל הפלאשבק שקיבלה היה מעניין. היא אמרה שהרבה אנשים חושבים שלא הגיע לה לנצח כי האנשים שישבו מולה בגמר שיחקו יותר אגרסיבי והיא רוצה להוכיח שמגיע לה להיות חלק מהעונה הזו
האליל שסנדרה קנתה שמיש ל3 מועצות שבט, מישהו יודע אם זה 3 מועצות שהיא תהיה חלק בהן או 3 מועצות בכללי?
משהו שברייר לא ציין בדברים שלא ראינו הפרק - במועצת שבט של דקאל יול פתח את העניין של קצה ההכחדה ואמר לג'ף שזה טוויסט מזעזע. סנדרה הסכימה איתו. ג'ף שאל מי שמח שהחזירו את ההכחדה לעונה הנוכחית, שרה, אמבר וניק הרימו את הידיים שלהם. כל האחרים לא. יול
לצפיה ב-'לא את לא המשוגעת היחידה'
לא את לא המשוגעת היחידה
15/02/2020 | 20:54
38
אני גם צפיתי בפרק שוב היום
לצפיה ב-'חחח הרבה מהמנצחים לא אהבו את אי ההכחדה '
חחח הרבה מהמנצחים לא אהבו את אי ההכחדה
15/02/2020 | 21:42
41
לפי הראיונות לפחות. וממה שהבנתי, פסלון החסינות תקף לשלושת מועצות השבט הקודמות. יכול להיות שאני טועה, אבל זה מה שאני זוכר.
לצפיה ב-'אה וקטע קטן מהפריוויו '
אה וקטע קטן מהפריוויו
15/02/2020 | 21:58
3
50
נראה שרוב מקבל את המטבע שלו והולך לבכות לפארווטי שהדיחו את אמבר. כזה הזוי שהוא בוטח בה כ"כ. העונה הזו תחסל אותנו

לא יכולה לחכות לחמישי
לצפיה ב-'ספיר, אם יש לך זמן, ממליץ לך לקרוא את זה '
ספיר, אם יש לך זמן, ממליץ לך לקרוא את זה
15/02/2020 | 23:02
2
51
יול פרסם בפירוט את האסטרגיה שלו בפרק הפתיחה, מדוע הוא הדיח את אמבר ולא את טייסון, אז זה מאוד מעניין.

לצפיה ב-'תודה '
תודה
16/02/2020 | 00:00
1
43
קוראת את זה ומבינה למה סופי החסירה פעימה כשהוא ביקש לעבוד איתה (). כיף לקרוא ולשמוע אותו מדבר על אסטרטגיה, הפרק הראשון הזכיר לי למה כ"כ אהבתי אותו ב13

אשמח אם תמשיך לשתף דברים כאלו. אני משתדלת להתעלם מכל מיני הסברים וראיונות כי 1) יש מתמודדים שמשקרים כדי להוציא את עצמם טוב יותר 2) העונה לא נגמרה ולראות ראיון (למשל כמו מה שסטילהוק קישר למטה) יכול לספיילר, נתקלתי בציוץ של טייסון שרק עצבן אותי. אז משתדלת להתעלם מכל מה שהם אומרים ולא הייתי רואה את זה אם לא היית מקשר
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
16/02/2020 | 23:12
31
האליל תקף ל3 המועצות שהיא תהיה חלק בהן ולא ל3 המועצות העוקבות
כמו האלילים הזמניים שהיו בעונה הקודמת
וגם אני צפיתי היום פעם שניה (ובסופש ראיתי קטעים מסויימים שוב)
מניח שאראה את הפרק הזה עוד שוב ושוב ושוב
לצפיה ב-''
17/02/2020 | 09:31
33
חד משמעית זה תקף ל3 מועצות שבט הקרובות שהיא נמצאת בהן.

ורק אומר - אני מהיחידים שאהבו את יול כבר לפני בעונה 13! 
לצפיה ב-'חשבתי על משהו '
חשבתי על משהו
18/02/2020 | 03:29
1
24
ואפשר להגיד שנטלי עשתה טעות שבחרה דווקא בסנדרה לקבל את היתרון.
אם אני במקום נטלי המטרה היחידה שלי היא לחזור למשחק אז הייתי דווקא רוצה שאנשים חלשים (כמו סנדרה) יגיעו לאי ההכחדה וככה יהיה לי :
א.קל לנצח אותם באתגר
ב.קל למצוא יתרונות על פניהם (לא מדמיין את סנדרה מטפסת שם במשך שעה פלוס בשביל למצוא יתרון).
ג.אני רואה את סנדרה ואמבר פורשות מאי ההכחדה גם ככה...
ככה שדווקא חכם יותר לנטלי לעזור לאיומים פיזיים במשחק ולקוות שחלשים כמו סנדרה יבואו, אז במקומה הייתי בוחר במישהו כמו טוני שדיי בטוח היה מסכים לקנות את היתרון והוא גם ככה מטרה גדולה (ואם הוא יגיע לאי ההכחדה אין סיכוי שמישהו יחפש באובססיה יותר גדולה ממנו את היתרונות)
לצפיה ב-'מסכימה '
מסכימה
18/02/2020 | 15:52
27
למרות שנראה לי שהיא פשוט חשבה על מי שיהיה הכי בסיכון ויביא לה מטבע תמורת אליל, מישהו שיעבוד איתה אם היא תצליח לחזור.

מעניין אותי אם העובדה שהיא הודחה מוקדם נותנת לה יתרון על האחרים שיודחו בקרוב, היא צריכה 1-3 מטבעות לקבל יתרון באתגר, ו3 מטבעות לקנות אליל רגיל
כך שככל שהיא נשארת שם יותר זמן עם אופציות למכור דברים, היא תשיג יותר מטבעות. אם שחקן יודח רגע לפני שמחזירים מישהו, הוא יכנס להכחדה בלי כלום. הטוויסט הזה שבור....

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ