מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית!

B R A Y E R

New member
מנהל
מנצחים במלחמה - הבחירה הגורלית!

כי אין מצב שתהיה עונת מנצחים ולא נחזיר את המשחק הזה לפורום

אז החוקים למי שלא מכיר / לא זוכר:
כל שבוע אני אפתח שרשור של הבחירה הגורלית, וכל מי שרוצה להשתתף צריך לבחור שורד אחד מתוך כל השורדים שיש בקאסט. על כל שבוע שאותו שורד נשאר במשחק - מקבלים נקודה. ברגע שהשורד מודח - מפסיקים לקבל עליו נקודה. המטרה היא כמובן לקבל הכי הרבה נקודות בסוף העונה.
במידה ושורד שהודח חוזר למשחק דרך אי ההכחדה, כל מי שהפסיקו לקבל עליו נקודות חוזרים לקבל עליו, ואפשר להמשיך לבחור בו מחדש.
בתחילת המשחק כל שורד יכול להבחר רק פעם אחת באותו שבוע, ככל שהמשחק יתקדם יהיו יותר אופציות לבחור בכל שורד.

והפעם לכבוד הפרק הראשון, בגלל שיהיו 2 הדחות לאורך הפרק, יש לבצע 2 בחירות ולציין - מי הבחירה לחלק הראשון ומי הבחירה לחלק השני
רשימת השורדים לבחירה:
אדם
איתן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
סנדרה
פארווטי
קים
רוב
שרה

בהצלחה לכולם

sapir aloud555

New member
יססס!

פארווטי וסופי
כמעט כל בחירה שאני חושבת מרגישה כמו טעות, העונה הזו כבר מפחידה אותי

B R A Y E R

New member
מנהל
אז אדם לחלק הראשון ומישל לחלק השני?

כי שניהם כבר נבחרו פעם אחת וזו האופציה האפשרית היחידה שנשארה לבחור אותם

B R A Y E R

New member
מנהל
פליז לבאים תפרידו בין בחירה ראשונה לבחירה שניה

אם לא תהיה הבהרה אני אסיק שהשם הראשון שאתם רושמים הוא לחלק הראשון, והשם השני לחלק השני

Bar EL

New member
הולך על

בחירה ראשונה - קים
בחירה שנייה - טייסון

B R A Y E R

New member
מנהל
ספיר כבר בחרה בסופי כבחירה שניה

אז אני הופך לך את הבחירות - סופי ראשונה ונטלי שניה, סבבה?

Seosi

New member
לצערי לא אוכל להשתתף בפינה הזאת, או בפינת ההימורים...

כי אני כן נחשפתי לספויילרים לעונה. זה לא משפיע על הדירוגים שלי בפינת הפופולאריות בגלל שאני מדרג לפי הפרק, וגם אני די בטוח שהספויילרים שקריים. אבל בפינה הזאת או ההימורים, לא נראה לי שזה יהיה הוגן שאשתתף, אז לצערי לא אשתתף העונה, לפחות בפרקים הראשונים.

B R A Y E R

New member
מנהל
מעריך את הכנות שלך

אם תראה אחרי הפרק הראשון או בהמשך הפרקים שהספויילרים שקראת לא נכונים, מוזמן לחזור ולהשתתף

למעלה