אתגר 39 הימים
3 ימים אחרונים

אורישקי

New member
טוד בעונה 15

לא זוכר הופעת ג'ורי כל כך טובה של מתמודד, והיו כמה טבוים
אבל הוא היה רהוט, ידע בדיוק לעמוד על שלו ומצד שני לא להיות ראש בקיר.

אני לא ככ זוכר נאומי גמר

אבל אני זוכר שקוקרן ב26 פשוט חיסל.
&nbsp
ג'ייטי, סופי, דניס ושרה גם עבדו מעולה. טוד אגדה אבל נאמר ונדוש

B R A Y E R

New member
מנהל
לגמרי לגמרי הנאום של ראסל בסמואה

מנה את כל ההישגים שלו ואת הדרך שהוביל עד הגמר ב2 דקות, שהיה צריך להיות ממורמר ממש בשביל לא להצביע לו
&nbsp

השאלה הנדושה היא איך אתה מודד טוב

ברמת האפקטיביות שלו או באיזשהו אינדקס מוכתב מראש.
נאמר שעם נאום של סליחה מכולם וקשתות בענן הוא היה מנצח, בניגוד לנאום שמונה את ההצלחות שלו במישור האסטרטגי. היית מחשיב את זה כנאום טוב?
נגיד טוד בעונה 15 עשה בדיוק את זה. ויתר על אגו והאדרה עצמית לטובת הקול של זאןרובר, עבד מצוין וזה למה הוא נזרק לחלל אוטומטית כשמדברים על נאום גמר טוב

B R A Y E R

New member
מנהל
תראה, מתוך הנחה שהנאומים האלו לא באמת עוזרים בכלום

כי ברוב המוחלט של המקרים המושבעים כבר באים משוכנעים מראש למי הם מתכוונים להצביע, וכל המועצה האחרונה זו הצגה גדולה וחסרת חשיבות
אז אי אפשר באמת למדוד נאומים לפי רמת אפקטיביות, כי אין באמת אפקטיביות לדבר הזה
מבחינתי בתור צופה, ראסל בנאום הגמר שלו דיבר הכי יפה, רהוט, סיפר את הסיפור שלו בעונה ב2 דקות, הסביר בקצרה איך הצליח להוביל את המהלכים הגדולים שלו..
מזכיר לך שבעונה 20 הוא דווקא כן ניסה את האופציה השניה של נאום סליחה מכולם, וזה לא עזר לו בכלום..
הממורמרים ישארו ממורמרים ולא משנה מה הוא היה אומר זה היה מסתכם באותה תוצאה. אישית אהבתי יותר את הנאום שלו ב19 ולא רואה שום סיבה למה צריך להתנצל בפני מושבעים במועצה האחרונה, במיוחד שהכל היה בגדר משחק ושום דבר לא היה אישי

noamlah

New member
כמעט בכל עונה אני יכול לתת לך לפחות מושבע אחד ששינה את

החלטתו בעקבות המועצה, אם זה נאום או אם זה תשובה של אחד המושבעים לשאלה שלו
בפורמט העכשווי של מועצת השבט הפייסבוקית מעונה 34 באמת כמעט בלתי אפשרי לשנות כי הכל נעשה ברעש
אבל בפורמט המקורי, בהחלט אפשר

nadav1919

New member
רציתי להקיא מהמרמור של המושבעים בסמואה

רק שאמבו וג'ון מעריכים משחק

noamlah

New member
המתמודד הכי ממורמר בהישרדות

הוא זה שטוען שבגלל שהוא לא ניצח יש טעות במשחק

B R A Y E R

New member
מנהל
ממורמר בצדק

הבן אדם החזיק על הגב שלו 2 עונות של הישרדות
בעונה 20 עשה בית ספר ל19 "האולסטארים הגדולים"
ובסוף לא קיבל אפילו לא קול אחד.. והניצחון פעמיים הלך לשחקנית שהוא סחב על הגב והיה האחראי הבלעדי לגורל שלה במשחק
זה לגמרי בדיחה ואני מסכים איתו
זה כמו שוו היה מנצח ב28 או ג'קלין ב29
לצערו של ראסל הוא הקדים את זמנו, ולמזלנו המשחק של ראסל היה פתח לשינוי היסטורי של כל המשחק וההסתכלות של השחקנים למשחק, ומאז אין כזה דבר יותר מושבעים שנותנים ניצחון לעז של העונה.

Bar EL

New member

אין ספק שמעונה לעונה המושבעים יותר ויותר מצביעים משיקולים של מי שהכי מגיע לו ומי שיחק הכי חזק ואני שמח על השינוי הזה.
אני חושב שעונה 28 והניצחון של טוני שם ניפץ לכל אלה שזלזלו בראסל את האשליה שאי אפשר לשחק אגרסיבי ולנצח (וגם נטלי בעונה 29 שהמשיכה את הדרך הזאת) ואני זוכר אפילו עד היום כמה כמעט כולם כאן נהגו לזלזל בו ואשכרה חשבו שוו ינצח אותו בגמר - עונה 19 הייתה מוקדמת מדי למשחק כזה מבחינת המושבעים (אם כי זה באמת תלוי בהם כי עובדה שה2 הכי נורמלים בגאלו הצביעו לראסל בגמר) ואני בטוח שבעונות מאוחרות ראסל היה זוכה להרבה יותר כבוד מהמושבעים (ספנסר אפילו אמר שהוא חושב שאם ראסל היה משחק עם המושבעים בעונה 28 הוא היה מנצח).

noamlah

New member
ראסל זה פעם ראשונה שמושבעים נאלצו להתמודד עם משחק אגרסיבי?

לכל העונות של ראסל לייתר ביטחון

ריצ'ארד , בראיין, טוד, פרוואטי כולם היו מנצחים ששיחקו אגרסיבי מאוד וניצחו
ומלבדם היו עוד שחקנים חזקים שלא הגיעו לגמר וקבלו הרבה כבוד מהמושבעים שאמרו שהיו מצביעים להם

ראסל לא המציא את המשחק הזה, אם יש דבר שבא בגללו זה עונות של שחקן אחד בעריכה
התיקון שצריך להיות בהישרדות לפי ראסל בעונה 20 הוא לא מושבעים יותר אובייקטיבים אלא שלאמריקה יהיו אחוזים בקולות!!!
האם הוא היה יכול להיות מושבע שקול ואובייקטיבי אם היה יוצא לו איי פעם להיות מושבע? מתי ראסל החמיא למישהו חוץ מעצמו?
אה...אני זוכר, כשהוא אמר שמאט "ישו" אלרוד הוא המנצח בעיניו בעונה 22 לפניי שיצא, זה המשחק האגרסיבי שראסל מעריך?
לזה אנחנו צריכים להריע ולקחת דוגמה בתור מושבעים?

הבן אדם הפסיד בהישרדות ועל אף שקיבל המון זמן מסך ואהדה מהקהל החליט לפרסם ספוילרים כי....דווקא, כי הוא הפסיד ואם הוא הפסיד אז העונות מכורות

נכנס להישרדות אוסטרליה, הודח מוקדם עם אליל על הצוואר שלו, אמר בפיינל וורדס שלמרות שהודח עם אליל על צווארו זה לא היה מהלך רע שלו היה מהלך גאוני שלו ש"פשוט לא עבד", כן, השחקנים הם אלו שאשמים שהדיחו את ראסל עם אליל על צווארו כתגובה החליט לא להופיע בריאוניון ומאז מלכלך על הגרסה האוסטרלית ביוטיוב

אפשר להתווכח על המשחק של ראסל בעונות 19 ו20 אם הוא טוב או לא טוב

אי אפשר להתווכח על כך שהוא מפסידן רע וקוטר שלא מוכן לקבל את תוצאות המשחק וזה הדבר העיקרי שמוריד בעיניו גם מהצד שלי וגם מהצד של עוד אנשים שלא חשים כלפיו ממש הערכה

ריצ'ארד האטש הגדיר את זה טוב כשדיבר עליו, המטרה זה לזכות במשחק, מי שבוחר אם תזכה אלו המושבעים, לא הצביעו לך - קבל את ההפסד וקבל את זה שאתה לא השחקן הכי טוב שידעה התכנית

B R A Y E R

New member
מנהל
וואלה כן אף אחד ממי שפירטת לא שיחק משחק כמו של ראסל

סורי, למרות התדמית לא מוצא שום דבר אגרסיבי במשחק כל מי שציינת
פארווטי היחידה אולי שאפשר להחשיב את המשחק שלה לאגרסיבי, וגם היא כמעט הפסידה את המשחק שלה ממרמור מושבעים. היא ממש לא התנצלה בפני אלייזה, והיא לעומת ראסל הייתה ביצ'ית אמיתית והתייחסה אליה מגעיל (והיא מודה בזה), ואלייזה הייתה הקול שהכריע את הנצחון שלה.
&nbsp
תקבל את זה או לא, תאהב את זה או לא, תחשוב עליו שהוא קוטר ומפסידן וממורמר ובלה בלה בלה בלה בלה - הוא אחד השחקנים הכי חשובים שהיו במשחק, הוא שינה את המשחק מקצה לקצה, הוא המציא דרכי משחק שלא היו קודם לכן, והרבה מאוד שחקנים ומנצחים ששיחקו בעידן שאחרי סמואה הושפעו מאוד מהמשחק שלו.
הגיע לו לנצח, הוא נפל בגלל מרמור נטו, ואני ועוד הרבה מאוד מעריצים אחרים ממורמרים יחד איתו על זה שהוא לא ניצח.
כל היתר - שטויות במיץ ורכילות לא מעניינת

noamlah

New member
שטויות במיץ זה לא ורכילות זה לא

ראסל אכן אמר שהוא בעד מאט אלרוד לניצחון
שחקן שיש לו אפס הערכה למשחק אגרסיבי או למשחק בכלל
שאלתי אותך אם אתה חושב שצריך להעריך משחק אגרסיבי כמו של ראסל אז איך אתה מסביר את זה שראסל לא מעריך משחק אגרסיבי, בעיני שאלה לגיטימית
ואם אין לך תשובה זה לגמרי בסדר

איך הוא שיחק למעריצים לא משנה בשבילי כי אני לא מעריך "שואו טלוויזיוני"
אני שונא את ההתלחששויות במועצה, שונא "משפטי פגז" של מתמודדים שנותנים אליל, שונא "ביג מובז" שנעשים רק לשם "ביג מובז" ופנטזיה של השחקן על איך הקהל יראה אותו
כמו שאמרתי לך בעבר הישרדות בשבילי לא תכנית טלוויזיה, לא רואה את זה כתכנית טלוויזיה, זה משחק וכמשחק זה בינארי, או 1 או 0
ניצחת או לא ניצחת לפי הכללים הכתובים, יש כללים שאני לא מעריך זה נכון (אתגר אש, החזרת מודחים וכה') וזה אכן ישפיע על ההערכה שלי למנצח
אבל תקן אותי אם אני טועה נראה לי שגם אתה וגם אני מסכימים שההכרעה על הניצחון תמיד הייתה וכך גם צריכה להמשיך להיות בידי המושבעים
אם אתה חושב אחרת וחושב שההכרעה צריכה להיות על ידי אתגר או על ידי הקהל אז הדיון שלנו לא ממש רלוונטי כי זה יותר מדי פערים
בנקודה התחתונה ה"שואו הטלוויזיוני" לא עזר לו לנצח כי לא עזר לו להגיע למושבעים
וזה לא משנה שה"מושבעים ממורמרים" כי אתה עובד עם מה שיש לך, ראסל יכל להפוך מושבעים להיות אלייזה ולשנות את זוית הראייה שלהם אם היה קולט מה הם רוצים לשמוע וגם יכל לקחת איתו שחקנים שנואים כמו שאמבו וג'ייסון כך שלמושבעים לא ממש תהיה ברירה והם לא יוכלו לבחור ב"טוב והראוי"

לא ניצחת - אתה לא השחקן הכי טוב
בשורה התחתונה - הפסדת

ו"כמה יצרת טלוויזיה טובה" ו"כמה מעריצים יש לך" ו"כמה עשית עונה אפית" מבחינתי זה כמו הטיעונים של סטילהוק על קלי

B R A Y E R

New member
מנהל
לגמרי שטויות במיץ ולגמרי רכילות זולה ולא מעניינת

אתה מתעסק בשטויות לא מעניינות של האם ראסל הדליף ספוילרים ומה המניע הפנימי הנסתר שלו לגבי זה
זה לא מעניין ולא קשור לכלום
וזה אם כבר, יותר דומה ל"ההפקה פצעה את פאט" סטייל
גם זה שראסל לא מעריך משחק זה שטויות במיץ, ואני לא מבין מה אתה נתקע על משפט שהוא אמר ברגע משבר, יש לו טוויטר ויש לו עמוד יוטיוב פעילים ואפשר לראות שם את מי הוא באמת אוהב וכמה שהוא מפרגן לשחקנים טובים (ספוילר: מאט אלרוד לא מוזכר שם)
&nbsp
אני בשום מקום כאן לא הבאתי טיעונים של "יוצר טלוויזיה טובה"/"בעל הרבה מעריצים", זה גם ממש לא מעניין ולא קשור, זה אתה הכנסת
זה שראסל עושה טלוויזיה טובה לא הופך אותו לאגדה ולשחקן מהפכן, יש הרבה שחקנים שעשו טלוויזיה טובה ובידרו אותי אבל אין שום סיבה שאגיד שהם אגדות
אני מדבר על זה שראסל שינה את המשחק ואת הגישה של השחקנים למשחק
שבשביל לקבל שליטה על המשחק צריך ליצור בריתות חזקות מהדקה הראשונה שנוחתים על האי
ש"להדיח קודם את החלשים של השבט" זו לא בהכרח האסטרטגיה הנכונה, ושזה בסדר גם להפטר בהתחלה מחזקים, אפשר להסתדר ויותר חשוב שתהיה ברית חזקה משבט חזק
שאם מחביאים אליל חסינות על החוף, לא צריך לחכות שיפול רמז מהשמיים, להפוך את האי ולמצוא אותו
זה רק חלק מצורות החשיבה שראסל הביא למשחק ולפניו אף אחד לא חשב עליהם, והחל מעונה 20 הרבה מאוד מהשחקנים והמנצחים משחקים משחק בהשראה למשחק של ראסל
זה דברים שאתה לא יכול להגיד על כמעט אף אחד מהשחקנים
&nbsp
לחשוב שראסל יכל לשנות את המחשבה של המושבעים זה נאיבי מאוד מצידך
המושבעים מ2 העונות הודו שלא היה שום סיכוי שהם יצביעו לו והם סגרו את העניין בפונדרוסה
גם ג'ון ושאמבו ידעו עוד מפונדרוסה שהם מתכוונים להצביע לו
ג'רי המושבעת היחידה שהבנתי שהיא כן שקלה להצביע לראסל ושינתה את דעתה, ואני כבר לא זוכר באיזה שלב דעתה שונתה, ובכל אופן הקול שלה לא היה משנה כלום
לא היה לו שום סיכוי לנצח ברוח אותה תקופה שהייתה על התפר בין אולד סקול-ניו סקול, ולשמחתי הרבה מאז אותה עונה גם המושבעים העתידיים הבינו שצריך לשים את האגו בצד ולהצביע למי שעשה את הדרך הטובה ביותר לסוף, ולא להצביע בתור נקמה נגד מי שהיה אחראי להדחות שלהם, שזו הסיבה היחידה שהם לא הצביעו לו, הוא לא עשה שום דבר רע לאף אחד מלבד להדיח אותם מהמשחק
זאת הייתה ה"בעיה" בפורמט, לא חוסר מוערבות בהצבעה של הקהל כמו שראסל חשב, וה"בעיה" הזו תודה לאל נפתרה ושייכת לעבר, וגם על זה אני נותן את הקרדיט המלא לראסל

למעלה