לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86478,647 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' אתגר 39 הימים 3 ימים אחרונים'
אתגר 39 הימים 3 ימים אחרונים
<< ההודעה הנוכחית
10/02/2020 | 21:03
50
80
לצפיה ב-' יום 3'
יום 3
10/02/2020 | 21:06
30
52
נאום הגמר הכי טוב של פיינליסט/ית
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'טוד בעונה 15'
טוד בעונה 15
10/02/2020 | 22:13
30
לא זוכר הופעת ג'ורי כל כך טובה של מתמודד, והיו כמה טבוים
אבל הוא היה רהוט, ידע בדיוק לעמוד על שלו ומצד שני לא להיות ראש בקיר.
לצפיה ב-'אני לא ככ זוכר נאומי גמר'
אני לא ככ זוכר נאומי גמר
10/02/2020 | 23:05
32
אבל אני זוכר שקוקרן ב26 פשוט חיסל.

ג'ייטי, סופי, דניס ושרה גם עבדו מעולה. טוד אגדה אבל נאמר ונדוש
לצפיה ב-'לגמרי לגמרי הנאום של ראסל בסמואה'
לגמרי לגמרי הנאום של ראסל בסמואה
11/02/2020 | 14:36
23
28
מנה את כל ההישגים שלו ואת הדרך שהוביל עד הגמר ב2 דקות, שהיה צריך להיות ממורמר ממש בשביל לא להצביע לו

לצפיה ב-'השאלה הנדושה היא איך אתה מודד טוב'
השאלה הנדושה היא איך אתה מודד טוב
11/02/2020 | 16:26
3
33
ברמת האפקטיביות שלו או באיזשהו אינדקס מוכתב מראש.
נאמר שעם נאום של סליחה מכולם וקשתות בענן הוא היה מנצח, בניגוד לנאום שמונה את ההצלחות שלו במישור האסטרטגי. היית מחשיב את זה כנאום טוב?
נגיד טוד בעונה 15 עשה בדיוק את זה. ויתר על אגו והאדרה עצמית לטובת הקול של זאןרובר, עבד מצוין וזה למה הוא נזרק לחלל אוטומטית כשמדברים על נאום גמר טוב
לצפיה ב-'תראה, מתוך הנחה שהנאומים האלו לא באמת עוזרים בכלום'
תראה, מתוך הנחה שהנאומים האלו לא באמת עוזרים בכלום
12/02/2020 | 00:27
2
22
כי ברוב המוחלט של המקרים המושבעים כבר באים משוכנעים מראש למי הם מתכוונים להצביע, וכל המועצה האחרונה זו הצגה גדולה וחסרת חשיבות
אז אי אפשר באמת למדוד נאומים לפי רמת אפקטיביות, כי אין באמת אפקטיביות לדבר הזה
מבחינתי בתור צופה, ראסל בנאום הגמר שלו דיבר הכי יפה, רהוט, סיפר את הסיפור שלו בעונה ב2 דקות, הסביר בקצרה איך הצליח להוביל את המהלכים הגדולים שלו..
מזכיר לך שבעונה 20 הוא דווקא כן ניסה את האופציה השניה של נאום סליחה מכולם, וזה לא עזר לו בכלום..
הממורמרים ישארו ממורמרים ולא משנה מה הוא היה אומר זה היה מסתכם באותה תוצאה. אישית אהבתי יותר את הנאום שלו ב19 ולא רואה שום סיבה למה צריך להתנצל בפני מושבעים במועצה האחרונה, במיוחד שהכל היה בגדר משחק ושום דבר לא היה אישי
לצפיה ב-'כמעט בכל עונה אני יכול לתת לך לפחות מושבע אחד ששינה את'
כמעט בכל עונה אני יכול לתת לך לפחות מושבע אחד ששינה את
12/02/2020 | 01:24
1
21
החלטתו בעקבות המועצה, אם זה נאום או אם זה תשובה של אחד המושבעים לשאלה שלו
בפורמט העכשווי של מועצת השבט הפייסבוקית מעונה 34 באמת כמעט בלתי אפשרי לשנות כי הכל נעשה ברעש
אבל בפורמט המקורי, בהחלט אפשר
לצפיה ב-'רציתי להקיא מהמרמור של המושבעים בסמואה'
רציתי להקיא מהמרמור של המושבעים בסמואה
11/02/2020 | 18:06
18
51
רק שאמבו וג'ון מעריכים משחק
לצפיה ב-' קינג חדש בפורום!'
קינג חדש בפורום!
11/02/2020 | 18:08
1
44
כנראה שנדב זה אחלה שם...

לצפיה ב-'המתמודד הכי ממורמר בהישרדות'
המתמודד הכי ממורמר בהישרדות
11/02/2020 | 21:45
15
34
הוא זה שטוען שבגלל שהוא לא ניצח יש טעות במשחק
לצפיה ב-'ממורמר בצדק'
ממורמר בצדק
12/02/2020 | 00:41
14
26
הבן אדם החזיק על הגב שלו 2 עונות של הישרדות
בעונה 20 עשה בית ספר ל19 "האולסטארים הגדולים"
ובסוף לא קיבל אפילו לא קול אחד.. והניצחון פעמיים הלך לשחקנית שהוא סחב על הגב והיה האחראי הבלעדי לגורל שלה במשחק
זה לגמרי בדיחה ואני מסכים איתו
זה כמו שוו היה מנצח ב28 או ג'קלין ב29
לצערו של ראסל הוא הקדים את זמנו, ולמזלנו המשחק של ראסל היה פתח לשינוי היסטורי של כל המשחק וההסתכלות של השחקנים למשחק, ומאז אין כזה דבר יותר מושבעים שנותנים ניצחון לעז של העונה.
לצפיה ב-''
12/02/2020 | 00:51
25
אין ספק שמעונה לעונה המושבעים יותר ויותר מצביעים משיקולים של מי שהכי מגיע לו ומי שיחק הכי חזק ואני שמח על השינוי הזה.
אני חושב שעונה 28 והניצחון של טוני שם ניפץ לכל אלה שזלזלו בראסל את האשליה שאי אפשר לשחק אגרסיבי ולנצח (וגם נטלי בעונה 29 שהמשיכה את הדרך הזאת) ואני זוכר אפילו עד היום כמה כמעט כולם כאן נהגו לזלזל בו ואשכרה חשבו שוו ינצח אותו בגמר - עונה 19 הייתה מוקדמת מדי למשחק כזה מבחינת המושבעים (אם כי זה באמת תלוי בהם כי עובדה שה2 הכי נורמלים בגאלו הצביעו לראסל בגמר) ואני בטוח שבעונות מאוחרות ראסל היה זוכה להרבה יותר כבוד מהמושבעים (ספנסר אפילו אמר שהוא חושב שאם ראסל היה משחק עם המושבעים בעונה 28 הוא היה מנצח).

לצפיה ב-'ראסל זה פעם ראשונה שמושבעים נאלצו להתמודד עם משחק אגרסיבי?'
ראסל זה פעם ראשונה שמושבעים נאלצו להתמודד עם משחק אגרסיבי?
12/02/2020 | 01:18
12
31
לכל העונות של ראסל לייתר ביטחון

ריצ'ארד , בראיין, טוד, פרוואטי כולם היו מנצחים ששיחקו אגרסיבי מאוד וניצחו
ומלבדם היו עוד שחקנים חזקים שלא הגיעו לגמר וקבלו הרבה כבוד מהמושבעים שאמרו שהיו מצביעים להם

ראסל לא המציא את המשחק הזה, אם יש דבר שבא בגללו זה עונות של שחקן אחד בעריכה
התיקון שצריך להיות בהישרדות לפי ראסל בעונה 20 הוא לא מושבעים יותר אובייקטיבים אלא שלאמריקה יהיו אחוזים בקולות!!!
האם הוא היה יכול להיות מושבע שקול ואובייקטיבי אם היה יוצא לו איי פעם להיות מושבע? מתי ראסל החמיא למישהו חוץ מעצמו?
אה...אני זוכר, כשהוא אמר שמאט "ישו" אלרוד הוא המנצח בעיניו בעונה 22 לפניי שיצא, זה המשחק האגרסיבי שראסל מעריך?
לזה אנחנו צריכים להריע ולקחת דוגמה בתור מושבעים?

הבן אדם הפסיד בהישרדות ועל אף שקיבל המון זמן מסך ואהדה מהקהל החליט לפרסם ספוילרים כי....דווקא, כי הוא הפסיד ואם הוא הפסיד אז העונות מכורות

נכנס להישרדות אוסטרליה, הודח מוקדם עם אליל על הצוואר שלו, אמר בפיינל וורדס שלמרות שהודח עם אליל על צווארו זה לא היה מהלך רע שלו היה מהלך גאוני שלו ש"פשוט לא עבד", כן, השחקנים הם אלו שאשמים שהדיחו את ראסל עם אליל על צווארו כתגובה החליט לא להופיע בריאוניון ומאז מלכלך על הגרסה האוסטרלית ביוטיוב

אפשר להתווכח על המשחק של ראסל בעונות 19 ו20 אם הוא טוב או לא טוב

אי אפשר להתווכח על כך שהוא מפסידן רע וקוטר שלא מוכן לקבל את תוצאות המשחק וזה הדבר העיקרי שמוריד בעיניו גם מהצד שלי וגם מהצד של עוד אנשים שלא חשים כלפיו ממש הערכה

ריצ'ארד האטש הגדיר את זה טוב כשדיבר עליו, המטרה זה לזכות במשחק, מי שבוחר אם תזכה אלו המושבעים, לא הצביעו לך - קבל את ההפסד וקבל את זה שאתה לא השחקן הכי טוב שידעה התכנית
לצפיה ב-'וואלה כן אף אחד ממי שפירטת לא שיחק משחק כמו של ראסל'
וואלה כן אף אחד ממי שפירטת לא שיחק משחק כמו של ראסל
12/02/2020 | 01:52
11
29
סורי, למרות התדמית לא מוצא שום דבר אגרסיבי במשחק כל מי שציינת
פארווטי היחידה אולי שאפשר להחשיב את המשחק שלה לאגרסיבי, וגם היא כמעט הפסידה את המשחק שלה ממרמור מושבעים. היא ממש לא התנצלה בפני אלייזה, והיא לעומת ראסל הייתה ביצ'ית אמיתית והתייחסה אליה מגעיל (והיא מודה בזה), ואלייזה הייתה הקול שהכריע את הנצחון שלה.

תקבל את זה או לא, תאהב את זה או לא, תחשוב עליו שהוא קוטר ומפסידן וממורמר ובלה בלה בלה בלה בלה - הוא אחד השחקנים הכי חשובים שהיו במשחק, הוא שינה את המשחק מקצה לקצה, הוא המציא דרכי משחק שלא היו קודם לכן, והרבה מאוד שחקנים ומנצחים ששיחקו בעידן שאחרי סמואה הושפעו מאוד מהמשחק שלו.
הגיע לו לנצח, הוא נפל בגלל מרמור נטו, ואני ועוד הרבה מאוד מעריצים אחרים ממורמרים  יחד איתו על זה שהוא לא ניצח.
כל היתר - שטויות במיץ ורכילות לא מעניינת
לצפיה ב-'שטויות במיץ זה לא ורכילות זה לא'
שטויות במיץ זה לא ורכילות זה לא
12/02/2020 | 02:23
3
29
ראסל אכן אמר שהוא בעד מאט אלרוד לניצחון
שחקן שיש לו אפס הערכה למשחק אגרסיבי או למשחק בכלל
שאלתי אותך אם אתה חושב שצריך להעריך משחק אגרסיבי כמו של ראסל אז איך אתה מסביר את זה שראסל לא מעריך משחק אגרסיבי, בעיני שאלה לגיטימית
ואם אין לך תשובה זה לגמרי בסדר

איך הוא שיחק למעריצים לא משנה בשבילי כי אני לא מעריך "שואו טלוויזיוני"
אני שונא את ההתלחששויות במועצה, שונא "משפטי פגז" של מתמודדים שנותנים אליל, שונא "ביג מובז" שנעשים רק לשם "ביג מובז" ופנטזיה של השחקן על איך הקהל יראה אותו
כמו שאמרתי לך בעבר הישרדות בשבילי לא תכנית טלוויזיה, לא רואה את זה כתכנית טלוויזיה, זה משחק וכמשחק זה בינארי, או 1 או 0
ניצחת או לא ניצחת לפי הכללים הכתובים, יש כללים שאני לא מעריך זה נכון (אתגר אש, החזרת מודחים וכה') וזה אכן ישפיע על ההערכה שלי למנצח
אבל תקן אותי אם אני טועה נראה לי שגם אתה וגם אני מסכימים שההכרעה על הניצחון תמיד הייתה וכך גם צריכה להמשיך להיות בידי המושבעים
אם אתה חושב אחרת וחושב שההכרעה צריכה להיות על ידי אתגר או על ידי הקהל אז הדיון שלנו לא ממש רלוונטי כי זה יותר מדי פערים
בנקודה התחתונה ה"שואו הטלוויזיוני" לא עזר לו לנצח כי לא עזר לו להגיע למושבעים
וזה לא משנה שה"מושבעים ממורמרים" כי אתה עובד עם מה שיש לך, ראסל יכל להפוך מושבעים להיות אלייזה ולשנות את זוית הראייה שלהם אם היה קולט מה הם רוצים לשמוע וגם יכל לקחת איתו שחקנים שנואים כמו שאמבו וג'ייסון כך שלמושבעים לא ממש תהיה ברירה והם לא יוכלו לבחור ב"טוב והראוי"

לא ניצחת - אתה לא השחקן הכי טוב
בשורה התחתונה - הפסדת

ו"כמה יצרת טלוויזיה טובה" ו"כמה מעריצים יש לך" ו"כמה עשית עונה אפית" מבחינתי זה כמו הטיעונים של סטילהוק על קלי
לצפיה ב-'לגמרי שטויות במיץ ולגמרי רכילות זולה ולא מעניינת'
לגמרי שטויות במיץ ולגמרי רכילות זולה ולא מעניינת
12/02/2020 | 03:52
2
26
אתה מתעסק בשטויות לא מעניינות של האם ראסל הדליף ספוילרים ומה המניע הפנימי הנסתר שלו לגבי זה
זה לא מעניין ולא קשור לכלום
וזה אם כבר, יותר דומה ל"ההפקה פצעה את פאט" סטייל
גם זה שראסל לא מעריך משחק זה שטויות במיץ, ואני לא מבין מה אתה נתקע על משפט שהוא אמר ברגע משבר, יש לו טוויטר ויש לו עמוד יוטיוב פעילים ואפשר לראות שם את מי הוא באמת אוהב וכמה שהוא מפרגן לשחקנים טובים (ספוילר: מאט אלרוד לא מוזכר שם)

אני בשום מקום כאן לא הבאתי טיעונים של "יוצר טלוויזיה טובה"/"בעל הרבה מעריצים", זה גם ממש לא מעניין ולא קשור, זה אתה הכנסת
זה שראסל עושה טלוויזיה טובה לא הופך אותו לאגדה ולשחקן מהפכן, יש הרבה שחקנים שעשו טלוויזיה טובה ובידרו אותי אבל אין שום סיבה שאגיד שהם אגדות
אני מדבר על זה שראסל שינה את המשחק ואת הגישה של השחקנים למשחק
שבשביל לקבל שליטה על המשחק צריך ליצור בריתות חזקות מהדקה הראשונה שנוחתים על האי
ש"להדיח קודם את החלשים של השבט" זו לא בהכרח האסטרטגיה הנכונה, ושזה בסדר גם להפטר בהתחלה מחזקים, אפשר להסתדר ויותר חשוב שתהיה ברית חזקה משבט חזק
שאם מחביאים אליל חסינות על החוף, לא צריך לחכות שיפול רמז מהשמיים, להפוך את האי ולמצוא אותו
זה רק חלק מצורות החשיבה שראסל הביא למשחק ולפניו אף אחד לא חשב עליהם, והחל מעונה 20 הרבה מאוד מהשחקנים והמנצחים משחקים משחק בהשראה למשחק של ראסל
זה דברים שאתה לא יכול להגיד על כמעט אף אחד מהשחקנים

לחשוב שראסל יכל לשנות את המחשבה של המושבעים זה נאיבי מאוד מצידך
המושבעים מ2 העונות הודו שלא היה שום סיכוי שהם יצביעו לו והם סגרו את העניין בפונדרוסה
גם ג'ון ושאמבו ידעו עוד מפונדרוסה שהם מתכוונים להצביע לו
ג'רי המושבעת היחידה שהבנתי שהיא כן שקלה להצביע לראסל ושינתה את דעתה, ואני כבר לא זוכר באיזה שלב דעתה שונתה, ובכל אופן הקול שלה לא היה משנה כלום
לא היה לו שום סיכוי לנצח ברוח אותה תקופה שהייתה על התפר בין אולד סקול-ניו סקול, ולשמחתי הרבה מאז אותה עונה גם המושבעים העתידיים הבינו שצריך לשים את האגו בצד ולהצביע למי שעשה את הדרך הטובה ביותר לסוף, ולא להצביע בתור נקמה נגד מי שהיה אחראי להדחות שלהם, שזו הסיבה היחידה שהם לא הצביעו לו, הוא לא עשה שום דבר רע לאף אחד מלבד להדיח אותם מהמשחק
זאת הייתה ה"בעיה" בפורמט, לא חוסר מוערבות בהצבעה של הקהל כמו שראסל חשב, וה"בעיה" הזו תודה לאל נפתרה ושייכת לעבר, וגם על זה אני נותן את הקרדיט המלא לראסל
לצפיה ב-'רגע של משבר'
רגע של משבר
12/02/2020 | 10:04
1
21
זה המקום שממנו מושבעים יוצאים ואו שנופלים לתוכו או שמתעלים עליו
כל אחד יכול להגיד לך שבדיעבד הוא יודע או בדיעבד הוא חושב וכה'
החוכמה זה לדעת לתת את הכבוד ברגע שאתה בתוך כל המערבולת הזאת
ראסל לא נתן כבוד ממש בעונה 22 ולא נתן כבוד באוסטרליה לאנשים שהדיחו אותו כשאליל ברשותו אז אני לא חושב שאם איי פעם היה יוצא לו להיות מושבע הוא היה נותן את הכבוד הזה, לא חושב שהיה מסוגל להגיד לפיינליסט שיושב מולו "משחק טוב, הבליינדסייד עליי היה מעולה, לא ראיתי את זה מגיע"
אז אולי הדרישה שלו מהמושבעים "לגיטימית" אבל לפי מה שראיתי ממנו עד עכשיו (ואתה יודע מה, הייתי רוצה לראות אותו בעונה נוספת רק כדי לראות איך הוא בתור מושבע) הוא בהחלט לא יכול ללכת לפיה אם הוא נכנע למשפטים ב"רגע של משבר"
יופי, אז גם לורה מורט וקלי היו ב"רגע של משבר" כשהצביעו לנטלי
ג'ייסון היה ברגע של משבר כשהצביע לה, הרי הוא הודח יומיים לפניי
לצפיה ב-'דיי נו נועם אין פה השוואה, בפונדרוסה יש ימים שלמים להרגע'
דיי נו נועם אין פה השוואה, בפונדרוסה יש ימים שלמים להרגע
12/02/2020 | 12:38
21
אל תשווה את זה לפליטת פה
לצפיה ב-'כל מה שכתבת לגבי ראסל כמעט נכון, אך יש לו שתי בעיות עיקריות'
כל מה שכתבת לגבי ראסל כמעט נכון, אך יש לו שתי בעיות עיקריות
12/02/2020 | 02:39
1
25
שחצנות מגלומנית ואכזריות. בגלל זה הוא לא זכה ולא יזכה ולא משנה כמה עונות הוא ישתתף. אם לנסח את זה בקצרה: ראסל הוא האויב הכי גדול של עצמו.
לצפיה ב-'אגב, אלה מי שראסל חושב כחמשת האוברייטד מתמודדים בהישרדות'
אגב, אלה מי שראסל חושב כחמשת האוברייטד מתמודדים בהישרדות
12/02/2020 | 04:21
27
ומה הוא חושב לגביהם:

5 MOST OVERRATED SURVIVORS EVER

לצפיה ב-'אתה רציני?'
אתה רציני?
12/02/2020 | 15:34
4
26
ראסל לא עשה כלום לאנשים?
איך אפשר לכתוב את זה כשיש עונה שלמה שהוא עושה שטויות וכולם אומרים שהם לא סובלים אותו? הוא אמר שהוא בכלל לא חושב על איך לגרום למושבעים להצביע לו. כל מה שהוא עושה זה להגיע לסוף.

יושב עם רוב על החוף ורוב שואל אותו את מי הוא רוצה להדיח. ראסל מצביע על קורטני וסנדרה שיושבות מולו ואומר שהן חסרות תועלת. ראסל מדבר עם רופרט (לא זוכרת אם זה לפני או אחרי שהוא עשה דיל גמר איתו, עוד מהלך הזוי) וקורא לו מטומטם. גורם לדניאל לבכות. צורח על פארווטי שהיא מפגרת. מזלזל בסנדרה כמעט כל המשחק. המושבעים יכולים להצביע למי שבא להם בסופו של דבר. אם בא להם להצביע למישהו שלובש חולצה ורודה כי זה הצבע האהוב עליהם, מילא, בחירה שלהם. אבל ראסל פשוט לא יודע מה זה משחק חברתי. הוא אסטרטג טוב. הוא טלוויזיה טובה. אבל כל עוד הוא לא ישנה את הגישה שלו הוא לא ינצח
לצפיה ב-'אוקיי, וזה מה שלטעמך הופך אותו למי שלא יודע לשחק חברתי?'
אוקיי, וזה מה שלטעמך הופך אותו למי שלא יודע לשחק חברתי?
12/02/2020 | 19:24
3
57
אז מה זה שחקן חברתי בשבילך?
מישהו שכל בוקר מחלק לחברי השבט פרחים וקולע צמות לחברותיו על החוף?

לשכנע את ג'רי לעבור לצד שלו ולהדיח את רוב, זה לא חברתי מספיק?
לשכנע את קואץ' לא להצביע נגדו במועצה שהיא מאוד קריטית לגבי יחסי הכוחות בבריתות, זה לא חברתי מספיק?
לשכנע את ג'ייטי ואמנדה שהוא בצד שלהם ולגרום להם לספר לו שהם מתכננים להצביע נגד ג'רי במועצה שפארווטי ביזבזה 2 אלילים, זה לא חברתי מספיק?
לשכנע את קנדיס להצביע יחד איתו נגד אמנדה, בת הברית שלה, בהדחה שהיא מאוד קריטית כי סנדרה תיכננה לעבור צד ואז יחסי הכוחות משתנים, זה לא חברתי מספיק?
לשכנע את ג'רי להצביע נגד דניאל זה לא חברתי מספיק?
לשכנע את רופרט וקולבי, אחרי שרבו איתו (ואגב, אם תראי את הקטע שוב, תראי שרופרט חפר לו על הבוקר כמה שהוא בן אדם רשע מרושע, וזה למה ראסל קרא לו ככה) להצביע יחד איתו, זה לא חברתי מספיק?

וזה רק הדברים שאנחנו יודעים, וזה רק מעונה 20
אנחנו פאקינג בעונה 40, הגיע הזמן לסיים עם הבולשיט הזה שמשחק אסטרטגי ומשחק חברתי זה 2 דברים נפרדים.
משחק חברתי בלי אסטרטגיה זה לא באמת משחק חברתי - זה להיות בן אדם חברותי ללא מטרה אלא מתוך אופי.
משחק אסטרטגי בלי יכולות חברתיות זה חסר תועלת - זה לדעת מה נכון לעשות ומה כדאי לעשות בלי היכולות לבצע את התוכניות האלו. וראינו הרבה כאלו במהלך העונות שכשלו.
ראסל בלי יכולות חברתיות לא היה מגיע בחיים לגמר ב2 העונות שלו. הוא הוביל על הגב שלו את 2 העונות ואת כל המהלכים בהם.

ונכון, זה שהמושבעים יכולים להצביע בסופו של דבר לפי מה שבא להם זה לא חדש. במקרה הזה, הם מודים בעצמם ולא מכחישים, הם הצביעו מתוך מרמור. זה לא מעיד כלום על היכולות החברתיות שלו. הוא הדיח אותם וזה פגע להם באגו, והוא לא יכל לעשות שום דבר כדי לכפות על זה. כאילו זה גם חדש וכאילו לא ראינו מלא מושבעים ממורמרים גם בעונות שהן לא של ראסל....
לצפיה ב-'שחקן חברתי זה מישהו שיודע להדיח אחרים ועדיין '
שחקן חברתי זה מישהו שיודע להדיח אחרים ועדיין
12/02/2020 | 21:38
2
17
לגרום להם להעריך אותו מספיק כדי לתת לו קול בסוף

הוא לא שחקן חברתי. לא נראה לי שהוא ניסה להתחבר לאנשים שהיו איתו בשבט בכלל, ראינו חצי מהקאסט אומרים שהוא פשוט בריון. איך הוא בדיוק ציפה שמישהו יעריך אותו כשהוא לא מעריך אותם - ואומר להם את זה מול הפנים שלהם?
התוכניות שלו עבדו לא כי הוא מקסים וחברותי, אלא כי ברוב המקרים הוא שכנע את הצד השני שעדיף להם לעבור צד. במקרה של קולבי ורופרט זה הגיוני - למה שהם לא יקבלו דיל של פיינל 3 איתו? ניצחון מובטח בכיס שלהם. למה שג'רי לא תדיח את דניאל כשהיא יודעת שהיא במקום הרביעי בברית ודניאל בשלישי? זה כבר מקרב אותה לגמר. הוא יודע להשיג מה שהוא רוצה וזה מעולה, כן, אבל הדרך שהוא עושה את זה פשוט לא חכמה כי במקום לקרב את האנשים שאמורים להצביע לו בסוף הוא רק מחרבן עליהם. איך זה שחקן חברתי? איך הוא לא מבין שהוא משחק עם אנשים שבסופו של דבר מחליטים על הגורל שלו במשחק?

אני לא חושבת שההדחות פגעו להם באגו ושכאב להם לראות שחקן "מבריק" כמו ראסל מנצח אותם. פשוט קשה לתת לחמור שקילל וצחק עליך מיליון דולר. זה כל הקטע של המושבעים, להדיח ועדיין לגרום להם לאהוב אותך מספיק כדי להצביע לך, ראסל לא גרם להם לחשוב אחרת עוד מההתחלה. לא אכפת לו מאף אחד
לצפיה ב-'תראי, אין לי כוח כרגע להכנס שוב לדיונים על עונות 19-20 '
תראי, אין לי כוח כרגע להכנס שוב לדיונים על עונות 19-20
13/02/2020 | 06:59
1
62
אני רק רוצה להגיד שצריך לזכור במיוחד בעונות אולסטארס שלפעמים לא מראים לנו את כל מה שקורה כי קורים יותר מדי דברים ואין מספיק זמן מסך להראות הכל, אז משאירים את מה שרלוונטי
ככה קרה מצב שלא הראו לנו בכלל שבתחילת העונה למשל הייתה ברית ענקית בשבט הנבלים של ראסל-רוב-פארווטי-קורטני-סנדרה-טייסון, וראסל וקורטני גם היו קרובים, ושהכל התפצל בגלל משהו שקרה בינו לבין דניאל, וגם דניאל וגם רנדי סיפרו בראיונות שרוב היה בן אדם מאוד לא נעים במחנה
ולגבי ראסל לא מצאתי ראיון אחד מ2 העונות שלו של שורדים שמספרים שהוא היה בן אדם לא נעים/בריון, ההפך, יש הרבה שמספרים שבמחנה הוא היה הרבה יותר נעים ונחמד ממה שהראו על המסך, ושהם הופתעו לראות אותו מוצג בצורה כזו/מדבר ככה בוידויים
אז נכון, היה לו רגע קטן מסויים שהוא רב עם רופרט, וזה רגע אחד בפרק של 40 דקות אז זה נראה עניין, בפועל זה לא מעיד כלום על היחסים בינהם במחנה, ברור שיכניסו משהו כזה אם הוא הפסיד בגמר וצריך להצדיק את זה בעריכה. בטוח שבכל עונה יש טקלים כאלו והרוב בכלל לא מגיע לשידור, כולם דבוקים לתחת אחד של השני 24/7
ולגבי מה שהיה שראסל אמר לרוב בפני סנדרה וקורטני שהוא רוצה להדיח אחת מהן, לדעתי זה נאמר די בצחוק, הרי יומיים לפני זה שלושתם אמרו לו בפנים שלו שהם הולכים להצביע נגדו, אז גם אם זה לא נאמר בצחוק וגם אם כן - אני לא רואה מה הבעיה בזה כשזה הדדי?
מעבר לכל זה יש עד היום מושבעים שלא הצביעו לו שמודים בראיונות שהם לא הצביעו מתוך מרמור נטו, אשכרה מודים בזה, לפני שבועיים אפילו ראיתי ציוץ של קואץ' שהוא מתחרט מאוד שלא הצביע לראסל בגמר וטוען שהגיע לו לנצח
ובתור מי שמעריצה את פארווטי את אמורה בעצמך להסכים איתי על זה שהיה מרמור בגמר, כי אם לא ראסל אז היא הייתה צריכה לנצח, ובטח שלא סנדרה שלא עשתה כלום לאורך כל העונה, וחוץ מקורטני ורופרט לא היה לה שום קשר למושבעים שהצביעו בעדה
וצריך לפתוח את הראש ולהבין שכמו שלפעמים העריכה מציגה דברים בצורה מסויימת כדי להצדיק ניצחון, העריכה לפעמים גם מציגה דברים בדרך מסויימת כדי להצדיק הפסד
לצפיה ב-'גם לי אין כח לזה'
גם לי אין כח לזה
13/02/2020 | 19:06
26
אני לא קוראת ראיונות בדרך כלל אבל מפתיע אותי לקרוא שיש כאלו שאמרו שהוא היה נעים ונחמד, הייתי מבקשת שתשלח קישורים כי אם צופים בעונה רואים את כולם מתוסכלים ממנו, אבל לא ממש אכפת לי כי יאללה כבר עבר עשור
וכן עריכה זו עריכה ואם סנדרה הייתה מפסידה כנראה שהיינו רואים איזו סצנה שלה מתנהגת כמו בהמה למישהו, אבל ראסל הוכיח לטעמי בכמה פעמים ששיחק שיותר אכפת לו להראות כמה הוא גבר וטוב במשחק מאשר ללמוד מטעויות

בקשר לפארווטי אני לוקחת כדור מירמורון כל פעם שאני נזכרת שאמנדה וג'ייטי לא הצביעו לה בגמר והיא לא זכתה. אבל אם זה אומר שהיא לא הייתה צריכה לקחת חלק בקרינג' של אי האלילים - אולי זה עדיף
לצפיה ב-'אני יודע שזה לא ייחשב, אבל קריסטי בנט מאוסטרליה'
אני יודע שזה לא ייחשב, אבל קריסטי בנט מאוסטרליה
11/02/2020 | 22:08
1
29
הנאום הכי טוב ששמעתי אי פעם בהישרדות, בפער ענקי מכל השאר. כן, גם של טוד ודניס ששניהם היו מעולים.
לצפיה ב-' יום 2'
יום 2
11/02/2020 | 14:25
8
39
לצפיה ב-'הגמר של עונה 38 היה טירוף!'
הגמר של עונה 38 היה טירוף!
11/02/2020 | 14:54
13
לצפיה ב-'טוב פרקי הגמר של עונות 6 ו-7 מושלמים'
טוב פרקי הגמר של עונות 6 ו-7 מושלמים
11/02/2020 | 15:57
33
פרק הגמר האחרון שאני זוכר שממש נהניתי בו מכל רגע זה בעונה 29.
לצפיה ב-'האמת ש38 היה מטורף אבל שנאתי את התוצאה'
האמת ש38 היה מטורף אבל שנאתי את התוצאה
11/02/2020 | 18:35
1
29
ממשששששששששששש אוהב את הגמר בעונה 28, התוצאה, המתח.... היה תענוג של גמר
גם את של טוקנטינס ממש אהבתי
לצפיה ב-'28 גם ממש טוב. כנראה שני אצלי '
28 גם ממש טוב. כנראה שני אצלי
11/02/2020 | 18:39
6
לצפיה ב-'פרק הגמר של pearl islands'
פרק הגמר של pearl islands
11/02/2020 | 19:31
12
לצפיה ב-'עונה 29'
עונה 29
11/02/2020 | 21:41
30
קודם הבליינדסייד על ביילור שעוד היו לו קולות בפרומו "ONE LAST BLINDSIDE"
אחריי זה מהדחה שאמורה להיות ברורה של קית' יש סימן שאלה שאולי נטלי תודח וזה מצליח למתוח
מושבעים מצויינים, נאומים טובים של כל שלוש הפיינליסטיות
התנהל באופן מושלם

לא יודע אם תהיה שאלה על פרק הפתיחה הכי טוב (או שהיה ואני לא זוכר) אבל אם כן הוא שייך לעונה השנויה במחלוקת פאלאו
לצפיה ב-'וואו לגמרי הגמר של עונה 38'
וואו לגמרי הגמר של עונה 38
12/02/2020 | 00:31
23
פרק גמר מטורף שאני כלכךךךך שמח שראיתי בלייב
כלכך הרבה דברים קרו שם, ושום דבר לא היה צפוי מההתחלה ועדדדד הסוף
נראה לי שהריוניון היה איזה 10 דקות מרוב שהם רצו להכניס מלא דברים לפרק חחח
לצפיה ב-'הגמר של על סף ההכחדה'
הגמר של על סף ההכחדה
12/02/2020 | 01:11
21
למרות שאם קלי היתה זוכה בקמבודיה זה היה פרק הגמר הכי אהוב עלי, אבל בגלל שהיא לא עלתה לגמר זה הפרק שהכי ביאס אותי, כך שאני לא יכול להכתירו כפרק הגמר הכי אהוב עלי.
לצפיה ב-' יום 1 ואחרון'
יום 1 ואחרון
12/02/2020 | 01:40
9
41
מי המנצח/ת האהוב/ה עליכם?
לא בהכרח מהקאסט של 40, מתוך כל 39 העונות ששודרו, מי ה-מנצח/ת שלכם?
לצפיה ב-'המנצחים הכי אהובים עלי'
המנצחים הכי אהובים עלי
12/02/2020 | 01:43
47
מהבנים: טוני 
מהבנות: פארווטי 
לצפיה ב-'אני עם סטילהוק'
אני עם סטילהוק
12/02/2020 | 07:16
38
אבל בגלל שצריך לבחור מנצח אחד אלך על השחקן האהוב עליי בכל הזמנים (מרגיש שחפרתי על זה אבל מה נעשה).

הבנאדם סוגשל גאון מטורף - הסיבה שנמשכתי להישרדות 10 שנים אחורה היא בגלל האסטרטגיה, המניפולציות שבתוך המשחק ועניין אותי לראות מה אנשים יעשו ועל מה יחשבו לעשות כדי לנצח.
כשאני רואה שחקן כמו טוני שנותן את כל הנשמה שלו למשחק (כנראה יותר מכל שחקן)  וחושב על מהלכים כלכך מבריקים ויצירתיים כמו הספיי שאק או השקר על האליל המזויף (ובנוסף לכך הוא גם מאוד מבדר) אני לא יכול שלא לעודד אותו, באתי לראות משחק חזק ואגרסיבי וטוני סיפק את כל זה .
היה לו משחק חברתי מעולה, משחק אסטרטגי מטורף (כנראה ההופעה השנייה הכי טובה אי פעם אחרי ראסל ב19 ו20) , מצא 3 אלילים ובגדול עשה את העונה.
לא חושב שיהיה מנצח שיעלה עליו מבחינת אפקט הוואו והגאונות (יש שחקנים מושלמים יותר כמו קים אבל לא על זה אני מדבר), אולי בעונה 40 נזכה לראות ממנו או משחקנים אחרים משהו דומה אבל בינתיים טוני לוקח בגדול מבחינתי.

לצפיה ב-'פארוואטי וסנדרה מהבנות. מהבנים: טוד וריצ'ארד'
פארוואטי וסנדרה מהבנות. מהבנים: טוד וריצ'ארד
12/02/2020 | 14:18
31
כמובן סנדרה של איי הפנינה.....
פארוואטי במיקרונזיה שיחקה גם אסטרטגית וגם חברתית נהדר.

טוד שיחק חזק ומדהים בעניי וריצ'ארד זה ריצ'ארד חחחח
לצפיה ב-'אני תקליט שבור: פארווטי'
אני תקליט שבור: פארווטי
12/02/2020 | 15:15
23
כיף לראות אותה משחקת. חצי מהזמן היא צוחקת ומחייכת, כולם ממלמלים שהם לא יפלו לקסמים שלה וחצי שניה אחרי, נופלים.
אפשר להגיד שמתוך כל הנשים ששיחקו כנראה לקים יש את המשחק הכי דומיננטי, אבל אלוהים לצפות בעונה שלה זה לקחת כדור שינה
לצפיה ב-'אלילת הישרדות העל-זמנית'
אלילת הישרדות העל-זמנית
12/02/2020 | 16:14
26
פארווטי לא המשחק המנצח הכי טוב אי פעם, אבל השילוב של מוח חריף, אופי פלרטטני וביצ'י ויופי אמיתי מביא אותה להיות ה-ייצוג של נשים בהישרדות, והסיבה ללמה נשים צעירות וכריזמטיות הפכו לאיום על שלום העולם.

טופ מנצחים:
2. דניס
3. טוד
4. קים
5. נטלי
6. סנדרה
7. סופי
8. קוקרן
9. ג'רמי
10. שרה
גם טינה ויול חמודים, את דני וטייסון אני אוהב אחרי שראיתי את הריאיונות לעונה. שחקנים נה.
לצפיה ב-'קווין סנדרה כמובן '
קווין סנדרה כמובן
12/02/2020 | 19:34
19
זה מבחינת המנצחת הכי אהובה

מבחינת המנצח הכי טוב זה כמובן שאלה אחרת
לצפיה ב-'טוני פאקינג ולאצ'וס '
טוני פאקינג ולאצ'וס
12/02/2020 | 19:41
15
לצפיה ב-'אני אלך עם ארל'
אני אלך עם ארל
13/02/2020 | 07:02
17
אני ממש מתבאס שהוא לא בעונה כאן, הבנאדם הגיע לעונה מבלי לצפות בהישרדות לפני זה, ושיחק משחק כמעט מושלם. הוא לגמרי בטופ 5 הזוכים הכי טובים לפי דעתי.

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ