אתגר 39 הימים
עוד פחות משבוע(!!!)

B R A Y E R

New member
מנהל
יש לי 2 - ג'ון פינצ'ר ושאמבו

היחידים שבתוך ים של מרמור מדבק בפונדרוסה החליטו להוריד את האגו ולהצביע למי שבאמת הגיע לו לנצח בסמואה.
והם ה2 שהכי "שומשו ונזרקו", הכי נבגדו, הכי הושפלו
כבוד

אורישקי

New member
יש הרבה טובות אבל בעיני יש אחת שמתעלה

והיא ההדחה של שרה בקגייאן
בגלל שהיה בה בעצם הקול
היא לא הייתה מלאה בצרחו תשל מלא מתמודדים בלי פואנטה או במלא אלילים או טוויסטים סתמיים
היה שם מצב של שתי בריתתו עם מתמודדת אחת שנמצאת כביכול באמצע (והודחה בסוף), שני אלילים ששומשו אבל שומשו לא טוב - ההחלפות מידע של כולם "the otbher one... the other one....", הזחיחות ששל כל אחד מהצדדים ברגע שחשב שמשהו טוב איתו, הרגע שטוני ואל ג'יי השתמשו באליל על עצמם. הקול הראשון לג'פרה שנחשף שהשתיק אותם ובסוף ההדחה של שרה שקרתה בעיקר בזכות המהלך הבאמת חכם והכי מייצג את הישרדות שיש של טריש - שפשוט זיהתה את החוליה החלשה בברית שנגדם וידעה למי להגיד לה להצביע.
עד היום כיף לי לראות את המועצה הזו.

Bar EL

New member
אלך על

המועצה שבה פיליפ הודח - זו המועצה הראשונה שהיו ממש לחשושים ושינויי תוכניות, וכמובן התענוג שבלראות את ההדחה של פיליפ המושפל

אלך על

המועצה שווס הודח בה ב29.
מהסטיק טו דה פלאן, דרך התכנונים, זה שנטלי גורמת לג'ון להשתמש באליל, קית גם משתמש ובעצם ככה גורם לבן שלו לעוף.
&nbsp
נותן מקום של כבוד למועצה ששאנון הודח בה ב21 כי היא הייתה קורעת. כנל ההדחה של רנדי ב17.

B R A Y E R

New member
מנהל
עונה 20 פרק 6

אומנם הצבעתי לזה גם קודם במהלך הטוב ביותר, אבל זו גם הייתה המועצה הטובה ביותר אי פעם, שיצא לי לראות את כולה עשרות פעמים ולהנות ממנה כל פעם מחדש

למעלה