20 יום 20 מנצחים

Seosi

New member
אני לא זוכר מהלך ספיצפי שלו למען האמת

אני כן זוכר שהוא היה שחקן חברתי טוב ומצא פסלון חסינות.

לדעתי היא נשכחת באופן קולקטיבי

ואחת הסיבות היא היעדר דמויות זכירות שהגיעו לסוף, מה שהביא גם לסוף חלש. הדמויות המרכזיות בעונה היו מיקיילה, ג'יי, דייויד וזיק, מתוכם מיקיילה וזיק הודחו באמצע העונה, ג'יי דעך עד ההדחה שלו בפיינל 6 ודייויד אפילו לא הגיע לגמר. בפיינל 8 היו וויל, סאנדיי, ברט, האנה וקן שנעו בין רוח רפאים לניצב מלח. להרגשתי סוף חלש זה אחד הגורמים העיקריים לעונות נשכחות. אפשר לתת כדוגמה את 5, 10, 17, 21 ו23.

Bar EL

New member
המהלך הכי טוב שלו

בדומה לג'רמי - להשאיר איומים כמו דיוויד וג'יי עד לסוף וככה להגיע למצב שהם יהיו בסכנה לפניו מצד אחד, אבל מצד שני הוא יהיה השחקן הכי חזק אחרי שהם יודחו.

B R A Y E R

New member
מנהל
הוא יודע לדבר ולהתבטא ממש ממש יפה

ובראיונות שלו מלפני 40 זה ממש ממש מורגש
אם הוא מצליח לשכנע אותי להיות בעדו כשיש שחקנים שאני הרבה יותר מתלהב מהחזרה שלהם, כנראה שהוא יצליח לשכנע גם את הקאסט

וכמובן, הסיפור שלו עם אמא שלו, הפעם היחידה בריאליטי שסיפור כזה באמת נגע בי וריגש אותי

אורישקי

New member
היא שיחקה חכם כי פשוט הורידה את הראש שלה

ידעה מראש שבברית שלה היא בעצם במצב השני הכי טוב אחרי קואוץ ושבגמר הוא יהרוס לעצמו כמובן כי הוא מעורר אנטגוניזם וזכתה.
סה"כ מנצחת ראויה לאותה עונה ודי מהמשעממות שהיו לנו, למרות שהיא סופר אינטלגנטית.

סטילהוק

New member
עוד זוכה שאין בה שום דבר מיוחד והרוויחה בעיקר מההפקר

ברור שהעדפתי אותה על קואוץ', אבל זו לא חוכמה, כי הייתי מעדיף כל אחד על קואוץ' באותה עונה.

Bar EL

New member
מממ

ניצחה את אוזי במשימת החסינות בפיינל 4 + השפילה את קואוץ' בגמר (אם כי לפי מה שהבנתי ברנדון ואוזי התמרמרו על קואוץ' וגורלו נחרץ כבר לפני המועצה האחרונה).

B R A Y E R

New member
מנהל
עשתה דבר אחד בלבד בעונה הזו

ידעה להרים את הקרדיט מהרצפה אחרי שקואץ' השליך אותו
כל הקרדיט של העונה מגיע לקואץ', והוא פשוט סירב לקבל על עצמו את הקרדיט והציג את עצמו כתמים, וסופי פשוט לקחה לו את הקרדיט וקיבלה על זה מליון.
מעבר לזה, 0 משחק אסטרטגי ו0 משחק חברתי
לא היה לה קשר לאף אחד במשחק חוץ מקואץ', אפילו אלברט הסתבר בסוף לא באמת היה כלכך קשור אליה כמו שזה היה נראה לאורך העונה
אף אחד במושבעים לא הרגיש מחובר אליה בשום שלב, וכשהיא בכתה כולם גלגלו עיניים מרוב שלא האמינו לה
האסטרטגיה שלה לכל העונה הייתה להצמד לגב של קואץ' ולרכוב עליו לאורך כל הדרך
שום תחכום, שום מחשבה, שום כלום
אם קואץ' היה עומד מאחורי המעשים שלו הוא היה לגמרי זוכה, קאסט של מושבעים מושלם שחיפש לתת קרדיט למי ששיחק את המשחק וקואץ' לא היה חכם להבין את זה (כנראה הטראומה של עונה 20 השפיעה עליו)

אולי הזוכה הכי "רשעית" אי פעם

ידעה מה לעשות ומתי לעשות אותו, וידעה להשאיר את המצפון שלה בבית, מבלי לצאת נבל בכוח (בניגוד לראסל). הרבה מהמהלכים שלה היו גם גדולים וגם נכונים, ולא סתם היא בין ה-5 זוכים הכי טובים אי פעם.

Bar EL

New member
לא הערכתי אותה מספיק שהעונה שודרה

אחרי צפייה חוזרת היא ללא ספק מעולה! מסכים עם יונתן שהיא טופ 5 מבחינת ניצחון נטו בעונה יחידה (היא, נטלי, טוני, רוב וקים בשבילי)
המהלך הכי טוב שלה היה מה שעשתה עם סיירה כמובן, ההעמדת פנים שלה שהיא מופתעת ...Savage

סטילהוק

New member
רק מטומטם יסמוך עליה אחרי מה שעשתה בעונה 34

הבעיה שיש מטומטם גם בעונה הזאת ושמו טייסון.

למעלה