אתגר 39 הימים
עוד 3 שבועות!!

B R A Y E R

New member
מנהל
יום 18

הטוויסט הכי גרוע!
יש לי תחושה מה הולך לככב כאן בתגובות, נראה אם יהיה מגוון יותר ממה שאני חושב

noamlah

New member
אי הגאולה

כל טוויסט של חזרה למשחק הוא גרוע אבל אי הגאולה הוא הטוויסט שתפס הכי הרבה זמן מסך מיותר
טוויסט שהכרנו בכלל בגרסה הישראלית בעונה המכורה ביותר אוור
בא על חשבון משימות פרס ועל חשבון שיחות אסטרטגיה
השאיר מתמודדים מעצבנים וצדקניים שאמורים לעוף שניים או שלישיים עד כמעט לסוף המשחק (מאט אלרוד וגם מייק מניו זילנד) והרס את כל העונות שהופיע בהם
אני מניח שכולם פה יסכימו איתי שלא הייתה עונה אחת שהיה בה את אי הגאולה ואפשר להגדיר אותה כעונה טובה
מעדיף שכל הזמן יהיו אקסטינשנים ולא יהיה עוד פעם אחת את אי הגאולה

אורישקי

New member
לדעתי דווקא בעונה 27 הטוויסט הזה כן היה מעניין

בגלל הטוויסט עצמו...
אבל מסכים שזה טוויסט מעצבן.
מצד שני - בעונות 22 ו23 הבעיה העיקרית לא נבעה מאי הגאולה כמו שנבעה מהמתמודדים הגרועים שהלכו עם העדר לאורך כל העונה.... ואישית אם כריסטין הייתה חוזרת בעונה 23 (במקום קוקראן שהיה צריך לעוף בתכלס) היינו יכולים לקבל אחלה עונה.
&nbsp
&nbsp

noamlah

New member
איזה מעניין?

היחיד שניצל את הטוויסט הזה היה רופרט שהיה מאוד ברור גם שהוא יהיה היחיד
ומה הרווחנו?
בפרה מרג' את קנדיס ומאריסה ממרמרות על בראד כל פרק
ובפוסט מרג' את לורה וטינה, שתי סבתות יאכנה שחושבות שכולם צריכים להתנהל בשבילן
בניו זילנד (יודע שלא ראית) עונה ראשונה זה בכלל הרס את העונה כשהמטיפן הראשי (היו שניים, אחד בפרה מרג' ואחד בפוסט מרג') תקף את כולם באי הגאולה באופן כלכך אישי ובוטה על כך שהם כלכך רעים ולא משחקים משחק הוגן ונבלים כך שכבר לאף אחד לא היה חשק לשחק את המשחק וכולם התנצלו שלא שיחקו "נחמד" מהתחלה ומהפיינל 7 (לפני זה כן שיחקו, זה לא שהיו גרועים) בערך פשוט חיכו למקומם ללכת ומכרו את המשחק שלהם למנצח
זה עוד ייתרון של אי ההכחדה על אי הגאולה, באי ההכחדה המתמודדים במשחק לא נפגשים עם אלו שבאי ההכחדה ולא שומעים את השטויות שלהם

אי הרוחות ואי האלילים

לפחות באי הגאולה החוקים היו קבועים יחסית, באי הרוחות ובמיוחד באי האלילים היה שילוב של זלילה לא רציונלית של זמן מסך שהיה אמור ללכת לשורדים, עם התערבות הפקה ברמה של גרזן הכוח הכפול (היי דין). אפילו באי ההכחדה אני מאמין שההפקה רצתה לגרום כאוס בכוח ולאו דווקא לכיוון מתמודד אחד ספציפי.

כל הטוויסטים האלה הורידו את הישרדות לשפל חדש בכל פעם, אבל אחרי העונה האחרונה אני מרגיש שאני מוכן להפסיק לראות אפילו את העונה הבאה בכל רמז להתערבות הפקה, ואני חושש שהעונה הבאה עלולה להיות אפילו הגרועה מכולן.

אורישקי

New member
בלי ספק הפיינל 4 והדלקת האש.

אני חייב להגיד שזה הטוויסט היחיד שעדיין ממש קשה לי איתו.
אי הגאולה, אי ההכחדה, אי הרוחות וכל הטוויסטים והיתרונות שצצים ולפעמים אני לא הכי אוהב איך שהם מתרחשים - הם עדיין יכולים להוסיף עניין למשחק ולפעמים הבעיה היא יותר במה שקרוה איתם (למשל אי ההכחדה בעיני הוא אחלה טוויסט אבל לא אהבתי את היתרונות שהם זורקים למתמודדים שכן במשחק שבעיני הם מיותרים, או את החצי אליל במתנה שנתנו לכריס בפיינל 6..... אבל עדיין זה אחלה טוויסט שהוסיף רובד מסוים למשחק.
את הפיינל 4 אני פשוט לא אוהב ואדם תיאר את זה מאד יפה גם בריאון איתו. אם בן אדם נכשל בלהשיג חסינות, ונכשל בלהגיע למצב שהוא יכול לקחת את עצמו לגמר - אז למה לתת לו עוד הזדמנות נוספת? בעיני החלק של הדלקת האש לא מצדיק את הרובד הזה במשחק.
מסכים שבעונה 35 זה היה הכי מסריח בגלל שזה צץ פאתום והמתמודדים גם לא ידעו על זה, אבל גם עכשיו אני באמת לא מוצא שום הצדקה הגיונית לקיום של הטוויסט הדפוק הזה.

החזרת מודחים זה הכי נורא והכי בזוי. בלתי חוקתי מבחינתי.

והשינוי של הפיינל 4 גם. הוא פחות פגיעה בפורמט יותר התערבות ברורה לטובת הפרוביידר.
ריבוי תכשיטים למיניהם פחות מטריד אותי אם כי מעצבן. בכיף הייתי מגביל ל3 תכשיטים בעונה ומגביר את רמת הקושי במציאה שלהם. מצחיק איך עברנו ממיקרונזיה שעשו מירוץ רמזים בין איים לרוב וסנדרה שפשוט נותנים אליל מתנה לכל דכפין כאילו הם מפרסמים חטיף אנרגיה ברכבת סבידור מרכז

B R A Y E R

New member
מנהל
פיצול של השבט הממוזג ל2 מועצות נפרדות

בעיניי זה באמת לא פייר והורס
כנ"ל חיבור של 2 שבטים מתוך 3 למועצת שבט אחת
שני טוויסטים מטומטמים שחבל שממשיכים להחזיר אותם

סטילהוק

New member
האליל חסינות של מי שחוזר מאי ההכחדה

מילא שמחזירים את מי שהודח מהמשחק אבל לתת לו גם אליל חסינות זה כבר יותר מדי. לפחות אם היה מרוויח אותו ביושר או מוצא אותו שם באי ההכחדה עוד היה אפשר להבין ולקבל, אבל למצוא את האליל חסינות שההפקה שמה בתרמילו זה כבר בולשיט.

sapir aloud555

New member
אני אהיה צפויה: אי ההכחדה

גם אי הגאולה טוויסט מזעזע אבל אי ההכחדה עוד יותר. מי שמודח לא צריך לחזור. מי שמודח לא צריך לשבת ולעשות כלום עד האתגר הבא. מילא אם זה היה מפסיק במיזוג, אבל זה ממשיך עד לפיינל 6, זוועות. הורג את כל העוקץ מההדחה. מה אכפת אם מישהו יעשה מהלך-על אם ההדחה לא סופית? זמן מסך שמתבזבז על כלום
&nbsp
מי יודע איך זה יעבוד בעונה הבאה ולא אשקר - אם אחד מהפייבורטס שלי יודח ויחזור כתוצאה מהטוויסט ברור שאשמח, ועדיין, מבחינתי זה לא אמור להיות חלק מהישרדות.

nadav1919

New member
מסכים

גם אי ההכחדה וגם טוויסט הפיינל 4 אלו שני טוויסטים מעצבנים ולא הוגנים בעליל !!!

nadav1919

New member
קצה ההכחדה

ומבחן האש בפיינל 4.

אני נגד החזרת מודחים למשחק ועוד בטח עם פסלון חסינות. הפעם היחידה שאהבתי שנמסרו מודחים למשחק היא בעונה 7 (איי הפנינה): טוויסט ה Outcasts אבל לא הייתי חוזר עליו

למעלה