20 יום 20 מנצחים

Bar EL

New member
20 יום 20 מנצחים

אז עוד 20 יום העונה ה40 תתחיל לה, וחשבתי במהלך ה20 יום האלה להציג כל פעם מנצח אחר מהקאסט ושאתם תרשמו מה לדעתכם המהלך הטוב ביותר שלו או הרגע הזכור ביותר שלו - זה יכול להיות כל דבר, מזכייה בשרשרת ועד הצבעה אסטרטגית.

אז נתחיל

אורישקי

New member
טוב בעיני

זה כנראה החלק שבו הוא הציל את כריסטיאן בפיינל 12 וזה למעשה מה שהתחיל לעשות מהפך לטובת הדייוידים במשחק.
מכאן בעצם המצב שלו היה מאד טוב כשגם אחרי שהדייוידים פירקו את עצמם הוא היה במקום אמד טוב עם מייק ואנגלינה ששלטו במשחק.
&nbsp

B R A Y E R

New member
מנהל
באמת שאני לא זוכר כמעט כלום מהעונה הזו

אז אני אגיד את הזכיה שלו בחסינויות האחרונות
כי לדעתי בלעדיהם היה עף ולא מגיע לגמר

&nbsp
אה, ואני מעריך אותו שהוא מעריץ ג'ינייס וסנגמין הפייבוריט שלו

B R A Y E R

New member
מנהל
נזכרתי במשהו אחד שיחסית אהבתי

שהוא הכין פסלון מזוייף כדי להשתמש בו ולגלות מהתגובות של האחרים אם הוא צריך להשתמש בפסלון האמיתי או לא
זה היה מהלך ממש גאוני ומקורי, אם כי בסופו של דבר זה לא עבד לו

חביב ואפילו קצת איילנד הוט אבל לא זוכר ממנו יותר מדי

אז אבחר בקטע שהוא משחק בקומדיה דל ארטה של אנג'לינה והאליל בתפקיד המציאות

Bar EL

New member
בוחר ב

מהלך פיצול הקולות בהדחה של ג'ון.
מעבר לזה שניק הוא זה שהעביר את המידע לברית שלו (שקיבל אותו עי חברי שבט גוליאת שסמכו עליו כמו שציינו פה), הוא זה שחשב על הרעיון לפצל קולות כשאתה בברית המיעוט ובעיני זה היה גאוני ותכלס הציל את הברית שלו (אחרת כנראה שדייבי היה עף בהצבעה חוזרת אחרי שכל הקולות היו מבוטלים).

NP23

New member
באמת שמה לא?

ניק היה שחקן מצויין לא יודע למה הוא לא הכי מוערך. היה שחקן אסטרטגי שהגיע לשחק את המשחק , בעונה 37 באמת עוד הביא מהלכים שלא קרו בעבר. משחק חברתי גם מצויין, ובנוסף נתן בסוף זכייה בחסינויות
(ואני דווקא לא בטוח שהיה כל כך נחוץ למענו)
שמחתי שההדחה של קארל לא הרסה לו את המשחק ואני מאוד מצפה לראות מה יביא לעונה 40.

noamlah

New member
חייב לאמר שזה מוזר לי

שהוא המנצח הכי חדש אבל הכי נשכח אצלי
אני כן חושב אבל שגייס את מייק לצדו בערבוב בברית הרוקסארז באופן מאוד פשוט
וגם הצליח להשאר מתחת לרדאר ולשים את כריסטיאן בפרונט למרות שהוא היה המנהיג של הדוידים מההתחלה ועד סוף המשחק לא קיבל קול נגדו שזה יפה

סטילהוק

New member
הרגע הזכור ביותר שלו זה שכמעט היה המודח הראשון

אם לא פציעתו של פיט ודחיית מועצת השבט הראשונה.
כמו כן, כולם יודעים שאם לא היה זוכה בכל משימות החסינות האישית ברצף עד הגמר היה מודח ולא מגיע בכלל לגמר. ייאמר לזכותו שלפחות מהבחינה הזאת הוא סיפק את הסחורה.

אורישקי

New member
בולשיט, המשימה היחידה שאולי הייתה משנה לו משהו זה האחרונה

וגם אז לפי מה שנאמר רוב הסיכויים שמייק ואנגלינה היו מעיפים את קארה....
כמובן שאם קלי הייתה זוכה בעשרים משימות זה לאהיה משנה לך

Bar EL

New member
חחחחח לגמרי

אכן לפי ראיונות דייבי ואליסון היו עפים לפניו ריגרדלס, בפיינל 4 זה כבר לא משנה במילא.
ואגב, ניק לא היה עף ראשון בכל מקרה (כרגיל סטילהוק אתה מושפע מעריכה ולא רואה מעבר בגלל שאתה לא אוהב את ניק) באמת נראה לך שהיו מעיפים את ניק לפני לירסה או פאט? אחרי שהוא כבר יצר את כל הבריתות האלה (שחלק מהם לא ראינו כמו עם אליזבת).

וכן, אם קלי הייתה מקבלת 8 אלילים מאי ההכחדה ומקבלת 5 קולות אוטומטיים בגמר לטובתה הוא לא היה אומר מילה.

סטילהוק

New member
שנאתך לקלי מעבירה אותך על דעתך בר אל.

כבר הבנו שאתה שונא אותה, בגללי או לא בגללי, זה לא ממש משנה.
שום עריכה לא תשנה את העובדה שאם פאט לא היה נפצע והיתה נערכת מועצת שבט היה רוב להדחתו של ניק שהיה אמור להיות המודח הראשון. אתה גם מתעלם לחלוטין מהברית הראשונה על האי שניק היה במיעוט מולה. ולא, אני לא שונא את ניק, אני פשוט חושב שניק מה שנקרא הרוויח מההפקר. וכן, הוא בהחלט זוכה ראוי, בגלל שמי שזוכה בכל משימות החסינות בגמר ברצף מול כל "הגולייתים" בהחלט ראוי לזכות, וציינתי את זה גם בגמר של העונה עצמה. ובטח יותר ממייק או אנג'לינה שהיתה לא יותר מקוריוז מבדח ובדיחה מהלכת. ולכן לניק הגיע לזכות מבין שלושתם.

סטילהוק

New member
זה ממש לא בטוח שהם היו מעיפים את קארה, אם כבר נהפוכו

למה שהגולייתים יסכימו שיהיה דייויד אחד בגמר שיכול לקבל את כל הקולות של הדייוידים בעוד שהקולות ביניהם יתפצלו, אם הם יכולים להיות בעמדה שווה עם שלושה גולייתים ואז לשלושתם יש שווה? זה שהם אוהבים מתמודד לא אומר שהם רוצים לעמוד מולו בגמר, ויש לא מעט דוגמאות לכך לאורך כל ההיססטוריה של הישרדות. זה שאתה מתמודד אהוב לא קונה לך כרטיס לגמר, אם כבר נהפוכו זה יכול לגרום להדחתך הרבה לפני, דווקא בגלל שאתה מהווה איום. כולל בעונה האחרונה עם ז'נט ואיילין, שאף אחד לא היה נותן להן להגיע לגמר.

למעלה