לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86498,649 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' אתגר 39 הימים שבוע חדש התחיל'
אתגר 39 הימים שבוע חדש התחיל
<< ההודעה הנוכחית
20/01/2020 | 01:44
84
216
לצפיה ב-' יום 23'
יום 23
20/01/2020 | 01:47
55
49
העונה הכי אהובה עליכם
(אחת, סטילהוק)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'כנראה 12'
כנראה 12
20/01/2020 | 02:04
1
42
סחתיין בן על שינוי הקאבר (או איך שלא קוראים לזה)- יצא מהמם
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/01/2020 | 12:16
28
כשהעונה תתחיל אני רוצה לנסות לעשות קאבר אחר עם הלוגו והבאפים, ותמונות יותר קטנות של הקאסט
אם יש כאן מישהו שטוב בעיצוב ורוצה לעזור לי לעצב קאבר יפה חדש - אשמח לעזרה
לצפיה ב-'קמבודיה: ההזדמנות השנייה '
קמבודיה: ההזדמנות השנייה
20/01/2020 | 06:37
36
קל. העונה הכי אהובה עלי מכל העונות של הישרדות בכל הגרסאות בארץ ובעולם. העונה היחידה של הישרדות שהצופים והמעריצים בחרו מי השתתפו בה ולא ההפקה.
לצפיה ב-'העונה המושלמת זאת 16'
העונה המושלמת זאת 16
20/01/2020 | 07:43
37
בלי אולסטארס 28
מהישנות 7
לצפיה ב-'קאגאיאן כמובן'
קאגאיאן כמובן
20/01/2020 | 08:18
33
עונה עם קאסט מעולה של שחקנים חזקים לצד דמויות טובות ובנוסף כבר על ההתחלה הדחות מפתיעות ומעולות.
בנוסף - האיחוד היה בעיני אחד הטובים אי פעם, וכמובן הדובדבן שבקצפת - וו עושה את טעות מיליון הדולר ומדיח את קאס, ואחרכך טוני מנצח.
טוני הוא הדמות והשחקן האהוב עליי אי פעם והוא עשה את העונה הזו למה שהיא (וגם לספנסר וקאס לא חסר) ולכן היא עוקפת את עונה 20 שנגמרה דיי משעמם וכמובן ביאסה עם הניצחון של סנדרה.

לצפיה ב-'לגמרי גיבורים נגד נבלים'
לגמרי גיבורים נגד נבלים
20/01/2020 | 12:25
24
זו עונה שראיתי לפחות 5 פעמים כל פרק, ואף פעם לא נמאס
אין פרק אחד משעמם, ותמיד מרגש אותי לראות קטעים מהעונה הזו
כשאני בלי מצברוח זו אחלה דרך להעלות לעצמי חיוך
היא הביאה כמה מהמהלכים הגדולים ביותר בתולדות הישרדות, ואת הגיימפליי הטוב ביותר אי פעם בהישרדות של האחד והיחיד ראסל האנץ
אמן אמן אמן שעונה 40 תצליח להתעלות על עונה 20!
לצפיה ב-'נגיד 29'
נגיד 29
20/01/2020 | 13:30
24
גם בגלל שאף אחד לא יגיד אותה פה
אמנם היו עוד עונות טובות שריגשו אותי
אבל עונה 29 הגיע אחריי שכבר עמדתי להתייאש מכך שאי פעם אתרגש מהתכנית
אני לא מדבר על לכבד, עונה 28 בהחלט הייתה מכובדת אבל לא ריגשה אותי
לא חיכיתי במתח לכל פרק, לא מחאתי כפיים בהדחות, לא הצטערתי על בן אדם שעזב או שמחתי על מישהו שניצח, היו מהלכים טובים אבל גם לא משהו שאני מצליח לדמות אצלי עכשיו בראש

29 לעומת זאת החזירה לי את ההתרגשות
עריכה מדהימה, חוץ מווס שהיה מיותר כל דמות קבלה זמן מסך ואת הסיפור שלה
כך שהיה מאוד קשה לצפות מי ינצח
נטלי עם משחק שאני לא יכול להגדיר אותו אחרת ממושלם
חזרתי לחייך ולמחוא כפיים ולחכות להישרדות מאשר להמשיך בשביל אינרציה
כמובן שמשם והלאה היו כמה עונות שהורידו אותי קצת
לצפיה ב-'הכי אוהב את 16'
הכי אוהב את 16
20/01/2020 | 14:17
26
המיזוג שלה היה מטורף, היה שם את הברית שהכי אהבתי לראות משחקת, המנצחת ראויה למרות הבאסה על זה שסירי עפה (בתכלס ובדיעבד אני חושב שפארווטי שיחקה הכי מושלם בעונה הזו).
עונות 28 ו20 מאד מאדדדד מתחרות גם כן
לצפיה ב-'עדיין מיקרונזיה'
עדיין מיקרונזיה
20/01/2020 | 16:34
31
20 מתעלה עליה במובנים מסויימים אבל המנצחת מורידה כמה נקודות לטעמי. סיום מעפן לעונה כ"כ חזקה
רוצה שבעוד כמה חודשים התשובה שלי תהיה "ללא ספק 40!" אבל קשה לי לראות את זה קורה, ג'ף מנסה להרוג את התוכנית עם הטוויסטים המיותרים שלו
לצפיה ב-'יצא לך לעשות צפייה נוספת לעונה הזו לאחרונה?'
יצא לך לעשות צפייה נוספת לעונה הזו לאחרונה?
21/01/2020 | 02:36
44
34
זכרתי את עונה 7 כאחת העונות הטובות ביותר והכיפיות ביותר, ולפני 10 שנים זה היה בטופ3 שלי
לפני שנה צפיתי בה שוב יחד עם חבר שרק התחיל לראות הישרדות
והאמת? עונה משעממת
לדעתי כל עונה מתחת ל16 לא רלוונטית יותר בכל הנוגע לקצב ולתוכן
לצפיה ב-'אתה לא יכול לשפוט את עונה 7 לפי עונה 16'
אתה לא יכול לשפוט את עונה 7 לפי עונה 16
21/01/2020 | 09:49
18
30
בדיוק מהסיבה שכשהתחילה עונה 7 לא הייתה עונה 16
הסיפור של התכנית נבנה עם כל עונה שיש
בליינדסייד ראשון (עונה 1 דירק), הצבעה ראשונה מחוץ לבלוק שבטי (עונה 2 ג'רי), ערבוב ראשון (עונה 3), התהפכות ראשונה על ברית שנראתה חזקה (עונה 4) וכך הלאה
שחקנים בהישרדות משחקים על פי עונות קודמות שראו
אתה לא יכול להגיד שריצ'ארד האטש שחקן בינוני ולשפוט אותו לפי שחקן מעונה מתקדמת כמו ראסל

אני לא רואה בצפייה חוזרת כי אני לא צריך, קודם כל כי הישרדות גם ככה מתנגנת לי בריפיט בראש
דבר שני אם בגיל 13 התרגשתי מאוד מעונה 1 אז זה הרושם שלה בעיני
אם ייצא לי לראות גרסה אחרת של הישרדות שלא ראיתי והיא תהיה משנת 2002 נגיד (יצא לי עם בריטניה בזמנו)
אראה אותה בפרספקטיבה של הישרדות שהייתה בשנת 2002, זאת אומרת שמבחינתי בצפייה בעונה הזאת אני לא מכיר אליליי חסינות, לא מכיר יתרונות, לא יודע מי זאת פרווטי, לא יודע מי אלו טוד, ראסל ונטלי ובוסטון רוב מבחינתי זה הבחור הקצת חצוף מעונה 4 (או גם זה לא אם זה יותר מוקדם), יודע שההגיון הנכון של כולם הוא הצבעה שבטית כך שאם מישהו ניצל כשהיה במיעוט מאוד אעריך אותו ואתפעל מהמשחק שלו, אשתעשע מהיחסים של האנשים במחנה כי זה מה שנהגו להראות אז ואשפוט את העונה לפי אותם סטנדרטים של אז

יודע שקשה להתרגל לקצב שלא מכירים, קרה גם לי עם אוסטרליה בזמנו אבל תוך כמה פרקים התרגלתי שזה הקצב שלהם והפרקים עברו לי במהירות ובהנאה
אם יהיה פרק של שעה וחצי בהישרדות ארצות הברית לעומת זאת קצת קשה יהיה לי לראות אותו כי אני יודע שזה לא הקצב שלהם בדרך כלל
לצפיה ב-'אני בכללי לא שופט'
אני בכללי לא שופט
21/01/2020 | 11:37
17
29
כמו שאמרתי עונה 7 הייתה גם אצלי בטופ של העונות,
אבל בפרמטר של "דירוג עונות" לצערי אני לא יכול לשים יותר למעלה עונות ישנות, כי אי אפשר להשוואת אותם לעונות חדשות(כש16 זה מבחינתי הגבול התחתון, וגם היא בעייתית בעיקר בגלל האיכות צילום)
אם תכיר מישהו שיבקש ממך המלצה על עונה להתחיל איתה את הצפייה בהישרדות ולהכיר את המשחק - אני מאמין שלא תמליץ לו על אף אחת מהעונות הראשונות, תסכים איתי
לצפיה ב-'אגיד לו שנמצא זמן ויעשה מרתון יחד איתי'
אגיד לו שנמצא זמן ויעשה מרתון יחד איתי
21/01/2020 | 13:20
16
28
תלוי מה המוד שלו בעניין
או שאראה לו פרקים מסויימים מכמה עונות שאני חושב שהם אבני דרך
אולי פרק אחד מכל עונה, הפרק הטוב ביותר מכל עונה תוך כדי שאני מספר לו קצת מי הדמויות הפועלות

אבל בכל מקרה כל דבר חשוב להמשך
אם יש מישהו שאוהב את הארי פוטר אני מאמין שגם לא ימליץ לי "קרא את מסדר עוף החול" אלא יגיד לי להתחיל לקרוא מהספר הראשון על אף שאלו עלילות שונות

אני לא רואה את הישרדות כתכנית טלוויזיה, אני רואה את הישרדות כחלק מההתבגרות שלי
הפסקתי קצת לראות בעונה 22 כי היא שעממה אותי והוציאה לי את החשק מהישרדות ואז ראיתי שמדברים בפורום על עונה 24 ועל קים אז חזרתי לראות אבל לא ראיתי ישר 24 אלא ראיתי את מה שנשאר לי מ22 ואת עונה 23 עד שהגעתי לקצב של 24

הישרדות דרום אפריקה לפעמים משעממת אותי מאוד, בגרסה הזאת היו 7 עונות שרק אחת מהן אני יכול לאמר שיחסית אפשר לאמר שטובה אבל ראיתי את כולם כי זה הישרדות
העונות הישראליות משעממות ומשגעות אותי בקצב שלהן 
אבל אני רואה פרקים שיש בהן מועצות שבט כי מבחינתי זה גם חלק

חשוב לי לראות, חשוב לי לנתח חשוב לי לראות את רוח התקופה בכל עונה, חשוב לי לראות מה העריכה מסמלת כי זה חלק מההנאה שלי במכלול מהישרדות
אבל יכול להיות שזה באמת ההבדל בגישה בין מי שראו מהעונה הראשונה לבין מי שראו מהעונות המתקדמות
לצפיה ב-'ובאופן כללי'
ובאופן כללי
21/01/2020 | 13:27
6
29
אני קצת מתגעגע לעונות הישנות
שהמתמודדים בהלם שהם נוחתים על האי ולא כלכך יודעים איך להתארגן על מחסה
שאין כל רגע ייתרון, אליל חסינות, במבוק המשאלות בכל פינה אלא הסתמכות על בריתות גדולות, אין את הסימן # בכל רגע ובאיחוד שואלים שאלות ענייניות בהתייחסות לכל הקאסט במקום שג'ף "מושלמושים" פרובסט יתעסק ב3 מתמודדים והשאר ישמשו תפאורה וכל התוכן יהיה צהוב

יש גם דברים בעייתיים בעונות החדשות
לצפיה ב-'גם אני מתגעגע לתקופה שהיה לי פלאפון של נוקיה "צביקה פיק"'
גם אני מתגעגע לתקופה שהיה לי פלאפון של נוקיה "צביקה פיק"
21/01/2020 | 23:30
5
23
הסוללה הספיקה ללפחות יומיים, והיו לי שם משחקים אומנם פשוטים אבל ממש כיפיים, ומאוד נהנתי להשתמש בו והתלהבתי בבית ספר שקנו לי פלאפון חדש!
והיום הטלפונים עמוסים בקרינה מזיקה, והסוללה נגמרת ממש מהר, והרבה זמן מתבזבז על השימוש בטלפונים החדשים..
אבל תשלם לי ואני לא אחליף את האייפון שלי בנוקיה של פעם - התקדמנו בחיים וגם הצרכים השתנו בהתאם.. אחרי שמתרגלים לתנאים מסויימים קשה מאוד לשנמך את ההרגלים שלנו
לצפיה ב-'אבל שוב, זה בעיני המתבונן'
אבל שוב, זה בעיני המתבונן
21/01/2020 | 23:40
4
16
אני ממש לא רואה את זה "לשנמך" את ההרגלים שצופים בעונות הראשונות. כן, הן באיכות הרבה פחות טובה, ויזואלית, מהעונות החדשות, אין על מה להתווכח על זה. אבל זה לא שולל את העובדה שהיו עונות מעניינות (איי הפנינה, אמזונס, ונואטו) שאני אמליץ לאחרים לצפות בהם לפני שיצפו בעונות החדשות. זה שהמשחק התפתח והתקדם, לא אומר שזה בהכרח לטובה, אבל שוב, זה כבר עניין של דעה אישית.
לצפיה ב-'הן לגמרי היו עונות מעניינות ומעולות, לתקופה שלהן'
הן לגמרי היו עונות מעניינות ומעולות, לתקופה שלהן
21/01/2020 | 23:54
3
22
גם מבחינתי עד לפני כמה שנים איי הפנינה וונואטו היו בטופ
הקצב האיטי, משימות הפרס המיותרות והזמן מסך הנרחב שמוקדש ל"חיי הטבע והמחנה" כבר לא רלוונטי לשנת 2020
זו הסיבה שדברים כאלו כבר לא רואים בהישרדות של היום
כל העונות מתחת ל16 הן כבר בלתי שדירות ובלתי רלוונטיות
היחידים שהעונות האלו יכולות לדבר אליהן הן מעריצים כמוך וכמו נועם שמאוד אוהבים הישרדות ברמה שחשוב להם לראות גם גרסאות עולמיות ששודרו בתחילת שנות ה2000
אבל מדובר באחוז מאוד קטן וייחודי
אני אישית מחשיב את עצמי למעריץ מאוד גדול של הישרדות, ועד היום לא ראיתי את עונות 2-5 במלואן, לא מסוגל לזה, זה בלתי אפשרי מבחינתי
לצפיה ב-'כמו שרשמתי, אני לא רואה גרסאות עולמיות בלי שום סיבה'
כמו שרשמתי, אני לא רואה גרסאות עולמיות בלי שום סיבה
22/01/2020 | 00:11
2
15
בגלל שכן, זה מעניין אותי, אבל כמו שרשמתי, הרגשתי שנמאס לי מהפורמט הנוכחי של הישרדות ושהייתי חייב אלטרנטיבה, להתרענן קצת. 

אם אתה לא אוהב את העונות הראשונות אז זה בסדר לחלוטין וזכותך המלאה, אבל אני לא חושב שאפשר לפסול אותן ולהגיד שהן בלתי שדירות/רלוונטיות. כך לדוגמה את העונה הקרובה. איך אנשים ידעו מי זה אית'ן או דני אם הם לא צפו בעונות הראשונות? וזה סופר רלוונטי כי זה מתקשר לניצחון שלהם בעונות הראשונות. המשחק התקדם והשתפר וטוב שכך, אבל זה מרגיש, לי אישית, לפחות, שמציפים את העונות עם טוויסטים ופסלוני חסינות שזה הורס לצפייה. הטוויסט בפיינל 4 בכלל הרס לי את חווית הצפייה.
לצפיה ב-'שוב - אתה צריך לעשות הבחנה בין מעריצים מושבעים לצופים רגילים'
שוב - אתה צריך לעשות הבחנה בין מעריצים מושבעים לצופים רגילים
22/01/2020 | 00:29
1
16
וגם בין המעריצים המושבעים זה מתחלק לכאלו כמוך, שיהנו מהישרדות גם אם זו עונה אוסטרלית ששודרה בשנת 2002, או כמוני, שלא מסוגלים "לחזור אחורה" בתנאים (מבחינתי ומבחינת מעריצים כמוני זו "חזרה אחורה", מבחינתך ומבחינת מעריצים כמוך זה כיף באותה מידה)
ככה שכן, בשביל רוב הצופים העונות הישנות לא רלוונטיות
ובשביל חברות טלוויזיה כמו YES למשל שקונים עונות של הישרדות כדי לשדר ללקוחות, הם רוכשים זכויות שידור לעונות החדשות יותר למרות שזה יותר יקר מלרכוש עונות ישנות. למה? כי זה לא רלוונטי. לא יהיה לזה קהל. וזו עובדה, זה כבר לא דעה.
זה לא אומר שאתה לא בסדר שאתה נהנה מצפייה בעונות ישנות יותר מעונות חדשות, מה שעושה לך טוב אני שמח בשבילך.
אבל כמו שרשמתי לך ונראה לי שאתה כבר הבנת את הנקודה שלי - אני מדבר גם מנסיון של להכיר את התוכנית ל"צופים חדשים", ואתה מדבר מתוך תאוריה.
אני מאמין ש99% מהצופים החדשים של הישרדות יראו את 40 בלי להשלים את העונות של איתן, וזה לגמרי בסדר ואפשרי.
לצפיה ב-'אוקי, יותר התכוונתי למה התכוונת'
אוקי, יותר התכוונתי למה התכוונת
22/01/2020 | 00:39
15
למרות שחשוב לי לציין, אפשר למצוא גם ביס וגם בהוט סדרות ישנות כגון חברים, מופע שנות ה-70 ונשואים פלוס, ולמרות שאיכות הצילומים שונה והבידור שונה, עדיין יש לזה ביקוש רב. נכון, יש אנשים שפחות יתאים להם לראות את העונות הראשונות, אבל יש כאלה שיאהבו אותן.

שוב, אין לי בעיה שאתה לא אוהב את העונות הראשונות ואני בהחלט מבין את הנקודה שלך ושל בר, אבל אני חושב שיש גם הרבה דברים שממש מעיקים בעונות החדשות, שאף על פי שהן יותר מתקדמות בפן המשחקתי, הן עדיין משאירות טעם רע בפה לרבים, ולכן רוב העונות החדשות נקטלות על-ידי מעריצים, וזה לא רק רדיט.
לצפיה ב-'חותם על כל מילה'
חותם על כל מילה
21/01/2020 | 22:50
5
לצפיה ב-'דווקא אהבתי את הפרה מרג' של העונה השביל של דרום אפריקה'
דווקא אהבתי את הפרה מרג' של העונה השביל של דרום אפריקה
21/01/2020 | 23:14
16
פשוט הכל נהייה צפוי אחרי האיחוד. לא עונה רעה אבל אני חושב שהיה די אכזבה מהאיחוד. מה שכן, רוב שיחק משחק מעולה וכנראה בין הטובים שראיתי בזמן האחרון, ואני לא חושב שנתתי לו מספיק קרדיט על כך. די דומה לקים אם כבר הזכרת את זה, אבל כן היו לו מתמודדים כמו סיפיי. אחרי שאני מסיים את העונה האוסטרלית אני צופה בעונה השישית של דרום אפריקה, שאני מניח שהתכוונת אליה.
לצפיה ב-'אם אני ארצה שחבר ינתק איתי קשר, זה בדיוק מה שאעשה לו'
אם אני ארצה שחבר ינתק איתי קשר, זה בדיוק מה שאעשה לו
21/01/2020 | 23:23
6
24
צריך להבדיל בין נוסטלגיה חמימה ונעימה שעושה טוב להזכר בה, לבין המציאות העדכנית
לזמן שאתה ראית את העונות הראשונות, כשהיית ילד, זה באמת היה הדבר הכי טוב ששודר, לכן יש לך זכרונות כלכך טובים מהעונות האלו
אבל המציאות מאז השתנתה, והטלוויזיה השתנתה, וגם הישרדות השתנתה בהתאם
הקצב היום הוא שונה לגמרי ממה שהיה לפני 20 שנה, והמוח של כולנו כבר רגיל לקצב החדש
יש לי זכרונות מאוד טובים מהעונות הראשונות של כוכב נולד, ולא מזמן היה לזה שידורים חוזרים בלילה בערוץ 24, וזה היה מאוד נחמד ונוסטלגי לשים ברקע ולשמוע ביצועים, אבל זה עשוי בצורה שהיא היום כבר לא שדירה בעליל לפריים טיים..
אני יכול לעשות השוואה ודירוג בין העונות של כוכב נולד, אבל אם אני אשים אותם להשוואה מול עונות של הכוכב הבא אין כאן שום תחרות..

אם יש לך במשפחה אח קטן/אחיין/בן דוד בגיל שבו אתה ראית את העונות הראשונות, נסה להראות לו את העונות הישנות/הפרקים הנבחרים מהעונות הראשונות - רוב הסיכויים שאחרי כמה דקות הוא ירדם או לא יבין מה אתה לעזאזל רוצה ממנו
תראה לו עונות חדשות/פרקים נבחרים מהעונות החדשות - סביר שהוא יותר יתלהב
לצפיה ב-'שוב, זה עניין של דעה'
שוב, זה עניין של דעה
21/01/2020 | 23:32
4
15
יש אנשים שאוהבים את תחושת האולד-סקול של הישרדות, וזה בסדר.
יש אנשים שאוהבים את הגרסה העדכנית של הישרדות, וגם זה בסדר.

אבל עלו פה לא מספר טענות שיש עודף של פסלוני חסינות, עודף של טוויסטים וזה הורס את המשחק. אני באמת לא יכול להמליץ לאף אחד לראות עונה 34-39. אני חושב שיש בעיה בפורמט של הישרדות וזה מקשה לצפייה. לכן אני צופה בהישרדות אוסטרליה, או בעונה האחרונה של דרום אפריקה, כי הרגשתי שאני חייב אלטרנטיבה, כי העונות שציינתי ממש אכזבו אותי. וכמו שנעם אמר על הארי פוטר, לא מתחילים מהספר החמישי, מתחילים מהראשון.
לצפיה ב-'יצא לך להמליץ על עונות של הישרדות לחברים?'
יצא לך להמליץ על עונות של הישרדות לחברים?
22/01/2020 | 00:00
3
19
יש לך חברים שלא הכירו את הגרסא האמריקאית והושבת אותם לצפות בפרקים?
הם באמת ישבו וראו עונות ישנות ונהנו מזה, או שאתה מדבר רק בתאוריה?
אני יכול להעיד שיש לי כמה חברים כאלו מהמציאות שמיכרתי אותם לתוכנית
ניסיתי לשכנע אותם לראות עונות ישנות וזה ממש לא הצליח
עונה 16 ידידה אחת בכלל לא רצתה לתת צ'אנס בגלל האיכות צפייה, אחד פרש אחרי 2 פרקים, והשלישי צפה עד הסוף רק כי הכרחתי אותו וחפרתי לו שהמיזוג ממש שווה את זה.
עונה 7 ישבתי לראות עם חבר, ואחרי 3 פרקים שיחררתי אותו מזה
אותם חברים מאוד התלהבו למשל מעונה 19 שהרבה מעריצים מחשיבים לעונה משעממת
לצפיה ב-'חח אני בכלל לא ממליץ לחברים לראות הישרדות '
חח אני בכלל לא ממליץ לחברים לראות הישרדות
22/01/2020 | 00:04
19
התכוונתי תיאורטית, כן. אני פשוט לא יצא לי להמליץ למישהו על זה.
לצפיה ב-'גם אני לא אמליץ'
גם אני לא אמליץ
22/01/2020 | 12:47
1
20
כמו שאף אחד לא ימליץ לי לראות כדורגל
גם אם מישהו שאוהב כדורגל ייתן לי סדרה של משחקים טובים לצפות בהם זה לא יעניין אותי

כי כדי לאהוב כדורגל אני צריך את החוויה של צפייה עם המשפחה
אני צריך את הזיכרון של ללכת עם אבא שלי למגרש
אני צריך את הקבוצה שלי שאני אוהב ואוהד שנים והיא חלק ממני ואני הולך איתה לכל המשחקים ונמצא איתה גם כשהיא מפסידה

אם אין לי את כל זה אין לי מה לראות כדורגל
אני לא אוהב את זה
זה יהיה בשבילי סתם אנשים עם כדור

אם מישהו רוצה להיות אוהד הישרדות ולא ראה עד עכשיו כבר מאוחר בשבילו
אם מישהו רוצה להבין את הראש שלי ולהבין "מה לעזאזל אתה מוצא בדבר הזה" כמו שאמרתי הוא יצטרך לצפות איתי בהרבה עונות
לצפיה ב-'אם אתה חושב שכל הצופים/מעריצים צפו בכל העונות אתה אופטימי'
אם אתה חושב שכל הצופים/מעריצים צפו בכל העונות אתה אופטימי
23/01/2020 | 02:51
19
אני מתערב ש80% לפחות הם צופים "חדשים" שלא צפו בחצי מהעונות שלפני 20
וזה בסדר גמור ואפשר לאהוב הישרדות גם אם לא באמת צופים בהכל
אני עד היום לא צפיתי בעונות 2-5 במלואן וזה לא הופך אותי לפחות מעריץ
לצפיה ב-'והדוגמה של כוכב נולד ממש לא טובה'
והדוגמה של כוכב נולד ממש לא טובה
22/01/2020 | 12:54
18
כוכב נולד נכשלו בעונה העשירית שלה כי במקום ללכת על הדבר הישן והטוב שכולם אהבו והביא תוצאות הם ניסו להתחכם, לעשות משהו מיוחד ל"עונת העשור"
הביאו טוויסט, שמו ועדה של זמרים שחצי עונה תבחר את המתמודדים במקום הקהל
במקום הופעות מוקלטות באולפן שמו על הבמה בחוץ בלייב
המתמודדים זייפו, הקהל התעצבן שלא יכול להחליט וכשכבר הגיעו לאולפן אחריי חצי עונה הקהל איבד עניין

זאת דווקא דוגמה שמוכיחה שהקהל אוהב את מה שמוכר לו
הכוכב הבא צעקנית ונוראית, העונה הראשונה שלה נכשלה והסיבה שהם מצליחים מהעונה השנייה והלאה היא כי יש מאחוריהם מותג ישן ומוכר כבר 50 שנה - אירוויזיון
ברגע שהתאגיד ייקחו מהם את האירוויזיון אתה תראה איך הדבר הזה נופל

כמעט אף זמר מדה ווייס ואקס פאקטור (הכוכב הבא כמו שאמרתי לא נחשבת כי מתחבאת מאחוריי מותג ישן ומוכר) לא הצליח אחרי שידור התכנית, כולל הזוכים שבהם לעומת כוכב נולד שכמעט כל עונה הביאה כוכבים
הקהל חיכה לה ועמד מאחוריה, הוא לא עומד מאחוריי הריאליטי שירה של היום
לצפיה ב-'לפני שנה-שנתיים ככה'
לפני שנה-שנתיים ככה
21/01/2020 | 16:11
24
30
אבל זה לא קשור, זאת העונה הראשונה שאני זוכר שצפיתי בהישרדות, לכן היא אהובה עלי. אתה כמובן זכאי לדעתך, אבל אני חושב שיש הרבה עונות ראשונות שמתעלות על העונות החדשות. איכות צילום, כן, אין מה להשוות, אבל כמות הטוויסטים ופסלוני החסינות הורסים את זה לטעמי. אני לא יכול להגיד שיש עונה שנהנתי במלואה מאז עונה 35. כן אהבתי את הקאסט בדוד נגד גוליית, אפילו מאוד, אבל כמות הטוויסטים העיקה. לפעמים פחות זה יותר.
לצפיה ב-'זו טענה נפוצה של מעריצים'
זו טענה נפוצה של מעריצים
21/01/2020 | 23:44
23
23
בסופו של דבר, הישרדות לא הייתה מחזיקה 40 עונות בלי טוויסטים וחידושים במשחק
אתה יכול לדמיין לעצמך את הישרדות 40 עונות בלי אלילים/טוויסטים?
אחרי 10 עונות גג היו נגמרים כבר כל הסיפורים האפשריים, וזה היה משעמם לצפייה.
ההפקה חייבת כל כמה עונות לגוון ולהוסיף טוויסטים ושינויים כדי לרענן את המשחק ולהפוך אותו למעניין ורלוונטי, ולספק סיפורים שעדיין לא נראו בהישרדות
נכון, יש עונות שהטוויסטים לא מצליחים להשפיע על המשחק במקרה הטוב, ומשפיעים לרעה במקרה הלא טוב
גם אני סבלתי מצפייה בחלק מהעונות החדשות והיו דברים שממש לא אהבתי
אבל מה לעשות, זה הכל עניין של ניסוי וטעייה. בהפקה זורקים טוויסט חדש למים, בודקים איך זה עובד, אם זה עובד טוב- מצויין. אם לא- או שמעלימים אותו(מדליון הכוח) או שמשפרים אותו בעונות הבאות(אליל חסינות)
ככה זה עובד, ואם זה עובד כבר 20 שנה סימן שההפקה יודעים מה הם עושים. ועובדה שגם אתה וגם כל המצקצקים מרדיט ממשיכים לעקוב בשקיקה אחרי כל עונה וכל פרק
לצפיה ב-'אני לא אומר שלא להוסיף טוויסטים או פסלוני חסינות'
אני לא אומר שלא להוסיף טוויסטים או פסלוני חסינות
22/01/2020 | 00:03
3
18
אבל שזה יותר מדי זה מתחיל להעיק. הרבה התלוננו על הטוויסט החדש שהוסיפו בפיינל 4 ועדיין ממשיכים לעשות אותו, ואני גם לא חושב שאי ההכחדה עבד ועדיין מחזירים אותו. אני צופה בהישרדות כי בשבילי זה כמו פיצה, גם אם היא לא טעימה עדיין אוכלים אותה. אבל להגיד שאני נהנה זה פחות. יותר נהנה מהאינטרקציות עם הצופים האחרים ברשת. אבל לא הייתה עונה שנהניתי במלואה כבר הרבה זמן, ואני ממשיך לצפות במחשבה שזה ישתפר.
לצפיה ב-'"הרבה התלוננו" זה לא מידה לכלום'
"הרבה התלוננו" זה לא מידה לכלום
22/01/2020 | 00:44
2
16
אצלי בפייסבוק יש הרבה אנשים שרוצים שביבי יוחלף ובכל זאת הוא כבר 10 שנים ראש ממשלה
כל אחד מאיתנו רואה מסביבו בעיקר אנשים שמזוהים עם הדעות שלו, ככה הרשתות החברתיות עובדות
ובפורומים - אם זה כאן ואם זה ברדיט, זה תמיד אותם אנשים
ככה שאם יש דעה רווחת מסויימת, אז מלבים אחד את השני וזה נשמע כמו עניין
להישרדות יש עשרות מליונים של צופים ברחבי העולם, אני ואתה ביחד נחשפים לאולי עשירית אחוז מהצופים.. אז כמו שזה נראה לרוב המוחלט של הצופים לא באמת אכפת/מפריע הטוויסט של הפיינל 4 ולכן זה גם ממשיך

ולגבי ההקבלה שלך לפיצה- לא יודע מה איתך, אם זה לא טעים לי אני לא אוכל את זה, ואפסיק להזמין מאותו סניף למשך תקופה
כבר היו כמה סדרות שראיתי והפסקתי לראות בשלב מסויים כי הרגשתי שהסדרה מתדרדרת או כשאיבדתי עניין, והעדפתי לפנות לעצמי זמן לראות דברים אחרים
לצפיה ב-'אני מתכוון לרשתות המדיה'
אני מתכוון לרשתות המדיה
22/01/2020 | 00:56
1
16
טוויטר, פייסבוק ורדיט. נכון, זה לא מודד את כל הצופים, אבל עד אז שלא יעשו סקר שביעות רצון, זאת הדרך הכי טובה בשבילי למדוד את רמת האהדה לתכנית. והרייטינג כמובן. אמריקאים צפו בהישרדות הרבה יותר בעונות הראשונות עם נשווה את הרייטינג של היום (ויקיפדיה).

זה לא מוכיח בהכרח כלום, יכול להיות שלחלק גדול מן הצופים פשוט נמאס לראות הישרדות אחרי זמן מה, אבל עדיין יש לציין זאת לפי דעתי.
לצפיה ב-'ועדיין מדובר באחוז מאוד קטן מהצופים'
ועדיין מדובר באחוז מאוד קטן מהצופים
22/01/2020 | 01:47
24
והמדד האמיתי הוא כמו שאמרת הרייטינג + הבאזז ברשת
העניין הוא שאתה פשוט לא קורא בצורה נכונה את הרייטינג
בכל העולם הרייטינג של לפני 20 שנה הוא לא אותו מספר כמו הרייטינג היום, כי מן הסתם אנשים כבר פחות ופחות רואים טלוויזיה "בשידור חי" אלא בהקלטות/ויאודי/סטרימינג/אפליקציות/פיראטי
פעם תוכנית בערוץ 22 שהייתה מקבלת 30%+ רייטינג הייתה נחשבת לתוכנית מצליחה
היום זה מספרים לא קיימים, ותוכנית בקשת ורשת נחשבת למצליחה גם אם היא מקבלת 17% רייטינג
בסופו של דבר סאוסי, תאמין לי שאם הייתה ירידה בעניין CBS ממזמן היו מורידים את התוכנית, או לפחות מורידים לעונה אחת בשנה במקום 2, כי זה ערוץ מסחרי ולהפיק עונה של הישרדות עולה להם הרבה כסף
מה שלא מדאיג אותם לא צריך להדאיג אותך
לצפיה ב-'בוא נראה'
בוא נראה
22/01/2020 | 15:15
18
14
המירוץ למיליון, 19 שנה, 31 עונות, אף טוויסטים וחידושים
אמריקן איידול, 19 שנה, גם, אותה מתכונת ללא שינוי
ביג ברודר USA 19 שנה, יש קצת טוויסטים עונתיים מדיי פעם אבל סך הכל מאז הטוויסט של עונה 4 עם הגולדן ויטו הם שומרים על יציבות בפורמט, אותם תחרויות כמו אוטב והרובוט, אותם טיפוסים של אנשים שנכנסים ואותו סגנון הנחיה (But First)
לצפיה ב-'אני לא רואה אמריקן איידול'
אני לא רואה אמריקן איידול
22/01/2020 | 15:54
17
27
אבל לגבי המירוץ והאח אתה טועה
דוגמאות לטוויסטים שנוספו לאורך השנים במירוץ - לגים כפולים (שכשמגיעים לפיט סטופ מקבלים מפיל מעטפה שמתחילה באותו רגע את הלג הבא), פרסות לכל צורותיהן(כפולות, עיוורות, לפני הצומת, אחרי הצומת..), אקספרס פס, פאסט פורוורד, הדחה כפולה, משימות דו-קרב....
אפילו עשו עונות מיוחדות(משפחות, בליינד דייט, אולסטארס זה שורדים ודיירים..)

דוגמאות לטוויסטים שנוספו לאורך השנים באח הגדול- BOTB, MVP, משימות החזרה למינהן(שהפך כבר לשגרה), תיבת פנדורה, השחקן של אמריקה/טים אמריקה....
וכמובן גם עונות מיוחדות כולל עונת סלבריטי ששינתה לגמרי את הפורמט של הגמר (המנצח בHOH האחרון מדיח 2 שחקנים), עונה עם "מנטורים" שהופכים לשחקנים באמצע העונה, עונה שחצי ממנה זה זוגות...

גם בהישרדות יש מלא דברים שנשארו אותו הדבר, ומלא משימות שחוזרות על עצמן

אין מה לעשות, אם תוכנית ריאליטי רוצה להשאר רלוונטית, בהפקה צריכים להוסיף דברים/לשנות דברים/לנסות דברים
תוכניות שאין להן איך לחדש לא מצליחות להשאר בחיים אחרי כמה עונות בודדות
לצפיה ב-'התכוונתי לאופי של התכנית'
התכוונתי לאופי של התכנית
22/01/2020 | 16:40
19
עונה חמש של המירוץ למליון היא דיי אותו אופי כמו עונה 13 או עונה 25
לג כפול היה לך מעונה 7 בערך, אצל האסייתים זה היה בעונה 1 כך שזה לא "טוויסט חדש שהוסיפו למירוץ למליון", הוא היה שם בערך ב2006
הוא כמו ערבוב השבטים להישרדות אם ניקח את זה כהשוואה
זה לא מבדיל בין עונות ישנות לחדשות
הפאסט פורוורד היה מעונה 1 רק הגבילו את השימוש בו
עצור מעונה 5
פרסה בערך מעונה 10
סך הכל המשחק נשאר אותו דבר
משתתפים שמשתנים לא נכללים לי כטוויסטים בין אם הם כוכבי אינטרנט אול סטארז או אחרים, הם חלק מהמשחק ומשחקים אותו כמו שהוא
לצפיה ב-'הבעייה זה לא הטוויסטים'
הבעייה זה לא הטוויסטים
22/01/2020 | 17:46
15
26
ברור לי שפורמט אחד לא יכול להישאר כמו שהוא במשך 20 שנה ושצריך להשתנות ולתהחדש, הבעיה שיש עודף של טוויסטים שהורסים את העונות.
לצפיה ב-'יש הבדל בין טוויסטים להפרה בוטה של הפורמט'
יש הבדל בין טוויסטים להפרה בוטה של הפורמט
22/01/2020 | 18:30
6
23
אם ג'ף יכריז בעונה 41 שזו העונה של הצופים ובה הצופים קובעים מי יודח ובסוף גם מי מנצח גם אוהבי הטווויסטים המושבעים ישנאו זאת
זה לא טוויסט, זה שינוי פורמט

גם אי הגאולה ואדג' אוף אקסטינקשיין זה שינוי פורמט ולא טוויסט, המתמודדים יודעים שיהיה להם יותר קל משם אז הם לא מתאמצים, יודעים שיש סיכוי שמישהו יחזור אז יותר דיפלומטיים, זה משנה את כל פני המשחק, זה שינוי פורמט
לצפיה ב-'כן, זה יותר תיאור מדויק'
כן, זה יותר תיאור מדויק
22/01/2020 | 20:13
14
למרות שאם אני חייב לבחור בין אי הגאולה או אי ההכחדה, אז אי הגאולה. זה שהיו בעונה 38 מתמודדים שאפילו לא הגיעו לאיחוד והיו בחברי המושבעים זה אבסורדי אבל ת'כלס זה רק אוברי ורים.
לצפיה ב-'ומה ההבדל בין זה לבין החזרת מודחים באח הגדול?'
ומה ההבדל בין זה לבין החזרת מודחים באח הגדול?
23/01/2020 | 02:31
4
11
זה כבר הפך להיות עניין שבשגרה בכל העונות האחרונות

וערבוב בהישרדות שהתחיל בעונה 3 זה לא שינוי של הפורמט של הישרדות מעונות 1-2?
ואליל חסינות? זה שינוי מוחלט של הפורמט כי עד אותו רגע שזה נכנס ההדחות התבצעו אך ורק על ידי הרוב
ופיינל 3 במקום פיינל 2? זה שינוי מוחלט של הפורמט שקבע שמי שזוכה בחסינות האחרונה מקבל את הכוח הבלעדי לבחור מול מי לעמוד במועצה האחרונה
ועוד ועוד ועוד
אם אתה רוצה לקרוא לטוויסטים "שינוי פורמט", שיהיה
זה מה שהישרדות צריכים לעשות כל כמה זמן בשביל להשאר רלוונטים וזה מה שקורה
אם זה עובד טוב זה ממשיך
אם זה לא עובד טוב, או שזה כבר ממוצה(אי הגלות, למשל) - זה בחוץ
הישרדות זו תוכנית ריאליטי הדגל של רשת CBS, ערוץ מסחרי בכלכלה קפיטליסטית, תאמין לי שהם יודעים טוב מאוד לקבל את ההחלטות הנכונות בשביל שהסדרה תמשיך להצליח
לצפיה ב-'מה ההבדל?'
מה ההבדל?
23/01/2020 | 14:13
3
13
ששם אף אחד לא חוזר לך לגמר
החזרת אחד מהג'ורי זה אנקדוטה אחת במשחק ולא חלק שלם שמשתלט עד הסוף
זה עדיין לא מוצא חן בעיני אבל אי אפשר להשוות זאת לאי הגאולה
חוץ מזה ג'ולי צ'אן מעולם לא הצהירה הצהרה מסויימת על הדחות והחזרות

ג'ף לעומת זאת שנא את הטוויסט של האאוטקאסט בעונה 7, התבטא נגדו בתקשורת מספר לא מועט של פעמים, טען כמוני שזו אנטיתזה למשחק של הישרדות ושבהישרדות אש מסמלת חיים ושברגע שהאש נכבאת אתה מחוץ למשחק, שעונה שבע הייתה יכולה להיות מושלמת ללא האאוטקאסט, שבגלל הטוויסט הזה קיבלנו את ליל כפיינל 2 וכה'

אז כן, כשג'ף אמר בעונה 21 בהתלהבות בריאוניון על אי הגאולה רציתי לפוצץ את הטלוויזיה, כל אלמנט של החזרה למשחק בהישרדות הוא בגידה במשחק ובעקרונות שלו, בביג ברודר פחות כי גם המשחק נלקח פחות ברצינות ויהיו דברים שקשורים לאופי התכנית שלא ייראו יפה בתכנית השניה

לגבי הערבוב בעונה שלוש, עבר חלק בעיקר כי נשלח באופן סתמי בדואר אי ולא ממש משך זמן מהסיפור או ניסה להגדיל באופן לא פרופורציונאלי ולעשות לי כאב ראש
אם בגמר עונה 2 ג'ף (או בראיינט גמבל שהיה אז) היה אומר: "והיכונו, בום זבבנג זבגבנג, הרגע שלא ציפיתם לו, הרגע העצמתי ביותר שהיה בהישרדות עד עכשיו, עד היום השורדים הרגישו בטוחים בשבטם אבל היום זבום זבגבנג בבום...הדברים הולכים להשתנות....זהו הערבוב!!! חכו לעונה שלוש"
מודה שזה היה מעצבן אותי והייתי קצת סולד מהטוויסט הזה

אבל עזוב
אני אמשיך להיות סבא משה שמלכלך על הדור של היום
ואתה תגיד לי "אוקיי בומר" (למרות שאני מילנייאל)
לצפיה ב-'אוקיי בומר '
אוקיי בומר
23/01/2020 | 19:09
2
14
באיי הגאולה למינהם ההחזרה הייתה לפיינל 5 ואז היה צריך לשרוד רק 2 מועצות וזה באמת הרגיש גם לי די קצר
עכשיו ההחזרה מאי ההכחדה זה לפיינל 3, זה לשרוד עוד 3 מועצות/3 משימות חסינות וזה מרגיש לי יותר נכון
אני מבין שזה נראה ממש מהיר כשזה קורה בפרק הגמר, אבל אני כן מבין את ההפקה שהם רוצים לסגור את הטוויסט ב"גרנד פינאלה", ולעשות את זה פרק לפני זה פספוס מבחינתם
יכלו להסתפק בהחזרה אחת בתחילת המיזוג, אבל זה היה הורג את הטוויסט די בתחילת העונה (כשהיום המיזוג קורה בשלב מאוד מוקדם של המשחק לעומת פעם) והופך את זה ללא רלוונטי

מה ג'ף אמר או מה ג'ף חשב לא רלוונטי לדעתי, ואני לא מבין למה אתה מייחס לזה חשיבות, מ2 סיבות:
1. ג'ף גם אמר אחרי עונה 8 שהוא נגד החזרה של שחקנים ושהוא רוצה רק עונות עם שחקנים חדשים, ושנה אחרי זה סטפני ובובי ג'ון חזרו, וההמשך ידוע. והוא גם אמר לפני שנה שהוא נגד עונת מנצחים כל עוד לא יהיה מבחר טוב יותר של בנות מנצחות, ופחות משנה אחרי זה ידוע שגם זה התפוגג. ולמה? כי זה לא באמת תלוי רק בו. הוא אומנם המנחה של התוכנית ועם השנים קיבל מעמד גבוה בהפקה של התוכנית, אבל זו לא התוכנית הפרטית שלו שמשודרת בערוץ שלו. יש גורמים גבוהים מעליו שמנחיתים החלטה והוא צריך לקבל אותה ולדברר אותה כאילו זה מה שהוא מאמין, וזה לא משנה בכלל אם זו באמת הדעה האישית של ג'ף פרובסט או שזה הטקסט של ג'ף המנחה. CBS אהבו את הטוויסט של אי ההכחדה, הם חושבים שזה עשה טוב לסדרה, הם נותנים הוראה להפקה שימשיכו עם זה.
2. יכול מאוד להיות גם שזו הייתה הדעה של ג'ף לפני 15 שנה, ומאז הוא שינה את דעתו לגביו זה. וזה לגיטימי לגמרי, כולנו משנים לפעמים את הדעות שלנו גם אם הן נחרצות בהתחלה.

ואני גם לא מצליח להבין למה כלכך מפריע לך הדרך שבה הישרדות משווקים את עצמם?
מן הסתם התקופה שבה הישרדות התחילה להיות משודרת הם יכלו להיות פחות בומבסטיים, כי זו הייתה ממש ההתחלה של הריאליטי, התחרות הייתה מאוד מצומצמת, והיה להם "קהל שבוי".
אנחנו נמצאים בתקופה אחרת שהכמות אופציות מה לראות אינסופית, וברור שהשיווק צריך להיות מאוד אגרסיבי ובומבסטי כדי לגרום לצופים הקבועים או המזדמנים להסתקרן ולהתרגש כדי שיחזרו לעונה הבאה. ככה הטלוויזיה עובדת היום. לא יוצא לך לראות פרומואים לתוכניות בקשת ורשת?

אני מבין לגמרי מאיזו נקודה אתה בא, אני גם כמוך בן אדם מאוד מאוד נוסטלגי, ויש דברים שגם אני חושב שנעשו יותר טוב בעבר מאשר היום, אבל צריך להשלים עם זה שהמציאות התקדמה, והקצב אחר, ולא כל מה שעבד טוב בעבר מתאים למציאות הנוכחית. צריך להנות מהזכרונות של פעם ובמקביל גם להנות ממה שיש היום
לצפיה ב-'מי אמר שאני אוהב את התכניות של קשת ורשת?'
מי אמר שאני אוהב את התכניות של קשת ורשת?
23/01/2020 | 21:53
1
14
אם אני רואה פרומו לכוכב הבא, שיש המון כאלו בסגנון "הזמרת שהדהימה את כולם" סביר להניח שלא יתחשק לי לראות את אותו הפרק
באקס פאקטור הישראלי היה פעם שהעברתי על הדרך ושירי הציגה את אחת המתמודדות: "הזמרת הכי טובה ששמעתי בחיי"
ישר העברתי ערוץ
לכוכב נולד בעונה הראשונה כשעלו על הרעיון היה סלוגן "אוהבים לשיר? בואו אלינו" וכוכב נולד הייתה הצלחה
כמה תכניות ריאליטי שירה הצליחו ברמה שהעונה הראשונה של כוכב נולד הצליחה?
כמה כוכבים יצאו מדה ווייס ואקס פאקטור האחרונים? מי מוכר מהעונה הקודמת של הכוכב הבא? אף אחד
וחלק מזה זה שהקהל למד לקבל את הדברים הללו כהצגה זולה
"הדבר הכי מדהים שתראו"
"הרגע האולטימטיבי"
"היום שבוא הכל השתנה"
אולי מביא כמה צופים סקרנים שבאים פר פרק אבל זה לא גורם לדעתי ממש לקהל לקחת את התכנית ברצינות

גם שם הבום זבבנג הזה עושה לי כאב ראש
יכול להבין למה ההפקה עושים זאת
יכול להבין גם את יוסי גיספן שעושה הון משלשול של מילים כי "זה קליט"
זה לא אומר שזה מוסיף לכבוד שלהם בעיני
וכן, יודע שלא ממש מעניין אותם מה אני חושב
לצפיה ב-'גם מכוכב נולד כמות האנשים שהיו והצליחו לא כזוווו גדולה חחח'
גם מכוכב נולד כמות האנשים שהיו והצליחו לא כזוווו גדולה חחח
23/01/2020 | 22:31
12
זו בסך הכל תוכנית טלוויזיה
ויש כאלו שמצליחים למנף את זה הלאה ויש כאלו שלא..
ככה היה וככה יהיה, לא משנה אם זה כוכב נולד, הכוכב הבא, אקס פקטור או תוכנית עתידית שאנחנו עדיין לא מכירים
מה אומרים בפרומואים ומה השופטים אומרים לא רלוונטי להצלחה של המתמודדים
לא מצליח להבין למה אתה מייחס לדברים כאלו כזו חשיבות עמוקה.. מיותר
אני רואה הכוכב הבא בשביל הביצועים, לא בשביל השופטים
אני גם רואה הישרדות בשביל המשחק, לא בשביל ההנחיה של ג'ף פרובסט
גם הכוכב הבא בארץ, וגם הישרדות בארה"ב, שניהם מצליחים למרות ה"הצגה הזולה" כמו שאתה מכנה אותה
ככה שסימן שלרוב הצופים זה לא מפריע באותה מידה כמוך
בעיניי אתה מגזים, וחבל בשביל עצמך
לצפיה ב-'איזה עודף של טוויסטים יש?'
איזה עודף של טוויסטים יש?
23/01/2020 | 02:41
7
15
מה בדיוק מפריע לך?
אותי תסכל המצב שבו איפשרו למצב שבו הלגסי בעונה 34 יוכל להיות מופעל בפיינל 6 ככה שבמצב תאורטי שבו 3 אלילים משומשים קורה מצב שבו סירי מודחת בלי לקבל קול
חוץ מזה, אני לא מצליח להבין איזה עודף טוויסטים מפריע לך?
אם יש לפעמים פעם אחת בעונה מישהו שזוכה בקול אקסטרה/גניבת קול - מה זה משנה? גם ככה לרוב זה לא באמת משפיע או משנה כלום, וזה חד פעמי לאותה עונה
לצפיה ב-'הלגסי כמו שציינת '
הלגסי כמו שציינת
23/01/2020 | 08:24
6
18
אתגר האש בפיינל 4
היתרון של דין שפסל את הפסלון חסינות של ג'נט
אי האלילים בא לרעתו של ג'מאל לאחר שהכין את הלגסי המזויף לדין, מה שפחות או יותר הביא להדחתו
ג'ף מרשה לבן להשתמש בפסלון חסינות לפני שהם הלכו להצביע
אי ההכחדה כקונספט כללי
ריק חוזר למשחק עם פסלון חסינות מאי ההכחדה
הצפה של פסלוני חסינות בעונה אחת, אי הרוחות ודוד נגד גוליית היו השיא

אולי המילה טוויסטים לא מתאימה, אבל כל הניסיות להביא אלמנט הפתעה למשחק הורסים, לפחות בשבילי.
לצפיה ב-'אבל אתגר האש זה לא "הפתעה"'
אבל אתגר האש זה לא "הפתעה"
23/01/2020 | 20:05
5
16
זה אולי היה הפתעה לשחקנים בעונה 35, אבל מאז זה שינוי קבוע בפורמט
אם זה היה ככה מהעונה הראשונה, לא היית רואה הישרדות בגלל זה?
זה כמו שהחליטו החל מעונה 13 לעבור מפורמט של פיינל3 בגמר במקום פיינל2 בגמר, גם באותה תקופה היו מעריצים שהיה קשה להם לקבל את זה, אבל אין מה לעשות ומאז זה הפך להיות עובדה בשטח.. גם אתגר האש זה כבר עובדה בשטח ואני מאמין שזה לא הולך להשתנות בשנים הקרובות

גם פסלוני חסינות זה כבר לא "הפתעה", למה זה מפתיע אותך ולמה זה מרגיש לך כמו הצפה?
זה ידוע כבר מעונה 19 שיש אליל מוחבא בכל שבט + אליל שמוחבא במחנה של האיחוד, וכל פעם שמשתמשים באליל אז מוחבא יום למחרת אחד חדש
זה לא משהו שהוא חדש רק בעונות האחרונות.. זה לא שהחביאו יותר מאליל אחד ואז יש בזמן נתון במשחק 5 אלילים במשחק.. אנחנו כבר עברנו עשור שלם כשזה המצב

וג'ף מרשה לבן להשתמש בפסלון חסינות זה לא טוויסט, וזה גם לא "התערבות", אם כבר זה טמטום של בן לעשות את זה לפני ההצבעה, מה ההגיון? איך זה תרם לו? זה רק הרס לעצמו. כל הכוח באליל מעבר ל"חסינות" זה שאפשר להפתיע איתו ולהדיח מישהו אחר בהפתעה.

לגבי אי ההכחדה אני יכול להבין אותך אם הטוויסט הזה מפריע לך, אבל זה לא משהו קבוע, זה כמו אי הגאולה..
אני גם ממליץ לך לבוא בראש פתוח בנוגע לזה בעונה 40, אם זה לא עבד כמו שרצית בעונה 38, אולי זה יעבוד יותר טוב ב40? אין לדעת
מה גם שאם דני, סופי ואמבר יהיו שלושת המודחות הראשונות, נראה לי שיהיה לך שמח אם שלושתן ימשיכו להשאר במשחק עם צ'אנס לחזור, לא?

תקן אותי אם אני טועה סאוסי, אבל מרגיש לי שאולי בכללי גם בחיים האמיתיים מעבר להישרדות קשה לך עם שינויים?
לצפיה ב-'הפתעה לעונה 35 שהייתה'
הפתעה לעונה 35 שהייתה
23/01/2020 | 21:35
4
11
כמו שאי ההכחדה היה הפתעה בעונה 38 למתמודדים. וזה לא שמפריע לי שיש פסלוני חסינות, מפריע לי שמציפים בפסלונים. בדוד נגד גוליית, דייבי נתלה על היתרונות והפסלונים, זה היה 90% מהמשחק שלו אחרי האיחוד. אולי זה כי התחלקו לשלושה שבטים ולכן יש יותר פסלוני חסינות, אני לא יודע, אבל אני זוכר שהיו עונות כמו בפיליפינים שכן היו שם 3 שבטים ואני לא זוכר כמות כזאת מטורפת של פסלוני חסינות.

מה שקרה עם בן זה יותר דפק את אשלי (תקן אותי אם אני טועה) וזה מה שמעצבן. פחות או יותר מה שקרה לסירי בעונה 34 כמו שהזכרת. גם עונה 16 ועונה 20 שהיו מעולות ובטופ 5 שלי, לא היה כזה שימוש מוגזם בפסלוני חסינות, לפחות לא הרגשתי ככה. ברור לי שאני אתבאס רצח אם אמבר, דני וסופי יודחו ראשונות, אבל אעדיף יותר את אי הגאולה מאשר אי ההכחדה. מכיוון, שבאי ההכחדה, נותנים למתמודד ראשות להצביע גם אם הוא הודח ראשון מן המשחק. לדוגמה ריד, שבחרה להצביע לכריס לנצח כי היא בילתה איתו יותר זמן במשחק בגלל ששניהם היו באי ההכחדה, בעוד שלא שיחקה בכלל עם גווין וג'ולי, לכן לא כזה מפתיע שהיא לא הצביעה להם. באי הגאולה לפחות, מי שחזר מהאי הוא כן משחק מכולם, כך גם שאם הוא הודח מן המשחק, ההצבעה שלו תהיה לפחות יותר "הוגנת", כי היא חזר באיחוד ושיחק עם כולם למשך זמן מה.

ולא קשה לי עם שינויים במשחק חחח, ואני יודע שלא התכוונת להעליב (ולא העלבת, אל תדאג ) אבל זה שאני לא אוהב שינויים מסויימים במשחק, לא אומר שאני לא אוהב שינויים בחיים שלי. ואתה יודע מה? גם עם יש 10 פסלוני חסינות וטוויסטים זה משהו אחד, זה שזה פוגע במשחק של שחקנים אחרים זאת כבר הבעיה הגדולה שלי כאן.
לצפיה ב-'אז למה אתגר האש ממשיך להפריע לך?'
אז למה אתגר האש ממשיך להפריע לך?
23/01/2020 | 23:28
3
14
ומאז עונה 19 זה ככה מבחינת האלילים, לא היה שום שינוי

גם בעונה 20 הייתה כמות כזו של אלילים
אחרי שראסל מצא והשתמש באליל הנבלים>הוחבא חדש שפארווטי מצאה
אחרי שטום מצא והשתמש באליל הגיבורים>הוחבא אחד חדש שג'ייטי מצא
אחרי שראסל מצא והשתמש באליל המיזוג>הוחבא אחד חדש שסנדרה מצאה
סה"כ 6 אלילים נמצאו בעונה הזו, מתוכם 3 פעמים השימוש השפיע על התוצאה(ראסל על פארווטי, טום על עצמו, ופארווטי על ג'רי)

בהשוואה לעונה 37, שהרגישה לך כמוצפת באלילים,
נמצאו 7 אלילים(1 יותר) אבל רק 2 מהם שומשו בצורה נכונה (דייבי על כריסטיאן, וכריסטיאן על עצמו)
בעצם, דייבי מצא 2 אלילים(בעונות קודמות היו כאלו שמצאו הרבה יותר) ורק פעם אחת השתמש על עצמו למרות שלא היה צריך.

ככה שאם עושים השוואה בין העונות, כמות האלילים שנמצאו מלפני 10 שנים לא שונה מכמות האלילים מעכשיו (ועוד עכשיו יש הרבה עונות עם 3 שבטים, שזה באמת פוטנציאל ליותר אלילים)
כן יש עונות כמו 25 שציינת שרק 3 אלילים נמצאו, אבל זה לא מעיד על כלום חוץ מעל השחקנים עצמם. יש עונות שהשחקנים יותר אגרסיביים בחיפוש אלילים ויש כאלו שיותר שאננים.

מה שקרה עם בן לא "דפק את אשלי". בן הצביע לה בסופו של דבר. אם לא היה משתמש באליל לפני ההצבעה, 100% שהיה משתמש באליל אחרי ההצבעה. התוצאה הייתה אותה תוצאה..
ואחרי שהוא השתמש באליל, זה די בעיה של אשלי שהיא הייתה במצב שבו כולם הצביעו לה פה אחד, איך מישהו אשם בזה חוץ ממנה?
ומה שבטוח שזה ממש לא דומה למה שקרה עם סירי בשום צורה ואופן. איתה זו הייתה סיטואציה ששומשו 3 אלילים+לגסי, והיא הייתה היחידה שאפשר להצביע נגדה ולכן הודחה אוטומטית...

לגבי אי ההכחדה אני יכול להבין אותך, אבל הדעה שלי שונה, כי בכל זאת רים הייתה בכל מועצות השבט של המיזוג וזכתה לשמוע ולהכיר.
והיו כבר עונות שבהם ישבו בספסל המושבעים שחקנים שהכירו רק יומיים-3 את הפיינליסטים, זה בעיניי די דומה. בעונה 20 אפילו קואץ' וקורטני היו מושבעים למרות שהודחו לפני המיזוג, ותאורטית יכלו למצוא את עצמם מצביעים בגמר שיש בו 3 גיבורים..

יש 2 טוויסטים בודדים שאני יכול להסכים איתך שדפקו משחק של שחקנים אחרים
1. הלגסי של שרה, שהתזמון שהיה אפשר להשתמש בו היה בעייתי וזו פאשלה גדולה של ההפקה
2. מבטל האלילים שפעמיים היה במשחק בלי להתריע בהוראות של האליל שיכול להיות מבטל אלילים במשחק
חוץ מהם, כל הטוויסטים האחרים היו לגיטימיים והוגנים
לצפיה ב-'אתגר האש ממשיך להפריע לי'
אתגר האש ממשיך להפריע לי
23/01/2020 | 23:51
2
11
כי זה פוגע במשחק של השחקנים. אם כבר דיברנו על עונה 35, דיוון היה מגיע לגמר ורוב הסיכויים מנצח לולא אתגר האש. אני לא אומר שאתגר האש הוקם במיוחד בשביל בן כי ממשיכים להשתמש בזה, אבל זה כן פגע בסיכויים של מתמודדים להמשיך הלאה, כמו דווין. אני מקבל את מה שאתה אומר על אשלי, אבל זה שבן קיבל אפשרות להשתמש בפסלון לפני שהולכים להצביע, כלומר, המתמודדים יודעים מראש שהוא חסין מהגנה, די הורס בשבילי.

נכון דייבי רק מצא 2 פסלוני חסינות, אבל אני זוכר במובהק שזה כבר הפך להיות האסטרטגיה שלו, הוא אפילו אמר את זה שאין לו ברירה אלא לחפש פסלון חסינות. אני מבין שהמשחק מתקדם והכל, ואני לא שונא את הפסלון חסינות ואני חושב שזה כן תוספת מעולה למשחק, אבל זה כן מרגיש לפחות בשבילי שהשחקנים פחות חושבים מחוץ לקופסה וישר רצים אחר פסלון החסינות (לא כולם).

לגבי רים, נכון, היא הייתה בכל מועצות השבט אבל היא לא באמת שיחקה איתם. היא לא הייתה איתם בשבט ולא לקחה חלק בשיחות איתם, כך שהיא גם לא מכירה אותם הן אישית והן אסטרטגית. כן, זה ששחקן הכיר רק יום-יומיים את המתמודדים (מאט מאי הגאולה) בעייתי, אך לדעתי עדיף יותר מאי ההכחדה, כי לפחות הייתה היכרות מסויימת. המתמודד שרים באמת הכירה הכי טוב בגמר הוא כריס, היא בילתה איתו הכי הרבה ימים. ואני גם חושב שזה בעייתי במובנים מסוימים שקואץ' וקורטני היו חלק מהמשובעים כי תיאורטית הם שיחקו רק עם שבט אחד. אני לא חושב שזה הופך אותי לאולד-סקול בתפיסה שמי שבמושבעים צריך לשחק עם כולם. גם אם זה רק לשלושה ימיים, זה עדיף על כלום כמו במקרה של רים.
לצפיה ב-'אבל זה כבר חלק מהפורמט סאוסי, תשתחרר מזה '
אבל זה כבר חלק מהפורמט סאוסי, תשתחרר מזה
24/01/2020 | 01:25
1
15
אין כזה דבר שהפורמט פוגע במשחק של שחקנים
זה כמו שאני אגיד שהמשחק של ספנסר ב31 נפגע בגלל שהיה פיינל 3, כי הוא יכל לזכות בחסינות האחרונה ולהגיע עם טאשה לפיינל 2 ולנצח...
אבל היי, זה כבר שנים לא הפורמט, צריך להשלים עם זה ולהתקדם..

לגבי דייבי, כמו שאמרתי, היו לו 2 אלילים ואף אחד מהם לא "הציל אותו מהדחה". אז הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה בוידויים, והעורכים יכולים להכניס את הוידויים האלו לפרק לטובת מה שהם רוצים לייצר, לא צריך לקחת וידויים בצורה יותר מדי כבדה אלא להסתכל מה בסוף התוצאה. במקרה שלו, שוב, הוא לא באמת היה תלוי באלילים כדי להגיע לאן שהגיע.
אם נעשה בדיקה כמה אלילים נמצאו לאורך העונות, כמה מהם שומשו בפועל וכמה מהם שומשו באופן נכון - אני מניח שנגלה שהרוב המוחלט של האלילים בוזבזו או לא שומשו מאשר שומשו בצורה נכונה.
יש לך סטיגמה בנוגע לאלילים שהיא כנראה לא באמת מוצדקת, מציע לך לעשות את הבדיקה הזו ולראות.. אני מוכן אפילו לעשות אותה בעצמי אם בא לך..
לצפיה ב-'אני מודע לכך, איפה לא אתלונן אם לא פה '
אני מודע לכך, איפה לא אתלונן אם לא פה
24/01/2020 | 01:59
13
אולי זאת רק ההרגשה שלי, אני לא יודע, אבל אני מרגיש מאוכזב מעונה לעונה, לפחות מאז 34:

מאוד אהבתי את הפרה מרג' של 39 עד כל הדברים שקרו במיזוג, גם אם אנחנו רואים את הדברים בצורה אחרת.

עונה 38 הייתה טובה אבל מודה שהניצחון של כריס די הרס לי, ולכן אני מתנגד לאי ההכחדה. לא משהו אישי נגד כריס, כמובן.

בעונה 37 היה קאסט חזק שמאוד אהבתי, אבל כבר רשמתי מה דעתי לגבי פסלוני החסינות. אותו דבר ב-36. אני אבדוק בימים הקרובים כמה פסלוני חסינות נמצאו וזה, אבל אני גם צריך לפנות לי זמן כי כבר התחילה תקופת מבחנים 

עונה 35 ו-34 כבר דיברנו על הדברים שאני לא חושב שהפריעו רק לי אלא לכלל הפורום. כן, אתגר האש הוא חלק מהפורמט, אבל אני עדיין חושב שהאתגר הזה הרס לדווין את הניצחון, כי בן היה מודח 100% לולא אתגר האש.

אני לא רוצה שזה ישמע שאני שונא הישרדות, כי אני לא. אבל אני גם לא יכול להגיד שאני נהנה מהמצב כרגע. אני כן ממשיך לצפות כי אני כן רוצה להאמין שזה ישתפר, כי היו תקופות שהיו עונות חלשות ואחרי זה יש עליה באיכות העונות (כמו 22-24). אבל כרגע אני באמת יותר נהנה מהאינטרקציות כאן עם האנשים ובאינטרנט בכללי, לכן אני לא רוצה לוותר על זה. לכן אני גם מחפש אלטרנטיבות לצפות לצד הישרדות האמריקאית, כמו אוסטרליה ודרום אפריקה. וגם הישרדות ישראל שאני אומר לעצמי שהתכנית תשתפר למרות ששנינו וכל שאר הפורום יודעים שלא 
לצפיה ב-' יום 22'
יום 22
21/01/2020 | 02:38
15
49
העונה הכי -פחות- אהובה עליכם
לצפיה ב-'אירוני ממש שזה יום 22'
אירוני ממש שזה יום 22
21/01/2020 | 08:22
2
12
לצפיה ב-' הכי גרועה לגמרי'
הכי גרועה לגמרי
21/01/2020 | 22:29
9
לצפיה ב-'אי האלילים (39)'
אי האלילים (39)
21/01/2020 | 14:08
32
עד לא מזמן זו היתה תאילנד (5), אך העונה האחרונה אי האלילים (39) ירדה אפילו מתחתיה. למרות שיש כמה שורדות ממנה (קלי, צ'לסי ומולי) שהייתי שמח אם יקבלו הזדמנות שנייה עם קאסט אחר, אך את העונה עצמה לא אהבתי בכלל. זו היתה פשוט עונה מגעילה שהלכה והידרדרה כבר מתחילתה עם הדחות מפגרות חסרות כל היגיון ואסטרטגיה. שלא לדבר בכלל על התקרית הכי גועלית ודוחה בתולדות הישרדות.
לצפיה ב-'עונה 22 '
עונה 22
21/01/2020 | 16:13
32
רציתי לשים את עונה 39 כאן, אבל אני לא יכול לשקר והגיד שלא נהנתי מהפרקים שלפני המיזוג. כל מה שקרה אחר-כך היה קטסטרופה. אבל עונה 22 הייתה גרועה מהפרק הראשון עד האחרון. כן, יותר גרוע מתאילנד אפילו.
לצפיה ב-'עונה 2'
עונה 2
21/01/2020 | 22:33
3
29
תנו לי לראות את עונה 22 5 פעמים ברצף אני אצליח יותר מלראות את עונה 2 במלואה (עד היום זה לא קרה).
אני זוכר שאשכרה נרדמתי בפרקים ובכללי העונה הזו גם אוברייטד בטירוף.
ובכללי אני מסכים עם מה שברייר אמר, עונות ושנות הן בלתי אפשריות לצפייה והמשחק שם הוא ברמה הרבה יותר נמוכה (בעיקר אחרי עונה שאנשים באו לשחק חזק כמו שאני אוהב, אם כי 16 עד 18 גם סבבה).
אני חושב שעם כמה שמלכלכים על העידן החדש של הישרדות אי אפשר להכחיש שזה משחק שונה לגמרי ממה שהיה (ובעיני הרההה יותר טוב ומעניין, חיי המחנה אף פעם לא משכו אותי).
לצפיה ב-'אני לא הייתי אומר בלתי ניתנות לצפייה'
אני לא הייתי אומר בלתי ניתנות לצפייה
21/01/2020 | 23:20
2
23
כלומר, כן זה עניין של טעם, ואני יודע שהצילומים של היום יותר טובים מהצילומים של פעם, אבל אני לא חשב שאפשר למחוק את העונות האלו כאילו לא היו. זה לא שלא עשו שם כלום, כן היו אסטרטגיות (גם בעונה השנייה), רק לא היו פסלוני חסינות וטוויסטים וכדומה. אני לא חושב שמישהו יצליח לשכנע אותי שאי הרוחות היה הרבה יותר טוב מעונה 7. ואני לא אומר את זה כעובדה, פשוט דעה שלי, חשוב לציין חח
לצפיה ב-'זה בהחלט עניין של דעה'
זה בהחלט עניין של דעה
22/01/2020 | 00:01
1
21
כמו שרשמתי אני אישית לא הצלחתי לראות את כל הפרקים של עונה 2 ופרשתי באמצע למרות שכן ניסיתי לתת צאנס.
אני צופה בהישרדות בעיקר בשביל האסטרטגחה והמהלכים הגדולים, פחות בגלל חיי המחנה וכו'.
האסטרטגיה בעונות של לפני 15 או 16 הייתה הרבה פחות משמעותית וחזקה מהעונות שאחרי ולכן במבט לאחור אני לא ארצה לצפות בהן שוב כי זה לא יעניין אותי יותר מדי.
וכן, לעריכה ולצילום יש חלק גדול בזה גם כן, אין מה לעשות.
לצפיה ב-'מובן לגמרי'
מובן לגמרי
22/01/2020 | 00:06
19
אבל זה לא שלא היה אסטרטגיה בכלל בעונות הראשונות, כן פסלוני החסינות מוסיפים הרבה, אבל אני מרגיש שזה כבר יותר מדי בשבילי, הטוויסטים ופסלוני החסינות ומה עוד.
לצפיה ב-'5 הייתה די גרועה'
5 הייתה די גרועה
21/01/2020 | 22:47
1
34
אם כי לדעתי גם כשהישרדות ממש גרועה היא עדיין מעולה וכיפית לצפייה. מודה שאני לא מעריך אנשים שסובלים מעונה שלא קורית בדיוק איך שהם רוצים ועדיין ממשיכים לצפות בה ולהתלונן כאנשים אינטלגנטיים או כבני שיחה לגיטימיים.
לצפיה ב-'מסכים לגמרי עם המשפט השני'
מסכים לגמרי עם המשפט השני
22/01/2020 | 00:08
25
אם עונה של הישרדות (או בכללי גם כל סדרה אחרת שאני רואה) משעממת אותי/מעצבנת אותי/לא מעניינת אותי, יש לי 2 ברירות - או להפסיק לראות ואולי לנסות שוב בהמשך, או לראות אבל לסבול בשקט
הרי אף אחד לא מכריח אותי להמשיך לראות, ואם זה כזה סבל ואני לא נהנה בכלל מהצפייה - חבל על הזמן המיותר.. ועוד להתמרמר על זה בפורומים באינטרנט? זה לבזבז עוד יותר זמן ואנרגיות לחינם
לצפיה ב-'גם מבחינתי עונה 5'
גם מבחינתי עונה 5
22/01/2020 | 00:15
2
26
נכון היו בשנים האחרונות עונות שבעיניי הן פחות טובות (22,32,35-37)
אבל אני כן רואה את עצמי מסוגל לשבת ולעשות צפייה חוזרת לפרקים מסויימים מהעונות האלו, או מתישהו בעתיד נותן צ'אנס נוסף לצפייה חוזרת באותן עונות
עונה 5 לא סבלתי אז, ועצרתי את הצפייה באמצע בלי עניין אפילו לדעת מה יקרה בהמשך, ולכן אני לא רואה מצב שיעניין אותי אפילו היום לראות אותה שוב. אין שם אפילו קטעים ספציפים שמגניב לראות ביוטיוב..
לצפיה ב-'יש רק קטע אחד '
יש רק קטע אחד
22/01/2020 | 08:18
1
30
העצבים של ג'ף אייקוניים
לצפיה ב-'עונה 22 היא הגרועה ביותר'
עונה 22 היא הגרועה ביותר
22/01/2020 | 10:44
7
לצפיה ב-' יום 21'
יום 21
22/01/2020 | 01:51
10
37
העונה הכי אנדרייטד
איזו עונה לדעתכם לא מוערכת מספיק על ידי המעריצים/הצופים?
לצפיה ב-'וואו יש 3 וממש קשה לי להחליט ביניהן'
וואו יש 3 וממש קשה לי להחליט ביניהן
22/01/2020 | 08:22
29
אבל אני חושב שונואטו וסאן חואן דל סור יחסית כן קיבלו הכרה בעיני הרבה אנשים.

אני בוחר בגוואטמלה, צפיתי בעונה הזו גם לפני כמה שנים ועדיין מאד נהניתי. לוקיישן חזק ויש מצב שהכי קשה שהיה בתולדות התוכנית, הרבה דמויות חזקות שחבל לי שהקאסט הזה רק בעונה 40 מחזיר מישהי ממנו (רייף,ג'יימי,ג'אד וגם המודחים המוקדמים יותר כמו בריאן או איימי היו טובים), הרבה קטעים מצחיקים (כמו היריבות של ג'יימי ובובי ג'ון), הרבה בליינדסיידים והדחות לא צפויות, סיפור אנדרדוג מעניין, סיפור הנפילה של סטף היה מאד חזק..... בקיצור עונה מאד חזקה ולא ברור לי למה היא כל כך לא מוערכת היום.
לצפיה ב-'ללא ספק'
ללא ספק
22/01/2020 | 08:45
39
עונה 38.
הקאסט היה בעיני בין החזקים אי פעם והיו הרבה רגעים אייקונים והדחות יפות.
דיי ברור שבגלל האדג' והניצחון של כריס שונאים את העונה הזו אבל בשבילי הסיום ההזוי הזה עוד יותר הוסיף לעניין והייחוד בעונה (גם צפיתי בפרק הגמר בלייב אז היה בכלל מגניב).

לצפיה ב-'גואטמאלה'
גואטמאלה
22/01/2020 | 09:08
25
מאוד התלהבתי ממנה בזמנו
הרבה דמויות טובות שאהבתי וגם כתבתי עליה הרבה בפורום כששודרה
והיא אכן העונה הכי נשכחת היום
לצפיה ב-'הכי לא מוערכת - '
הכי לא מוערכת -
22/01/2020 | 10:45
27
עונה 12 לדעתי, שהיא אחת האהובות עליי, אבל נראה שדי נשכחה.
גם עונות 11, 25 ו-29 לא מקבלות מספיק אהבה.
לצפיה ב-'בגדול 32'
בגדול 32
22/01/2020 | 11:24
24
עונה דרמטית ומעולה פשוט עם מיזוג מדהים וקאסט נשי מושלם (סידני, אוברי, דבי, ג'וליה)

אוסיף שגם עונה 10 די אנדרייטד למרות שיש שם סיפור סופר מעניין ואנושי של פוליטיקה חברתית שזה בגדול האסנס של הישרדות. טום, גרג, קובי, קייטי, קארין- מת לראות את מה שקרה שם במסגרת שונה
לצפיה ב-'איי קוק (13)'
איי קוק (13)
22/01/2020 | 12:31
22
העונה הראשונה שהכירה לנו את פארווטי. אגב, ידעתם שפארווטי זה שם של אלה?
לצפיה ב-'מסכימה עם גוואטמלה'
מסכימה עם גוואטמלה
22/01/2020 | 19:59
19
אם דני לא תהיה רוח רפאים בעונה הבאה אולי יחזירו את ג'יימי
לצפיה ב-'אני הולך עם בר על 38'
אני הולך עם בר על 38
23/01/2020 | 02:47
17
אחרי רצף של עונות שממש הצליחו לגרום לי לאבד את החשק להישרדות - הגיעה עונה 38!
הקאסט אחד הטובים שהיו, מי היה מאמין שבעונת חוזרים נקבל קאסט חדשים שלא מוכן להשתטח על הרצפה בשביל האלילים הגדולים מהעונות הקודמות?
רוב הפרקים היו ממש מותחים, צפיתי בכל הפרקים בלייב וחיכיתי כל שבוע לפרק חדש..
הפרק גמר הוא אולי הפרק גמר הכי טוב בכל הזמנים, בקטע שלעומת גמרים אחרים שנוטים להיות צפויים - כאן זה ממש ממש לא היה צפוי מה הולך לקרות
ואי ההכחדה שהרוב כאן לא סובלים - בעיניי תוספת מרעננת לגמרי למשחק
לצפיה ב-'מיקרונזיה'
מיקרונזיה
22/01/2020 | 10:44
31
עונה כמעט מושלמת, עם פיינל 3 מושלם, שהיתה יכולה להיות 100 אחוז מושלמת עם ניצחון של סירי. יחד עם זאת, פארווטי היא מנצחת מעולה, והכי אהובה עליי מכל העונות, ככה שסיום העונה עדיין היה מספק יחסית.

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ