אתגר 39 הימים
ההתרגשות כבר בשיאה

אלך על מישהו שכבר אין סיכוי שיחזור

וזו כריסטה מעונה 7.
מעבר לנוכחות שלה ברשתות החברתיות שגורמת לי לחשוב שהיא הייתה חוזרת למשחק מעודכנת וחדה, ראינו כבר בעונה 7 שהיא שחקנית אקטיבית ומעניינת עם ראש על הכתפיים וחבל לי שהסיפור שלה נגמר בתור הסקייפגואט של סנדרה

Confide In Omer

New member
טוד, ללא ספק. חייב לחזור!

אבל חייב לציין גם את סטפני, קאת'י וטרזה שאני אהיה מאושר אם יחזרו :)

B R A Y E R

New member
מנהל
יום 24

הפנים של הישרדות
איזה שורד/ת מייצג/ת בעינכם הכי הרבה את התוכנית?

noamlah

New member
קלי שין

כי מתחשק לי שם רנדומאלי
כל שורד שהיה בכל עונה של הישרדות מייצג חלק מהסיפור שלה
אז בחרתי את אחת השורדות שהיא הפנים של הישרדות

סטילהוק

New member
פארווטי

הייתי רוצה לאמר קלי, אך קלי לא מייצגת את האולדסקול אלא רק את הניוסקול של העידן החדש. קלי ומלקולם יותר נכון מייצגים אותו בעיניי יותר מכולם.

אך את האולדסקול ללא ספק מייצגים בוסטון רוב מריאנו שגם מופיע על כל הפוסטרים הישנים, ופארווטי, למרות שאת פארווטי הכרנו רק בעשור השני של הישרדות, אך מאז היא הפכה לפנים של הישרדות ולהכי אהובה על רוב הצופים בכל הזמנים עד היום. בניגוד לרוב שאחרי עונה 22 שבה זכה הדעות לגביו חלוקות.

אך הפנים האמיתיות של הישרדות שליוו אותנו בכל עונה מהעונה הראשונה ועד עונה 40 שתשודר בקרוב הם הפנים של ג'ף פרובסט המנחה הותיק והבלתי מעורער של הישרדות.

Seosi

New member
בוסטון רוב, אבל לרוב זה בגלל שההפקה אחראית על זה חחח

sapir aloud555

New member
קשה

חשבתי לכתוב ריצ'ארד כי הוא הזוכה הראשון וזה שעיצב את התוכנית למה שהפכה להיות
או רופרט שהוא אחד השורדים הכי אהודים אי פעם
אבל לא נראה לי שהם רלוונטים לשלב הנוכחי של התוכנית
השם הבא שעלה לי לראש היה ראסל, אבל הוא לא ייצוג טוב כי הוא לא יודע מה זה משחק חברתי, ורוב אוברייטד בטירוף
&nbsp
אז אולי זו באמת פארווטי. איום משולש. כולם יודעים מי זו פארווטי. כולם רוצים להיות פארווטי. כולם מפחדים מאיזו בחורה שתהפוך לפארווטי 2, למרות שפארווטי בסופו של דבר יש רק אחת. אז היא

אורישקי

New member
יש כמה שבולטים אבל נראה לי שהכי הרבה

זה בוסטון רוב
כי בתכלס הוא האידיאל לכל מה ששורד אמור להיות, חזק במשימות, חזק במחנה, מנהיג חברתית, אסטרטגי, עובר מסך ברמות, ניצח פעם אחת, הפסיד בגמר פעם אחת למי שהפכה לאשתו, השתתף יותר מכל מתמודד אחר (5 פעמים + מנטור)....

B R A Y E R

New member
מנהל
הפנים האלו

עד לפני 10 שנים התשובה הייתה חד משמעית ריצ'ארד האץ', האבא של דור האולדסקול
בעשור האחרון יש אבא חדש למשחק ולדור הניו סקול, פאקינג ראסל האנץ!
אתם יכולים לשנוא אותו, לזלזל במשחק שלו,
אבל עובדה אחת אף אחד לא יכול לקחת - הבן אדם שינה את המשחק והמציא אותו מחדש!
אחרי סמואה ואחרי גיבורים נגד נבלים, אין שחקן שלא מושפע מהמשחק של ראסל ומנסה לשחק כמוהו
אם זה שחקנים יותר אגרסיביים כמו טוני, ואם זה שחקנים יותר רגועים כמו קים
לא חושבים כמוני?
נסו להזכר כמה שחקנים לפני ראסל ניסו לחפש אלילי חסינות ללא רמז לפני סמואה?
כמה שחקנים ניסו לכרות בריתות על השניה שבה דורכים על האי?
עדיין לא חושבים כמוני?
תעברו על העונות ששודרו מאז, ותנסו להזכר כמה פעמים השם של ראסל הוזכר במהלך העונות, זו לדעתי ההוכחה האולטימטיבית לכך שראסל הטביע את חותמו על המשחק ולגמרי הפך להיות השם הנרדף ל"הישרדות"

Bar EL

New member
ראסל האנץ

לגמרי שינה את המשחק, עד עונה 18 לא היה משחק כזה חזק.
הוא גם המתמודד הכי מדובר בהישרדות בעונות שלא השתתף בהן (השם שלו הוזכר בעונות רבות אחרי עונה 20).

למעלה