אתגר 39 הימים
עוד חודש לעונה 40

sapir aloud555

New member
אולי לא עונה על השאלה אבל פארווטי ב20

אם לא היא - אז סירי, השחקנית הכי טובה שלא הגיעה למועצה האחרונה

NP23

New member
לורן שאין מהלך אחד שעשתה?

אה סליחה עשתה מהלך,
נתנה לכריס את האליל שלה
מהלך אחד הגרועים בכל העונות שהוביל להדחה שלה במועצה אחרי
&nbsp
הנשדד היחיד ב38 זה גווין

Bar EL

New member

לורן חמודה אבל שיחקה משחק גרוע מאוד ... והמהלך עם כריס אכן היה מהלך מהטיפשיים שהיו אי פעם.

כן הלורן הזאת

בכנות אני לא זוכר כבר מה קרה ב38 וזה לא מספיק חשוב לי כדי לבדוק ולהזכר, סומך על עצמי מספיק בכדי להיות בטוח שאם הזכרתי אותה כאן היא שווה אזכור כאן.
ספציפית מהלך האליל היה דבילי ולורן קלטה שהוא דבילי איך שעשתה אותו, זה לא קובר בעיניי עונה שלמה של משחק מעולה

אורישקי

New member
בגדול כשורד של עונה אחת אז לגמרי דיוון

בעיני הוא שייחק משחק מעולה ונשדד ברמות בגלל טוויסט מטומטם.
&nbsp
יש עוד כמה שורדים שעונים על הקטגוריה - בעיני מי שהכי עונה על זה זו כמובן סירי פילדס
שחקנית גדולה שהגיע לה הניצחון מאד וכל פעם ההדחה שלה הייתה סוג של חוסר ברירה (הייתה אחת מ2 שהגיעו לפיינל 4 והפסידה בהדלקת אש, הודחה במקום שלישי כשהודיעו פתאום שיש פיינל 2, הדחה מאליל למרות שהיא כן עשתה בערך כל מה שיכלה ודאגה לפיצול הגיוני, והשיא כמובן בעונה 34)

B R A Y E R

New member
מנהל
בחיי שגם אני רציתי לגוון ולהיות מקורי

אבל התשובה היא לגמרי ראסלX2

B R A Y E R

New member
מנהל
יום 28

שורד/ת שהייתם רוצים לחטט לו/לה במוח
את מי לא הצלחתם עד היום להבין והייתם רוצים להבין את ההגיון שלו/ה? מי מסקרן/ת אותכם כלכך עד כדי כך שתרצו להכנס אליו/ה לראש?

noamlah

New member
מייק סקופין יהיה מרתק

אבל אם בהקשר של המשחק אבי מריה
הפסיכית האהובה עליי

noamlah

New member
ומצד שני

זה לדעת על מקורות של אתרים פדופיליים
אולי להכיר מספרי טלפון של אנשים וגורמים שתוכל לתת למשטרה ברגע שתצא מהראש של סקופין...רק אומר

B R A Y E R

New member
מנהל
קית' נייל (29,31)

השתתף ב2 עונות, ובאמת שלא הצלחתי להבין את הבן אדם הזה ואת ההגיון שלו.. מי הוא? מה הוא? מה הייתה התוכנית משחק שלו? בן אדם תעלומה

למעלה