הישרדות40 - מנצחים במלחמה - הכירו את הקאסט!

Uri04

New member
אמרנו את זה גם על פרוואטי כשליהקו אותה למיקרונזיה

sapir aloud555

New member
לא מובן לי למה פארווטי נחשבה ליהוק wtf בזמנו

היא הייתה מעניינת גם בעונה 13 ולא שיחקה רע בכלל, אפשר להבין למה החזירו אותה. יש ליהוקים שעד היום אני שואלת את עצמי מה לעזאזל

noamlah

New member
התגובה שלה לג'ונתן כשאמר לה שליול יש אליל

חושב שזה מה שבעיקר הוציא אותה כטיפשה בעונה 13
למרות שכן הייתה אקטיבית

NP23

New member
לא בהכרח מסטרמיינד

אבל לא חושב שהוא ראוי וצדקן כמוהה

Seosi

New member
הכי מגיע לו להשתתף בעונה הזאת לפי דעתי

וזה לא שאני עפתי על המשחק שלו באפריקה, אבל ממש הייתי בעדו באולסטארס, הוא שיחק שם ממש חזק, ואני לא יכול לומר שהוא הביא את ההדחה על עצמו, סימנו את כל המנצחים להדחה מוקדמת, לא היה לו באמת סיכוי, אבל הוא עשה כל מה שיכל. גם טוב לראות שהוא בריא והמחלה כבר מאחוריו. אני חושב שהוא הולך לנצל כל דקה במשחק ויש לו יכולת להגיע רחוק.

B R A Y E R

New member
מנהל
אחד מהאולדסקול שהכיייי חיכיתי שיחזרו לקבל עוד הזדמנות

כמו שסאוסי אמר באולסטארס הוא שיחק ממש חזק, השתפר מאוד ולמד להתאים את עצמו להתפתחויות במשחק שקרו בשנתיים בין הנצחון שלו לאולסטארס
היה לו פוטנציאל ממש טוב, ולדעתי אם לא היה מגיע על תקן מנצח הוא לגמרי יכל להצליח שם יותר ולהגיע רחוק יותר
אני משוכנע שהוא לעומת האולדסקול האחרים שלוהקו ישחק הכי טוב, וישתלב הכי טוב בכל ההתפתחויות והשינויים
וכמובןןן שמרגש ממש לראות אותו חוזר למשחק אחרי שהיה חולה ועברה עליו תקופה לא פשוטה בחיים
בהצלחה

B R A Y E R

New member
מנהל
סנדרה דיאז-טווין

מקום מגורים: פלורידה
מקצוע: מנהלת תיקים במשרד עורכי דין
עונות קודמות: איי הפנינה(עונה 7-מנצחת), גיבורים נגד נבלים(עונה 20-מנצחת), משני משחק(עונה 34- מקום 15) + מנטורית באי האלילים(עונה 39)
3 מילים שמתארות אותך- חצופה, לא מתנצלת, נאמנה.
מתי צפית לראשונה בהישרדות? עונה 1
עדיין צופה בהישרדות? יאפ
איך תשחקי אחרת לעומת העונה הקודמת? אני אחזור לפילוסופיית "כל עוד זה לא אני" הרגילה שלי.

ראיון עם סנדרה מלפני המשחק:
https://www.youtube.com/watch?v=ri_Ygq9BX78

אורישקי

New member
קווין סטייז קווין

לא צופה לה הרבה הצלחה, בכל זאת היא באה עם חתיכת מטרה על הגב, אבל מקווה שתשאר כמה שאפשר ושתעשה לנו שמח

Seosi

New member
מצד אחד די מיצתה, אבל מצד שני צריכה סגירת מעגל

אני חושב שבעונה הקודמת, אף על פי שהצליחה להיות בשליטה בשבט שלה, היא עשתה המון טעויות בדרך. אבל היא עדיין הייתה בשליטה ובאמת הייתה קרובה להגיע לאיחוד לולא ערבוב השבטים. אני מקווה שהיא למדה מהטעויות שלה בעונה הקודמת ומעניין לראות איך היא תשחק הפעם.

B R A Y E R

New member
מנהל
מיותרת ברמות, אין שום דבר שהיא יכולה לחדש

סתם תופסת תקן.. הייתי מעדיף אפילו שילהקו את נטלי מסמואה במקומה..

sapir aloud555

New member
חיסלת

לדעתי היה לה המון מזל והיא כ"כ לא מאיימת שפשוט לא לוקחים אותה ברצינות, אבל גם אם לא אהבתי את הזכייה השניה שלה אף אחד לא יכול לקחת ממנה את הטייטל 2/2
&nbsp
מקווה שהזוכה של העונה הזו יהיה יותר דומיננטי

noamlah

New member
זה לא קשור 2/2

זה קשור שהמשחק שלה אותו דבר כל פעם וכבר אין לה מה לחדש טלוויזיונית
אותו דבר כמו רוב

Bar EL

New member
מאוסה ברמות

כנראה הכי אוברייטד אי פעם...
מקווה שתודח על ההתחלה

לא מספיד

לפני שחקנית היא בנאדם מאוד מבדר ומאוד חד. כן מקווה שתפנה את מקומה לקווין חדשה (אהמפארווטיאהמ)

סטילהוק

New member
לא מהזוכות האהובות עלי, יפליא אותי מאוד אם תזכה פעם שלישית

ויפליא אותי לא פחות אם יתנו לה בכלל להגיע לגמר שוב.

B R A Y E R

New member
מנהל
אמבר מריאנו

מקום מגורים: פלורידה
מקצוע: מנהלת שיווק ותקשורת
עונות קודמות: אוסטרליה(עונה 2- מקום 6), אולסטארס(עונה 8- מנצחת)
3 מילים שמתארות אותך- אמא / אשה מסורה
מתי צפית לראשונה בהישרדות? צופה מההתחלה, עונה 1
עדיין צופה בהישרדות? כן, צפיתי בכל העונות ועכשיו צופה כל שבוע יחד עם המשפחה שלי.
איך תשחקי אחרת לעומת העונה הקודמת? הרבה זמן עבר מאז ששיחקתי בפעם האחרונה בהישרדות. לעזאזל, עברו 20 שנה מאז ששיחקתי בפעם הראשונה בעונה 2. לא רק שהמשחק התפתח ושינה המון ... כך גם אני. אני כבר לא סתם משחקת בשביל עצמי. אני נשואה עם ארבעה ילדים שיעקבו מקרוב ויקשיבו לכל מה שאני עושה ולכל מילה שאני אדבר. אני גם מבוגרת יותר ב20 שנה. הייתי הצעירה ביותר בשבט שלי כששיחקתי בהישרדות אוסטרליה, ועכשיו, אני אהיה אחד מ"המבוגרים". אנשים רואים אותי באור חדש לגמרי. בנוסף, להיות נשואה ל"בוסטון רוב" מצייר מטרה ענקית על גבי. כששיחקתי בפעמיים הראשונות לא היה לי לחץ כזה. אז אני מניחה שבשבילי אני אנסה להתמקד במשחק החברתי שלי בגדול, ואשתדל למצוא אלילים/יתרונות! הייתי רוצה לחשוב שאהיה טובה באתגרים אבל בואו נודה בזה, אני לא במצב שהייתי לפני שנולדו לי ארבעה ילדים. אבל אני גם רוצה להתמקד בהנאה מהחוויה ולהראות לבנות שלי כמה אמא שלהן חזקה! לעולם לא אוותר ואראה להן שתמיד הולכים בגדול ומסיימים את מה שמתחילים. ובסופו של דבר, אני מקווה, אזכה שוב!

ראיון עם אמבר מלפני המשחק:
https://www.youtube.com/watch?v=VZgRirLMCbU

אורישקי

New member
היא מותק והיא חכמה בטירוף

מעניין איך היא תסתדר אבל כשתהיה מקושרת ככה לרוב
הקטע הכי מעניין זה שמסתבר שהיא וסנדרה בכלל לא מכירות אחת את השניה ושהיא גם נורא חוששת ולא סומכת על סנדרה.

noamlah

New member
תודח מוקדם לצערי, אפילו ראשונה

אלא אם כן רוב יודח לפניה ואז יש לה סיכוי לא רע להתקדם ואפילו לנצח שוב
אבל אף אחד לא ישאיר בעל ואישה במשחק ביחד
זה אותו חשבון בנק ובלתי נמנע שישתפו פעולה אחד עם השניה

למעלה