אתגר 39 הימים
עוד חודש לעונה 40

סטילהוק

New member
מי ששונא מישהו שאהב בגלל מישהו אחר זה אדם חסר דעה משלו

שקל מאוד להשפיע עליו ולעשות לו שטיפת מוח. וזה ממש לא נכון שהיא ממש לא שיחקה בקמבודיה טוב מספנסר, תזכיר לי כמה קולות העז הזה קיבל בגמר? נראה לך שקלי היתה מקבלת 0 קולות כמוהו אם היתה עומדת מול ג'רמי? ג'רמי עצמו הודה שקלי היתה מנצחת אותו. וכל המושבעים הודו שהיו מצביעים לקלי, כי היתה האנגרדוג וכולם מתחברים לאנדרדוג, ובעיקר עם משחק כזה ענק ומסע כזה אפי.

NP23

New member
כי אתה ממאיס אותה וחופר עליה

זה לא שאני באמת שונא אותה כשאני צופה בה , פשוט קשה כבר לשמוע עליה .
גם בוסטון רוב כבר מאוס עליי ואני סבבה איתו . ביחוד שמראש לא כזה מת עליה.
היא שחקנית טובה אבל לא מדהימה.
היא פייטרית אבל היא לא מבריקה , בטח לא כמו שעושים ממנה.
וממש לא אכפת לי מקולות המושבעים,
הם הרבה פעמים מושפעים לא בצורה אובייקטיבית. כבר זכו אנשים שלא היו ראויים לקול אחד . וכמו ספנסר היו כאלה ששיחקו משחק טוב ולא קיבלו הכרה מהמושבעים.
עז זה לא בהכרח שווה לאפס קולות, עז הוא בן אדם שלא עשה כלום ונגרר וזה רחוק מלהיות ספנסר.

noamlah

New member
נגרר זה "Sheep" (כמו עדר של כבשים)

Goat זה מישהו שאתה דואג לגמר בכוונה בידיעה וביטחון שלא יקבל שום קולות מהמושבעים או לפחות הכי פחות קולות
זה לא חייב להיות "Sheep" הרבה פעמים מדובר באדם מאוד דומיננטי שעצבן אנשים ואנטי חברתי כמו קאס, פיליפ, טווילה ועוד או סתם בן אדם לא מוערך

לפחות ככה אני מבין את מילון הישרדות

NP23

New member
סבבה לקחתי

עוד יותר מחדד שgoat כן יכול להיות מישהו לפעמים שראוי לזכות בעונה . אם כי זה די נדיר .
אבל לדעתי ספנסר הוא גם לא כזה,
למרות שזו היתה התוצאה בסוף,
הוא לא נלקח לגמר כאחד שקל להביס,
בעיקר כי כן בא עם מוניטין טוב מ28.

B R A Y E R

New member
מנהל
סטילהוק אתה מלך הפייק ניוז

איפה ראית שהמושבעים הודו בדבר כזה?
אני קראתי ראיונות הפוכים עם המושבעים שהודו שאם קלי הייתה בפיינל3 עם ג'רמי במקום ספנסר/טאשה - הם עדיין היו מצביעים לג'רמי
ושאם קלי הייתה במקום ג'רמי - הם היו מצביעים לספנסר
(פרט לאבי מריה ואולי סיירה שלא שמעתי מהן, וכנראה באמת היו מצביעות לקלי)
אם יש לך מקורות אחרים אשמח שתראה
ואם אין לך, אתה צריך לדעת להפריד בין משאלות הלב שלך לבין עובדות, כי אתה כל פעם מחדש מפיץ כאן פייק ניוז במסווה של עובדות מוחלטות

noamlah

New member
קימי וקית' היו מצביעים לקלי

אם ג'רמי לא היה וקימי כנראה גם אם ג'רמי היה
בראיון יציאה שלהם הם אמרו זאת
קימי שנאה את ספנסר והייתה מצביעה גם לאבי מריה על פניו
קית' אמר שלא היה מצביע לספנסר אלא אם היה בפיינל 2 עם אבי מריה

בנוסף אני חושב שגם סיכוי לא רע שקאס הייתה בעד קלי
כך שיש לך את סיירה, אבי, קימי, קית' וקאס שזה לפחות תיקו (כשיש גם סיכויים לקבל את הקולות של ג'ו וסטיבן במקרה של שכנוע)'/

סטילהוק

New member
ג'ו וסטיבן הודו ששניהם היו מצביעים לקלי

סטיבן אפילו צייץ על זה בטוויטר בסיום העונה. הוא גם רשם שרוב המושבעים היו בעדה ובעד זכייתה. וג'ו וקלי אף השתתפו יחד בחידון טלויזיה מול וו וג'רמי וניצחו אותם וזכו יחד ב 100,000 דולר.

B R A Y E R

New member
מנהל
שקר- סטיבן אמר שחד משמעי היה מצביע לג'רמי מול קלי בגמר

סטילהוק

New member
שום פייק ניוז, פישבך הודה שקלי היתה זוכה גם מול ג'רמי

וגם ג'רמי עצמו כבר הודה שלא היה מנצח מולה ובגלל זה הוא גם הודיע לה מראש שהוא לא לוקח אותה איתו לגמר עוד לפני המועצת שבט של ה F4 כי ידע שאין לו סיכוי מולה.

וחוץ מזה, ממליץ לך לקרוא את הראיון הבא שערך דלטון רוס עם קלי עצמה:
https://ew.com/article/2015/12/17/survivor-cambodia-second-chance-kelley-wentworth/

ותגיד לי משהו אחד שכתבתי עליו בפורום ולא קרה?
אם כבר נהפוכו, שכתבתי שראסל הנץ עומד לשתתף בעונת הישרדות נוספת, וכולכם לעגתם לדבריי וקראתם לזה פייק ניוז אתה זוכר? אז אופפפפפס, ראסל אכן השתתף כמה חודשים אחר כך בהישרדות האוסטרלית. ולא קיבלתי מאף אחד מכם התנצלות.
וכשכתבתי שקלי עומדת להשתתף בעונה מיוחדת של הישרדות ושוב כולכם לעגתם לדבריי וקראתם לזה פייק ניוז זוכר? הכל בארכיון אם אתה הספקת לשכוח. אז אופפפפפס קלי אכן השתתפה שנה אחר כך בעונה 38 שהיתה עונה מיוחדת עם אי הכחדה. ושוב לא קיבלתי מאף אחד מכם התנצלות.

כך שלא פייק ניוז ולא נעליים.

B R A Y E R

New member
מנהל
וואלה? אתה לא מפיץ כאן פייק ניוז?

אני אתן לך כמה דוגמאות לא רק דוגמא אחת:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1761/183100147/בידור/הישרדות_וריאליטי_אמריקאי
כאן אתה מפיץ שמועה ש"בימים אלו ממש מצולמת עונת גיבורים נגד נבלים 2"
טענת שם גם שראסל משתתף בעונה הזו (ולא, פרסמת את זה לפני שהצילומים לאוסטרליה התחילו, ככה שלא "ידעת")
וטענת שם גם שקלי משתתפת בעונת הגיבורים נגד נבלים 2 הדמיונית הזו, ושהיא הולכת להתמודד ראש בראש מול ראסל, וכל זה אתה יודע בגלל שהיא לא התראיינה תקופה בפודקאסטים האהובים שלך (ולא, שוב, גם את זה לא יכלת לדעת כי פרסמת את זה לפני שהצילומים של 38 התחילו)
&nbsp
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1761/183176118/בידור/הישרדות_וריאליטי_אמריקאי
כאן אתה מפרסם שוב כעובדה שבראדלי וקלין משתתפים בעונה 31 של המרוץ למליון, ומתווכח איתי שם שזה אמיתי ומבוסס
&nbsp
ובנוסף לזה, מזכיר לך שבמהלך עונה 37 נהגת לפזר כאן שמועות שפאט לא באמת נפצע / ההפקה פצעה אותו כי הוא סימן להדחה את ניק, ובמהלך עונה 36 פיזרת שמועות שצ'לסי הוטרדה מינית על ידי ההפקה ושהיא לא קיבלה זמן מסך כי לא הסכימה להצעות מיניות שקיבלה מההפקה
&nbsp
אני לא סתם מדבר, זו לא פעם ראשונה שניה או עשירית שאתה נוהג לפרסם כאן בפורום דברים לא מבוססים ומציג אותם בעקשנות כעובדות מוחלטות
זה בסדר גמור שתרשום כאן בפורום "לדעתי..." "אני חושב ש..." "נראה לי ש..."
זה לגמרי הבמה לדון ולהתווכח ולהעלות השארות ורעיונות
אבל זה ממש לא סבבה כשאתה מציג את ההשארות שלך כעובדות מוחלטות - זה מטעה ומבלבל ולגמרי יוצא פייק ניוז.

סטילהוק

New member
כל מה שפרסמתי בפורום היה על פי דברים ששמעתי וראיתי

או בפודקאסטים, או ברשתות חברתיות או מפי האנשים עצמם. בראדלי הוא זה שסיפר שהוא וקלין עומדים להשתתף יחד במירוץ למיליון, יכול להיות שהוא שיקר, אך יכול גם מאוד להיות שבסינון הסופי ההפקה העדיפה ללהק צמדים אחרים על פניהם. ועובדה שהיתה בסוף עונה שכללה גם צמדים מהישרדות. כמו כן, היו לא מעט שמועות ברשתות החברתיות, כולל של דלטון רוס שכידוע לכולם מקורב מאוד לג'ף פרובסט, על כך שעונה 40 של הישרדות אמורה להיות עונת גיבורים נגד נבלים 2, זה שבסוף הוחלט ללכת על עונת הזוכים, ממש לא אומר שלא היה תכנון כזה שלבסוף החליטו לשנותו. להזכירך 20 עונות בדיוק עברו מאז עונת גיבורים נגד נבלים 1. ואם אתה לא רוצה להאמין אל תאמין, אתה לא עושה לי שום טובה אם אתה מאמין לי או לא. מה שאתה מאמין או לא זה שלך. אני לא אחראי למה אתה מאמין או לא מאמין, אני מפרסם מה שאני רואה ושמע ברשת. ואף אחד לא חייב להאמין. אך עובדה שלפחות פעמיים, ואני בטוח שהרבה יותר, למרות שלעגתם לדבריי וטענתם שזה פייק ניוז זה אכן קרה, ולמרות זאת אף אחד אפילו לא חשב להתנצל על הלגלוג. אבל כבר התרגלתי לצביעות שיש בפורום הזה. זה כנראה חלק אינטגרלי בלתי נפרד מהפורום הזה.

B R A Y E R

New member
מנהל
חחחחח אבל זה ממש לא מה שאמרת ואיך שהצגת את זה

אמרת שעונה 37 תהיה עונת גיבורים נגד נבלים 2, שהיא כבר מצולמת, ושקלי וראסל משתתפים בה ביחד
זה יפה שאחרי שזה מתגלה כלא נכון אתה מסלף לעצמך את הדברים כדי להפוך אותם למשהו אחר ויותר נכון, אבל זה לא המצב וזה לא הדברים שאמרת
אני מקווה שעכשיו משהו מתחיל לחלחל לך בראש ואתה מבין כמה הפודקאסטים האלו באמת שווים. ולהבא כשאתה שומע שמועות תתייחס אליהן כשמועות ותציג אותן כשמועות.

סטילהוק

New member
מעולם לא הצגתי את דבריי כעובדות אלא כשמועות בלבד

וכדאי שתבדוק לפני שאתה מתפרץ לדלת פתוחה.

B R A Y E R

New member
מנהל
בוא נסתכל על תחילת השרשור הזה

מצטט אותך:
"וכל המושבעים הודו שהיו מצביעים לקלי,"
זה ניסוח של עובדה או של השארה/שמועה?

סטילהוק

New member
התכוונתי לרוב המושבעים, בטעות יצא לי כל

כי אין מצב שג'רמי היה מקבל 0 קולות, הוא היה נותן לה פייט, אך הוא לא היה מנצח אותה, וגם הוא הודה בזה כבר, ולא פעם אחת.

Bar EL

New member
אתה כנראה לא שם לב וזה לא בא מכוונה רעה

אבל כל דבר שאתה מעלה ורושם אתה מציג את זה כאילו זו עובדה וזה חתום.
במיוחד שאתה מעלה את הפודקאסטים והדירוגים שלך כאילו הדעות שלהם קובעים משהו.
חלק מהדברים שכתבת נכונים אבל חלק גדול מאוד מהם זה בהחלט פייק ניוז, תנסה לשים לב לזה פעם הבאה שאתה מרשם משהו...

סטילהוק

New member
זה ממש לא נכון, אני תמיד מציג שמועות כשמועות ואף שם

יותר מזה, גם שאני קובע משהו, אני מוסיף שלפחות לדעתי, וגם אם אני מוסיף שגם לדעת רבים אחרים אי בזה שום שקר או הטעייה או פייק ניוז.

חוץ מזה, תמיד שמדובר בסקרים או דירוגים אני מצרף קישורים.

noamlah

New member
משפט המפתח "ג'רמי לא לקח אותה איתו לגמר"

אם קלי היא השחקנית של קמבודיה למה היא לא הייתה בעמדה להחליט אם לקחת איתה את ג'רמי או לא לגמר? או את ספנסר וטאשה?
כי היא מצאה את עצמה במיעוט
סוף פסוק

סטילהוק

New member
כי היא הפסידה במשימת הגמר ואף אחד לא היה מוכן לעמוד מולה

אתה היית מוכן לעמוד מולה?

B R A Y E R

New member
מנהל
ספנסר וטאשה רצו להגיע איתה לגמר

ברגע שג'רמי זכה בחסינות האחרונה - התוכנית הזו נהרסה
אני מאוד אוהב את קלי ורציתי שהיא או ספנסר ינצחו את העונה
אבל היא לא נתפסה מהצד של המושבעים בתור מאסטרמיינד או מישהי ששיחקה משחק חזק שראוי לניצחון
הסיכוי היחידי שלה לנצח היה כנראה רק בגמר עם קים/אבי/קית ואולי אולי צמוד מאוד מול טאשה
כל עוד ג'רמי או ספנסר איתה בגמר - היא הייתה מפסידה בטוח

למעלה