אתגר 39 הימים
עוד חודש לעונה 40

B R A Y E R

New member
מנהל
יום 30

העזיבה המוקדמת הכי מאכזבת
איזו הדחה מוקדמת הכי ביאסה אותכם? מאיזו הדחה עד היום לא הצלחתם עוד להתאושש?
בדוק יש לכל אחד רשימה שלמה של הדחות מאכזבות - תבחרו אחת(!!)

אורישקי

New member
קשההההה, אני בוחר אחת וכמובן לא מכליל אולסטארס

הראשונה שעולה לי כממש מפוספסת בעיני זו אנה מעונה 32
בגלל שהיא באמת מהאנשים שנקלעו לערבוב במצב נורא נורא בעייתי, הרגיש לי שיש לה ראש למשחק ושבשבט הקודם היה לה יחסית שליטה, ובעיקר לאור העובדה שהעונה אחרי זה נהייתה נורא מגעילה זה בכלל הוסיף.
כמובן יש עוד הרבה אנשים, אבל במקרה שלה זו גם שחקנית שלדעתי פוספסה וגם הדחה שהייתה ממש מוקדם של מישהי שהעונה יכלה להיות הרבה טובה איתה.
&nbsp

סטילהוק

New member
אם ממש מוקדמת אז מבחינתי קלי בסאן חואן דל סור - דם נגד מים 2

ההדחה שלה בגלל שאביה היה בתאקל עם ביילור ומיסי הרסה מבחינתי את העונה ועד היום אני לא מסוגל לצפות שוב בעונה הזאת בגלל ההדחה המוקדמת שלה. ואם לא קמבודיה: ההזדמנות השנייה לא היינו מכירים בכלל את קלי ואת יכולותיה הפיזיות והאסטרטגיות. וכשאני חושב על זה רק תחשבו על פי הדוגמא של קלי כמה שחקנים ושחקניות מעולים כמוה שהודחו כנראה מוקדם מדי ויכלו להגיע רחוק כנראה שפספסנו לאורך כל העונות של הישרדות, ולא רק הגרסה האמריקאית.

ואם הדחה מוקדמת באופן כללי אז ללא ספק מבחינתי כמובן בקמבודיה עצמה, ההדחה של קלי ב F4 שעד היום אני, כמו רבים אחרים לא הצלחתי להתאושש ממנה, ממש רגע לפני הגמר, שאם קלי היתה מגיעה אליו לא רק שהיא היתה זוכת העונה (וג'רמי בעצמו הודה בזה שלא יכל לנצח אותה), אלא גם הזוכה הגדולה של הישרדות בכל הזמנים, לפחות מבחינתי, בגלל המסע האפי שלה כאנדרדוגית כבר מתחילת העונה שנפלה על השבט החלש יותר ועד הגמר מול כל השמות הגדולים מכל העונות ששיחקו מולה ושאם היא גם היתה מגיעה לגמר וזוכה זה היה משדרג את עונה 31 כבר מאז בצורה משמעותית גם בדירוג העונות של הישרדות, למרות שהיום כבר עונה 31 מדורגת בטופ 5 של כל הדירוגים בעולם, מקום רביעי באתר Ranker העולמי, ובמקום השלישי באתר Renking אחרי גיבורים נגד נבלים וקאגיאן. אך לקח לה לא מעט זמן (כמעט 6 שנים) להגיע לשם, בגלל שלקח המון זמן לצופים ולמעריצים רבים לעכל בכלל את הדחתה הכואבת של קלי רגע לפני הגמר בקמבודיה, ואף אחד ממעריציה לעולם לא ישכח את נפילת הכדור במשימת הפיינל 4 הארורה של עונת ההזדמנות השנייה ואיך מלכת האלילים נשדדה.

noamlah

New member
מושיק ליפץ מהישרדות האיים הקאריביים

כמובן תשובה מוזרה כי מי זה לעזאזל מושיק?
אבל בשבילי הדרך שבא ההפקה בלי ניסיון להסתיר ועם זלזול מלא בצופים ובמשתתפים שלה החליטה לתת את הייתרון באופן בוטה לשבט המועדף עליה למרות שהגיע למיעוט באיחוד שבר לי לחלוטין את התמימות לגבי טוהר המשחק ושבר לי את הקיר הרביעי מבחינת הראייה של ההפקה כשחקן נוסף במשחק, הישרדות כתכנית טלוויזיה ולא רק משחק, הסתכלות רייטינג ועל כדאיות של ההפקה ששחקן כזה יגיע רחוק ולא אחר
וכל זה אחריי ששנים אני ואחרים חיכינו לגרסה ישראלית למשחק
ואחריי כל זה אני צריך להמשיך לצפות בדבר הזה ולנתח כי זה נקרא "הישרדות"

בקיצור...הדחה ששברה לי את התמימות

בטח יכלתי למצוא טובים מזו

אבל ההדחה של צ'לסי מהעונה האחרונה ובמיוחד כשהתמריץ להדחה הזאת היה ככ שרירותי ודבילי
תוך כדי אני נזכר בהדחות של מיקיילה ב33 או סטפני ב13 או אלי ולורה ב26 שכבר ציינתי מתישהו ולכולם התחברתי יותר מלצ'לסי אבל וול אמרנו לבחור אחת
&nbsp

NP23

New member
וורדוג, מיסי

זו אמנם לא יציאה סופר מוקדמת כי זה כבר היה במיזוג, אבל משם העונה ממש הידרדרה,
היה ממש מוקדם ביחס לדומיננטיות שלהם בעונה ושהיה ציפיה לראות אותם בפיינל 5 לכל היותר.
&nbsp
לכל העזיבות המוקדמות היה לרוב דמות/דמויות והשחקנים שיכפו על כך,
על שניהם לא ממש היה פיצוי

NP23

New member
ואלה שלפני המיזוג

היו לא מעט , לפחות בתחושה (כי תמיד יכול להתגלות שפשוט חסכו מאיתנו פלופ) אבל אני אישית תמיד זוכר את בריאן מגוואטמלה שכל כך אהבתי ושהיה לו תשוקה מטורפת למשחק ועוד הרבה מה לתת.
&nbsp

sapir aloud555

New member
+ פיירפלי!

הנבל הכי גדול של התוכנית בנקודה ההיא פורש ומודח ראשון. באסה

B R A Y E R

New member
מנהל
סטפני ולנסיה מעונה 22

השורדת שהודחה בפרה-מרג' שהכי השאירה לי טעם של עוד והרגשה של פספוס
ומהרגע שהיא הודחה - סופית איבדתי טעם בעונה ולא היה לי אף אחד לעודד שם..
אני חושב שאם היא הייתה בעונה בלי ראסל, כנראה שהיה הולך לה יותר טוב
ולפני כמה שנים היא הייתה מועמדת לחזור לעונת ההזדמנות השניה, וגם החלום הזה התמוסס לי מול העיניים בשידור חי

אני ממש מקווה שהרכבת לא עזבה עדיין את התחנה, ושיש עוד סיכוי שהיא תחזור לעונה נוספת
&nbsp
היו כמובן עוד עזיבות מוקדמות שביאסו אותי, אבל מאז אותם שורדים חזרו לעונות נוספות, או שמדובר באולסטארים שכבר שיחקו לפני (או חוזרים לעונה 40 אהמ טוני)

Confide In Omer

New member
היו שתיים כאלו

אני אלך על סטפני בעונה 20, הדחה ששברה את ליבי, במיוחד כשההשבט התייחס אליה כל כך רע :(
&nbsp
ההדחה השנייה שהכי ביאסה אותי הגיעה ממש שבועיים אחר כך, עם סירי.

יש רק שורד אחד

שאני מגדיר כמלך הפרימרג', שמעולם לא הגיע למיזוג, וכשאני אומר "לעולם" זה כי הוא גם לא הוזמן מאז לשום עונה, ומבחינתי זה פשוט אבסורד:

בריאן "פלטינום" קורידן מגוואטמלה!

noamlah

New member
דיוון

השאלה הזאת בעצם מקבילה לשאלה: איזה חלק בפורמט אני לא מכבד

אם אני מכבד את זה שהמושבעים מצביעים למנצח ואני כן אני לא יכול להגיד שמישהו שהם לא הצביעו לו היה צריך לנצח במקומו, לא משנה עד כמה אני חושב שהוא תותח והשני עלוב
אני מכבד את החלק הזה בפורמט

אני לא מכבד את זה שבפיינל 4 מוסיפים פתאום חלק חדש לפורמט כדי לרצות קהל
לא מחשיב הדלקת אש כאיזה יכולת מופלאה של שחקן בהישרדות שצריך להיות מומחה בה, לא רואה בזה גדולה

דיוון שיחק משחק מושלם, שלט בעונה, היה ברוב כל הזמן, קיבל קול יחיד מבן ובשאר המשחק אף אחד לא הצביע נגדו והודח בגלל דבר שכמו שאמרתי לא רואה בו גדולה

סטילהוק

New member
אני חושב שאף אחד פה לא יחלוק על זה הפעם, קלי בקמבודיה

כולל כל שונאיה בפורום שרובם שונאים אותה בגללי. אלא אם כן הצביעות שולטת בפורום, כי ראיתי את שרשור התמיכה בקלי בעונת קמבודיה בפורום ומי נבחרה בלעדי הקולות שלי על ידי כולכם לזוכת העונה של הפורום.

ובכל אופן, אי אפשר להתעלם מכך שלקלי הכי הגיע לנצח בקמבודיה: ההזדמנות השנייה, ורק בגלל זה ג'רמי לא לקח אותה איתו לגמר, כי ידע ואף הודה שאין לו שום סיכוי מולה, בניגוד לוו בקאגיאן שלקח איתו את טוני לגמר וברור שהפסיד מולו. לא משנה מי היה עומד מול קלי בגמר בקמבודיה היא היתה מנצחת אותו. זו גם הסיבה שכולם ניסו להדיחה כבר מהיום הראשון שהיא דרכה על האי בעל סף ההכחדה.

NP23

New member
אתה בהחלט גורם לשנוא אותה

אבל היא ממש לא שיחקה בקמבודיה טוב מספנסר או ג'רמי ..
המשחק החברתי לא היה משהו בכלל

למעלה