לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86218,621 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-' אתגר 39 הימים עוד חודש לעונה 40'
אתגר 39 הימים עוד חודש לעונה 40
<< ההודעה הנוכחית
13/01/2020 | 00:36
76
139
לצפיה ב-' יום 30'
יום 30
13/01/2020 | 00:44
12
77
העזיבה המוקדמת הכי מאכזבת
איזו הדחה מוקדמת הכי ביאסה אותכם? מאיזו הדחה עד היום לא הצלחתם עוד להתאושש?
בדוק יש לכל אחד רשימה שלמה של הדחות מאכזבות - תבחרו אחת(!!)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'קשההההה, אני בוחר אחת וכמובן לא מכליל אולסטארס'
קשההההה, אני בוחר אחת וכמובן לא מכליל אולסטארס
13/01/2020 | 00:48
51
הראשונה שעולה לי כממש מפוספסת בעיני זו אנה מעונה 32
בגלל שהיא באמת מהאנשים שנקלעו לערבוב במצב נורא נורא בעייתי, הרגיש לי שיש לה ראש למשחק ושבשבט הקודם היה לה יחסית שליטה, ובעיקר לאור העובדה שהעונה אחרי זה נהייתה נורא מגעילה זה בכלל הוסיף.
כמובן יש עוד הרבה אנשים, אבל במקרה שלה זו גם שחקנית שלדעתי פוספסה וגם הדחה שהייתה ממש מוקדם של מישהי שהעונה יכלה להיות הרבה טובה איתה.

לצפיה ב-'אם ממש מוקדמת אז מבחינתי קלי בסאן חואן דל סור - דם נגד מים 2'
אם ממש מוקדמת אז מבחינתי קלי בסאן חואן דל סור - דם נגד מים 2
13/01/2020 | 04:01
46
ההדחה שלה בגלל שאביה היה בתאקל עם ביילור ומיסי הרסה מבחינתי את העונה ועד היום אני לא מסוגל לצפות שוב בעונה הזאת בגלל ההדחה המוקדמת שלה. ואם לא קמבודיה: ההזדמנות השנייה לא היינו מכירים בכלל את קלי ואת יכולותיה הפיזיות והאסטרטגיות. וכשאני חושב על זה רק תחשבו על פי הדוגמא של קלי כמה שחקנים ושחקניות מעולים כמוה שהודחו כנראה מוקדם מדי ויכלו להגיע רחוק כנראה שפספסנו לאורך כל העונות של הישרדות, ולא רק הגרסה האמריקאית.

ואם הדחה מוקדמת באופן כללי אז ללא ספק מבחינתי כמובן בקמבודיה עצמה, ההדחה של קלי ב F4 שעד היום אני, כמו רבים אחרים לא הצלחתי להתאושש ממנה, ממש רגע לפני הגמר, שאם קלי היתה מגיעה אליו לא רק שהיא היתה זוכת העונה (וג'רמי בעצמו הודה בזה שלא יכל לנצח אותה), אלא גם הזוכה הגדולה של הישרדות בכל הזמנים, לפחות מבחינתי, בגלל המסע האפי שלה כאנדרדוגית כבר מתחילת העונה שנפלה על השבט החלש יותר ועד הגמר מול כל השמות הגדולים מכל העונות ששיחקו מולה ושאם היא גם היתה מגיעה לגמר וזוכה זה היה משדרג את עונה 31 כבר מאז בצורה משמעותית גם בדירוג העונות של הישרדות, למרות שהיום כבר עונה 31 מדורגת בטופ 5 של כל הדירוגים בעולם, מקום רביעי באתר Ranker העולמי, ובמקום השלישי באתר Renking אחרי גיבורים נגד נבלים וקאגיאן. אך לקח לה לא מעט זמן (כמעט 6 שנים) להגיע לשם, בגלל שלקח המון זמן לצופים ולמעריצים רבים לעכל בכלל את הדחתה הכואבת של קלי רגע לפני הגמר בקמבודיה, ואף אחד ממעריציה לעולם לא ישכח את נפילת הכדור במשימת הפיינל 4 הארורה של עונת ההזדמנות השנייה ואיך מלכת האלילים נשדדה. 
לצפיה ב-'מושיק ליפץ מהישרדות האיים הקאריביים'
מושיק ליפץ מהישרדות האיים הקאריביים
13/01/2020 | 09:10
40
כמובן תשובה מוזרה כי מי זה לעזאזל מושיק?
אבל בשבילי הדרך שבא ההפקה בלי ניסיון להסתיר ועם זלזול מלא בצופים ובמשתתפים שלה החליטה לתת את הייתרון באופן בוטה לשבט המועדף עליה למרות שהגיע למיעוט באיחוד שבר לי לחלוטין את התמימות לגבי טוהר המשחק ושבר לי את הקיר הרביעי מבחינת הראייה של ההפקה כשחקן נוסף במשחק, הישרדות כתכנית טלוויזיה ולא רק משחק, הסתכלות רייטינג ועל כדאיות של ההפקה ששחקן כזה יגיע רחוק ולא אחר
וכל זה אחריי ששנים אני ואחרים חיכינו לגרסה ישראלית למשחק
ואחריי כל זה אני צריך להמשיך לצפות בדבר הזה ולנתח כי זה נקרא "הישרדות"

בקיצור...הדחה ששברה לי את התמימות
לצפיה ב-'בטח יכלתי למצוא טובים מזו'
בטח יכלתי למצוא טובים מזו
13/01/2020 | 13:31
40
אבל ההדחה של צ'לסי מהעונה האחרונה ובמיוחד כשהתמריץ להדחה הזאת היה ככ שרירותי ודבילי
תוך כדי אני נזכר בהדחות של מיקיילה ב33 או סטפני ב13 או אלי ולורה ב26 שכבר ציינתי מתישהו ולכולם התחברתי יותר מלצ'לסי אבל וול אמרנו לבחור אחת

לצפיה ב-'וורדוג, מיסי'
וורדוג, מיסי
13/01/2020 | 15:56
1
33
זו אמנם לא יציאה  סופר מוקדמת כי זה כבר היה במיזוג, אבל משם העונה ממש הידרדרה,
היה ממש מוקדם ביחס לדומיננטיות שלהם בעונה ושהיה ציפיה לראות אותם בפיינל 5 לכל היותר.

לכל העזיבות המוקדמות היה לרוב דמות/דמויות והשחקנים שיכפו על כך,
על שניהם לא ממש היה פיצוי
לצפיה ב-'ואלה שלפני המיזוג '
ואלה שלפני המיזוג
13/01/2020 | 16:00
32
היו לא מעט , לפחות בתחושה  (כי תמיד יכול להתגלות שפשוט חסכו מאיתנו פלופ) אבל אני אישית תמיד זוכר את בריאן מגוואטמלה שכל כך אהבתי ושהיה לו תשוקה מטורפת למשחק ועוד הרבה מה לתת.

לצפיה ב-'קשה אבל אלך עם יאו-מן בעונה 16 '
קשה אבל אלך עם יאו-מן בעונה 16
13/01/2020 | 16:12
1
13
לצפיה ב-'+ פיירפלי!'
+ פיירפלי!
13/01/2020 | 22:09
31
הנבל הכי גדול של התוכנית בנקודה ההיא פורש ומודח ראשון. באסה
לצפיה ב-'סטפני ולנסיה מעונה 22'
סטפני ולנסיה מעונה 22
14/01/2020 | 02:02
30
השורדת שהודחה בפרה-מרג' שהכי השאירה לי טעם של עוד והרגשה של פספוס
ומהרגע שהיא הודחה - סופית איבדתי טעם בעונה ולא היה לי אף אחד לעודד שם..
אני חושב שאם היא הייתה בעונה בלי ראסל, כנראה שהיה הולך לה יותר טוב
ולפני כמה שנים היא הייתה מועמדת לחזור לעונת ההזדמנות השניה, וגם החלום הזה התמוסס לי מול העיניים בשידור חי
אני ממש מקווה שהרכבת לא עזבה עדיין את התחנה, ושיש עוד סיכוי שהיא תחזור לעונה נוספת

היו כמובן עוד עזיבות מוקדמות שביאסו אותי, אבל מאז אותם שורדים חזרו לעונות נוספות, או שמדובר באולסטארים שכבר שיחקו לפני (או חוזרים לעונה 40 אהמ טוני)
לצפיה ב-'היו שתיים כאלו'
היו שתיים כאלו
14/01/2020 | 12:17
28
אני אלך על סטפני בעונה 20, הדחה ששברה את ליבי, במיוחד כשההשבט התייחס אליה כל כך רע :(

ההדחה השנייה שהכי ביאסה אותי הגיעה ממש שבועיים אחר כך, עם סירי.
לצפיה ב-'יש רק שורד אחד '
יש רק שורד אחד
14/01/2020 | 21:46
27
שאני מגדיר כמלך הפרימרג', שמעולם לא הגיע למיזוג, וכשאני אומר "לעולם" זה כי הוא גם לא הוזמן מאז לשום עונה, ומבחינתי זה פשוט אבסורד:

בריאן "פלטינום" קורידן מגוואטמלה!
לצפיה ב-' יום 29'
יום 29
14/01/2020 | 02:23
52
49
שורד/ת שהיה/הייתה צריך/ה לנצח, ולא ניצח/ה
לצפיה ב-'דיוון'
דיוון
14/01/2020 | 08:49
2
42
השאלה הזאת בעצם מקבילה לשאלה: איזה חלק בפורמט אני לא מכבד

אם אני מכבד את זה שהמושבעים מצביעים למנצח ואני כן אני לא יכול להגיד שמישהו שהם לא הצביעו לו היה צריך לנצח במקומו, לא משנה עד כמה אני חושב שהוא תותח והשני עלוב
אני מכבד את החלק הזה בפורמט

אני לא מכבד את זה שבפיינל 4 מוסיפים פתאום חלק חדש לפורמט כדי לרצות קהל
לא מחשיב הדלקת אש כאיזה יכולת מופלאה של שחקן בהישרדות שצריך להיות מומחה בה, לא רואה בזה גדולה

דיוון שיחק משחק מושלם, שלט בעונה, היה ברוב כל הזמן, קיבל קול יחיד מבן ובשאר המשחק אף אחד לא הצביע נגדו והודח בגלל דבר שכמו שאמרתי לא רואה בו גדולה
לצפיה ב-' בעיני הוא לגמרי הנשדד הכי גדול'
בעיני הוא לגמרי הנשדד הכי גדול
14/01/2020 | 20:29
13
לצפיה ב-'אני חושב שאף אחד פה לא יחלוק על זה הפעם, קלי בקמבודיה'
אני חושב שאף אחד פה לא יחלוק על זה הפעם, קלי בקמבודיה
14/01/2020 | 09:49
37
48
כולל כל שונאיה בפורום שרובם שונאים אותה בגללי. אלא אם כן הצביעות שולטת בפורום, כי ראיתי את שרשור התמיכה בקלי בעונת קמבודיה בפורום ומי נבחרה בלעדי הקולות שלי על ידי כולכם לזוכת העונה של הפורום.

ובכל אופן, אי אפשר להתעלם מכך שלקלי הכי הגיע לנצח בקמבודיה: ההזדמנות השנייה, ורק בגלל זה ג'רמי לא לקח אותה איתו לגמר, כי ידע ואף הודה שאין לו שום סיכוי מולה, בניגוד לוו בקאגיאן שלקח איתו את טוני לגמר וברור שהפסיד מולו. לא משנה מי היה עומד מול קלי בגמר בקמבודיה היא היתה מנצחת אותו. זו גם הסיבה שכולם ניסו להדיחה כבר מהיום הראשון שהיא דרכה על האי בעל סף ההכחדה.
לצפיה ב-'אתה בהחלט גורם לשנוא אותה'
אתה בהחלט גורם לשנוא אותה
14/01/2020 | 11:09
17
37
אבל היא ממש לא שיחקה בקמבודיה טוב מספנסר או ג'רמי ..
המשחק החברתי לא היה משהו בכלל
לצפיה ב-'מי ששונא מישהו שאהב בגלל מישהו אחר זה אדם חסר דעה משלו'
מי ששונא מישהו שאהב בגלל מישהו אחר זה אדם חסר דעה משלו
14/01/2020 | 12:17
16
30
שקל מאוד להשפיע עליו ולעשות לו שטיפת מוח. וזה ממש לא נכון שהיא ממש לא שיחקה בקמבודיה טוב מספנסר, תזכיר לי כמה קולות העז הזה קיבל בגמר? נראה לך שקלי היתה מקבלת 0 קולות כמוהו אם היתה עומדת מול ג'רמי? ג'רמי עצמו הודה שקלי היתה מנצחת אותו. וכל המושבעים הודו שהיו מצביעים לקלי, כי היתה האנגרדוג וכולם מתחברים לאנדרדוג, ובעיקר עם משחק כזה ענק ומסע כזה אפי.
לצפיה ב-'כי אתה ממאיס אותה וחופר עליה'
כי אתה ממאיס אותה וחופר עליה
14/01/2020 | 13:44
2
36
זה לא שאני באמת שונא אותה כשאני צופה בה , פשוט קשה כבר לשמוע עליה .
גם בוסטון רוב כבר מאוס עליי ואני סבבה איתו . ביחוד שמראש לא כזה מת עליה.
היא שחקנית טובה אבל לא מדהימה.
היא פייטרית אבל היא לא מבריקה , בטח לא כמו שעושים ממנה.
וממש לא אכפת לי מקולות המושבעים,
הם הרבה פעמים מושפעים לא בצורה אובייקטיבית. כבר זכו אנשים שלא היו ראויים לקול אחד . וכמו ספנסר היו כאלה ששיחקו משחק טוב ולא קיבלו הכרה מהמושבעים.
עז זה לא בהכרח שווה לאפס קולות, עז הוא בן אדם שלא עשה כלום ונגרר וזה רחוק מלהיות ספנסר.
לצפיה ב-'נגרר זה "Sheep" (כמו עדר של כבשים)'
נגרר זה "Sheep" (כמו עדר של כבשים)
14/01/2020 | 15:15
1
32
Goat זה מישהו שאתה דואג לגמר בכוונה בידיעה וביטחון שלא יקבל שום קולות מהמושבעים או לפחות הכי פחות קולות
זה לא חייב להיות "Sheep" הרבה פעמים מדובר באדם מאוד דומיננטי שעצבן אנשים ואנטי חברתי כמו קאס, פיליפ, טווילה ועוד או סתם בן אדם לא מוערך

לפחות ככה אני מבין את מילון הישרדות
לצפיה ב-'סבבה לקחתי'
סבבה לקחתי
14/01/2020 | 22:15
23
עוד יותר מחדד שgoat  כן יכול להיות מישהו לפעמים שראוי לזכות בעונה . אם כי זה די נדיר .
אבל לדעתי ספנסר הוא גם לא  כזה,
למרות שזו היתה התוצאה בסוף,
הוא לא נלקח לגמר כאחד שקל להביס,
בעיקר כי כן בא עם מוניטין טוב מ28.
לצפיה ב-'סטילהוק אתה מלך הפייק ניוז'
סטילהוק אתה מלך הפייק ניוז
14/01/2020 | 16:40
12
32
איפה ראית שהמושבעים הודו בדבר כזה?
אני קראתי ראיונות הפוכים עם המושבעים שהודו שאם קלי הייתה בפיינל3 עם ג'רמי במקום ספנסר/טאשה - הם עדיין היו מצביעים לג'רמי
ושאם קלי הייתה במקום ג'רמי - הם היו מצביעים לספנסר
(פרט לאבי מריה ואולי סיירה שלא שמעתי מהן, וכנראה באמת היו מצביעות לקלי)
אם יש לך מקורות אחרים אשמח שתראה
ואם אין לך, אתה צריך לדעת להפריד בין משאלות הלב שלך לבין עובדות, כי אתה כל פעם מחדש מפיץ כאן פייק ניוז במסווה של עובדות מוחלטות
לצפיה ב-'קימי וקית' היו מצביעים לקלי'
קימי וקית' היו מצביעים לקלי
14/01/2020 | 17:20
2
36
אם ג'רמי לא היה וקימי כנראה גם אם ג'רמי היה
בראיון יציאה שלהם הם אמרו זאת
קימי שנאה את ספנסר והייתה מצביעה גם לאבי מריה על פניו
קית' אמר שלא היה מצביע לספנסר אלא אם היה בפיינל 2 עם אבי מריה

בנוסף אני חושב שגם סיכוי לא רע שקאס הייתה בעד קלי
כך שיש לך את סיירה, אבי, קימי, קית' וקאס שזה לפחות תיקו (כשיש גם סיכויים לקבל את הקולות של ג'ו וסטיבן במקרה של שכנוע)'/
לצפיה ב-'ג'ו וסטיבן הודו ששניהם היו מצביעים לקלי'
ג'ו וסטיבן הודו ששניהם היו מצביעים לקלי
14/01/2020 | 20:57
1
21
סטיבן אפילו צייץ על זה בטוויטר בסיום העונה. הוא גם רשם שרוב המושבעים היו בעדה ובעד זכייתה. וג'ו וקלי אף השתתפו יחד בחידון טלויזיה מול וו וג'רמי וניצחו אותם וזכו יחד ב 100,000 דולר.
לצפיה ב-'שקר- סטיבן אמר שחד משמעי היה מצביע לג'רמי מול קלי בגמר'
שקר- סטיבן אמר שחד משמעי היה מצביע לג'רמי מול קלי בגמר
15/01/2020 | 03:03
6
לצפיה ב-'שום פייק ניוז, פישבך הודה שקלי היתה זוכה גם מול ג'רמי'
שום פייק ניוז, פישבך הודה שקלי היתה זוכה גם מול ג'רמי
14/01/2020 | 18:42
8
30
וגם ג'רמי עצמו כבר הודה שלא היה מנצח מולה ובגלל זה הוא גם הודיע לה מראש שהוא לא לוקח אותה איתו לגמר עוד לפני המועצת שבט של ה F4 כי ידע שאין לו סיכוי מולה.

וחוץ מזה, ממליץ לך לקרוא את הראיון הבא שערך דלטון רוס עם קלי עצמה:

ותגיד לי משהו אחד שכתבתי עליו בפורום ולא קרה?
אם כבר נהפוכו, שכתבתי שראסל הנץ עומד לשתתף בעונת הישרדות נוספת, וכולכם לעגתם לדבריי וקראתם לזה פייק ניוז אתה זוכר? אז אופפפפפס, ראסל אכן השתתף כמה חודשים אחר כך בהישרדות האוסטרלית. ולא קיבלתי מאף אחד מכם התנצלות.
וכשכתבתי שקלי עומדת להשתתף בעונה מיוחדת של הישרדות ושוב כולכם לעגתם לדבריי וקראתם לזה פייק ניוז זוכר? הכל בארכיון אם אתה הספקת לשכוח. אז אופפפפפס קלי אכן השתתפה שנה אחר כך בעונה 38 שהיתה עונה מיוחדת עם אי הכחדה. ושוב לא קיבלתי מאף אחד מכם התנצלות.

כך שלא פייק ניוז ולא נעליים.
לצפיה ב-'וואלה? אתה לא מפיץ כאן פייק ניוז?'
וואלה? אתה לא מפיץ כאן פייק ניוז?
15/01/2020 | 03:37
7
17
אני אתן לך כמה דוגמאות לא רק דוגמא אחת:
כאן אתה מפיץ שמועה ש"בימים אלו ממש מצולמת עונת גיבורים נגד נבלים 2"
טענת שם גם שראסל משתתף בעונה הזו (ולא, פרסמת את זה לפני שהצילומים לאוסטרליה התחילו, ככה שלא "ידעת")
וטענת שם גם שקלי משתתפת בעונת הגיבורים נגד נבלים 2 הדמיונית הזו, ושהיא הולכת להתמודד ראש בראש מול ראסל, וכל זה אתה יודע בגלל שהיא לא התראיינה תקופה בפודקאסטים האהובים שלך (ולא, שוב, גם את זה לא יכלת לדעת כי פרסמת את זה לפני שהצילומים של 38 התחילו)

כאן אתה מפרסם שוב כעובדה שבראדלי וקלין משתתפים בעונה 31 של המרוץ למליון, ומתווכח איתי שם שזה אמיתי ומבוסס

ובנוסף לזה, מזכיר לך שבמהלך עונה 37 נהגת לפזר כאן שמועות שפאט לא באמת נפצע / ההפקה פצעה אותו כי הוא סימן להדחה את ניק, ובמהלך עונה 36 פיזרת שמועות שצ'לסי הוטרדה מינית על ידי ההפקה ושהיא לא קיבלה זמן מסך כי לא הסכימה להצעות מיניות שקיבלה מההפקה

אני לא סתם מדבר, זו לא פעם ראשונה שניה או עשירית שאתה נוהג לפרסם כאן בפורום דברים לא מבוססים ומציג אותם בעקשנות כעובדות מוחלטות
זה בסדר גמור שתרשום כאן בפורום "לדעתי..." "אני חושב ש..." "נראה לי ש..."
זה לגמרי הבמה לדון ולהתווכח ולהעלות השארות ורעיונות
אבל זה ממש לא סבבה כשאתה מציג את ההשארות שלך כעובדות מוחלטות - זה מטעה ומבלבל ולגמרי יוצא פייק ניוז.
לצפיה ב-'כל מה שפרסמתי בפורום היה על פי דברים ששמעתי וראיתי'
כל מה שפרסמתי בפורום היה על פי דברים ששמעתי וראיתי
15/01/2020 | 10:25
6
15
או בפודקאסטים, או ברשתות חברתיות או מפי האנשים עצמם. בראדלי הוא זה שסיפר שהוא וקלין עומדים להשתתף יחד במירוץ למיליון, יכול להיות שהוא שיקר, אך יכול גם מאוד להיות שבסינון הסופי ההפקה העדיפה ללהק צמדים אחרים על פניהם. ועובדה שהיתה בסוף עונה שכללה גם צמדים מהישרדות. כמו כן, היו לא מעט שמועות ברשתות החברתיות, כולל של דלטון רוס שכידוע לכולם מקורב מאוד לג'ף פרובסט, על כך שעונה 40 של הישרדות אמורה להיות עונת גיבורים נגד נבלים 2, זה שבסוף הוחלט ללכת על עונת הזוכים, ממש לא אומר שלא היה תכנון כזה שלבסוף החליטו לשנותו. להזכירך 20 עונות בדיוק עברו מאז עונת גיבורים נגד נבלים 1. ואם אתה לא רוצה להאמין אל תאמין, אתה לא עושה לי שום טובה אם אתה מאמין לי או לא. מה שאתה מאמין או לא זה שלך. אני לא אחראי למה אתה מאמין או לא מאמין, אני מפרסם מה שאני רואה ושמע ברשת. ואף אחד לא חייב להאמין. אך עובדה שלפחות פעמיים, ואני בטוח שהרבה יותר, למרות שלעגתם לדבריי וטענתם שזה פייק ניוז זה אכן קרה, ולמרות זאת אף אחד אפילו לא חשב להתנצל על הלגלוג. אבל כבר התרגלתי לצביעות שיש בפורום הזה. זה כנראה חלק אינטגרלי בלתי נפרד מהפורום הזה.
לצפיה ב-'חחחחח אבל זה ממש לא מה שאמרת ואיך שהצגת את זה'
חחחחח אבל זה ממש לא מה שאמרת ואיך שהצגת את זה
15/01/2020 | 12:17
3
14
אמרת שעונה 37 תהיה עונת גיבורים נגד נבלים 2, שהיא כבר מצולמת, ושקלי וראסל משתתפים בה ביחד
זה יפה שאחרי שזה מתגלה כלא נכון אתה מסלף לעצמך את הדברים כדי להפוך אותם למשהו אחר ויותר נכון, אבל זה לא המצב וזה לא הדברים שאמרת
אני מקווה שעכשיו משהו מתחיל לחלחל לך בראש ואתה מבין כמה הפודקאסטים האלו באמת שווים. ולהבא כשאתה שומע שמועות תתייחס אליהן כשמועות ותציג אותן כשמועות.
לצפיה ב-'מעולם לא הצגתי את דבריי כעובדות אלא כשמועות בלבד'
מעולם לא הצגתי את דבריי כעובדות אלא כשמועות בלבד
15/01/2020 | 13:16
2
13
וכדאי שתבדוק לפני שאתה מתפרץ לדלת פתוחה.
לצפיה ב-'בוא נסתכל על תחילת השרשור הזה'
בוא נסתכל על תחילת השרשור הזה
15/01/2020 | 13:41
1
13
מצטט אותך:
"וכל המושבעים הודו שהיו מצביעים לקלי,"
זה ניסוח של עובדה או של השארה/שמועה?
לצפיה ב-'התכוונתי לרוב המושבעים, בטעות יצא לי כל'
התכוונתי לרוב המושבעים, בטעות יצא לי כל
15/01/2020 | 13:49
14
כי אין מצב שג'רמי היה מקבל 0 קולות, הוא היה נותן לה פייט, אך הוא לא היה מנצח אותה, וגם הוא הודה בזה כבר, ולא פעם אחת.
לצפיה ב-'אתה כנראה לא שם לב וזה לא בא מכוונה רעה'
אתה כנראה לא שם לב וזה לא בא מכוונה רעה
15/01/2020 | 12:24
1
15
אבל כל דבר שאתה מעלה ורושם אתה מציג את זה כאילו זו עובדה וזה חתום.
במיוחד שאתה מעלה את הפודקאסטים והדירוגים שלך כאילו הדעות שלהם קובעים משהו.
חלק מהדברים שכתבת נכונים אבל חלק גדול מאוד מהם זה בהחלט פייק ניוז, תנסה לשים לב לזה פעם הבאה שאתה מרשם משהו...
לצפיה ב-'זה ממש לא נכון, אני תמיד מציג שמועות כשמועות ואף שם'
זה ממש לא נכון, אני תמיד מציג שמועות כשמועות ואף שם
15/01/2020 | 13:20
16
יותר מזה, גם שאני קובע משהו, אני מוסיף שלפחות לדעתי, וגם אם אני מוסיף שגם לדעת רבים אחרים אי בזה שום שקר או הטעייה או פייק ניוז.

חוץ מזה, תמיד שמדובר בסקרים או דירוגים אני מצרף קישורים.
לצפיה ב-'משפט המפתח "ג'רמי לא לקח אותה איתו לגמר"'
משפט המפתח "ג'רמי לא לקח אותה איתו לגמר"
14/01/2020 | 15:06
6
30
אם קלי היא השחקנית של קמבודיה למה היא לא הייתה בעמדה להחליט אם לקחת איתה את ג'רמי או לא לגמר? או את ספנסר וטאשה?
כי היא מצאה את עצמה במיעוט
סוף פסוק
לצפיה ב-'כי היא הפסידה במשימת הגמר ואף אחד לא היה מוכן לעמוד מולה'
כי היא הפסידה במשימת הגמר ואף אחד לא היה מוכן לעמוד מולה
14/01/2020 | 15:59
5
26
אתה היית מוכן לעמוד מולה?
לצפיה ב-'ספנסר וטאשה רצו להגיע איתה לגמר'
ספנסר וטאשה רצו להגיע איתה לגמר
14/01/2020 | 16:46
4
27
ברגע שג'רמי זכה בחסינות האחרונה - התוכנית הזו נהרסה
אני מאוד אוהב את קלי ורציתי שהיא או ספנסר ינצחו את העונה
אבל היא לא נתפסה מהצד של המושבעים בתור מאסטרמיינד או מישהי ששיחקה משחק חזק שראוי לניצחון
הסיכוי היחידי שלה לנצח היה כנראה רק בגמר עם קים/אבי/קית ואולי אולי צמוד מאוד מול טאשה
כל עוד ג'רמי או ספנסר איתה בגמר - היא הייתה מפסידה בטוח
לצפיה ב-'אתה טועה, כנראה לא קראת את הטור של סטיבן פישבך'
אתה טועה, כנראה לא קראת את הטור של סטיבן פישבך
14/01/2020 | 17:38
3
28
שרוב המושבעים התכוונו להצביע לקלי והתאכזבו מאוד מהדחתה. ג'ו היה מצביע לקלי על בליינד, הרי ראית איך הוא קיבל אותה עם שמפניה, גם סטיבן היה מצביע לה, ואפילו אנדרו עצמו באחד הראיונות איתו הודה שלמרות שהיא הדיחה אותו הוא מאוד העריך את המשחק שלה והיה בעדה עד שהודחה. קאס, סיירה ואבי מריה בטוח היו מצביעות לה. גם קימי היתה מצביעה לה, שלא לדבר על קית'. אז בוא תספר לי, מי נשאר להצביע לג'רמי מולה? ולמה ג'רמי בכבודו ובעצמו הודה שאם קלי היתה עומדת מולו בגמר הוא לא היה זוכה? ולמה ג'רמי אמר לג'ף ששאל אותו במועצת ה F4 האם שיקוליו את מי להדיח הם את מי הוא לא יכול לנצח? שכן? או שאולי פספסת את כל זה?
לצפיה ב-'אולי אתה לא קראת את הטור של סטיבן פישבך'
אולי אתה לא קראת את הטור של סטיבן פישבך
15/01/2020 | 03:53
2
19
אני קראתי אותו עכשיו שוב, כדי לוודא מה אני זוכר לא נכון שאתה מתעקש לחזור ולהגיד שזה נכון
אז לא - סטיבן אמר בצורה מפורשת שהוא היה מצביע לג'רמי מול קלי. וזה הגיוני לחלוטין והזוי לחשוב אחרת.
הוא גם רשם שאנדרו היה מצביע לו - וזה גם הגיוני מאוד
בנוסף, הוא רשם שהוא חושב אבל לא בטוח בזה, שג'ו וקימי היו מצביעים לקלי
חיפשתי ראיונות עם שניהם ולא מצאתי אותם מתבטאים בנושא
לדעתי אין סיבה שקימי הייתה מצביעה לקלי מול ג'רמי, הם היו מיודדים לאורך כל העונה, ואם היא נתנה לו את הקול שלה במקום לטאשה/ספנסר, סביר שהיא הייתה מצביעה לו גם מול קלי(שלא היה בינהן שום קשר בעונה מעבר ליום ההדחה שלה)
כנ"ל ג'ו, שרוב העונה היה בברית עם ג'רמי, והיה חבר קרוב של ספנסר, ועם קלי לא היה לו כלום לאורך העונה, אפילו פעם אחת הם לא הצביעו ביחד או שיתפו פעולה

לגבי מה שג'רמי אמר, להגיע עם ספנסר וטאשה זה באמת הרבה יותר חכם בשבילו מאשר עם קלי, היו לה 2-3 קולות בטוחים מבנות הברית שלה שהודחו
זה עדיין לא אומר שהיא הייתה מנצחת אותו

ושוב, תראה איך השרשור התחיל - אתה פתחת ב"כל המושבעים הודו שהיו מצביעים לקלי מול ג'רמי"
ועכשיו אנחנו סופרים קולות ובודקים מי היה מצביע למי, וזה במקרה הטוב ביותר בשבילה קרב צמוד, בטח שלא הצבעה של פה אחד
לצפיה ב-'קימי אמרה בפירוש'
קימי אמרה בפירוש
15/01/2020 | 10:51
1
15
בראיון בוקר הדחה איתה אחרי הגמר שהייתה מצביעה לקלי
היא הרגישה מאוד פגועה מג'רמי שבחר בספנסר ולא בה ושם אותו מעליה בברית ובקבלת החלטות ואמרה זאת גם בנאום שלה
זה גם למה פנתה נגדו בפיינל 6, היא הרגישה מנודה ואמנם זה היה מהלך חכם אך המניע היה יותר רגשי מאסטרטגי
את ספנסר היא מאוד שנאה ונשמעה ממורמרת עליו גם באותו ראיון, גם על טאשה לא היו לה מילים טובות אבל יותר לכלכה על ספנסר
ג'רמי היה בשבילה יותר ברירת מחדל ומרמור נגד השניים שמולו מאשר דמות שהיא מעריכה

היא בהחלט קול ברור לקלי יחד עם קאס, סיירה, קית' ואבי שזה כבר תיקו
אם נשאר תיקו טאשה נותנת את הקול שלה לג'רמי והוא מנצח
אם קלי משכנעת עוד מישהו היא מנצחת
לא מסכים עם סטילהוק על הכל ולא מעריץ של קלי אבל בהחלט היה לה סיכוי לא רע לנצח כשמראש יש לה לפחות תיקו

וכל מי שאמר באיזה טור עשרים שנה אחרי שהתכנית נגמרה שהיה מצביע לקלי לא ממש נחשב בעיני, גם ביג טום אומר בפרספקטיבה שהיה מצביע לרוב
החוכמה זה כשאתה נמצא על האי וכל הרגשות שלך באותו רגע
לצפיה ב-'ג'ו גם היה מצביע לה, והיה אפילו יותר קרוב אליה מקימי'
ג'ו גם היה מצביע לה, והיה אפילו יותר קרוב אליה מקימי
15/01/2020 | 10:55
14
אפילו ג'רמי בעצמו הודה שהיה מצביע לה.
לצפיה ב-'נראה שטעיתי ושהצביעות כן שולטת בפורום הזה '
נראה שטעיתי ושהצביעות כן שולטת בפורום הזה
14/01/2020 | 20:19
11
38
לצפיה ב-'מה הקשר בין זה שעודדנו אותה להאם הגיע לה יותר?'
מה הקשר בין זה שעודדנו אותה להאם הגיע לה יותר?
14/01/2020 | 20:34
5
28
גם אני הייתי בעדה ועדיין ג'רמי היה שחקן ראוי יותר, ויותר מזה הוא גם היה ככל הנראה מנצח מולה בגמר (ככל הנראה אמנם בקרב יותר צמוד שהיה אפילו יכו ללהגיע לתיקו).

כמשחק בכל העונה - ספנסר שיחק יותר טוב בחלק האסטרטגי ללא ספק.
לצפיה ב-'תחסוך ממני את הצביעות'
תחסוך ממני את הצביעות
14/01/2020 | 20:51
4
32
ספנסר בחיים לא היה מנצח מול קלי בקמבודיה, ואתה יודע זאת היטב.
לצפיה ב-'ספנסר בכל מקרה'
ספנסר בכל מקרה
14/01/2020 | 22:51
3
26
שיחק הרבה יותר טוב מקלי.
שניהם הגיעו מעמדת מיעוט בשלב השבטים (ספנסר אפילו היה במצב גרוע יותר) - לאיחוד ספנסר הגיע והצליח להתחבר לברית הרוב הגדולה בעזרת משחק קשרים טובים (בעיקר עם גו, גרמי וטאשה) ולאחר מכן להתברג במקום טוב בברית (ולהדיח מדי פעם אנשים כמו ויגלסוורת, גו וסטיבן כדי שיהיה לו מקום יותר טוב במשחק) - ככה ספנסר הצליח להגיע לגמר שהיה בעמדת שליטה רוב האיחוד , ולמרות שלא שיחק מושלם, הוא בהחלט ראוי להערכה.

לעומתו קלי - הגיעה גם היא מעמדת מיעוט לאיחוד, ומה עשתה? בודדה את עצמה.
התחברה לסיירה, אבי וקאס - 3 שחקניות גרועות שמעוררות אנטגוניזם  ומאוד בעייתי לעבוד איתן בברית.
לאחר מכן הצליחה לשרוד כמה הדחות מתחת לראדר בצורה יפה, אך עדיין הייתה במועןט - ובשלב הסופי שהבריתות הן מה שקבעו את הגמר, היא מצאה את עצמה בחוץ (זה לאחר שימוש יפה באליל וזכייה בחסינות).
בנוסף - היא עשתה את הטעות הכי גדולה בעיני שלה, להדיח את גו - מישהו שכולם היו חמים עליו ויכלה לעבוד איתו כנגד הברית החזקה של גרמי, וזו בעצם נקודת המפתח ששמה אותה שוב במצב רע ואת גרמי וספנסר בגמר.

לצפיה ב-'קלי ממש לא בודדה את עצמה, ועובדה שגם אחרי הדחת סבאג''
קלי ממש לא בודדה את עצמה, ועובדה שגם אחרי הדחת סבאג'
15/01/2020 | 10:52
2
18
לא ניסו אפילו להדיח אותה, והיא השתלבה היטב ביחד עם אבי מריה בבלוקי ההצבעות. ואגב, קלי סיפרה שדווקא ניסתה לחבור לג'רמי בדיוק כמו ספנסר, אך בגלל שג'רמי הכיר אותה מהעונה הקודמת שלו ושלה שבה להזכירך הם ביו בברית לפני שקלי הודחה, ואחר כך הוא ובסוף נטלי בת הברית השלישית שלהם זכתה, הוא לא חשב שזה ייראה טוב שהם משתפים פעולה ושזה יסמן את שניהם. קלי גם ניסתה להקים ברית בנות, אם כבר הספקת לשכוח, עם קימי וטאשה ואבי מריה, אך טאשה העדיפה לשמש כעז של ג'רמי מאשר להמתמודד מול קלי, כי היא ידעה שאין לה שום סיכוי מולה, וכנ"ל ספנסר שידע אין לו שום סיכוי מול קלי. כך שקלי לא בודדה את עצמה ולא נעליים. ומספיק לראות שמפרק ההדחה של אנדרו ועד לפרק הגמר אף אחד לא רשם את שמה. רק לקרות הגמר שהבינו שאם היא מגיעה אליו היא זוכה, הם חזרו לנסות להדיחה. ולא יודע איפה ומה בדיוק קראת שכתב סטיבן, אך בבלוג שלו סטיבן כתב שאם קלי היתה מגיעה לגמר ומתמודדת מול ג'רמי הוא לא היה זוכה, כי היא היתה מקבלת את רוב קולות המושבעים. יותר מזה, ג'רמי עצמו בכל ראיון איתו מאז הגמר, הודה שקלי היתה מנצחת אותו וכל אחד שהיה עומד מולה בגמר.
לצפיה ב-'...'
...
15/01/2020 | 12:18
1
24
לא ראו את קלי כאיום ולכן היא הצליחה לא להיות מטרה בהדחות אחרי אנדרו (שזה בהחלט היה יפה וגם רשמתי את זה).
זה לא מעניין שאתה אומר שטאשה "עז" - בשורה התחתונה קלי לא הצליחה להשיג אותה לצד שלה ופה היא נכשלה (כנל עם גרמי).
שורה תחתונה קלי הייתה בתחתית ובמיעוט מהשלב הקריטי ביותר של המשחק (הפיינל7) ולכן הפסידה את המשחק.
ושלא תבין - קלי הייתה מהפייבוריטים שלי בעונה הזו אבל אני חושב שגרמי וספנסר שיחקו יותר טוב ממנה, אז גם אם קשה לך לקבל את זה שאנחנו חושבים ככה, תנסה להתמודד.

לצפיה ב-'אם טאשה לא היתה רואה את קלי כאיום היא היתה חוברת אליה'
אם טאשה לא היתה רואה את קלי כאיום היא היתה חוברת אליה
17/01/2020 | 12:50
3
לברית בנות. אם היא היתה חושבת שיהיה לה קל לנצח אותה לגמר.
בראיון עם ג'רמי אחרי הגמר הוא טען שבזמנו הוא ראה את ספנסר כאיום עליו ולא את קלי, צה שדי הפתיע אותו בהתחשב בהיכרותם בעונה הקודמת של שניהם, אבל עכשיו שהוא חושב את זה היא בהחלט היתה האיום הכי גדול, גם ממה שראה על האי וגם ממה שלא ראה.

Survivor winner Jeremy Collins says 'I didn't think I could win the game

Let me ask you this: Who was the best player this season besides you? Who scared you the most out there?

Looking back, it was Kelley, but in the game, Spencer was playing the best game. Spencer was out there going back and forth between everybody else. He could have flipped the game on me a few times. I thought he played crazy. He was awesome. But looking back on the season and how much Kelley was doing, I didn’t know Kelley was running it over there. Kelley just sat back and Stephen said at one point “I thought Kelley was better than this.” And I said, “You know what? You’re right. I thought she was better than what she was doing. She’s not doing much out here.” And we were wrong. Going back and seeing all the things she was doing - she was killing it.
לצפיה ב-'קלי הייתה אכן פופולארית כאן'
קלי הייתה אכן פופולארית כאן
14/01/2020 | 22:43
4
27
האם זה אומר שהיא השחקנית הכי טובה? ממש לא.
אתה אומר שקלי הייתה מנצחת את גרמי בגמר - מה שממש לא נכון ע"פ ראיונות הדחה וכו', ואתה יכול להמשיך לסלף את האמת כמו שאתה תמיד עושה (כנראה אתה עושה את זה אפילו לא במודע) אבל זה לא ישנה את האמת.
דבר שני - בוא נניח שקלי הייתה מנצחת בגמר - האם זה אומר שהיא השחקנית הכי טובה בגלל זה? לא חסרות דוגמאות של מתמודדים חסרי מושג שהודחו לקראת הסוף והיו כנראה מנצחים - כמו קית29 או דניס15 שהיו מנצחים בגלל הסיפור שלהם, אני לא חושב שמישהו כאן חושב שהם שיחקו אסטרטגי וטוב.
דבר שני והכי חשוב - קלי לא הגיעה לגמר, גרמי והאחרים מנעו ממנה להגיע לגמר, מה שאומר שהיא לא שיחקה מספיק טוב חברתית ואסטרטגית
אבל כמובן שאתה תמשיך באובססיביות שלך ותתלונן על כך שאנחנו פורום של צבועים ששונאים את קלי אהובתך.
בדכ אני לא מגיב לך כי זה כמו לדבר אל הקיר, אבל אני מקווה שזה ברור לכולם כאן שהוא שוב כרגיל מעוות את המציאות ואת מה שבאמת היה קורה.
אה, ואין מצב בעולם שסטיבן לא היה מצביע לגרמי, צא מהסרט.

לצפיה ב-'כמה דוגמאות:'
כמה דוגמאות:
14/01/2020 | 23:57
3
22
ריק דווינס -אני בטוח שהרבה כאן יסכימו איתי שהמשחק החברתי והאסטרטגי שלו היה כושל לאורך כל האיחוד, היה מנצח בגמר (כנראה גם פה אחד) מול כל אחד שיהיה מולו.

ספנסר בעונה 28 - אותו ספנסר שהיה "עז גמר" היה מנצח את כולם בקלות (אפילו את טוני ששיחק הרבה יותר טוב ממנו באותה עונה), ולדעתי ספנסר31 שיחק הרבה יותר טוב מספנסר28 שהיה מנצח בגמר.

איו מה לעשות, המושבעים אוהבים לעודד את האנדרדוג, בן הברית שלהם שפישל ביחד איתם ומצליח להחזיק מעמד.
כל החוכמה היא להדיח את אותם מתמודדים בתזמון הנכון.

אז לא, קלי ממש לא נשדדה...
לצפיה ב-'אני לא מתווכח עם מי שהראייה שלו מרובעת וחושב שרק הוא צודק'
אני לא מתווכח עם מי שהראייה שלו מרובעת וחושב שרק הוא צודק
15/01/2020 | 11:06
2
17
כפי שאתה עצמך כתבת, זה כמו לדבר לקיר. אני רק מזכיר לכם את צביעותכם, בין מה שאתם טוענים היום. לבין מה שרשנמתם עליה אז. ואתה יודע מה ההבדל היחיד בין אז להיום? שאני אז לא הייתי בפורום. זה כל ההבדל.

IRMC
לצפיה ב-'סטילהוק'
סטילהוק
15/01/2020 | 12:05
1
15
אתה אובססיבי ואתה יודע את זה, אני פתוח לדעות שונות אבל איתך באמת שאי אפשר לדבר כמעט על כל דבר בהישרדות (בעיקר על קלי).
ניסיתי להסביר לך אבל כמו שציפיתי לא באמת הקשבת ... חבל.
קשה לך לקבל את זה שיש אנשים שלא חושבים שקלי היא לא המלכה והשחקנית הכי טובה שיש.

לצפיה ב-'אני יודע שלא כולם חושבים כמוני ומקבל את זה, אבל...'
אני יודע שלא כולם חושבים כמוני ומקבל את זה, אבל...
15/01/2020 | 13:46
17
אני יודע שלא כולם חושבים כמוני ומקבל את זה, אבל להגיד היום שלקלי לא הגיע לזכות בעונה 31 זה פשוט לשקר לעצמך, כי אם תבדוק מה שכתבת אז לגביה תחשוב בטעות שאולי הפיצול שלך בכלל רשם את זה לגביה.

ועוד דבר, אני לא טוען שקלי השחקנית הכי טובה שיש, אני רק מציין שהיא השורדת הכי אהובה עלי, ובדיוק כמו שלך ולכל אחד אחרפה  יש שורד או שורדת אהובה, אז גם לי מותר שיהיה, לא?

חוץ מזה, מהבנים בהישרדות מלקולם השורד הכי אהוב עלי. וכמובן שיש עוד שורדים ושורדות מכל השנים שאני אוהב, אבל קלי ומלקולם בראש הכי אהובים עלי. אך מעולם לא טענתי ואני גם לא טוען שקלי שחקנית מושלמת, היא לא. אך אני כן טוען, וגם אתם עצמכם טענתם זאת בזמנו, שלקלי הכי הגיע לזכות בקמבודיה.
לצפיה ב-'היו הרבה כאלה....'
היו הרבה כאלה....
14/01/2020 | 12:19
44
אבל שלוש עיקריות:

סטפני בעונה 11
סירי כמעט בכל עונה שהשתתפה
קאת'י בעונה 3
לצפיה ב-'אלך על מישהו שלא אמרו'
אלך על מישהו שלא אמרו
14/01/2020 | 12:57
40
דומיניק!
אחד השחקנים הטובים ביותר בעונות האחרונות.
לצפיה ב-'אולי לא עונה על השאלה אבל פארווטי ב20'
אולי לא עונה על השאלה אבל פארווטי ב20
14/01/2020 | 14:08
35
אם לא היא - אז סירי, השחקנית הכי טובה שלא הגיעה למועצה האחרונה
לצפיה ב-'אני גם רוצה להיות מקורי'
אני גם רוצה להיות מקורי
14/01/2020 | 15:13
3
43
הולי 21

מקום של כבוד ללורן 38 וכריסי 35
לצפיה ב-'לורן שאין מהלך אחד שעשתה?'
לורן שאין מהלך אחד שעשתה?
14/01/2020 | 22:25
2
30
אה סליחה עשתה מהלך,
נתנה לכריס את האליל שלה
מהלך אחד הגרועים בכל העונות שהוביל להדחה שלה במועצה אחרי

הנשדד היחיד ב38 זה גווין
לצפיה ב-''
14/01/2020 | 22:29
26
לורן חמודה אבל שיחקה משחק גרוע מאוד ... והמהלך עם כריס אכן היה מהלך מהטיפשיים שהיו אי פעם.
לצפיה ב-'כן הלורן הזאת'
כן הלורן הזאת
14/01/2020 | 23:45
23
בכנות אני לא זוכר כבר מה קרה ב38 וזה לא מספיק חשוב לי כדי לבדוק ולהזכר, סומך על עצמי מספיק בכדי להיות בטוח שאם הזכרתי אותה כאן היא שווה אזכור כאן.
ספציפית מהלך האליל היה דבילי ולורן קלטה שהוא דבילי איך שעשתה אותו, זה לא קובר בעיניי עונה שלמה של משחק מעולה
לצפיה ב-'בגדול כשורד של עונה אחת אז לגמרי דיוון'
בגדול כשורד של עונה אחת אז לגמרי דיוון
14/01/2020 | 20:31
38
בעיני הוא שייחק משחק מעולה ונשדד ברמות בגלל טוויסט מטומטם.

יש עוד כמה שורדים שעונים על הקטגוריה - בעיני מי שהכי עונה על זה זו כמובן סירי פילדס שחקנית גדולה שהגיע לה הניצחון מאד וכל פעם ההדחה שלה הייתה סוג של חוסר ברירה (הייתה אחת מ2 שהגיעו לפיינל 4 והפסידה בהדלקת אש, הודחה במקום שלישי כשהודיעו פתאום שיש פיינל 2, הדחה מאליל למרות שהיא כן עשתה בערך כל מה שיכלה ודאגה לפיצול הגיוני, והשיא כמובן בעונה 34)
לצפיה ב-'בחיי שגם אני רציתי לגוון ולהיות מקורי'
בחיי שגם אני רציתי לגוון ולהיות מקורי
15/01/2020 | 03:57
23
אבל התשובה היא לגמרי ראסלX2
לצפיה ב-' יום 28'
יום 28
15/01/2020 | 04:32
9
36
שורד/ת שהייתם רוצים לחטט לו/לה במוח
את מי לא הצלחתם עד היום להבין והייתם רוצים להבין את ההגיון שלו/ה? מי מסקרן/ת אותכם כלכך עד כדי כך שתרצו להכנס אליו/ה לראש?
לצפיה ב-'ביבי'
ביבי
15/01/2020 | 08:14
25
ועכשיו באמת: אבי מריה

היא הכי הזיהההההה שיש
לצפיה ב-'מייק סקופין יהיה מרתק'
מייק סקופין יהיה מרתק
15/01/2020 | 09:07
2
32
אבל אם בהקשר של המשחק אבי מריה
הפסיכית האהובה עליי
לצפיה ב-'חחח להכנס לראש שלו זה להחשף לתכנים פדופיליים'
חחח להכנס לראש שלו זה להחשף לתכנים פדופיליים
16/01/2020 | 17:18
1
14
לצפיה ב-'ומצד שני'
ומצד שני
16/01/2020 | 18:03
8
זה לדעת על מקורות של אתרים פדופיליים
אולי להכיר מספרי טלפון של אנשים וגורמים שתוכל לתת למשטרה ברגע שתצא מהראש של סקופין...רק אומר
לצפיה ב-'קל שאנג'לינה'
קל שאנג'לינה
15/01/2020 | 22:57
24
גם טוד מעניין אותי
לצפיה ב-'קית' נייל (29,31)'
קית' נייל (29,31)
16/01/2020 | 17:17
1
15
השתתף ב2 עונות, ובאמת שלא הצלחתי להבין את הבן אדם הזה ואת ההגיון שלו.. מי הוא? מה הוא? מה הייתה התוכנית משחק שלו? בן אדם תעלומה
לצפיה ב-'גנבת לי'
גנבת לי
17/01/2020 | 05:55
8
לגמרי קית! אחד השחקנים ההזוים

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ