אתגר 39 הימים
חלק שלישי

כריס מ38 2 קילומטר מעל כל היתר

הונוראבל מנשנז: ספנסר, בראדלי ומייקל מ36, מאטי ורודני.

Bar EL

New member
קאנטרי גירל

וויטני

היו כמובן עוד רבות ויפות (ובראשן פארווטי), אבל בא לי לגוון

Bar EL

New member
Honorable mentions:

פארווטי הקווין
אמבר
גסיקווין מעונה 35
מורגן28
ליבי36
גולי9
נטלי22
צלסי24

Bar EL

New member
זה קל

מייק הולוואי!
האנדרדוג האהוב עליי בתוכנית ללא ספק.
העובדה שהוא זכה ב5 חסינויות למרות שכולם היו נגדו היא דיי מרשימה אותי.
וגם במשימות הקבוצתיות הוא תמיד היה פייטר מטורף (כנראה שזה האופי שלו) ואהבתי לראות את זה.

noamlah

New member
שמישהו יסביר לי את ההבדל בין טרי, מייק ובן

תכלס כולם פישלו והתקדמו בזכות אלילים וחסינויות בלבד עד לסוף
למה מייק אהוד והם שנואים?

Bar EL

New member
כי אצל מייק לא היו (לפחות לי אישית) פייבוריטים אחרים

לגבי בן - אהבתי מאוד את דיוון וכריסי אז לקחתי "קשה" את הניצחון שלו, היום אני מעריך אותו יותר.
ומייק היה יותר אנדרדוג אפילו מבן וניצח ב5 חסינויות , בנוסף לכך מייק הדיח בדיוק את המתמודדים שהיה צריך (טיילר, סיירה) כדי שיזכה בחסינויות די בקלות ואף הכתיב אתהההדחה של סיירכ. ובנוסף הצליח גם בהדחה של דן כדי לנסות להתחבר לקרולין, הוא ניסה הרבה יותר מבן וטרי אסטרטגית וחברתית בעיני, למרות החסינויות.
לגבי טרי, פשוט לא אהבתי אותו כדמות (לעומת מייק שאהבתי) אבל אני מעריך את הזכייה שלו בחסינויות.

NP23

New member
לגמרי

טרי היה מאוד כושל במועצות שבט
&nbsp
נוסיף לזה שמייק שלט בעונה עד שהחליטו להוציא אותו כנבל על , על מהלך משחקי במכירה הפומבית והרגשתי שנעשה לו די עוול
והוא כל הזמן קרא נכון את המפה החברתית ולא רצו להקשיב לו. בכל זאת הוא די הצליח להוציא מהדרך שלו את כל מי שרצה,
מה שטרי ובן היו חולמים לעשות

סטילהוק

New member
אם מדובר רק בחיית אתגרים ללא שום אסטרטגיה אז כמובן שג'ו

או אוזי, במיוחד כשמדובר במשימות במיים, שבהם הוא שוחה וצולל כמו דולפין.

אף אחד לא לוקח את השניים האלה באתגרים. השניים האלה הם אלופי משימות האתגרים של הישרדות לדורותיה. ג'ו לבדו סחב את כל שבט קאמה על גבו למיזוג השבטים רק בזכות הנצחונות שלו במשימות האתגרים, ובזכותו הם גם זכו לאכול טוב כל הפרה-מרג' לעומת שבט מאנו האומללים שלא יכלו בכלל לכוחו של ג'ו במשימות.

אורישקי

New member
מייק, מהסיבות שבר רשם

(לא החשבתי נניח את כריסי כחיית חסינויות)
&nbsp
אבל אם השאלה מי השחקן שהכי כיף לראות במשימות - אז אוזי, הוא חיית שחייה ופאזלים. לפחות בימיו הטובים יותר

למעלה