אתגר 39 הימים
ממשיכים

רגע רגע רגעעעעע שכחתי

סידני 32. הריצה את העונה מבחינה אסטרטגית. לדעתי לולא אתגר האש היה לה סיכוי למכור סיפור בגמר יותר טוב מאוברי ואולי לנצח את מישל.

B R A Y E R

New member
מנהל
יום 34

השורד/ת הכי אוברייטד
מי לדעתכם מקבל/ת קרדיט מהמעריצים הרבה מעבר למה שמגיע לו/ה?

Seosi

New member
אנדריאה וספנסר

אל תבינו אותי לא נכון, שני שחקנים נחמדים, אבל מקבלים יותר מדי קרדיט לדעתי. אנדריאה שמאז אי הגאולה שיחקה חזק מדי, וספנסר שבהרבה הצבעות בשתי העונות היה בצד הלא נכון של המספרים.

noamlah

New member
קאת'י ואווריק או'בראיין

יש הרבה אופציות: שירין, ספנסר, טום ווסטמן, סירי שדיי אוברייטד בעיניי למרות שהיא מעולה

אבל בחרתי בקאת'י שקאת'י היא לא רק אוברייטד, קאת'י היא מיטוס
מיטוס שגם אני האמנתי בו בזמנו שהיא שחקנית מעולה, השחקנית של עונה 4, זו שהייתה צריכה לנצח
אבל האמת, במבט לאחור וניתוח רציני של העונה הזאת זה לא כך

בואו נשחזר רגע את מרקייזס מרגע האיחוד והלאה
רוב וקאת'י נפגשים במסורת של אחד מגיע מכל שבט כדי לצייר דגל ולבחור שם לשבט המאוחד
רוב מגלה לקאת'י שברית רוטו לא סופרים אותה ומרחלים עליה במחנה שהיא תהיה הדחה מוקדמת באיחוד.
אז זה דבר ראשון, רוב אמר לקאת'י וקאת'י פעלה על פי דברים שרוב אמר לה
הוא לא היה צריך לעשות הרבה דרך אגב אז אני לא יודע אם בכלל לשייך את זה לאינטואיציה טובה להקשיב לו או פשוט אימפולסיביות ותגובתיות, כמו כשאומרים לה שהציצי שלה בחוץ והיא ישר מגיבה
בכל מקרה אם לא היה רוב, קאת'י כנראה הייתה ממשיכה ללכת רוטו סטרונג
אבל בסדר, קבלה מידע ופעלה.....
אבל לא פעלה טוב
ההתנהגות של קאת'י לאחר השיחה עם רוב הייתה ילדותית ואמפולסיבית, באה לזואי בפנים והתעמתה איתה כמו ילדה קטנה וזרקה לה קול זבל באותה מועצה רק כדי לעשות דווקא
"אבל היא ניסתה לשכנע את פסקל ונליה"
כן...ניסתה...ניסתה וקבלה תחת, פסקל ונליה לא שמו על קאת'י ועל האזהרות שלה כמו שטום ואלישיה באולסטארז לא שמו על האזהרות שלה, מה ששכנע אותם זה אתגר הקוקוסים ווספיה שאמרה להם שברית רוטו הבטיחה לה מקום מעליהם ולכן הצביע לרוב מועצה קודמת
וספיה הצליחה לעשות בשיחה אחת שקולה את מה שקאת'י לא הצליחה במאות תחנונים והדבקויות
משם זה פשוט היה הצבעת גוש שבטית שקאת'י הייתה חלק ממנה בלי ממש מחשבה על הסוף, גם כשצצו לה מחשבות כמו לעזור לגנרל להתקדם כי הוא דיי עלוב וקל לנצח אותו ביטלה את זה ב"לא רוצה לצאת כלבה"
פיינל 4 זרקה את נליה מתחת לאוטובוס והתחילה ללכלך עליה ולכרות ברית עם וי לפיינל 2 כשלא ממש הייתה צריכה, וספיה תכננה להצביע נליה ולכפות תיקו ולא הסתירה זאת, קאת'י לא ראתה נכון את הסיטואציה והתנהגה באופן אימפולסיבי ופסלה כל סיכוי שנליה תיקח אותה לפיינל 2 אם תזכה בחסינות שאחריי

חזרה לאולסטאר ושם הייתה יותר עלובה ממה שהייתה במרקייזס
הייתה יד ימינו של לקס והלכה אחריו בבחירות גרועות שגרמו לשבט שלהם להפסיד חסינות שוב ושוב
הייתה האחראית הראשית להחלטה שגרמה לכל השבט שלה להכחד באיחוד (הדחת ג'רי על פניי אמבר)
וכל זאת עם פנים צדקניות והאשמות של אחרים במשחק הגרוע שלה
מקבלת קרדיט מהקהל ש"ניסתה לשכנע את טום ואלישיה וכמעט הצליחה"...טוב, בסדר
נחשבת כגיבורה על כך שהחליטה "להתעשת" ולהצביע רוב בסוף למרות שבבירור ההצבעה שלה לא הייתה הצבעה לרוב אלא הצבעת מרמור נגד אמבר
כמו שלקס וטום ואלישיה הצביעו מתוך מרמור כך גם קאת'י הצביעה מתוך מרמור
אבל הם עלובים והיא גיבורה בעיניי הקהל

קאת'י היא מיתוס
למה היא מיתוס?
שאלה מעניינת, אני חושב שיש לכך שתי סיבות עיקריות
הראשונה היא טייטל האנדרדוג, אישה מבוגרת שהצליחה להגיע רחוק במשחק נהייתה לה מן הילה של חכם זקן בעיניי הקהל
והשניה זה גזענות, כן, יודע שזה נשמע תלוש אבל עד עונה 14 שארל קול ניצח ליהוק השחורים בהישרדות קודם כל היה על בסיס עלה טענה, גבר שחור ואישה שחורה, לפעמים גם אחד מהם לא אם יש איזה אסייתי או מקסיקני במקום ותמיד השחורים הוצגו רק בשני אופנים
1. עצלן, חלש במשימות, לא עוזר במחנה, רוצה לפרוש
2.דעתן, עצבני, פינגר אין יור פייס, גרואן אס מן
זה חלחל כלכך עד שבפורומים של הישרדות כששאלו "מה אתם הכי לא אוהבים בתכנית" אנשים אמרו בלי בושה "השחורים"
שון ווספיה גם הוצגו ככאלו כששון הוצג בעיקר בריבים שלו עם ג'ון ווספיה הוצגה בעיקר בפרקים שהייתה חולה
הקהל לא ידע ולא היה מוכן לתת קרדיט לשון ווספיה (בעיקר לוספיה) על העונה הזו ולכן קאת'י נהייתה ברירת מחדל לגיבורת העונה

NP23

New member
ריק! לא צריך לומר הרבה

רק שאני מתייחס יותר לצופים באמריקה מאשר כאן אצלנו. גם ג'ו מאותה עונה שגם אחרי שהודח במועצה היחידה שהיה בה , מלא אמריקאים עוד רצו שיחזור מאי ההכחדה וינצח .
יש כמובן גם את אליין מהעונה האחרונה.

noamlah

New member
אם להתייחס לאמריקה

אז אני חושב שכדאיי להתמקד על הקריטריונים של המשחק
מכיוון שהרוב שם שופטים על פי קריטריונים אחרים ממה ששופטים בפורום הזה
אני לא יכול להגיד שג'ו אוברייטד באמריקה בעוד שם שופטים אותו על זה שהוא חתיך ונחמד, זה קריטריונים שונים
מי שאוהב את ג'ו לא מתייחס למשחק וגם לא ממש מכבד אותו
ריק שופטים אותו כשחקן מדהים שעושה ביג מובז אז כן נכון לאמר שהוא אוברייטד

Seosi

New member
משנה את דעתי בעצם, אלך אם בריאן היידיק

אמנם לא פה, אבל חולים עליו בפורומים אמריקאיים. כולם אומרים עד כמה גאון אסטרטגי הוא היה, ואמנם הוא כן היה שחקן אסטרטגי, אני לא חושב שהיה מגיע כזה רחוק לולא הלן. בנוסף, הוא היה שחקן חברתי ממש ממש ממש לא טוב. כמו שנעם ציין, הוא לא זכר שמות ופרטים על שחקנים כלל, וזה בא במיוחד לידי ביטוי במועצת השבט האחרונה, שהייתה לו אחת ההופעות הכי גרועות מכל המנצחים. הוא לא ידע לענות על כל השאלות של פני לגבי חייה. הוא כמעט הפסיד לקליי, זה אמור להעיד עליו כשחקן.

אורישקי

New member
שאלה מאד מורכבת ולכן אני מחלק את התשובה שלי אליה

יש את האוברייטד בעיני הצופים הכלליים של אמריקה - שבהם הבולטים ביותר הם כריסטיאן, אוזי, ג'ו..... בעיקר השניים הראשונים מבחינתי
&nbsp
יש את החלק השני שאליו אני אתייחס שזה אוברייטד משחקי, ובעיני הבחירה היא:
* קוקראן - מתים עליו בעיקר צופים כלליים אבל זה בקטע משחקי יותר ,היה שחקן גרוע ולא נסבל בעונה הראשונה שלו ושיחק משחק סבבה אבל ממש לא יוצא דופן שמצדיק את כל ההשפכויות בעונה 26. ובכללי הוא לא נסבל
* ריק דווינס - כל מה שאמרו פה, בחור נחמד, היה דמות סבבה אבל היה שחקן ממש ממש מממש ממש ממשששששששששש בינוני וכל ההתלהבות ממנו בפרקים האחרונםי הייתה ממש מוגזמת. נטו שחקן של חסינויות ואלילים

Bar EL

New member
בוחר באוברי(טד)

כלימר, באוברי.
בעיני היה לה המון מזל בעונה 32 וכנראה שסידני שלטה הרבה יותר ממנה במשחק, אבל משום מה כולם עפים דווקא עליה.
בעונה 34 היא הייתה כלום ודיי קלולס כמעט בכל ההצבעות באותה עונה (וללא הרבה בני ברית), ועל עונה 38 אין בכלל מה לדבר כמה שהייתה גרועה שם ופישלה.
ותכלס היא גם לא איזו דמות מעניינת כמו שעשו אותה הקהל האמריקאי והמעריצים הטיפוסיים.

B R A Y E R

New member
מנהל
טוב אז ככה

הייתי אומר ברנדה, אבל לשמחתי אחרי עונה 26 ההערכה אליה כבר ממזמן ירדה והיא לא רלוונטית יותר מבחינת המעריצים
&nbsp
מי שכן באמת לא רלוונטי ועדיין יצר לעצמו רושם של "השחקן הכי חכם אבר" זה רוב ססטרינו, הידוע בכינויו סמרטוטינו
כן, יחסית לעונות הראשונות הוא שיחק טוב, בעיקר כי שיחק בתקופה שבה יש תמימות מסויימת בנוגע להישרדות ומי שלוהקו לא כלכך הבינו עדיין איך צריך לשחק את המשחק
וגם אז הוא פישל כי הגיע לסוף עם ג'נה, שהמעיט בערכה
עונה אחרי זה הוא חזר והוא פשוט היה שם כלום ושום דבר. לא השתלב בכלל והודח על טיל.
מאז הוא מסרב לחזור לעונה נוספת, כדי לא להרוס את המוניטין שנשאר לו, כי הוא הפך את המוניטין הזה לקריירה שלו, ומרשה לעצמו לנהל פודקאסט ולקטול באופן עקבי שחקנים אסטרטגים שאם היה משחק מולם היו משפילים אותו כמו שרוב מריאנו השפיל אותו באולסטארס..
ומה שהכי הורג אותי - רוב המעריצים מקשיבים לו באופן עקבי, לוקחים ברצינות כל מה שיש לו להגיד ואומרים על זה אמן.. בן אדם שפאקינג 17 שנה לא דרך על האי..

Seosi

New member
אני לא חושב שהוא השחקן הכי חכם אבר

אבל הוא כן היה שחקן שדי שינה את האופן שבו משחקים את המשחק, לפי דעתי לפחות. וממה שאני זוכר, זאת הייתה אמבר שהביאה להדחתו, לא רוב מריאנו.

אני לא חושב שהוא קוטל שחקנים, הוא פשוט מדבר על הפרקים. סטיבן כן עושה זאת, אבל לא זכור לי שרוב אי פעם קטל אף אחד, ואני זוכר שהוא תמיד ראיין מתמודדים שהודחו לאתר שלו, כך שנתן להם במה.

למעלה