אתגר 39 הימים
ממשיכים

Seosi

New member
האמת שפארווטי

התלבטתי בינה ובין ארל, אבל הסיבה שבחרתי בפארווטי היא שגם בעונה 16 וגם בעונה 20 היא סומנה על היום הראשון להדחה. בשתי העונות היו לה מטרות גדולות על הגב. ואם זאת, היא ניצחה בעונה 16 והגיעה למקום שני בעונה בגיבורים נגד נבלים. אם זה לא הוכחה לאינטליגנטיות, אז אני לא יודע מה כן.

Seosi

New member
וגם התבלטתי בין ארל ויול

ארל בעיקר, כי הוא הגיע למשחק בלי ידע קודם למשחק, והצליח לנצח.

noamlah

New member
דאני

בעיקר בגלל שידעה להתחמק מההפקה
וסך הכל גרמה לכולם לעשות דברים מאוד מטופשים בשבילה ותפרה לעצמה את הניצחון

NP23

New member
בחיים או במשחק ? ;)

כי כריסטיאן מעונה 37 סופר אינטילגנט , אי אפשר לקחת את זה ממנו . אבל במשחק לא התנהל בהכי חוכמה.
&nbsp
סירי בעיניי אינטליגנטית מאוד גם במשחק וגם בחיים ( אחות זה מקצוע שדי underated על ידי כמה אנשים , בקושי ובמורכבות שלו)
בנוסף גם האינטליגנציה הרגשית שלה גבוהה ביותר.

אורישקי

New member
זה באמת משהו שקצת קשה למדוד

לצורך העניין גם ג'טייה היא מהנדסת טילים אז אני בטוח שיש לה אינטלייגנציה כבוהה מאד... מה רק שפחות.
&nbsp
אני חוש שבכולל יול ללא ספק הדגומא הראשונה שעולה לי.

B R A Y E R

New member
מנהל
לגמרי לגמרי קווין סירי

הדרך שבה היא מצליחה לגשת לכל אחד ולהקסים אותו, לגבש סביבה קבוצה של שורדים ולהפעיל אותם כמו בובות על חוט כדי להוציא לפועל הדחות שהיא תיכננה, ותמיד תמיד היא חושבת מחוץ לקופסא

B R A Y E R

New member
מנהל
יום 35

השורד/ת הכי אנדרייטד
או במילים אחרות- מי לא מקבל/ת מספיק הערכה מהצופים?
רצוי מאוד להסביר גם למה

noamlah

New member
אמבר אמבר אמבר אמבר!!!!!

מבחינתי השחקנית החוזרת שעשתה הכי שיפור מהעונה המקורית שלה
שחקנית חברתית מעולה
הצליחה להוציא את עצמה ממצב של מיעוט בערבוב שאף אחד מלפניה לא הצליח לצאת וגם הרבה אחריה ואם עוד מישהו יגיד שוב פעם את השטות שרוב הציל אותה אגיד שוב שבראיונות של קאת'י ולקס אושר על ידי שניהם שהרעיון להדיח את ג'רי ולהשאיר את אמבר היה רעיון של קאת'י כי היא האמינה לאמבר על החוף שהיא ורוב ישמרו עליה ועל לקס
הייתה מעורבת ושלטה בכל ההדחות וגם עם רוב היה יותר דומיננטי זה שהיה מוכן לזרוק את כל המשחק שלו בשבילה אומר המון
הניצחון שייך לה ומגיע לה
ולצערי כמעט אף אחד לא נותן לה את הקרדיט

noamlah

New member
אגב

אם היינו מפרידים לפי דמויות בעונות אז אולי הייתי מציין את "רוב עונה 4" כאנדרייטד ביותר כי הוא היה חלק בשינוי הדינמיקה שם שקרתה לאחר הדחתו ואנשים ממש לא נותנים לו קרדיט על כך
אבל העניין הוא ש"רוב8" הוא בסדר מבחינת הערכה
ו"רוב20" ו"רוב22" שניהם אוברייטד בטירוף
אז זה דיי מתקזז

אורישקי

New member
די מסכים איתך לגביה

חייב להגיד שתפסתי את הגדולה של אמבר דווקא במירוץ למיליון ושם הבנתי כמה היא ממש לא הייתה "נגררת" אחרי רוב, אלא חלק מאד מאד חשוב בצמד הזה.

Seosi

New member
פעם שעברה לא הסכימו איתו כאן חחח, אבל נטלי ווייט

מכיוון, שמהיום הראשון נטלי ידעה שאם היא תשב לצד ראסל בגמר היא תנצח אותו. היא גם שמה לב לכך שבנות חזקות מודחות מוקדם כמו בטסי וליז. היא הייתה השחקנית החברתית הכי טובה בשבט שלה, ולכן היא לא סומנה להדחה, ולא קיבלה אף קול נגדה. אם השבט שלה היה ממשיך ללכת למועצת השבט כמו אולונג בפלאו, אני באמת מאמין שנטלי וראסל היו השניים האחרונים שנשארו בשבט.

ואז הגיעה האיחוד, ונטלי בקושי מקבלת קרדיט על אחד המהלכים החשובים לברית שלה. היא די הייתה דמות מפתח בהדחתו של אריק. היא זאת שדיברה עם הבנות להדיח אותה. ואמנם דייב ולורה אמרו אחר-כך שזה היה בעצם הרעיון של דייב, מוניקה אישרה בAMA ברדיט שנטלי שיכנעה אותן להדיח את אריק. נטלי יכלה מכאן ללכת עם הבנות של גאלאו, אבל היא לא הייתה מגיעה רחוק איתן. היא גם יכלה ללכת עם ברט וג'ייסון, אבל לנצח את ברט בגמר יהיה מאוד קשה. מה שאני הולך לומר עכשיו זה לא לזלזל בראסל, אבל אני באמת חושב שנטלי השתמשה בו כמגן. בזמן שהוא יצר לעצמו אויבים (חוץ משאמבו, וג'ייסון) נטלי יצרה לעצמה חברים. היא כל הזמן אמרה לו עד כמה שהוא השחקן הכי טוב אי פעם, ובאמת גרמה לו להאמין שהיא סתם עוד בלונדינית שלא משחקת את המשחק. הפן החברתי בהישרדות לגמרי לא מוערך מספיק, ונטלי היא הוכחה לכך.

נ.ב.
אל תשנאו אותי חחח

Seosi

New member
ותיקון אחרון

נטלי יכלה ללכת עם ברט ומיק, לא ג'ייסון. זהו, סיימתי לחפור חחח

למעלה