לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86458,645 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'אתגר 39 הימים ממשיכים '
אתגר 39 הימים ממשיכים
<< ההודעה הנוכחית
07/01/2020 | 02:22
54
100
לצפיה ב-' יום 36'
יום 36
07/01/2020 | 02:28
11
63
השורד/ת הכי אינטליגנט/ית
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'האמת שפארווטי '
האמת שפארווטי
07/01/2020 | 04:13
1
48
התלבטתי בינה ובין ארל, אבל הסיבה שבחרתי בפארווטי היא שגם בעונה 16 וגם בעונה 20 היא סומנה על היום הראשון להדחה. בשתי העונות היו לה מטרות גדולות על הגב. ואם זאת, היא ניצחה בעונה 16 והגיעה למקום שני בעונה בגיבורים נגד נבלים. אם זה לא הוכחה לאינטליגנטיות, אז אני לא יודע מה כן.
לצפיה ב-'וגם התבלטתי בין ארל ויול'
וגם התבלטתי בין ארל ויול
10/01/2020 | 03:06
5
ארל בעיקר, כי הוא הגיע למשחק בלי ידע קודם למשחק, והצליח לנצח. 
לצפיה ב-'דאני'
דאני
07/01/2020 | 07:28
45
בעיקר בגלל שידעה להתחמק מההפקה
וסך הכל גרמה לכולם לעשות דברים מאוד מטופשים בשבילה ותפרה לעצמה את הניצחון
לצפיה ב-'בחיים או במשחק ? ;)'
בחיים או במשחק ? ;)
07/01/2020 | 11:14
39
כי כריסטיאן מעונה 37 סופר אינטילגנט , אי אפשר לקחת את זה ממנו . אבל במשחק לא התנהל בהכי חוכמה.

סירי בעיניי אינטליגנטית מאוד גם במשחק וגם בחיים ( אחות זה מקצוע שדי underated  על ידי כמה אנשים , בקושי ובמורכבות שלו)
בנוסף גם האינטליגנציה הרגשית שלה גבוהה ביותר.
לצפיה ב-'זה באמת משהו שקצת קשה למדוד'
זה באמת משהו שקצת קשה למדוד
07/01/2020 | 18:05
1
36
לצורך העניין גם ג'טייה היא מהנדסת טילים אז אני בטוח שיש לה אינטלייגנציה כבוהה מאד... מה רק שפחות.

אני חוש שבכולל יול ללא ספק הדגומא הראשונה שעולה לי.
לצפיה ב-'אם כבר לפי רמת IQ ג'יימס לים מאי הרוחות בעל ה IQ הגבוה ביותר'
אם כבר לפי רמת IQ ג'יימס לים מאי הרוחות בעל ה IQ הגבוה ביותר
07/01/2020 | 18:57
31
לצפיה ב-'לגמרי לגמרי קווין סירי'
לגמרי לגמרי קווין סירי
08/01/2020 | 01:39
33
הדרך שבה היא מצליחה לגשת לכל אחד ולהקסים אותו, לגבש סביבה קבוצה של שורדים ולהפעיל אותם כמו בובות על חוט כדי להוציא לפועל הדחות שהיא תיכננה, ותמיד תמיד היא חושבת מחוץ לקופסא
לצפיה ב-'אם נגדיר אינטלגנציה כיכולת לפתור בעיות'
אם נגדיר אינטלגנציה כיכולת לפתור בעיות
08/01/2020 | 10:47
27
לצפיה ב-'הראשון שעלה לי לראש זה יול'
הראשון שעלה לי לראש זה יול
09/01/2020 | 12:47
11
לצפיה ב-' יום 35'
יום 35
08/01/2020 | 01:41
27
64
השורד/ת הכי אנדרייטד
או במילים אחרות- מי לא מקבל/ת מספיק הערכה מהצופים?
רצוי מאוד להסביר גם למה
לצפיה ב-'אמבר אמבר אמבר אמבר!!!!!'
אמבר אמבר אמבר אמבר!!!!!
08/01/2020 | 07:50
2
44
מבחינתי השחקנית החוזרת שעשתה הכי שיפור מהעונה המקורית שלה
שחקנית חברתית מעולה
הצליחה להוציא את עצמה ממצב של מיעוט בערבוב שאף אחד מלפניה לא הצליח לצאת וגם הרבה אחריה ואם עוד מישהו יגיד שוב פעם את השטות שרוב הציל אותה אגיד שוב שבראיונות של קאת'י ולקס אושר על ידי שניהם שהרעיון להדיח את ג'רי ולהשאיר את אמבר היה רעיון של קאת'י כי היא האמינה לאמבר על החוף שהיא ורוב ישמרו עליה ועל לקס
הייתה מעורבת ושלטה בכל ההדחות וגם עם רוב היה יותר דומיננטי זה שהיה מוכן לזרוק את כל המשחק שלו בשבילה אומר המון
הניצחון שייך לה ומגיע לה
ולצערי כמעט אף אחד לא נותן לה את הקרדיט
לצפיה ב-'אגב'
אגב
08/01/2020 | 08:04
30
אם היינו מפרידים לפי דמויות בעונות אז אולי הייתי מציין את "רוב עונה 4" כאנדרייטד ביותר כי הוא היה חלק בשינוי הדינמיקה שם שקרתה לאחר הדחתו ואנשים ממש לא נותנים לו קרדיט על כך
אבל העניין הוא ש"רוב8" הוא בסדר מבחינת הערכה
ו"רוב20" ו"רוב22" שניהם אוברייטד בטירוף
אז זה דיי מתקזז
לצפיה ב-'די מסכים איתך לגביה'
די מסכים איתך לגביה
08/01/2020 | 09:03
35
חייב להגיד שתפסתי את הגדולה של אמבר דווקא במירוץ למיליון ושם הבנתי כמה היא ממש לא הייתה "נגררת" אחרי רוב, אלא חלק מאד מאד חשוב בצמד הזה.
לצפיה ב-'פעם שעברה לא הסכימו איתו כאן חחח, אבל נטלי ווייט '
פעם שעברה לא הסכימו איתו כאן חחח, אבל נטלי ווייט
08/01/2020 | 08:33
9
36
מכיוון, שמהיום הראשון נטלי ידעה שאם היא תשב לצד ראסל בגמר היא תנצח אותו. היא גם שמה לב לכך שבנות חזקות מודחות מוקדם כמו בטסי וליז. היא הייתה השחקנית החברתית הכי טובה בשבט שלה, ולכן היא לא סומנה להדחה, ולא קיבלה אף קול נגדה. אם השבט שלה היה ממשיך ללכת למועצת השבט כמו אולונג בפלאו, אני באמת מאמין שנטלי וראסל היו השניים האחרונים שנשארו בשבט.

ואז הגיעה האיחוד, ונטלי בקושי מקבלת קרדיט על אחד המהלכים החשובים לברית שלה. היא די הייתה דמות מפתח בהדחתו של אריק. היא זאת שדיברה עם הבנות להדיח אותה. ואמנם דייב ולורה אמרו אחר-כך שזה היה בעצם הרעיון של דייב, מוניקה אישרה בAMA ברדיט שנטלי שיכנעה אותן להדיח את אריק. נטלי יכלה מכאן ללכת עם הבנות של גאלאו, אבל היא לא הייתה מגיעה רחוק איתן. היא גם יכלה ללכת עם ברט וג'ייסון, אבל לנצח את ברט בגמר יהיה מאוד קשה. מה שאני הולך לומר עכשיו זה לא לזלזל בראסל, אבל אני באמת חושב שנטלי השתמשה בו כמגן. בזמן שהוא יצר לעצמו אויבים (חוץ משאמבו, וג'ייסון) נטלי יצרה לעצמה חברים. היא כל הזמן אמרה לו עד כמה שהוא השחקן הכי טוב אי פעם, ובאמת גרמה לו להאמין שהיא סתם עוד בלונדינית שלא משחקת את המשחק. הפן החברתי בהישרדות לגמרי לא מוערך מספיק, ונטלי היא הוכחה לכך.

נ.ב.
אל תשנאו אותי חחח
לצפיה ב-'ותיקון אחרון '
ותיקון אחרון
08/01/2020 | 09:26
25
נטלי יכלה ללכת עם ברט ומיק, לא ג'ייסון. זהו, סיימתי לחפור חחח
לצפיה ב-'אתה יותר מדי תמים סאוסי'
אתה יותר מדי תמים סאוסי
09/01/2020 | 05:03
6
26
כל מה שרשמת כאן הוא נטו מהדמיון שלך או כנראה מהדרך החיובית שבה אתה מנסה לראות את המנצחים הלא-מוערכים
והגישה שלך מאוד חמודה בעיניי, אבל זה רחוק מאוד מהמציאות
נתחיל מזה שההפקה ניסתה לעשות את הכל בשביל להוציא את נטלי הכי טוב שאפשר בעריכה, ולבנות לה עריכה של מנצחת
והיא באמת ראויה לקרדיט בהדחה של אריק, ובניגוד למה שרשמת היא גם קיבלה את כל הקרדיט לזה בפרק עצמו (והקרדיט שמגיע לראסל בהדחה הזו, שהדריך אותה מה לעשות היה מאוד מצומצם)
מעבר לזה, ניסו ממש ממש בכוח למצוא לה זמן מסך והופעה חיובית, וככה קיבלנו סצינה תמוהה שלה הורגת עכבר
אם באמת היה עוד משהו מעבר לזה, וידויים שלה משתפת במחשבות על זה שיהיה לה קל לנצח את ראסל בגמר,מחשבות אסטרטגיות באופן כללי... תאמין לי שזה היה מופיע ולא היו חוסכים את זה מאיתנו
מה שלא הראו בנוגע אליה - לא קיים
להגיד שביום הראשון היא הבינה שאם תשב לצד ראסל בגמר היא תנצח אותו - זה דמיון, וזה גם לא הגיוני כי אי אפשר להסיק דבר כזה ביום הראשון של המשחק (היא אפילו לא יודעת מי בשבט השני, אולי זה קאסט שמעריך משחק אסטרטגי?)
להגיד שהיא שמה לב לכך שבנות חזקות כמו בטסי וליז מודחות אז היא החליטה לא לשחק חזק - זה גם עיוות של המציאות - מן הסתם הן מודחות כי שתיהן רצו להדיח את בני הברית שלה (אשלי וראסל).. הן לא הודחו כי היו "נשים חזקות", הן הודחו כי היו שחקניות גרועות שהכניסו את עצמן למיעוט.
נטלי שרדה את הפרה-מרג' בזכות זה שהייתה בת ברית טובה של ראסל, הוא סמך עליה, והיא הייתה בכושר אתלטי טוב בשביל המשימות (ולדעתי אגב, אם הייתה עוד מועצת שבט, כנראה שזו היא הייתה הולכת כי שלושת הבנים באותה נקודה היו יותר חזקים ממנה פיזית)
במיזוג היא המשיכה לשרוד מעבד להדחה של אריק נטו בזכות ראסל והמהלכים שלו, והרצון שלו לקדם אותה במשחק כי האמין שיוכל לנצח אותה בגמר. באותה המידה היא גם יכלה להיות מודחת במקום ג'ייסון.. לא היה לה שום סיי והיא לא הייתה אפילו צריכה לשכנע, זה היה מופע של בן אדם יחיד.
ובנוגע למשחק חברתי - היא גם כן לא הייתה כלכך מצטיינת, וחוץ מראסל, אשלי(בתחילת המשחק) וברט(בסוף המשחק) היא לא באמת פיתחה כאלו קשרים חברתיים מדהימים
השורדים עצמם מעידים שהם לא כלכך הצליחו להכיר אותה, כולל ג'ייסון שהיה איתה מתחילה המשחק. היא הייתה נחמדה לכולם זה נכון, אבל לא משהו מעבר לזה, שאם נגיד ראסל איכשהו היה מודח במקום קלי/לורה היא הייתה מצליחה להגיע רחוק יותר ממקום 8
הסיבה היחידה שהיא ניצחה וראסל הפסיד - הם היו ממורמרים על זה שהוא הדיח אותם אחד אחרי השני. וכולם הודו בזה בדרך זו או אחרת
לורה אפילו טענה פעם בראיון שהם תיכננו לפצל את הקולות בין נטלי למיק רק בשביל שראסל יהיה מקום 3 ולא 2, אבל בסוף סיכמו בפונדרוסה לשים את כל הקולות על נטלי כדי שהוא בטוח יפסיד. באותה המידה ממש זה יכל להיות גם ניצחון של מיק.

בקיצור, נטלי חמודה מאוד, ויחסית לנגררת היא כן הצליחה להוביל מהלך שנתן לה קרדיט, אבל מעבר לזה להגיד שהיא אנדרייטד זה מוזר כי.. איזה הערכה היא צריכה לקבל מעבר לזה?
מאז עונה 19 יש הרבה יותר שחקנים ומנצחים שקיבלו השראה מראסל מאשר ניסו לקבל השראה מנטלי..
מאז סופי אין יותר שחקנים שרוצים להיות "נטלי" וגם אם יש כאלו, הם לא מקבלים שום קרדיט בגמר. ואין שום סיבה שגם אנחנו בתור מעריצים ניתן קרדיט למי שלא לוקח אחריות על המשחק שלו ושם את כל הביצים בשק של שחקן אחר..
לצפיה ב-'אני יודע שלא לכך התכוונת '
אני יודע שלא לכך התכוונת
09/01/2020 | 07:51
5
23
אבל אשמח אם לא תגיד שאלו דברים מהדמיון שלי או שאני תמים. באמת שאין לי בעיה שאנחנו לא מסכימים, יכול מאוד להיות ששנינו רואים זאת מדרכים שונות וזה בסדר, אבל אני לא חושב שאני ממציא דברים, כי כך באמת ראיתי זאת. אני חושב שקשה לצופים להעריך את המשחק של נטלי כי היא לא קיבלה זמן מסך. ראסל קיבל, מה, משהו כמו 90% מזמן המסך?

נטלי אמרה בעצמה בוידוי שהיא יודעת שהיא תוכל לנצח את ראסל. זה לא היה בפרק הראשון אבל באחד הפרקים הראשונים (יש ביו-טיוב מקבץ של וידויים שלה). נכון, בטסי וליזום לא היו שחקניות טובות, אבל ראסל בעצמו אמר שהוא הדין את בטסי כי היא משחקת אסטרטגית. נטלי אמרה בעצמה שהיא ראתה נשים חזקות מודחות משבט שלה ולכן בחרה לשחק אחרת.

גם אני שמעתי את הראיון של לורה, והיא אמרה שהם רצו להצביע למיק, אבל נטלי הייתה ממש טובה במועצת השבט האחרונה, והיא ידעה את כל שמות המאדים הקרובים בחיים של המתמודדים משיחות שהועלו בעבר.
לצפיה ב-'גם קליי מעונה 5 ידע'
גם קליי מעונה 5 ידע
09/01/2020 | 12:28
2
30
רק מציין, היה לו זיכרון מאוד טוב לפרטים הללו ולכן גם הרוויח את התמיכה של סוק ג'אי (במיוחד פני) לעומת בראיין שבקושי ידע את השמות של המתמודדים
ובכל זאת לא נראה לי שמישהו פה היה מחשיב את קליי כשחקן חברתי טוב

אבל כן, לגבי נטלי היא בהחלט יצרה קשרים טובים עם גאלו וראו גם את ליז מתלוננת על כך לפני שהאיחוד בכלל התחיל, בנוסף היכולות החברתיות שלה גם גרמו לכך שראסל הביא אותה לסוף כי אם היה חושב בהיגיון קר בגמר עם מיק וג'ייסון או עוד יותר טוב ג'ייסון ושאמבו היה לו הרבה יותר סיכויים לנצח
אני לא חושב שיש הסבר הגיוני לקדם את נטלי על פניי ג'ייסון ושאמבו וגם אוהבי ראסל לא הצליחו להסביר לי את העניין הזה שאם הוא כלכך שלט למה לא הביא את שני השנואים האלו איתו?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
09/01/2020 | 14:32
24
אמנם לקליי היה זיכרון טוב, אבל הוא ממש לא היה חביב לשאר חברי השבט, בניגוד לנטלי.
לצפיה ב-'למה לייחס לה את ההחלטה של ראסל כיכולת חברתית?'
למה לייחס לה את ההחלטה של ראסל כיכולת חברתית?
10/01/2020 | 03:29
12
זה מה שבאמת הורג אותי, וזה אותו תירוץ שמשתמשים בו כדי להעצים את סנדרה
כמו שאתה אמרת וכמו שכולם יודעים - זה ראסל שהחליט את מי לקחת לגמר
לא לנטלי ולא לסנדרה היה סיי בהחלטה הזו, ושתיהן יכלו לעוף באותה המידה קודם לכן
וההפך - אם היו לה יכולות חברתיות הוא כנראה לא היה בוחר אותה לגמר
הוא בחר את ה2 שהוא האמין שמולם יוכל לנצח
מה שהוא לא ידע (וזו תשובה לשאלה שלך) זה שלא משנה מול מי היה יושב בגמר - הוא היה מפסיד
גם אם ג'ייסון היה מגיע במקום נטלי, ג'ייסון/מיק היו מנצחים
אם שאמבו הייתה מגיעה לגמר, האדם השלישי שהוא לא היא או ג'ייסון היו מנצחים
לצפיה ב-'אני כמובן לא טוען שאתה ממציא דברים'
אני כמובן לא טוען שאתה ממציא דברים
10/01/2020 | 03:15
1
15
אני יודע שאתה מאמין בזה ושזאת הדרך שבה אתה אוהב לראות את הדברים
אז אני מתנצל אם העלבתי אותך בדברים שרשמתי, זה לא נאמר בצורה שלילית, מכבד את הדעה שלך גם כשהיא שונה משלי
אבל בכל זאת יש הבדל בין עובדות לבין השערות - ורוב הדברים שאתה מדבר עליהם זה השערות שלך
יש לעורכים של הישרדות 2 אינטרסים כשהם עורכים את העונה:
1. שתהיה עונה מעניינת לצפייה
2. שהסיפור של המנצח יהיה ברור, וכמה שיותר חיובי
לגבי האינטרס הראשון, כנראה שלא היו חומרים יותר מדי מעניינים מנטלי בשביל שהיא תקבל יותר זמן מסך ממה שקיבלה. לא היו מכניסים בכוח סצינות שלה מבשלת אורז או הולכת לחפש עצים למדורה. מן הסתם ראסל היה הרבה יותר מעניין, ועשה הרבה יותר דברים במשחק, אז קיבל הרבה יותר זמן מסך.
לגבי האינטרס השני, תהיה בטוח ששום סצנה נוספת שהייתה יכולה להעצים יותר את נטלי בתור שחקנית ומנצחת לא נשארה על רצפת חדר העריכה. מה שלא ראינו - לא קיים. נותר רק לשפוט אותה ולהעריך אותה רק על סמך מה שראינו - ומן הסתם היא לא זוכה להרבה הערכה כי באמת לא עשתה יותר מדי לאורך המשחק בשביל לנצח, וניצחה רק כתוצאה ממרמור מושבעים לשחקן אחר שכל הקרדיט מגיע רק לו.
הסיפור של העונה גם מאוד ברור, אין פערים שאפשר לתהות לגביהם ולחשוב שאולי יש חורים בסיפור ושדברים קרו אחרת מאיך שהציגו אותם, אז אני באמת מתקשה להבין איך אתה חושב שהסיפור של העונה הוא אחר ממה שהוצג?

לגבי הוידוי של נטלי כמו שאמרתי, זה כולה וידוי מתחילת המשחק, היא עוד לא מכירה את הקאסט, זה לא משהו שאפשר לקחת ברצינות ובטח היו גם לאחרים וידויים מהסוג הזה.. אם כבר, זה רק מחזק את מה שאמרתי לך בפסקה הקודמת לגבי הנסיון להעצים אותה, בפועל זה וידוי סרק שכל עונה יש כזה.
לגבי ראסל, הוא דווקא מאוד רצה לשחק עם מריסה ועם בטסי, אפילו הראו לנו בתחילת הפרק הראשון איך הוא כורת איתן ברית וניסה לעבוד איתן(למרות שהוא ידע לגבי שתיהן שהן חכמות ואסטרטגיות), הסיבה היחידה ששתיהן הודחו זה כי הן לא סמכו עליו ואמרו לו את זה בפנים - אז מן הסתם הוא לא יכל לסמוך עליהן בחזרה ובעט אותן החוצה.
באמת שאין לזה שום קשר לנשים חזקות נשים חלשות... אחריהן הודח בן שהוא בכלל גבר וחזק, ואחריו הודחה אשלי שהיא חלשה.. לא צריך להאמין לכל סיפור ששורדים מספרים כדי להצדיק/לתרץ את המשחק שלהם, האמת פשוטה יותר, וזו באמת לא עונה מורכבת במיוחד מבחינת סיפור.

בנוגע למושבעים, כולם הודו בדרך זו או אחרת שלא עניין אותם מה יאמר בכלל במועצה, ושהם כבר החליטו מראש למי הם הולכים להצביע. אז אולי לורה טענה את זה כדי לצאת פחות ממורמר, אבל זה לא האמת.
והאמת היא שראסל היה שחקן הרבה יותר חברתי ממנה, פיתח קשרים הרבה יותר טובים ועמוקים עם הקאסט (כולו! בניגוד אליה)
ועד היום הוא בקשר עם כמה מהמתמודדים בקאסט, שחלקם מתחרטים עד היום שלא הצביעו לו ומודים שזה היה מתוך מרמור
ונטלי... בקשר עם 0 מהשחקנים בקאסט. הקשרים שהיא פיתחה במשחק לא היו עמוקים מספיק בשביל לשמור עליהם יום אחרי שהמשחק מסתיים
לפעמים האמת פשוטה יותר ולא צריך לחפש הסברים אחרים - מדובר בנצחון מתוך מרמור נטו לשחקן אגדי ששינה את המשחק
לצפיה ב-'תודה על ההבהרה '
תודה על ההבהרה
10/01/2020 | 03:25
12
ברור לי שראסל הוא היה המתמודד הכי מעניין העונה, אבל זה לא רק שנטלי בקושי קיבלה וידויים, כמעט כולם שם לא קיבלו וידויים. זה היה המופע של ראסל, לטוב או לרע.

שאמרתי נשים חזקות שהודחו מוקדם, זאת בדיוק הייתה הכוונה, שהן אמרו מה שהן חשבו על ראסל (שהן לא סומכות עליו) והודחו מיד. נטלי הבינה זאת, היא אמרה את זה, אני לא ממציא סתם. אני עדיין לא חושב שראסל הוא שחקן חברתי מצטיין, אבל כן מגיע לו קרדיט על הקשרים שפיתח עם ג'ון ושאמבו, מה שעזר לברית שלו. ואני מודע לכך שהמושבעים היו ממורמרים (אריק בכלל) אבל לפי הראיון של לורה שדיברנו עליו קודם, הם רצו להצביע למיק, אבל נטלי הצליחה לשכנע את רובם להצביע לה בנאום שלה. ובקשר לזה שהיא לא בקשר עם אף אחד, אי אפשר לדעת מה קרה. היא לא נמצאת בשום מדיה חברתית, יכול להיות שהיא התחזקה יותר דתית, באמת שאין לי מושג לגבי זה. כן, נטלי ניצחה מתוך מרמרור, אבל היא ידעה שזה מה שיקרה. היא בעצמה אמרה שהיא יודעת שראסל הכעיס הרבה אנשים ולכן היא תוכל לנצח אותו בגמר.

וחשוב לי לציין, אני לא אומר שלראסל לא הגיע לנצח, אני פשוט חושב שמגיע לנטלי קצת יותר קרדיט, זה הכל.
לצפיה ב-'אני אלך על'
אני אלך על
08/01/2020 | 09:05
1
47
טריש מעונה 28
נכון שהיא קצת נבלעה בצל של טוני והוא הדמות והשחקן שזוכרים מהעונה, אבל לטריש היה חלק לא קטן במה שקרה בעונה.
את ההדחה של שרה אפשר לגמרי לזקוף לזכותה, היא לגמרי זיהתה שקאס היא הגורם הבעייתי ובעצם הכריעה את הכף לטובת הברית שלה ושל טוני, בלי צורך אפילו באלילים. היה לה משחק חברתי מאד טוב והיא בעצם איגדה סביבה את כל השחקנים במשחק, ובאיזשהו מקום שמרה על טוני לא מעט פעמים.
החוכמה של טוני הייתה לחתוך אותה בזמן כי היה סיכוי לא רע שדווקא היא הייתה מצליחה לנצח אותו בג'ורי.
ובלי קשר לזה היה לה את אחד הנאומי מושבעים היותר יפים שאני זוכר
לצפיה ב-'לא יודע אם הכי, אבל כאב לי על גווין'
לא יודע אם הכי, אבל כאב לי על גווין
08/01/2020 | 10:33
31
כאן הוא מוערך , אני מתכוון לצופים באמריקה וכן גם למושבעים בעונה שלו, שלא הרגישו והבינו כמה הוא שחקן מעולה.
לצפיה ב-'חייב לתת עוד דוגמא'
חייב לתת עוד דוגמא
08/01/2020 | 10:41
3
41
טווילה וסקאוט מעונה 9 מאוד שנואות ובנוסף אף אחד לא רואה בהן באמריקה שחקניות חכמות .
ובתקופה של עונה 9 , לעשות את המהפך שעשו זה לא ברור מאליו כמו בכל עונה.

מסתכלים על סקאוט איזו עלובה הייתה במשימות ושהיתה מאוד מבוגרת ,
היום אומרים על ג'נט איזו גיבורה היא שבגילה הגיעה כל כך רחוק במשחק , אבל סקאוט עשתה את זה הרבה קודם.
היא לעומתה לא הדליקה אש או ניצחה חסינות, אבל לי זה גורם להעריך את סקאוט עוד יותר שהצליחה להשאר גם בפרה מרג למרות שהייתה חלשה ואפילו עם ניתוח בברך .'.
באחת המשימות שימשה בתור הרואה שמכוונת אותם במשימה שבה ניצחו. נקראה אם השבט. היא השתמשה ביתרונות שהיו לה,
הבנות אהבו אותה.
והיא זאת שרצתה לעשות את המהפך על איימי וליאן כשהבינה שהן לא לוקחות אותה לסוף, היא רצתה לעשות את המהפך כבר מועצה קודם. לאחר המהפך , טווילה וסקאוט גם הצליחו להדיח את ג'ולי שהייתה מאוד קרובה לכריס.
אותי אישית הן גם הצחיקו מאוד , היה להן הרבה הומור עצמי ובכלל טווילה משוגעת וכיפית  , דמות סופר חזקה. חבל ששונאים אותה כי זה יהיה זהב ללהק אותה שוב.

לצפיה ב-' בוללללללללללל'
בוללללללללללל
08/01/2020 | 20:34
25
בדרך כלל הן ובעיקר סקאוט היו הדוגמא הראשונה שלי ומשום מה שכחתי מהן בשאלה הזו.
טווילה דמות אדירה ואמן ואיכשהו יחזירו אותה,
וסקאוט בעיני היא אחת השחקניות הכי טובות ששיחקו בעונה אחת ולא ניצחו, לא פחות
לצפיה ב-'סורי אבל כמו שג'נט גרועה בעיני, ככה גם סקאוט'
סורי אבל כמו שג'נט גרועה בעיני, ככה גם סקאוט
09/01/2020 | 05:28
1
27
וככה גם עם ג'יין מניקרגואה, אגב
3 נשים מבוגרות שאומנם הצליחו להגיע רחוק ומגיע להן את כל הקרדיט,
אבל הקשר בינן לבין הישרדות, מעבר לנאשיונל גאוגרפיק שורדים בטבע, מקרי בהחלט
שלושתן פועלות מרגש נטו, 0 מחשבה אסטרטגית על המשחק ועל הגמר.
אצל ג'נט לפחות זה היה מתוך רגשות טובים
אצל סקאוט (וג'יין) זה היה שלילי, ומעיק, וסורי אותי זה ממש לא הצחיק
שלושתן צריכות לקחת בית ספר מדון איך לשחק את המשחק ולנתק ממנו את הרגש

ואם אתמקד יותר בסקאוט וטווילה ובמה שציינת, קצת סילפת חלק מהדברים, ולי זה מפריע כי זה בעצם "לנגוס" לכריס בקרדיט
"טווילה וסקאוט הצליחו להדיח את ג'ולי שהייתה מאד קרובה לכריס"
מזכיר לך שזה קרה בפיינל 5, וטווילה וסקאוט הן 2, אז... מי הקול השלישי שחסר להן בשביל רוב? כריס!
אז כנראה שזה לא הן הצליחו, ושאם ג'ולי הודחה זה היה נטו מתוך רצון של כריס שהיא תודח
ושהסיבה שהוא בחר להדיח את מי ש"מאוד קרובה" אליו זה לא כי טווילה וסקאוט שיכנעו אותו, אלא כי הוא הבין וצדק שמול שתיהן הוא מנצח גם בחסינויות וגם בקולות המושבעים
וגם אם מועצת הגמר הייתה פיינל 3 ולא פיינל 2, תהיה בטוח שהוא היה מנצח וסקאוט "החכמה" לא הייתה מקבלת קול אחד
לצפיה ב-'אין קשר בכלל בין שלושתן חוץ מהגיל'
אין קשר בכלל בין שלושתן חוץ מהגיל
09/01/2020 | 20:27
21
ג'נט שיחקה משחק חברתי יפה ומיקמה את עצמה בעמדה מעולה בשבט אבל שיחקה גרוע אסטרטגית והובילה את עצמה למצב שבו אין לה שום כוח במשחק
ג'יין שיחקה משחק גרוע בכל המובנים ובמצב הכי טבו שהייתה בו הייתה פשוט נגררת אחרי הרוב.

לצפיה ב-'בעיני'
בעיני
08/01/2020 | 11:01
36
דון!
לאחר צפייה נוספת בעונה הזו לפני כמה חודשים דיי ברור לי שהיא הייתה המאסטרמיינד האמיתי וקוקראן דיי רכב על הגב שלה.
המשחק החברתי שלה היה ממש מעולה וכולם סמכו עליה (זה מה שעזר להם להדיח את קורין) והיא זו שיזמה את רוב המהלכים בעונה והחליטה החלטות קשות.
לדעתי המושבעים ואמריקה תפסו אותה בהתחלה כאמא המבוגרת והחמודה, ולכן שהיא שיחקה חזק היא נתפסה כביץ' ולא קיבלה הערכה על כך.
לצפיה ב-'בא לי מישהו מקורי'
בא לי מישהו מקורי
08/01/2020 | 11:13
2
50
מיסי מ29 לדעתי הייתה שחקנית אסטרטגית מעולה אבל משחק חברתי צולע. בכיף הייתי מוכן שתחזור לעוד עונה.
הונוראבל מנשן: מאמא סי מ30
לצפיה ב-'אם כבר עונה 30'
אם כבר עונה 30
08/01/2020 | 20:19
29
הייתי אומר את וויל סימס השני

קודם כל הוא היחיד שהגיע לגמר בלי להיות מודח או מסומן למטרה אף פעם ונראה שאף אחד לא נתן לו חשיבות על כך
בנוסף טיפס יפה במעלה הברית שלו באיחוד, במיוחד שכשמייק שלט שם הוא שם אותו בתחתית ולא שיתף אותו בהדחה של ג'יין (שבסוף לא התקיימה והודחה קלי)

וגם בפאן האישי עשו לו רצח אופי ממש בהתנפלות שלו על שירין (שאם תהיה שאלה על אוברייטד מתלבט אם לרשום אותה כי היא בהחלט במקומות הראשונים) למרות שאם נהיה הוגנים הוא התנצל והיא זאת שהתחילה כשריכלה עליו שמחביא אוכל
לצפיה ב-'אני גם חשבתי עליה'
אני גם חשבתי עליה
08/01/2020 | 20:36
30
וממש אהבתי אותה, למרות שהיא הכי שחקנית מפסידת גמר.
לצפיה ב-'רופרט!'
רופרט!
09/01/2020 | 03:57
27
אומנם כן יש לו אהדה מהצופים הרגילים
אבל המעריצים ממש שונאים אותו
ואני עד היום לא מבין כלכך מה הסיבה, ואני מתאר לעצמי שאולי זה קשור לזה שהוא אוברייטד בינהם כשזה נוגע לצופים הרגילים
אבל בתכלס?
הוא אומנם לא מהשחקנים הכי טובים אבר, ולא מאסטרמיינד, אבל הוא מצד שני גם בכלל לא שחקן רע או גרוע
ב3 עונות ששיחק הוא הצליח להגיע רחוק, היה מאוד אהוב ואהוד על ידי הקאסט, הצליח למצוא את עצמו בבריתות חזקות,
בעונה 7 היה מנצח לדעתי אם לא היה את הטוויסט של ההחזרת מודחים
בעונה 8 למרות שהגיע במיעוט לעירבוב הוא הצליח למקם את עצמו בברית חדשה חזקה עם רוב אמבר וג'נה, והגיע למקום 4 למרות שהיה היחידי בקאסט בלי פרימייד
בעונה 20 הוא מהיום הראשון היה פצוע ולא כלכך יעיל במשימות, ובכל זאת הצליח להשתלב בברית חזקה ולא להצטייר כחוליה חלשה, במיזוג הוא היה אולי היחידי מכל שבט הגיבורים שבאמת היה חכם - גם ידע שלא צריך לסמוך על ראסל, גם זגזג כשהיה צריך ושיתף פעולה עם ראסל כדי להתקדם עוד במשחק, גם היה חכם מספיק בהדחה של קנדיס להצביע לה יחד עם קולבי ואחרת היה מודח בהצבעה חוזרת, גם "זייף" אליל חסינות ואפילו הצליח להפחיד עם זה את קינג ראסל..
ואני מאמין שבעונה 27 גם כן יכל להגיע רחוק מאוד אם לא היה פורש לטובת אישתו (וזה לגמרי ברור בשבילי למה עשה את זה)
לצפיה ב-'היידן. שוכחים אותו. חבל שלא חזר לעוד עונה'
היידן. שוכחים אותו. חבל שלא חזר לעוד עונה
10/01/2020 | 12:25
6
לצפיה ב-'רגע רגע רגעעעעע שכחתי'
רגע רגע רגעעעעע שכחתי
13/01/2020 | 11:27
3
סידני 32. הריצה את העונה מבחינה אסטרטגית. לדעתי לולא אתגר האש היה לה סיכוי למכור סיפור בגמר יותר טוב מאוברי ואולי לנצח את מישל.
לצפיה ב-' יום 34'
יום 34
09/01/2020 | 05:31
12
49
השורד/ת הכי אוברייטד
מי לדעתכם מקבל/ת קרדיט מהמעריצים הרבה מעבר למה שמגיע לו/ה?
לצפיה ב-'אנדריאה וספנסר'
אנדריאה וספנסר
09/01/2020 | 07:57
27
אל תבינו אותי לא נכון, שני שחקנים נחמדים, אבל מקבלים יותר מדי קרדיט לדעתי. אנדריאה שמאז אי הגאולה שיחקה חזק מדי, וספנסר שבהרבה הצבעות בשתי העונות היה בצד הלא נכון של המספרים.
לצפיה ב-'קאת'י ואווריק או'בראיין'
קאת'י ואווריק או'בראיין
09/01/2020 | 09:10
39
יש הרבה אופציות: שירין, ספנסר, טום ווסטמן, סירי שדיי אוברייטד בעיניי למרות שהיא מעולה

אבל בחרתי בקאת'י שקאת'י היא לא רק אוברייטד, קאת'י היא מיטוס
מיטוס שגם אני האמנתי בו בזמנו שהיא שחקנית מעולה, השחקנית של עונה 4, זו שהייתה צריכה לנצח
אבל האמת, במבט לאחור וניתוח רציני של העונה הזאת זה לא כך

בואו נשחזר רגע את מרקייזס מרגע האיחוד והלאה
רוב וקאת'י נפגשים במסורת של אחד מגיע מכל שבט כדי לצייר דגל ולבחור שם לשבט המאוחד
רוב מגלה לקאת'י שברית רוטו לא סופרים אותה ומרחלים עליה במחנה שהיא תהיה הדחה מוקדמת באיחוד.
אז זה דבר ראשון, רוב אמר לקאת'י וקאת'י פעלה על פי דברים שרוב אמר לה
הוא לא היה צריך לעשות הרבה דרך אגב אז אני לא יודע אם בכלל לשייך את זה לאינטואיציה טובה להקשיב לו או פשוט אימפולסיביות ותגובתיות, כמו כשאומרים לה שהציצי שלה בחוץ והיא ישר מגיבה
בכל מקרה אם לא היה רוב, קאת'י כנראה הייתה ממשיכה ללכת רוטו סטרונג
אבל בסדר, קבלה מידע ופעלה.....
אבל לא פעלה טוב
ההתנהגות של קאת'י לאחר השיחה עם רוב הייתה ילדותית ואמפולסיבית, באה לזואי בפנים והתעמתה איתה כמו ילדה קטנה וזרקה לה קול זבל באותה מועצה רק כדי לעשות דווקא
"אבל היא ניסתה לשכנע את פסקל ונליה"
כן...ניסתה...ניסתה וקבלה תחת, פסקל ונליה לא שמו על קאת'י ועל האזהרות שלה כמו שטום ואלישיה באולסטארז לא שמו על האזהרות שלה, מה ששכנע אותם זה אתגר הקוקוסים ווספיה שאמרה להם שברית רוטו הבטיחה לה מקום מעליהם ולכן הצביע לרוב מועצה קודמת
וספיה הצליחה לעשות בשיחה אחת שקולה את מה שקאת'י לא הצליחה במאות תחנונים והדבקויות
משם זה פשוט היה הצבעת גוש שבטית שקאת'י הייתה חלק ממנה בלי ממש מחשבה על הסוף, גם כשצצו לה מחשבות כמו לעזור לגנרל להתקדם כי הוא דיי עלוב וקל לנצח אותו ביטלה את זה ב"לא רוצה לצאת כלבה"
פיינל 4 זרקה את נליה מתחת לאוטובוס והתחילה ללכלך עליה ולכרות ברית עם וי לפיינל 2 כשלא ממש הייתה צריכה, וספיה תכננה להצביע נליה ולכפות תיקו ולא הסתירה זאת, קאת'י לא ראתה נכון את הסיטואציה והתנהגה באופן אימפולסיבי ופסלה כל סיכוי שנליה תיקח אותה לפיינל 2 אם תזכה בחסינות שאחריי

חזרה לאולסטאר ושם הייתה יותר עלובה ממה שהייתה במרקייזס
הייתה יד ימינו של לקס והלכה אחריו בבחירות גרועות שגרמו לשבט שלהם להפסיד חסינות שוב ושוב
הייתה האחראית הראשית להחלטה שגרמה לכל השבט שלה להכחד באיחוד (הדחת ג'רי על פניי אמבר)
וכל זאת עם פנים צדקניות והאשמות של אחרים במשחק הגרוע שלה
מקבלת קרדיט מהקהל ש"ניסתה לשכנע את טום ואלישיה וכמעט הצליחה"...טוב, בסדר
נחשבת כגיבורה על כך שהחליטה "להתעשת" ולהצביע רוב בסוף למרות שבבירור ההצבעה שלה לא הייתה הצבעה לרוב אלא הצבעת מרמור נגד אמבר
כמו שלקס וטום ואלישיה הצביעו מתוך מרמור כך גם קאת'י הצביעה מתוך מרמור
אבל הם עלובים והיא גיבורה בעיניי הקהל

קאת'י היא מיתוס
למה היא מיתוס?
שאלה מעניינת, אני חושב שיש לכך שתי סיבות עיקריות
הראשונה היא טייטל האנדרדוג, אישה מבוגרת שהצליחה להגיע רחוק במשחק נהייתה לה מן הילה של חכם זקן בעיניי הקהל
והשניה זה גזענות, כן, יודע שזה נשמע תלוש אבל עד עונה 14 שארל קול ניצח ליהוק השחורים בהישרדות קודם כל היה על בסיס עלה טענה, גבר שחור ואישה שחורה, לפעמים גם אחד מהם לא אם יש איזה אסייתי או מקסיקני במקום ותמיד השחורים הוצגו רק בשני אופנים
1. עצלן, חלש במשימות, לא עוזר במחנה, רוצה לפרוש
2.דעתן, עצבני, פינגר אין יור פייס, גרואן אס מן
זה חלחל כלכך עד שבפורומים של הישרדות כששאלו "מה אתם הכי לא אוהבים בתכנית" אנשים אמרו בלי בושה "השחורים"
שון ווספיה גם הוצגו ככאלו כששון הוצג בעיקר בריבים שלו עם ג'ון ווספיה הוצגה בעיקר בפרקים שהייתה חולה
הקהל לא ידע ולא היה מוכן לתת קרדיט לשון ווספיה (בעיקר לוספיה) על העונה הזו ולכן קאת'י נהייתה ברירת מחדל לגיבורת העונה
לצפיה ב-'ריק! לא צריך לומר הרבה'
ריק! לא צריך לומר הרבה
09/01/2020 | 10:11
1
29
רק שאני מתייחס יותר לצופים באמריקה מאשר כאן אצלנו.  גם ג'ו מאותה עונה שגם אחרי שהודח במועצה היחידה שהיה בה ,  מלא אמריקאים עוד רצו שיחזור מאי ההכחדה וינצח .
יש כמובן גם את אליין מהעונה האחרונה.
לצפיה ב-'אם להתייחס לאמריקה'
אם להתייחס לאמריקה
09/01/2020 | 12:19
29
אז אני חושב שכדאיי להתמקד על הקריטריונים של המשחק
מכיוון שהרוב שם שופטים על פי קריטריונים אחרים ממה ששופטים בפורום הזה
אני לא יכול להגיד שג'ו אוברייטד באמריקה בעוד שם שופטים אותו על זה שהוא חתיך ונחמד, זה קריטריונים שונים
מי שאוהב את ג'ו לא מתייחס למשחק וגם לא ממש מכבד אותו
ריק שופטים אותו כשחקן מדהים שעושה ביג מובז אז כן נכון לאמר שהוא אוברייטד
לצפיה ב-'משנה את דעתי בעצם, אלך אם בריאן היידיק'
משנה את דעתי בעצם, אלך אם בריאן היידיק
09/01/2020 | 14:36
31
אמנם לא פה, אבל חולים עליו בפורומים אמריקאיים. כולם אומרים עד כמה גאון אסטרטגי הוא היה, ואמנם הוא כן היה שחקן אסטרטגי, אני לא חושב שהיה מגיע כזה רחוק לולא הלן. בנוסף, הוא היה שחקן חברתי ממש ממש ממש לא טוב. כמו שנעם ציין, הוא לא זכר שמות ופרטים על שחקנים כלל, וזה בא במיוחד לידי ביטוי במועצת השבט האחרונה, שהייתה לו אחת ההופעות הכי גרועות מכל המנצחים. הוא לא ידע לענות על כל השאלות של פני לגבי חייה. הוא כמעט הפסיד לקליי, זה אמור להעיד עליו כשחקן.
לצפיה ב-'אם הייתם שואלים אותי לפני 34 אז ג'ייטי'
אם הייתם שואלים אותי לפני 34 אז ג'ייטי
09/01/2020 | 17:45
26
היום יותר סביר שאומר רוב וסנדרה
לצפיה ב-'שאלה מאד מורכבת ולכן אני מחלק את התשובה שלי אליה'
שאלה מאד מורכבת ולכן אני מחלק את התשובה שלי אליה
09/01/2020 | 20:30
26
יש את האוברייטד בעיני הצופים הכלליים של אמריקה - שבהם הבולטים ביותר הם כריסטיאן, אוזי, ג'ו..... בעיקר השניים הראשונים מבחינתי

יש את החלק השני שאליו אני אתייחס שזה אוברייטד משחקי, ובעיני הבחירה היא:
* קוקראן - מתים עליו בעיקר צופים כלליים אבל זה בקטע משחקי יותר ,היה שחקן גרוע ולא נסבל בעונה הראשונה שלו ושיחק משחק סבבה אבל ממש לא יוצא דופן שמצדיק את כל ההשפכויות בעונה 26. ובכללי הוא לא נסבל
* ריק דווינס - כל מה שאמרו פה, בחור נחמד, היה דמות סבבה אבל היה שחקן ממש ממש מממש ממש ממשששששששששש בינוני וכל ההתלהבות ממנו בפרקים האחרונםי הייתה ממש מוגזמת. נטו שחקן של חסינויות ואלילים
לצפיה ב-'טוב אז ככה'
טוב אז ככה
10/01/2020 | 02:40
2
23
הייתי אומר ברנדה, אבל לשמחתי אחרי עונה 26 ההערכה אליה כבר ממזמן ירדה והיא לא רלוונטית יותר מבחינת המעריצים

מי שכן באמת לא רלוונטי ועדיין יצר לעצמו רושם של "השחקן הכי חכם אבר" זה רוב ססטרינו, הידוע בכינויו סמרטוטינו
כן, יחסית לעונות הראשונות הוא שיחק טוב, בעיקר כי שיחק בתקופה שבה יש תמימות מסויימת בנוגע להישרדות ומי שלוהקו לא כלכך הבינו עדיין איך צריך לשחק את המשחק
וגם אז הוא פישל כי הגיע לסוף עם ג'נה, שהמעיט בערכה
עונה אחרי זה הוא חזר והוא פשוט היה שם כלום ושום דבר. לא השתלב בכלל והודח על טיל.
מאז הוא מסרב לחזור לעונה נוספת, כדי לא להרוס את המוניטין שנשאר לו, כי הוא הפך את המוניטין הזה לקריירה שלו, ומרשה לעצמו לנהל פודקאסט ולקטול באופן עקבי שחקנים אסטרטגים שאם היה משחק מולם היו משפילים אותו כמו שרוב מריאנו השפיל אותו באולסטארס..
ומה שהכי הורג אותי - רוב המעריצים מקשיבים לו באופן עקבי, לוקחים ברצינות כל מה שיש לו להגיד ואומרים על זה אמן.. בן אדם שפאקינג 17 שנה לא דרך על האי..
לצפיה ב-'אני לא חושב שהוא השחקן הכי חכם אבר'
אני לא חושב שהוא השחקן הכי חכם אבר
10/01/2020 | 03:03
23
אבל הוא כן היה שחקן שדי שינה את האופן שבו משחקים את המשחק, לפי דעתי לפחות. וממה שאני זוכר, זאת הייתה אמבר שהביאה להדחתו, לא רוב מריאנו.

אני לא חושב שהוא קוטל שחקנים, הוא פשוט מדבר על הפרקים. סטיבן כן עושה זאת, אבל לא זכור לי שרוב אי פעם קטל אף אחד, ואני זוכר שהוא תמיד ראיין מתמודדים שהודחו לאתר שלו, כך שנתן להם במה.
לצפיה ב-'בוחר באוברי(טד)'
בוחר באוברי(טד)
10/01/2020 | 02:40
22
כלימר, באוברי.
בעיני היה לה המון מזל בעונה 32 וכנראה שסידני שלטה הרבה יותר ממנה במשחק, אבל משום מה כולם עפים דווקא עליה. 
בעונה 34 היא הייתה כלום ודיי קלולס כמעט בכל ההצבעות באותה עונה (וללא הרבה בני ברית), ועל עונה 38 אין בכלל מה לדבר כמה שהייתה גרועה שם ופישלה.
ותכלס היא גם לא איזו דמות מעניינת כמו שעשו אותה הקהל האמריקאי והמעריצים הטיפוסיים.
לצפיה ב-'הכי אוברייטד'
הכי אוברייטד
10/01/2020 | 22:30
19

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ