שאלון הכרות

B R A Y E R

New member
מנהל
שאלון הכרות

טוב, מזמן לא היה בפורום שאלון כזה, ומאז הצטרפו לכאן מלא חדשים..
אז בהשראה שלקחתי מפורום טלוויזיה, חשבתי שיהיה נחמד לפני שעונה 40 מתחילה, שנכיר קצת יותר אחד את השני

1. שם-
2. מקום מגורים-
3. גיל-
4. מה עושה כרגע בחיים?
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)?
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז?
7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו?
8. באיזה עוד פורומים גולש כיום(לא בהכרח בתפוז)?
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת?
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת(הסתיימה או שיצאה לחופשה)?
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה?
12. שחקן אהוב בהישרדות?
13. שחקנית אהובה בהישרדות?
14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת?
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב?
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות?
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב?
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)?
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע?
20. משהו מעניין נוסף שבא לך לספר?

אורישקי

New member
איך נחמדדדד

1. שם- אורי
2. מקום מגורים- חולון
3. גיל- 22
4. מה עושה כרגע בחיים? עובד
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)? ספרים, מוזיקה, ספןרט מדי פעם
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז? שם חיבה שלי כילד
7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו? אשכרה יותר מ11 שנים, הגעתי להישרדות הישראלי בעונב 1, ומשם להישרדויות וירטואליות ומשם לפורום הזה
8. באיזה עוד פורומים גולש כיום(לא בהכרח בתפוז)? מצעדים וביקןרת מוזיקה
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת? בקרוב חוזרות בטר קול סול והומלנד, והגילטיי פלזר הנוכחי זה הנוכלות
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת(הסתיימה או שיצאה לחופשה)?
אלך על שתיים שהסתיימו - משחקי הכס ושובר שורות
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה? 2008 קצת אחרי הישרדות הישראלית. ראיתי בשבתות את עונה 7 ובמקביל ביום מרתון את עועה 10 בaxn
12. שחקן אהוב בהישרדות? בוסטון רוב, טוני, מלקולם
13. שחקנית אהובה בהישרדות? סנדרה,סירי, פארווטי
14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת? יש כל כךךך הרבה אבל כרגע הראשונה שעולה לי היא קווין קריסטל קוקס
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב? לא כלת אולסטארס למיניהן - עונה 28 וקצת אחרי גם עונה 15
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות? קשה לי לדמיין את כולם בהישרדות אבל כעיקרון לbig brother 10 יש בעיני את הקאסט ה"רגיל" הכי טוב אי פעם בהישרדות. גל לעונה 20
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב? Bb האמריקאי אבל זה בא בפרקים ותלוי בעונה
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)? דניאל רייז, קווין אמנדה, דני דונאטו, טיילר ואנגלה, דן גיסלינג
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע? הכל אבל בעיקר רוק, פופ וקלאסיקות ישראליות ולעזיות
20. משהו מעניין נוסף שבא לך לספר? וואלה לא עולה לי

Bar EL

New member
יאללה

1. שם- בר
2. מקום מגורים- ראשל"צ
3. גיל- 23
4. מה עושה כרגע בחיים? משפר רפואה הייתי קורא לזה
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)? מוזיקה, חדרי בריחה, ספרים
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז? לפני עשור השתתפתי בכל מיני משחקים וירטואליים של הישרדות ובקאסט היה עוד מתמודד בשם בר, אז כדי ששאר המתמודדים לא יתבלבלו קראתי לעצמי בראל וזה איכשהו נדבק
7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו? מ2010 2011 כזה, וכמובן דרך המשחקים
8. באיזה עוד פורומים גולש כיום(לא בהכרח בתפוז)? גלשתי בעבר בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה (וגם פורום התנדבות לצהל כמובן באיזור תקופת הגיוס)
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת? טוב הישרדות נגמרה לפני שנייה... אבל מעבר לזה לא משהו שמשודר כרגע
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת(הסתיימה או שיצאה לחופשה)? בית הנייר, המתים המהלכים
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה? לפני עשר שנים, את עונה 17 גאבון - עד היום יש לעונה הזו פינה חמה בלב אצלי, כנל לשוגר שהייתה הפייבוריטית הראשונה שלי אי פעם.
12. שחקן אהוב בהישרדות? טוני ולאצ'וס וראסל האנץ בתיקו כזה
13. שחקנית אהובה בהישרדות? פארווטי שאלו
14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת? דומיניק36
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב? מתלבט בין גיבורים נגד נבלים לקאגאיאן... בסופו של דבר גיבורים נגד נהלים
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות? עונה 10 ביג בראדר
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב? האח הגדול אמריקה וקנדה, ועכשיו גם את ה"גאון" שאני כבר בסוף עונה 2 שלו
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)? מביבי זה ללא ספק דן גיסלינג , גורה וסנגמין מהגאון
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע? רוק לכל סוגיו (מיוז, קולדפליי וקילרס אבל גם הרבה ביטלס, לד זפלין, קווין, דה דורס וכו')
20. משהו מעניין נוסף שבא לך לספר?לא ממש עולה לי משהו

B R A Y E R

New member
מנהל
יאללה גם אני

1. שם- בן
2. מקום מגורים- חיפה
3. גיל- 27
4. מה עושה כרגע בחיים? סטודנט לתואר ראשון בטלוויזיה וקולנוע
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)? בעיקר סדרות, מוזיקה, אינטרנט..
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז? שם המשפחה שלי

7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו?הגעתי לפורום בסוף 2009 כשבדיוק סיימו לשדר את סמואה, ובעיקרון אני פעיל בתפוז כבר מ2002, וכבר שנים שהייתי מנהל פורומים בתפוז, אז כשהתחלתי לראות הישרדות האמריקאי חיפשתי את הפורום והתחלתי לכתוב כאן :)
8. באיזה עוד פורומים גולש כיום(לא בהכרח בתפוז)? אני קורא סמוי בפורום טלוויזיה
ויוצא לי לקרוא לפעמים בפורומים של רדיט
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת? אני רואה כרגע סדרה בשם THE O.A, למרות שזה לא ממש "משודר עכשיו" אבל זה נטפליקס..
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת(הסתיימה או שיצאה לחופשה)?המתים המהלכים, סמוך על סול והומלנד שחוזרות יחד עם הישרדות בפברואר
ושובר שורות הסדרה הכי אהובה עלי אבר
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה? בזמן שהעונה הראשונה של הישרדות הישראלית שודרה ניסיתי לראות את הפרק הראשון של מיקרונזיה (כי זה מה שבדיוק שודר בארהב) ולא ממש נהנתי, וחשבתי שזה מטומטם ממש אם האולסטארס שם מחליטים לפרוש על הפרק הראשון(פיירפליי...) אחרי שנה עונה 2 הישראלית עשתה לי חשק מחדש, ניסיתי את טוקנטינס והתאהבתי!
12. שחקן אהוב בהישרדות? לגמרי לגמרי קינג ראסל האנץ

13. שחקנית אהובה בהישרדות?המלכה האם סירי פילדס

14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת? וואו.. אממ.. נראה לי שגרג מהעונה הראשונה
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב? לגמרי 20
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות? האח הגדול האמריקאי עונה 15
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב? המרוץ למליון האמריקאי לפעמים, האח הגדול האמריקאי והקנדי לפעמים, ועכשיו אני בעיצומו של עונה 2 בthe genius (שמי שעוד לא ראה חייב)
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)? מהמרוץ- לאו וג'אמל, מהאח הגדול - קינג איבל דיק, ומהגאון- קינג גורה וקינג ג'ינהו
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע? הכל מהכל, כל מה שנשמע טוב בעיניי נכנס לפלייליסט
20. משהו מעניין נוסף שבא לך לספר? עוד 45 ימים לעונה 40!!! אני כבר סופר את הימים

noamlah

New member
אני

שם: נעם להב
מקום מגורים: רמת גן
מה עושה כרגע בחיים: סטודנט לחינוך מיוחד שנה אחרונה
תחביבים: חתולים, לשמוע סיפורים של אנשים, להיות שם כשמישהו צריך אותי, להתלונן....אבל זה תחביב רע
מה משמעות הכינוי: השם שלי
כמה זמן אני בתפוז ואיך הגעתי: מכיוון שמחשיב את הפורום הזה כגלגול של פורום סדרות מציאות אומר שהגעתי ב2004, תחילת עונת האולסטארס
לא גולש בעוד פורומים
סדרה אהובה שמשודרת כעת: הרופא הטוב
סדרה אהובה שלא משודרת כעט: אם הסתיימה כבר לא חשובה
מתי התחלתי לראות הישרדות ואיזו עונה זו הייתה: מתפלא שלא עוד אנשים כותבים את התשובה הזאת, שנת 2001, פרק 4 בערך, אבא שלי קרא לי לראות וחשבתי בהתחלה שזה דוקו על אנשים שהחליטו להיות על אי ולחיות בצורת חיים מסוימת, בפרק שבע בערך הבנתי שזה לא
שחקן אהוב בהישרדות: בנג'י מאוסטרליה היה חמוד ממש, בגרסה האמריקאית היו שחקנים טובים אבל אף פעם לא כאלו שממש אהבתי או קיוויתי שינצחו
שחקנית אהובה בהישרדות: נטלי אנדרסון!!!!
שחקן ששיחק רק פעם אחת והייתי רוצה לראות שוב: רייף מגוואטמאלה כי המשחק שלו היה טוב אבל לא ממש מובן ולצערנו היה טייפקאסט שהקדים את זמנו אז לא נשאר זכור, טי-בירד שכמעט הגיעה לעונה 31, בראיין ווספיה, למראות שלא אהבתי את שניהם היו מנצחים טובים בעונות שלהם ואולי היו יכולים להיות יותר בולטים עם עריכה אחרת, טוד הרצוג כמובן, הייתי רוצה לראות את רודי בעוד עונה כי היה הפייבוריט הראשון שלי (לא מחשיב לו את האולסטאר) אבל אלא אם ההפקה תחשוב על טוויסט מסוים או פרצה בחוקים (גם של המשחק וגם של האנושות בכלל) אני מניח שזה לא ממש יתאפשר במצבו הנוכחי
איזה קאסט אני הכי אוהב: עונה 29, אהבתי את כולם חוץ מווס, עונה 12 אם הייתה מורכבת רק משבט קסאייה
קאסט מריאליטי אחר שהייתי רוצה שישתתף בהישרדות: ביג ברודר עונה 16, כי היה קאסט ממש טוב שאיכשהוא מהלך העניינים יצר עונה יבשה, אולי בהישרדות היה הולך להם יותר
חוץ מהישרדות איזה ריאליטי אני אוהב: החפרפרת ז"ל כל גרסה שהצלחתי להבין, ביג ברודר האמריקאי והקנדי, המירוץ למרות שפחות מרתק אותי
בעבר הייתי אוהב גם ריאליטי כשרונות כמו טופ מודל, פרוג'קט ראנוויי ועוד ריאליטי תחרותיים כמו THE BIGGEST LOSER אבל סיננתי, גם ככה רואה יותר מדיי
דמות אהובה: דיין מביג ברודר הקנדי האחרון מאוד גדל עליי, ממתמודד שמאוד שנאתי לאחד שעודדתי לניצחון ומחאתי כפיים שהצליח
מוזיקה: רוק ישראלי בעיקר

Seosi

New member
נעים להכיר

1. שם - מעדיף לשמור לעצמי כרגע

2. מקום מגורים - דרום
3. גיל - 26
4. מה עושה כרגע בחיים? - 26
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)? - חחח אין לי כ"כ
טוב, אני אוהב משחקי מחשב האמת ולקרוא ואתם מוזמנים לשפוט אותי אבל גם היאבקות.
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז? - זה גם הכינוי שלי במשחקים, שהייתי יותר קטן הייתי בטוח שזה נשמע כמו משהו מאנימה...
7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו? - נראה לי פחות משנה? האמת שאני זוכר שהיה פורום של הישרדות במקום אחר אבל הוא כבר לא פעיל, ואז מצאתי פה דרך גוגל.
8. באיזה עוד פורומים גולש כיום(לא בהכרח בתפוז)? - רדיט, פורומי היאבקות בעיקר..
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת? אין
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת(הסתיימה או שיצאה לחופשה)? - הומלנד!!! למרות שהעונה האחרונה פחות הייתה טובה.
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה? - עונה 7: איי הפנינה. ומאז היא העונה הכי אהובה עלי עד היום.
12. שחקן אהוב בהישרדות? אית'ן, ארל, היידן, יאו-מן וכריס
13. שחקנית אהובה בהישרדות? דני, פארווטי, סירי, סנדרה וקים
14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת? ארל, היידן ווספיה
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב? - אני די משוחד, אבל עונה 7
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות? - שיהיה האח הגדול.
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב? - אין חחח
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)? - אין
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע? - קצת מהכל
20. משהו מעניין נוסף שבא לך לספר? - עייף חחח

יאללה

1. שם- גלעד
2. מקום מגורים- ירושלים
3. גיל- 23
4. מה עושה כרגע בחיים? סטודנט לתואר ראשון בתקשורת ויחבל (ורץ לאגודה בואו תצביעו), עובד בשלטר לנערים בסיכון ובקרוב מתחיל גם עבודה תחת משרד החוץ
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)? לבשל ולאפות
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז? פעם הערצתי פופ שבדי כיום פחות
7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו? מלא זמן משחקים וירטואלים
8. באיזה עוד פורומים גולש כיום(לא בהכרח בתפוז)? אירוויזיון
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת? זאת וזאתי
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת(הסתיימה או שיצאה לחופשה)? רופול דראג רייס
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה? 12 עונה ראשונה שראיתי, 21 ראשונה בלייב
12. שחקן אהוב בהישרדות? טוד או ספנסר
13. שחקנית אהובה בהישרדות? סירי
14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת? נניח מישהו שכבר אין סיכוי שיחזור- לורה או אלי מעונה 26
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב? ממ 20 או 31. ניוביז בטח 28 או 35
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות? האח הגדול ישראל עונה 6
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב? המירוץ, בישול, דראג
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)? ארז קומורובסקי
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע? הכל אבל בעיקר מיינסטרים. אם זה טוב אני אוהב
20. משהו מעניין נוסף שבא לך לספר? טס לוייטנאם השנה וחושב על זה כל יום

סטילהוק

New member
אני

1. שם? - לני
2. מקום מגורים? במרכז גוש דן
3. גיל? 36
4. מה עושה כרגע בחיים? גרפיקאי
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)? יש לי המון, קודם כל הייטק, מחשבים וגלישה באינטרנט, סרטים וסדרות, בעיקר בתחום המתח אימה ומסתורין, אך גם בכל שאר הז'אנרים, מומחה לסרטים ישנים, מוזיקה, משחקים ובעיקר אסטרטגיים, פאזלים ופיתרון חידות קשות ותעלומות, קריאת ספרים, בעיקר ספרי פנטזיה ומד"ב, אך גם מתח ומסתורין, מיסטיקה וקריאה בקלפים, פוליטיקה, בעיקר בכל מה שקשור לענייני חברה, דת ומדינה ומלחמה בשחיתות, ציור וגרפיקה כמובן, חולה כבר מילדות על עולם הקומיקס וכל מה שקשור אליו, רטרו, כל מה שקשור בשנות השמונים והתשעים, ובעיקר המוזיקה שלהם, וספורט, בעיקר כדורגל, למרות שבשנים האחרונות אחרי הרבה אכזבות התחום הזה קצת פחות מעניין אותי.
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז? סטילהוק שפירושו בעברית נץ הפלדה, הוא חיבור בין החוזק שלי לדיעותיי הפוליטיות הניציות.
7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו? בערך 4 שנים, אך כגולש פעיל בערך 3 שנים, החל מעונה 35, והגעתי אליו דרך פורום הישרדות הישראלית.
8. באיזה עוד פורומים גולש כיום (לא בהכרח בתפוז)? אני גולש ופעיל כבר שנים בהמון פורומים, בארץ וגם בחו"ל, בין השאר ברדיט, פורום סרטים וקולנוע, פורום סדרות ישראליות, פורום טלוויזיה, כמעט כל פורום של תוכנית ריאליטי וכמעט כל פורום של תחרות מוזיקלית, פורום אירוויזיון, פורום אקטואליה, פורומים מפלגתיים, פורום תוכנות ומחשבים, בעבר גם הייתי חבר קבוע בשני הפורומים של שנות ה80 ושנות ה90 עד שנסגרו, ובפורום סרטי מתח ואימה עד שגם הוא נסגר.
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת? המנדלוריאן, המכשף, חומריו האפלים, אימה אמריקאית, המאה, ריברדייל, ויקינגים, המתים המהלכים, בית הנייר, מאהבת בתשלום מראש, וגם כל הסדרות של רשת CW המבוססות על גיבורי הקומיקס של DC (סופרגירל, באטוומן, אגדות המחר, הפלאש והחץ הירוק), שלקחו הפסקה קצרה לרגל החגים בדיוק כשהחל קרוסאובר ביניהן שנקרא Crisis On Infinite Earths, עד אמצע ינואר 2020.
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת (הסתיימה או שיצאה לחופשה)? יש המון, גם מחו"ל וגם ישראליות. משחקי הכס (להוציא עונה 8 האחרונה והמזעזעת שחייבת עריכה מחודשת עם סוף אחר לגמרי, לפחות לטעמי, כי הסוף שלה פשוט הרס את הסדרה), 24, זהות בדויה, UnREAL, מראה שחורה, כתום זה השחור החדש, עד עצם היום הזה, ארץ הפלאות, אגדת המחפש, בית הקלפים, דברים מוזרים, חפצים חדים, שלוש עשרה סיבות, הומלנד, המתים המהלכים, אבודים, הסופרנוס, רצף הזמן, לשרוד, תולדות השנארה, האנה, מדיום, יתומת האופל, קוונטיקו, שובר שורות, שקרניות קטנות, סיפורה של שפחה, החוש השמיני, ציידי הצללים, 4400, משחק השקרים, המעגל הסודי, יומני הערפד, טיימלס, דם אמיתי, וכמעט כל סדרה בעבר ובהווה שקשורה לקומיקס. ומהסדרות הישראליות ששודרו לאחרונה והסתיימו אהבתי מאוד את: ביום שהאדמה רעדה (מחכה כבר לעונה השנייה), בשבילה גיבורים עפים, תיק נעדר, פמת"א, פצועים בראש, מתים לרגע, מסכים, כפולים, כדברא, זגורי אימפריה, הרמון, המדרשה, הבורר, עקרון ההחלפה, שלטון הצללים, גאליס, בתולות, אניגמה, תא גורדין ותאג"ד.
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה? עונה ראשונה ששודרה בערוץ 2 לא זוכר באיזו שנה בדיוק, אך עשיתי הפסקה בגלל הגיוס לצה"ל של כמעט 10 שנים עד שחזרתי לצפות שוב בהישרדות, ואז ערכתי מרתון צפייה בכל העונות שפספסתי עם הפסקות שנמשך בערך כשנה.
12. שחקן אהוב בהישרדות? מלקולם פרברג, טוני ולאכוס, בוסטון רוב מריאנו, מייקל יירגר, קולבי דונלדסון, ארל קול, אוזי לוסת' ומייק הולוויי. יש עוד, אך אלה בעיקר הכי אהובים עלי.
13. שחקנית אהובה בהישרדות? קלי וונטוורת' (יותר מכולם), פארווטי שאלו, קים ספרדלין, סטפני לה גרוסה, ג'נה מורסקה, אמנדה קימל, לורן או'קונל, נטלי אנדרסון, אנדראה בוהלקה, דניס סטפלי, קלי קים, ויקטוריה באמונד,
קלין בכטולד, איימי קיוזאק וצ'לסי מייזנר. יש עוד, אך אלה הכי אהובות עלי.
14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת? מייקל יירגר, קלי קים, קים ספרדלין (שתתמודד בעונה 40), לורן או'קונל, נטלי אנדרסון (שתתמודד בעונה 40), דניס סטפלי (שתתמודד בעונה 40), צ'לסי
מייזנר, ארל קול (שיתמודד בעונה 40), ויש עוד מלא...
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב? 20 (לא את כולם, אך את רובם)
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות? אולי של המירוץ למיליון האמריקאי (TAR) או נינג'ה אמריקאי.
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב? מלא, קודם כל המירוץ למיליון על כל גרסאותיו, הישרדות על כל גרסאותיה, אך בעיקר האמריקאית, הקנדית והאוסטרלית, אפקט הפחד, המבצר, Knightmare, נינג'ה אמריקאי,
נינג'ה ישראל, המשימה: אמזונס, Million Dollar Mile, האח הגדול, חי ב-LA LA לנד, אסקייפ, דייט בחשיכה, ועוד...
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)? אלין לוי מהאח הגדול 2 שהחליפה לאחרונה את שמה לאלינה. אהבתי גם מאוד (היום הרבה פחות) את אלירז שדה הזוכה של אותה עונה שהיתה בעיני לפחות העונה הכי טובה בתולדות האח הגדול ישראל. ויש עוד מלא, אך קצרה היריעה מלהכיל את כולם.
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע? כל מוזיקה, אך בעיקר אוהב פופ, רוק, דאנס, גל חדש, שירי אירוויזיון ואולדיס בכל השפות, אך בעיקר איטלקי, צרפתי וספרדי וכמובן אנגלי. בנוסף, אוהב מאוד סינת'פופ, וכל מוזיקת רטרו, בעיקר משנות ה80' וה90'. לאחרונה יצא גל חדש שנקרא Retrowave שמשלב בין מוזיקה מודרנית למוזיקה של שנות ה80', כמו למשל של ההרכב Scandroid שזה אחד ההרכבים הכי אהובים עלי מהתקופה האחרונה.

20. משהו מעניין נוסף שבא לך לספר? נראה לי שאני הכי מבוגר כאן

עונה

1. שם- שהם
2. מקום מגורים- פ"ת
3. גיל- 33
4. מה עושה כרגע בחיים? עובד
5. תחביבים (חוץ מהישרדות וריאליטי)? לצאת עם חברים, מוזיקה, לקרוא, לראות סדרות ו... לישון!
6. מה משמעות הכינוי שלך בתפוז? אין ממש משמעות מיוחדת חחח
7. כמה זמן אתה כבר נמצא בפורום, ואיך הגעת אליו? כבר הרבה שנים (לדעתי גם היה לי כינוי אחר פעם) ואני כבר לא זוכר איך הגעתי לפורום

8. באיזה עוד פורומים גולש כיום(לא בהכרח בתפוז)? טלוויזיה, מצעדים וביקורת מוזיקה
9. סדרה אהובה שמשודרת כעת? פאודה, המדריך לרוצח
10. סדרה אהובה שלא משודרת כעת(הסתיימה או שיצאה לחופשה)? יש הרבה חחח
11. מתי התחלת לראות לראשונה הישרדות, ואיזו עונה זו הייתה? מהעונה הראשונה כששידרו אותה לראשונה בארץ (בערוץ AXN לדעתי)
12. שחקן אהוב בהישרדות? טוד
13. שחקנית אהובה בהישרדות? פרוואטי
14. שחקן/ית ששיחק/ה רק פעם אחת והיית רוצה לראות פעם נוספת? טוד (למרות שמפחד שיאכזב)
15. קאסט של איזו עונה בהישרדות אתה הכי אוהב? כנראה של עונה 12
16. קאסט של איזו עונה מריאליטי אחר היית רוצה שישתתף כולו בעונה של הישרדות? האולסטארס של ביג בראדר (עונה 7) או של עונה 20
17. חוץ מהישרדות, איזה עוד ריאליטי אוהב? ביג בראדר אמריקה וקנדה, הטופ מודל, ועוד כמה ריאליטי מוזיקה למיניהם
18. דמות אהובה מאותו ריאליטי (שהוא לא הישרדות)? ג'אנל
19. איזו מוזיקה אוהב לשמוע? די הרבה סגנונות ובעיקר- פופ, קאנטרי, אר אנד בי, סול
&nbsp

nadav1919

New member
היי

1. שם - נדב עמרמי
2. מקום מגורים - תל אביב
3. 19
4. נטחן בצה"ל

5. חדשות / לישון....
6. אין כינוי.... (אני די חדש)
7. בערך חודש וחצי. אני מעריץ מושבע של ההישרדות הישראלית משנת 2008 וזוכר את כל העונות בע"פ. לאחרונה התחלתי לראות גם את האמריקאי ואני נהנה.
8. אין
9. צומת מילר (קשת 12)
10. רמזור...
11. את הישראלי התחלתי לראות משנת 2008 בכיתה ב'. אני זוכר מצוין את נעם בונה כיסאות ורפסודות באי המתים ואת הברית המשולשת של ג'יבארו עם דן, נעמה ומרינה - זו הייתה מן הסתם העונה הראשונה (הישרדות האיים הקריביים). את האמריקאי התחלתי לראות בשנה שעברה והעונה הראשונה שראיתי הייתה עונה 36 (Ghost Islands) ביס VOD. אחר כך ראיתי עוד כמה עונות באינטרנט.
12. בגרסה הישראלית - אריק אלפר המלך ! הוא היה חלק רב מהזמן בסכנה ותמיד ידע בתחכום ובחוכמה איך להציל את עצמו, להגיע לגמר ואף לנצח. בגרסה האמריקאית - טוד הרצוג. אהבתי את החוכמה שלו ואת הדרך בה ניהל את המשחק, הוא לא היה הגבר הכי חזק אבל שכל בהחלט היה לו.
13. בגרסה הישראלית - נעמה קסרי (VIP 2019), בעונות האחרונות אין כמעט אנשים שבאים לשחק את המשחק. נעמה חזרה לאי הרבה יותר מתוחכמת ממה שהייתה כשזכתה בעונה הראשונה ושחקה משחק מדהים וללא ספק הייתה צריכה לנצח (למרות שגם את ג'ובאני אהבתי). בגרסה האמריקאית - פארווטי שלאוו, אין הרבה מה להסביר, חכמה, אינטליגנטית, שנונה. (אהבתי גם את סנדרה)
14. בגרסה הישראלית - אירית רחמים, אולי זה ישמע לכם מוזר אבל אני חושב שאירית רחמים שיחקה משחק חברתי מדהים בעונה שלה ואולי המתמודדת ששיחקה את המשחק החברתי הכי טוב בגרסה הישראלית ואני מאמין שגם אם הצבעת המושבעים הייתה נערכת על האי, היא עדיין הייתה מנצחת. בגרסה האמריקאית, ג'וני פיירפליי, הוא פשוט מצחיק והייתי שמח לראות אותו שוב.
15. בגרסה הישראלית: הישרדות (VIP 2012). היו שם מתמודדים מעניינים ובכלל לא משעמים כמו בוקי נאה, איתי שגב, ענת הראל, איתי תורג'מן ואפילו ענבל גבריאלי שהודחה מוקדם. בגרסה האמריקאית: Pearl Islands מתמודדים חביבים במיוחד.
16. הקאסט של האח הגדול 6.
17. האח הגדול (אבל לא כמו הישרדות כי הישרדות זה הכי).
18. לבנה זוהרים (עונה 5)
19. ישראלית - שירים ישנים
20. הייתי מאוד רוצה שהעונות של הישרדות הישראלית ששודרו בערוץ 10 יעלו סוף סוף לאינטרנט ב מ ל ו א ם !!!

למעלה