פינת הפופולאריות 39 - פרק 12

סטילהוק

New member
אתה טועה

קלי הודחה אך ורק בגלל דן, תוציא את דן מהמשחק וקלי לא מודחת בשום סינריו באותה מועצת שבט. אם כבר הרבה יותר סיכוי שמיסי היתה מודחת ולא קלי. כי לקלי כפי שאתה עצמך ציינת, היו שני אלילים והיא בטוח היתה משתמשת באחד מהם אם לא התקרית הכי גועלית ודוחה בתולדות הישרדות שהפכה את העונה הזאת לעונה הכי גרועה בכל הזמנים, ושנית היא לא היתה מפוקסת על ההדחה של מיסי שהיוותה מבחינתה איום, ובצדק, ולא בהדחה של דן שגרמה לה להסיר מעליה את כל המגננות במחשבה שכל הבנות משתפות איתה פעולה בהדחתו של המטרידן הסדרתי מהמשחק. שלא לדבר בכלל על מיסי עצמה, שלהזכירך, אם כבר הספקת לשכוח, ועוד טוען שאתה יודע גם לשחרר ולשנות את דעתך במידה והפייבוריטים שלך שוגים ועושים טעויות במשחק, הדיחה את בת בריתה הגדולה והנאמנה ביותר עוד לפני בכלל הערבוב, ואפילו אז לא שינית את דעתך לגביה. ועכשיו רק תחשוב אם צ'לסי לא היתה מודחת וברית הבנות של לאירו היה שולט במשחק, המשחק כולו היה נראה אחרת. רק בגלל שמיסי שחקנית שלא איכפת לה להדיח כל מה שזז, גם אין לזה שום היגיון ואין מאחורי זה שום אסטרטגיה אנחנו עדים לפאגונינג של לאירו שלמעשה הביאו את זה על עצמם במו ידן עוד כשהדיחו את צ'לסי מקימת ברית הבנות, וכבר אז הזהרתי שהמהלך הזה עוד יתנקם בן ויחזור אליהן כמו בומרנג בהמשך. ועובדה שצדקתי, למרות שאתה מתכחש לעובדות.

אורישקי

New member
איך בדיוק

זה קשור לדן?
זה שהם הצביעו לדן ר קגרם לדן לא לרצות להידח אותם (כי הוא כן היה בצד לשהם)
אבל טומי ולורן תכננו להעיף אותה עוד לפני

Bar EL

New member

איילין 1 הרסה לעצמה עם ההדחה של מיסי
ג'נט 1 לצערי גרועה... תודח פרק הבא בגלל שחשפה את האליל
דין 1
דן 10 השחקן של העונה ללא ספק
טומי 9
לורן 2
נורא 1

אורישקי

New member
אפשר כבר לדלג לענוה הבאה?

איילין 1 לגמרי שחקנית גרועה, כריסטיאן 2.0 רק יותר גרועה גם ממנו
ג'נט 8 אני ממש הייתי רוצה שהיא תנצח והיא הדמות הלייקאייבל היחידה שנשארה במשחק הזה אבל היא פשוט לא שחקנית אסטרטגית גדולה, ולצערי כנראה גם תשלם על זה בפרק הבא
דין 4 באמת שניסיתי לעודד אותו וקיויתי שהוא יצליח לעשות משהו במשחק אבל הוא באמת מתגלה כאידיוט
דן 8 meh. עד שההפקה לא תסביר בדיוק מה הלך שם אין לי כוונה להיכנס לקטעים משפטיים, בעיני הוא שיחק טוב בעונה הזו ודי חבל לי שאנחנו צריכים להתעסק בכל הרפש מסביב.
טומי 4 נותן לו כמה נקודות כי הוא גבר לבן ופריבילגי. וגם כנראה כי הוא ינצח את העונה ומשחק הכי טוב, למרות שאני ממש לא חושב שהוא שחק ןטוב וממש לא מתלהב ממנו
לורן 2 נתתי לה נקודה אחת כדי שתהיה מעל איילין, היא כנראה כן שחקנית חברתית חזקה אבל אני לא אוהב לא את איך שהיא מקבלת החלטות ולא אותה
נורא 5 רק בגלל הסצנה ההזויה שבה היא תלתה את הנעליים של דין
חוץ מזה היא לגמרי ליצנית

NP23

New member

טומי -10
ג'נט - 5
כל השאר - 1
&nbsp
למרות שבא לי לתת לכולם 1 וכולם יהיו מקום אחרון , בלי טופ 3
&nbsp
עונה פשוט נוראית

סטילהוק

New member
קיבל ערך בויקיפדיה כמתמודד היחיד שהודח ע"י ההפקה

Dan Spilo
https://en.wikipedia.org/wiki/Dan_Spilo

Daniel "Dan" Spilo is a Hollywood talent agent and Survivor contestant, most famous for being forcibly removed from the game of Survivor for inappropriately touching multiple women

Early life and career

Originally from New York City, Spilo intended to become a lawyer, but decided to become an agent instead, after a conversation with a friend who wanted Spilo to represent him. Spilo runs his own company and manages about twenty-seven different clients

Survivor

While on Survivor 39, Spilo frequently touched female contestants in ways that made them feel uncomfortable. Molly Byman said, "Dan does not know personal space", while Kellee Kim claimed, "He makes me feel a little bit uncomfortable ... his lack of spatial awareness, for me being a germaphobe, but also for me being a girl..." Kim directly confronted Spilo one-on-one on the beach and expressed her concerns, he apologized

A few days later (in real time), Spilo and Kim were randomly assigned to different beaches to live on, and therefore had no further direct interactions. During this time, Dan continued to touch other female contestants frequently, including at night

After multiple weeks on the show, all the contestants were merged into one tribe, and Kim and Spilo were reunited. Spilo continued touching Kim despite her direct requests for him not to do so. Kim had a two-hour conversation with another female contestant who shared similar concerns against Spilo, following this, Survivor production staff offered to intervene. Kim demurred, but the production staff held a meeting with the entire cast anyway. The meeting was very vague and did not directly point out Dan. Dan was also directly and privately warned about his behavior

Two different women, Elizabeth Beisel and Missy Byrd, shared with Kim about their discomfort regarding Spilo's touching. Kim believed them and believed that as a result, Beisel and Byrd would join forces with her to eliminate Spilo from the game. However, Beisel and Byrd had exaggerated how they felt, and used it as a way of lowering Kim's guard, allowing for Kim to be voted out of the game

Shortly after, Byrd and Beisel admitted to having exaggerated their claims, leading to an emotional Tribal Council just two days later, where host Jeff Probst repeatedly brought up the incidents and forced Spilo to respond to them. Ultimately, Spilo apologized

Several days later, Spilo once again touched a woman in an inappropriate way, this time a woman on the production team. He was immediately removed from the game against his wishes, The first time a contestant has ever been forced to leave the game for any issue other than a medical emergency

אני לא מוצא את המצב שלו שונה בהרבה מזה של ברנדון האנץ בעונה 26, או וורנר בעונה 34. אילו ברנדון היה משתולל במלון של המפיקים לא רק שהוא היה מסולק מהמשחק, הוא גם היה נשלח ישר לכלא.

סטילהוק

New member
להטריד אשת הפקה אחרי שהוזהרת זה הרבה יותר גרוע

זה מזכיר את המקרה של שי חי שאחרי שהוזהר ע"י ההפקה בפעם השנייה כבר סולק מבית האח הגדול. ועוד לפניו סולקו חודדה, גילי מיילי ואביו רוני.

למעלה