לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86208,620 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות אי האלילים פרק 12 '
הישרדות אי האלילים פרק 12
<< ההודעה הנוכחית
12/12/2019 | 04:33
52
573
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 04:42
7
90
טוב אז האמת שלא ראיתי את שני הפרקים האחרונים, וגם את הפרק הזה לא ראיתי. כן קראתי מה הלך ואני חושב שאני די בסדר עם זה שלא אראה את שאר העונה. דן היה צריך ללכת אחרי המקרה עם קלי. נקודה. אז כל זה היה נמנע. ואני לא רואה איך אפשר להמשיך להגן עליו, באמת שלא. מספר נשים התלוננו עליו בנוסף למישהי אחרת שלא קשורה למשחק (הפקה?) אי אפשר להמשיך להתכחש שיש כאן בעיה. לא, אני לא קורא לדן בשום שמות, כבר אמרתי שאני חושב שאין לו מודעות למרחב אישי, אבל יש לזה מחיר.

אני כבר רואה כאן בתגובות שהולכים לצדד בדן ואיזה קשה יהיה לו לראות את זה. נכון, יהיה לו קשה לראות את זה, אני רק מקווה שיהיו אותן תגובות סימפטיות כלפי קלי והאישה שלא גילו את שמה. אני גם באמת חושב שג'ף צריך לרדת מהתפקיד לאחר העונה הזאת, ההתנהלות שלו ושל ההפקה לכל זה הייתה מזעזעת. נתראה בעונה 40 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 07:44
5
97
"דן יצא מהמשחק אחרי דיווח על תקרית שקרתה מחוץ למצלמה ואינה מערבת שחקן אחר"

יכול להיות שהוא נגע במישהי מההפקה
יכול להיות שהלך מכות עם איזה סדרן
ויכול להיות שראה במקרה במבה וביסלי שהיו מיועדים לאתגר פרס פרק הבא ונשנש לו בניגוד לחוקים

השקופית הזאת לא אומרת הרבה
ואחריי הפרק הגדול של כל הMETOO הם כן היו צריכים לתת פרטים פה לדעתי, דווקא בגלל שעכשיו זה לוקח את כל הקהל לשמועות על כיוון מיני ואולי אפילו אונס
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 08:14
102
אני מניח שכן מה שקרה עכשיו דומה למה שקרה עם קלי רק מול מישהי מהצוות, בגלל שקלי הוציאה תגובה אחרי הפרק שבו בין היתר אמרה שדן הועף מהמשחק בגלל נגיעות בלתי הולמות. שזו התגובה הכי קרובה לרשמית שאפשר למצוא בכל הנושא הזה, כי ג'ף בראיון שיצא ישר אחרי הפרק סירב בנחרצות לספק כל הסבר או רמז למה בדיוק קרה "מטעם שמירה על פרטיות". הוא רק ציין שדן "לא היה שמח" לקבל את זה שהם מוציאים אותו מהמשחק, ואחרי שיחה ארוכה איתו הוא עלה על הסירה בדרך החוצה ונרגע. וCBS מסרבים לתת תגובות לכתובות בנושא מלבד אותה שקופית מסוף הפרק.

זה כלכך חסר אחריות ולא מקצועי מצד ההפקה וCBS לעשות צעד כזה קיצוני ולא לתת הסבר לצופים מה בדיוק הסיפור.
לפרטיות של מי הם דואגים? לנפגעת בסיפור? הם לא חייבים בכלל להסביר מי היא או מה היא.
לדן? לא לספר מה קרה זה אפילו יותר גרוע מבחינת הפרטיות שלו, כי זה רק נותן פתח לעשרות שמועות לצוף ברשת.. ואם הוא באמת עשה משהו חמור באמת, ולא סתם הפר כללים(כי זה באמת יכול להיות גם זה רק על פי השקופית שפורסמה) אין כאן מקום לפרטיות וראוי מאוד שזה יפורסם בצורה ברורה.
הסיבה היחידה ההגיונית שיכולה להיות לדעתי זה שזה נתון כרגע במחלוקת משפטית מול דן, שכנראה עדיין "לא שמח" ומאמין שנעשה לו עוול, ושמה שטוענים נגדו שקרה "מחוץ למצלמה" לא קרה. בגלל זה הם גם נמנעים לספק הסברים כדי לא להוציא דיבה. וחבל, כי אם הם עשו צעד כזה קיצוני, שאני רוצה להאמין שנעשה אחרי מחשבה ואישורים והתייעצויות - שיעמדו מאחורי זה עם ראש מורם... התנהלות מוזרה מאוד...
לצפיה ב-' '
12/12/2019 | 12:28
86
הוא הטריד מפיקה. חלאס עם ההיתממות הזאת. הכתובת היתה על הקיר והיה צריך להעיף אותו כבר מזמן. 
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 13:58
72
זה מסובך. מצד אחד, היה צריך להבהיר מה קרה כי מכך שפשוט רשמו שהוא הוצא מן המשחק, השמועות והספקולציות כלפי דן הולכות להיות מאוד קשות. מצד שני, זאת זכותה של האישה מההפקה לשמור על אנונימיות על המקרה ולא לשתף עם כולם מה קרה. 

אני כן דואג לבריאות הנפשית של דן. אני באמת מקווה שהוא נמצא בסביבת משפחה וחברים כרגע, אך זה לא פוסל אותו מההתנהגות שלו במשחק, ואני לא יכול לדמיין איך הרגישה אשת ההפקה באותו רגע. או איך קלי הרגישה. אני מקווה לפחות שזה לפחות הציג מראה בשבילו ושהוא מבין שהוא צריך לשנות את ההתנהגות שלו.

ושרשמתי קודם "אני כבר רואה כאן בתגובות שהולכים לצדד בדן ואיזה קשה יהיה לו לראות את זה" זה די נראה כמו מתקפה על חברי הפורום, אז סליחה...
לצפיה ב-'השמטת מילה '
השמטת מילה
12/12/2019 | 15:01
1
84
"דן יצא מהמשחק אחרי דיווח על תקרית נוספת"
ANOTHER incident. אז הגיוני להניח שלא מדובר באיזו תקרית במבה ביסלי, אלא משהו דומה לדברים שכבר ראינו.

ברייר - "הסיבה היחידה ההגיונית שיכולה להיות לדעתי זה שזה נתון כרגע במחלוקת משפטית מול דן, שכנראה עדיין "לא שמח" ומאמין שנעשה לו עוול, ושמה שטוענים נגדו שקרה "מחוץ למצלמה" לא קרה. "
אני קוראת נכון? אתה חושב שלא קרה כלום וההפקה העיפה אותו סתם? או שאתה בעצם ממשיך את הפרספקטיבה של דן במשפט הזה?
בכל מקרה, קשה לי להאמין שיעיפו אותו על כלום. וסביר שיש מחלוקת משפטית ברקע אם אף אחד לא מוכן לדבר.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 15:19
69
אני לא יודע כלום באופן רשמי (כולנו) אז אני כרגע בדעה ניטרלית
מה שכתבתי זה על נקודת המבט של דן
לדעתי דן לוקח את זה לכיוון משפטי מול ההפקה בטענה שנעשה לו עוול, וההפקה נזהרים מלהכריז מה קרה כדי לא להסתכן מולו בהוצאה דיבה (שזה לדעתי אבסורד, כי אם עשו כבר מהלך כזה קיצוני הם אמורים להיות מאוד שלמים עם זה ולא לפחד מהליך משפטי)
כי אני לא רואה סיבה הגיונית אחרת לא לספר מה קרה.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 12:27
79
לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר. פאק מטורף של ההפקה. ג'ף לחלוטין אשם בסיפור הזה. 
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 05:12
21
98
בנקודות:
1. איליין פעם נוספת נזכרת לשחק רק כשהגב שלה אל הקיר. היא באמת ניסתה לעשות את הכל, ולמרות זה שלא יכולתי לסבול אותה מאז ההדחה של מיסי די התבאסתי שהודחה.חבל שהיא נזכרה מאוחר מדי, וחבל שהיא לא חשבה כמו שצריך כשיכלה להדיח את טומי, שהוא פשוט לא חייב לה כלום, והדיחה במקום בת ברית שלה, כשאין לה הרבה כאלו. בסופו של דבר די הגיע לה...
2. מבאס שפעם נוספת מחזירים לעונה טוויסט כושל. איך זה הוגן בדיוק להכניס למשחק מבטל-אלילים בלי שהקאסט יודע שיכול להיות כזה במשחק? זה פשוט שקוף שג'נט הולכת לעוף פרק הבא בגלל המבטל-אלילים הזה.
3. מצד שני, למה לעזאזל ג'נט משתפת חצי שבט שיש לה אליל? תמימה מדי וזה אולי גם סיבה למה יגיע לה לעוף.
4. לורן וג'נט היו צריכות להעיף את נורא, כל הסיבות לזה היו ידועות להן ולא ברור לי למה בכל זאת בחרו להדיח את איליין ולהשאיר את העז במשחק. כנראה שלורן באמת תהיה באתגר אש ואולי אפילו תפסיד, ואז שוב - זה גם יגיע לה.
5. דין ניצל ממבוכה בפרק הגמר בשימוש בלגסי המזוייף.
6. אני כבר שעה לא מצליח לישון ולא מפסיק לחשוב על ההוצאה של דן מהמשחק ואני ממש מבואס מכמה סיבות. קודם כל זה ידוע שמאוד האמנתי לו והייתי בעדו. ורציתי לראות אותו מתקדם במשחק והאמנתי, ועדיין מאמין, שיכל להגיע לגמר ואולי אפילו לנצח. ואני מבואס בשבילו שככה בסופו של דבר החלום שלו להשתתף בהישרדות הפך לסיוט(אחרי שכבר כמעט היה אמור להשתתף בעונה קודמת וברגע האחרון נפצע ונמנע ממנו, וציפה לעונה הבאה בשביל להשתתף) ובשביל המשפחה שלו, ובעיקר בעיקר על הילד שלו שהגיע לאי להיות חלק מהחוויה של אבא שלו, חוויה שלא הסתיימה בצורה נעימה בלשון המעטה והוא בטח צריך להתמודד גם כן עם כל התגובות שהוא בטח לא מפסיק לשמוע בבית ספר שלו וצריך להתמודד איתן, וממש עצוב לי עליו. ואני מבואס גם כי אני מאמין שאם הוציאו אותו ככה, 3 ימים לסוף, בן אדם במעמד גבוה חוץ למשחק, הייתה לזה סיבה טובה ואמיתית, וזה מבאס ומצער. וחבל שלא נתנו קצת יותר פרטים כדי לא לתת מקום לשמועות, וממש לא צריך לנקוב בשם של אותה מתלוננת או בתפקיד שלה בשביל להסביר מה קרה. השמועות אגב, אומרות שבסירה בדרך מהמועצה למחנה הוא נגע באחת מעובדות ההפקה שהייתה איתם, וזה כמו שאנחנו יודעים מהפציעה של פאט שטח-מת שלא מצולם. מניח שמעבר ל"שמירה על פרטיות" שג'ף אמר בראיון שפורסם הלילה, יש מאחורי זה סיבה משפטית מול דן. אני בכל אופן מרגיש ממש רע עם זה וזה ממש הרס לי את הלילה ומהטעם הטוב שעוד נשאר מהעונה הזו.
7. שבוע הבא בפעם הראשונה הריוניון יוקלט מראש כמה שעות לפני שישודר, כלומר לא ישודר בלייב. זה כדי למנוע מפרובוקציות מהקהל בשידור חי, וזה אומר גם כמו שהבטיחו שהולכים לדבר על כל הנושא הזה בריוניון בפתיחות, אני מקווה לפחות שככה יהיה כי זה לגמרי הכרחי. לא הוגן משום צד שהם לא מדברים על הנושא הזה באופן מפורש ומתחבאים מאחורי כותרות. ומעניין אם זה אומר שדן גם יגיע וידבר על זה(כי עד עכשיו הוא לא הוציא מילה על הנושא), או שפשוט זה נטו להגן על מיסי ואליזבת שכבר חוטפות ברשת.
וזהו, עונה 40 תגיעי, מחכים לך בדחיפות
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 07:28
9
97
ציוץ מעניין של ג׳ף ורנר בנושא
אני לא יודע מה הוא באמת רומז, אבל קיוויתי למצוא תגובה כזו
אני ממש מקווה שיהיה הסבר ברור מצד ההפקה מה באמת קרה, ושנזכה לשמוע גם את הצד של דן בנושא
לצפיה ב-'כשזה מגיע מוורנר זה נשמע כמו בדיחה גרועה בהתחשב לעונה 34'
כשזה מגיע מוורנר זה נשמע כמו בדיחה גרועה בהתחשב לעונה 34
12/12/2019 | 16:46
2
61
שאנשים כאן כנראה הספיקו לשכוח מה קרה בה ועם מי...
לצפיה ב-'מה היה עם ורנר ב34 לא רלוונטי'
מה היה עם ורנר ב34 לא רלוונטי
12/12/2019 | 17:59
1
63
מה שרלוונטי בעיני זה זה שהוא מספר שהוא דיבר עם כמה מהשורדים שבקאסט, ושהם אוהבים את דן ותומכים בו, ולא אוהבים את איך שהעריכה הציגה אותו כמטרידן(מה שלטענתם לא נכון) ומאיימים להחרים את הריוניון כי חושדים שהמטרה של ההקלטה מראש נועדה להשתיק אותם ולא להגן עליהם.
לצפיה ב-'אנחנו נראה '
אנחנו נראה
12/12/2019 | 19:33
58
אנחנו נראה בריוניון בשבוע הבא עד כמה ורנר "האוטוריטה" לעינייני דן "צודק"...

לצפיה ב-''
12/12/2019 | 19:16
5
77
ורנר לא אמין במיוחד
לפי הציוצים שלו הוא נראה כמו (סלח לי) זונת צומי. הוא הודה שהוא אפילו לא צפה בעונה / בפרקים עם קלי, אבל עדיין מאמין שקלי ניפחה את העניין וההפקה לקחה על זה סיבוב.

דן יכול להיות ביחסים מעולים עם הקאסט ועדיין להיות מטרידן. לא הכל שחור או לבן. אתה בעצמך כתבת שטוב שמראים שדן בן אדם ושהראו את כל הצדדים כשהפרק של המיזוג שודר. מה יעזור אם כמה מהם יגידו שהוא היה מקסים ונחמד (ואגב ראו את ג'נט אומרת את זה באותו פרק, ואליזבת' הודתה שהוא לא עשה לה כלום) אם עדיין יש נשים שנפגעו מהדברים שעשה? זה באמת לא רלוונטי - אם הוא עשה משהו (שחזר על עצמו) ומישהי נפגעה מזה, הוא אשם.
זה הרבה יותר מאינטרס של ההפקה לשמר איזה narrative - הרבה מתמודדים לכלכו על ההפקה חופשי במהלך השנים ולא קרה להם כלום. עם דן יש כנראה משהו מעבר
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 19:59
4
62
מודה שהציוצים האלו שהראתי הם היחידים שקראתי מורנר.
אבל אחרי מה שרשמת, נכנסתי כדי לבדוק מה הוא כבר רשם על העונה הזו עד כה.
אז כן הוא באמת לא ראה שום פרק מלבד הפרק הראשון של האיחוד(בגלל כל הרעש ששמע)
ואני חייב להגיד שבעיניי הוא כותב מאוד ענייני וממש ממש ממש לא צומי בעיני. והאמת שרוב הדברים שהוא רשם זה גם דברים שאני כתבתי כאן לפני חודש שהפרק שודר.
הוא לא רשם מילה אחת על קלי בכלל, הטענות היחידות שלו הן כלפי ההפקה, והוא חש אמפטיה והזדהות כלפי דן, כי הרגיש שהוא נערך בצורה שלילית מכוונת כמו שהוא מאמין שההפקה עשתה לו. בנוסף הוא גם הביע אמפתיה כלפי ז'נט וכלפי כל מי שהרגישה מוטרדת + בחר לא לשפוט את מיסי ואליזבת כי מאמין שאין לו זכות לעשות את זה אחרי מה שעשה לזיק.
ואני האחרון להגן על ורנר כי מעולם לא חיבבתי אותו, אבל אני מאוד מעריך אותו שהוא משמיע דעות לא פופולאריות, וזה בעיני אמיץ ומתוך תחושת צדק ולא מתוך רצון לעשות צומי. והציוצים שלו מהיום לטענתו נכתבו אחרי שדיבר עם הקאסט, ואני לא מאמין שיש לו סיבה להמציא.

לגבי הקאסט, אם הם באמת ברובם מגבים אותו ומרגישים שנעשה לו עוול, הם היו שם והם מכירים אותו 24/7, לא כמונו שמכירים אותו על בסיס 40 דקות פעם בשבוע בפרק שערוך על פי נרטיב שההפקה קובעת, אז זה מעודד אותי להאמין שאולי הדברים לא כמו שהם נראים.
ובכל אופן, לעומת הדיון מלפני חודש, הפעם הדיון הוא מיותר לחלוטין - כי אין לנו שום דרך להניח מה קרה כל עוד לא ראינו כלום ולא שמענו כלום, מלבד שקופית עמומה שאומרת שהיה דיווח על תקרית נוספת. אנחנו לא יכולים לדעת אם הוא אשם או לא אשם, בגלל שאנחנו לא יודעים בכלל מה הסיפור. אין לנו שום מידע אמיתי והרשת מוצפת בשמועות. מכאן אנחנו יכולים רק להתווכח על בסיס הדמיון שלנו וכל אחד רואה את התמונה אחרת. אני מקווה מאוד שיפזרו את הערפל ולפחות יתנו מידע כללי על מה שקרה.
אני מאמין שאת ההחלטה של ההפקה הם קיבלו כי האמינו באותו הרגע שהוא הפר את האזהרה שנתנו לו. בעיני זה עדיין לא אומר שהוא אשם, והעובדה שהם לא מדברים על זה באופן גלוי מעוררת בי מחשבה שיכול להיות שהם בשלב הזה לא שלמים ב100% עם ההחלטה שקיבלו.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 20:29
2
62
אז נניח שורנר לא ממציא והקאסט מאוד כועסים על הפינוי של דן ואיך שערכו אותו העונה כי הוא פשוט קסם אנושי
מה זה אומר בקשר לכל ההתנצלויות ששלחו אחרי שפרק המיזוג שודר? פתאום הם משנים את דעתם ובוחרים להאמין לדן, למרות שהודו שבפעם הקודמת טעו, שהיו צריכים להאמין לקלי וג'נט? הם לא למדו כלום?
אפס היגיון. חוץ מזה, ורנר כתב שהוא מגן על דן כי אף אחד לא הגן עליו כשהוא עשה מה שעשה לזיק, אז ענייני זה לא.

עכשיו אתה יכול לכתוב "זה עוד משהו שההפקה יכולה לגרום לצופים שלה לחשוב!" אבל נו באמת. לא נראה לי שהמצב הנוכחי היה כזה אם הויכוח היה רק על תדמית בתוכנית ריאליטי. בחוזה שלהם כתוב שההפקה רשאית לעשות מה שבא לה עם העריכה, להעיף מתמודדים בלי הסבר.
אין פה מלאכים (אולי חוץ מג'נט) ההפקה ניצלה את הסיטואציה, ודן לא היה 100% תמים. אוח, מתי תגיע עונה 40, הנושא הזה מדכא אותי. איפה כל הדמויות המשעשעות והאסטרטגיההה.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 22:14
45
היחידים שיכולים לכעןס ע ההפקה מהמתמודדים זה כנראה דין וטומי בני הברית שלו, שכפי שראינו בפרק האחרון לפני סילוקו של דן מהמשחק על תקרית נוספת שלא קשורה במתמודדות, תכננו לעצמם שלישיית גמר של בנים, כשטומי מתכוון להדיח את לורן שבטוחה שהוא הולך לקחת אותה לגמר, ועכשיו יצטרכו לשנות את כל האסטרטגיה שלהם בגלל סילוקו. אז הכעס שלהם מובן, אך זה ממש לא מצדיק את הישארותו של דן במשחק או התעלמות מכך שכבר הוזהר הזהרה רשמית ולא עמד בה.
לצפיה ב-'על דבר אחד אני מסכים איתך לגמרי'
על דבר אחד אני מסכים איתך לגמרי
12/12/2019 | 23:02
47
שעונה 40 תגיע בדחיפותתתת
רשמית נמאס לי להמשיך להתכתב על הנושא הזה
הדיונים האלו גורמים לי להתגעגע לדיונים המייאשים על ראסל VS סנדרה
לצפיה ב-'לוורנר יש ונדטה אישית נגד ההפקה '
לוורנר יש ונדטה אישית נגד ההפקה
12/12/2019 | 22:06
49
לנוכח התקרית איתו בעונה 34, ולא מפליא כלל שהוא מזדהה עם דן בהתחשב בעובדה שגם הוא עורר שערוריה לא קטנה הרבה לפניו שעלתה לו ביוקר בהמשך. אנשים כאלה תמיד יזדהו אחד עם השני. ואם כבר צריך לכעוס על ההפקה לא על זה שהוציאה את דן מהמשחק בF6 אלא על זה שלא הוציאה את דן כבר בהתחלה אחרי התלונה הראשונה של קלי, שבפעם הראשונה בתולדות הישרדות הראו לנו שיחה של מתמודדת עם מפיק על האי. זה לכשעצמו היה צריך להאיר נורה אדומה גדולה מהבהבת לכל צופה של הישרדות. כי בחיים לא היו מראים דבר כזה תקדימי אם לא היה מדובר באמת במקרה חמור שדורש סילוק והוצאה של מתמודד מהמשחק.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 15:02
9
73
האתר people פירסם מידע על האירוע שגרם להפקה להוציא את דן מהמשחק:

אני לא רוצה להתיימר לשפוט (כמו שרוב הרשת ממהרים להתיימר) כי אני לא הייתי שם לראות את זה,
אבל אם באמת כל הסיפור זה שהוא ניסה לעלות על סירה וכדי לשמור על השיווי משקל הוא נגע לכמה שניות ברגל של מישהי - כמו שורנר אמר, זה לגמרי נשמע לי כמו בולשיט.
זה לגמרי משהו שיכול לקרות לכל אחד, ומה עדיף, שהיה נופל ונפצע?
ככל שהזמן עובר וCBS לא מגיבים על זה ברצינות ונותנים הסברים לצופים זו בושה גדול וחוסר מקצועיות שאפילו להפקות בישראל לא מתאים.
לצפיה ב-'מצד שני '
מצד שני
12/12/2019 | 16:29
3
59
אי אפשר עדיין להגיד שדן חף מפשע, כי בכל זאת הוא פונה מן המשחק. וגם מתברר שלפחות אחד מן המתמודדים ראה את התקרית, כך שאני מניח שהתקרית הייתה מספיק חמורה בשביל להוציא אותו מן המשחק. 
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 16:45
2
57
מנגד, זה שהוא פונה מן המשחק גם לא אומר שהוא אשם, אלא שהוא הואשם על ידי ההפקה.
גם זה שאחד המתמודדים ראה את התקרית זו שמועה, שלדעתי אגב די תמוהה, כי כמו שזה היה נראה כשג'ף סיפר להם, הם כולם היו מופתעים ולא ידעו מה הוא הולך להגיד ("זה חדשות טובות או חדשות רעות?" "איפה דן?!")

אני מקווה שנשמע על זה יותר מההפקה, מדן ומהשורדים האחרים, ושלא נצטרך להשאר עם כל השמועות האלו.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 16:53
1
56
נכון, זה לא אומר שהוא בהכרח אשם, אבל זה אומר שהייתה סיבה מספיק מוצדקת להוציא אותו מן המשחק. אני גם מקווה שנשמע על זה יותר בריוניון.
לצפיה ב-'אין עשן בלי אש '
אין עשן בלי אש
12/12/2019 | 17:46
57
אמרתי כבר מכתחילה שאין עשן בלי אש, ושאם ההפקה הראתה בעצמה את הטרדותיו הן כלפי קלי, הן כלפי מיסי, הן כלפי לורן, שאף תיארה בעצמה בפני שבט לאירו המעורבב שני פקים בלבד עוד לפני התקרית הכי דוחה וגועלית בתולדות הישרדות איך הוא דן נגע בה ובאיזה איזורים בדיוק, כנראה שיש פה כאלה שפשוט פספסו את הקטע הזה מרוב שניסו להגן על דן ולהצדיק את מעשיו, אז אני אחפש ואעלה את הקטע לפורום כדי שכולם ייזכרו, וגם אלה שפספסו ייראו אותו, שלא לדבר על ההזהרה הרשמית שהוא קיבל לפני התקרית האחרונה שבגללה הוא הוצא מהמשחק סופית, זה לא סתם, ולכן ההיגיון אומר שאין סיכוי שבעולם שההפקה היתה מראה את זה בעצמה אם דן היה הזוכה של העונה.
לצפיה ב-'מנסה לדמיין את הסיטואציה'
מנסה לדמיין את הסיטואציה
12/12/2019 | 18:06
4
62
דן מטפס על הסירה, אוחז ברגל של עוזרת הפקה, עוזרת הפקה מאבדת שיווי משקל ונופלת (כי זה מה שקורה לאנשים כשתופסים להם בקרסול) מסובבת את הראש לאחור ורואה את דן מאחוריה
כן, זה אירוע לא נוח שהיה מעורר זעם גם אם זה היה מקרה ראשון של דן
בעיקר אם לא ידע איך לצאת "יפה" מאותה סיטואציה ובמקום להתנצל שתק או צחקק או אמר משהו לא במקום

לגבי הסיטואציה עצמה
אם דן ניסה לטפס ותפס ברגל כאמצעי עזר זה לא דבר נורמטיבי
אלא לצעוק "חבר'ס מישהו יכול לעזור לי"
אם מעד ותפס ברגל קשה לי לראות את זה קורה אלא אם כן העוזרת הפקה ישבה על דופן הסירה ממש ליד הסולם או איפה שהמתמודדים עלו

בכל מקרה האחריות עדיין על דן במקרה הזה
כמו שהייתה אחריות עליו אם היה תופס בה וכתוצאה מכך הייתה נופלת ונפצעת וזקוקה להוצאות רפואיות לאחר מכן
או כמו שהייתה אחריות שלו אם היה מתקרב מאוד למכונית שלא היה רואה ואז לוחץ על בלמים מאחורי מדי
תכנון המרחב שלך על מנת שלא תפגע באחרים זו אחריות שלך
וגם אם לא מדובר בעובדת הפקה שפעם ראשונה יצאה להישרדות אז זו לא פעם ראשונה שהיא נמצאת על סירה שמתמודדים עולים עליה
אם הפעם היא התלוננה כנראה שקרה משהו חריג שם

בכל מקרה זה לא קשור
דן צריך להיות מסולק מהמשחק כי ההפקה אמרה שהוא צריך להיות
גם אם זה משהו קטן וגם אם לקח במבה וביסלי
מה שמעצבן אותי זה ההתייחסות לזה

קודם כל הוספת עוד אלמנט להישרדות כתכנית מתוסרטת
אותו מקרה קרה אחרי משימת החסינות, דיברו עם דן כנראה אחרי המועצה שאיליין הודחה
כל הלילה המתמודדים תהו ולא ידעו איפה דן?
ג'ף פרובסט הגיע בבוקר על סירה והכניס אותם להלם?
GIVE ME A BREAK הרגע הזה הוא עלבון לאינטיליגנציה של כל צופה

עכשיו, מעצבן אותי גם הדאבל סטנדרט שיש שם
בהישרדות היה את ריצ'ארד שהתחכך בסו
היה את טד וגאנדיה
היה את בוב עם שמועות חזקות שנגע בבנות וטייחו זאת
אז פה כלכך חשוב להם להתייחס להטרדות מיניות ודן בתור המוקצה?
העונה הזאת נוראית מבחינת המשחק שלה, הסנסציה של פרק האיחוד הביאה המון באזז לעונה הזאת ולתכנית והסיפור הזה בטוח יהיה הדבר העיקרי אם לא היחיד שג'ף ידבר עליו באיחוד
השקופית הזאת ואי הרצון לספר מה קרה נראה לי כמו עוד ניסיון לייצר בז לתכנית, לגרום לכך שידברו על המקרה, שינסו לנחש מה קרה
שכל אחד ייתן את סיפור "דן" שלו כמו שאנחנו עושים פה עכשיו וקצת נופלים למלכודת הזאת
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 18:18
2
68
אין ספק שההפקה עשתה המון טעויות, חלקן כנראה מכוונות, כדי ליצור את הדרמה הזו. חבל מאוד. יש להם מצלמות כמעט כל רגע נתון, היה להם את המידע לשנות דברים לפני כל הפיצוץ הזה, ולא עשו כלום. העונה הזו בכללי עלבון לאינטילגנציה עם כל השקרים על אי האלילים, או הניסיונות לגרום לנו להאמין שסנדרה ורוב אוכלים כמו השורדים.

אבל פה יש משהו מעבר לתוכנית. קלי, ג'אמל, מיסי ואהרון לא יכלו להתראיין דרך הטלפון. האיחוד מצולם מראש. נראה שהתשובות שלהם צריכות לקבל אישור לפני שהם מצהירים משהו.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 18:24
1
49
מניח שקלי, ג'מאל, מיסי אהרון ואליזבת לא יכלו להתראיין כי היו בטוח שואלים אותם על דן והם לא היו יכולים ממש להתייחס לדן במקרה קלי בלי להתייחס ליציאה שלו לאחר מכן (שכנראה המילים בהתנצלות של מיסי ואליזבת "אם הייתי יודעת מה שאני יודעת עכשיו..." גם מתייחסות אליה) שזה ספוילר מבחינת התכנית שבונים על שוק גדול ביציאה שלו
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 18:49
55
לדעתי בדיוק להפך
אני מאמין שאם הם יכלו להגיב באופן חופשי הם היו מגבים את דן, ומספרים כמה שהם דווקא הרגישו מאוד בנוח לחיות איתו במחנה ובנו איתו קשר טוב.
אני קורא את זה בין השורות בהתנצלות של אליזבת שבחרה להתנצל גם בפני דן.
להפקה יש אינטרס שדן יוצג בתור הבחור הרע והמטרידן כמו שהם הציגו אותו בעריכה, ולא רוצים שהקאסט יגרום לצופים לפקפק בזה.
מה שורנר רשם מאוד מגבה את המחשבות שלי בנושא, ולדעתי הוא לא רשם את זה סתם ובאמת דיבר עם חלק מהם, והוא לעומתם לא כבול בחוזה ויכול לרשום את כל מה שבא לו בלי לחשוש.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 18:39
46
אני גם ניסיתי לדמיין את הסיטואציה
ובעיני זה די דומה לסיטואציה שבטוח כולנו או רובינו חווינו אותה בנסיעה באוטובוס/רכבת
ברגע שאתה מאבד שיווי משקל אתה מנסה להאחז במה שהכי קרוב אליך באותו רגע כדי לא להתרסק ולהפצע, ויש לך פחות משניה של שיקול דעת כדי להחליט מה זה יהיה - ומאמין שכולנו חווינו מקרה שנאלצנו לגעת באדם זר, לחוות כמה שניות של מבוכה ולהגיד לאותו אדם סליחה
אם זה המקרה, וכמו שזה נשמע ככה זה משתמע, אין לי ספק שזה לא נמשך יותר משניה, לא נעשה בצורה מכוונת או מתוכננת, ולא נעשה מצורך של לספק יצר כלשהו שלו. בסופו של דבר הוא גם סביר להניח לא מכיר בכלל את אותה בחורה. זה לא דומה בכלל למה שהיה עם קלי, שם אני מאמין שהרגיש בנוח לעשות את זה כי הם היו מיודדים.
ואם זה באמת מה שקרה, אני מניח שהסיבה היחידה שאותה בחורה מרגישה מוטרדת זה כי היא יודעת שהיה במהלך הצילומים אישיו לגבי דן ונגיעות לא הולמות.

(וכדי שמי שיקרא את זה לא יחשוב שאני בוחר להצדיק את דן באופן גורף, שוב, אני מתייחס לשמועה לא מבוססת שאין לה שום אישור. אם יתברר שזה לא הסיפור והוא פשוט סתם החליט ללטף עובדת הפקה - הוא אשם וזו התנהגות חולנית)

ואני מסכים איתך, וחושב שגם ריצ'ארד גם טד וגם בוב התנהגו בצורות הרבה יותר לא הולמות מאשר דן, וההפקה התייחסה לזה אז בצורה ביזיונית אם על ידי העלמה בעריכה(בוב) ואם על ידי רצח אופי של סו וגנדיה בעריכה שמוציאה אותן בתור משוגעות/תחמניות שמתלוננות סתם כדי להרוויח כסף.
ואני חושב שזה מאוד צבוע גם מבחינת הצופים שמאוד מזדעזעים מהסיפור על דן ומחשיבים את זה ל"תקרית הכי גועלית ונוראית ודוחה אי פעם בתולדות כל הישרדות בעולם כולו" ושוכחים כמה אירועים הרבה יותר לא נעימים בלשון המעטה, ולגמרי מיניים.
אני כן מאמין שהפעם ההפקה התכוונה לעשות תיקון ולהתייחס לזה בצורה יותר מקצועית, בעיקר כי הרוח הציבורית בנושא הרבה יותר ביקורתית בנושא, וכמו שאמרת זו גם אחלה דרך להשיג באזז לתוכנית על חשבון METOO ועל הדרך גם להגיד "תראו אנחנו יודעים להתמודד עם זה"
אבל הם לא הבינו ולא תיארו לעצמם כמה שהם בעצם עדיין לא יודעים להתמודד עם זה, ולא נראה לי שהם ציפו לכלכך הרבה ביקורת שרובה מופנת כלפיהם.
והזוי לי שכבר כמעט 24 שעות עברו מאז שהפרק שודר וCBS וההפקה ממשיכים לשמור על שקט ולא מגיבים ונותנים הסברים. "משאירים אותנו במתח" לקראת הריוניון כאילו מדובר בקליף האנגר בסדרה מתוסרטת.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי מהפודקאסטים של הישרדות ביוטיוב '
לפי מה שהבנתי מהפודקאסטים של הישרדות ביוטיוב
12/12/2019 | 16:39
69
דן לא ישתתף בריוניון. זה אושר ע"י המפיק דלטון רוס חברו הטוב של ג'ף פרובסט.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 08:23
88
כמו שכמה כבר אמרו, בין כל הבלגאן, העיזים והשמועות, בסופו של דבר יש כאן פאגונגינג, מה שרק מחזק את העובדה שהעונה הזו גרועה. אמנם היו כמה מהלכים נחמדים, כמו זה שדן זרק קול כדי לוודא שאליזבת תודח, אבל העובדה היא שזה אחד הקאסטים הכי חלשים זה שנים. אבל כשגבה אל הקיר, איליין מנסה סוף סוף לשחק. מבזק חדשות, גברת: המהלך הקודם שלך הוא שהוביל אותך למיעוט שאת נמצאת בו, כי עם מיסי (ואליזבת) במשחק זה לא היה קורה! כל זה לא משנה, כי אם טומי לא זוכה, אני צנצנת.

תור דין להגיע לאי האלילים, כנראה בפעם האחרונה במשחק, אלא אם תהיה עוד הזדמנות אחת אחרונה בגמר, מה שרק ידחוס עוד יותר את הגמר, הוא מספיק גרוע כשיש שלושה אתגרים וארבע מועצות שבט. דין הוא בין המתמודדים הבודדים, לצד קלי, אהרון ומיסי, שמגיע לו להשתתף בעונת אולסטאר עתידית. גם דן, אבל אין מצב שילהקו אותו שוב. הוא לא בדיוק מאסטרמיינד, אבל מול שבט מלא בעיזים, הוא משב אוויר צח. והפרס שלו הוא... מבטל אליל. למה?!? אתם יודעים מה? זה פשוט זילות מוחלט של המשחק. תודה רבה עונה 39, עכשיו ההחלטה שלי היא סופית. העונה הבאה היא האחרונה ביותר שלי, וגם בה אולי אפסיק לצפות באמצע אם יהיה יותר מדי בולשיט.

האתגר מתחיל, ושוב יש רק אתגר חסינות. גם בעונות שלא אראה, אני מאוד מקווה שלעולם לא יהיה עוד טוויסט שתופס את כל הזמן מסך ולא נותן זמן לאתגרי פרס ולפרסים. זו פגיעה במרכיב שאמנם לא מרכזי, אבל יכול להשפיע מאוד על המשחק. טומי ממשיך לקבל וידויים. אני לא אתפלא אם, גם בגלל שהוא זוכה וגם בגלל הפרשייה, דן הוא זה שיזם את הכול, אבל כמו עם ההדחה של אוזי במיקרונזיה, נותנים קרדיט לאחר שלא בצדק. אבל בניגוד לפרוואטי, טומי הוא לא שחקן טוב. הוא רק חייל של דן ושל לורן, שמצטט את הפקודות שלהם בוידויים. אני גם לא אתפלא אם מדובר בוידויי השלמה, שמבוצעים טוב בגלל שזו בכל זאת אמריקה.

בכל מקרה, מועצת השבט מתחילה מוקדם, אבל איזה בלגאן כבר יכול לקרות? שום עניין, שום בליינדסייד, איליין מודחת כצפוי, כשרק דן, שוב, מוודא שתוכנית ב' תצא לפועל. לא שהיה סיכוי שתוכנית א' תיכשל, כי האליל היחיד במשחק נמצא אצל ג'נט. קצת חבל, אבל שוב, הדחף שלה לעשות ביג מוב הוא זה שבסופו של דבר הרס את שבט לאירו ואת העונה. תגידו מה שתגידו, 100 אחוז שהעונה הייתה יותר טובה אילו מיסי הייתה נשארת. טוב, לפחות נשאר לסבול רק פרק אחד, ומאחר ויש על הנייר עדיין אפשרויות טובות לזכייה, בניגוד לעונה 36, אני אמשיך לצפות. אה, ובואו נזרוק עוד סיפור סינדרלה וניתן לפסנתר להתנגן. קישטהההההההההההההה!!!!!!!

אבל הפרק לא נגמר, כי למחרת, בלי שום הסבר וללא אזהרה מוקדמת, דן מסולק מהמשחק. חבל שלא פירטו מה קרה, כי ברור לאן המחשבות של כולם, בעיקר שונאי דן ואוהבי קונספירציות. יום עצוב להישרדות.

1. אהרון
2. מיסי
3. קלי
4. ג'נט
5. דין
6. דן
7. צ'לסי
8. נורה
9. אליזבת
10. איליין
11. ג'ק
12. מולי
13. ג'מאל
14. לורן
15. ג'ייסון
16. טומי
17. טום
18. רוני
19. וינס
20. קארישמה

לצפיה ב-''
12/12/2019 | 16:18
52
I Told You

איפה כל המצקצקים עכשיו שהצדיקו את מעשיו של דן ואף טענו שהוא יזכה? 

אמרתי לכם או לא אמרתי לכם שההפקה לא תיתן לזה לקרות? ומה שמעניין שהוא סולק לאחר שהתברר שהטריד גם מישהי לא מהמתמודדות בנוסף למתמודדות שהוא הטריד.

ולגבי דין, שחקן גרוע שחשף את כל הקלפים שבידו הרבה לפני הזמן הנכון. לגלות שקיבלת אליל-על זה ביג No No, גם לגלות שמצאת אליל בהישרדות זו טעות, כך שעל אחת כמה וכמה לגלות שקיבלת או מצאת אליל-על שניתן להשתמש איתו גם אחרי ההצבעה של כולם. דין לא עשה עד עכשיו שום מהלך היגיוני לאורך כל העונה, וגם עכשיו הוא מסמן את עצמו כמטרה ענקית, שלא לדבר בכלל על זה שהוא בטוח, ואת זה ראינו הפרק, שיש לו גם את יתרון הלגאסי האמיתי, מה שגרם גם לרוב וגם לסנדרה לצחוק עליו, וצדק. נראה שהטיפש הזה עומד לבזבז את אליל-העל שלו ואז להיות מודח אחרי שיבין שהזיוף שזייף היה ליתרון המזוייף שלו.

מה שכן, היה ברור לי שאיליין תודח, בגלל שגם ג'נט וגם לורן מעדיפות להגיע עם נורה ולא עם איליין לגמר. ואיליין גם היא לא נהגה בחכמה כשחשפה את סיפורה הכואב לפני הגמר במקום לשמור אותו לגמר או לפנדרוסה. כזה סיפור לא מספרים לפני הגמר. זה הקלף שלה לזכייה והיא בזבזה אותו בדיוק כמו האליל שבזבזה סתם במועצת השבט האחרונה. ככה לא משחקים הישרדות, ככה מפסידים בהישרדות.

אין ספק עכשיו שמדובר באחת העונות הגרועות ביותר של הישרדות, אם לא אפילו הגרועה שיותר שבהן, אך לפחות ההפקה עשתה את המעשה הנכון, למרות שזה נעשה מאוחד מדי על פי כל הדעות, והדיחה את דן המטרידן מהמשחק, ובצדק.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 16:29
10
57
לכל המגנים על דן:
הבן אדם לא יודח ככה אאוט אוף דה בלו, ישר הביתה, אם הוא תמים. סורי. הבן אדם קיבל אזהרה. אם היו רוצים "סתם להעיף אותו", היו עושים את זה עוד בסיפור עם קלי.
חוץ מזה מה שורנר אמר ממש לא מרשים אותי, במיוחד אחרי הדרך בה הוא יצא מהמשחק בפעם האחרונה.
עם כל הצער והרחמים על הילד והמשפחה של דן, "חוסר מודעות למרחב האישי" שחלקכם אוהבים לייחס לו פה לא מצדיקה את ההתנהגות שלו, ולצורך העניין בואו נגיד שאני מדברת על מה שהיה עם קלי, כי אנחנו לא באמת יודעים מה קרה שם מאחורי הקלעים, אבל הם לא היו כותבים את הכתובית הזו וגורמים למוח שלנו ללכת לשם אוטומטית אם לא היה מדובר במקרה דומה. Another incident.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 16:37
1
44
אני רק רוצה לציין שזה שרשמתי שיש לו חוסר מודעות למרחב אישית בכלל לא מצדיקה את ההתנהגות שלו. לורן, מולי, מיסי וקלי התלוננו על זה ועכשיו עם אשת ההפקה...יש כאן דפוס התנהגות שאי אפשר להתעלם ממנו.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 16:50
53
אחדד את דבריי,
לא התגובות שלך הן אלו שמטרידות אותי.
דיברתי יותר על הסיפור עם קלי שאחריו הפורום הרבה להשתמש במילים הללו.
ספציפית אתה אמרת את זה גם עכשיו, ואני מבינה למה התכוונת, אבל כל ההגנה עליו מאחרים בפורום הזה קצת נשגבת מבינתי.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 16:57
52
אף אחד פה לא הגן על דן, כי אף אחד מאיתנו, כולל אני וכולל את, לא באמת יודעים מה קרה. אנחנו רק יודעים את התוצאה - הוא סולק מן המשחק, ושזה בעקבות תלונה נגדו מאחת מעובדות ההפקה.
על הפעמים הקודמות שבהן הוא הטריד את קלי - גם כן אף אחד כאן לא הגן על דן וטען שהוא היה בסדר. ההבדל הוא שאז כולנו ראינו ושמענו את כל הצדדים ולכן יכלנו "לשפוט" את זה ולהגיד שקלי הוטרדה ודן התנהג בצורה לא הולמת.
בפעם הזו אין לנו שום מידע שאנחנו יכולים באמת "לשפוט", כי לא ראינו כלום ולא שמענו כלום. הכל ספקולציות ושמועות.
לצפיה ב-'מסכים איתך לגמרי '
מסכים איתך לגמרי
12/12/2019 | 17:06
6
55
מה שכן הבן שלו הוא קורבן, הוא לא אשם שאבא שלו מתנהג כך, ולכן יש להוציאו מהמשוואה. מה שכן, אני לא מקנא בו על מה שהוא עובר במהלך העונה הזאת ובמיוחד אחרי הפרק הזה בגלל אבא שלו והתנהגותו. אך מה שיותר חמור לגבי דן, זה שאם מדובר אכן במקרה הטרדה מול מפיקה כפי שרבים מדווחים ברשתות החברתיות כולל אגב צלמים שהיו נוכחים באירוע עצמו, הרי מדובר במפיק ומגלה כשרונות שעובד עם אלפי בנות ונשים בהוליווד, ולא באיזה סתם פקיד אלמוני באיזה משרד נידח...
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 17:15
3
43
אני מניח שאם הוא היה מתנהג בצורה מטרידה כלפי נשים במהלך חייו, תלונות היו צצות כבר מהפרק הראשון כשהיה על זה שיח בפרק.
ככה לפחות קורה לכל חשוד בהטרדות מיניות בתקופת metoo - תלונה אחת יוצאת החוצה וגורמת לעידוד של עוד מתלוננות שחוו מקרים דומים.
מכיוון וכבר 3 חודשים הוא על המסך והעריכה הציגה את הכל, והיה על זה שיח פתוח ומאוד ביקורתי כלפיו, ולא נשמע שום קול משום מתלוננת שעבדה/עובדת תחתיו גם בחיים האמיתיים, אני לא חושב שזה הוגן להמשיך ולהעלות ספקולציות או רמיזות שככה הוא מתנהג בחיים שלו.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 17:38
2
34
תמתין בסבלנות, אם זה דפוס ההתנהגות שלו גם בעולם האמיתי, לא אתפלא כלל אם נשמע על עוד מתלוננות מחוץ למשחק. להזכירך שגם על קצב האנס לא התלוננו עד שהוא היה נשיא והשתמש בכוחו ותפקידו לרעה.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 17:53
1
39
בדיוק, וברגע שא' מבית הנשיא התלוננה עליו וזה יצא החוצה - התחילו לצוץ עוד ועוד תלונות.
ככה גם היה עם חנן גולדבלט, אלכס גלעדי, גבי גזית ועוד רבים שנחשפו אודות לתנועת metoo
זה בדיוק מה שטענתי.

במקרה של דן, כל העונה זה דובר עליו, והעריכה שלו הייתה לא מחמיאה, ואני מאמין שאם הוא כן היה מטריד מלפני המשחק היינו שומעים על זה ב3 חודשים האחרונים. וזה לא קרה וכנראה גם לא יקרה. כל מי שמכירים אותו(מהמשחק ומחוץ למשחק) אומרים עליו רק דברים טובים.

לצפיה ב-'נכון, אבל '
נכון, אבל
12/12/2019 | 20:18
40
נכון, אבל רק הפרק הזה ההפקה באמת עשתה מה שהיתה צריכה לעשות כבר בהתחלה, קרי נתנה לגיטימיות לתלונות נגדו. ולכן אני מאמין שאם יש בנות ונשים אחרות שנפגעו ממנו נתחיל לשמוע תלונות ככל שיחלוף הזמן אחרי הפרק הזה וסילוקו הרשמי מהתוכנית.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 21:34
1
31
כנראה לא הובנתי נכון.
כמובן שאני לא אומרת שום דבר רע על הילד או המשפחה. באמת שליבי יוצא אליהם. אף אחד לא צריך לעבור את זה.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 21:58
26
הובנת נכון, שלא תביני אותי לא נכון, לא האשמתי אותך, האשמתי את אלה שתוקפים את הבן שלו שלא אשם כלל בהתנהגות של אביו. אף ילד לא צריך לסבול או להיות מטרה לבריונות ברשת בגלל הוריו. ולכן אמרתי שצריך להוציא את הבן של דן מהמשוואה הזאת. אך בשום פנים ואופן לא האשמתי אותך או אפילו היה בדבריי רמז שאמרת משהו רע על הילד או המשפחה שלו.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 18:00
4
58
אתם יודעים מה הכי עצוב? שז'נט תודח מהמשחק בF5 רק בגלל זריקת מטבע מטומטמת של בוסטון רוב שהביא לדין מבטל אלילים שבו הוא עומד להשתמש נגד האליל של ז'נט שהוא ולורן ראו שמצאה את אליל החסינות (טעות גדולה שגילתה לגביו לטומי) וכך להדיחה מהמשחק. קרי: ז'נט לא תזכה העונה בגלל זריקת מטבע. זה נשמע לכם היגיוני? יותר מזה, מה קשור בדיוק זריקת מטבע להתנהלות מול מטשבעים שזה הרי היה השיעור שרוב וסנדרה טענו שהם מעבירים לדין? איפה פה בכלל הקשר? 
לצפיה ב-'יאפ '
יאפ
12/12/2019 | 18:06
63
זה הדבר הראשון שחשבתי עליו כשהפרק הסתיים
ג'נט צריכה לזכות בחסינות או לעשות מהלך מטורף כדי להגיע לסוף
כי במועצה הקרובה זו תהיה הפעם האחרונה שהיא יכולה להשתמש באליל, ודין לא צריך בכלל לנחש - רק לכתוב את השם שלה על המבטל. אם היא מגיעה לפיינל 4 בדרך נס, הסיכוי שלה להגיע לגמר גבוה במיוחד. אין סיכוי שיתנו לה את האפשרות הזו
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 18:43
49
כל הקשר בין אי האלילים והשיעורים של רוב וסנדרה למשחק מקרי בהחלט.
אף "שיעור" שהם העבירו לא תרם, לא היה עם פואנטה כלשהי, ולא השפיע בכלל על המשחק.
לגמרי טוויסט מיותר שהתחיל בתור "לא-מועיל-לא-מזיק" וככל שהעונה התקדמה הפך למזיק ומעצבן.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 21:36
1
41
כל מה שקרה בפרק הזה מבחינת האליל של ג'נט ומבטל האלילים של דין מעצבן ולגמרי ברור מה הולך לקרות.
זה מבאס רצח וחבל לי על ג'נט ועל זה שהיא לא פשוט החביאה אותו וברחה מהמקום.
לצפיה ב-'בתכלס '
בתכלס
14/12/2019 | 13:10
30
גם זה לא ממש כבר משנה בסיטואציה של פיינל5   . אם היא המטרה במילא ישתמשו במבטל אלילים עליה כדי להבטיח הדחה שלה, גם אם לא יודעים אם יש לה אליל
אם יש לה, ביטלו.
אם אין לה , תודח ברוב קולות.

אני כן חשבתי, שיש אפשרות שהיא תודח בפיינל 7 אחרי שכולם יודעים שיש לה אליל,
כי זה הזדמנות טובה לעשות לה בליינסייד עם האליל בכיס. כנראה כי יש להם מבטל אלילים ביד, החליטו לחכות עוד מועצה, לפני שאיליין תזכה בעוד חסינות. אז זו כן הייתה טעות ענקית לספר, אבל לא מה שהשפיע,
בסופו של דבר בפיינל 5 היא כלואה אם לא זוכה בחסינות.
את האמת שאני לא ממש מרחם עליה, כי אם היתה עושה מהלך להשאיר את איליין או אפילו לחבור ללאירו ולנסות להיות מובילה במשחק ,
ויוצרת לעצמה שלישית גמר חזקה.  לא היתה צריכה אליל כדי לשרוד לפיינל4.

לצפיה ב-'הציוץ שמכה גלים בכל הרשתות החברתיות והפודקסטים '
הציוץ שמכה גלים בכל הרשתות החברתיות והפודקסטים
12/12/2019 | 19:49
80
הציוץ של המתמודדת קלי קים אחרי שצייצה את הדברים הבאים מיד אחרי ששודר הפרק האחרון בארה"ב מכה גלים בכל הרשתות החברתיות והפודקסטים ברשת.

Kellee Kim's Twitt 12.12.2019

בגדול קלי אומרת שאם ההפקה היתה עושה את מה שעשתה בפרק האחרון כבר בפעם הראשונה שהיו תלונות נגד דן, כל הסינריו הזה היה יכול להיחסך גם מהתוכנית והישרדות גם מצופיה ומעריצי הישרדות, וגם העונה כולה היתה יכולה להיראות אחרת לגמרי. ואני הייתי מוסיף לזה, שבעוד שבגלל שזה לא נעשה בזמן כל העונה הזאת נפלה תחת הצל האפל הכבד של התקרית הכי דוחה וגועלית בתולדות הישרדות בכל הזמנים והתנהלותו הקריפית של דן המטרידן שמעיבה קשות על העונה הנוכחית, שדלטון רוס מיקם אותה אחרי הפרק האחרון בתחתית הטבלה של כל עונות הישרדות. וההפקה הרי היתה עדה לכל ההתרחשויות האלה, להטרדות, לנגיעות, להזהרות, לשיחות, ואפילו צילמה אותם והקליטה ושידרה אותם בעצמה, גם בסיפור של קלי, גם בסיפור של מיסי וגם בסיפור של לורן, בכל שלושת המקרים ההפקה הראתה לנו הוכחות חיות שלא מדובר בשקרים והמצאות אלא שכל מילה שנאמרת לגבי דן היא אמת, ועדיין היו פה כמה סקפטים וגם עכשיו עדיין יש, כאילו מה שראינו ושמענו כולנו היה רק בחלום הלילה ולא על המרקע בתוך הפרקים עצמם. אז אני מבין שיש אנשים שמעדיפים להתעלם מהעובדות ולהתכחש אליהן כדי להצדיק את אי סילוקו של דן המשחק בגלל שהוא הפייבוריט שלהם (מקום ראשון בטבלה, לא?), אך מה שמעניין בעובדות שלא משנה גם אם נתכחש אליהן הן עדיין נשארות עובדות. ועם עובדות אי אפשר להתווכח. ועכשיו אחרי שקראתי את תגובתה של קלי אין לי בכלל ספק שאת דן היה צריך לסלק מהמשחק כבר אחרי התלונות הראשונות של קלי לגביו. ולהבא אסור לתת למצב להידרדר ככה וצריך לפעול תיכף ומיד.
לצפיה ב-''
12/12/2019 | 22:12
62
פשוט ביזיון העונה הזו באופן כללי
הכל מתעסק ברפש הצהוב הזה שההפקה ללא ספק האשמה העיקרית בו, אם דן עשה משהו כל כך חמור שמוציא אותו מהמשחק אני חושב שזה לגיטימי במיוחד שאנחנו נדע על זה ולא שההפקה תתחמק מלתת הסבר ברור ותצטרך לתת לנו להתמודד עם כל תיאוריות הקונספירציה האלה.........
ולאור ההתנהלות שלהם אני משום מה ממש לא אופתע גם אם ורנר צודק...

ומעבר לזה נשארנו עם רצף שחקנים שממש לא יהיה כיף לראות מנצחים - למעט ג'נט שזה ברור שתידפק בגלל הטוויסט המעצבן. את דין באמת ניסיתי לעודד העונה אבל הוא מזליסט גדול, טומי ולורן לא משחקים רע במיוחדדד אבל הם לא נסבלים ונורא משעשעת אבל אפילו בשביל העונה הזו ניצחון שלה יהיה יותר מדי.

ובלי קשר - אילין כזו אוברייטד. בעעעעעעעעעעע
לצפיה ב-'היוטיוברית ג'ולין מסכמת את הפרק בצורה הכי כנה '
היוטיוברית ג'ולין מסכמת את הפרק בצורה הכי כנה
13/12/2019 | 03:21
83
היוטיוברית/שחקנית/בדרנית ג'ולין מסכמת את הפרק בצורה הכי כנה ועל הדרך גם חושפת לא מעט מידע לגבי דן ספילו תושב עירה הוליווד, לגבי התקרית הנוספת, לגבי ההפקה, ואפילו לגבי תוכניות האח הגדול ארה"ב העתידיות, ועושה את זה כהרגלה עם הרבה מאוד הומור, אך גם עם לא מעט עקיצות לכל המעורבים בעניין. ואם יש יוטיוברית שאני הכי אוהב והכי מתחבר אליה, זו לגמרי ג'ולין, דווקא בגלל שהיא כל כך כנה ואמיתית ולא PC כמו כל שאר היוטיוברים, דווקא בגלל ניסיונה הרב בתעשיית הבידור ובכלל בהוליווד, ולמעשה מבטאת ואומרת תמיד את מה שכולם חושבים אך לא מעזים לאמר בריש גלי.

Survivor Breakdown With Joleen! What The Frick!?! Island Of The Idols Episode 12 #Survivor39

לצפיה ב-'I know it ain't right'
I know it ain't right
15/12/2019 | 18:32
42
פפפ.
לדעתי סביר להתנצל בפני מי שקראו לו נסחף, מזויף צבוע וכו'. לא יפה להקטין ולבטל אחרים בגלל שדעתם שונה.

חוץ מדן יש משחק למרות שקל לשכוח.
- לורן היא פאוורהאוס במשחק ואמנם אני מסכים שהיא לא משחקת מושלם אבל היי עד כה זה די עובד לה. קשה לי גם עם זה שהטיעון של מהלכים טיפשיים בא ממי שזרקו עשיריות על מיסי
- טומי כנראה מנצח ובאסה. לפחות היו נותנים לו עריכה ברורה שלא היינו נשארים עם קלקר בתור מנצח.
- איליין חמודה וחכמה ושחקנית אחלה אבל לא שווה אולסטאר. לא מגיעה לקרסוליים של מיסי וקלי בכל מה שקשור ללהביא עניין אסטרטגי.

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ