לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86238,623 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות אי האלילים פרק 11 '
הישרדות אי האלילים פרק 11
<< ההודעה הנוכחית
05/12/2019 | 07:42
45
256
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 08:27
33
66
הפעם אין פריוויו. כנגד זה, גם אין פתיח או "בפרק הקודם". במקום זה, מתחילים ישר מהאתגר. עם קרובי המשפחה. אני היחיד שלא אוהב את הפרקים האלה? חוץ מבמקרים מסוימים, כמו שיין. אגב, דן מתחיל להזכיר לי אותו, אבל הוא לא מצחיק. אין עוד דמויות כאלה בהישרדות, ולמה שיהיו? המשחק הוא הכול עכשיו. זה למה אני לא אוהב את כל העונות מ-34 ועד עכשיו. בעונה 12 לא הייתה הרבה אסטרטגיה. היו כמה בליינדסיידים טובים (קורטני) אבל הדמויות הן שעשו את העונה. בשנים האחרונות, אם אין אסטרטגיה טובה (עונה 36), העונה פשוט מתפספסת.

בכל מקרה, אחותה של נורה לקוית ראייה. האם זו הזדמנות לדחוף לנו עוד אג'נדה לגרון? לא, ללוחמי צדק חברתי לא איכפת מאנשים שבאמת צריך להתחשב בהם. בכלל, הייתי מצפה מנורה הטבעונית לחפור יותר מכולם, זו לא פוליטיקת זהויות אבל זה קרוב מספיק. אבל היא לא. האם ה"משוגעת" היא בסתר הכי רציונלית מכולם? בכל מקרה, ג'נט וטומי זוכים בפרס, ומזמינים את דן ואת לורן. אחרי כל הבלגאן סביב פרשיית דן-קלי והאפטרמאת' שלו, שהתבטא בהדחה של אחרוני האסטרטגים, אפשר סוף סוף להתמקד במשחק באמת, ולא לקבל משחק שבמקרה הטוב היה מקובל בעונות 1-5?

אני שמח שיש פרס, אבל מסתבר שאחרי כל העניינים, המצב חזר להיות שבט נגד שבט. כלומר, משעמם. רק נורה יכולה להציל את העונה הזו עכשיו. אה, ולטומי יש עוד וידוי מאוד מפליל. אפשר בבקשה זוכה יותר מעניין? כמו נורה, או דין, או... דן. בנקודה הזו, המגדר ממש לא מעניין אותי, בין השאר בגלל שבמקום להחזיר את העניין שלי בתוכנית, העונה הזו גורמת לי לשקול לא לראות גם את עונה 40. ואז כל לאירו + נורה מחפשים את האליל, והוא נמצא... על ידי איליין. לפחות זו לא קארישמה...

משם לאתגר חסינות... אפשר בבקשה משהו שהוא לא משימת סיבולת? וואו, שכחתי כמה דין גרוע באתגרים. לורן זוכה משום מקום, ואז שבט ווקאי מנסה להדיח את איליין. לא איכפת לי, כל עוד דן, דין, נורה וג'נט נשארים במשחק. אבל אז נורה יוזמת הדחה של טומי... כן! כן! או מיי גאד, כן!!! ואז במועצת השבט, נורה עושה קארין ומפוצצת את הכול, וכמעט מסיימת את דרכה במשחק בגלל זה. כמו שאמרתי, So bad it's good. אבל איכשהו, כל הבריתות השבטיות נהרסות, כשדווקא דין ואיליין מצביעים נגד קארישמה ומדיחים אותה. אין לי מושג מה יקרה בפרק הבא, אבל... קולולולולולולו!!! דן לגמרי מוכיח את עצמו בפרקים האחרונים, אבל הוא לא ברמה של אהרון, מיסי וקלי, אלילים בכיס או לא. ואני גם עדיין קצת יותר אוהב את ג'נט.

ובפרק הבא, כמו גבי לפניו, האם זה הסוף של טומי?

דירוג:

1. אהרון
2. מיסי
3. קלי
4. ג'נט
5. דן
6. צ'לסי
7. דין
8. נורה
9. אליזבת
10. איליין
11. ג'ק
12. מולי
13. ג'מאל
14. לורן
15. ג'ייסון
16. טומי
17. טום
18. רוני
19. וינס
20. קארישמה - קולולולולולולולולולולולולולו!!!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 13:28
32
71
אתה נראה לי הבן אדם היחידי שתופס מדן. 
לצפיה ב-'הפוך הפוך'
הפוך הפוך
05/12/2019 | 17:31
31
71
אתה מהבודדים כאן שלא מצליחים להשתחרר מהעריכה שהוא מקבל ולראות את המשחק שלו
הוא אחד השחקנים אם לא השחקן הכי טוב העונה
מבחינה חברתית כולם כולל כולם (אולי חוץ מקארישמה שהם פשוט לא קשורים בשום שלב במשחק) מאוד אוהבים אותו ונהנים מחברתו, ורוצים לשחק איתו ולא חושבים בכלל על להדיח אותו.. ומהבחינה הזו הוא אפילו התעלה על טומי
ומבחינה אסטרטגית הוא היחידי שלא פישל לרגע, וחושב צעד אחד קדימה יותר מכולם(כמו בהדחה הקודמת, שזרק קול לאליזבת ובעצם הציל את ג'נט)
אין לי שום ספק שהוא מגיע לגמר, וכנראה שהוא הפסיד באתגר האש כי אם היה מגיע לגמר היה מנצח וכל העריכה שלו הייתה נראית אחרת לגמרי..
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 17:59
3
53
השחקן הכי טוב העונה דן ממש לא. למעשה הוא רחוק מלהיות בכלל שחקן טוב. זה שהשאירו אותו במשחק כעז, זה ממש לא לזכותו, גם את נורא וקארישמה השאירו כעז. שלא לדבר בכלל על כך שברדיט ובכלל בארה"ב הוא אחד המתמודדים הכי שנואים העונה. ואם בסוף העונה הוא גם יזכה כברירת מחדל זו תהיה בושה וחרפה להישרדות, שגם ככה העונה הזאת הורידה חזק מאוד את רמתה, גם המוסרית וגם בכלל, ומאיימת להפוך לעונה הכי גרועה בתולדות הישרדות. ורק חסר להפקה שדן גם יזכה בה, והעונה הזאת תקבל חותמת כעונה הכי גרועה.
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 18:13
2
48
דן עז? בהודעה שלי כבר נתתי דוגמא אחת למהלך שעשה.
אפשר לראות גם בפרקים ששורדים פונים אליו (אם בשביל להתייעץ ואם בשביל להעביר מידע)
אם הוא היה עז היו פחות סופרים אותו (כמו קארישמה/נורא/דין/איליין)
במשימת פרס ראינו שהוא הראשון להבחר (ומשימת פרס זו ה-אינדיקציה לדעת מי עם מי)
אם הוא יזכה זה לגמרי יעשה לי את העונה.

אני לעומתך סטילהוק, לא בוחר את הפייבוריטים שלי לפי "מה הרוב חושב"/"מה חושבים ברדיט". יש לי הגיון בריא משלי, ויש לי את הטעם שלי. ממליץ לך לפתח אחד כזה משל עצמך ולא לרוץ לחפש אישורים למה שאתה רוצה לחשוב לפי התגובות ברדיט. בדיוק ככה נוצרת תופעת עדר.
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 19:55
1
49
להזכירך, אני לא סובל אותו כבר מתחילת העונה כשהטריד את קלי, הרבה לפני רדיט והרוב ברשתות החברתיות שאם כבר הצטרפו לדעתי, ולא אני לדעתם. כך שגם לי יש לי הגיון בריא משלי, ואת הטעם שלי. ואם מישהו לא בא לי טוב מהתחלה לא יעזור בית דין, ודת לא תשמנה לגביו בגלל שהרבה כן אוהבים אותו, אלא אם כן הוא עצמו יעשה פנומינלי שיצדיק את תמיכתי בו. ודן ממש רחוק אצלי מההגדרה של שחקן טוב שעשה משהו פנומינלי, או אפילו התנהג בהגינות, כששיקר במצח נחושה לגבי זה שאין לו מושג על מה מדובר, ועוד אחרי שקיבל אזהרה רשמית מההפקה עצמה. ותסלח לי מאוד, אך כך לא מתנהג שחקן טוב, או בכלל מתמודד ריאליטי, כך מתנהג דושבג. ומתחילת העונה דעתי לגביו לא השתנתה כלל, הוא היה ונשאר בעיניי דושבג.
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 21:46
47
שמח מאוד לשמוע שאתה מגבש את הדעה שלך בעצמך ולא על בסיס רדיט והרשתות החברתיות.
ואם כך אתה צריך להבין, שלהשתמש בטיעון של "אפילו ברדיט הוא אחד השנואים" לא אמור להשפיע גם עלי.
אתה כן יכול להשתמש בטיעונים אחרים, מתוך הפרקים..
אתה טוען שהוא עז, אני נתתי לך טיעונים מתוך הפרקים למה הוא לא עז.
אני לא אשנה את דעתי על דן ואחשוב שהוא כן עז בגלל שככה חושבים ברדיט, מן הסתם. ככה שאין סיבה שבמהלך דיונים כאן תשלוף משפטים כאלו, כבר רשמו לך כאן כמה פעמים שלאף אחד זה לא באמת משנה.
לצפיה ב-'לא'
לא
05/12/2019 | 21:03
6
50
בעינייך (ובעיני אולי עוד כמה בודדים) הוא שחקן טוב. אני לא מבין מה גורם לך לחשוב שמרבית הציבור שצופה במה שהעורכים לועסים ויורקים לו על המרקע לא רואה דברים שאתה כן רואה. אין פה תובנות נסתרות. אתה לא יודע יותר טוב מאחרים.
מה שכולנו רואים זה מה שהעורכים רוצים שנראה. לא תהיה פה זכייה של דן כי העריכה לא היתה סתם מעלימה את המנצח אם אין לכך סיבה. 
אני לא מבין למה אתה חושב שהוא משחק משחק ללא פשלות. בג'ורי אתה חושב שיש לו תומכים ואוהדים? באמת, אני לא מבין מאיפה היוהרה הזאת.
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 21:49
43
כמו שרשמתי לסטילהוק, מה הרוב חושב לא מעניין אותי, אני לא מחפש הצדקה למחשבות שלי לפי הרוב. מקווה שגם אתה לא מבסס את המחשבות שלך על הבסיס הזה.
יכול להיות שאני טועה ויכול להיות שאתה טועה.
נחכה שנינו לגמר/לפונדרוסה ונגלה מי מאיתנו צודק
אני מאמין בלב שלם שהוא הולך להתקבל בהרבה אהבה ע"י כולם כולל קלי.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
05/12/2019 | 22:31
4
46
גורדון הולמס מראיין את השורדים אחרי שהודחו לאתר שלו, ותמיד בסוף הראיון עושה איתם משחק אסוציאציות על השמות של השורדים
זה מה שהמודחים עד כה חשבו עליו:
מולי: "חברותי"
ג'ייסון: "שמוזר" (לפי גוגל זה מישהו שטוב בשיחות ויודע להגיד את הדברים הנכונים כדי שיאהבו אותו)
ג'ק: "שחקן אגרסיבי"
ג'אמל: "ערמומי"
קארישמה: "בלה בלה"
(קלי מיסי אהרון ואליזבת לא התראיינו מהנסיבות המובנות)

לי זה נראה שכן חושבים עליו דברים טובים, אולי חוץ מקארישמה
אפילו מולי שהציגו אותה בתור אחת שהוטרדה ממנו אומרת עליו שהוא חברותי
אז כן אני לגמרי חושב שיש לו תומכים ואוהדים בג'ורי שמעריכים את המשחק שלו(וגם אוהבים אותו ברמה האישית)
ככה שאם הוא בגמר הוא או מנצח או כמעט מנצח בקרב ראש בראש עם טומי
אם הוא מודח, מתערב איתך שאנחנו נראה את הפונדרוסה שלו וכולם יחבקו אותו ויסחתבקו איתו כולל קלי

וכשיגיע הריוניון אני כבר רואה איך זה הולך להראות:
ג'ף: דן, דיברת עם קלי מאז שהפרק שודר?
דן: לא ג'ף, אבל אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולבקש סליחה מקלי, היה לי מאוד קשה לצפות בפרק ולהבין שפגעתי בך, היה לי קשר טוב איתך במשחק ואני מרגיש רע עם זה שפגעתי בך
קלי: זה בסדר דן, אני סולחת לך
*מתחבקים מתחבקים*
*הקהל מוחה כפיים*
ג'ף:איזה סיום מרגש! ועכשיו הרגע שכולנו חיכינו לו, בואו נראה מה הולך לקרות בעונה הבאה....
לצפיה ב-'אם זה יקרה בריוניון אז נדע כולנו שזה קטע מבויים '
אם זה יקרה בריוניון אז נדע כולנו שזה קטע מבויים
06/12/2019 | 10:19
3
56
או יותר נכון קטע מבויים מראש של ההפקה.

קלי התראיינה מיד אחרי ששודר הפרק הכפול שבו היא הודחה עם התקרית הכי גועלית ודוחה בתולדות הישרדות, וטענה שהיא פגועה מאוד ממה שעשו לה. אך למרות זאת היא מבקשת מהצופים ומעריצי הישרדות שלא לתקוף את מי שפגעו בה.

Kellee Kim's Twitt 14.11.2019

לצפיה ב-'לי נראה '
לי נראה
06/12/2019 | 15:24
1
43
שהיא מתייחסת בעיקר לפרשייה של מיסי ואליזבת, ולא להטרדות עצמן.
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 20:25
39
הנה ראיון שנערך עם קלי לאחר פרק הדחתה, תקרא בעצמך מה היא חושבת על דן והתנהגותו, ההפקה, מיסי, אליזבת וכל השאר:

Kellee Kim of Survivor speaks out on inappropriate touching incidents

ENTERTAINMENT WEEKLY: There's so much to get into with all of this. Let's start here: How does it feel now seven months later to have to relive all this stuff that happened out on the island with Dan's inappropriate touching?
KELLEE KIM: As shown in the first episode, I told Dan that I didn't like being touched and asked him to respect my personal boundaries. Not shown is that Janet also had a conversation with him in the first 6 days, saying it's not the same for me to touch younger women as it is for you. However, Dan was part of our core alliance and to risk alienating him was to risk my allies and my game. I tried to address the issue and move forward with the game. I can leave this show feeling proud of that.
Speaking up for myself and others took a lot of courage, because there was always the risk that I wasn't going to be believed. That's why it's important to support them and speak up for them. I am grateful to those who supported me and took a stand for me.
What happened when production intervened and talked to you all, and were you satisfied with their response or do you feel they should have intervened sooner?
One of the things that truly makes Survivor special is that the producers let the players play. We say what we want to say, and we are left as much as possible to our own devices, this is what has kept the integrity of the game. However, on the flip side, it has created a relationship where players can't ask for help and producers can't step in.
I did not know about Dan getting a personal warning until I watched the episode. If production was going to give Dan an official warning, they should have just pulled him from the game or at least informed me so that I was aware of how it might impact the game.

Let's bring this to the workplace, you complain about your coworker making you feel uncomfortable and touching you too much. This person gets a warning, and as a result, refuses to work with you, blocks anything you try to put forward, and it hurts your career. So while I don't think this was the right course of action, this issue coming to light is allowing production to have these conversations, input protocol, raise awareness, and change for the better.

ותתפלא, אך אפילו מיסי כבר הודתה בראיון אימייל שנערך איתה בסוף נובמבר, כי היא סירבה להתראיין לראיון יציאה רשמי כמו כל שאר המודחים לפניה אחרי הפרק של הדחתה באמצע נובמבר, שמעשיו והתנהגותו של דן היו נוראים, ושכל מה שהיא סיפרה לקלי בשיחתן על החוף לגבי התנהגותו של דן כלפיה היה אמיתי וכנה, עד שהיא גילתה מלורן (שאף היא עצמה להזכירך, אם הספקת לשכוח, תיארה שני פרקים בלבד לפני התקרית הגועלית איך דן הטריד אותה וגם באיזה חלקים בגופה בדיוק נגע בה), המלשנית שקלי מתכננת להדיחה. ולא שהיינו צריכים את אישורה, כי הרי ההפקה עצמה דאגה ללוות את סיפורה עם קטעים מצולמים שמוכיחים שכל מילה שהיא מספרת לקלי לגבי דן נכונה.

הנה קטע קצר מתוך הראיון שנערך איתה דרך אימייל ע"י מייק בלום:

Let’s get into the events of the merge. You and Kellee commiserate over Dan’s inappropriate handsiness. Can you talk about your feelings towards Dan then, and the connection you initially fostered with Kellee?
My conversation with Kellee on the beach was a sincere one. I felt very comfortable with Kellee. Immediately after our conversation, I am told by Lauren that Kellee actually wants to vote me out. I was shook. I honestly had no idea.
I did not realize the extent of the situation with Kellee and Dan. I did not connect our production meeting to Kellee and dan either. I was very much in game mode and focused on the upcoming challenge. I felt as though production was checking in with us individually. They told us to be mindful of others, and then I was back in the game, ready for the challenge.
So how did the target end up being turned onto Kellee?
I had no idea that Kellee was spoken to by production in an unprecedented Survivor scene. That was news to me as I was watching it all play back. I had no idea that Dan had been issued a warning. The information I did have was that Kellee is uncomfortable with Dan, and Kellee wants me to go home. My thought process was to make Kellee want someone else to go home more than she wants me to go.
After your conversation with Kellee, you then went to Elizabeth and urged her to play up how uncomfortable she is with Dan to Janet and Kellee, saying, “That’s our only play.” Can you elaborate on your intention behind that?
This situation was highly emotional because we were in game mode. It came down to a bad game of telephone, and in no way did I fully understand the severity of Dan’s behavior. I thought to myself many times that if Dan’s behavior was indeed so horrible, why was he still in the game? I felt safe due to being filmed 24/7 and had no reason to think otherwise. Again, I did not know about Kellee’s or Dan’s personal talks with production.
What was your reaction in watching everything from all sides last week, particularly after Kellee’s blindside when you and Elizabeth deny to Dan you ever felt uncomfortable?
In watching the show back, I want to apologize for using such a serious topic as gameplay. If I would have known the extent of the situation, I would not have engaged in the way that I did. I am deeply sorry for my part in any pain felt by viewers and anyone who has dealt with sexual assault. I can only take this as a learning experience.
לצפיה ב-'אוקיי, ו..?'
אוקיי, ו..?
06/12/2019 | 22:50
37
אתה מצטט ללא הפסקה דברים שכולנו פה ראינו כבר לפני חודש
האם זה אומר שמעכשיו ועד עולם היא תהיה מלאת שנאה ואובססיבית?
לא כולם כמוך סטילהוק
היא יכולה לסלוח לו ולהתכוון לזה, זה טבעי ואנושי
לצפיה ב-'אני דווקא חושב'
אני דווקא חושב
05/12/2019 | 21:06
19
61
שדן ניצח בעונה הזאת ומכיוון שלא היו יכולים להתעלם מתקרית המיטו או שלא רצו כי בכל זאת פרק מיוחד כזה מביא המון דיבורים על התכנית ויחסיי ציבור החליטו להצניע מאוד את הניצחון שלו
חושב שמי שמפסידה באתגר האש היא ג'נט, שזה קצת אירוני כי הקטע הראשון שהראו אותה זה שהיא מדליקה אש
ואת טומי ולורן אני דיי רואה את דן מנצח אפילו פה אחד
לצפיה ב-' אני בספק ממש'
אני בספק ממש
05/12/2019 | 21:13
8
67
אם דן היה המנצח אני לא חושב שהיו עורכים את פרק המיזוג באותה צורה. תקרית ההטרדות היתה תופסת נתח הרבה פחות גדול מהפרק והיו מנסים למזער אותה כמה שניתן. בנוסף, כצפוי - דן היה מקבל ה-ר-ב-ה יותר זמן מסך, ואפילו אחדים מהציטוטים שלו היו הופכים לכותרות של חלק מהפרקים. העובדה שכל זה לא קיים מראה שאין רצון של העורכים לגרום לדן להיראות בצורה יותר אנושית וגם לא להפוך אותו ל"נבל" של העונה, אלא פשוט למחוק אותו. זאת אמירה מאוד מאוד נוקבת. אני לא חושב שהיה דבר כזה ב"הישרדות".
אני גם מאמין שהוא לא מגיע לגמר, אלא מודח בהדחה שטותית ומהירה בפינאלה. 
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 09:21
7
45
אני גם די בטוח שהוא לא בגמר ומסכים אורי לגבי העריכה שלו שהיא לא טובה,
אבל אני כן  מסכים עם נועם וברייר שהוא שחקן טוב משנותנים לו קרדיט בעריכה ושהוא יכל לנצח אם היה מגיע לגמר .
אנשים כאן היו בטוחים שמיסי שנואה בג'ורי וקלי  מכולם הכי השתפכה עליה.
(קארישמה די שונאת את כולם אז חוסר אהדה שלה למישהו לא מוכיח הרבה)
אם  דו היה מוכיח את עצמו בתור אחד שהוביל את הברית, והרבה פעמים זה נראה ככה, בטח שהיה זוכה.
הוא די לא בא לי בטוב בכללי אבל אני חייב להודות שבאמת מוכיח את עצמו בפרקים האחרונים כשחקן עם סיי במשחק
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 10:40
6
52
להזכירך שקלי לא ראתה ושמעה את מה שכולנו ראינו ושמענו, רק כשהגיעה הביתה וצפתה בפרק היא הבינה מה מיסי עשתה לה. בגלל זה גם קלי צייצה עוד באותו ערב שבו שודר הפרק בארה"ב שהיא מאוד נפגעה ממה שהיא ראתה בפרק, ולמרות זאת מבקשת שלא לתקוף ולפגוע במי שפגעו בה.
לצפיה ב-'כמובן שאתה לוקח את זה בצורה שלך'
כמובן שאתה לוקח את זה בצורה שלך
06/12/2019 | 11:10
5
45
ואין בציטוט הזה שום דבר שמעיד כעס אישי שלה על א' וב' ועל איך לא הייתה מצביעה לעולם למתמודד x  
אם כבר, היא מבקשת לא לתקוף ולא לפגוע באף אחד , אז אני רואה בזה הכי הוכחה לכך שהיא למרות הכל עם חמלה כלפיהם .

לצפיה ב-''
06/12/2019 | 12:46
4
47
כתבת שקלי השתפכה על מיסי, והסברתי לך שהיא לא ראתה ושמעה את מה שכולנו ראינו ושמענו עד שצפתה בפרק עצמו.
לצפיה ב-'ומה הקשר למה שנדב רשם?'
ומה הקשר למה שנדב רשם?
06/12/2019 | 22:58
3
43
נדב טען שבניגוד למה שאתה ואחרים חשבתם כאן, מיסי יכלה לנצח בקלות אם הייתה מגיעה לגמר, כי היא הייתה מוערכת מאוד על המושבעים ובעיקר על ידי קלי שחזרה ואמרה בפונדרוסה שהיא הייתה בעדה ורצתה שתנצח
ולכן, מאוד יכול להיות שגם דן נמצא במצב דומה שהמושבעים אוהבים אותו ורוצים להצביע לו, בניגוד למה שאתה ואחרים חושבים
אז מה הקשר למה קורה אחרי שהתוכנית צולמה והפרקים שודרו? מזכיר לך שבהישדרות ההצבעה מתרחשת על האי
(ואגב, זה שהיא רשמה שהיא הייתה עצובה ופגועה לצפות בפרק לא אומר שמעכשיו והלאה היא שונאת את הקאסט עד סוף ימייה. מעבר לזה, אני מאמין שהיא מזמן סלחה והם בקשר טוב ומתרגשים להפגש בשבוע הבא לקראת הריוניון. היחידי שלא משחרר ולא מרפה זה אתה. חבל על האנרגיות השליליות האלו שאתה מוציא מעצמך לחינם)
לצפיה ב-''
07/12/2019 | 01:45
1
41
דן לא יהיה בריוניון כך השמועות טוענות. גם אליזבת' לא.
לצפיה ב-'אל תאמין לשמועות'
אל תאמין לשמועות
07/12/2019 | 04:11
45
רדיט מוצפים בטרולים שמפיצים ספוילרים מזוייפים כבר עונה שניה ברציפות
מי שהתיימר לדעת שדן ואליזבת לא יהיו בריוניון התיימר גם לומר שקארישמה ניצחה את טומי באתגר אש בפיינל4 וניצחה את העונה
מאמין ששניהם יגיעו לריוניון, זו לא פעם ראשונה ששורדים מתמודדים עם עליהום ברשת ומתייצבים בריוניון כמו גדולים.
לצפיה ב-'היחידי שלא משחרר ולא מרפה זה אני? באמת?'
היחידי שלא משחרר ולא מרפה זה אני? באמת?
07/12/2019 | 16:47
33
אפילו בפורום הזה לא רק אני.
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 21:52
9
54
מעניין, גם לי עברה המחשבה הזו בראש בעיקר כי אני לא רואה איך הוא יודח לפני הפיינל 4
אבל השאלה אם באמת ירשו לעצמם לעשות כזו עריכה גרועה למנצח של העונה? זה יהיה ממש תקדימי
בכל אופן אם הוא בשלישיית האחרונה אין לי ספק שהוא ינצח מול כל אחד ממי שנשאר (וכנראה טומי מקום 2 עם כמה קולות סטייל צ'ייס מניקרגואה)
אם הוא ינצח מבחינתי זה הציל לי את העונה חחח
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 06:52
1
45
היו כמה מנצחים שלא ממש קבלו עריכה אהודה על הקהל
ריצ'ארד האטש בזמנו היה כזה, בראיין, וספיה, סופי...אבל אתה צודק שלא היו הרבה
אני חושב אבל שמה שחשוב בעיקר להפקה בשנים האחרונות זה לא "מי ינצח" אלא מי יחזור לעונה נוספת ומה יהיה הסיפור של העונה
גם אם היו נותנים לדן עריכה ממש טובה הוא לא היה יוצא מישהו שהקהל מאוד היה אוהב ומזדהה איתו וגם רוב הסיכויים שלא היה רוצה לחזור לעונה נוספת
ואז יש הזדמנות בחדר העריכה לפרק כמו זה של האיחוד, שיהיה פרק חזק, שיגרום לקהל לדבר, שיראה כמה הישרדות למרות שכבר עשרים שנה באוויר מאוד עדכניים להיום, שייתן לג'ף משהו לקשקש ולקשקש עליו באיחוד
זה כנראה יותר שווה להם מעריכת מנצח

אני גם לא רואה שם אף אחד אחר עם עריכת מנצח
אוליי ג'נט אבל בספק גדול מאוד
טומי ממש לא מקבל עריכת מנצח בעיניי אלא עריכת מיק (19) אלברט(23) קן(33), אותו בחור שיגיע לג'ורי נופוח מעצמו ויגיד כמה שהם חייבים לו כי הוא היה נאמן ושמר על ערכים והם יצחקו לו בפנים כי לא יזכרו מי הוא בכלל
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 23:02
35
מקווה ממש שאתה צודק
אני גם מקבל מטומי לאורך כל העונה וויב שהוא האח של צ'ייס(21) שהופרדו בלידתם. מקום 2 קלאסי של הלמלם התורן שהיה עסוק בעיקר בלהיות נחמד, ונתן לאחרים לשחק את המשחק, ויהיו כאלו שיתנו לו בגלל זה קולות ויהיו אחרים שלא יעריכו את זה ויצביעו למישהו אחר
בכללי אגב כל העונה הזו מזכירה לי ממש את ניקרגואה
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 15:23
6
54
אם דן יזכה זו תהיה מכה אנושה להישרדות שכל התקרית הכי גועלית בתולדות הישרדות היתה קשורה בו, ועונה 40 כפי שרבים מהצופים והמעריצים איימו תהיה העונה האחרונה של הישרדות. ההפקה לא תסתכן בכזה דבר, ולכן קשה לי מאוד להאמין שהוא זכה. ואם ג'נט לא זוכה, שלא לדבר בכלל על מגיעה לגמר, העונה הזאת שכבר עכשיו מדורגת מאוד נמוך, כמעט בתחתית הטבלה, תיחשב רשמית לעונה הכי גרועה בתולדות הישרדות. והמזל הגדול של ההפקה שהעונה הגרועה הזאת משודרת לפני ולא אחרי עונת הזוכים הגדולה. ועדיין לדעתי עונה 40 תהיה העונה האחרונה של הישרדות, בתקווה שהיא לפחות תשאיר טעם טוב בפה בניגוד לעונה הגרועה הזאת.
לצפיה ב-''
06/12/2019 | 23:07
3
36
ההפקה לא תסתכן בכזה דבר?
אז מה אתה ממליץ להם? שיחליפו את הפתקים בכד בפתקים אחרים?
נראה לי ששכחת שמדובר בתוכנית ריאליטי ולא בדרמה מתוסרטת
אם זה מה שהולך לקרות אז זה מה שיהיה, ואם אתה מאחל שתהיה התערבות הפקה במשחק... כנראה שאתה באמת צריך לפרוש מהצפייה בתוכנית אחרי העונה הזו. חבל לך על הזמן, אל תתן אפילו צ'אנס לעונה 40. (הרייטינג ימשיך לטפס ולטפס כמו שקורה בפרקים האחרונים גם בלי שאתה תצפה בה באופן פיראטי)
לצפיה ב-''
07/12/2019 | 17:07
2
24
יפה שאתה מכניס לי מילים לפה שלא אמרתי ומנסה לנחש למה התכוונתי ב"ההפקה לא תסתכן בכזה דבר", אז בוא נתחיל בזה שההתערבות היחידה שההפקה יכלה לעשות הנדון זה להדיח את דן מהמשחק, כמו שטענה קלי, ובצדק, בראיון איתה אחרי שהפרק שודר. אך מכיוון שההפקה לא עשתה את זה והעדיפה להשתיק את קלי, מה שעוד יותר הכעיס את הצופים והמעריצים של הישרדות בעולם, ההפקה לא יכולה להסתכן בזה שבסוף אחרי שלא הדיחו אותו על זה והשאירו אותו במשחק הוא גם יזכה. זה לא אומר שתהיה התערבות של ההפקה, כי אם היתה דן היה כבר מודח מזמן ע"י ההפקה. אך זה כן אומר שאם בסוף דן גם הזוכה של העונה זו תהיה מכה קשה להפקה התוכנית ולהישרדות בכלל.

כמובן שאתה לא חייב להסכים איתי, אך זו דעתי וזכותי להביע אותה, בדיוק כמו שזכותך להביע דעה נגדית.
לצפיה ב-''
07/12/2019 | 20:00
1
39
הלוואיי שדן יזכה ושקלי תהיה חלק ממי שיצביע לו
אולי זה ישתיק אותך מלספר לנו שוב ושוב על "התקרית המגעילה ביותר בתולדות הישרדות"
לצפיה ב-'על מה אתה מדבר? '
על מה אתה מדבר?
07/12/2019 | 00:05
1
50
איך הגעת לזה שעונה 40 תהיה האחרונה של הישרדות? אתה באמת חושב שבגלל כמה מעריצים זועמים בטוויטר וברדיט יבטלו את העונות הבאות (שסיאיביאס כבר חתמו עליהן)? איפה אתה חי?
אז הנה עובדה לך סטילהוק - בפרק האיחוד המדובר הרייטינג (במיליונים) היה 6.07, ב3 הפרקים הבאים ששודרו לא רק שלא הייתה ירידה אלא הייתה עלייה ברייטינג - הוא היה 6.48, 6.63 ו6.52 (שזה רייטינג ממוצע יחסית לעונה או אפילו קצת יותר גבוה).
אז לפני שאתה כרגיל מדבר ומפיץ שמועות שווא שהסדרה תבוטל תבדוק את העניין הזה.
ובוא תהיה אמיתי עם עצמך, האם אתה באמת תפרוש מהתוכנית אם דן יגיע לגמר או אפילו ינצח? האם אתה לא תצפה בעונה 40? לדעתי אתה תמשיך לצפות וכנראה גם תמשיך להתלונן וחבל, כמו שנאמר פה אם באמת זה מה שאתה מרגיש אולי כדאי שתפסיק לצפות בתוכנית כי נראה שזה עושה לך ממש רע ומוציא ממך הרבה תסכול .
כל המעריצים ה"זועמים" האלה הם לא יותר מרק דיבורים והם ממשיכים לצפות בתוכנית, והרייטינג? ממש לא יורד. וזה מה שבעצם קובע.
לצפיה ב-'לא מדובר בי אישית, אני אצפה בעונה 40 בכל מקרה'
לא מדובר בי אישית, אני אצפה בעונה 40 בכל מקרה
07/12/2019 | 16:53
34
יש שם הרבה פייבוריטים שלי, למה שלא אצפה בה?
אבל בשאר העונות שיבואו אחרי עונה 40 ממש לא בטוח. ולא רק אני.
לצפיה ב-'Baby so cold, he from the north '
Baby so cold, he from the north
05/12/2019 | 09:46
1
94
לא יודע למה דין לא זרם עם המהלך, אולי חשש שנורא הולכת לבגוד ובמקרה כזה זה הצעד החכם, אולי רצה להשאיר איום פיזי יותר גדול ממנו שזה גם חכם. סה"כ לא מאשים אותו. איליין עבדה יפה מאוד מהרגע שזה התפוצץ. ווקאי עשו נכון שהעיפו את קארישמה.

זה לקארישמה אבל בעצם הולך גם לנורא ובגדול גם לראסל ודומיו- בלי אינטלגנציה חברתית בסיסית אי אפשר לנצח במשחק.
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 17:36
75
דווקא טומי ממש לא איום פיזי הוא די גרוע במשימות לאורך העונה
ודין אפילו יותר גרוע ממנו
נורא לורן וג'נט יותר איומים פיזים משניהם
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 10:54
83
העונה הזאת הולכת ונעשית גרועה יותר ויותר מרגע לדודלי, ובקצב הזה לא אתפלא כלל אם היא תדורג אפילו מתחת לתאילנד והעונות הכי גרועות של הישרדות. אין ספק שכל השחקנים הטובים במשחק כבר לא במשחק, ומה שנשארנו איתו זה הבררה, להוציא ג'נט, היחידה שזכייה שלה אולי עוד אכשהו תציל את העונה הזאת מכישלון מוחלט, ואולי איליין, אבל הרבה פחות לנוכח התנהלותה, כולל בפרק הזה ובזבוז אליל החסינות שלה על פארש.

ונורא, אוי נורא, שבעצמה הודתה הפרק שהיא האויב הכי גדול של עצמה, התגלתה שוב, נו טוב, לא ממש מעכשיו, אלא כבר מתחילת העונה, כמשוגעת אמיתית על כל הראש. לא פלא שאחרי מועצת השבט האחרונה שכמעט הודחה בו בעצמה, מרוב הטירוף שלה שגרם לכל מועצת השבט האחרונה להיראות ממש כמו בית משוגעים טוטאלי, (הטירוף בשיאו, כפי שאפשר לראות ולשמוע בקטע הוידאו המצורף ממועצת השבט האחרונה) כשהלשינה על מה שהיא עצמה יזמה ותכננה עם הקבוצה השנייה , כבר לא תהיה אמינה אצל אף אחד מהמתמודדים הנותרים במשחק. אין ספק בכלל שנורא היא שחקנית גרועה (ומסתבר שאפילו בחישוב מתמטי פשוט היא מתקשה), והאויבת הכי גדולה של עצמה. זה גם למה דין לא סמך עליה, וכולם חשדו בה מכתחילה, כי אי אפשר לסמוך על נורא ולשתף אותה בשום סוד, ואפילו כשהיא עצמה היוזמת של זה, אי אפשר לסמוך עליה.

צדקה קלי שלחשה לחבריה המושבעים שזה היה אחד המהלכים הכי מטומטמים להדיח את קארישמה בשלב הזה. והמושבעים הסכימו איתה.

ואיך אמר רוב לסנדרה? כל הטררם הזה רק בשביל שבסוף ידיחו את קארישמה? נראה לי שגם רוב וסנדרה כבר קולטים שהם נמצאים באחת העונות הכי גרועות של הישרדות, אם לא אפילו הכי גרועה שבהן.

ועל פי הפרומו לפרק הבא מסתחררים, כאילו לא הסתחררו מספיק וסחררו גם את כולנו לאורך כל העונה. וטומי ולורן מגיעים לשלב של זה או אני או את. והאמת, שניהם שחקנים גרועים ולא סובל את שניהם. כך שלא ממש איכפת לי מי מהם יודח ראשון.

ואם חשבנו שדן הבעיה הכי גדולה של העונה הזאת, מסתבר שרוב הקאסט זו בעיה אחת גדולה, להוציא בודדים שעוד היה שווה לצפות בגללם בעונה הזאת, רוב הקאסט הזה פשוט קאסט גרוע שפשוט לא יודע לשחק ומוריד את הרמה של העונה בפרט ושל הישרדות בכלל הכי נמוך שאפשר. 

לצפיה ב-''
05/12/2019 | 11:56
64
גרועים, גרועים, גרועים

דן, לורן, ג'נט וטומי עם חוסר הבנה בסיסית שצריך לקרב את נורא ולא להראות ברית כלכך אובייס באתגר הפרס, מזלם שהצד השני היה טיפש יותר

נורא עם חוסר יכולת להבין מטמתיקה פשוטה ודין עם תצוגת פחדנות שמקסימום תביא לו מקום חמישי
ועל קארישמה ואיליין אין בכלל מה להגיד
זהו, אין אף זוכה ראוי לעונה זו
לצפיה ב-''
05/12/2019 | 13:32
90
מתי העונה הזאת נגמרת כבר? זה כמו לצפות שוב ב'אולסטארס': תאונת רכבת ארוכה וקשה שאתה יודע מה תהיה התוצאה שלה ועם זאת העיניים מסרבות להסתכל לכיוון אחר. האנשים בעונה הזאת מזוויעים בטימטומם. פשוט בלתי נסבלים.

מזל טוב טומי, על הזכייה הכל כך ברורה. מי ייתן ואחרי העונה הזאת לא נשמע ממך יותר לעולם ותתפוגג למחוזות הכריס ד., בוב, נטלי ווייט, פאביו ואחרים.
לצפיה ב-'שימו לב לעובדה הבאה לגבי ראיונות היציאה של העונה '
שימו לב לעובדה הבאה לגבי ראיונות היציאה של העונה
06/12/2019 | 20:01
3
54
מאז הראיון יציאה הרשמי של ג'מאל לא נערכו ראיונות יציאה רשמיות עם אף אחד מהמודחים שסירבו/נאסר עליהם ע"י ההפקה להתראיין כמו כל שאר המודחים לפניהם העונה, ורק השבוע ייערך ראיון יציאה רשמי ראשון מאז הדחתו של ג'מאל עם המודחת הטרייה קארישמה.

ואם אתם תוהים מי המתמודדים שסירבו/נאסר עליהם ע"י ההפקה להתראיין לאחר הפרקים שבהם הודחו, מדובר באהרון, מיסי ואליזבת. הפתעה? לא ממש לנוכח התקרית הכי דוחה וגועלית בתולדות הישרדות ששלושתם לקחו בה חלק, חלקם יותר (מיסי ואליזבת) וחלקם פחות (אהרון).

השאלה האם גם המתמודדים הנותרים במשחק שלקחו חלק בתקרית הכי דוחה וגועלית בתולדות הישרדות יסרבו/ייאסר עליהם ע"י ההפקה להתראיין לאחר הפרק של הדחתם... לדעתי לגבי לורן ודן בהחלט כן, ג'נט לעומתם במידה ותודח לפני הגמר אין שום סיבה שלא תתראיין, וכנ"ל לגבי כל השאר שלא לקחו חלק בתקרית.
לצפיה ב-'לא הבנתי את הפואנטה'
לא הבנתי את הפואנטה
06/12/2019 | 23:14
12
לצפיה ב-' נו, סו וואט?'
נו, סו וואט?
07/12/2019 | 01:40
1
53
מה אתה מנסה לרמוז, שההפקה מענישה אותם?

לפי מה שאני יודע, השלושה + דן חוטפים מלא אש ושנאה ברשתות החברתיות. אליזבת קיבלה ממש איומים על החיים שלה (לרמה כזו שגרמה לה למחוק כל איזכור להישרדות מהפרופילים החברתיים שלה ברשת), אז ההחלטה של CBS שהם לא יתראיינו נובעת בין היתר מהרצון להגן עליהם מהמשך העליהום החברתי.

לצפיה ב-'אני לא רומז לשום דבר '
אני לא רומז לשום דבר
07/12/2019 | 16:58
42
ומה שציינת בהחלט נשמע לי היגיוני. גם אני חשבתי על זה, ומודע היטב לאש והשנאה שארבעת מקבלים ברשת ובכלל מאז ששודרה התקרית.
לצפיה ב-'מעניין שעד אף אחד לא שם לב... '
מעניין שעד אף אחד לא שם לב...
07/12/2019 | 18:31
1
43
מעניין שעד אף אחד לא שם לב שמה שאנחנו רואים בפרקים האחרונים עד עכשיו זה פשוט פאגונינג של שבט לאירו המקורי. שימו לב איך הודחו בזה אחר זה: אהרון, מיסי, אליזבת, ועכשיו קארישמה. למעשה היחידים שנותרו משבט לאירו המקורי זה רק איליין ודין, כל השאר זה ווקאיי המקורי.
לצפיה ב-'זה ברור '
זה ברור
08/12/2019 | 08:05
39
מראש לאיירו הגיעו לאיחוד במיעוט וטומי ולורן אפשרו להם כמה הדחות חסד.
לכן איליין וגם קארישמה עשו טעות נוראית להדיח את מיסי ולא את טומי,
זו הנקודה שבה יכלו להפוך את המשחק.

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ