הישרדות אי האלילים פרק 10

סטילהוק

New member
מה לא קשור בדיוק?

השבתי לך על כל שלושת הסעיפים, ואם תצפה שוב בפרק תגלה שלגבי השניים הראשונים אני צודק. ואף טרחתי לבדוק את זה שוב ליתר ביטחון. ועל הסעיף השני רשמתי שאני מסכים איתך שאולי לפיינל 6 הוא יגיע, אך אני לא רואה אותו מגיע לפיינל 3 בגלל שהוא איום פיזי, וגם משחק, לדעתי לפחות, לא נכון את המשחק. אך יכול להיות שיתברר שאני טועה לגבי זה, וגם זה בסדר. בכל מקרה בדצמבר נגלה כולנו מי מאיתנו צדק.

noamlah

New member

הוא לא אמר שהוא בטוח. הוא אמר שאולי זה מזוייף, אולי זה אמיתי והוא נוטה לחשוב שזה אמיתי אז מכין את הזיוף למקרה זה
הוא לא אמר שהוא בטוח
ודין לא נחשב לאיום פיזי כי הוא לא מראה את עצמו כאיום פיזי, אולי בכוונה כדי לא להחשב לאחד כזה ואולי יש אלמנטיים באתגרים שהוא פשוט גרוע בהם
בכל מקרה הוא כמעט תמיד מהראשונים להכשל באתגרים

סטילהוק

New member

נוטה לחשוב שזה אמיתי זה מספיק, הוא לא צריך חותמת מעו"ד.
ולגבי דין, זה היה נכון עד להדחתם של מיסי, אהרון ואליזבת,
אך אם תסתכל עכשיו על מי שנותרו במשחק, אין בכלל ספק שדין וטומי האיומים הפיזיים הכי גדולים שנשארו. גם נורא, אבל נורא זה סיפור אחר, וכולם ירצו לשבת מולה בגמר.

אורישקי

New member

מה שנועם ונדוש אמרו לנו בדיוק.........
&nbsp
לא ברור מי נגד מי ומה הלוז עם הצמתמודדי םבעונה הזו חוץ מזה שהם גרועים.
&nbsp
היה ממש נחמד לראות את עריכת המאסטרמיינד הלא קשורה של לורן שמשתמשת באליל בלי שום היגיון על עצמה.
קארישמה שכולם כל כך בהלם ממנה שהיא אשכרה הצליחה למצוא אליל - וגם עם זה פשוט הצביעה בלי קשר לחים לג'נט ולא עשתה שום דבר כדי באמת לשפר את עצמה במשחק.
&nbsp
בכללי צחוק צחוק אבל השחקן הכי נורמלי ועם שכל שנשאר שם זה דן שגם לו אין סיכוי לזכות. חוץ ממנו אני עוד איכשהו בעד דין/נורא/ג'נט רק שזה לא יהיה טומי או לורן או איילין
&nbsp
או קארישמה

&nbsp
וחבל על אליזבת, היא חמודה אבל לא באמת היה לה סיכוי

למעלה