לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86218,621 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.
 
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בעוד חודש - 
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.
 
מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות אי האלילים פרק 10 '
הישרדות אי האלילים פרק 10
<< ההודעה הנוכחית
28/11/2019 | 06:17
23
92
I Told You Again
קארמה איז אה ביאץ' והיא מכה בשלישית, ובדיוק על פי הסדר שצפיתי שתכה.
 
אהרון, מיסי ועכשיו אליזבת'. שלושת הנבלים הודחו, עוד 2 למניאק, בתקווה שאף אחד מהם לא יזכה, ואחת בערבון מוגבל שמקווה מאוד שגם היא לא תזכה. והכוונה כמובן ללורן ודן, והשלישית זו איילין, שלמרות שכן לקחה חלק בגועל נפש הכי גדול בתולדות הישרדות, ההפקה עשתה הכל כדי לצמצם נזקים ולהצניע את חלקה. ולכן גם לה לא מגיע לזכות.
 
אז מה היה לנו הפרק?
 
שוב אי אלילים אחרי פרק עם הדחה כפולה ובלי אי אלילים.
תרנגולת שמציקה לסנדרה וגונבת לה את המנגו או מה שזה לא יהיה לעצמה 
והפעם לורן שכולי תקווה שהיא המודחת הבאה אחרי אליזבת שכבר הודחה הפרק, נשלחת אליו, ועומדת בפני הדילמה להמר מי יזכה בשרשרת החסינות במשימת החסינות הבאה ובמידה ותנחש נכון תזכה באליל חסינות שיהיה שימושי רק לשתי מועצות השבט הבאות, אך במידה ולא תפסיד את קולה במועצת השבט הנוכחית. אבל זה לא נגמר כאן, ועוד לפני שהיא מספיקה לענות רוב וסנדרה מגלים לה את כל הפרטים לגבי משימת החסינות הבאה עד הפרט האחרון, כולל זה שיש סעודת שחיתות שבה ישתתפו כל מי שיבחרו להסתכן ולא להשתתף במשימת החסינות. ואז רוב פונה ללורן ושואל אותה מי לדעתה יזכה והיא מהמרת בין נורא לאליזבת, נורא בגלל שהיא צמחונית שלא תוותר על המשימה בשביל לאכול בשר, ואילו אליזבת שזה עתה איבדה את שני בני בריתה החזקים ביותר, ואיילין, היא וטומי הפנו לה את גבם בשתי ההצבעות האחרונות, תעשה הכל כדי להישאר במשחק ולא תסתכן בלא להשתתף במשימת החסינות, ואז רוב בא לקראתה ומגדיל את סיכוייה לזכות בכך שהוא מאפשר לה לבחור שני מתמודדים שהיא מהמרת שיזכו בחסינות, והיא כמובן שמסכימה ומהמרת על נורא ואליזבת. עתה כל מה שנותר לה זה לשכנע את כל השאר שכדאי להם לוותר על ההשתתפות במשימת החסינות ולאכול את ארוחת השחיתות.
 
לורן מגיעה חזרה ומיד מספרת לשבט בדיוק מה מצפה להם במשימת החסינות, כולל ארוחת השחיתות ומה היא בדיוק כוללת, ובמקביל חושפת בטשאי בפני בן בריתה טומי את הסיבה האמיתית שמאחורי זה, כולל את ההימור שלקחה שאם היא תזכה בו תקבל אליל חסינות, וטומי כמובן מיד מסכים לשתף פעולה עם זה, והשניים מצליחים לשכנע את כולם מלבד את נורא ואליזבת לוותר על החסינות הפעם ולהשתתף בארוחת השחיתות, אך גם קארישמה שנמצאת בתחתית מתלבטת האם עדיף לה להשתתף במשימת החסינות ולא להסתכן, למרות שכידוע יש לה אליל חסינות שמצאה בפרק הקודם, ולבסוף היא מחליטה להשתתף במשימת החסינות ורק השלוש משתתפות בה, בעוד שכל השאר שלא מופתעים כלל כשג'ף חושף בפניהם את ארוחת השחיתות בוחרים שלא להשתתף ולאכול.
 
לא עוברות אפילו שתי דקות וקארישמה מפילה את הכדור ויוצאת מהמשימה, מה שאומר שלורן השיגה את מבוקשה, כי לא משנה מי מבין השתיים האחרות תזכה אליל החסינות שלה כבר מחכה לה במקום המחבוא שרוב וסנדרה ציינו בפניה.
 
אליזבת מפילה את הכדור ונורא הזוכה, אך נורא כמו נורא צריכה שיצעקו לה כמה פעמים שהמשימה הסתיימה ושהפעם היא יכולה לשחרר, בניגוד לפעם הקודמת שהיא שחררה מוקדם מדי והקבוצה שלה הפסידה בגללה את הפרס.
 
לורן וטומי רצים למקום המחבוא ומוצאים בו את אליל החסינות כמובטח, ומחליטים להדיח את אליזבת, כי היא האיום הפיזי הכי גדול במשחק כרגע. ואילו את קארישמה ניתן להדיח בכל שלב כי היא לא מהווה שום איום.
 
אבל כאן העניינים הולכים ומסתבכים כשקארישמה שהוכיחה לא פעם ולא פעמיים ששחקנית טובה היא ממש לא ושיש לה הרבה יותר מזל משכל, פונה דווקא לאליזבת ומתכננת איתה להדיח את דן, ולא שלא הייתי שמח לראות את דן המטרידן הזה מודח, אך הסיכויים שמהלך כזה בשלב הזה ייצא אל הפועל שואף לאפס. לרעתה של קארישמה לורן שיודעת לקרוא שפתיים וצופה בשיחתן של השתיים על הערסל מהצד מגלה לדן שהן מדברות עליו והוא מיד הולך ומתעמת עם קארישמה שטוענת בפניו שהיא בכלל דיברה על ג'נט כפי שהם סיכמו איתה שאו אליזבת או ג'נט מודחות. אך זה רק מעצבן את דן שהיא משקרת לו והוא וכל השאר מחליטים להדיח את קארישמה, ואילו את אליזבת לשים רק כעירבון כאופציה שנייה להדחה אם יש לקארישמה אליל חסינות.
 
במועצת השבט דין שמנסה להתחכם ולהסיר מעליו את האיום שכולם יודעים אודות היתרון המזוייף שהוא בטוח שהוא בכלל אמיתי שנתן לו ג'מאל, מעתיק ומזייף (רק אלוהים יודע איך ועם מה בדיוק) את היתרון המזוייף ממילא, ומגיש במועצת השבט את הזיוף של הזיוף לג'ף שכמובן מיד מכריז שמדובר בזיוף ושכל קול נגד דין כן ייחשב. אך אז קארישמה מפתיעה את כולם ושולפת את אליל החסינות שלה ומוסרת אותו לג'ף שמיד מכריז שמדובר באליל חסינות אמיתי ושכל קול כנגד קארישמה לא ייחשב.
 
ואז לורן עושה את מה שהיא הכי לא צריכה לעשות ומבזבזת את אליל החסינות שקיבלה עוד באותו יום ללא שום סיבה היגיונית.
 
ג'ף מתחיל לשלוף את הפתקים מהכד ובזה אחר זה מקריא את שמה של קארישמה לפחות 7 פעמים, עד שהוא מגיע לפתק השמיני זה של קארישמה עצמה שרשמה עליו את שמה של ג'נט ואילו הפתק האחרון הוא  פתק העירבון עם שמה של אליזבת, מה שאומר תיקו בין ג'נט לאליזבת. ועכשיו נערך סיבוב נוסף שבו ניתן להצביע אך ורק או לג'נט או לאליזבת. ומכיוון שג'נט היתה בכלל פיתיון לעבוד על קארישמה כולם כולל קארישמה רושמים את שמה של אליזבת והיא המודחת הבאה.
 
ובפרומו לפרק הבא מראים לנו היווצרות של ברית בנות חדשה וגם ביקור משפחות.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'thought i could fly'
thought i could fly
28/11/2019 | 12:30
74
- זה היה פרק הלל ללורן וקארישמה. שתיהן לא שחקניות מאוד טובות. או שמכין אותנו להדחה קרובה או למיקומים גבוהים.
- לורן מבינה אנשים ומבינה את המשחק והיא פעלתנית אז על פניו יש לה את כל מה שצריך. בפועל היא משחקת די מבולגן, כמעט קפריזי לפעמים, לא תמיד הבנתי מה ההיגיון מאחורי המהלך. עם זאת היא כן טובה בהרבה מהיחס שהיא מקבלת פה. אם תגיע לגמר בלי טומי יהיה לה קייס מעולה לניצחון.
- קארישמה היא שחקנית חברתית מזעזעת עם משחק אסטרטגי עצלני וחסר מעוף. אבל היא כן ובהחלט בחורה חכמה מאוד עם שביב מוטיבציה ולכן לא כדאי לזלזל בה. מה שכן, היא עז מושלמת ולכן לא כ"כ ברור לי הלחץ להיפטר ממנה. אם למישהו שם יש שכל (לורן או דן) הוא צריך לוודא שאיליין לא רואה פרק גמר.
 
- כשנורא מנצחת חסינויות בפיינל 9 ופתאום צריך לקחת אותה ברצינות אני חי.
 
- אליזבת הייתה מותק ושחקנית רצינית, מהנשים החזקות שראינו בהישרדות בכלל, היא עשתה את הדבר הנכון הפרק אבל לפעמים הדבר הנכון זה לא מספיק.
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 14:30
5
61
אני לא מבין את הבנות האלה. יש לכן איום ענק טומי או אפילו דין לזכייה בגמר, ואתן מעדיפות להעיף את העז? הזויות ממש. הלורן הזאת סתומה בעליל (טוב, מנורה כבר למדנו לצפות לסתימות מוחלטת). מנסה להראות שהיא שחקנית אסטרטגית מעולה, אבל עושה מלא טעויות שלא יאפשרו לה לזכות בשום שלב שהוא. מה ההיגיון שלה בברית עם טומי ודין?
 
בשלב הזה אני מתפלל לגמר של ג'נט, קארישמה ונורה רק בשביל הצחוקים. אבל ברור לי שטומי הוא המנצח, והוא בטח ינצח מבלי להגיע אפילו פעם אחת לאי האלילים או מבלי למצוא אליל כלשהו. עלק עונת ה"נשים החזקות".
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 14:43
4
63
לא יודע איך אפשר לקבוע שטומי המנצח?
מה העריכה הראתה עליו בעונה הזאת?
בפרק הקודם שהוא היה ממש בסכנה לא היה עליו שום פוקוס מבחינת עריכה
ובאופן כללי הוא סוג של קלקר
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 15:13
3
60
הוא משעמם, אבל משחק מתחת לרדאר משחק מושלם. כבר היו לנו בעבר זוכים כאלה... כולם אוהבים אותו כי הוא בחור חביב, אף אחד לא רואה אותו כאיום ממשי, יש לו צ'ילבה שנדבקת לו לתחת ועוזרת לו להגיע לגמר. אם הוא בגמר אני לא רואה איך אנשים לא מצביעים לו.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 17:49
2
47
גם היו לנו בעבר מפסידים כאלה
אלברט (23) וקן (33) קבלו בדיוק את אותה עריכה כמו של טומי של הבחור הנחמד שכולם אוהבים ושניהם נקטלו בגמר וקבלו 0 קולות
 
וגם מנצחים משעממים כמו ארל קול, בוב, פאביו ואולי גם נטלי כן קבלו סוג של מרכוז בעריכה על פניי שאר המתמודדים
טומי רוח רפאים
ונכון שבעונה הזאת אין ממש שחקנים דגולים אבל אני כבר יכול לראות מבחינת עריכה איך דין, לורן, איליין ואפילו נורא ודן מכסחים אותו בגמר
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 18:19
1
41
הישרדות זה לא מתמטיקה או מדעים מדוייקים. מה שהיה הוא לא מה שיהיה. אין פה חוקים ברורים למי יכול לנצח, מתי ולמה. אני מתייחס למה שאני מרגיש שמנסים לספר לנו. וכרגע נראה שלטומי יש את הסיכויים הגבוהים ביותר. הוא לא עיצבן אף אחד, כולם אוהבים אותו והיחידה שחשבה שהוא מהווה סיכון וניסתה להדיח אותו בשבוע שעבר נמצאת כבר בג'ורי. מבחינתך הוא משעמם. סבבה. זה לא שלא היו לנו זוכים משעממים.  מבחינתך אתה לא מבין למה הוא לא מקבל יותר זמן מסך. לדעתי התשובה ברורה - האחרים מתבלטים קצת יותר כי הם מעניינים יותר. מייצרים יותר דרמה. גם את ג'רמי, להזכירך, לא הבליטו על פני רוב העונה כי הוא לא החה מעניין. ועדיין זכה.
ותרשה לי לגחך אם אתה חושב שנורה יכולה להביס אותו בגמר...


הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 18:43
54
נורא זכתה בשתי חסינויות רצופות שאמנם אנחנו כפורום לא ממש שמים על זה אבל זה בהחלט נחשב כרזומה על פי המתמודדים בעונות האחרונות
אם תזכה בעוד חסינות זה יכול מאוד להשפיע
טומי כאמור לא זכה בכלום
פרק קודם העריכה הייתה כולה על נורא לגבי הדחת אהרון
אם תגיע לגמר יגידו הרבה שבתחילת המשחק בכלל חשבו שנורא תודח ראשונה, מה שיוסיף לה עוד נקודות על אנדרדוג שהצליח כנגד כל הסיכויים ועוד נקודות על התפתחות במהלך המשחק וזה שנורא "גדלה עליהם"
נורא עצבנה אנשים בתחילת המשחק אבל מהאיחוד הלאה לא שמענו אף תלונה לגביה או ניסיון להדיחה
אז כן, חושב שיש לה סיכוי טוב לפי הסיפור שלה
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 14:35
1
69
באיזה קטע קארישמה כתבה דווקא את ג'נט!?
לא שזה היה משנה .
לפחות לורן בזבזה את האליל מכל הבלאגן .
אבל בגלל שגם ככה הודחה עדיפות 2 ..שעמום.
עונה מעצבנת.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' וגם'
וגם
28/11/2019 | 15:59
60
סתם חפירה מיותרת על הקטע של לורן הגאונה מנחשת מי תזכה בחסינות.
וואו, היא יודעת שהן טובות באינדורנס, באמת מוזר איך לא הימרה על קארישמה או על דין או עצמה. גאונה. והבנו את זה אחרי פעם אחת, למה היה צורך ב5 וידויים שונים בהם היא מסבירה לנו את זה? גם אם היא מנצחת את העונה זה לא הצדיק את כל האובר זמן מסך שקיבלה הפרק. ומנגד יש כנראה איזה ברית שלמה בעונה שלא הקדישו זמן מסך להסביר מי בברית. איך נורא הפכה להיות מקובלת. למי איליין מתייחסת בתור הcore שלה שלו היא נאמנה ובגלל זה גם הדיחה את מיסי. דין בעניינים, אבל עם מי הוא? תחילה חשבתי אהרון אבל עכשיו הוא מסתדר גם בלעדיו.
חוץ מהקשר בין טומי ולורן, לא ידוע על שום קשר מיוחד בין המתמודדים מלבד להיות במין ברית גדולה של 7 איש בפיינל 8 שבתוך הברית אנשים כבר הצביעו אחד נגד השני (נורא וג'נט נגד דן ודין,  טומי לורן ודן נגד איליין..)
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 14:50
1
69
פרק משעמם ממש
ושוב, עריכה ממש מוזרה של הדמויות שנראה שההפקה לא רוצה שנחבב אף אחד
כמו שאמרתי היה הגיוני בעונה הקודמת כדי להעצים את הניצחון של כריס
אבל למה זה הגיוני בעונה הזאת? אולי ג'ף מתכנן בסוף להוציא את כל הפיינליסטים החוצה ובטוויסט גדול לערוך הצבעה בין רוב לסנדרה?
או שאולי זה דן שהגיע לגמר וניצח וההפקה לא יכולים להראות אותו בצורה חיובית בגלל "התקרית" ובנוסף לא רוצים לגרום לקהל להתעצבן על הפסד של אחד אחר
 
בכל מקרה כרגע החביב היחיד שנשאר לי בעונה הזאת זה דין
הוא היחיד כרגע שמראה חשיבה רציונאלית לטווח ארוך
גם לגביי איליין הפרק הזה הוכיח שפרק שעבר הערכתי אותה יותר מדיי, חשבתי שהדיחה את מיסי כדי לקרב אליה את קארישמה כבת ברית אבל עכשיו לא היססה להדיח אותה אז אני בכלל לא מבין את הקו חשיבה הזה
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין!! '
מסכים לחלוטין!!
28/11/2019 | 16:13
63
לפי הפרק איליין פשוט לא אוהבת זגזוגים כמו אצל מיסי.. שמתי לב שגם תמיד הייתה בהלם ממנה.. יואו היא רוצה להדיח את טום !! אבל הוא עובד במחנה! את דין!! יואו!! אז את צ'לסי ???! אני לא מאמינה!!( כותבת צ'לסי)
רגע את טומי!!!!??? שיש לנו איתו ברית?? איך ייתכן..
פה נשבר לה משום מה
חשוב לה משחק נאמן , יכול להיות שאם טומי היה יוזם מהלך ראשון אז היתה מדיחה את טומי
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אירוניה'
אירוניה
28/11/2019 | 17:54
2
59
כל הפרק היה שיעור והתמקדות על לורן,
איך היא מאסטרמיינד שיודעת לקרוא אנשים וסיטואציות ולהמר..
 
ואז הלכה ובזבזה אליל חסינות ברגע של פרנויה שהיא זו שהולכת הביתה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'הגיוני'
הגיוני
28/11/2019 | 18:25
1
58
במצב שהם הגיעו אליו לקארישמה יש שליטה על אחד מהמועמדים להדחה ויש סיכוי שזו הייתה יכולה להיות לורן
 
השאלה היא למה מראש רק דן היה זה שהצביע נגד אליזבת
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'אירוני לא אומר שזה לא הגיוני'
אירוני לא אומר שזה לא הגיוני
28/11/2019 | 20:58
54
ואם באמת הייתה יודעת לקרוא את קרישמה היתה מבינה שהיא מצביעה ג'נט וגם שיש לה אליל .
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 20:05
7
66
רק בשבוע שעבר החמאתי לעורכים, ושוב פריוויו. לא שזה משנה כי זו אחת העונות הכי גרועות אי פעם. תדברו על צדק, תדברו על דברים שאסור לעשות, בשורה התחתונה אנחנו עם פיינל 9 של עיזים וניצבים, טומי ולורן שמשחקים אבל בצורה ממש לא טובה, וג'נט אחת. כן, גם אליזבת. בעצמה היא לא עשתה כלום, רק הלכה אחרי מיסי. לפחות איליין אשכרה עשתה מהלך שבוע שעבר. טומי, בהנחה שהוא הזוכה (פליז לא - אם כבר גבר אז דין), פשוט לא יהיה זוכה טוב. אבל דין מקבץ את העיזים לברית. צבא של עיזים. וואו, דין הוא השטן בהתגלמותו.
 
לורן נשלחת לאי האלילים, לא לפני שקארישמה מתמרמרת על זה שהיא לא התנדבה (תודחי כבררררררררררר ) והיא צריכה להמר על הזוכה בחסינות הקרובה. מה עם הפרסים?!?!? שתי קבוצות שנבחרות בבחירת בית ספר? זוכים שלוקחים איתם עוד שניים-שלושה לפרס ופותחים פתח לבריתות שיירקמו נגדם ו/או לבריתות שהם בעצמם ירקמו בפרס? זה פן חשוב במשחק! בכל מקרה, על האי, דין... מזייף את היתרון שלו? שכאמור, בעצמו מזויף. פייקספשן. מוזר שעד עכשיו לא שמענו שנורה היא בעצם הצמחונית השלישית של הישרדות, אולי בגלל שהיא לא באה ממקום של אהבה לבעלי חיים אלא ממקום של בריאות, אלא... רגע, היא טבעונית?!? מה היא מחפשת בהישרדות? רגע, לא משנה, זאת נורה. היגיון זה לא בדיוק הצד החזק שלה.
 
אוקיי, אני מודה, הקטע לפני האתגר חסינות היה משעשע. אבל אי האלילים משחק תפקיד מרכזי מדי בעונה. בגללו אין העונה אתגרי פרס, ואני לא אתפלא אם, כמו שנועם סבר לפניי, בסוף אף אחד לא יזכה ותהיה תחרות בין רוב וסנדרה. קארשימה נפסלת מיד ומתחילה במונולוג קורע לב (תודחי כבררררררררררררררררר!!! ) ואז נורה זוכה. מה שאומר שאליזבת תודח בלי שום מהלך, כמו בפרק פרה-מיזוג מעונה מוקדמת. אני שונא, שונא, שונא Guilt by Association. 
 
לא שהישרדות הולכת להשתפר או משהו. אני חשדתי בזה כבר כמה שנים, אבל התוכנית סובלת ממשהו שאני קורא לו "תסמונת הוליווד". הם בכוח רוצים להיות בומבסטיים יותר ואותנטיים פחות, כדי לפנות לכמה שיותר אנשים ולהרוויח יותר רייטינג = יותר כסף. הישרדות שהתאהבתי בה בתקופת האמזונס, איי הפנינה, סין ומיקרונזיה פשוט מתה. אבל העונה הנוכחית גרועה במיוחד. בכל מקרה, קארישמה בעצמה מנסה לערבב בכוח ויוזמת הדחה נגד דן... שגורמת לכולם לכוון נגדה. אבל החדשות הטובות הן שבעקבות הפרק הנוכחי יש סיכוי סביר שלא טומי, אלא לורן תקבל את המיליון. היא לא משחקת הרבה יותר טוב, אבל לפחות היא יוזמת מהלכים.
 
בכל מקרה, דין מנסה להטעות את כולם עם הזיוף של הזיוף... או שזה בעצם הזיוף המקורי? ואז קארישמה משתמשת באליל שלה. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!! ואז לורן משתמשת בשלה בלי קשר. אז אליזבת מודחת, וחוץ מג'נט וקצת לורן ודין, אני צריך לבחור את הרע במיעוטו. בפיינל 8. אני לא זוכר מצב כזה אי פעם. כמו שאמרתי, העונה הנוכחית היא אחת הכי גרועות מזה הרבה מאוד זמן. אה, ואפשר בלי פוליטיקת זהויות בדולר פרק אחד?!?
 
דירוג:
 
1. אהרון
2. מיסי
3. קלי
4. ג'נט
5. צ'לסי
6. לורן
7. דין
8. אליזבת
9. איליין
10. נורה
11. ג'ק
12. מולי
13. ג'מאל
14. ג'ייסון
15. טומי
16. דן
17. טום
18. רוני
19. וינס
20. קארישמה - תודחי כבררררררררררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'זה לא '
זה לא
28/11/2019 | 21:33
6
60
זה לא הזיוף המקורי. לא שמת לב שהכתב מרוח? רק אלוהים יודע איך ועם מה הוא הכין את הזיוף של היתרון המזוייף. אבל כן הראו שדין ממש בטוח שהיתרון שקיבל מג'מאל אמיתי ולא מזוייף. ובגלל זה הוא הכין מכתחילה את היתרון המזוייף, כדי כאילו לשרוף אותו מול כולם שלא תהיה יותר מטרה על גבו. השאלה איך כל השאר לא שמו לב שזה לא היתרון שנכתב בעט שנתן לו ג'מאל. מה, כולם שם פוזלים?
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
29/11/2019 | 15:04
5
47
הוא ממש לא אמר שהוא בטוח, אבל רוצה לשמור לעצמו את הסיכוי שזה כן.
וברור שהם לא היו שמים לב , כי זה מראש היה נראה מפוקפק והוא גם הביא את זה מגולגל לג'ף אז זה לא ממש בפנים שלהם והם גם לא חושבים על זה. בייחוד שאחר כך ג'ף אמר גם ככה שזה מזויף אז מבחינתם אין עניין, אבל עשה כאן משהו מאוד חכם , אם זה היה נכון.
ועדיין אולי בפיינל6 זה יוכל להיות יתרון שיש לו את המקורי ומתאים לאחד כמו טומי להבהל מזה.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
29/11/2019 | 20:37
4
44
א. הוא כן אמר שהוא בטוח שג'מאל נתן לו יתרון לגאסי אמיתי, תצפה שוב בפרק ותשמע בעצמך.
ב. ג'ף הראה לכולם את הזיוף של היתרון המזוייף כשהוא הכריז שזה יתרון מזוייף ושכל קול כנגד דין כן ייחשב, כפי שהוא נוהג לעשות תמיד עם כל אליל חסינות או יתרון שמוסרים לו במועצת השבט.
ו-ג. אולי דין יגיע לפיינל 6 אך הוא לא נראה לי שהוא יגיע לפיינל 3. וזאת מהסיבה הפשוטה שהאיומים הפיזיים במשחק הודחו ודין וטומי שניהם האיומים הפיזיים האחרונים שנותרו במשחק. ומספיק שפעם אחת אחד מהם יפסיד והוא מודח. כי השאר לא ייקחו סיכון בלהשאיר איום פיזי במשחק לקראת השלבים הסופיים.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'איזו תגובה לא קשורה לחיים '
איזו תגובה לא קשורה לחיים
30/11/2019 | 11:44
1
36
על א'. אני לא זוכר ככה אבל ממש אין לי כח לבדוק . עוד בפרק שקיבל את זה אמר שזה מפוקפק בעיניו.
ב' נכון סבבה לא טענתי אחרת.. ג'ף אמר שזה מזויף לכן אין לשחקנים אחרים מה לחשוש
ג' זה כבר ספקולציות שלך שיודח כי הוא איום, זה לא קשור להאם הוא שחקן טוב או לא ולא קשור גם לדיון
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'מה לא קשור בדיוק? '
מה לא קשור בדיוק?
30/11/2019 | 12:30
32
השבתי לך על כל שלושת הסעיפים, ואם תצפה שוב בפרק תגלה שלגבי השניים הראשונים אני צודק. ואף טרחתי לבדוק את זה שוב ליתר ביטחון. ועל הסעיף השני רשמתי שאני מסכים איתך שאולי לפיינל 6 הוא יגיע, אך אני לא רואה אותו מגיע לפיינל 3 בגלל שהוא איום פיזי, וגם משחק, לדעתי לפחות, לא נכון את המשחק. אך יכול להיות שיתברר שאני טועה לגבי זה, וגם זה בסדר. בכל מקרה בדצמבר נגלה כולנו מי מאיתנו צדק.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
02/12/2019 | 14:52
1
25
הוא לא אמר שהוא בטוח. הוא אמר שאולי זה מזוייף, אולי זה אמיתי והוא נוטה לחשוב שזה אמיתי אז מכין את הזיוף למקרה זה
הוא לא אמר שהוא בטוח
ודין לא נחשב לאיום פיזי כי הוא לא מראה את עצמו כאיום פיזי, אולי בכוונה כדי לא להחשב לאחד כזה ואולי יש אלמנטיים באתגרים שהוא פשוט גרוע בהם
בכל מקרה הוא כמעט תמיד מהראשונים להכשל באתגרים
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
02/12/2019 | 17:07
26
נוטה לחשוב שזה אמיתי זה מספיק, הוא לא צריך חותמת מעו"ד.
ולגבי דין, זה היה נכון עד להדחתם של מיסי, אהרון ואליזבת,
אך אם תסתכל עכשיו על מי שנותרו במשחק, אין בכלל ספק שדין וטומי האיומים הפיזיים הכי גדולים שנשארו. גם נורא, אבל נורא זה סיפור אחר, וכולם ירצו לשבת מולה בגמר.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
28/11/2019 | 23:25
78
מה שנועם ונדוש אמרו לנו בדיוק.........
 
לא ברור מי נגד מי ומה הלוז עם הצמתמודדי םבעונה הזו חוץ מזה שהם גרועים.
 
היה ממש נחמד לראות את עריכת המאסטרמיינד הלא קשורה של לורן שמשתמשת באליל בלי שום היגיון על עצמה.
קארישמה שכולם כל כך בהלם ממנה שהיא אשכרה הצליחה למצוא אליל - וגם עם זה פשוט הצביעה בלי קשר לחים לג'נט ולא עשתה שום דבר כדי באמת לשפר את עצמה במשחק.
 
בכללי צחוק צחוק אבל השחקן הכי נורמלי ועם שכל שנשאר שם זה דן שגם לו אין סיכוי לזכות. חוץ ממנו אני עוד איכשהו בעד דין/נורא/ג'נט רק שזה לא יהיה טומי או לורן או איילין
 
או קארישמה
 
וחבל על אליזבת, היא חמודה אבל לא באמת היה לה סיכוי
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ