לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85808,580 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת - העונה ה39 של הישרדות - אי האלילים. בליווי 2 מנטורים - בוסטון רוב וסנדרה.
ב12/02/2020 תשודר עונה 40 - מנצחים במלחמה. בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'SURVIVOR S39E09'
SURVIVOR S39E09
21/11/2019 | 06:36
39
69
פרק מעולה
חזרנו לשגרה
אוהב מאוד את הברית בין דן לג'נט ומקווה שיצליחו להגיע רחוק כשהם עובדים ביחד
קארישמה קבלה זמן מסך הפרק הזה יותר מכלל ההצגה שלה בפרקים האחרים
דין משחק מצויין מתחת לרדאר, הרבה יורדים עליו פה אבל נראה שמשתפים אותו והוא מעורב בהחלטות בכל הצבעה מתחילת האיחוד
קצת חבל לי על אהרון אבל העדפתי שיילך מאשר ג'נט
מיסי הביאה לחלוטין את ההדחה שלה על עצמה, צ'לסי קודם כל לא הייתה עושה לה דבר כזה
דבר שני היא לא יכולה לזלזל בקארישמה ולהקטין אותה ולצפות שתשמח לשתף איתה פעולה
ביציאה שלה ניסתה להראות שהיא לוקחת את הכל ברוח ספורטיבית אבל ראו שהיא ממורמרת (KILL ELAINE)

עכשיו כמו בעונה הקודמת בפרקים האחרונים הלכו כל המתמודדים הבולטים מבחינת עריכה, עונה קודמת זה היה מובן בגלל הרצון להאדיר את הניצחון של כריס שבא מאי ההכחדה
העונה זה קצת פחות מובן לי
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 07:37
62
חשבתי לוותר על הפרק, אבל ישר צפיתי אחרי שקראתי בויקיפדיה שאהרון ומיסי הודחו.
קודם כל, ממש שמח שג'נט נשארה  שיחקה את התפקיד של בצורה מושלמת בהדחה של אהרון. ולנורא מגיע קרדיט, זה היה הרעיון שלה להדיח אותו, היא זאת שארגנה את ההצבעה בפה אחד 

קארישמה קורעת  מצחיק שרצו להדיח אותה עוד לפני האיחוד והפרק הצליחה למצוא פסלון חסינות ולשים את עצמה כקול המכריע. והיא עשתה את ההחלטה הנכונה להדיח את מיסי, היא לא רצתה בכלל לעבוד איתה כמו שטומי כן רצה. מיסי לגמרי הייתה צריכה ללכת, היא הייתה גיימבוט בצורה מוגזמת והביאה על עצמה את ההדחה הזאת. וגם להרוג את איילין? באמת?!

הפרק אני חושב די גאל את איילין, טומי ולורן. בעיניי לפחות. הטענה היחידה אחרי הפרק הוא שזה מאוד ברור שטומי המנצח של העונה, לפי העריכה לפחות.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 08:18
70
מהההה? אין פריוויו? האם העורכים סוף סוף למדו שזה לא דבר טוב? גשם מפר את האידיליה של פיג'י, שכבר ממש אי אפשר להאשים אותם ולכנות אותם "איי דיסני", ואז נורה אומרת שלקארישמה "יש מזל שהיא כאן". באמת? היא כאן כי היא עז, נקודה, והיא הייתה עז כבר מפרק 3. וגם את עז. וגם דן. לא, הוא לא תיש, הוא עז, בלי קשר לעניין ההטרדה, הוא פשוט שחקן גרוע.

ואז משום מקום, אסטרטגית או עלילתית, קארשימה מוצאת אליל. עכשיו היא תתחיל לבלוט בעריכה? מצד שני, כמות האלילים שבוזבזו והמתמודדים שהודחו עם אלילים בעונה הזו מגיעה לשיא כל הזמנים. אני שמח שאשכרה יש משחק אמיתי ולא משחק שמבוסס על אלילים ויתרונות, מצד שני מספר האסטרטגים העונה הולך וקטן. וכן, קארשימה מתבלטת בוידויים. אם היא תהיה הזוכה, אני כבר לא יודע מה לחשוב.

ועוברים ישר לאתגר חסינות. איפה הפרסים?!? אני חושב שמתחילת העונה היה אולי אתגר פרס אחד. אבל הגרוע מכל עוד לפנינו, כי אחד הטוויסטים הכי גרועים בתולדות הישרדות מתחיל הפרק. זה מצב שלא אמורים להיות מוכנים אליו, חוקי המשחק לא אמורים להשתנות כל שני וחמישי! זה לא האח הגדול, המתמודדים לא אמורים לצפות לבלתי צפוי! ואיך בדיוק זה הוגן כשיש מספר אי-זוגי של מתמודדים? בכל מקרה, נורה ואיליין זוכות בחסינות, ממשיכים הלאה.

בכל מקרה, האסטרטגים המעטים שנותרו הופכים מהר מאוד למטרות. אבל פתאום צצים להם אסטרטגים חדשים? עכשיו פתאום אני צריך לקחת את נורה ברצינות? את קארישמה? אני חושב שאני אצטרך לחכות לפרק הבא, עם מועצת שבט אחת של תשעה, כדי באמת להבין מי השחקנים הטובים ומי לא. ואולי בעצם, בעונה הזו, זה לא משנה כי המשחק לא חשוב? כל צעד ושעל בעונה הזו מסריח מאג'נדה ומלוחמי צדק חברתי, ואני חושש שהישרדות קפצה מעל הכריש האחרון.

בכל מקרה, אהרון מודח, ולא יודע כמה מזה זו אשמתו, אבל מיסי הביאה את ההדחה שלה על עצמה, לא לפני שפלטה בעצמה עוד אג'נדת צדק חברתי. למרבה האירוניה, כרגע השניים הכי בולטים בעריכה הם גברים לבנים - טומי ודין. דין היה ונשאר אחד השחקנים הפחות חזקים בעונה הזו, אבל יכול להיות שאני אחזור לחבב את טומי. אחריהם הכי בולטת בעריכה אליזבת', אז מה בדיוק רוצים העורכים? זו העריכה הכי הזויה בתולדות הריאליטי עד עכשיו.

וכמו שאמרתי, הדירוג מושהה בגלל המתכונת של הפרק הזה. אני מניח שהוא יחזור בפרק הבא.
לצפיה ב-'But we can’t resist the battle cry'
But we can’t resist the battle cry
<< ההודעה הנוכחית
21/11/2019 | 10:08
65
אני לא אומר שזה לא היה צפוי בכלל בגלל ששניהם קיבלו עריכת בריון שמודח בתחילת האיחוד ועדיין כאב לי מאוד על שניהם.
אהרון הוא שחקן חברתי טוב, הוא לא עשה טעויות אסטרטגיות אבל בצילה של מיסי הוא גם לא בלט במיוחד. אני התרשמתי במיוחד מהtenacity שלו, לדעתי הוא בנאדם טוב ומקסים.
מיסי היא לא שחקנית חברתית פנומנלית ובדיעבד אנחנו רואים שגם לא אסטרטגית מושלמת (גם אם טקטיקנית טובה), אבל אלוהים כמה שאני רוצה עשר מיסי כל עונה שבאה בפול גז, לוקחת את המשחק ככ ברצינות ולא מפחדת לשחק אגרסיבי. חזון אחרית הימים של נשים בהישרדות. כשהיא לחשה לאליזבת להרוג את איליין התרגשתי מכמה שאכפת לה.

קארישמה לא מטומטמת ולא incompetent אבל שחקנית גרועה, עצלנית ובעיקר לא לוקחת את המשחק מספיק ברצינות. זה קלאסי לזלזל בשחקנים כמוה ואני לא בטוח שבמקום מיסי הייתי מתנהג אליה יפה יותר. טעות ענקית בכל אופן.

בגלל שעברנו חבורת גברים יפים ושריריים שהם קופי פייסט של דין אנחנו נוטים אוטומטית להניח שהוא משתזפת סטייל אדי 26, קול 35 וכו'. זה לא המקרה כאן- דין, גם אם קצת ילדותי ואקסצנטרי, משחק את המשחק ועושה את זה לא רע. לדעתי הוא מגיע איתנו לשלבים הסופיים.

אני שמח על ג'נט אבל היא לא עשתה משהו מיוחד בכדי להנצל חוץ מלהיות יפה ולשתוק (שזה מעולה, בד"כ זו הדרך היחידה לצאת ממצב כזה). מה שכן ראינו הפרק זה שכולם מבינים שהיא תנצח את המשחק אם היא מגיעה לגמר וזה גם לא מקום טוב להיות בו.

איליין יותר חדה משחשבנו. היא ידעה שלמיסי אין תוכניות בשבילה והיא פשוט תפסה את ההזדמנות בעשר אצבעות. היא עוברת זריז לטופ שלי. לדעתי מדובר בפיינליסטית.

טומי רשמית השחקן השנוא עליי בעונה. איזה קלולס עלוב פשוט טוטם כתום באמצע הג'ונגל שדברים קורים סביבו והוא שם. אני מודע לכך שהמהמרים בעדו אבל קשה לי לראות מישהו שהיה בגדר נעלם חצי עונה מנצח. אה שיט פאקינג כריס
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 11:04
61
מצד אחד פרק טוב, מצד שני לא התחברתי
אני שונא טוויסטים כאלה.... חוהייתי מסתפק בהדחה רק של אהרון/מיסי ולא בשל שניהם.
אהרון אכן נדפק הרבה כתוצאה מהטוויסט הזה, לא היה לו ממש מה לעשות וההדחה שלו הייתה לגמרי מתבקשת.
מיסי, לצערי, הביאה את ההדחה שלה על עצמה. זה מזכיר טוב מאד למה ההדחה של צ'לסי הייתה טעות בשבילה... היא שיחקה את המשחק חזק מדי, ועדיין היא הייתה דמות אדירה, לא זוכר דמות כל כך cutthroat כמוה מזה הרבה זמן.
לגבי איילין - אני ממש לא חושב שזו הייתה החלטה חכמה שלה, במיוחד אחרי שאהרון כבר עף...  מה יוצא לה מזה?
נזכרתי שוב עד כמה קארישמה מגוחכת ועד כמה יש לו יותר מזל משכל.... מעיקה
נורא לעומת זאת קווין אמיתית ובאמת נראה ששיפרה את מצבה בחוכמה במשחק הזה.
יפה לראות שג'נט ודן עובדים ביחד. נו איפה כל האנשים פה שחפרו על דן המטרידן הדוחה וג'נט הגיבורה שקמה נגדו?.... אולי זה מראה שהשיימינג הזה שעשו עליו היה קצת, קצת מוגזם....
בסה"כ כמעט כל השחקנים החזקים של העונה עפו לנו בבום - קלי, ג'מאל, אהרון ומיסי. נותרנו עם קאסט של עזים/למלמים/יצורים ברובו.
לצערי נראה שטומי בדרך לנצח ואני ממש ממש אתאכזב אם כן. אולי לג'נט יש קצת סיכוי אבל אני גם כן בספק..... דין לדעתי קיבל עריכה למלמית מדי ביותר מדי פרקים בשביל לנצח, את איילין אני רואה יותר כמקום 4/5 קלאסי, ואת האחרים אני בכלל לא רואה מנצח.
לורן פשוט לא נסבלת עם הצביעות שנשפכת ממנה. 
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 12:02
5
74
I Told You 

קארמה איז אה ביאץ' 

אחרי שבשבוע שעבר היה פרק מחריד ונוראי, ואולי אפילו הכי נוראי ומגעיל ובתולדות הישרדות, הפעם היה פרק פשוט מעולה.

שמח מאוד שאהרון ומיסי הודחו, בדיוק השניים שסימנתי שיודחו ראשונים השבוע.
אמרתי עוד בשבוע שעבר שאחרי שקלי הודחה שניהם האיומים הכי גדולים במשחק, הן מבחינה פיזית והן מבחינה אסטרטגית. שלא לדבר על כך שזה גם הביא לפירוק הברית. ברוך שפטרנו מצמד הרשעים הדוחים.

אין ספק שהצדק נעשה, לפחות בחלקו, ואפשר לאמר אפילו בחלקו הארי, כי שניהם התנהגו בצורה הכי נוראית, מרושעת ובעיקר מבישה, בפרק הקודם. ובנוסף להכח מסתבר שמיסי (האתלטית), לא יודעת להפסיד בכבוד, מה שההינו מצפים דווקא ממי שמתחרה בתחרויות ספורט, צריך לדעת גם להפסיד בכבוד בדיוק כפי שצריך לדעת לנצח בכבוד. ומיסי נכשלת בשניהם. כשהא מצנצח היא הופכת שחצנית ומרושעת, וכשהיא מפסידה, נו טוב ראינו כולנו איך היא מתנהגת.

מנגד מגיע לנורא הפעם קרדיט על כך שלשם שינוי הפעילה את המוח ויזמה את הדחתו של אהרון במחשבה נכונה שהוא מהווה איום הכי גדול במשחק, ושעכשיו שהוא ללא חסינות זה הזמן להדיחו.

רק לראות את עיניהן ופניהן החיוורות כסיד של מיסי ואליזבת בנות בריתו כשגילו שהוא זה שהודח היה פרייסלס, שבהחלט פיצה או לפחות חלקית על הזוועה והגועל נפש של הפרק הקודם.

גם איילין לשם שינוי הגדילה ראש והפעם שמה בצד את כל שאר השיקולים והלכה על השיקול הכי נכון, שמבין הבנות שנותרו במשחק מיסי היא אכן האיום הפיזי הכי גדול וגם הפכפכה ולא הכי יציבה בדיעותיה, ואת זה הרי ראינו לאורך כל העונה, כולל שמיסי היתה מוכנה להדיח את איילין, ואם לא היתרון הקולי שמצאה במשימה אחרי ביקורה באי האלילים היא היא היתה מודחת. אז טוב מאוד עשתה שהצטרפה להדחתה של מיסי.

וגם קארישמה עשתה את הבחירה הנכונה, ועל הדרך ג מצה אליל חסינות והשכילה שלא להשתמש בו, מה שמעניק לה קרדיט כפול.

ועכשיו אליזבת נמצאת בבוטום אחרי שאיבדה את שני בני בריתה החזקים ביותר, והיא נכון לעכשיו גם האיום הפיזי הכי גדול, כך שלא אתפלא כלל אם היא תהיה הבאה בתור, ובתקווה שאחריה דן ולורן וטומי.

ואז נישאר רק עם ג'נט והברירות, אך בעונה כל כך מטורפת, גועלית והפכפה, ולאחר הדחתן של קלי וצ'לסי, עדיף בהחלט בעיניי גמר כזה מאשר כל גמר אחר. ובתקווה שג'נט גם תזכה, ואז בכלל זה יהיה צדק פואטי.

אך גם אם קארשימה, נורה או איילין, היא הרע במיעוטו מבין השלושה, יזכו, זה עדיין עדיף בעיניי על כל השאר שממש לא מגיע להם לא רק לזכות אלא אפילו להגיע לגמר. והעיקר שאף אחד שהיה מעורב בתקרית הדוחה והגועלית ביותר בתולדות הישרדות לא יזכה העונה ולא יחזור יותר לאף עונה נוספת של הישרדות.
לצפיה ב-'לנועם ולכולם, את זה: '
לנועם ולכולם, את זה:
21/11/2019 | 19:37
3
44
noamlah
18/11/2019 | 00:08
מיסי, אהרון, אליזבת - 10

כל השאר - 1

דווקא, בא לי ששלושתם יהיו הפיינל 3 פה וגם מגיע להם בפרק הזה

סטילהוק
<< ההודעה הנוכחית
18/11/2019 | 13:02

אל תתפלא אם אף אחד מהשלושה האלה לא יגיע לגמר. ותחושת הבטן שלי אומרת שאכן אף אחד מהם לא הגיע. ומהעובדה הפשוטה: שלושתם נתפסים כאיום הן פיזי והן אסטרטגי הכי גדול אחרי קלי. ולכן שלושתם יודחו לפני הגמר, וגם לא אתפלא כלל אם מיסי או אהרון יהיו הראשונים להיות מודחים ואחריהם אליזבת. למרות שלא ממש משנה סדר ההדחה כל עוד שלושתם מודחים ואף אחד מהם לא מגיע לגמר.

הקישור:

לצפיה ב-'וגם את זה: '
וגם את זה:
21/11/2019 | 19:47
2
37
Bar EL
17/11/2019 | 14:45

בדיוק ענית על זה, היא ניסתה לעשות את המהלך הכי אנושי אבל לא את המהלך הטוב בשבילה.
הדחה של דן לא השתלמה לאף אחד (אולי רק לגמאל) ועצם זה שהלכה על זה זו כבר טעות עצומה (דן בתחילת הפרק : אני הכי סומך על קלי וגנט) גם קלי בעצמה הבינה שזו טעות להדיח את דן ולא התלהבה מהרעיון אבל זרמה איתם כי לא רצו להעיף את מיסי. ברגע שהם הלכו נגד דן הוא אוטומטית הולך לצד השני.
בנוסף, לאחר ההדחה גנט ניסתה לבוא ממקום טוב ולדבר על הסיפור הזה אבל זה רק גרם לכולם לפנות נגדה עוד יותר. ברור שהיא נשמה ויש לה לב טוב אבל משחקית זה לא היה נכון בשום צורה.
אתה יכול להגיד שאתה אוהב אותה כדמות כבנאדם אבל זה לא נכון להגיד שהיא שיחקה טוב הפרק (כנל קלי) ובטח שלא ליד מיסי, אהרון ואליזבת ששיחקו לא פחות ממושלם.

סטילהוק
<< ההודעה הנוכחית
18/11/2019 | 12:48
26
הם שיחקו כל כך "מושלם" שאל תתפלא אם מיסי המודחת הבאה. ואל תשכח שיש הדחה כפולה, ואחרי קלי מי נתפס הכי הרבה כאיום? בדיוק.

הקישור:

לצפיה ב-''
21/11/2019 | 23:19
1
31
אתה אומר שמיסי הולכת לעוף מפרק 5 כבר
סביר להניח שמתישהוא ייצא לך נכון
אגב, אמרת גם מזמן שלורן הבאה בתור והיא עדיין שם
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 23:34
35
אמרתי שמיסי תעוף אחרי שתקעה סכין בגבה של צ'לסי, אך לא אמרתי מתי. הפעם אמרתי בדיוק מתי היא תעוף, ולא רק היא גם אהרון. ואני אומר לך עכשיו שהבאה בתור תהיה אליזבת. למה? בגלל שהיא נכון לכרגע לא רק בבוטום (היחידה שהצביעה לטומי ולא למיסי), אלא גם מבין הבנות האיום הפיזי הכי גדול שנשאר במשחק.
לצפיה ב-'פונדרוסה '
פונדרוסה
21/11/2019 | 17:42
12
72
של מיסי ואהרון

חייבת לציין שהפתיע אותי שקלי רצתה לראות את מיסי בגמר וגם להצביע לה. לא שחשבתי שהיא לא תצביע משיקולי משחק כי היא בדיוק הטייפ שיעריך אסטרטגיה, אבל העריכה בפרק הקודם ציירה תמונה לא חיובית במיוחד לגבי מיסי (והאמת, גם הפרק הנוכחי) כך שלא חשבתי שיש למיסי יותר מדי מעריצים במושבעים. רק מראה בפעם המיליון שהשחקנים לא באמת יודעים כל מה שהולך מאחורי הקלעים (אולי שינתה את דעתה מאז), וגם אנחנו.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 18:00
3
62
אולי לא קשור, אבל אם כבר מדברים על ההפקה, מתברר שקלי בכלל לא ידעה שנתנו לדן אזהרה. ההפקה לא אמרה לה. כמו כן, ג'ף גם לא דיבר עם קלי רק אחרי שג'מאל הודח, וממה שאני הבנתי ג'ף הוא חלק מההפקה.

אני לא שונא אף אחד מהם (אני עדיין חושב שדן חצה גבולות). ואני מסכים שאנחנו לא יודעים מה קרה מאחורי הקלעים, אך עדיין הכעיסה אותי ההתנהגות שלהם. אני מבין שזאת תכנית ריאלטי, אבל אלו עדיין אנשים אמיתיים עם רגשות אמיתיות. אם קלי יכלה להתסכל מעבר לזה אז שאפו. אני מניח שלג'נט זה היה בטח יותר קשה הצביע למיסי, למשל, בגלל שג'נט חטפה יותר אש.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 18:19
1
64
נראה לי שהקאסט הבינו הרבה דברים רק אחרי שצפו בפרק של שבוע שעבר. בפונדרוסה של קלי, קלי חושבת שג'אמל מצא דרך להדיח אותה כי היא הדיחה את ג'ק, היא לא מקשרת את העניין עם דן להדחה שלה (והאמת, היא לא צריכה - כיוונו עליה כי הייתה איום מטורף).
היא וג'ק מופתעים כשאהרון אומר שנורא, ג'אמל, קארישמה ג'נט וקלי הצביעו נגד דן וכל השאר נגד קלי-- ובוידאו שקישרתי קלי לגמרי חיובית כלפי מיסי. אז היא לא ידעה שמיסי ואליזבת' שיחקו עם עניין ההטרדות בתור אסטרטגיה (לפחות לא ברמה שראינו בפרק עצמו), ואולי רק כשהפרק שודר נפל לכולם האסימון (אהרון הבין מה עשה לא בסדר והתנצל, מיסי ואליזבת' הבינו שקלי לא שיקרה להן, קלי הבינה שהן שיקרו וכו')

בראיון הדחה של קלי היא אמרה שלדעתה נחצו גבולות, אז למרות שהיא (כנראה?) סלחה להן, אם הייתה יודעת אז את מה שהיא יודעת עכשיו אולי התגובה שלה הייתה אחרת. אם ג'נט הייתה מודחת אחרי קלי אולי היינו רואים סיפור אחר לגמרי בפונדורסה, who knows.
לצפיה ב-'בראיון שנערך עם ג'ף '
בראיון שנערך עם ג'ף
21/11/2019 | 19:55
54
בראיון שנערך עם ג'ף אחרי ההדחה של קלי הוא הצהיר שקלי אם תרצה מוזמנת לכל עונה נוספת שתבחר להשתתף בה.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 19:42
41
קלי לא ראתה את הסצינות המגעילות של מיסי ואליזבת כמו שאנחנו ראינו. ולכן לא היה בידה את התמונה המלאה כמו לנו הצופים.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 22:29
6
54
כמו שאמרנו - הכל היה קומדיה של טעויות שיצאה לגמרי מהקשרה והמעריצים עושים ממנה יותר מדי סיפור. גם ג'מאל בעצמו אמר בראיון שקל מאד לשפוט את מיסי/אהרון/אליזבת על דברים שהיו או נאמרו אבל צריך להבין את הקונטקסט שבו הכל קרה.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 23:41
3
45
 ג'מל בדיוק כמו קלי, לא ראה את התמונה הכוללת שאנחנו הצופים ראינו, ולכן הוא לא מודע למה שקרה באמת.
לצפיה ב-'הוא הגיב לזה בראיון מסודר איתו '
הוא הגיב לזה בראיון מסודר איתו
22/11/2019 | 01:03
2
59
שיצא ממש לאחר כל הסערה

אבל כמובן שאתה תמשיך לקשקש ולבלבל במוח ולהתעלם מהעובדות
לצפיה ב-'אם כך כנראה שהוא קיבל הנחיות מההפקה '
אם כך כנראה שהוא קיבל הנחיות מההפקה
22/11/2019 | 09:34
1
45
תהיה בטוח שההפקה אספה את כולם ובקשה מהם שלא להתבטא נגד חבריהם לשבט בתקשורת וברשתות החברתיות, ואולי אף דרשה מהם לצייץ הודעות תמיכה גם בהפקה וגם במעורבים בתקרית הכי גועלית ודוחה בתולדות הישרדות. והמתמודדים הרי כמו בכל תוכניות הריאליטי כבולים להפקה ודרישותיה בחוזה דרקוני שאם הם מעזם להפרו יכולים להיתבע במיליונים, כמו השניים מעונה 37 שהעלו תמונה משותפת לפני ששודרה העונה ושילמו ביוקר.
לצפיה ב-'יאדה יאדה יאדה '
יאדה יאדה יאדה
22/11/2019 | 15:34
17
לצפיה ב-''
22/11/2019 | 16:01
1
40
כן, הם משחקים על מיליון דולר וכל אחד חושב שהשני משקר לו ומנקודת המבט של מיסי ואליזבת' קלי בעצם הייתה השקרנית הכי גדולה, אבל כמו שג'נט אמרה, זה מעבר למשחק וחיים של אנשים יכולים לההרס מזה (כן, גם דן). אמור להיות גבול כלשהו כשזה מגיע לנושאים האלו וקלי כן נפגעה מהעניין.

חוץ מזה, הן חשבו שג'נט וקלי משקרות, אבל גם אחרי שראו שהן הצביעו נגד דן כמו שאמרו שיעשו, אליזבת' ומיסי עדיין המשיכו לשחק לג'נט על הרגשות. פשוט לא הכרחי
לצפיה ב-'את שוכחת דבר אחד '
את שוכחת דבר אחד
22/11/2019 | 17:15
33
הם ידעו שקלי לא משקרת ולא רק בגלל שהוטרדו בעצמן ע"י דן המטרידן, לפחות מיסי ולורן כפי שיכולנו לראות כולנו, לפחות הלא עיוורים שבינינו, כולל כשמיסי סיפרה לקלי על ההטרדה מצד דן, וההפקה דאגה ללוות את דבריה בקטעי ההטרדה עצמם, כדי להראות שהיא לא משקרת לה. אלא בגלל שההפקה אספה את כולם כפי שפורסם באמצע הפרק בהודיה מיוחדת ושוחחה עם כולם ועם כל אחד מהם בנפרד על הנושא, ודן אף קיבל הזהרה רשמית מההפקה. כך שאין מצב שהן לא ידעו או חשבו שקלי משקרת. עוד שבמקרה של לורן בת שבטה של קלי היא מודעת לכך שכבר מהיום הראשון על האי קלי לקחה את דן לשיחה בעניין.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 19:26
5
65

בטרייבל:

מיסי: "קארישמה, אני לא סובלת אותך!"
קארישמה: "זה בסדר".

מיסי מודחת

מיסי: (לקארישמה) "רציתי אותך איתי בגמר, מאמי!" (לכולם): "זה סבבה, חמודים. אני לא כועסת! (לוחשת לאליזבת'): "תחסלי את איליין באיטיות וביסודיות". (לאיליין): "אני אוהבת אותך, נשמאמי!" 

מה?
יש לה פיצול אישיות או משהו?
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 19:50
2
58
לכן אני חושב שזה טוב שהיא הודחה, בשבילה לפחות. המשחק נכנס לה לראש יותר מדי. זה גם מה שהביא להדחתה אבל גם ההתנהלות שלה בכללי הפרק. חוץ מזה הכי קורע שהיא אמרה לטומי אחרי שהודחה שהיא לא כוונה אליו שלפני מספר דקות היא הצביעה נגדו 
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 20:04
58
מיסי שבתחילת העונה עוד היתה פייבוריטית שלי פשוט שחקנית גרועה, הפכפכה ולא יציבה, של לדבר בכלל על הגועל נפש של הפרק הקודם. בל זה התחיל עוד הרבה לפני כשתקעה סכין בגבה של צ'לסי בת הברית הכי גדולה והכי נאמנה שלה, שיחד שתיהן הקימו את ברית הבנות של לאירו, במקו להיצמד לברית ולהוביל את המשחק היא כרתה את הענף שעליו היא ישבה, וללא שום סיבה אמיתית, כי ראינו שצ'לסי לא ראתה את דין כבן זוג למשחק והיתה נאמנה לברית הבנות שאותה היא עצמה הקימה בחשאי. אני מאוד מקווה שגם צ'לסי וגם קלי שתיהן יקבלו הזדמנות שנייה, אבל לא מיסי.
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 22:25
56
דווקא הקטע עם איילין ממש ברור - היא לא כועסת עליה באופן אישי אבל סתם אמרה לאליזבת ש"תהרוג אותה" במובן המשחקי - אני חושב שלאורך כל השנים מושבעים מתים שמי שבגד בהם/הדיח אותם יהיה הבא שיודח בשביל הרגשת ה"אין יור פייס"
לגבי קארישמה - יש מצב שמיסי באמת רצתה להביא אותה לגמר (התגובות של קווין סנדרה וקינג רוב ) למרות שהן לא הכי הסתדרו אחת עם השניה. בכללי זה נראה שאף אחד שם לא סבל ממש את קארישמה וכולם זלזלו בה.
לצפיה ב-''
22/11/2019 | 10:34
37
מיסי הכינה את קארישמה במחנה, שהיא צריכה להעמיד פנים  במועצת שבט שהם עדיין לא בסדר.. לא היה לה מושג שאיליין הודיעה לטומי על התכנית שלהן, מבחינת מיסי ההדחה הייתה בין קארישמה לטומי..

לצפיה ב-''
22/11/2019 | 10:44
7
55
המהלך על אהרון היה מצויין והיה טמטום לא לנצל את זה , (אם כי אני לא בטוח שזה היה נכון לדן ולורן לפרק את הברית מול העיניים של לאיירו, לקחת סיכון שיוציאו את טומי בתמורה) אבל המהלך על מיסי , היה מיותר בשלב כזה מוקדם ובייחוד שאיליין ידעה שאהרון הרגע הודח . את קארישמה אני לא מאשים אבל המהלך לא היה יוצא לפועל אם לא איליין .
זה היה ממש מהלך הזוי מצידה, גם אם הרגישה מיעוט בתוך ה4 , אחד מהם כבר יצא ויש גם עוד מועצה אחת לפחות לדאוג מזה , בעיקר שאת לא יודעת מה קורה עם חצי מהשבט שלך כרגע..
יש סיכוי ש היא תצא מזה ואפילו תנצח העונה אבל זה לא בהכרח מעיד מבחינתי שזה היה נכון

ומבאס שגם באמת נשארנו עם איזה 8 עיזים בפיינל9  לא פלא שדין יביע רעיון פרק הבא, לעשות ברית אאוטסיידרים.. השאלה מי יכלול כי אפשר להתייחס להרבה מהקאסט ככאלה
ג'נט זה ברור.. נורא וקרישמה כל העונה כאלה  וראו שפנה לנורא.. אליזבת' ואליין עכשיו במיעוט.. אז כל אלה?
אולי מינוס אליין.. אני בעד !
העונה הזאת היא באמת המקבילה של ביג בראדר usa  15
לצפיה ב-''
22/11/2019 | 17:03
45
וואי גם אני חשבתי על זה! כשמיסי בתפקיד קווין אמנדה כמובן רק שלדעתי אמנדה הייתה שחקנית יותר טובה, מינוס ההתפרצויות שלה כשהייתה שיכורה.

אם דין עכשיו מכוון את כל ה"שאריות" נגד טומי, לורן ודן, זה יהיה הכיוון הכי טוב שיכול להיות לעונה לדעתי כרגע!
לצפיה ב-''
24/11/2019 | 12:05
5
22
אני דווקא מבין את הצד של איליין
אם היו מדיחים את טומי אמנם היה נראה שלאיירו עכשיו מובילים
אבל אל תשכח שאם המשחק הולך לכיוון של שבט נגד שבט
לאיירו מול ווקאיי
קארישמה בבירור תלך עם ווקאיי, בייחוד כשמי שמנהיגה את השבט וההצבעות היא מיסי
הדרך היחידה לעבוד ולקרב את קארישמה זה להדיח את מיסי ולצאת מהמקום של הצבעה שבטית
בנוסף טומי, לורן, נורא, דן וג'נט כולם כבר הצביעו נגד חבריי שבט שלהם באיחוד
קלי וג'מאל הודחו כשהיה רוב לווקאיי
טומי עכשיו יותר מקורב לאיליין ויכול מאוד להיות שירצה לעבוד איתה, כך גם לורן שנמצאת עם טומי
בנוסף יש את קארישמה ודין שהוא פרילנסר

אני חושב שיש לאיליין הרבה יותר סיכוי להתקדם כך מאשר אם טומי היה מודח ואז ההצבעה הייתה הולכת לכיוון שבטי, מיסי הייתה מודחת עם ווקאיי וקארישמה ואז הסיכויים של איליין להוציא את עצמה משם ולהפריד את עצמה ממיסי הרבה יותר קטנים (כמו שתמי ורוברט במרקייזס לא הצליחו להפריד את עצמם מג'ון קרול אחריי שהודח)
לצפיה ב-''
24/11/2019 | 14:14
3
22
קשה לדעת
בעונה 23 אנשים פה כל הזמן ביקרו את ריק ועדנה שהם הולכים אחריי קואץ' למרות שהם יודעים שהם בתחתית
ולעומת זאת ביקרו, לעגו ושנאו את קוקרן שבגד בברית שלו כשחשב שהוא בתחתית
וקאס, עשתה את אותו דבר שקוקרן עשה חמש עונות לפניי אבל היא לא נחשבת גרועה כמוהו רק כי במבחן התוצאה ראו שזה השתלם לה

לפי פרק 6 אנחנו יודעים שאהרון ומיסי לא ספרו את איליין, לא הייתה להם שום התלבטות להקריב אותה קורבן ולזרוק אותה אז זה לא שאיליין ביצעה משום מקום מהלך על בת ברית נאמנה רק כי היא איום (כמו ג'יי על מיקיילה)
היא הדיחה מישהי שספק מאוד גדול אם ניתן לסמוך עליה ובנוסף מעוררת אנטגוניזם באחרים כך שזה מסוכן להיות מקושר אליה ולהיות אופציה ברירת מחדל להיות מודח אחריה או למקרה שהיא זוכה בחסינות (אמבר, ליאן...)

בניגוד להרבה אנשים פה שרואים את טומי כמנצח (שדיי לא מבין למה, הוא דיי מקבל עריכת קן 33 אחריי האיחוד [עריכת אכזבת העונה])
אני חושב שלאיליין יש הכי הרבה סיכויים לנצח ממי שנשארו
העריכה מאוד בעדה והיא נראית לי מאוד מחושבת ולא אחת שתעשה החלטה מתוך דווקא או רצון לעשות מהלך גדול
לצפיה ב-''
24/11/2019 | 17:34
2
28
הביקורת על קוקרן כי לא בדיוק השיג משהו טוב יותר...
ואני אישית לגמרי חושב שקאס לא הייתה צריכה לערוק..היא ידועה כשחקנית בלאגניסטית שעושה מהלכים של כאוס , זה עוד סיבה שזה נלקח לא כמהלך גרוע כמו עוד מהלך שהיא עושה  .. היא גם הדיחה את שרה ולא אחד מבני שבטה המקוריים ש זה עוד סיבה למה הרגיש פחות דרסטי ..אבל בכל אופן היא לא ה-דוגמא לשחקנית מחושבת וחכמה..

אני מסכים שיש לאליין עדיין סיכוי מאוד רציני לנצח ואפילו ציינתי שאני לא אתפלא שהמהלך הזה לא יפגע בה אבל אני חושב שכן יכלה להרוויח הרבה יותר מלהוציא את טומי ולא היה אמור להיות קשה להדיח את מיסי בהמשך , בעיקר שאהרון כבר לא במשחק..
וגם מה שקורה שעכשיו המשחק די מתאפס והיא בקלות יכולה להמצא כאיום הכי גדול

לצפיה ב-'בסדר, אז לא קאס'
בסדר, אז לא קאס
25/11/2019 | 10:27
1
24
טוני
הפריד שניים מהשבט המקורי שלו קליף ולינדזי והחליף אותם באייג'יי וג'פרה שאותם הכיר יומיים
כשאייג'יי וג'פרה היו כבר בני ברית קרובים שלו התהפך עליהם
לאחר מכן התהפך על בת הברית הכי קרובה אליו - טריש

האם לאחר שניצח אפשר להגיד שאחד מהמהלכים הללו היה בכל זאת טעות או סיכון מיותר או שהמהלכים הללו נכנסים לבניית הנרטיב שלו כשחקן מעולה?
לצפיה ב-''
26/11/2019 | 12:21
27
הזוי שאתה מביא לדוגמא את השחקן הכי טוב בערך או לא בערך שהיה במשחק הזה ..  וכן יש לתוצאה הרבה כוח, כי אתה רואה במבחן התוצאה שהוא עשה החלטה נכונה, הוא זה שנמצא באי ומבין הכי טוב את הדינמיקות
הגאונות אצל טוני, שתמיד היה לו לאן לנחות בחזרה, והטיימינג שלו היה מושלם כל פעם
(אגב קליף ולינדזי ממש לא היו נאמנים אליו)
גם ג'פרה שכעסה עליו לא יכלה לעשות כלום
וכשהדיח את טריש , ידע שיש לו את קאס ואת וו ששניהם ייקחו אותו לפיינל2 ואת ספנסר עדיין בתור האיום היותר גדול ממנו ..

איליין עשתה מהלך מאוד מוקדם להקריב בת ברית, אפילו מוקדם משטוני זרק את אייג'יי , וכאשר היא מופרדת מחצי שבט שלה..ואני לא ממש רואה לאיזה ברית היא יכולה לחזור,
הברית שהייתה ללאיירו עם לורן טומי ודן מפורקת מכל הבחינות, כי הם לא איבדו 2 בני ברית מאלילים וכדומה וימשיכו הלאה הנותרים..זו היתה בגידה מכוונת של כולם.

נראה אם אני טועה.. אבל אם היא מנצחת כי הדליקה אש , זכתה בעוד 2 חסינויות וגם השתמשה באליל זה גם לא מעיד הרבה ..
טוני הוכיח את עצמו לא ברק בזה שניצח אלא בזה שעדיין היה לו בריתות חזקות ויציבות להמשיך איתם
לצפיה ב-'בסקר שנערך ברדיט לגבי את מי תרצו לראות בעונה נוספת '
בסקר שנערך ברדיט לגבי את מי תרצו לראות בעונה נוספת
22/11/2019 | 17:31
1
66
בסקר שנערך באתר רדיט לגבי את מי תרצו לראות בעונה נוספת נבחרה כמעט פה קלי קים כמתמודדת שחייבת לחזור לעונה נוספת, כמו כן במקום השני צ'לסי ובמקום השלישי ג'נט.

בנוסף, מיסי ואליזבת נבחרו שתיהן כמי שלא רוצים לראותן יותר באף עונה נוספת, ואחריהן אהרון ולורן
לצפיה ב-'תיקון '
תיקון
22/11/2019 | 17:56
56

הודעות אחרונות

11:44 | 07.12.19 אורישקי
06:42 | 05.12.19 סולידסנייק2
09:15 | 30.11.19 אורישקי
05:17 | 28.11.19 סטילהוק
10:39 | 21.11.19 אורישקי
05:36 | 21.11.19 noamlah
22:47 | 16.11.19 אורישקי
19:05 | 13.11.19 Seosi
19:30 | 08.11.19 אורישקי
06:38 | 07.11.19 סולידסנייק2
20:15 | 02.11.19 בלונדי211

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ